extra - en to nb translation catalogue (32 entries)

en: SSH Connection Manager
nb: SSH-tilkoblingsbehandler

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
nb: En helhetlig og effektiv behandler som er enkel å bruke. Opprett og rediger tilkoblinger, grupper, tilpass terminalen, med flere instanser for samme tilkobling.

en: Update Translations
nb: Oppdaterte oversettelser

en: Bugfix
nb: Feilretting

en: Update Screenshots
nb: Oppdaterte skjermavbildninger

en: Basic Bookmarks
nb: Grunnleggende bokmerker

en: Close all connections
nb: Lukking av alle tilkoblinger

en: Update translations
nb: Oppdaterte oversettelser

en: Terminal Search
nb: Terminalsøk

en: Shortcuts
nb: Snarveier

en: Account Management
nb: Kontobehandling

en: Duplicate connections
nb: Dupliserte tilknytninger

en: Badge counter of open connections in hosts list
nb: Skiltteller for åpne tilkoblinger i vertsliste

en: Encrypt Data
nb: Kryptert data

en: New Translations
nb: Nye oversettelser

en: New Icons
nb: Nye ikoner

en: Sync ~/.ssh/config
nb: Synkronisering av ~/.ssh/config

en: Badge counter for unread changes in terminal
nb: Skiltteller for uleste endringer i terminal

en: Update for Juno
nb: Oppdatering for Juno

en: Dark Theme
nb: Mørk drakt

en: Forwarded Ports
nb: Videresendte porter

en: Show in the file manager
nb: Visning i filbehandleren

en: Restore opened hosts
nb: Gjenoppretting av åpnede verter

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
nb: Здравствуй! Russisk oversettelse ved camellan

en: Infinite scrollback
nb: Uendelig rulleminne

en: Unread icon for new terminal interactions
nb: Ulest-ikon for nye terminal-interaksjoner

en: Connection in first tab
nb: Tilknytning i første fane

en: Add translate to pt-br
nb: Ny portugisisk-brasiliansk oversttelse

en: Menu in item
nb: Meny i element

en: Double click to open connection
nb: Dobbelklikk for åpning av tilknytning

en: Scrollbar, alphabetical order in hosts list and bugfix
nb: Fullefelt, alfabetisk rekkefølge i vertsliste og feilrettinger

en: Initial release
nb: Første utgave
