extra - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: SSH Connection Manager
sv: SSH anslutningshanterare

en: Update Translations
sv: Uppdaterade översättningar

en: Bugfix
sv: Buggfix

en: Update Screenshots
sv: Uppdatera skärmdumpar

en: Close all connections
sv: Stäng alla anslutningar

en: Update translations
sv: Uppdaterade översättningar

en: Shortcuts
sv: Genvägar

en: Account Management
sv: Kontohantering

en: Duplicate connections
sv: Dubbla anslutningar

en: Encrypt Data
sv: Kryptera data

en: New Translations
sv: Nya översättningar

en: New Icons
sv: Nya ikoner

en: Sync ~/.ssh/config
sv: Synka ~/.ssh/config

en: Update for Juno
sv: Uppdatering för Juno

en: Dark Theme
sv: Mörkt tema

en: Forwarded Ports
sv: Vidarebefordrade portar

en: Show in the file manager
sv: Visa i filhanteraren

en: Double click to open connection
sv: Dubbelklicka för att öppna anslutning

en: Initial release
sv: Initiell utgåva

en: Manage your SSH connections
sv: Hantera dina SSH-anslutningar

en: SSH;Internet;network;
sv: SSH;Internet;nätverk;
