extra - en to tr translation catalogue (43 entries)

en: SSH Connection Manager
tr: SSH Bağlantı Yöneticisi

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
tr: Tam verimli ve kullanımı kolay bir yönetici. Bağlantıları oluşturun ve düzenleyin, gruplar oluşturun, aynı bağlantının birden fazla örneğiyle terminali özelleştirin.

en: Update Translations
tr: Çevirileri güncelle

en: Bugfix
tr: Hata düzeltme

en: Add support for new version of vte
tr: vte'nin yeni sürümü için destek ekle

en: Improve Password Management
tr: Parola Yönetimini İyileştir

en: Audible Bell Control
tr: Sesli Zil Denetimi

en: Control scrollback lines
tr: Geri kaydırma satırlarını denetle

en: Local Connections
tr: Yerel Bağlantılar

en: Urgent bugfix in load ssh config
tr: ssh yapılandırmasını yüklemede acil hata düzeltmesi

en: Other bugfix
tr: Diğer hata düzeltmesi

en: Change tab name
tr: Sekme adını değiştir

en: Extra arguments
tr: Ek argümanlar

en: Update Screenshots
tr: Ekran Görüntülerini Güncelle

en: Basic Bookmarks
tr: Temel Yer İmleri

en: Close all connections
tr: Tüm bağlantıları kapat

en: Update translations
tr: Çevirileri güncelle

en: Terminal Search
tr: Terminal Arama

en: Shortcuts
tr: Kısayollar

en: Account Management
tr: Hesap Yönetimi

en: Duplicate connections
tr: Yinelenen bağlantılar

en: Badge counter of open connections in hosts list
tr: Ana bilgisayar listesindeki açık bağlantıların rozet sayacı

en: Allow ESC as command in SSH
tr: SSH'da ESC'e komut olarak izin ver

en: Encrypt Data
tr: Verileri Şifrele

en: New Translations
tr: Yeni Çeviriler

en: New Icons
tr: Yeni Simgeler

en: Badge counter for unread changes in terminal
tr: Terminalde okunmamış değişiklikler için rozet sayacı

en: Update for Juno
tr: Juno Güncellemesi

en: Dark Theme
tr: Koyu tema

en: Forwarded Ports
tr: İletilen Bağlantı Noktaları

en: Show in the file manager
tr: Dosya yöneticisinde göster

en: Restore opened hosts
tr: Açılan ana bilgisayarları geri yükle

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
tr: Здравствуй! Rusça çeviri eklendi teşekkürler camellan

en: Infinite scrollback
tr: Sonsuz kaydırma

en: Unread icon for new terminal interactions
tr: Yeni terminal etkileşimleri için okunmamış simge

en: Connection in first tab
tr: İlk sekmede bağlantı

en: Add translate to pt-br
tr: pt-br'ye çevir ekle

en: Menu in item
tr: Öğedeki menü

en: Double click to open connection
tr: Bağlantıyı açmak için çift tıklayın

en: Scrollbar, alphabetical order in hosts list and bugfix
tr: Kaydırma çubuğu, ana bilgisayar listesinde alfabetik sıra ve hata düzeltme

en: Initial release
tr: İlk sürüm

en: Manage your SSH connections
tr: SSH bağlantılarınızı yönetin

en: SSH;Internet;network;
tr: SSH;internet;network;
