extra - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: SSH Connection Manager
lt: SSH ryšio tvarkytuvė

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
lt: Pilna, efektyvi ir lengva naudoti tvarkytuvė. Kurkite ir taisykite ryšius, grupes, tinkinkite terminalą, naudodami kelis to pačio ryšio egzempliorius.

en: Bugfix
lt: Klaidų pataisymai

en: Update Screenshots
lt: Atnaujintos ekrano kopijos

en: Basic Bookmarks
lt: Pagrindinės žymelės

en: Close all connections
lt: Uždaryti visus ryšius

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimai

en: Terminal Search
lt: Paieška terminale

en: Account Management
lt: Paskyros valdymas

en: Duplicate connections
lt: Ryšių dubliavimas
