extra - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: SSH Connection Manager
pl: Menedżer połączeń SSH

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
pl: Kompletny, wydajny i łatwy w obsłudze menedżer. Twórz i edytuj połączenia, grupy, dostosuj terminal, używając wielu instancji tego samego połączenia.

en: Update Translations
pl: Zaktualizuj tłumaczenia

en: Bugfix
pl: Naprawa błędów

en: Update Screenshots
pl: Zaktualizuj zrzuty ekranu

en: Basic Bookmarks
pl: Podstawowe zakładki

en: Close all connections
pl: Zamknij wszystkie połączenia

en: Update translations
pl: Zaktualizuj tłumaczenia

en: Terminal Search
pl: Wyszukiwanie w terminalu

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Account Management
pl: Zarządzanie kontem

en: Duplicate connections
pl: Zduplikowane połączenia

en: Badge counter of open connections in hosts list
pl: Licznik znaczników otwartych połączeń na liście hostów

en: Allow ESC as command in SSH
pl: Użyj ESC jako polecenia w SSH

en: Encrypt Data
pl: Zaszyfruj dane

en: New Translations
pl: Nowe tłumaczenia

en: New Icons
pl: Nowe ikony

en: Sync ~/.ssh/config
pl: Synchronizacja ~/.ssh/config

en: Badge counter for unread changes in terminal
pl: Licznik identyfikatorów dla nieprzeczytanych zmian w terminalu

en: Update for Juno
pl: Aktualizacja dla Juno

en: Dark Theme
pl: Ciemny motyw

en: Forwarded Ports
pl: Przekierowane porty

en: Show in the file manager
pl: Pokaż w menedżerze plików

en: Restore opened hosts
pl: Przywróć otwarte hosty

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
pl: Здравствуй! Dodano rosyjskie tłumaczenia dzięki Camellan

en: Infinite scrollback
pl: Nieskończone przewijanie

en: Unread icon for new terminal interactions
pl: Nieprzeczytana ikona do nowych interakcji w terminalu

en: Connection in first tab
pl: Połączenie w pierwszej zakładce

en: Add translate to pt-br
pl: Dodaj tłumaczenie do pt-br

en: Menu in item
pl: Menu w pozycji

en: Double click to open connection
pl: Podwójne kliknięcie aby otworzyć połączenie

en: Scrollbar, alphabetical order in hosts list and bugfix
pl: Pasek przewijania, kolejność alfabetyczna na liście hostów i poprawka błędów

en: Initial release
pl: Pierwsze wydanie

en: Manage your SSH connections
pl: Zarządzaj swoimi połączeniami SSH
