EasyTAG 2.1.2 - en to lt translation catalogue (483 entries)

en: View and edit tags for MP3, MP2, MP4/AAC, FLAC, Ogg Opus, Ogg Speex, Ogg Vorbis, MusePack, Monkey's Audio and WavPack files.
lt: Žiūrėkite ir keiskite žymas MP3, MP2, MP4/AAC, FLAC, gg Opus, Ogg Speex, Ogg Vorbis, MusePack, Monkey's Audio bei WavPack failuose.

en: Look up albums in online databases, bulk edit tags, create playlists and rename a collection of files.
lt: Ieškokite albumų internetinėse duomenų bazėse, masiškai keiskite žymas, kurkite grojaraščius bei pervadinkite failų rinkinius.

en: A simple and nice GTK+ interface makes tagging easier under GNU/Linux and Windows.
lt: Paprasta ir graži GTK+ sąsaja, leidžianti lengvai žymėti GNU/Linux bei Windows sistemose.

en: Select a directory to browse
lt: Pasirinkite, kurį aplanką naršyti

en: No files
lt: Nėra failų

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: # Albums
lt: # Albumai

en: # Files
lt: # Failai

en: Album
lt: Albumas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

en: Year
lt: Metai

en: Disc
lt: Diskas

en: Track
lt: Takelis

en: Genre
lt: Žanras

en: Comment
lt: Komentaras

en: Composer
lt: Kompozitorius

en: Original Artist
lt: Originalus atlikėjas

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Encoded By
lt: Kodavo

en: Browse Directory With
lt: Naršyti aplanką su

en: Open Files With
lt: Atverti failus su

note: Only directories changed
en: Rename Directory
lt: Pervadinti aplanką

en: Use mask:
lt: Naudoti kaukę:

en: Rename directory preview
lt: Pervadinamo aplanko peržiūra

en: CDDB Search
lt: CDDB paieška

en: Stop the search
lt: Stabdyti paiešką

en: Manual Search Options
lt: Rankinės paieškos parametrai

en: Track Name
lt: Takelio pavadinimas

en: Other
lt: Kita

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Blues
lt: Bliuzas

en: Classical
lt: Klasika

en: Country
lt: Kantri

en: Folk
lt: Liaudies

en: Jazz
lt: Džiazas

en: Misc.
lt: Kita.

en: Reggae
lt: Regis

en: Rock
lt: Rokas

en: Soundtrack
lt: Garso takelis

en: Artist / Album
lt: Atlikėjas / Albumas

en: Category
lt: Kategorija

en: Duration
lt: Trukmė

en: Select all lines
lt: Pasirinkti visas eilutes

en: Unselect all lines
lt: Nepasirinkti jokių eilučių

en: Run the current scanner for each file
lt: Dabartinį skenerį vykdyti kiekvienam failui

en: Match lines with the Levenshtein algorithm
lt: Atitikti eilutes su Levenšteino(Levenshtein) algoritmu

note: Default values are MPEG data.
en: File
lt: Failas

note: Nothing to display Version changed to encoder version Encoder version
en: Encoder:
lt: Kodavimas:

en: Bitrate:
lt: Bitų dažnis:

note: Mode
en: Mode:
lt: Režimas:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Duration:
lt: Trukmė:

en: Image Type
lt: Paveikslėlio tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Žurnalas

en: Load Filenames From a Text File
lt: Įkelti failų pavadinimus iš tekstinio failo

en: File:
lt: Failas:

en: Content of Text File
lt: Tekstinio failo turinys

en: Insert a blank line before the selected line
lt: Prieš pasirinktą eilutę įterpti tuščią eilutę

en: Delete the selected line
lt: Pašalinti pasirinktą eilutę

en: Delete all blank lines
lt: Pašalinti visas tuščias eilutes

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: List of Files
lt: Failų sąrašas

en: Selected line:
lt: Pasirinkta eilutė:

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _About
lt: _Apie

en: _Quit
lt: I_šeiti

en: _File
lt: _Failas

en: Open Files With…
lt: Atverti failus su…

en: Run Audio Player
lt: Paleisti audio grotuvą

en: Invert File Selection
lt: Invertuoti failų pasirinkimą

en: Delete Files
lt: Ištrinti failus

en: _Save Files
lt: _Įrašyti failus

en: _Force Save Files
lt: _Priverstinai įrašyti failus

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _Find…
lt: _Rasti…

en: Unselect All
lt: Nepasirinkti nieko

en: _Remove Tags
lt: _Pašalinti žymas

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _View
lt: _Rodymas

en: Process Fields
lt: Apdoroti laukelius

en: Sort List by Tag
lt: Rikiuoti sąrašą pagal žymę

en: Ascending by track number
lt: Pagal takelio numerį didėjimo tvarka

en: Descending by track number
lt: Pagal takelio numerį mažėjimo tvarka

en: Ascending by title
lt: Pagal pavadinimą didėjimo tvarka

en: Descending by title
lt: Pagal pavadinimą mažėjimo tvarka

en: Ascending by artist
lt: Pagal atlikėją didėjimo tvarka

en: Descending by artist
lt: Pagal atlikėją mažėjimo tvarka

en: Ascending by album artist
lt: Pagal albumo atlikėją didėjimo tvarka

en: Descending by album artist
lt: Pagal albumo atlikėją mažėjimo tvarka

en: Ascending by album
lt: Pagal albumą didėjimo tvarka

en: Descending by album
lt: Pagal albumą mažėjimo tvarka

en: Ascending by year
lt: Pagal metus didėjimo tvarka

en: Descending by year
lt: Pagal metus mažėjimo tvarka

en: Ascending by genre
lt: Pagal žanrą didėjimo tvarka

en: Descending by genre
lt: Pagal žanrą mažėjimo tvarka

en: Ascending by comment
lt: Pagal komentarą didėjimo tvarka

en: Descending by comment
lt: Pagal komentarą mažėjimo tvarka

en: Ascending by composer
lt: Pagal kompozitorių didėjimo tvarka

en: Descending by composer
lt: Pagal kompozitorių mažėjimo tvarka

en: Ascending by original artist
lt: Pagal originalų atlikėją didėjimo tvarka

en: Descending by original artist
lt: Pagal originalų atlikėją mažėjimo tvarka

en: Ascending by copyright
lt: Pagal autorines teises didėjimo tvarka

en: Descending by copyright
lt: Pagal autorines teises mažėjimo tvarka

en: Ascending by URL
lt: Pagal URL didėjimo tvarka

en: Descending by URL
lt: Pagal URL mažėjimo tvarka

en: Ascending by encoder name
lt: Pagal kodavimą didėjimo tvarka

en: Descending by encoder name
lt: Pagal kodavimą mažėjimo tvarka

en: Sort List by Property
lt: Rikiuoti sąrašą pagal savybę

en: Ascending by filename
lt: Pagal failo vardą didėjimo tvarka

en: Descending by filename
lt: Pagal failo vardą mažėjimo tvarka

en: Ascending by creation date
lt: Pagal sukūrimo datą didėjimo tvarka

en: Descending by creation date
lt: Pagal sukūrimo datą mažėjimo tvarka

en: Ascending by file type
lt: Pagal failo tipą didėjimo tvarka

en: Descending by file type
lt: Pagal failo tipą mažėjimo tvarka

en: Ascending by file size
lt: Pagal failo dydį didėjimo tvarka

en: Descending by file size
lt: Pagal failo dydį mažėjimo tvarka

en: Ascending by duration
lt: Pagal trukmę didėjimo tvarka

en: Descending by duration
lt: Pagal trukmę mažėjimo tvarka

en: Reload Directory
lt: Įkelti aplanką iš naujo

en: Show Hidden Directories
lt: Rodyti paslėptus aplankus

en: _Browser
lt: Naršyklė

en: Set _Current Path as Default
lt: Nustatyti _dabartinį kelią numatytuoju

en: Rename Directory…
lt: Pervadinti aplanką…

en: Browse Directory With…
lt: Naršyti aplanką su…

en: Browse _Subdirectories
lt: Naršyti _poaplankius

en: _Miscellaneous
lt: Į_vairūs

en: CDD_B Search…
lt: CDD_B paieška…

en: Load Filenames From a Text File…
lt: Įkelti failų pavadinimus iš tekstinio failo…

en: Generate Playlist…
lt: Generuoti grojaraštį…

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Home Directory
lt: _Namų aplankas

en: Desktop Directory
lt: Darbalaukio katalogas

en: Documents Directory
lt: Dokumentų aplankas

en: Downloads Directory
lt: Parsiuntimų aplankas

en: Music Directory
lt: Muzikos aplankas

en: _Parent Directory
lt: _Tėvinis aplankas

en: _Default Directory
lt: _Numatytasis aplankas

en: _First File
lt: _Pirmas failas

en: _Next File
lt: _Sekantis failas

en: _Last File
lt: _Paskutinis failas

en: CDDB Search Files…
lt: CDDB failų paieška…

en: Generate Playlist
lt: Generuoti grojaraštį

en: Use directory name
lt: Naudoti aplanko vardą

en: Options
lt: Parametrai

en: Include only the selected files
lt: Įtraukti tik pasirinktus failus

en: Use full path for files in playlist
lt: Grojaraštyje naudoti pilnus kelius

en: Use relative path for files in playlist
lt: Grojaraštyje naudoti reliatyvius kelius

en: Create playlist in the parent directory
lt: Grojraštį sukurti esamame aplanke

en: Use DOS directory separator
lt: Naudoti DOS aplankų skirtuką

en: Write only list of files
lt: Rašyti tik failų sąrašą

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Load on startup the default directory or the directory passed as argument
lt: Paleidžiant įkelti numatytąjį aplanką arba aplanką kuris duotas kaip argumentas

en: Browse subdirectories
lt: Naršyti poaplankius

en: Search hidden directories
lt: Ieškoti paslėptus aplankus

en: Display changed files in list using:
lt: Pakeistus failus rodyti sąraše naudojant:

en: Red color
lt: Raudoną spalvą

en: Bold style
lt: Paryškintai

en: File Settings
lt: Failo nustatymai

en: Convert filename extension to:
lt: Konvertuoti failo vardo plėtinį į:

en: Lower Case
lt: Mažąsias raides

en: Upper Case
lt: Didžiąsias raides

en: No Change
lt: Nieko nekeisti

en: Try another character encoding
lt: Pabandyti kitą simbolių koduotę

en: For Vorbis tags, selected fields will be split at dashes and saved as separate tags
lt: Vorbis žymoms, pasirinkti laukeliai bus perskirti pagal taškus ir išsaugoti kaip atskiros žymos

en: Original artist
lt: Originalus atlikėjas

en: Write ID3v2 tag
lt: Rašyti ID3v2 žymes

en: Version:
lt: Versija:

en: Automatically convert old ID3v2 tag versions
lt: Automatiškai konvertuoti senas ID3v2 žymių versijas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Overwrite fields when scanning tags
lt: Skaitant žymas perrašyti laukelius

en: Set this text as default comment:
lt: Nustatyti šį tekstą kaip numatytąjį komentarą:

en: Scanner
lt: Skeneris

en: Port:
lt: Prievadas:

en: CGI Path:
lt: CGI kelias:

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Tag and Filename Scan
lt: Žymos ir failo pavadinimo skaitymas

en: Fill tag preview
lt: Užpildytų žymų peržiūra

en: Mask Editor
lt: Šablonų redaktorius

en: Legend
lt: Legenda

en: %a: artist
lt: %a: atlikėjas

en: %z: album artist
lt: %z: albumo atlikėjas

en: %b: album
lt: %b: albumas

en: %c: comment
lt: %c: komentaras

en: %p: composer
lt: %p: kompozitorius

en: %r: copyright
lt: %r: autorinės teisės

en: %d: disc number
lt: %d: disko numeris

en: %e: encoded by
lt: %e: kodavo

en: %g: genre
lt: %g: žanras

en: %i: ignored
lt: %i: nepaisoma

en: %l: number of tracks
lt: %l: takelių skaičius

en: %t: title
lt: %t: pavadinimas

en: %x: number of discs
lt: %x: diskų skaičius

en: %y: year
lt: %y: metai

en: Fill Tag
lt: Užpildyti žymę

en: Rename file preview
lt: Pervadinto failo peržiūra

note: Only filename changed
en: Rename File
lt: Pervadinti failą

en: Process title field
lt: Apdoroti pavadinimo laukelį

en: Process album artist field
lt: Apdoroti albumo atlikėjo laukelį

en: Process album field
lt: Apdoroti albumo laukelį

en: Process genre field
lt: Apdoroti žanro laukelį

en: Process comment field
lt: Apdoroti komentaro laukelį

en: Process composer field
lt: Apdoroti kompozitoriaus laukelį

en: Process original artist field
lt: Apdoroti originalaus atlikėjo laukelį

en: Process copyright field
lt: Apdoroti autorinių teisių laukelį

en: Process URL field
lt: Apdoroti URL kanalą laukelį

en: Capitalize all
lt: Viską didžiosiomis

en: Lowercase all
lt: Viską mažosiomis

en: Capitalize first letter
lt: Pirma raidė didžioji

en: Capitalize the first letter of each word
lt: Kiekvieno žodžio pirma raidė – didžioji

en: Detect Roman numerals
lt: Aptikti romėniškus skaičius

en: Do not change capitalization
lt: Nekeisti raidžių registro

en: Remove spaces
lt: Pašalinti tarpus

en: Insert a space before uppercase letters
lt: Prieš didžiąją raidę įterpti tarpą

en: Remove duplicate spaces and underscores
lt: Pašalinti dvigubus tarpus ar pabraukimo simbolius

en: Do not change word separators
lt: Nekeisti žodžių skirtukų

en: Convert:
lt: Konvertuoti:

en: to:
lt: į:

en: Do not convert
lt: Nekonvertuoti

en: Show / Hide Masks Editor
lt: Rodyti/Slėpti šablonų redaktorių

en: Show / Hide Legend
lt: Rodyti/Slėpti legendą

en: Scanner Preferences
lt: Skaityklės nuostatos

en: Find Files
lt: Rasti failus

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: In:
lt: Kur:

note: This option is for the previous
en: the Filename
lt: failo pavadinime

note: This option is for the previous
en: the Tag
lt: žymoje

en: Case sensitive
lt: Skirti mažąsias ir didžiąsias raides

en: Tag
lt: Žyma

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Tag selected files with this title
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo pavadinimu

en: Artist:
lt: Atlikėjas:

en: Tag selected files with this artist
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo atlikėju

en: Album artist:
lt: Albumo atlikėjas:

en: Tag selected files with this album artist
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo albumo atlikėju

en: Album:
lt: Albumas:

en: Tag selected files with this album name
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo albumo pavadinimu

en: Tag selected files with this disc number
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo disko numeriu

en: Year:
lt: Metai:

en: Tag selected files with this year
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiais metais

en: Track #:
lt: Takelio nr.:

en: Tag selected files with this number of tracks
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo takelių numeriu

en: Genre:
lt: Žanras:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Tag selected files with this comment
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo komentaru

en: Composer:
lt: Kompozitorius:

en: Tag selected files with this composer
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo kompozitoriumi

en: Orig. artist:
lt: Orig. atlikėjas:

en: Tag selected files with this original artist
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo originaliu atlikėju

en: Copyright:
lt: Autorinės teisės:

en: Tag selected files with this copyright
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiomis autorinėmis teisėmis

en: Tag selected files with this URL
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo URL

en: Encoded by:
lt: Kodavimas:

en: Tag selected files with this encoder name
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo kodavimu

en: Common
lt: Bendra

en: You can use drag and drop to add an image
lt: Norėdami pridėti paveikslėlį galite atvilkti ir numesti jį

en: Add images to the tag
lt: Pridėti paveikslėlius žymai

en: Remove selected images from the tag
lt: Pašalinti pasirinktus paveikslėlius iš žymos

en: Save the selected images to files
lt: Įrašyti pasirinktus paveikslėlius į failus

en: Edit image properties
lt: Keisti paveikslėlio savybes

en: Tag selected files with these images
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiais paveikslėliais

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: First file
lt: Pirmas failas

en: _Previous File
lt: _Ankstesnis failas

en: Previous file
lt: Ankstesnis failas

en: Next file
lt: Kitas failas

en: Last file
lt: Paskutinis failas

en: _Show Scanner
lt: _Rodyti skenerį

en: Show scanner
lt: Rodyti skenerį

en: Remove tags
lt: Pašalinti žymas

en: Save changes to selected files
lt: Įrašyti pasirinktų failų pakeitimus

en: Invert file selection
lt: Invertuoti failų pasirinkimą

en: Search filenames and tags
lt: Ieškoti failų pavadinimų ir žymų

en: Generate a playlist
lt: Generuoti grojaraštį

en: Stop the current action
lt: Sustabdyti dabartinį veiksmą

en: Page to show in the preferences dialog
lt: Puslapis, kurį rodyti nuostatų dialoge

en: View and edit tags in audio files
lt: Žiūrėti ir keisti žymas garso failuose

en: Print the version and exit
lt: Atspausdinti versiją ir išeiti

en: Unable to create setting directories
lt: Nepavyko sukurti paskirties katalogų

en: Website: %s
lt: Tinklapis: %s

en: - Tag and rename audio files
lt: - žymėkite ir keiskite garso failus

en: Repeat action for the remaining files
lt: Kartoti veiksmą ir likusiems failams

en: Delete File
lt: Ištrinti failą

en: All files have been deleted
lt: Visi failai pašalinti

en: All tags have been removed
lt: Visos žymos pašalintos

en: Try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING.
lt: Pabandykite nustatyti aplinkos kintamąjį G_FILENAME_ENCODING.

en: Filename translation
lt: Failo vardo vertimas

note: And refresh the number of files in this directory
en: One file | %u files
lt[0]: %u failas
lt[1]: %u failai
lt[2]: %u failų

en: Some files have been modified but not saved
lt: Kai kurie failai buvo pakeisti bet neįrašyti

en: Quit
lt: Išeiti

en: Do you want to save them before quitting?
lt: Ar norite juos įrašyti prieš išeidami?

en: Confirm Directory Change
lt: Patvirtinkite aplanko pakeitimą

en: Select File
lt: Pasirinkite failą

en: Select Directory
lt: Parinkite aplanką

en: You must type a directory name
lt: Turite nurodyti aplanko pavadinimą

en: Directory Name Error
lt: Aplanko pavadinimo klaida

en: Rename File Error
lt: Failo pervadinimo klaida

en: Rename Directory Error
lt: Aplanko pervadinimo klaida

en: Directory renamed
lt: Aplankas pervadintas

en: Resolving host '%s'…
lt: Atpažįstamas kompiuterio vardas „%s“…

en: Cannot set options on the newly-created socket
lt: Nepavyko nustatyti parametrų naujai sukurtam lizdui

en: Receiving data (%s)…
lt: Gaunami duomenys (%s)…

note: g_print("Request Cddb_Get_Album_Tracks_List : '%s'\n", cddb_in); Send the request g_print("Request Cddb_Search_Album_List_From_String_Freedb : '%s'\n", cddb_in); g_print("Request Cddb_Search_Album_List_From_String_Gnudb : '%s'\n", cddb_in);
en: Sending request…
lt: Siunčiama užklausa…

note: Read the answer * Read the answer
en: Receiving data…
lt: Gaunami duomenys…

en: The server returned a bad response
lt: Serveris atsiuntė blogą atsakymą

note: Load the track list of the album
en: Loading album track list…
lt: Įkeliamas albumo takelių sąrašas…

en: Sorry, the web-based search is currently not available
lt: Atsiprašome, tinklo paieška šiuo metu neveikia

en: Receiving data of page %d (album %d/%d)…
lt: Gaunami puslapio %d duomenys (albumas %d/%d)…

en: Receiving data of page %d…
lt: Gaunami puslapio %d duomenys…

en: More results to load…
lt: Daugiau rezultatų įkėlimui…

en: The number of CDDB results does not match the number of selected files
lt: CDDB rezultatų skaičius neatitinka pasirinktų failų skaičiaus

en: Write Tag from CDDB
lt: Įrašyti žymą iš CDDB

en: Ready to search
lt: Paieškai pasirengta

en: No file selected
lt: Nepasirinktas failas

note: The CD redbook standard defines the maximum number of tracks as 99, any queries with more than 99 tracks will never return a result.
en: More than 99 files selected. Cannot send request
lt: Pasirinkti daugiau nei 99 failai. Neįmanoma išsiųsti užklausos

en: Arabic (IBM-864)
lt: Arabų (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
lt: Arabų (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
lt: Arabų (Windows-1256)

en: Baltic (ISO-8859-13)
lt: Baltų (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
lt: Baltų (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
lt: Baltų (Windows-1257)

en: Celtic (ISO-8859-14)
lt: Keltų (ISO-8859-14)

en: Central European (IBM-852)
lt: Centrinės Europos (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
lt: Centrinės Europos (ISO-8859-2)

en: Central European (Windows-1250)
lt: Centrinės Europos (Windows-1250)

en: Chinese Simplified (GB18030)
lt: Kinų supaprastinta (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
lt: Kinų supaprastinta (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
lt: Kinų tradicinė (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
lt: Kinų tradicinė (Big5-HKSCS)

en: Cyrillic (IBM-855)
lt: Kirilica (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
lt: Kirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
lt: Kirilica (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
lt: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lt: Kirilica (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
lt: Kirilica/Rusų (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
lt: Kirilica/Ukrainiečių (KOI8-U)

en: English (US-ASCII)
lt: Anglų (US-ASCII)

en: Greek (ISO-8859-7)
lt: Graikų (ISO-8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
lt: Graikų (Windows-1253)

en: Hebrew (IBM-862)
lt: Hebrajų (IBM-862)

en: Hebrew (Windows-1255)
lt: Hebrajų (Windows-1255)

en: Japanese (EUC-JP)
lt: Japonų (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lt: Japonų (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
lt: Japonų (Shift_JIS)

en: Korean (EUC-KR)
lt: Korėjiečių (EUC-KR)

en: Nordic (ISO-8859-10)
lt: Šiaurės Europos (ISO-8859-10)

en: South European (ISO-8859-3)
lt: Pietų Europos (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-620)
lt: Tajų (TIS-620)

en: Turkish (IBM-857)
lt: Turkų (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
lt: Turkų (ISO-8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
lt: Turkų (Windows-1254)

note: {N_("Unicode (UTF-7)"),                   "UTF-7"         },
en: Unicode (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

note: {N_("Unicode (UTF-16BE)"),                "UTF-16BE"      }, {N_("Unicode (UTF-16LE)"),                "UTF-16LE"      }, {N_("Unicode (UTF-32BE)"),                "UTF-32BE"      }, {N_("Unicode (UTF-32LE)"),                "UTF-32LE"      },
en: Vietnamese (VISCII)
lt: Vietnamiečių (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
lt: Vietnamiečių (Windows-1258)

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
lt: Vizualioji hebrajų (ISO-8859-8)

en: Western (IBM-850)
lt: Vakarų (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
lt: Vakarų (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
lt: Vakarų (ISO-8859-15)

en: Western (Windows-1252)
lt: Vakarų (Windows-1252)

en: Invalid UTF-8
lt: Netinkamas UTF-8

en: Do you want to continue saving the file?
lt: Ar norite tęsti failo įrašymą?

en: Saving files was stopped
lt: Failų įrašymas sustabdytas

en: All files have been saved
lt: Visi failai įrašyti

en: Confirm Tag Writing
lt: Patvirtinkite žymos įrašymą

note: Directories and filename changed
en: Rename File and Directory
lt: Pervadinti failą ir aplanką

en: File and directory rename confirmation required
lt: Reikia patvirtinti failo ir aplanko pervadinimą

en: Directory rename confirmation required
lt: Reikia patvirtinti aplanko pervadinimą

en: File rename confirmation required
lt: Reikia patvirtinti failo pervadinimą

en: File(s) not renamed
lt: Failas(-ai) nepervadinti

en: You have tried to save this tag to Unicode but it was detected that your version of id3lib is buggy
lt: Bandėte įrašyti šią žymą kaip unikodą, bet buvo aptikta, kad jūsų id3lib versija yra su klaidomis

en: If you reload this file, some characters in the tag may not be displayed correctly. Please, apply the patch src/id3lib/patch_id3lib_3.8.3_UTF16_writing_bug.diff to id3lib, which is available in the EasyTAG package sources.
    Note that this message will appear only once.
    
    File: %s
lt: Jei iš naujo įkelsite šį failą, kai kurie simboliai žymoje gali būti atvaizduoti netinkamai. Prašome pritaikyti id3lib pataisą, esančią src/id3lib/patch_id3lib_3.8.3_UTF16_writing_bug.diff EasyTag paketo pradiniame kode.
    Šis pranešimas bus rodomas tik kartą.
    
    Failas: %s

en: Tag Write Error
lt: Žymų rašymo klaida

en: Directory Read Error
lt: Aplanko skaitymo klaida

note: Read the directory recursively
en: Search in progress…
lt: Ieškoma…

en: No file found in this directory and subdirectories
lt: Šiame aplanke ir poaplankiuose failų nerasta

en: No file found in this directory
lt: Šiame aplanke failų nerasta

en: Searching for audio files…
lt: Ieškoma garso failų…

en: Searching
lt: Ieškoma

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Read-only file
lt: Failas tik skaitymui

en: Insert a blank line
lt: Įterpti tuščią eilutę

en: Delete this line
lt: Pašalinti šią eilutę

en: You must type a program name
lt: Turite nurodyti programą

en: Program Name Error
lt: Programos pavadinimo klaida

en: JPEG image
lt: JPEG paveikslėlis

en: PNG image
lt: PNG paveikslėlis

en: GIF image
lt: GIF paveikslėlis

en: Unknown image
lt: Nežinomas paveikslėlis

en: Other file icon
lt: Kita failo piktograma

en: Cover (front)
lt: Viršelis (priekis)

en: Cover (back)
lt: Viršelis (galas)

en: Leaflet page
lt: Leaflet puslapis

en: Lead artist/lead performer/soloist
lt: Pagrindinis atlikėjas/solistas

en: Artist/performer
lt: Atlikėjas

en: Conductor
lt: Dirigentas

en: Band/Orchestra
lt: Grupė/orkestras

en: Lyricist/text writer
lt: Žodžių autorius

en: Recording location
lt: Įrašo vieta

en: During recording
lt: Įrašymo metu

en: During performance
lt: Atlikimo metu

en: Movie/video screen capture
lt: Filmo/video ekrano įrašas

en: A bright colored fish
lt: Ryški spalvota žuvis

en: Illustration
lt: Iliustracija

en: Band/Artist logotype
lt: Grupės/Atlikėjo logotipas

en: Publisher/studio logotype
lt: Leidėjo/studijos logotipas

en: Unknown image type
lt: Nežinomas paveikslėlio tipas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Type
lt: Tipas

en: Playlist File Error
lt: Grojaraščio failo klaida

en: Invalid scanner mask
lt: Netinkama skenerio kaukė

en: Invalid Path Error
lt: Netinkamo kelio klaida

en: Tag successfully scanned
lt: Žymos sėkmingai nuskaitytos

en: New filename successfully scanned
lt: Naujo failo pavadinimas sėkmingai nuskaitytas

en: New_mask
lt: Naujas _šablonas

note: 'Scan selected files' button
en: Scan Files
lt: Skaityti failus

en: Scan selected files
lt: Skaityti pasirinktus failus

en: All tags have been scanned
lt: Visos žymos nuskaitytos

en: Found one file | Found %d files
lt[0]: Rastas %d failas
lt[1]: Rasti %d failai
lt[2]: Rasta %d failų

en: Ready to search…
lt: Paieškai pasirengta…

en: Ready to start
lt: Pasiruošęs paleidimui

note: Menu items
en: Tag selected files with this field
lt: Pažymėti pasirinktus failus su šiuo laukeliu

en: All uppercase
lt: Visos didžiosios

en: All lowercase
lt: Visos mažosios

en: First letter uppercase
lt: Pirma raidė – didžioji

en: First letter uppercase of each word
lt: Kiekvieno žodžio pirma raidė – didžioji

en: Insert space before uppercase letter
lt: Prieš didžiąją raidę įterpti tarpą

en: Remove duplicate spaces or underscores
lt: Pašalinti dvigubus tarpus ar pabraukimo simbolius

en: Remove all text
lt: Pašalinti visą tekstą

en: Cannot display the image
lt: Nepavyko parodyti paveikslėlio

en: Not enough data has been read to determine how to create the image buffer.
lt: Nenuskaityta pakankamai duomenų, kad būtų galima sukurti paveikslėlio buferį.

en: Load Image File
lt: Įkelti paveikslėlio failą

en: Image File Error
lt: Failo pervadinimo klaida

en: Image file loaded
lt: Paveikslėlio failas įkeltas

en: Add Images
lt: Pridėti paveikslėlius

en: All Files
lt: Visi failai

en: PNG and JPEG
lt: PNG ir JPEG

en: Image Properties %d/%d
lt: Paveikslėlio savybės %d/%d

en: Save Image %d/%d
lt: Įrašyti paveikslėlį %d/%d

en: Tag selected files with this genre
lt: Žymėti pasirinktus failus su šiuo žanru

en: ID3 Tag
lt: ID3 žyma

en: Ogg Vorbis Tag
lt: Ogg Vorbis žyma

en: FLAC Vorbis Tag
lt: FLAC Vorbis žyma

en: APE Tag
lt: APE žyma

en: MP4/M4A/AAC Tag
lt: MP4/M4A/AAC žyma

en: Wavpack Tag
lt: Wavpack žyma

en: Opus Tag
lt: Opus žyma

en: FLAC File
lt: FLAC failas

note: Mode mpeg4ip library seems to always return -1
en: Channels:
lt: Kanalai:

en: Corrupted file
lt: Sugadintas failas

en: Buggy id3lib
lt: Klaidinga id3lib

en: No error reported
lt: Neaptikta jokių klaidų

en: No available memory
lt: Nėra prieinamos atminties

en: No data to parse
lt: Nėra duomenų apdrojimui

en: Improperly formatted data
lt: Netinkamai suformuoti duomenys

en: No buffer to write to
lt: Nėra buferio rašymui

en: Buffer is too small
lt: Buferis per mažas

en: Invalid frame ID
lt: Netinkamas kadro ID

en: Requested field not found
lt: Pageidaujamas laukelis nerastas

en: Unknown field type
lt: Nežinomas laukelio tipas

en: Tag is already attached to a file
lt: Žyma jau susieta su failu

en: Invalid tag version
lt: Netinkama žymos versija

en: No file to parse
lt: Nėra failo apdorojimui

en: Attempting to write to a read-only file
lt: Bandoma rašyti į tik skaitomą failą

en: Error in compression/uncompression
lt: Klaida suspaudime/išskleidime

en: Unknown error message
lt: Nežinomas klaidos pranešimas

en: Error while creating temporary file
lt: Klaida kuriant laikiną failą

en: Monkey's Audio File
lt: Monkey's Audio failas

note: Mode changed to profile name
en: Profile:
lt: Profilis:

en: MP4 format invalid
lt: Netinkamas MP4 formatas

en: MP4/AAC File
lt: MP4/AAC failas

en: Joint stereo
lt: Sujungtas stereo

en: Dual channel
lt: Dvigubas kanalas

en: Single channel
lt: Viengubas kanalas

en: MP3 File
lt: MP3 failas

en: MP2 File
lt: MP2 failas

en: MusePack File
lt: MusePack failas

en: Ogg Vorbis File
lt: Ogg Vorbis failas

en: Speex File
lt: Speex failas

en: Opus File
lt: Opus failas

en: Wavpack File
lt: Wavpack failas
