gettext 0.11.2 - en to uk translation catalogue (78 entries)

en: Cannot read /proc/asound/cards
uk: Неможливо прочитати /proc/asound/cards

en: Please try to play this book with daisy-player
uk: Спробуйте відтворити цю книгу, використовуючи daisy-player

en: Cannot read type: %d
uk: Неможливо прочитати тип: %d

en: Go to page number:
uk: Номер сторінки:

en: Please wait...
uk: Будь ласка зачекайте...

en: Select a soundcard:
uk: Оберіть звукову карту:

en: Cannot read %s
uk: Неможливо прочитати %s

en: Select a Text-To-Speech application
uk: Оберіть рушій перетворення тексту в мовлення

en: Maximum number of TTS's is reached.
uk: Максимально можлива кількість рушіїв.

en: 'h' for help
uk: 'h' для довідки

en: %d pages
uk: сторінок: %d

en: level: %d of %d
uk: рівень: %d з %d

en: total phrases: %d
uk: фраз: %d

en: These commands are available in this version:
uk: Команди, що доступні у цій версії:

en: cursor down,2   - move cursor to the next item
uk: курсор вниз або 2   - перемістити курсор до наступного елемента

en: cursor up,8     - move cursor to the previous item
uk: курсор вгору або 8     - перемістити курсор до попереднього елемента

en: cursor right,6  - skip to next phrase
uk: курсор вправо або 6  - перейти до наступної фрази

en: cursor left,4   - skip to previous phrase
uk: курсор вліво або 4   - перейти до попередньої фрази

en: page-down,3     - view next page
uk: page-down або 3     - переглянути наступну сторінку

en: page-up,9       - view previous page
uk: page-up або 9       - переглянути попередню сторінку

en: enter           - start playing
uk: enter           - розпочати відтворення

en: space,0         - pause/resume playing
uk: пробіл або 0         - призупинити/відновити відтворення

en: home,*          - play on normal speed
uk: home або *          - звичайна швидкість відтворення

en: Press any key for next page...
uk: Натисніть будь-яку клавішу, щоб перейти до наступної сторінки...

en: /               - search for a label
uk: /               - шукати розділ за назвою

en: A               - store current item to disk in ASCII-format
uk: A               - зберегти поточний елемент у форматі ASCII

en: b               - consider the end of an input line as a phrase-break
uk: b               - чи розглядати символ кінця рядка, як розділювач фрази

en: B               - move cursor to the last item
uk: B               - перемістити курсор до останнього елемента

en: d               - store current item to disk in WAV-format
uk: d               - зберегти поточний елемент у форматі WAV

en: D,-             - decrease playing speed
uk: D або -             - зменшити швидкість відтворення

en: f               - find the currently playing item and place the cursor there
uk: f               - знайти відтворюваний елемент, і перемістити до нього курсор

en: g               - go to phrase in current item
uk: g               - перейти до фрази в поточному елементі

en: G               - go to page number
uk: G               - перейти до сторінки за номером

en: h,?             - give this help
uk: h або ?             - показати цю довідку

en: j,5             - just play current item
uk: j або 5             - відтворити поточний елемент

en: l               - switch to next level
uk: l               - перейти до наступного рівня

en: L               - switch to previous level
uk: L               - перейти до попереднього рівня

en: m               - mute sound output on/off
uk: m               - увімкнути/вимкнути виведення звуку

en: n               - search forwards
uk: n               - шукати вперед

en: N               - search backwards
uk: N               - шукати назад

en: o               - select next output sound device
uk: o               - обрати пристрій виведення звуку

en: p               - place a bookmark
uk: p               - встановити закладку

en: q               - quit eBook-speaker and place a bookmark
uk: q               - вийти з eBook-speaker, і встановити закладку

en: r               - rotate scanned document
uk: r               - обернути відсканований документ

en: s               - stop playing
uk: s               - зупинити відтворення

en: S               - show progress on/off
uk: S               - показати/приховати інформацію про поступ

en: t               - select next TTS
uk: t               - обрати рушій перетворення тексту в мовлення

en: T               - move cursor to the first item
uk: T               - перемістити курсор до першого елемента

en: U,+             - increase playing speed
uk: U або +             - збільшити швидкість відтворення

en: v,1             - decrease playback volume
uk: v або 1             - зменшити гучність відтворення

en: V,7             - increase playback volume (beware of Clipping)
uk: V або 7             - збільшити гучність відтворення (зважайте на спотворення звуку)

en: w               - store whole book to disk in WAV-format
uk: w               - зберегти книгу в форматі WAV

en: x               - go to the file-manager
uk: x               - перейти до файлового менеджера

en: Press any key to leave help...
uk: Натисніть будь-яку клавішу, щоб вийти з довідки...

en: What do you search?
uk: Що ви шукаєте?

en: Break phrases at EOL or at a specific position (y/n/position)
uk: Символ кінця рядка є розділювачем фраз, або вкажіть позицію (y/n/позиція)

en: Be sure the package "tesseract-ocr" is installed onto your system.
uk: Переконайтеся, що пакунок "tesseract-ocr" встановлено.

en: Language code "%s" is not a valid tesseract code.
uk: Неправильний код мови для tesseract: "%s".

en: See the tesseract manual for valid codes.
uk: Щоб отримати інформацію про коди, перегляньте довідку tesseract.

en: Language code "%s" is not a valid cuneiform code.
uk: Неправильний код мови для cuneiform: "%s".

en: See the cuneiform manual for valid codes.
uk: Щоб отримати інформацію про коди, перегляньте довідку cuneiform.

en: Go to phrase in current item:
uk: Фраза у поточному елементі:

en: eBook-speaker cannot handle this file.
uk: eBook-speaker неможе опрацювати цей файл.

en: Press 'h' for help
uk: Натисніть 'h' для довідки

en: Unknown format
uk: Невідомий формат

en: eBook-speaker - Version
uk: eBook-speaker - Версія

en: Usage: %s [eBook_file | URL | -s [-r resolution]] [-b n | y | position] [-c] [-d audio_device:audio_type] [-h] [-H] [-i] [-o language-code] [-S] [-t TTS_command] [-v]
uk: Використання: %s [файл_книги | посилання | -s [-r дозвіл]] [-b n | y | позиція] [-c] [-d звуковий_пристрій:тип_аудіо] [-h] [-H] [-i] [-o код_мови] [-S] [-t команда-рушій] [-v]

en: %s - Choose an input-file
uk: %s - Оберіть файл

en: cursor right,6  - open this directory or file
uk: курсор вправо або 6  - відкрити каталог або файл

en: cursor left,4   - open previous directory
uk: курсор вліво або 4   - відкрити попередній каталог

en: enter,6         - open this directory or file
uk: enter або 6         - відкрити файл або каталог

en: end,B           - move cursor to the last item
uk: end або B           - перемістити курсор до останнього елемента

en: H,0             - display "hidden" files on/off
uk: H або 0             - показати/сховати "приховані" файли

en: i               - give some information about current file
uk: i               - отримати деяку інформацію про файл

en: q               - quit eBook-speaker
uk: q               - вийти з eBook-speaker

en: home,T          - move cursor to the first item
uk: home або T          - перемістити курсор до першого елемента

en: No items found. Try option "-O".
uk: Елементів не знайдено. Спробуйте параметр "-O".

en: Try option "-i".
uk: Спробуйте параметр "-i".
