ecere - en to es_ES translation catalogue (18 entries)

en: Browse...
es_ES: Examinar…

en: Created
es_ES: Creado

en: Done.
es_ES: Hecho.

en: ECERE Archive - %s
es_ES: Archivo ECERE - %s

en: ECERE Self-Extractable Archive
es_ES: Archivo auto-extraíble ECERE

en: Exit
es_ES: Salir

en: Extract
es_ES: Extraer

en: Extract to
es_ES: Extraer a

en: Extracting %s...
es_ES: Extrayendo %s...

en: Extracting Files...
es_ES: Extrayendo archivos...

en: Extraction Completed
es_ES: Extracción completa

en: File
es_ES: Archivo

en: Hide Files
es_ES: Ocultar archivos

en: Modified
es_ES: Modificado

en: Select extraction directory
es_ES: Seleccione el directorio de extracción

en: Size
es_ES: Tamaño

en: Use paths from archive...
es_ES: Utilizar rutas desde el archivo...

en: View Files
es_ES: Ver archivos
