ecere - en to he translation catalogue (5 entries)

en: BEGIN FAILED!
he: התחלה נכשלה!

en: COMMIT FAILED!
he: התחייבות נכשלה!

en: EDASQLite: Can't open database (%s): %s
he: EDASQLite: לא ניתן לפתוח מאגר-מידע (%s): %s

en: WARNING: ALTER TABLE DOESN'T WORK WITH PRIMARY KEY FOR
he: אזהרה:  טבלה אלטרנטיבית לא עובדת עם מפתח ראשי בשביל

en: WARNING: Table not yet created for class
he: אזהרה: טבלה עוד לא נוצרה למחלקה
