ecere - en to he translation catalogue (21 entries)

en:          [-cc <c compiler>]
he:          [-cc <קומפיילר C>]

en:          [-cpp <c preprocessor>]
he:          [-cpp <קדם-מעבד C>]

en:          [-d <intermediate objects directory>]
he:          [-d <תקיית עצמי ביניים>]

en:          [-ear <Ecere Archiver>]
he:          [-ear <מארכן Ecere>]

en:          [-ecc <eC compiler>]
he:          [-ecc <קומפיילר eC>]

en:          [-ecp <eC preprocessor>]
he:          [-ecp <קדם-מעבד eC>]

en:          [-ecs <eC symbol generator>]
he:          [-ecs <מחולל סמלי eC>]

en:          [-i <include dir[;inc dir[...]]>]
he:          [-i <תקיית הכלה[;inc dir[...]]>]

en:          [-includemk <crossplatform.mk path>]
he:          [-includemk <תקיית crossplatform.mk>]

en:          [-l <library dir[;lib dir[...]]>]
he:          [-l <תקיית ספרייה[;lib dir[...]]>]

en:          [-make <make tool>]
he:          [-make <כלי make>]

en:       directories:
he:       תיקיות:

en:       options:
he:       הגדרות:

en:       toolchain:
he:       שרשרת כלים:

en:    epj2make [-t <target platform>] [-c <configuration>] [toolchain] [directories] [options] [-o <output>] <input>
he:    epj2make [-t <פלטפורמת מטרה>] [-c <הגדרות>] [שרשרת כלים] [תיקיות] [הגדרות] [-o <פלט>] <קלט>

en: Error: Input file (%s) does not exist.
he: שגיאה: קובץ הקלט (%s) איננו קיים.

en: Error: Project configuration (%s) was not found.
he: שגיאה: הגדרות הפרוייקט (%s) לא נמצאו.

en: Error: Unable to open project file (%s) due to unknown error.
he: שגיאה: לא ניתן לפתוח קובץ פרוייקט (%s) עקב בעיה לא ידועה.

en: Notice: Project configuration (%s) will be used.
he: הערה: ישומשו הגדרות הפרוייקט (%s)

en: Syntax:
he: תחביר:

en: invalid option: %s
he: הגדרה פסולה: %s
