edgar - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: OK...
lv: Labi...

en: OK, good luck!
lv: Labi, veiksmi!

en: Thanks!
lv: Paldies!

en: Hello Edgar
lv: Sveiks, Edgar

en: Stalagmite
lv: Stalagmīts
