editra - en to id translation catalogue (10 entries)

en: "%s" was not found
id: "%s" tidak ditemukan

en: %d matches were replaced.
id: %d yang sesuai telah diganti

en: %s Source File
id: %s Berkas Sumber

en: %s could not be found.
    Perhaps it's been moved or deleted.
id: %s tidak ditemukan.
    Kemungkinan telah dipindahkan atau terhapus.

en: %s does not exist
id: %s tidak ada

en: %s has been deleted since its last save point.
    
    Would you like to save it again?
id: %s telah dihapus sejak penyimpanan terakhirnya.
    Apakah Anda ingin menyimpannya kembali?

en: %s has been modified by another application.
    
    Would you like to reload it?
id: %s telah dimodifikasi oleh aplikasi lain.
    Apakah Anda ingin memuat ulang berkas?

en: &About...
id: &Tentang

en: &Close Tab
id: &Tutup Tab

en: &Copy
id: &Salin
