editra - en to te translation catalogue (5 entries)

en: &Help
te: &సహాయం

en: &Settings
te: (&S) అమరికలు

en: &Tools
te: (&T) పనిముట్లు

en: About
te: గురించి

en: All
te: అన్నీ
