efax-gtk - en to he translation catalogue (375 entries)

en: efax-gtk: Address book
he: efax-gtk: פנקס כתובות

en: Name
he: שם

en: Number
he: מספר

en: Add new address
he: הוסף כתובת חדשה

en: Delete address
he: מחק כתובת

en: Move address up
he: העבר כתובת למעלה

en: Move address down
he: העבר כתובת למטה

en: Delete selected address?
he: מחק כתובת מסומנת?

en: efax-gtk: Delete address
he: efax-gtk: מחק כתובת

en: efax-gtk: Add address
he: efax-gtk: הוסף כתובת

en: Name:
he: שם:

en: Number:
he: מספר:

en: efax-gtk: File to fax
he: efax-gtk: קובץ לפקסס

en: View
he: תצוגה

en: efax-gtk: Conditions, Notices and Disclaimers
he: efax-gtk: תנאים התראות וויתורים

en: Accept
he: קבל

en: Reject
he: דחה

en: Do you accept the Conditions, Notices and Disclaimers shown above?
he: האם אתה מקבל את התנאים, ההתראות והוויתורים המוצגים למעלה?

en: About efax-gtk
he: אודות efax-gtk

en: About efax
he: אודות efax

en: This program (efax-gtk) is a front end for efax. efax is a program released under the GNU General Public License, version 2 by Ed Casas
he: תכנית זו היא תכנית חזית הבנויה מעל efax. התכנית efax היא תכנית המופצת תחת רישיון: GNU General Public License, version 2

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Sending fax
he: שולח פקס

en: Answering call
he: עונה לשיחה

en: Standing by to receive calls
he: ממתין לקבלת שיחות

en: Cannot send fax - a fax is being received
he: אי אפשר לשלוח פקס - פקס מתקבל ברגע זה

en: Not valid file name
he: שם קובץ לא תקין

en: File does not exist
he: קובץ לא קיים

en: User does not have read permission on the file
he: אין למשתמש זכויות קריאה לקובץ זה

en: Not valid postscript/PDF file
he: קובץ פוסקריפט לא תקין

en: You don't have the $HOME environmental variable set
he: משתנה הסביבה HOME$ שלך לא מוגדר

en: SERIOUS SYSTEM ERROR: Can't create directory to save received faxes.
    Faxes cannot be received!
he: בעיית מערכת חמורה: לא יכול ליצור תיקייה לשמירת פקסים מתקבלים.
    הפקסים לא יתקבלו!

en: 
    *** Stopping send/receive session ***
he: 
    *** עוצר שליחה/קבלה ***

en: SERIOUS SYSTEM ERROR: Can't create directory to save received fax.
    This fax will not be saved!
he: בעיית מערכת חמורה: לא יכול ליצור תיקייה לשמירת פקסים מתקבלים.
    הפקס הנוכחי לא ישמר!

en: SERIOUS SYSTEM ERROR: Can't open received fax directory.
    This fax will not be saved!
he: בעיית מערכת חמורה: לא יכול לפתוח תיקיית פקסים מתקבלים.
    הפקס הנוכחי לא ישמר!

en: SERIOUS SYSTEM ERROR: Cannot save all of the received fax.
    All or part of the fax will be missing!
he: בעיית מערכת חמורה: לא יכול לשמור את כל הפקסים המתקבלים.
    כל או חלק מן הפקסים יהיו חסרים!

en: Invalid Utf8 received in EfaxController::read_pipe_cb()
he: התקבל Utf8 לא תקין ב- EfaxController::read_pipe_cb()

en: SERIOUS SYSTEM ERROR: Can't create directory to save sent fax.
    This fax will not be saved!
he: בעיית מערכת חמורה: לא יכול ליצור תיקייה לשמירת פקסים נשלחים.
    הפקס הנוכחי לא ישמר!

en: PRINT JOB
he: עבודת הדפסה

en: Print selected fax
he: הדפס פקס נבחר

en: View selected fax
he: הצג פקס נבחר

en: Add/amend description for selected fax
he: הוסף/תקן תיאור לפקס נבחר

en: Delete selected fax
he: מחק פקס נבחר

en: Empty trash folder
he: רוקן סל אשפה

en: Add new folder
he: הוסף תיקיה חדשה

en: Delete selected folder
he: מחק תיקיה מסומנת

en: Reset new faxes count
he: אפס מונה פקסים חדשים

en: efax-gtk: Received fax list
he: efax-gtk: רשימת פקסים שהתקבלו

en: efax-gtk: Sent fax list
he: efax-gtk: רשימת פקסים שנשלחו

en: Permanently delete selected fax?
he: מחק לצמיתות את הפקסים המסומנים?

en: 
    (NOTE: This will permanently delete the fax
    from the file system)
he: 
    (הערה: זה ימחק לצמיתות את הפקס מהדיסק)

en: Permanently delete selected faxes?
    
    (NOTE: This will permanently delete the faxes
    from the file system)
he: מחק לצמיתות את הפקסים המסומנים?
    
    (הערה: זה ימחק לצמיתות את הפקסים מהדיסק)

en: efax-gtk: Delete fax
he: efax-gtk: מחק פקס

en: Empty trash folder?
    
    (NOTE: This will permanently delete all the faxes
    in the Trash folder from the file system)
he: רוקן סל אשפה?
    
    (הערה: זה ימחק לצמיתות את כל הפקסים בסל האשפה מהדיסק)

en: efax-gtk: Trash folder
he: efax-gtk: סל אשפה

en: efax-gtk: Add folder
he: efax-gtk: הוסף תיקייה

en: Empty the folder by deleting any child folders
    and drag-and-dropping or deleting any contained
    faxes before deleting folder
he: רוקן את התיקייה על ידי מחיקת כל תיקיות המשנה,
    או העברתם על ידי גרירה ושחרור.
    או מחיקת כל הפקסים המוכלים לפני מחיקת התיקייה

en: efax-gtk: Delete folder
he: efax-gtk: מחק תיקיה

en: Delete folder:
he: מחק תיקיה:

en: Print selected fax?
he: ?הדפס פקס נבחר

en: efax-gtk: Print fax
he: efax-gtk: הדפס פקס

en: New faxes:
he: פקסים חדשים:

en: efax-gtk: Fax description
he: efax-gtk: תיאור פקס

en: Fax description?
he: תיאור פקס?

en: Folder name?
    (Note this will be placed in the top
    level and can be drag-and-dropped
    into other folders)
he: שם התיקייה?
    (שימו לב שהיא תמוקם בתיקיית השורש 
    ואפשר לגרור ולשחרר אותה
    אל תוך תיקיות אחרות)

en: Folder name cannot contain character:
he: אסור לשם תיקיה להכיל תו:

en: The following folder already exists:
he: התיקייה העוקבת כבר קיימת:

en: Folder
he: תיקיה

en: Date
he: תאריך

en: Description
he: תיאור

en: Inbox
he: פקסים נכנסים

en: Sent box
he: פקסים יוצאים

en: Trash
he: סל אשפה

en: efax-gtk: File list
he: efax-gtk: רשימת קבצים

en: Files to fax
he: קבצים לשליחה

en: View selected file
he: הצג קובץ נבחר

en: Remove selected file from list
he: הסר קובץ נבחר מהרשימה

en: Add files to list
he: הוסף קבצים לרשימה

en: Add files to the file list for faxing
he: הוסף קבצים לרשימת הקבצים לשליחה

en: Move file up
he: העבר קובץ למעלה

en: Move file down
he: העבר קובץ למטה

en: Remove file
he: הסר קובץ

en:  from the list?
he:  מהרשימה?

en: Remove file
he: הסר קובץ

en: Copyright (C) 2001 - 2011 Chris Vine
    This program is released under the GNU General Public License, version 2
he: כל הזכויות שמורות © 2001 - 2011 כריס וין
    תכנית זו מופצת תחת רישיון
    GNU General Public License, version 2

en: Usage: efax-gtk [options] [filename]
    Options:
    	-r  Start the program in receive standby mode
    	-s  Start the program hidden in the system tray
    See the README file which comes with the distribution
    for further details
he: Usage: efax-gtk [options] [filename]
    Options:
    	-r  Start the program in receive standby mode
    	-s  Start the program hidden in the system tray
    See the README file which comes with the distribution
    for further details
    אופציות:
    	-r  התחל את התוכנית במצב קבלה לפקס
    	-s  התחל את התוכנית מוחבאת במגש המערכת
    ראה קובץ README שמגיע ביחד עם ההפצה לאפשרויות נוספות

en: Invalid option.  Options are:
he: אפשרות לא חוקית. האפשרויות הן:

en: Invalid user name specified - it must be in plain
    ASCII characters.  No user name will be shown on
    the fax top header line, but don't worry as the
    fax station number will always be given on the
    top header
he: צויין שם משתמש לא תקין - הוא חייב להיות
    באותיות ASCII. לא יופיע שם משתמש על ראש הדף
    אבל לא לדאוג כי מספר הטלפון של הפקס
    יופיע בראש הדף

en: Invalid modem class specified
    Adopting default of Class 2
he: סוג פקס לא תקין
    מאמץ ברירת מחדל של קבוצה 2

en: No serial port device specified in
he: לא צוינה יציאת התקן טורי

en: Adopting default fax resolution of 204x196
he: מאמץ רזולוציית פקס של 204x196 כברירת מחדל

en: Invalid fax resolution specified
    Adopting default fax resolution of 204x196
he: רזולוציית פקס שצוינה לא תקינה
    מאמץ רזולוציית פקס של 204x196 כברירת מחדל

en: Invalid ring number specified
    Will answer after one ring
he: צוין מספר צלצולים שגוי
    הטלפון יענה לאחר צלצול אחד

en: Adopting default page size of a4
he: מאמץ גודל עמוד של a4 כברירת מחדל

en: Invalid page size specified
    Adopting default page size of a4
he: מצוין גודל עמוד לא תקין
    מאמץ גודל עמוד של a4 כברירת מחדל

en: Invalid dialmode specified
    Adopting default of tone dialling
he: צוין סוג חיוג לא תקין
    מאמץ חיוג צלילים כברירת מחדל

en: Invalid print shrink specified: adopting default value of 100
he: מצוין ערך כיווץ הדפסה לא תקין: מאמץ ערך ברירת מחדל של 100

en: Adopting default postscript view command of 'gv'
he: מאמץ הצגת קבצי פוסקריפט ב - 'gv' כברירת מחדל

en: No port for the socket server has been specified, so the server will not be started
he: לא צוינה פיתחה עבור שרת השקע, לכן השרת לא יופעל

en: Invalid port for the socket server has been specified, so the server will not be started.  It needs to be between 1024 and 65535
he: צוין ערך לא תקין של פיתחה עבור שרת השקע, לכן השרת לא יאותחל. ערך הפיתחה צריך להיות בין 1024 ל 65535

en: Invalid WORK_SUBDIR: directory specified. WORK_SUBDIR: will be ignored
he: צוינה תיקיה לא תקינה עבור תיקיית העבודה. מתעלם מתיקיה העבודה

en: File
he:  קובץ

en: Socket
he: שקע

en: Fax entry method:
he: דרך קבלת פקס:

en: Single file
he: קובץ בודד

en: Multiple files
he: קבצים מרובים

en: Socket list
he: רשימת פקסים בשרת השקע

en: Tel number:
he: מספר טלפון:

en: Send fax
he: שלח פקס

en: Answer call
he: ענה לטלפון

en: Take over call
he: השתלט על השיחה

en: Standby
he: המתן לקבלת שיחות

en: Stop
he: עצור

en: Fax to send
he: פקס לשליחה

en: List _received faxes
he: רשימת פקסים שהת_קבלו

en: _List sent faxes
he: רשימת פקסים ש_נשלחו

en: Queued _faxes from socket
he: _פקסים בתור משקע

en: _Enter single file
he: הכנס קובץ _בודד

en: Enter _multiple files
he: הכנס קבצים _מרובים

en: _Address book
he: _פנקס כתובות

en: _Settings
he: _הגדרות

en: _Quit
he: _יציאה

en: About efax-_gtk
he: אודות efax-_gtk

en: About _efax
he: אודות _efax

en: _Translations
he: _תרגומים

en: _Help
he: _עזרה

en: _File
he: _קובץ

en: The program has been started with the -s option but there is no system tray!
he: התוכנית הורצה עם האופציה -s אבל אין שום מגש מערכת!

en: No fax number specified.  Do you want to send the fax on an open connection?
he: לא צוין מספר פקס. האם ברצונכם לשלוח את הפקס על חיבור פתוח?

en: Telephone number
he: מספר טלפון:

en: A print job has been received on socket
he: עבודה הדפסה התקבלה בשקע

en: efax-gtk socket
he: efax-gtk: שקע

en: A fax has been received by efax-gtk
he: פקס התקבל על ידי efax-gtk

en: efax-gtk: fax received
he: efax-gtk: פקסים שהתקבלו

en: Can't change settings unless the program is inactive
    Press the Stop button to make it inactive
he: אפשר לשנות הגדרות רק שהתכנית במצב לא פעיל
    לחץ על כפתור ה"עצור" להביא את התכנית למצה לא פעיל

en: Italian - Luca De Rugeriis
he: איטלקית - Luca De Rugeriis

en: Polish - Pawel Suwinski
he: פולנית - Pawel Suwinski

en: Bulgarian - Zdravko Nikolov
he: בולגרית - Zdravko Nikolov

en: Russian - Pavel Vainerman
he: רוסית - Pavel Vainerman

en: Hebrew - Assaf Gillat
he: עברית - אסף גילת

en: Greek - Hellenic Linux Users Group
he: יוונית - הקבוצה היוונית של משתמשי לינוקס

en: Albanian - Besnik Bleta
he: אלבנית - Besnik Bleta

en: Hungarian - Gergely Szakats, Laszlo Csordas
he: הונגרית - Gergely Szakats, Laszlo Csordas

en: Simplified Chinese - Kite Lau
he: סינית מופשטת - Kite Lau

en: German - Steffen Wagner
he: גרמנית - Steffen Wagner

en: Swedish - Daniel Nylander
he: שוודית - Daniel Nylander

en: Catalan - Jordi Sayol Salomo
he: קאטאלנית - Jordi Sayol Salomo

en: Traditional Chinese - Wei-Lun Chao
he: סינית מסורתית - Wei-Lun Chao

en: efax-gtk: Translations
he: efax-gtk: תרגומים

en: Press F1 for help
he: לחץ F1 לעזרה

en: Invalid Utf8 received in MainWindow::read_error_pipe_cb()
he: התקבל Utf8 לא תקין ב- MainWindow::read_error_pipe_cb()

en: terminated by signal
he: הסתיים על ידי אות (סיגנל)

en: Name:
he: שם:

en: Number:
he: מספר:

en: Serial Device:
he: התקן טורי:

en: Lock File:
he: קובץ נעילה:

en: Capabilities:
he: יכולות:

en: Rings (1-9):
he: צלצולים (1-9):

en: Modem Class:
he: סוג פקודות
    מודם:

en: Dial Mode:
he: מצב חיוג:

en: Auto
he: אוטומטי

en: Class 1
he: סוג 1

en: Class 2
he: סוג 2

en: Class 2.0
he: סוג 2.0

en: Tone
he: חיוג צלילים

en: Pulse
he: חיוג מתקפים

en: Initialization Params:
he: פרמטרי אתחול:

en: Reset Params:
he: פרמטרי איפוס:

en: Other Params:
he: פרמטרים נוספים:

en: Use GTK+ Print System
he: השתמש במערכת ההדפסות של GTK+

en: Print Program:
he: תכנית הדפסה:

en: Print Shrink (50-100):
he: שיעור כיווץ הדפסה (50-100):

en: Popup confirmation dialog
    before printing
he: תיבת דו שיח קופצת
    לפני הדפסה

en: Postscript viewer
    program:
he: תכנית להצגת קבצי
    פוסקריפט:

en: Run socket server
he: הרץ שרת שקע

en: Popup dialog when fax
    received from socket
he: תיבת דו שיח קופצת כאשר
    מתקבל מהשקע

en: Port to which faxes to
    be sent:
he: פיתחה שאליה הפקסים ישלחו:

en: Addresses allowed to
    connect
he: כתובות שאליהן מותר
    להתחבר

en: localhost
he: מחשב מקומי

en: other
he: אחר

en: Popup dialog when fax
    received by modem
he: תיבת דו שיח קופצת כאשר
    מתקבל פקס על ידי המודם

en: Execute a program or script
    when fax received by modem
he: הרץ תכנית או קובץ אצווה
    כאשר מתקבל פקס על ידי המודם

en: Sent Fax Resolution:
he: רזולוציית שליחת פקס:

en: Include destination
    fax number on fax
    page top header line
he: כלול מספר פקס
    של פקס היעד בשורת
    הכותרת של הפקס

en: Standard
he: רגיל

en: Fine
he: איכותי

en: Log File:
he: קובץ יומן:

en: Page Size:
he: גודל עמוד:

en: efax-gtk: settings
he: efax-gtk: הגדרות

en: Note: pressing the OK button will save the settings in file
he: הערה: לחיצה על לחצן האישור תשמור את ההגדרות לקובץ

en: Reset
he: אפס

en: Identity
he: הזדהות

en: Modem
he: מודם

en: Params
he: פרמטרים

en: Print
he: הדפסה

en: Socket
he: שקע

en: Receive
he: קבלה

en: Logging
he: יומן

en: Page
he: עימוד

en: Invalid user name specified in "Identity" tab - it must be in plain ASCII characters.  If this is a problem, leave it blank as the fax station number will always be given on the top header
he: צויין שם משתמש לא תקין בסימניית "זיהוי" - המשתמש חייב להיות בעל תווי ASCII פשוטים. אם זאת בעיה, השאר את השדה ריק, כי מספר הטלפון של הפקס תמיד מופיע בכותרת העליונה.

en: Config Error
he: תצורה שגויה

en: Invalid modem class specified
he: מצוין סוג פקס לא תקין

en: Invalid page size specified
he: מצוין גודל עמוד לא תקין

en: Invalid sent fax resolution specified
he: צוינה רזולוציית פקס שגויה

en: Invalid rings number specified
he: צוין מספר צלצולים לא תקין

en: Invalid dial mode specified
he: צוין סוג חיוג לא תקין

en: Invalid print shrink parameter specified
he: צוין ערך כיווץ הדפסה לא תקין

en: Invalid socket port number specified. It must be between 1024 and 65535
he: צוינה ערך פיתחה שקע לא תקינה. הוא חייב להיות בין 1024 ל 65535

en: Enter settings from
he: הכנס הגדרות מ..

en:  or
he:  או

en: Reset settings
he: אפס הגדרות

en: Put the name to appear on the fax top header on sent faxes here.  It must be in plain ASCII characters.  If this is a problem, leave it blank as the fax station number will always be given on the top header
he: הכנס כאן את השם שברצונך שיופיע על הכותרת העליונה של הפקסים הנשלחים. זה חייב להיות תווי ASCII פשוטים. אם זאת בעיה, השאר את שדה זה ריק, כי בכל מקרה מספר הטלפון של הפקס יופיע בכותרת העליונה של הפקס.

en: efax-gtk help: Name
he: עזרה של efax-gtk: שם

en: Put the number to appear on the fax top header on sent faxes here.  This will also comprise the fax station ID reported to the sending fax machine when receiving faxes
he: כתוב כאן את מספר הטלפון שיופיע בקצה העליון של הפקסים הנשלחים. מספר זה יהיה גם המספר שבו יזדהה הפקס למכונות פקסימיליה בקבלת פקסים.

en: efax-gtk help: Number
he: עזרה של efax-gtk: מספר

en: Put the serial device to which the modem is connected here (if none is given, the program defaults to /dev/modem).  Do not include the `/dev/' part of the device name -- ie state it as `ttyS1' or `cua2', etc.  With Linux, ttyS0 equates to COM 1, ttyS1 to COM 2, and so on
he: כתוב כאן את שם ההתקן הטורי שאליו מחובר המודם (אם לא מצוין שום ערך, התכנית תשתמש ב '/dev/modem/' כברירת מחדל). אל תכלול את החלק שמתחיל ב- '/dev/' בשם ההתקן -- כלומר ציין אותו כ- 'ttyS1' או 'cua2' וכדומה. בלינוקס, 'ttyS0' זהה ל- COM 1 ו 'ttyS1' זהה ל- COM 2, וכך הלאה.

en: efax-gtk help: Device
he: עזרה של efax-gtk: התקן

en: Put the lock file directory here.  If none is specified, the program defaults to /var/lock
he: כתוב כאן את נתיב תיקיית הנעילה. אם לא מוגדרת אחת, התכנית תשתמש  ב- '/var/lock' כברירת מחדל

en: efax-gtk help: Lock File
he: עזרה של efax-gtk: קובץ נעילה

en: With efax-0.9 or higher you should usually pick "Auto", as then efax will work out the class of the modem by itself, but you can also force a class by picking one of the specified ones if you want.  However, with efax-0.8 the program defaults to Class 2, so if you are using a Class 1 modem with old versions of efax specify the Class here
he: עם efax-0.9 או גבוה יותר רצוי בדרך כלל להשתמש ב"אוטומטי", כך efax ינסה למצוא את סוג הפקס בעצמו, אבל אפשר גם לכפות סוג על ידי בחירה באחת מהאפשרויות הרצויות. למרות זאת, עם efax-0.8 התכנית תשתמש כברירת מחדל בסוג 2, אז אם רוצים להשתמש במודם מסוג 1 עם גרסאות ישנות של efax ציינו את הסוג המבוקש.

en: efax-gtk help: Modem Class
he: עזרה של efax-gtk: סוג מודם

en: This specifies whether tone or pulse dialling will be used when sending faxes
he: אופציה זו מציינת האם להשתמש בחיוג מתקפים או צלילים כאשר שולחים פקסים

en: efax-gtk help: Dial Mode
he: עזרה של efax-gtk: סוג חיוג

en: This specifies the capabilities of the modem.  To see what these mean do `man efax', and look at the operation of the `-c' flag.  With efax-0.9 and a Class 2 modem, you usually won't need to specify this and should leave it blank, as the program will interrogate the modem.  If using an older version of efax or a different class of modem, values which will work with practically any 14,400 bps modem are 1,5,0,2,0,0,0,0, or 1,3,0,2,0,0,0,0 for slower ones
he: אופציה זו מציינת את היכולות של המודם. על מנת לראות את משמעות העניין פנה לתיעוד על ידי 'man efax' , וחפש אחר דגלון האופציה '-c'. עם efax גרסה 0.9 ומודם סוג 2, בדרך כלל לא תצטרך לציין את אופציה זו ולהשאירה ריקה, והתכנית תבדוק את המודם. במידה ומשתמשים בגרסה ישנה של efax או סוג מודם אחר, הערכים שיעבדו מעשית עם כל מודם בקצב 14,400 ס"ש הם 1,5,0,2,0,0,0,0 או 1,3,0,2,0,0,0,0 למודמים אטיים יותר.

en: efax-gtk help: Capabilities
he: עזרה של efax-gtk: יכולות

en: This defines the number of rings the modem allows to pass before answering the telephone when in Standby mode.  Acceptable values are 1 to 9.  If none is specified, the program defaults to 1
he: אופציה זו מציינת את מספר הצלצולים שהמודם יאפשר לפני שהוא יענה לטלפון במצב המתן לקבלת שיחות .ערכים שיתקבלו הם 1 עד 9. אם לא יצוין ערך, התכנית תשתמש בערך 1 כברירת מחדל.

en: efax-gtk help: Rings
he: עזרה של efax-gtk: צלצולים

en: This specifies the initializing `AT' commands for the modem when in fax mode.  Specify as many of these as are needed, separated by spaces for commands which need to be separated, but without a prepended `AT'.  If none is specified, the program will default to `Z &FE&D2S7=120 &C0 M1L0', which will be correct for practically all modems
he: אופציה זו מציינת את מחרוזת האתחול של המודם על ידי פקודות 'AT' למצב פקס. ציינו את כל הפקודות הנחוצות, מופרדות על ידי רווחים, אבל ללא התחילית 'AT'. אם לא תצוין שום מחרוזת, התכנית תשתמש
    ב 'Z &FE&D2S7=120 &C0 M1L0' כברירת מחדל, אשר למעשה תהיה נכונה כמעט עבור כל מודם.

en: efax-gtk help: Initialization Parameters
he: עזרה של efax-gtk: פרמטרי אתחול

en: This specifies the `AT' commands that will reset the modem.  Specify as many commands as are needed, separated by spaces for commands which need to be separated, but without a prepended `AT'.  If none is specified, the program will default to `Z', which will be correct for practically all modems
he: אופציה זו מציינת את פקודות ה-'AT' שיאפסו את המודם. ציינו את כל הפקודות שצריך, מופרדות על ידי רווחים עבור פקודות שאמורות להיות מופרדות, אבל בלי התחילית 'AT'. אם לא יצוין, התכנית תשתמש כברירת מחדל ב-'Z', שהיא תתאים למעשה לרוב המודמים.

en: efax-gtk help: Reset Parameters
he: עזרה של efax-gtk: פרמטרי איפוס

en: This can be used to pass any other parameter to efax (do `man efax' to see what is available).  Specify as many of these as are needed, separated by spaces for different parameters -- eg include `-or' to do a bit reversal during receive for Multitech modems which require it.  Unless you have an unusual modem, leave this blank
he: אופציה זו יכולה לשמש להעביר כל פרמטר רצוי ל-efax (רשמו 'man efax' על מנת לראות אלו פרמטרים זמינים). ציינו כמה פרמטרים שדרושים, מופרדים על ידי רווחים לכל פרמטר.לדוגמה כללו '-or' לביצוע היפוך סיביות בזמן קבלה עבור מודמים של Multitech אשר דורשים זאת. השאירו שדה זה ריק, אלא אם כן יש לכם מודם מיוחד.

en: efax-gtk help: Other Parameters
he: עזרה של efax-gtk: פרמטרים נוספים

en: If this is checked, the program will use the GTK+ print system rather than the command line argument specified below to print faxes
he: אם זה יסומן, התוכנית תשתמש במערכת ההדפסה של GTK+ במקום בפרמטרי שורת הפקודה המצויינים למטה על מנת להדפיס פקסים.

en: efax-gtk help: Use GTK+ print system
he: עזרת efax-gtk: השתמש במערכת ההדפסה של GTK+

en: This is the command which prints and takes postscript input on standard input.  If none is specified, the program will default to `lpr'.  This has no effect if the "Use GTK+ Print System" button is checked
he: זוהי הפקודה שמדפיסה ולוקחת קבצי פוסקריפט לצינור הקלט הסטנדרטי. אם לא מצוינת תכנית, התכנית 'lpr' תבחר כברירת מחדל

en: efax-gtk help: Print Program
he: עזרה של efax-gtk: תכנית הדפסה

en: This will determine the extent to which a printed page will be reduced to fit within a printer's print area.  It is a percentage -- eg 98 will shrink the page to 98 per cent of its size.  If none is specified no shrink will take place (ie you can, but there is no need to, specify 100).  This has no effect if the "Use GTK+ Print System" button is checked
he: אופציה זו תקבע את המידה שבה העמוד המודפס יוקטן כדי להיכנס לתוך קטע העמוד הנראה של המדפסת שלכם. המספר מסמל אחוז -- לדוגמה 98 יכווץ את העמוד ל 98 אחוז מגודלו. אם לא מצוין דבר, שום כיווץ לא יבוצע (אפשר לציין 100 אם תרצו אבל אין לזה משמעות רבה)

en: efax-gtk help: Print Shrink
he: עזרה של efax-gtk: כיווץ הדפסה

en: This specifies whether a confirmatory pop-up dialog is to appear before printing whenever the "Print selected fax" button is pressed in the Received Faxes list or Sent Faxes list.  Uncheck the box if you don't want a dialog (if you have specified an external print manager such as 'kprinter' in the Print Program box, then you will not want this checked).  This has no effect if the "Use GTK+ Print System" button is checked
he: אופציה זו מציינת האם להראות תיבת דו שיח קופצת לפני הדפסה כאשר לחצן "הדפס פקס נבחר" נלחץ ברשימת הפקסים שנשלחו או ברשימת הפקסים שהתקבלו. בטלו סימון תיבת זו אם לא תרצו תיבת דו שיח (אם ציינתם תכנית הדפסה חיצונית כגון 'kprinter' בתור תכנית הדפסה, אז אתם בטח לא תרצו לסמן אופציה זו)

en: efax-gtk help: Popup
he: עזרה של efax-gtk: תיבת דו שיח קופצת

en: A postscript viewer is used to view sent and received faxes via the fax lists, and also to view faxes to be sent identified via the "Files to fax" file selector dialog.  Specify here the command to be used to view postscript files.  If none is specified, the program will default to 'gv'.  Other possibilities you may want to specify are 'evince' (the Gnome image viewer) or 'kghostview' (the KDE postscript viewer). If using gv, you may need to use the '-media A4' or '-media Letter' option to select correct paper size.  evince and kghostview do this automatically
he: מציג הפוסקריפט נועד כדי להציג את הפקסים ברשימות הקבלה והשליחה. כמוכן לראות פקסים שמוצגים דרך תיבת דו שיח של "קבצים לשליחה".  ציין כאן את התכנית שבה יעשה שימוש להצגת קבצי פוסקריפט.  אם לא מצוינת אחת, יעשה שימוש בתכנית 'gv'  כברירת המחדל. אפשרויות נוספות שיכולות להיות שימושיות הן 'evince' (מציג פוסקריפט של גנום) או 'kghostview' (מציג פוסקריפט של KDE). אם יעשה שימוש ב 'gv' , רצוי להשתמש ב '-media A4' או ב '-media Letter' על מנת לבחור את גודל העמוד הנכון. evince ו kghostview עושים את זה אוטומטי.

en: efax-gtk help: Postscript Viewer Program
he: עזרה של efax-gtk: תכנית לצפייה בפוסקריפט

en: This specifies whether a socket server is to be run for CUPS or  some other print system.  Check the box if it is to run
he: אופציה זו מציינת האם שרת השקע ירוץ עבור CUPS או עבור תכנית הדפסה אחרת. סמנו את התיבה אם הוא ירוץ או לא.

en: efax-gtk help: Run socket server
he: עזרה של efax-gtk: הרץ שרת שקע

en: This specifies whether a pop-up dialog is to appear whenever a fax is received by the socket server from the print system.  Check the box if you want a dialog (this has no effect unless you have also checked the box for the socket server to run).  If the program is inactive or is standing by to receive faxes, the fax can be sent directly from this dialog
he: אופציה זו מציינת אם תיבת דו שיח תופיע כאשר מתקבל פקס על ידי שרת השקע ממערכת ההדפסה. סמנו את התיבה אם תרצו בתיבת דו שיח (לאופציה זו תהיה השפעה רק כאשר תסומן גם התיבה 'הרץ שרת שקע'). אם התכנית לא פעילה הפקס יוכל להישלח ישירות מתיבת דו שיח זו.

en: This specifies the port number on which the socket server is to listen.  It should be between 1024 and 65535.
he: אופציה זו מציינת את ערך הפיתחה שאליה מאזין שרת השקע.

en: efax-gtk help: Port
he: עזרה של efax-gtk: פיתחה

en: efax-gtk help: Socket connections allowed
he: עזרה של efax-gtk: חיבור שקע מאושר

en: This parameter specifies whether a pop-up dialog will appear when a fax is received from a modem. Check the box if you want a pop-up.
he: אופציה זו מציינת אם תיבת דו שיח תופיע כאשר מתקבל פקס מהמודם. סמנו תיבה זו אם ברצונכם שתופיע תיבת דו שיח.

en: efax-gtk help: Receive pop-up
he: עזרה של efax-gtk: קבל תיבת דו שיח קופצת

en: This specifies whether a program or script is to be executed when a fax is received from a modem.  Check the box if you want to execute a program, and enter the program name.  efax-gtk comes with two scripts, print_fax and mail_fax, which can be used automatically to print a received fax or to mail it to a user (so to mail a fax you can enter `mail_fax' here).  See the README file for further details.
he: אופציה זו מציינת אם תבוצע תכנית או קובץ אצווה כאשר מתקבל פקס מהמודם.  סמנו את התיבה אם תרצו להריץ תכנית, והכניסו את שם התכנית.

en: efax-gtk help: Execute program when fax received
he: עזרה של efax-gtk: הרץ תכנית כאשר מתקבל פקס

en: This specifies the resolution to which faxes are sent.  "Standard" gives 204x98 and "Fine" gives 204x196
he: אופציה זו מציינת את הרזולוציה שבה פקסים ישלחו."רגיל" ייתן ערך של 204x98 ו"איכותי" ייתן ערך של 204x196

en: efax-gtk help: Sent Fax Resolution
he: עזרה של efax-gtk: רזולוציית שליחת פקס

en: This specifies whether the destination fax number is included in the top fax header line for sent faxes.  Uncheck the box if you do not want this to be shown (say because it includes a pay card access number)
he: אפשרות זו מציינת האם מספר פקס היעד ייכלל בשורת הכותרת של הפקסים הנשלחים. בטל סימון של תיבת סימון זו אם אין ברצונך לרות מספר זה (למשל, בגלל שמספר זה מכיל מספר גישה של כרטיס חיוג)

en: efax-gtk help: Fax top header line
he: עזרה של efax-gtk : שורת הכותרת של הפקס

en: This parameter specifies a log file to which progress on negotiations and fax status, and errors and warnings, are logged.  If none is specified, then no log file will be maintained.  (A log file can also be kept by redirecting stdout and stderr -- see the README file for further details)
he: פרמטר זה מציין את שמו של קובץ היומן שאליו כל התהליך העבודה של המודם ינוטר, כל השגיאות והאזהרות יכתבו אליו. אם לא יצוין אחד, לא ייווצר קובץ יומן. (קובץ יומן יכול להיווצר על ידי הפניית הפלט הסטנדרטי ופלט השגיאה. (לפרטים נוספים ראה קובץ README)

en: efax-gtk help: Log File
he: עזרה של efax-gtk : קובץ יומן

en: Specify the page size for faxes here
he: ציין כאן את גודל העמוד לפקסים

en: efax-gtk help: Page Size
he: עזרה של efax-gtk: גודל עמוד

en: efax-gtk: Help
he: efax-gtk: עזרה

en: Sending
he: שליחת פקס

en: Receiving
he: קבלת פקס

en: Address Book
he: פנקס כתובות

en: Fax Lists
he: רשימת פקסים

en: Settings
he: הגדרות

en: 
    Sending faxes
    -------------
    
    Before sending a fax, it must be specified in the "Fax to send" box. It must be in postscript or PDF format (formats produced by all Unix/Linux word and document processors), and will be converted by the program into the correct tiffg3 fax format.
    
    There are two fax entry methods.  First, the fax to be sent can be a file saved on the filesystem.  It can be entered manually in the "Fax to send" box, or entered by means of the file selection dialog.  If the file comprises a single postscript or PDF file, then you can find it by pressing the "Single File" button.  It can be more easily found with this dialog if it is placed in the $HOME/faxout directory.
    
    Where more than one file is specified in the "Fax to send" box, they will be sent as a single fax appended in the order in which they are entered in the box.  Such multiple files can be more easily selected using the file list brought up by pressing the "Multiple Files" button.  Pressing the "Multiple Files" button enables files to be found and added to the file list, and they can be reordered by using the Up or Down arrow buttons, or by dragging and dropping with the mouse.
    
    As an alternative, faxes can be received directly from the print system by means of a socket server provided by the program.  Efax-gtk maintains a list of queued faxes received from the socket which can be accessed by choosing "Socket" as the fax entry method, and then bringing up the queued faxes list by pressing the "Socket list" button.  This is a more convenient way of sending faxes from a word processor, and enables a fax to be sent for faxing to efax-gtk by printing from the word processor program.  Where a fax is queued for sending in the socket list, a small red circle will appear in the main program window on the right hand side of the "Fax to send" box.  For particulars of how to set up CUPS or lpr/lprng to send to efax-gtk, see the README file which comes with the distribution.
    
    The telephone number to which the fax is to be sent is entered into the "Tel number" box.  This can be entered directly into the box, or by using the built-in addressbook.  The addressbook can be invoked by pressing the "Tel number" button, or from the `File/Address book' pull-down menu item (see the "Address Book" tag in this help dialog). However, if a telephone connection has already been established with the remote fax receiver, then the fax can be sent without dialing by leaving the "Tel number" box blank (a dialog will come up asking if you would like to send the fax without dialing).
    
    When a fax is received from the print system via the socket server, the program settings can also be configured to bring up a dialog automatically.  If the program is inactive or is standing-by to receive faxes the fax can be sent directly from this dialog without the need to invoke the list of queued faxes received from the socket.
    
    Successfully sent faxes are copied to a directory in the $HOME/faxsent directory, which has a name derived from the year, month, day, hour and seconds when the sending of the fax was completed, and will appear in the faxes sent list.  They are only included in that list if they have been sent without error.  The efax message display box will report on the progress of a fax being sent.  The fax list can be brought up from the `File/List sent faxes' pull down menu item.  See "Using the fax lists" further below.
he: 
    שליחת פקסים
    -----------
    
    לפני ששולחים פקס, הוא חייב להיות מצוין בתיבה "פקס לשליחה". הוא חייב להיות בפורמט של פוסקריפט (פורמט זה נוצר על ידי מעבדי תמלילים של יוניקס/לינוקס). והוא יומר על ידי התכנית לפורמט הפקס tiffg3.
    
    יש שתי דרכים עיקריות להכנסת פקסים. הראשונה, הפקס יכול להיות קובץ שנשמר על מערכת הקבצים. אפשר להכניסו ידנית לתיבת "פקס לשליחה", או הכנסה באמצעות תיבת הדו שיח של הבחירה.  אם הקובץ מורכב מקובץ פוסקריפט אחד תוכל למצוא אותו על ידי לחיצה על "קובץ בודד". הוא יכול להימצא ביתר קלות על ידי מיקומו בתיקיה $HOME/faxout. 
    
    כאשר יותר מקובץ אחד מוצג בתיבת "פקס לשליחה", הם ישלחו כפקס אחד מוצמד בסדר שבו הקבצים הוכנסו לתיבה.  בחירת קבצים מרובים בצורה כזו יכולה להיעשות בקלות על ידי שימוש בלחצן "קבצים מרובים".  לחיצה על "קבצים מרובים" מאפשרת לקבצים להימצא ולהסתדר על ידי שימוש בחיצים למעלה ולמטה, או על ידי גרירה ושחרור בעכבר.
    
    כאלטרנטיבה, פקסים יכולים להתקבל ישירות ממערכת ההדפסות על ידי שימוש בשרת שקע המסופק על ידי התכנית. Efax-gtk שומרת תור של פקסים שהתקבלו מהשקע ויכולים להתקבל על ידי בחירת "שקע" בדרך קבלת הפקסים, ואז לחיצה על הלחצן "רשימת פקסים בשרת השקע". זוהי דרך יותר נוחה לשליחת פקסים ממעבד תמלילים.  בזמן שיש פקס מחכה בתור יופיע עיגול אדום קטן בחלון התכנית בצד הימני של תיבת "שליחת פקס".  לפרטים נוספים כיצד להגדיר את CUPS או lpr/lprng לשלוח פקסים לefax-gtk, ראה קובץ README שבא ביחד עם ההפצה.
    
    מספר הטלפון שאליו הפקס ישלח מוכנס לתוך תיבת "מספר טלפון". הוא יכול להיות מוכנס ידנית או על ידי שימוש בפנקס הכתובות המובנה.  פנקס הכתובות יכול להיות מופעל על ידי לחיצה על "מספר טלפון" או על ידי התפריט קובץ/פנקס כתובות.  למרות זאת, אם נוצר כבר חיבור טלפוני עם פקס מרוחק, הפקס יכול להישלח ללא הכנסת מספר טלפון בתיבה (תופיע תיבת דו שיח שתשאל האם לשלוח פקס ללא חיוג).
    
    כאשר פקס מתקבל ממערכת ההדפסה דרך שרת השקע, אפשר להגדיר את התכנית להעלות תיבת דו שיח אוטומטית.  אם התכנית במצב לא פעיל או מחכה לקבל פקסים, הפקס יכול להישלח ישירות מתיבת הדו שיח בלי צורך להשתמש בתור הפקסים הממתינים מהשקע.
    
    פקסים שנשלחו בצורה תקינה מועתקים לתיקיה $HOME/faxsent, ששמה מורכב מהשנה, החודש, היום, השעה והשניות שבהם הסתיימה שליחת הפקס, והם יופיעו ברשימת הפקסים הנשלחים.  אפשר לפתוח רשימה זו על ידי התפריט 'קובץ/רשימת פקסים שנשלחו'.  ראה "שימוש ברשימות פקסים" בהמשך.

en: 
    Receiving faxes
    ---------------
    
    Three ways of receiving faxes are provided for.
    
    First, the program can be set to answer a fax call which is ringing but has not been answered, by pressing the "Answer call" button.
    
    Secondly, the program can take over a call which has already been answered (say, by a telephone hand set) by pressing the "Take over call" button.
    
    Thirdly, the program can be placed in standby mode by pressing the "Standby" button.  This will automatically answer any call after the number of rings specified in the efax-gtkrc file, and receive the fax. The program will keep on receiving faxes until the "Stop" button is pressed.
    
    Received faxes in tiffg3 format (one file for each page) are placed in a directory in the $HOME/faxin directory, which has a name derived from the year, month, day, hour and seconds when reception of the fax was completed, and is the fax ID number.
    
    Received faxes can be printed, viewed, described and managed using the built in fax list facility.  This can be brought up from the `File/List received faxes' pull down menu item.  See "Using the fax lists" further below.
    
    When a fax is received, a pop-up dialog can also be set to appear (go to the Settings dialog to do this).  In the settings dialog you can also specify a program to be executed when a fax is received.  The fax ID number is passed as the first (and only) argument to the program, which enables the program to find the fax in $HOME/faxin.  The distribution contains two executable scripts, mail_fax and print_fax, which can be used to e-mail a fax or print a fax to a user automatically when it is received.  (These scripts are not installed by 'make install' - if you want to use them, make them executable with 'chmod +x' and copy them to a directory which is in the system path such as /usr/local/bin, and then specify the script name in the settings dialog.)
he: 
    קבלת פקסים
    ----------
    
    ישנן שלוש דרכים לקבל פקסים.
    
    הראשונה, כאשר נשלח פקס אפשר לענות לפקס על ידי לחיצה על "ענה לטלפון".
    
    השנייה, התכנית יכולה להשתלט על שיחה שכבר נענתה (למשל על ידי שפורפרת הטלפון) על ידי לחיצה על "השתלט על השיחה".
    
    השלישית, אפשר לשים את התכנית על המתן לקבלת שיחות על ידי לחיצה על "המתן לקבלת שיחות".  התכנית תענה אוטומטית לשיחות לאחר מספר מוגדר של צלצולים המצוין בקובץ efax-gtkrc, וקבלת הפקס.  התכנית תמשיך לקבל פקסים עד שילחץ לחצן ה"עצור".
    
    פקסים שהתקבלו יכולים להיות מודפסים, מוצגים, מתוארים ומנוהלים על ידי רשימת הפקסים הפנימית. אפשר להעלות אותה דרך התפריט 'קובץ/רשימת קבצים שהתקבלו'.ראה "שימוש ברשימת פקסים" בהמשך.
    
    כאשר פקס מתקבל, אפשר לכוון שתיבת דו שיח תופיע (לכו להגדרות לעשות זאת).  במסך ההגדרות אפשר לציין אפילו תכנית שתבוצע כאשר מתקבל פקס.  מספר הפקס מועבר לפרמטר הראשון (ורק אליו) של התכנית, וזה מאפשר לתכנית למצוא את הפקס ב $HOME/faxin.  ההפצה מכילה 2 קבצי אצווה mail_fax ו print_fax, אשר יכולים לשמש לשלוח את הפקס בדואר אלקטרוני או להדפיסו בצורה אוטומטית. (קבצי אצווה אלו לא מותקנים כברירת מחדל, על מנת להשתמש בהם יש לבצע 'chmod +x' ולהעתיקם לתיקיה שמופיעה בנתיב המערכת כגון /usr/local/bin, ואז לציין את שם הקובץ במסך ההגדרות).

en: 
    Using the address book
    ----------------------
    
    To pick a telephone number from the address book, highlight the relevant address by pressing the left mouse button over it, and then press the "OK" button.
    
    Addresses can be added to the address book by pressing the add button, and then completing the relevant dialog which will appear.  To delete an address from the address book, highlight the relevant address and press the delete (trashcan) button.  The addressbook can be sorted by using the up and down arrow buttons on a highlighted address, or by dragging and dropping using the mouse.
he: 
    שימוש בפנקס כתובות
    ------------------
    
    על מנת לבחור מספר טלפון מפנקס הכתובות, הדגישו את הכתובת הרצויה על ידי לחיצה על לחצן העכבר השמאלי מעליה, ואז לחצו על "אישור".
    
    כתובות מוספות לרשימה על ידי לחיצה על כפתור ההוספה, ואז השלמת הפרטים התיבה שתפתח לפניכם.  בכדי למחוק כתובת מפנקס הכתובות, הדגישו את הכתובת הרלוונטית ולחצו מחק (סל אשפה). אפשר למיין את פנקס הכתובות בעזרת שימוש בלחצני החצים למעלה ולמטה על כתובת מודגשת, או על ידי גרירה ושחרור של העכבר.

en: 
    Using the fax lists
    -------------------
    
    To bring up the fax lists, go to the the `File' menu and pick the `List received faxes' or `List sent faxes' menu item.  Highlight the fax to printed or viewed by pressing the left mouse button.  The programs to be used to print and view the fax are specifed in the efax-gtkrc configuration file, or if none are specified, the program will print using lpr (which will work for most Unix systems) and view with gv.
    
    To print faxes, a PRINT_SHRINK parameter can be specifed in efax-gtkrc to enable the fax page to fit within the printer margins.  A parameter of 98 will work with most printers.  This can be changed while the program is running by bringing up the `Settings' dialog and entering it into the `Print/Print Shrink' box.
    
    A description can be added to a received fax when appearing in a fax list (or subsequently amended) by pressing the relevant button -- this will enable faxes to be more easily identified.
    
    The received faxes list will show, at the far right of the tool bar, the number of faxes received since the program was last started.  If efax-gtk is in receive standby mode, the `tooltips' for the program's icon in the system tray will also indicate this number.  The count can be reset to 0 without restarting the program by pressing the reset button in the received faxes list.
he: 
    שימוש ברשימות פקסים
    -------------------
    
    על מנת להעלות את רשימות הפקסים, לכו אל תפריט 'קובץ' ובחרו את 'רשימת פקסים שנשלחו' או את 'רשימת פקסים שהתקבלו'. הדגישו את הפקס שברצונכם להדפיס או להציג על ידי לחיצה על הלחצן השמאלי של העכבר.  התכניות שמציגות ומדפיסות את הפקס מצוינות בקובץ התצורה efax-gtkrc, או אם לא מצוינות ההדפסה תעשה על ידי lpr (יעבוד ברוב מכונות היוניקס) וההצגה תעשה על ידי gv.
    
    על מנת להדפיס פקס, פרמטר בשם PRINT_SHRINK יכול להיות מצוין בefax-gtkrc על מנת לאפשר לעמוד פקס להתאים להדפסה בגלל מגבלות השוליים של המדפסות. פרמטר של 98 יעבוד ברוב המדפסות. אפשר לשנות את פרמטר זה במסך ההגדרות ,הכנסת ערך חדש ב'הדפסה/שיעור כיווץ הדפסה'
    
    אפשר להוסיף תיאור לפקס שהתקבל כאשר הוא מופיע ברשימה (כמוכן ניתן לתקן את התיאור) על ידי לחיצה על הכפתור הרלוונטי -- זה יאפשר לכם למצוא את פקסים ביתר קלות.

en: 
    Settings
    --------
    
    The program settings can be changed by manually editing the efax-gtk configuration file comprising $HOME/.efax-gtkrc, $sysconfdir/efax-gtkrc or /etc/efax-gtkrc.  The file is searched for in that order, so $HOME/.efax-gtkrc takes precedence over the other two.
    
    The configuration file can also be set by using the Settings dialog launched from the `File/Settings' pull down menu item.  The settings entered using this dialog are always stored as $HOME/.efax-gtkrc. Accordingly, if the Settings dialog has been used, and you want to revert to the global settings, this can be done either by deleting the $HOME/.efax-gtkrc file, or by pressing the `Reset' button in the Settings dialog, which will reload the Settings dialog from the global configuration file ($sysconfdir/efax-gtkrc or /etc/efax-gtkrc).
    
    Help can be obtained when filling out the Settings dialog by holding the mouse over the relevant help (?) button, which will bring up a "Tips" display, or by pressing the button, which will bring up an information display.
he: 
    הגדרות
    ------
    
    אפשר לשנות את ההגדרות של התכנית על ידי שינוי ידני של הקבצים $HOME/.efax-gtkrc , $sysconfdir/efax-gtkrc או /etc/efax-gtkrc.  מנגנון החיפוש של התכנית מחפש את הקובץ בסדר זה, כך ש $HOME/.efax-gtkrc לוקח עדיפות על שני האחרים.
    
    אפשר לשנות כמוכן את קובץ התצורה על ידי שימוש במסך ההגדרות שמועלה דרך התפריט 'קובץ/הגדרות'.  ההגדרות שמוכנסות בשימוש במסך זה נשמרות תמיד ב $HOME/.efax-gtkrc. לפי כך, אם שיניתם משהו במסך ההגדרות ואתם רוצים להחזיר את המצב להגדרות הגלובליות, זה ניתן להיעשות בקלות על ידי מחיקת הקובץ $HOME/.efax-gtkrc , או על ידי לחצן ה'איפוס' במסך ההגדרות, שיטען את ההגדרות מהקובץ הגלובלי ($sysconfdir/efax-gtkrc או /etc/efax-gtkrc).
    
    אפשר להשיג עזרה בשעת מילוי ההגדרות על ידי החזקת העכבר מעל לחצן העזרה הרצויה (?), אשר יעלה את חלון ה"טיפ", או ללחוץ על הכפתור, שיעלה בתורו מידע עזרה.

en: Socket running on port
he: שקע רץ על פיתחה

en: Print job received on socket
he: עבודה הדפסה התקבלה על שקע

en: Closing the socket
he: סוגר את השקע

en: efax-gtk: Queued faxes from socket
he: efax-gtk: פקסים בתור מהשקע

en: Queued print jobs
he: עבודות הדפסה בתור

en: Enter selected fax to send
he: הכנס פקס מסומן לשליחה

en: Choose the selected fax for sending
he: סמן את הפקס הנבחר לשליחה

en: PRINT JOB:
he: עבודת הדפסה:

en: Remove
he: הסר

en: efax-gtk: Remove queued fax
he: efax-gtk: הסר פקס מתור

en: efax-gtk: print job received on socket
he: efax-gtk: עבודה הדפסה התקבלה בשקע

en: Queue fax
he: הכנס פקס לתור

en:  has been received on socket.
    Send or queue fax?
he:  התקבל משקע. שלח פקס או הכנס לתור?

en: List received faxes
he: רשימת פקסים שהתקבלו

en: List sent faxes
he: רשימת פקסים שנשלחו

en: Receive standby
he: ממתין לקבלה

en: Quit
he: יציאה

en: success
he: הצלחה

en: number busy or modem in use
he: המספר תפוס או שהמודם בשימוש

en: unrecoverable error
he: שגיאה ללא אפשרות התאוששות

en: invalid modem response
he: תגובת מודם לא תקינה

en: no response from modem
he: אין תגובה מהמודם

en: internal error
he: תקלה פנימית

en: UNKNOWN
he: לא ידוע

en: incompatible local and remote capabilities
he: יכולות מרוחקות ומקומיות לא תואמות

en: can't delete file %s:
he: לא יכול למחוק קובץ %s:

en: removed file: %s
he: הקובץ הוסר: %s

en: header:
he: כותרת:

en: characters received while sending
he: התקבלו תווים בעת השליחה

en: flow control did not work
he: בקרת זרימה לא הצליחה

en: file write:
he: קובץ נכתב:

en: reception errors
he: שגיאות קבלה

en: received %d lines with %d errors
he: התקבלו %d שורות עם %d שגיאות

en: timed out during training check data
he: פסק זמן בזמן מידע בדיקה

en: last byte of frame is NULL
he: הבית האחרון של המסגרת הוא NULL

en: sent
he: נשלח

en: HDLC frame missing initial 0xff
he: למסגרת HDLC חסרה תחילית 0xff

en: timed out reading frame data
he: פסק זמן בקריאת מידע מסגרת

en: frame error
he: שגיאת מסגרת

en: no response after frame data
he: אין תגובה לאחר מידע מסגרת

en: wrong response after frame data
he: תגובה שגויה אחרי מידע מסגרת

en: wrong carrier
he: נושא (carrier) שגוי

en: wrong response to command to receive a frame
he: תגובה שגויה לפקודה לקבלת מסגרת

en: received
he: התקבל

en: The remote ID is
he: המזהה המרוחק הוא

en: no answer from remote fax
he: אין תשובה מהפקס המרוחק

en: can't open page
he: לא יכול לפתוח דף

en: remote has one or more documents to send and can receive
he: למכשיר המרוחק יש מסמך אחד או יותר לשלוח ויכול לקבל

en: remote has one or more documents to send and cannot receive
he: למכשיר המרוחק יש מסמך אחד או יותר לשלוח ולא יכול לקבל

en: remote has no documents to send and can receive
he: למכשיר המרוחק אין מסמך לשלוח ויכול לקבל

en: remote has no documents to send and cannot receive
he: למכשיר המרוחק אין מסמך לשלוח ולא יכול לקבל

en: remote cannot receive, trying anyways
he: המכשיר המרוחק לא יכול לקבל, מנסה בכל זאת

en: remote has nothing to send, trying anyways
he: למכשיר המרוחק אין מה לשלוח, מנסה בכל זאת

en: channel not usable at %d bps
he: הערוץ לא שמיש במהירות %d

en: channel not usable at lowest speed
he: הערוץ לא שמיש במהירות נמוכה

en: invalid response to DCS
he: תגובה לא תקינה אל DCS

en: sent page %s
he: נשלח דף %s

en: invalid post-page response
he: תגובת קדם־דף לא תקינה

en: interrupt request ignored
he: התעלמות מבקשת פסיקה

en: timed out waiting for command
he: פסק זמן בזמן המתנה לפקודה

en: page saved to %s
he: הדף נשמר אל %s

en: unrecognized command
he: פקודה לא מוכרת

en: no command or response from remote
he: אין פקודה או תגובה ממכשיר מרוחק

en: too many page send retries
he: יותר מידי נסיונות שליחת דפים

en: dialing %s
he: מחייג %s

en: The remote ID is %s
he: המזהה המרוחק הוא%s

en: called
he: חייג

en: connected
he: התחבר

en: number is busy
he: המספר תפוס

en: dial command failed
he: פעולת חיוג נכשלה

en: waiting for activity
he: מחכה לפעילות

en: activity detected
he: פעילות זוהתה

en: can't answer: can't lock device
he: לא יכול לענות: אי אפשר לנעול התקן

en: exec() call failed:
he: קריאה ל- exec() נכשלה:

en: no getty command defined for data call
he: לא הוגדרה פקודת getty עבור שיחת נתונים

en: fax call answered
he: שיחת פקס נענתה

en: voice call answered
he: שיחת קול נענתה

en: no voice command defined for voice call
he: לא הוגדרה פקודת שיחת קול עבור שיחת קול

en: unable to answer call
he: לא יכול לענות לשיחה

en: modem does not support fax
he: המודם לא תומך בפקס

en: can't determine fax modem class support
he: לא יכול לקבוע מחלקת (class) תמיכת מודם־פקס

en: finished - %s
he: הסתיימה - %s

en: using line buffering of stdout
he: משתמש בחוצץ שורות לפלט הסטנדרטי

en:  Error:
he:  שגיאה:

en:  Warning:
he:  תקלה:

en: can't open file %s:
he: לא יכול לפתוח קובץ %s:

en: can't get format of file %s
he: לא יכול לקבל תבנית קובץ %s

en: can't rewind file %s:
he: לא יכול להחזיר קובץ לאחור %s:

en: can't open output file %s:
he: לא יכול לפתוח קובץ פלט %s:

en: fax device write error:
he: תקלת שגיאה התקן פקס:

en: unexpected response "%s"
he: תגובה לא צפוייה "%s

en: modem command "%s" too long
he: פקודת מודם "%s" ארוכה מידי

en: timed out after command: %s
he: פסק זמן אחרי פקודה: %s

en: timed out after waiting
he: פסק זמן אחרי המתנה

en: wrong response after command: %s
he: תגובה שגויה אחרי פקודה: %s

en: wrong response after waiting
he: תגובה שגויה אחרי המתנה

en: sync: dropping DTR
he: סנכרון: מוריד DTR

en: sync: sending escapes
he: סנכרון: שולח escapes

en: sync: modem not responding
he: סנכרון: המודם לא מגיב

en: modem command (%s) failed
he: פקודת מודם (%s) נכשלה

en: modem command failed
he: פקודת מודם נכשלה

en: %s locked or busy - waiting
he: התקן %s נעול או תפוס - מחכה

en: opened %s
he: התקן %s נפתח
