efl 1.21 - en to da translation catalogue (54 entries)

en: Usage:
da: Anvendelse:

en: %s [options]
da: %s [tilvalg]

en: Copyright:
da: Ophavsret:

en: License:
da: Licens:

en: Default:
da: Standard:

en: Choices:
da: Valg:

en: No categories available.
da: Ingen kategorier tilgængelige.

en: Categories:
da: Kategorier:

en: Options:
da: Tilvalg:

en: Positional arguments:
da: Positionelle argumenter:

en: ERROR: unknown category '%s'.
da: FEJL: ukendt kategori '%s'.

en: ERROR: unknown option --%s.
da: FEJL: ukendt tilvalg --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
da: FEJL: ukendt tilvalg -%c.

en: ERROR:
da: FEJL:

en: value has no pointer set.
da: værdi har ingen peger sat.

en: unknown boolean value %s.
da: ukendt boolesk værdi %s.

en: invalid number format %s
da: ugyldigt nummerformat %s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
da: ugyldigt valg "%s". Gyldige værdier er:

en: missing parameter to append.
da: manglende parameter at tilføje til slutningen.

en: could not parse value.
da: kunne ikke fortolke værdi.

en: missing parameter.
da: manglende parameter.

en: missing callback function!
da: manglende callback-funktion!

en: no version was defined.
da: ingen version blev angivet.

en: no copyright was defined.
da: ingen ophavsret blev angivet.

en: no license was defined.
da: ingen licens blev angivet.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
da: FEJL: ukendt tilvalg --%s, ignoreret.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
da: FEJL: tilvalget --%s kræver et argument!

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
da: FEJL: ukendt tilvalg -%c, ignoreret.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
da: FEJL: tilvalget -%c krævet et argument!

en: ERROR: missing required positional argument %s.
da: FEJL: manglende påkrævet positionelt argument %s.

en: ERROR: unsupported action type %d for positional argument %s
da: FEJL: ikke-understøttet handlingstype %d for positionelt argument %s

en: ERROR: no parser provided.
da: FEJL: ingen fortolker angivet.

en: ERROR: no values provided.
da: FEJL: ingen værdier angivet.

en: ERROR: no arguments provided.
da: FEJL: ingen argumenter angivet.

en: ERROR: invalid options found.
da: FEJL: ugyldige tilvalg fundet.

en:  See --%s.
da:  Se --%s.

en:  See -%c.
da:  Se -%c.

en: ERROR: invalid positional arguments found.
da: FEJL: ugyldige positionelle argumenter fundet.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
da: FEJL: ukorrekt geometriværdi '%s'

en: ERROR: incorrect size value '%s'
da: FEJL: ukorrekt størrelsesværdi '%s'

en: Desktop
da: Skrivebord

en: Templates
da: Skabeloner

en: Public
da: Offentlig

en: Documents
da: Dokumenter

en: Music
da: Musik

en: Pictures
da: Billeder

en: Videos
da: Videoer

en: Title
da: Titel

en: Subtitle
da: Undertitel

en: Back
da: Tilbage

en: Up
da: Op

en: Home
da: Hjem

en: Search
da: Søg

en: Cancel
da: Annuller
