elementary 1.11 - en to ka translation catalogue (58 entries)

en: Version:
ka: ვერსია:

en: Usage:
ka: გამოყენება:

en: %s [options]
ka: %s [პარამეტრები]

en: Copyright:
ka: უფლებები:

en: License:
ka: ლიცენზია:

en: Type:
ka: ტიპი:

en: Default:
ka: ნაგულისხმები:

en: Choices:
ka: არჩევანი:

en: No categories available.
ka: კატეგორიები ხელმიუწვდომელია.

en: Categories:
ka: კატეგორიები:

en: Options:
ka: პარამეტრები:

en: Positional arguments:
ka: პოზიციური არგუმენტები:

en: ERROR: unknown category '%s'.
ka: შეცდომა: უცნობი კატეგორია '%s'.

en: ERROR: unknown option --%s.
ka: შეცდომა: უცნობი პარამეტრი --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
ka: შეცდომა: უცნობი პარამეტრი -%c.

en: ERROR:
ka: შეცდომა:

en: value has no pointer set.
ka: მნიშვნელობას მაჩვენებელი დაყენებული არ აქვს.

en: unknown boolean value %s.
ka: უცნობი ლოგიკური მნიშვნელობა %s.

en: invalid number format %s
ka: რიცხვის არასწორი ფორმატი %s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
ka: არასწორი არჩევანი "%s". სწორი მნიშვნელობებია:

en: missing parameter to append.
ka: მისაწერი გამორჩენილი პარამეტრი.

en: could not parse value.
ka: მნიშვნელობის დამუშავების შეცდომა.

en: missing parameter.
ka: ნაკლული პარამეტრი.

en: missing callback function!
ka: ნაკლული უკუგამოძახების ფუნქცია!

en: no version was defined.
ka: ვერსია აღწერილი არაა.

en: no copyright was defined.
ka: საავტორო უფლებები აღწერილი არაა.

en: no license was defined.
ka: ლიცენზია აღწერილი არაა.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
ka: შეცდომა: უცნობი პარამეტრი --%s. იგნორირებულია.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
ka: შეცდომა: პარამეტრისთვის --%s არგუმენტი აუცილებელია!

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
ka: შეცდომა: უცნობი პარამეტრი -%c, იგნორირებულია.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
ka: შეცდომა: პარამეტრისთვის -%c არგუმენტი აუცილებელია!

en: ERROR: missing required positional argument %s.
ka: შეცდომა: ნაკლული აუცილებელი პოზიციური არგუმენტი %s.

en: ERROR: unsupported action type %d for positional argument %s
ka: შეცდომა: ქმედების მხარდაუჭერელი ტიპი (%d) პოზიციური არგუმენტისთვის %s

en: ERROR: no parser provided.
ka: შეცდომა: დამმუშავებელი მოწოდებული არაა.

en: ERROR: no values provided.
ka: შეცდომა: მნიშვნელობები მითითებული არაა.

en: ERROR: no arguments provided.
ka: შეცდომა: არგუმენტები მითითებული არაა.

en: ERROR: invalid options found.
ka: შეცდომა: აღმოჩენილია არასწორი პარამეტრები.

en:  See --%s.
ka:  იხილეთ --%s.

en:  See -%c.
ka:  იხილეთ -%c.

en: ERROR: invalid positional arguments found.
ka: შეცდომა: ნაპოვნია არასწორი პოზიციური არგუმენტები.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
ka: შეცდომა: გეომეტრიის არასწორი მნიშვნელობა '%s'

en: ERROR: incorrect size value '%s'
ka: შეცდომა: ზომის არასწორი მნიშვნელობა '%s'

en: Desktop
ka: სამუშაო მაგიდა

en: Downloads
ka: გადმოწერები

en: Templates
ka: შაბლონები

en: Public
ka: საჯარო

en: Documents
ka: დოკუმენტები

en: Music
ka: მუსიკა

en: Pictures
ka: სურათები

en: Videos
ka: ვიდეო

en: Title
ka: სათაური

en: Subtitle
ka: სუბტიტრები

en: Back
ka: უკან

en: Up
ka: მაღლა

en: Home
ka: საწყისი

en: Search
ka: ძებნა

en: OK
ka: დიახ

en: Cancel
ka: გაუქმება
