elementary 0.7.0.57309 - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Version:
nl: Versie:

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: License:
nl: Licentie:

en: Default:
nl: Standaard:

en: Choices:
nl: Keuzes:

en: Options:
nl: Opties:

en: ERROR: unknown option --%s.
nl: FOUT: onbekende optie --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
nl: FOUT: onbekende optie -%c.

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: value has no pointer set.
nl: waarde heeft geen pointer ingsteld.

en: unknown boolean value %s.
nl: onbekende boolean-waarde %s.

en: invalid number format %s
nl: ongeldig nummerformaat %s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
nl: ongeldige keuze "%s". Geldige waardes zijn:

en: missing parameter to append.
nl: parameter om toe te wijzen ontbreekt.

en: could not parse value.
nl: kon waarde niet doorvoeren.

en: missing parameter.
nl: paramater ontbreekt.

en: missing callback function!
nl: ontbrekende terugroep-functie!

en: no version was defined.
nl: geen versie was gedefinieerd.

en: no copyright was defined.
nl: geen copyright was gedefinieerd.

en: no license was defined.
nl: geen licentie was gedefinieerd.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
nl: FOUT: onbekende optie --%s, genegeerd.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
nl: FOUT: optie --%s vereist een argument!

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
nl: FOUT: onbekende opties -%c, genegeerd.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
nl: FOUT: optie -%c vereist een argument!

en: ERROR: no parser provided.
nl: FOUT: geen doorvoerder beschikbaar gesteld.

en: ERROR: no values provided.
nl: FOUT: geen waarden beschikbaar gesteld.

en: ERROR: no arguments provided.
nl: FOUT: geen argumenten beschibaar gesteld.

en: ERROR: invalid options found.
nl: FOUT: ongeldige opties gevonden.

en:  See --%s.
nl: Zie --%s.

en:  See -%c.
nl: Zie -%c.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
nl: Fout: foutieve wiskundige waarde '%s'

en: ERROR: incorrect size value '%s'
nl: FOUT: foutieve grootte-waarden '%s'

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Up
nl: Omhoog

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Cancel
nl: Annuleren
