Efl - en to sl translation catalogue (57 entries)

en: Version:
sl: Različica

en: Usage:
sl: Uporaba:

en: %s [options]
sl: %s [možnosti]

en: Copyright:
sl: Avtorstvo:

en: License:
sl: Licenca:

en: Type:
sl: Vrsta:·

en: Default:
sl: Privzeto:·

en: Choices:
sl: Izbire:·

en: No categories available.
sl: Na voljo ni nobene kategorije

en: Categories:
sl: Kategorije:

en: Options:
sl: Možnosti:

en: Positional arguments:
sl: Argumenti nahajališča

en: ERROR: unknown category '%s'.
sl: NAPAKA: neznana kategorija '%s'.

en: ERROR: unknown option --%s.
sl: NAPAKA:·Neznana možnost --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
sl: NAPAKA:·neznana možnost-%c.

en: ERROR:
sl: NAPAKA:

en: value has no pointer set.
sl: vrednost nima nastavljenega kazalnika.

en: unknown boolean value %s.
sl: neznana Boolova vrednost·%s.

en: invalid number format %s
sl: napačen·format števila·%s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
sl: napačna izbira·"%s".·Pravilne izbire so:·

en: missing parameter to append.
sl: manjka·parameter·za dodajo.

en: could not parse value.
sl: vrednosti ni bilo možno razčleniti.

en: missing parameter.
sl: manjkajoči·parameter.

en: missing callback function!
sl: manjkajoča povratno-zasilna funkcija !

en: no version was defined.
sl: definirana ni bila nobena različica.

en: no copyright was defined.
sl: definirano ni bilo nobeno avtorstvo.

en: no license was defined.
sl: definirana ni bila nobena licenca.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
sl: NAPAKA:·neznana možnost·--%s,·prezrto.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
sl: NAPAKA:·možnost·--%s·zahteva argument!

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
sl: NAPAKA:·neznana možnost·-%c,·prezrto.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
sl: NAPAKA:·možnost·-%c zahteva argument!

en: ERROR: missing required positional argument %s.
sl: NAPAKA: manjka zahtevani argument nahajališča %s.

en: ERROR: unsupported action type %d for positional argument %s
sl: NAPAKA: nepodprto dejanje vrste %d za argumente nahajališča %s

en: ERROR: no parser provided.
sl: NAPAKA:·ni podan razčlenjevalnik.

en: ERROR: no values provided.
sl: NAPAKA::·ni podanih vrednosti.

en: ERROR: no arguments provided.
sl: NAPAKA::·ni podanih argumentov.

en: ERROR: invalid options found.
sl: NAPAKA::·najdene nepravilne možnosti

en:  See --%s.
sl: ·Glej·--%s.

en:  See -%c.
sl: ·Glej·-%c.

en: ERROR: invalid positional arguments found.
sl: NAPAKA: nepravilni argumenti nahajališča najdeni.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
sl: NAPAKA::·nepravilna geometrijska vrednost·'%s'

en: ERROR: incorrect size value '%s'
sl: NAPAKA::·nepravilna vrednost velikosti·'%s'

en: Desktop
sl: Namizje

en: Downloads
sl: Prejemi

en: Templates
sl: Predloge

en: Public
sl: Javno

en: Documents
sl: Dokumenti

en: Music
sl: Glasba

en: Pictures
sl: Slike

en: Videos
sl: Videi

en: Title
sl: Naslov

en: Back
sl: Nazaj

en: Up
sl: Gor

en: Home
sl: Dom

en: Search
sl: Poišči

en: OK
sl: V redu

en: Cancel
sl: Prekliči
