eiciel - en to cs translation catalogue (84 entries)

en: Could not add ACL entry:
cs: Nedaří se přidat položku ACL:

en: Could not remove ACL entry:
cs: Nedaří se odstranit položku ACL:

en: Could not modify ACL entry:
cs: Nedaří se upravit položku ACL:

note: FIXME: Can't do much here
en: Exception when setting ACL of file '%s': '%s'
cs: Výjimka při nastavení ACL souboru '%s': '%s'

note: Catch-all to avoid crashing nautilus
en: Unknown exception when setting ACL of file '%s'
cs: Neznámá výjimka při nastavení ACL souboru '%s'

en: Are you sure you want to remove all ACL default entries?
cs: Opravdu chcete odstranit všechny výchozí položky ACL?

en: Applying ACLs to enclosed files
cs: Aplikovat ACL na připojené soubory

en: Current participants in ACL
cs: Stávající účastníci v ACL

en: Available participants
cs: Dostupní účastníci

en: Edit ACLs for enclosed files...
cs: Editovat ACL pro přiložené soubory...

en: Mask
cs: Maska

en: Other
cs: Ostatní

note: reading writing execution
en: Default Mask
cs: Výchozí maska

note: ElementKind::default_others must be the last, so we handle it here manually
en: Default Other
cs: Výchozí ostatní

en: Participant
cs: Účastník

en: Read
cs: Čtení

en: Write
cs: Zápis

en: Execute
cs: Spuštění

en: There are ineffective permissions
cs: Jsou zde neefektivní oprávnění

en: Edit default participants
cs: Smazat výchozí účastníky

en: Only regular files or directories supported
cs: Podporované jsou pouze obyčejné soubory nebo složky

en: Textual representation of the ACL is wrong
cs: Textová reprezentace ACL seznamu je chybná

en: Default textual representation of the ACL is wrong
cs: Výchozí textová reprezentace ACL seznamu je chybná

en: Initial edit mode (default mode otherwise)
cs: Počáteční režim úprav (jinak výchozí režim)

en: Invalid value for 'edit-mode' option. Valid options are 'acl' or 'xattr'
cs: Neplatná hodnota volby 'edit-mode'. Platné volby jsou 'acl' nebo 'xattr'

en: Graphical editor of file ACLs and extended attributes
cs: Grafický editor souborů ACL a rozšířených atributů

en: Access Control List
cs: Seznam řízení přístupu (ACL)

en: Extended attributes
cs: Rozšířené atributy

en: Select file
cs: Vybrat soubor

en: Select directory
cs: Vybrat adresář

en: No file opened
cs: Není otevřen žádný soubor

en: Open file
cs: Otevřít soubor

en: Open directory
cs: Otevřít adresář

en: Extended Attributes
cs: Rozšířené atributy

en: About Eiciel
cs: O Eiciel

en: Quit
cs: Ukončit

en: Edit ACLs for enclosed files
cs: Editovat ACL pro přiložené soubory

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Apply
cs: Použít

en: Participants in ACL for enclosed files
cs: Účastníci v ACL pro připojené adresáře

en: Participants in ACL for enclosed directories
cs: Účastníci v ACL pro připojené adresáře

en: Read, write and execute
cs: Čtení, zápis a spuštění

en: Read and write
cs: Čtení a zápis

en: Read and execute
cs: Čtení a spuštění

en: Only read
cs: Pouze čtení

en: Write and execute
cs: Zápis a spuštění

en: Only write
cs: Pouze zápis

en: Only execute
cs: Pouze spuštění

en: No permission
cs: Žádná oprávnění

en: List directory, access, create and remove files
cs: Seznam adresářů, přístup, vytváření a odstraňování souborů

en: List directory, no access to files
cs: Seznam adresářů, žádný přístup k souborům

en: List directory and access files
cs: Seznam adresářů a přístup k souborům

en: List directory only, no access to files
cs: Pouze seznam adresářů, žádný přístup k souborům

en: No list directory but access, create and remove
cs: Žádný seznam adresářů, ale přístup, vytvoření a odstranění

en: No list directory and access files
cs: Žádný seznam adresářů a přístup k souborům

en: User owner
cs: Vlastník uživatel

en: Group owner
cs: Vlastník skupina

en: User ACL: ‘%s’
cs: Uživatel ACL: '%s'

en: Group ACL: ‘%s’
cs: Skupina ACL: '%s'

en: Mask limits Group owner, User ACL and Group ACL to
cs: Maska omezení vlastníka skupiny, uživatelského ACL a skupinového ACL na

en: Other users
cs: Ostatní uživatelé

en: New files will have User owner
cs: Nové soubory budou mít vlastníka uživatele

en: New files will have Group owner
cs: Nové soubory budou mít vlastníka skupinu

en: New files will have User ACL: ‘%s’
cs: Nové soubory budou mít uživatelský ACL: '%s'

en: New files will have Group ACL: ‘%s‘
cs: Nové soubory budou mít skupinové ACL: '%s'

en: New files will have Mask
cs: Nové soubory budou mít masku

en: New files will have Other users
cs: Nové soubory budou mít ostatní uživatele

en: Edit Access Control Lists…
cs: Upravit Seznam řízení přístupu (ACL)…

en: Allows editing Access Control Lists
cs: Umožnit úpravy Seznamů řízení přístupu (ACL)

en: Edit extended attributes…
cs: Upravit rozšířené atributy…

en: Participant not found
cs: Účastník nebyl nalezen

en: User
cs: Uživatel

en: Group
cs: Skupina

en: Default participant
cs: Výchozí účastník

en: Filter participants
cs: Filtrovat účastníky

en: Advanced features
cs: Rozšířené funkce

en: Name of participant
cs: Jméno účastníka

en: Search
cs: Vyhledat

en: Show system participants
cs: Zobrazit systémové účastníky

en: Name
cs: Název

en: Value
cs: Hodnota

en: There is already an attribute with this name
cs: Atribut s tímto názvem již existuje

en: Name of the new attribute
cs: Název nového atributu

en: Value of the new attribute
cs: Hodnota nového atributu
