eiciel 0.9.12.1 - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Value
et: Väärtus

en: Could not rename attribute name:
et: Atribuudi nime ei saanud ümber nimetada:

en: Could not change attribute value:
et: Atribuudi väärtust ei saanud muuta:

en: Could not remove attribute:
et: Atribuuti ei saanud eemaldada:

en: New attribute
et: Uus atribuut

en: New value
et: Uus väärtus

en: Could not add attribute:
et: Ei saanud lisada atribuuti:

en: Mask
et: Mask - filter

en: Other
et: Muud

en: Default Mask
et: Vaikimisi mask

en: Default Other
et: Muu vaikeväärtus

en: Could not add ACL entry:
et: Ei saanud lisada ACL-i kirjet:

en: Could not remove ACL entry:
et: Ei saanud eemaldada ACL kirjet:

en: Could not modify ACL entry:
et: Ei saanud muuta ACL kirjet:

en: Are you sure you want to remove all ACL default entries?
et: Olete Te kindel, soovite eemaldada kõik ACL-i vaikekirjed?

en: <b>File name</b>
et: <b>Faili nimi</b>

en: No file opened
et: Ühtegi faili ei avatud

en: About...
et: Selle kohta...

en: Access Control List
et: Juurdepääsu nimekiri

en: Extended user attributes
et: Kasutaja laiendatud  atribuudid

en: Could not show the help file: %s
et: Abifaili ei saanud näidata: %s

en: Choose a file or a directory
et: Valige fail või kataloog

en: Could not open the file "
et: Ei saa avada faili "

en: Print version information
et: Trükiversiooni teave

en: Access control list editor
et: Juurdepääsunimekirja redigeerija

en: Edit ACLs for enclosed files
et: Muutke suletud failide ACL-e

en: _Cancel
et: _Katkesta

en: _Apply
et: _Rakenda

en: <b>Participants in ACL for enclosed directories</b>
et: <b> ACL-is osalejad suletud kataloogidele  </b>

en: <b>Participants in ACL for enclosed files</b>
et: <b>ACL-is osalejad suletud failidele</b>

en: <b>Available participants</b>
et: <b>Võimalikud osalejad</b>

en: Only regular files or directories supported
et: Toetatud on ainult tavalised failid või kataloogid

en: Textual representation of the ACL is wrong
et: ACL-i tekstiline esitus on vale

en: Default textual representation of the ACL is wrong
et: ACL-i tekstiline esitus on vale

en: <b>Current participants in ACL</b>
et: <b>Praegused osalejad ACL-i</b>

en: Edit ACLs for enclosed files...
et: Suletud failide ACL-ide muutmine ...

en: User
et: Kasutaja

en: Group
et: Grupp

en: Default participant
et: Vaikimisi osaleja

en: Add participant to ACL
et: Lisa osaleja ACL-i

en: Add participant to directory ACL
et: Lisa osaleja kataloogi ACL-i

en: Add participant to file ACL
et: Lisa osaleja faili ACL-i

en: Advanced features
et: Täpsemad funktsioonid

en: Name of participant
et: Osaleja nimi

en: Also show system participants
et: Näita ka süsteemi osalejaid

en: Filter participants
et: Osalejate filter

en: Participant
et: Osaleja

en: Participant not found
et: Osalejat ei leitud

en: There are ineffective permissions
et: Mittetoimivad õigused

en: Remove participant from ACL
et: Eemalda kasutaja ACL-st

en: Edit default participants
et: Muuda vaikimisi osalejaid

en: Entry
et: Sissekanne

en: Read
et: Loe

en: Write
et: Kirjuta

en: Execute
et: Käivita
