eiciel 0.9.11 - en to fa translation catalogue (69 entries)

en: Could not add ACL entry:
fa: نمیتوان ورودی ACL را اضافه کرد:

en: Could not remove ACL entry:
fa: نمیتوان ورودی ACL را حذف کرد:

en: Could not modify ACL entry:
fa: نمیتوان ورودی ACL را دستکاری کرد:

note: FIXME: Can't do much here
en: Exception when setting ACL of file '%s': '%s'
fa: استثنا هنگام تنظیم ACL فایل '%s': '%s'

note: Catch-all to avoid crashing nautilus
en: Unknown exception when setting ACL of file '%s'
fa: استثنا ناشناخته هنگام تنظیم ACL فایل '%s'

en: Are you sure you want to remove all ACL default entries?
fa: آیا میخواهید که تمامی ورودیهای پیشفرض ACL را حذف کنید؟

en: Applying ACLs to enclosed files
fa: اعمال ACL ها برای فایل‌های محصور شده

en: Current participants in ACL
fa: شرکت کنندگان فعلی در ACL

en: Available participants
fa: شرکت کنندگان موجود

en: Edit ACLs for enclosed files...
fa: ویرایش ACL ها برای پرونده‌های محصور شده...

en: Mask
fa: ماسک

en: Other
fa: دیگر

note: reading writing execution
en: Default Mask
fa: ماسک پیشفرض

note: ElementKind::default_others must be the last, so we handle it here manually
en: Default Other
fa: دیگر پیشفرض

en: Participant
fa: شرکت کننده

en: Read
fa: خواندن

en: Write
fa: نوشتن

en: Execute
fa: اجرا

en: There are ineffective permissions
fa: مجوزهای بی اثر وجود دارد

en: Edit default participants
fa: ویرایش شرکت کنندگان پیشفرض

en: Only regular files or directories supported
fa: تنها پرونده ها و یا فهرستهای عادی پشتیبانی میشوند

en: Textual representation of the ACL is wrong
fa: نمایندگی متنی ACL اشتباه است

en: Default textual representation of the ACL is wrong
fa: نمایندگی متنی پیشفرض ACL اشتباه است

en: Initial edit mode (default mode otherwise)
fa: حالت ویرایش اولیه (در غیر این صورت حالت پیش فرض )

en: Invalid value for 'edit-mode' option. Valid options are 'acl' or 'xattr'
fa: مقدار نامعتبر برای گزینه «ویرایش حالت». گزینه های معتبر 'acl' یا 'xattr' هستند

en: Graphical editor of file ACLs and extended attributes
fa: ویرایشگر گرافیکی فایل های ACL و ویژگی های توسعه یافته

en: Access Control List
fa: لیست کنترل دسترسی

en: Extended attributes
fa: ویژگی های توسعه یافته

en: Select file
fa: انتخاب فایل

en: Select directory
fa: انتخاب دایرکتوری

en: No file opened
fa: پرونده ای باز نشده است

en: Open file
fa: فایل باز

en: Open directory
fa: دایرکتوری باز

en: Extended Attributes
fa: ویژگی های توسعه یافته

en: About Eiciel
fa: درباره Eiciel

en: Quit
fa: خروج

en: Edit ACLs for enclosed files
fa: ویرایش ACL ها برای پرونده‌های محصور شده

en: Participants in ACL for enclosed files
fa: مشارکت کنندگان در ACL برای فایل های ضمیمه شده

en: Participants in ACL for enclosed directories
fa: شرکت کنندگان در ACL برای دایرمتوری‌های ضمیمه شده

en: Read, write and execute
fa: خواندن، نوشتن و اجرا

en: Read and write
fa: خواندن و نوشتن

en: Read and execute
fa: خواندن و اجرا

en: Only read
fa: فقط خواندن

en: Write and execute
fa: نوشتن و اجرا

en: Only write
fa: فقط نوشتن

en: Only execute
fa: فقط اجرا

en: No permission
fa: بدون مجوز

en: List directory, access, create and remove files
fa: لیست گرفتن از دایرکتوری، دسترسی، ساخت و حذف فایل‌ها

en: List directory, no access to files
fa: لیست گرفتن از دایرکتوری، بون دسترسی به فایل‌ها

en: List directory and access files
fa: لیست گرفتن از دایرکتوری و دسترسی به فایل‌ها

en: List directory only, no access to files
fa: فقط لیست گرفتن از دایرکتوری، بدون دسترسی به فایل‌ها

en: No list directory but access, create and remove
fa: دسترسی، ساخت و حذف بدون لیست گرفتن از دایرکتوری

en: No list directory and access files
fa: بدون امکان لیست گرفتن و دسترسی به فایل‌ها

en: User owner
fa: مالک کاربر

en: Group owner
fa: مالک گروه

en: User ACL: ‘%s’
fa: ACL کاربر:'%s'

en: Group ACL: ‘%s’
fa: ACL گروه:'%s'

en: Other users
fa: کاربران دیگر

en: Edit extended attributes…
fa: ویرایش ویژگی های توسعه یافته…

en: Participant not found
fa: مشارکت‌کننده یافت نشد

en: User
fa: کاربر

en: Group
fa: گروه

en: Default participant
fa: شرکت کننده ی پیشفرض

en: Filter participants
fa: پالایش شرکت کنندگان

en: Advanced features
fa: ویژگی های پیشفرض

en: Name of participant
fa: نام شرکت کننده

en: Search
fa: جستجو

en: Name
fa: نام

en: Value
fa: مقدار
