EiskaltDC++ - en to cs translation catalogue (176 entries)

en:  to
cs:  na

en: About EiskaltDC++
cs: O EiskaltDC++

en: Active
cs: Aktivní

en: Add
cs: Vlož

en: Add to favorites
cs: Přidat k oblíbeným

en: Added
cs: Vloženo

en: Address
cs: Adresa

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Aliases not found.
cs: Aliasy nenalezeny.

en: Application
cs: Aplikace

en: At least
cs: Alespoň

en: At most
cs: Nanejvýš

en: Auto-drop slow sources for all queue items (except filelists)
cs: Automatické odpojování pomalých zdrojů pro všechny položky ve frontě (kromě seznamů souborů)

en: Automatically match queue for auto search hits
cs: Automaticky porovnávat frontu stahování při automatickém hledání

en: Automatically search for alternative download locations
cs: Automaticky hledat nové zdroje

en: Automatically update external IP (restart required)
cs: Automaticky aktualizovat externí IP (vyžaduje restart)

en: Away mode off
cs: Away mód vypnut

en: Away mode on:
cs: Away mód zapnut:

en: Belarusian
cs: Běloruština

en: Bulgarian
cs: Bulharština

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
cs: CRC32 nesuhlasí (SFV kontrola)

en: Calculate file TTH
cs: Spočítat TTH souboru

en: Changelog (git)
cs: Seznam změn (git)

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Clear chat
cs: Vyčistit chat

en: Command
cs: Příkaz

en: Configure Public Hub Lists
cs: Konfigurovat seznamy veřejných hubů

en: Connect
cs: Připojit

en: Connected
cs: Spojeno

en: Connecting
cs: Připojuji

en: Connecting...
cs: Připojuji...

en: Connection
cs: Připojení

en: Connectivity Manager: Warning
cs: Manažer konektivity: Varování

en: Count
cs: Počet

en: Country
cs: Země

en: Czech
cs: Čeština

en: Default
cs: Základní

en: Default hub encoding
cs: Základní kódování hubu

en: Description
cs: Popis

en: Direct connection
cs: Příme spojení

en: Directory
cs: Adresář

en: Disable chat
cs: Vypnout chat

en: Don't allow Hub/UPnP/DHT to override
cs: Nedovolit Hub/UPnP/DHT přepisování

en: Don't download files already in share
cs: Nestahovat soubory které jsou ve sdílení

en: Don't download files already in the queue
cs: Nestahovat soubory, které jsou již ve frontě pro stahování

en: Don't remove the source when auto-dropping, only disconnect
cs: Neodebírat zdroje při automatickém odpojování pomalých zdrojů, pouze odpojit

en: Done
cs: Hotovo

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download Queue
cs: Fronta souborů ke stáhnutí

en: Download starting...
cs: Začíná stahování...

en: Download to
cs: Stáhnout do

en: Download to...
cs: Stáhnout do...

en: Downloaded
cs: Staženo

en: Downloads
cs: Stahování

en: Encoding
cs: Kódování

en: Encryption
cs: Šifrování

en: English
cs: Angličtina

en: Error
cs: Chyba

en: Error: setting not found!
cs: Chyba: nastaveni nenalezeno!

en: Errors
cs: Chyby

en: Exact size
cs: Přesná velikost

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Exit
cs: Odejít

en: External IP
cs: Externí IP

en: Favorite Hubs
cs: Oblíbené huby

en: Favorite User
cs: Oblíbený uživatel

en: Favorite Users
cs: Oblíbení uživatelé

en: File
cs: Soubor

en: File list
cs: Seznam souborů

en: File name
cs: Soubor

en: File not available
cs: %1%: Soubor není dostupný

en: Filename
cs: Soubor

en: Files
cs: Soubory

en: Finished Downloads
cs: Dokončené stahování

en: Finished Uploads
cs: Dokončené odesílání

en: Flags
cs: Flagy

en: French
cs: Francouzština

en: Full Path
cs: Plná cesta

en: Full tree does not match TTH root
cs: Stáhnutý strom neodpovídá porovnanému TTH základu (TTH root)

en: German
cs: Němčina

en: Get file list
cs: Získat seznam souborů

en: Grant extra slot
cs: Přidělit extra slot

en: Greek
cs: Řecky

en: High
cs: Vysoká

en: Highest
cs: Nejvyšší

en: Homepage
cs: Domácí stránka

en: Hubs
cs: Huby

en: Hungarian
cs: Maďarština

en: Ignore TTH search
cs: Ignorovat hledání podle TTH

en: Italian
cs: Italsky

en: Limits
cs: Limity

en: Loading:
cs: Nahrám:

en: Logs
cs: Záznamy

en: Low
cs: Nízká

en: Lowest
cs: Nejnižší

en: Match Queue
cs: Porovnat frontu

en: Maximum simultaneous downloads (0 = infinite)
cs: Maximum současných stahování (0 = neomezeně)

en: Min sources online
cs: Min. zdrojů online

en: Name
cs: Název

en: Nick
cs: Přezdívka

en: No
cs: Ne

en: No errors
cs: Žádné chyby

en: Normal
cs: Přesně

en: Offline
cs: Nepřipojen

en: Only users with free slots
cs: Pouze uživatelé s volnýmy sloty

en: Open file
cs: Otevřít soubor

en: Operator
cs: Operátor

en: Passive
cs: Pasivní

en: Passive user
cs: Pasivní uživatel

en: Password
cs: Heslo

en: Path
cs: Cesta

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Personal
cs: Osobní

en: Polish
cs: Polština

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Priority
cs: Priorita

en: Private message
cs: Soukromá zpráva

en: Public Hubs
cs: Veřejné huby

en: Queue
cs: Fronta

en: Quit
cs: Ukončit

en: Quit...
cs: Vypínám...

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Reconnect
cs: Znovupřipojit

en: Remote client does not fully support TTH - cannot download
cs: Vzdálený klient plně nepodporuje TTH - nemůžu stahovat

en: Remove
cs: Odebrat

en: Remove slow filelists
cs: Odebrat pomalé seznamy souborů

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Report a Bug
cs: Nahlásit chybu

en: Requesting
cs: Připojuji

en: Running...
cs: Probíhá...

en: Russian
cs: Ruština

en: Search
cs: Hledání

en: Search Spy
cs: Hledací špión

en: Search String
cs: Hledat řetězec

en: Search for
cs: Najít

en: Send Private Message
cs: Odeslat soukromou zprávu

en: Send once per nick
cs: Odeslat jednou pro každý nick

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Set lowest priority for newly added files larger than low priority size
cs: Nastavit nižší prioritu pro nově přidané soubory s velikostí větší než než je velikost pro nízkou prioritu

en: Share hidden files
cs: Sdílet skryté soubory

en: Shared
cs: Sdíleno

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Show free space bar
cs: Ukázat ukazatel volného místa

en: Shutting down libeiskaltdcpp...
cs: Vypínám libeiskaltdcpp...

en: Size
cs: Velikost

en: Skip zero-byte files
cs: Přeskakovat soubory s nulovou velikostí

en: Slot granted to
cs: Slot přidělen

en: Slots
cs: Sloty

en: Slovak
cs: Slovenština

en: Source (git)
cs: Zdroj (git)

en: Source too slow
cs: Příliš pomalý zdroj

en: Spanish
cs: Španělština

en: Speed
cs: Rychlost

en: Spy
cs: Špión

en: Status
cs: Stav

en: System default
cs: Sytémové nastavení

en: Time
cs: Čas

en: Timestamp
cs: Časová značka

en: Tools panel
cs: Panel nástrojů

en: Transferred
cs: Přeneseno

en: Type
cs: Typ

en: Ukrainian
cs: Ukrajinština

en: Unable to load file list: Invalid file list name
cs: Nemohu nahrát seznam souborů: Nesprávný název seznamu souborů

en: Upload
cs: Odesílání

en: Upload slots
cs: Sloty pro odesílání

en: Upload starting...
cs: Začíná odesílání...

en: User
cs: Uživatel

en: User Commands
cs: Uživatelské příkazy

en: User commands
cs: Uživatelské příkazy

en: User not found
cs: Uživatel nenalezen

en: User went offline
cs: Uživatel se odhlásil

en: Users
cs: Uživatelé

en: Waiting to retry
cs: Čekání na opakování

en: Wiki of project
cs: Wiki stránka projektu

en: to
cs: do
