EiskaltDC++ - en to eu translation catalogue (137 entries)

en:  Users
eu: Erabiltzaileak

en:  empty...
eu: hutsik...

en:  files
eu: fitxategiak

en:  has joined
eu: sartu da

en:  is not favorite user
eu: Ez da erabiltzaile gogokoena

en:  left
eu: ezker

en:  of
eu: -ren

en:  to
eu: -ra

en:  user(s)
eu: erabiltzaile(ak)

en:  user(s) online
eu: lerroan erabiltzaile(ak)

en:  users
eu: erabiltzaileak

en: 0 Users
eu: 0 Erabiltzile

en: <a href="https://dcplusplus.sourceforge.io/webhelp/settings_logs.html">Help</a>
eu: <a href="https://dcplusplus.sourceforge.io/webhelp/settings_logs.html">Laguntza</a>

en: <b>Add player</b>
eu: <b>Gehitu jokalaria</b>

en: <b>Auto-drop settings</b>
eu: <b>Auto-jaregin ezarpenak</b>

en: <b>Available styles</b>
eu: <b>Estilo eskuragarri</b>

en: <b>Certificate Paths</b>
eu: <b>Ziurtagiri Bideak</b>

en: <b>Colors</b>
eu: <b>Koloreak</b>

en: <b>Command Type</b>
eu: <b>Komando Mota</b>

en: <b>Connect to address:</b>
eu: <b>Helbidearekin harremanetan jarri:</b>

en: <b>Context</b>
eu: <b>Testuingurua</b>

en: <b>Current theme name:</b>
eu: <b>Oraingo gaiaren izena:</b>

en: <b>Description</b>
eu: <b>Deskribapena</b>

en: <b>Destination Directory</b>
eu: <b>Helburu direktorioa</b>

en: <b>Directories</b>
eu: <b>Direktorioa</b>

en: <b>Extension</b>
eu: <b>Hedapenen</b>

en: <b>Filter</b>
eu: <b>Iragazki</b>

en: <b>Frame</b>
eu: <b>Fotograma</b>

en: <b>Hub List</b>
eu: <b>Hub Zerrenda</b>

en: <b>Icon size</b>
eu: <b>Ikono tamaina</b>

en: <b>Icons</b>
eu: <b>Ikonoak</b>

en: <b>Identification</b>
eu: <b>Identifikazio</b>

en: <b>Language</b>
eu: <b>Hizkuntza</b>

en: <b>Limits</b>
eu: <b>Mugak</b>

en: <b>Logging</b>
eu: <b>Saioa hasi</b>

en: <b>New name</b>
eu: <b>Izen berria</b>

en: <b>Notify</b>
eu: <b>Jakinarazi</b>

en: <b>Options</b>
eu: <b>Aukerak</b>

en: <b>Parameters</b>
eu: <b>Parametroak</b>

en: <b>Personal Information</b>
eu: <b>Informazio Pertsonala</b>

en: <b>Private message</b>
eu: <b>Mezu pribatua</b>

en: <b>Sounds</b>
eu: <b>Soinuak</b>

en: <b>Statistics</b>
eu: <b>Estatistikak</b>

en: <b>Title</b>
eu: <b>Izenburua</b>

en: <b>file:</b>
eu: <b>fitxategia:</b>

en: About EiskaltDC++
eu: EiskaltDC++-ri buruz

en: Active
eu: Aktibo

en: Add
eu: Gehitu

en: Add / Remove
eu: Gehitu / Ezabatu

en: Add...
eu: Gehitu...

en: Added
eu: Gehituta

en: Address
eu: Helbidea

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Appearance
eu: Itxura

en: Application
eu: Aplikazioa

en: Application:
eu: Aplikazioa:

en: Audio
eu: Soinu

en: Basque
eu: Euskera

en: Basque translation
eu: Euskerazko itzulpena

en: Belarusian
eu: Bieloerrusiera

en: Belarusian translation
eu: Bieloerrusiar itzulpena

en: Black/White
eu: Beltz/Zuri

en: Both
eu: Bietan

en: Browse...
eu: Arakatu...

en: Bulgarian
eu: Bulgariera

en: Bulgarian translation
eu: Bulgariar itzulpena

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
eu: CRC32 koherentzia eza (SFV-Egiaztatu)

en: Chat
eu: Txat

en: Clear
eu: Garbitu

en: Command
eu: Komandoa

en: Connect
eu: Konektatu

en: Connection
eu: Konexioa

en: Description
eu: Deskribapena

en: Directory
eu: Direktorioak

en: Done
eu: Eginda

en: Download
eu: Deskargatu

en: Download Queue
eu: Deskarga Ilara

en: Downloaded
eu: Deskargatuta

en: Downloads
eu: Deskargak

en: Error
eu: Akats

en: Errors
eu: Akatsak

en: Exact size
eu: Tamaina zehatza

en: Exit
eu: Irten

en: File
eu: Fitxategia

en: File not available
eu: Fitxategia ez dago eskuragarri

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Full Path
eu: Bide Osoa

en: High
eu: Altu

en: Highest
eu: Altuena

en: Icon
eu: Ikono

en: Icon size
eu: Ikono tamaina

en: Icon...
eu: Ikono...

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Low
eu: Baxu

en: Lowest
eu: Baxuena

en: Magnet
eu: Magnetikoa

en: Name
eu: Izena

en: Nick
eu: Ezizena

en: No
eu: Ez

en: No errors
eu: Akatsik ez

en: Offline
eu: Lerroz kanpo

en: Passive user
eu: Erabiltzaile pasiboa

en: Password
eu: Pasahitza

en: Path
eu: Bidea

en: Pause
eu: Pausatu

en: Paused
eu: Pausatuta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Private message
eu: Mezu pribatua

en: Queue
eu: Ilara

en: Quit
eu: Irten

en: Reconnect
eu: Birkonektatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Resolution
eu: Bereizmena

en: Running...
eu: Exekutatzen...

en: Search
eu: Bilatu

en: Search String
eu: Bilaketa Katea

en: Send Private Message
eu: Bidali Mezu Pribatua

en: Separator
eu: Banatzailea

en: Shared
eu: Partekatuta

en: Size
eu: Tamaina

en: Source too slow
eu: Iturria motelegia

en: Speed
eu: Abiadura

en: Status
eu: Egoera

en: Stop
eu: Gelditu

en: System default
eu: Sistema lehenetsia

en: System icons
eu: Sistemaren ikonoak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: Transferred
eu: Transferituta

en: Type
eu: Mota

en: Upload slots
eu: Slot-ak igo

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User commands
eu: erabiltzaile komandoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Video
eu: Bideoak

en: default icons
eu: lehenetsitako ikonoak
