EiskaltDC++ - en to hu translation catalogue (869 entries)

en:  *** Emoticons limit
hu:  *** Hangulatjel korlátozás

en:  *** Emoticons mode off
hu:  *** Hangulatjelek mód kikapcsolva

en:  *** Emoticons not loaded
hu:  *** A hangulatjelek nincsenek betöltve

en:  + system icons
hu:  + rendszer ikonok

en:  Users
hu:  felhasználó

en:  added to favorites list
hu:  hozzáadva a kedvencekhez

en:  empty...
hu:  üres...

en:  files
hu:  fájl

en:  has joined
hu:  belépett

en:  has joined hub
hu:  belépett

en:  has quit
hu:  kilépett

en:  has quit hub
hu:  kilépett

en:  is favorite user
hu:  kedvenc felhasználó

en:  is not favorite user
hu:  nem kedvenc felhasználó

en:  left
hu:  maradt

en:  removed from favorites list
hu:  törölve a favoritok közül

en:  to
hu: erre:

en:  user(s)
hu:  felhasználó(k)

en:  user(s) online
hu:  online felhasználó

en:  users
hu:  felhasználó(k)

en: %a abbreviated weekday name.
    %b abbreviated month name.
    %H hour as a decimal number using a 24-hour clock.
    %M minute as a decimal number (range 00 to 59).
    %S second as a decimal number (range 00 to 59).
    %% a literal '%' character.
    
    see man strftime for details.
hu: %a a hét napjainak rövidített neve.
    %b a hónapok rövidített neve.
    %H óra, mint decimális szám, 24 órás időformátumban.
    %M perc, mind decimális szám (tartomány: 00-59).
    %S másodperc, mind decimális szám (tartomány: 00-59).
    %% megjeleníthető '%' karakter.
    
    lásd még: 'man strftime' a további részletekért.

en: ': type /help for a list of available commands
hu: ': a használható parancsokat a /help használatával érheted el

en: *** Available commands:
hu: *** Elérhető parancsok:

en: *** T E S T ***
hu: *** T E S Z T ***

en: -:--:-- left
hu: -:--:-- maradt

en: ...must be *.theme
hu: ... *.theme kiterjesztésűnek kell lennie

en: ...must not be empty
hu: ...nem lehet üres

en: 0 Users
hu: 0 felhasználó

en: 10AM
hu: 10 óra

en: 10PM
hu: 22 óra

en: 11AM
hu: 11 óra

en: 11PM
hu: 23 óra

en: 1AM
hu: 1 óra

en: 1PM
hu: 13 óra

en: 2AM
hu: 2 óra

en: 2PM
hu: 14 óra

en: 3AM
hu: 3 óra

en: 3PM
hu: 15 óra

en: 4AM
hu: 4 óra

en: 4PM
hu: 16 óra

en: 5AM
hu: 5 óra

en: 5PM
hu: 17 óra

en: 6AM
hu: 6 óra

en: 6PM
hu: 18 óra

en: 7AM
hu: 7 óra

en: 7PM
hu: 19 óra

en: 8AM
hu: 8 óra

en: 8PM
hu: 20 óra

en: 9AM
hu: 9 óra

en: 9PM
hu: 21 óra

en: : type /help for a list of available commands
hu: : a használható parancsokat a /help használatával érheted el

en: <a href="https://dcplusplus.sourceforge.io/webhelp/settings_logs.html">Help</a>
hu: <a href="https://dcplusplus.sourceforge.io/webhelp/settings_logs.html">Segítség</a>

en: <b>Add player</b>
hu: <b>Lejátszó hozzáadása</b>

en: <b>Auto-drop settings</b>
hu: <b>Automatikus elvetés beállításai</b>

en: <b>Auto-open on startup</b>
hu: <b>Automatikus megnyitás indításkor</b>

en: <b>Auto-priority settings</b>
hu: <b>Automatikus fontossági sorrend beállítása</b>

en: <b>Available styles</b>
hu: <b>Elérhető stílusok</b>

en: <b>Certificate Paths</b>
hu: <b>Tanúsítvány helye</b>

en: <b>Colors</b>
hu: <b>Színek</b>

en: <b>Command Type</b>
hu: <b>Parancs típusa</b>

en: <b>Confirmation Dialog Options</b>
hu: <b>Megerősítési ablak beállítások</b>

en: <b>Connect to address:</b>
hu: <b>Csatlakozás a címhez:</b>

en: <b>Context</b>
hu: <b>Környezet</b>

en: <b>Current theme name:</b>
hu: <b>Jelenlegi téma neve:</b>

en: <b>Default away message</b>
hu: <b>Alapértelmezett away üzenet</b>

en: <b>Description</b>
hu: <b>Leírás</b>

en: <b>Destination Directory</b>
hu: <b>Célkönyvtár</>b

en: <b>Directories</b>
hu: <b>Könyvtárak</b>

en: <b>Do not share files and folders containing:</b>
hu: <b>Ne ossza meg a fájlokat és mappákat amik tartalmazzák:</b>

en: <b>Enter your password</b>
hu: <b>Add meg a jelszavad<b>

en: <b>Extension</b>
hu: <b>Kiterjesztés</b>

en: <b>Favorite download to directories</b>
hu: <b>Kedvenc letöltési könyvtárak</b>

en: <b>Filter</b>
hu: <b>Szűrő</b>

en: <b>Frame</b>
hu: <b>fájl:</b>

en: <b>Hub List</b>
hu: <b>Hublista</b>

en: <b>Icon size</b>
hu: <b>Ikon méret</b>

en: <b>Icons</b>
hu: <b>Ikonok</b>

en: <b>Identification</b>
hu: <b>Azonosítás</b>

en: <b>Incoming connection settings</b>
hu: <b>Bejövő kapcsolatok beállításai</b>

en: <b>Language</b>
hu: <b>Naplózás</b>

en: <b>Limits</b>
hu: <b>Limitek</b>

en: <b>Logging</b>
hu: <b>Naplózás</b>

en: <b>Magnet properties</b>
hu: <b>Magnet beállítások</b>

en: <b>Main Toolbar Style</b>
hu: <b>Fő eszköztár stílus</b>

en: <b>Max FileSize</b>
hu: <b>Maximum fájméret</b>

en: <b>Min FileSize</b>
hu: <b>Minimum fájlméret</b>

en: <b>Name of the new search type</b>
hu: <b>Az új keresési típus neve</b>

en: <b>Name under which the others see the directory</b>
hu: <b>Név, ami alatt mások látják a könyvtárat</b>

en: <b>Name, under which you see the directory</b>
hu: <b>Név, ami alatt ön látja a könyvtárat</b>

en: <b>New name</b>
hu: <b>Új név</b>

en: <b>Note:</b> Edit urls in the list by clicking them once when selected
hu: <b>Megjegyzés:</b> A listában szereplő url-ek szerkeszthetők kiválasztás után egy kattintással

en: <b>Notify</b>
hu: <b>Figyelmeztetések</b>

en: <b>Options</b>
hu: <b>Opciók</b>

en: <b>Other Security Options</b>
hu: <b>Egyéb Biztonsági Beállítások</b>

en: <b>Other queue options</b>
hu: <b>Egyéb sor beállítások</b>

en: <b>Outgoing connection settings</b>
hu: <b>Kimenő kapcsolatok beállításai</b>

en: <b>Parameters</b>
hu: <b>Paraméterek</b>

en: <b>Personal Information</b>
hu: <b>Személyes információk</b>

en: <b>Players list</b>
hu: <b>Lejátszók listája</b>

en: <b>Preview styles</b>
hu: <b>Stílusok előnézete</b>

en: <b>Private message sound</b>
hu: <p>Privát üzenet hangjelzése</b>

en: <b>Private message</b>
hu: <b>Privát üzenet</b>

en: <b>Processing file:</b>
hu: <b>Fájl feldolgozása:</b>

en: <b>Public Hubs list</b>
hu: <b>Publikus Hublista</b>

en: <b>Search String</b>
hu: <b>Keresési kifejezés</b>

en: <b>Search types</b>
hu: <b>Keresési típusok</b>

en: <b>Secondary Transfer Rate Limiting</b>
hu: <b>Másodlagos átviteli sebesség korlátozás</b>

en: <b>Secondary Transfer Rate Settings</b>
hu: <b>Másodlagos átviteli sebesség korlátozás beállításai</b>

en: <b>Shared directories</b>
hu: <b>Megosztott könyvtárak</b>

en: <b>Size Type</b>
hu: <b>Mértékegység</b>

en: <b>Sounds</b>
hu: <b>Hangok</b>

en: <b>Source Type</b>
hu: <b>Keresés típusa</b>

en: <b>Statistics</b>
hu: <b>Statisztikák</b>

en: <b>Tab Position</b>
hu: <b>Lap helye</b>

en: <b>Tab bolding on content change</b>
hu: <b>Lap szövegének vastagítása, ha a tartalom változik</b>

en: <b>Text sent to hub</b>
hu: <b>Üzenet elküldve a hubnak</b>

en: <b>Text styles</b>
hu: <b>Szöveg stílusok</b>

en: <b>Timestamps</b>
hu: <b>Időbélyeg</b>

en: <b>Title</b>
hu: <b>fájl:</b>

en: <b>Toolbar buttons</b>
hu: <b>Eszköztár gombok</b>

en: <b>Transfer Rate Limiting</b>
hu: <b>Átviteli sebesség korlátozás</b>

en: <b>What would you like to do?</b>
hu: <b>Mit szeretnél tenni?</b>

en: <b>Window Options</b>
hu: <b>Ablak beállítások</b>

en: <b>file:</b>
hu: <b>fájl</b>

en: <small>Note: Leave unchecked for default values</small>
hu: <small>Megjegyzés: Ha nincs bejelölve, az alapértelmezett beállítások lesznek érvényben</small>

en: ADL Search
hu: ADL keresés

en: ADLSearch Properties
hu: ADL keresés beállításai

en: About EiskaltDC++
hu: Névjegy: EiskaltDC++

en: Accept custom user commands from hub
hu: Felhasználói parancsok elfogadása a hubtól

en: Active
hu: Aktív

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add / Remove
hu: Hozzáadás / Eltávolítás

en: Add a hub to favorites
hu: Hub hozzáadása a kedvencekhez

en: Add finished files to share instantly (if shared)
hu: Letöltött fájlok azonnali megosztása (ha a megosztási mappán belül van)

en: Add this file to your download queue
hu: A fájl hozzáadása a letöltési sorhoz

en: Add to Favorite Users
hu: Hub hozzáadása a kedvencekhez

en: Add to favorites
hu: Hozzáadás a kedvencekhez

en: Add user to favorites list
hu: Felhasználó hozzáadása a kedvencekhez

en: Add...
hu: Hozzáadás...

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Address
hu: Cím

en: Advanced
hu: Haladó

en: Alias A executing
hu: A álnév futtatása

en: Alias List
hu: Álnevek listázása

en: Alias Remove A
hu: Álnév eltávolítása A

en: Alias add uname -a as A
hu: "uname -a" álnév hozzáadása, mint A

en: Aliases not found.
hu: Nem találhatóak álnevek.

en: Allow TLS connections to clients without trusted certificate
hu: TLS kapcsolatok engedélyezése megbízható tanúsítvány nélküli klienseknél is

en: Allow TLS connections to hubs without trusted certificate
hu: TLS kapcsolatok engedélyezése megbízható tanúsítvány nélküli huboknál is

en: Allow few connections from one IP
hu: Több kapcsolat engedélyezése egy IP címnek

en: Allow some connections for one user
hu: Több kapcsolat engedélyezése egy felhasználónak

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Application
hu: Alkalmazás

en: Application:
hu: Alkalmazások:

en: Apply settings
hu: Beállítások mentése

en: Apply to Extensions: (avi;mov;divx)
hu: Alkalmazás kiterjesztésekhez: (avi;mov;divx)

en: Are you sure you want to delete favorite hub "%s"?
hu: Biztos, hogy törölni akarod a következő hubot a kedvencek közül? "%s"

en: Are you sure you want to delete favorite user(s)?
hu: Biztos, hogy törlöd a kijelölt kedvenc felhasználót?

en: At least
hu: Legalább

en: At most
hu: Legfeljebb

en: Audio
hu: Hang

en: Auto Connect
hu: Automatikus csatlakozás

en: Auto connect on _startup
hu: Automatikus csatlakozás _indításkor

en: Auto grant slot
hu: Auto extra slot

en: Auto refresh time
hu: Automatikus újraellenőrzés ideje

en: Auto update IP from internet
hu: IP cím automatikus frissítése az internetről

en: Auto-away on minimize (and back on restore)
hu: Minimalizáláskor automatikus away mód (és maximalizáláskor visszavonás)

en: Auto-drop slow sources for all queue items (except filelists)
hu: Lassú források automatikus eldobása a sor minden eléménél (kivéve fájl-listáknál)

en: Automatically disconnect users who leave the hub
hu: A hubról kilépő felhasználó automatikus szétkapcsolása

en: Automatically follow redirects
hu: Átirányítások automatikus követése

en: Automatically match queue for auto search hits
hu: Listák automatikus egyeztetése a letöltésekkel alternatív forrás találásakor

en: Automatically open extra slot if speed is below (0 = disable)
hu: Automatikus extra slot nyitása, ha a sebesség ez alá kerül (KiB/s, 0 = letiltva)

en: Automatically search for alternative download locations
hu: Alternatív letöltési helyek automatikus keresése

en: Automatically update external IP (restart required)
hu: Külső IP cím automatikus frissítése (újraindítás szükséges)

en: Away mode message on/off
hu: Away-mód üzenet ki/be

en: Away mode off
hu: Away-mód kikapcsolva

en: Away mode on:
hu: Away-mód bekapcsolva:

en: Back color
hu: Betű háttérszín

en: Belarusian
hu: Fehérorosz fordítás

en: Belarusian translation
hu: Fehérorosz fordítás

en: Bind address
hu: Kötési cím

en: Bitrate
hu: Bitráta

en: Black/White
hu: Fekete/Fehér

en: Bold Authors of message in chat
hu: Üzenet küldőjének neve kiemelése a chaten

en: Both
hu: Mindkettő

en: Browse FileList
hu: Fájllista letöltése

en: Browse file...
hu: Fájl böngészése...

en: Browse the list of public hubs
hu: Publikus hublista böngészése

en: Browse...
hu: Böngészés...

en: Bulgarian
hu: Bolgár

en: Bulgarian translation
hu: Bolgár fordítás

en: CRC Checked
hu: CRC Ellenőrizve

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
hu: CRC32 inkonzisztencia (SFV ellenőrzéskor)

en: Calculate file TTH
hu: Fájl TTH kiszámítása

en: Certificate file
hu: Tanúsítvány fájl

en: Change gui setting
hu: Grafikusfelület beállítás megváltoztatása

en: Changelog (git)
hu: Változások (git)

en: Chat Commands
hu: Chat parancsok

en: Chat Menu
hu: Chat Menü

en: Chat disabled
hu: Csevegés tiltása

en: Chat enabled
hu: Csevegés beállítása

en: Check every
hu: Ellenőrzés ennyi időnként

en: Chinese (China)
hu: Kínai (Kína)

en: Chinese (China) translation
hu: Kínai (Kína) fordítás

en: Choose a File
hu: Fájl választása

en: Choose a directory
hu: Könyvtár választása

en: Chose A File
hu: Fájl választása

en: Clear
hu: Törlés

en: Clear PM
hu: PM tisztítása

en: Clear chat
hu: Chat törlése

en: Clear frame search
hu: Keresési mező törlése

en: Clear search box after each search
hu: Keresés után a beviteli mező törlése

en: Close PM
hu: PM bezárása

en: Close all PM
hu: PM bezárása

en: Close all hubs
hu: Lap bezárása

en: Close all search
hu: Minden keresés bezárása

en: Close chat
hu: Chat bezárása

en: Close offline PM
hu: PM bezárása

en: Close tab
hu: Lap bezárása

en: Closing connection...
hu: Kapcsolat bezárása...

en: Color select
hu: Szín kiválasztása

en: Colors & Fonts
hu: Színek & Betűk

en: Command
hu: Parancs

en: Command name already exists
hu: Ez a parancs név már létezik

en: Configure Public Hub Lists
hu: Publikus hublisták beállításai

en: Configure hub lists
hu: Hublisták beállítása

en: Confirm application exit
hu: Kilépés megerősítése

en: Confirm favorite hub removal
hu: Megerősítés kérése kedvenc hub eltávolításakor

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Connect failed:
hu: Csatlakozás sikertelen:

en: Connect to a hub
hu: Csatlakozás a hubhoz

en: Connect to hub
hu: Csatlakozás a hubhoz

en: Connect to the hub
hu: Csatlakozás a hubhoz

en: Connected
hu: Csatlakozva

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Connecting (forced)...
hu: Kapcsolódás (kényszerítve)...

en: Connecting to
hu: Csatlakozás:

en: Connecting...
hu: Kapcsolódás...

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Connectivity Manager: Warning
hu: Kapcsolat kezelő: Figyelmeztetés

en: Contributors
hu: Hozzájárulók\n

en: Count
hu: Darabszám

en: Country
hu: Ország

en: Czech
hu: Cseh

en: Czech translation
hu: Cseh fordítás

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default download directory
hu: Alapértelmezett letöltési könyvtár

en: Default hub encoding
hu: Alapértelmezett kódolás

en: Default icons
hu: Alapértelmezett ikonok

en: Default styles
hu: Alapértelmezett stílus

en: Delete item
hu: Tétel törlése

en: Description
hu: Leírás

en: Destination Directory
hu: Célkönyvtár

en: Developers
hu: Fejlesztők\n

en: Dir
hu: Könyvtár

en: Direct connection
hu: Közvetlen kapcsolat

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Directory or favorite name already exists
hu: Könyvtár vagy a kedvenc neve már létezik

en: Disable chat
hu: Csevegés bezárása

en: Do not close the program, hide in the system tray
hu: Program bezárása helyett a tálcára helyezés

en: Do not use unfinished downloads directory
hu: A Befejezetlen letöltések könyvtár használatának mellőzése

en: Do you really want to exit?
hu: Tényleg ki akarsz lépni?

en: Don't allow Hub/UPnP/DHT to override
hu: Ne engedje a hubnak/UPnP-nek felülírni

en: Don't download files already in share
hu: Már megosztott fájlok letöltésének kihagyása

en: Don't download files already in the queue
hu: Ne töltse le azokat a fájlokat, amik már a Letöltési sorban vannak

en: Don't hide side panel on search
hu: Ne rejtse el az oldal panelt keresésnél

en: Don't remove the source when auto-dropping, only disconnect
hu: Ne távolítsa el a forrást automatikus eldobásnál, csak szétkapcsolás legyen

en: Don't send the away message to bots
hu: Ne küldjön away üzenetet a botoknak

en: Done
hu: Kész

en: Download
hu: Letöltés

en: Download Matches
hu: Találatok letöltése

en: Download Queue
hu: Letöltési sor

en: Download _to...
hu: Letöltés _ide...

en: Download _whole directory
hu: Egész _könyvtár letöltése

en: Download complete...
hu: Letöltés kész...

en: Download failed:
hu: Letöltés sikertelen:

en: Download finished
hu: Letöltés befejeződött

en: Download finished file list
hu: Fájl-lista letöltése kész

en: Download finished:
hu: Letöltés befejeződött:

en: Download image
hu: Letöltve

en: Download image: disable
hu: Letöltés befejezve

en: Download image: unlimit
hu: Letöltés nem sikerült:

en: Download limit image:
hu: Letöltés elkezdve:

en: Download removed
hu: Letöltés eltávolítva

en: Download speed
hu: Letöltési sebesség

en: Download starting...
hu: Letöltés kezdése...

en: Download starting:
hu: Letöltés kezdése:

en: Download to
hu: Letöltés ide

en: Download to...
hu: Letöltés ide...

en: Download whole director_y to...
hu: Egész könyvtá_r letöltése ide...

en: Download:
hu: Letöltés:

en: Downloaded
hu: Letöltve

en: Downloaded hub list is corrupted or unsupported
hu: A letöltött hublista sérült vagy nem támogatott

en: Downloading
hu: Letöltés

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Drop sources below
hu: Forrás eldobása ekkora sebesség alatt

en: Dropped:
hu:  eldobva

en: DynDNS Address
hu: DynDNS Cím

en: E-Mail
hu: E-mail

en: Edit the preferences
hu: Beállítások szerkesztése

en: Emoticons
hu: Hangulatjelek

en: Emoticons mode off
hu: Hangulatjelek mód kikapcsolva

en: Emoticons mode on
hu: Hangulatjelek mód bekapcsolva

en: Emoticons on/off
hu: Hangulatjelek ki/be

en: Emotion packs
hu: Hangulatjel csomagok

en: Enable automatic SFV checking
hu: Automatikus SFV ellenőrzés engedélyezése

en: Enable safe and compressed transfers
hu: Tömörített és biztonságos átvitelek engedélyezése

en: Enable segmented downloads
hu: Szegmentált letöltés engedélyezése

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Encoding
hu: Karakterkódolás

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: English
hu: Angol

en: Enter line for user command
hu: Írjon be egy sort felhasználói parancsnak

en: Enter text to search for
hu: Adja meg a keresni kívánt szöveget

en: Enter value for
hu: Érték megadása:

en: Error
hu: Hiba

en: Error: segv parser :D
hu: Hiba: segv-elemző :D

en: Error: setting not found!
hu: Hiba: beállítás nem található!

en: Errors
hu: Hibák

en: Every time a private message is received
hu: Minden alkalommal, mikor privát üzenet érkezik

en: Exact Size
hu: Pontos méret

en: Exact size
hu: Pontos méret

en: Exceptions
hu: Kivételek

en: Execute Lua Chunk
hu: Lua kódrészlet futtatása

en: Execute code (bash)
hu: Kód futtatása (bash)

en: Exit
hu: Kilépés

en: Exit EiskaltDC++ Gtk?
hu: Kilépsz az EiskaltDC++ Gtk-ból?

en: Experts Only
hu: Haladó beállítások

en: Export...
hu: Exportálás...

en: Extension edition
hu: Kiterlyesztések

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: External / WAN IP
hu: Külső / WAN IP

en: External IP
hu: Külső IP

en: Favorite Hub Properties
hu: Kedvenc hub beállításai

en: Favorite Hubs
hu: Kedvenc hubok

en: Favorite Name
hu: Kedvenc név

en: Favorite User
hu: Kedvenc felhasználó

en: Favorite Users
hu: Kedvenc felhasználók

en: Favorite hub added
hu: Favorit hub hozzáadva

en: Favorite hub already exists
hu: Favorit hub már létezik

en: Favorite name
hu: Kedvenc név

en: Favorite user joined
hu: Kedvenc felhasználó belépett

en: Favorite user quit
hu: Kedvenc felhasználó kilépett

en: File
hu: Fájl

en: File list
hu: Fájl-lista

en: File list loaded
hu: Fájl-lista betöltve

en: File name
hu: Fájlnév

en: File not available
hu: Fájl nem elérhető

en: File type
hu: Fájltípus

en: Filelist Menu
hu: Fájl-lista menü

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Files
hu: Fájlok

en: Files:
hu: Fájlok:

en: Filter by IP
hu: Szűrés IP alapján

en: Filter files already in share
hu: Megosztásban lévő fájlok kiszűrése

en: Filter kick and NMDC debug messages
hu: Kick és NMDC debug  üzenetek szűrése

en: Filtered:
hu:  kiszűrve

en: Filtered: 0
hu:  kiszűrve

en: Find
hu: Keresés

en: Find files
hu:  fájl

en: Finished Downloads
hu: Befejezett letöltések

en: Finished Uploads
hu: Befejezett feltöltések

en: Firewall (passive, last resort)
hu: Tűzfal (passzív, utolsó lehetőség)

en: Firewall with manual port forward
hu: Tűzfal kézi port-továbbítással (magam állítom be a routerem)

en: Flags
hu: Jelzők

en: Follow Links
hu: Linkek követése

en: Font select
hu: Betűkészlet kiválasztás

en: Format
hu: Formátum

en: Found a match
hu: Találat

en: Found: 0
hu: Találat: 0

en: Frame (size)
hu: Képkocka (méret)

en: Frame:
hu: Képkocka:

en: Free
hu: Szabad

en: French
hu: Francia

en: French translation
hu: Francia fordítás

en: Full Path
hu: Teljes útvonal

en: Full tree does not match TTH root
hu: A teljes fa nem megfelelő a TTH gyökérhez

en: General text
hu: Általános szöveg

en: Generate certificates
hu: Tanúsítvány létrehozása

en: German
hu: Német

en: German translation
hu: Német fordítás

en: Get file list
hu: Fájl-lista letöltése

en: Global hub default
hu: Alapértelmezett az összes hubra

en: Grant Slot
hu: Extra slot biztosítása

en: Grant extra slot
hu: Extra slot biztosítása

en: Greek
hu: Görög

en: Greek translation
hu: Görög fordítás

en: Group by
hu: Csoportosítás eszerint

en: Grouped by Files
hu: Csoportosítva fájlok szerint

en: Grouped by Users
hu: Csoportosítva felhasználók szerint

en: Gui setting
hu: Grafikusfelület beállítás

en: HTTP Proxy (for hublist only)
hu: HTTP Proxy (csak a hublistákhoz!)

en: H_igh
hu: M_agas

en: Hash
hu: Index

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hide side panel
hu: Kedvencek listájának megjelenítése

en: Hide tools panel
hu: Eszköztár elrejtése

en: High
hu: Magas

en: High priority max size
hu: Magas prioritás max mérete

en: Highest
hu: Legmagasabb

en: Highest priority max size
hu: Legmagasabb prioritás max mérete

en: Homepage
hu: Weboldal

en: Hub (also sets urgency hint)
hu: Hub (sürgősségi értesítéssel)

en: Hub (last seen in, if offline)
hu: Hub (utoljára online, ha éppen nem elérhető)

en: Hub IP / DNS (empty = All, 'op' = where operator)
hu: Hub IP / DNS (üres = Mindenhol, 'op' = Ahol operátor vagy)

en: Hub Menu
hu: Hub Menü

en: Hub Name
hu: Hub

en: Hub connected
hu: Csatlakozva a hubhoz

en: Hub disconnected
hu: Hub szétkapcsolva

en: Hubs
hu: Hubok:

en: Hubs (normal / registered / op)
hu: Hubok (normál / regisztrált / op)

en: Hubs:
hu: Hubok:

en: Hungarian
hu: Magyar

en: Hungarian translation
hu: Magyar fordítás

en: ISO-2022-JP
hu: ISO-2022-JP (Japán)

en: ISO-8859-7
hu: ISO-8859-7 (Görög)

en: ISO-8859-8
hu: ISO-8859-8 (Héber)

en: ISO-8859-9
hu: ISO-8859-9 (Török)

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon size
hu: Ikon méret

en: Icon...
hu: Ikon

en: Icons
hu: Ikonok

en: Ignore TTH
hu: TTH kihagyása

en: Ignore TTH search
hu: TTH keresések figyelmen kívül hagyása

en: Ignore private messages from bots
hu: A botoktól érkező privát üzenetek figyelmen kívül hagyása

en: Ignore private messages from the hub
hu: A huboktól érkező privát üzenetek figyelmen kívül hagyása

en: Ignored private message from bot
hu: Némított privát üzenet a következőtől:

en: Ignored private message from hub
hu: Huboktól érkező privát üzenetek letiltása

en: Import...
hu: Importálás...

en: Indexing Progress
hu: Indexelési folyamat

en: Indexing files...
hu: Fájlok indexelése...

en: Installing handler for
hu: Kezelő telepítése ehhez:

en: Invalid extension:
hu: Érvénytelen kiterjesztés:

en: Ipfilter is disable
hu: Ipfilter letiltva

en: Ipfilter is enable
hu: Ipfilter engedélyezve

en: Ipfilter on/off
hu: Ipfilter ki/be

en: Italian
hu: Olasz

en: Italian translation
hu: Olasz fordítás

en: Items:
hu: Tétel:

en: Items: 0
hu: Tétel: 0

en: Keep downloaded files and dirs in queue
hu: Ne töltse le azokat a fájlokat, amik már a letöltési sorban vannak

en: Keep duplicate files in your file list (duplicates never count towards your share size)
hu: Többször szereplő fájlok megosztásban tartása (a duplikációk nem növelik a megosztás méretét)

en: Keep filelists when exiting
hu: Kilépéskor ne törölje a fájl-listákat

en: L_ow
hu: A_lacsony

en: Left
hu: Bal

en: Left position
hu: Baloldalt

en: Limits
hu: Limitek

en: List
hu: Lista

en: List:
hu: Lista:

en: Load Lua file
hu: Lua fájl betöltése

en: Loaded from cache:
hu: Betöltés a gyorsítótárból

en: Loading file list
hu: Fájl-lista betöltése

en: Loading:
hu: Betöltés:

en: Log downloads
hu: Letöltések naplózása

en: Log filelist transfers
hu: Fájl-lista átvitelek naplózása

en: Log finished downloads
hu: Befejezett letöltések naplózása

en: Log main chat
hu: Közös chat naplózása

en: Log private chat
hu: Privát chat naplózása

en: Log search alternate
hu: Alternatíva keresések naplózása

en: Log status messages
hu: Státuszüzenetek naplózása

en: Log system messages
hu: Rendszerüzenetek naplózása

en: Log uploads
hu: Feltöltések naplózása

en: Logs
hu: Naplók

en: Low
hu: Alacsony

en: Low priority size
hu: Alacsony prioritás max mérete

en: Lowest
hu: Legalacsonyabb

en: Magnet Choice
hu: Magnet választás

en: Magnet Properties / Choice
hu: Magnet beállítások / lehetőségek

en: Match Queue
hu: Egyeztetés a letöltésekkel

en: Matched
hu: Illeszkedik

en: Matches
hu: Találatok

en: Max Hubs
hu: Max hubok

en: Max Size
hu: Maximum méret

en: Max Users
hu: Max felhasználók

en: Max filelist size
hu: Fájl-lista maximális mérete

en: Max hash speed
hu: Az indexelés maximális sebessége

en: Max inactivity
hu: Maximális tétlenség ideje

en: Max upload speed (MiB/s)
hu: Max feltöltési sebesség (MiB/s)

en: Maximum Download Rate (KiB/s) (0 = infinite)
hu: Maximális letöltési sebesség (KiB/s; 0 = letiltva)

en: Maximum Upload Rate (KiB/s) (0 = infinite)
hu: Maximális feltöltési sebesség (KiB/s, 0 = letiltva)

en: Maximum message length (0 = infinite)
hu: Üzenet maximális hossza (0 = korlátlan)

en: Maximum simultaneous downloads (0 = infinite)
hu: Egyszerre folytatható letöltések száma (0 = korlátlan)

en: Midnight
hu: Éjfél

en: Min Share
hu: Min megosztás

en: Min Size
hu: Minimum méret

en: Min Slots
hu: Min slot

en: Min elapsed
hu: Eltelt percek

en: Min filesize
hu: Minimum fájlméret

en: Min sources online
hu: Minimális online forrás

en: Mini slot size
hu: Mini slot méret

en: Minimize to tray on startup
hu: Induláskor minimalizálás a tálcára

en: Minimum search interval (seconds):
hu: Minimum keresési időköz (másodpercben):

en: Modify
hu: Módosítás

en: Modify User Command
hu: Felhasználói parancs módosítása

en: Move Down
hu: Mozgatás le

en: Move Up
hu: Mozgatás föl

en: Move rule up/down
hu: Szabály mozgatása fel/le

en: Move to...
hu: Mozgatás ide...

en: Must not be empty...
hu: Nem lehet üres...

en: My nick
hu: Saját nick

en: My own message
hu: Saját üzenet

en: Name
hu: Név

en: Name and command must not be empty
hu: A név és a parancs nem lehet üres

en: Name:
hu: Név:

en: New exception
hu: Új kivétel

en: New list
hu: Új lista

en: New search type
hu: Új keresési típus

en: New string or TTH
hu: Új szöveg vagy TTH

en: Next
hu: Következő

en: Nick already taken
hu: A nick használatban van

en: Nicks
hu: Nick

en: No
hu: Nem

en: No errors
hu: Nincsenek hibák

en: No grouping
hu: Ne csoportosítsa

en: No matches
hu: Nincsenek találatok

en: No new downloads if speed exceeds (KiB/s, 0 = disable)
hu: Ne legyen új letöltés, ha a sebesség ezt túllépi (KiB/s; 0 = letiltás)

en: No search text entered
hu: A keresési mező nincs kitöltve

en: No users
hu: Nincsenek felhasználók

en: None icon
hu: Nincsenek ikonok

en: Noon
hu: Dél

en: Normal
hu: Normál

en: Normal priority max size
hu: Normál prioritás max mérete

en: Not found user:
hu: Felhasználó nem található:

en: Note: Custom search types will only be applied to ADC hubs!
hu: Megjegyzés: Különböző keresési típusok csak az ADC hubokon használhatóak!

en: Note: Most of these options require that you restart the application
hu: Megjegyzés: A legtöbb beállítás érvénybe lépéséhez a program újraindítása szükséges

en: Note: New files are added to the share only once they've been hashed!
hu: Megjegyzés: Az új fájlok csak az indexelés befejezése után kerülnek megosztásra!

en: Note; because of changing download speeds, this is not 100% accurate...
hu: Megjegyzés; a változékony letöltési sebesség miatt ez nem 100% pontosságú...

en: Notify
hu: Figyelmeztetés

en: Only show joins / parts for favorite users
hu: Csak a kedvenc felhasználók ki és belépésének mutatása a chaten

en: Only users with free slots
hu: Csak szabad slottal rendelkező felhasználók

en: Open _file list...
hu: _Fájl-lista megnyitása...

en: Open _own file list
hu: _Saját fájl-lista megnyitása

en: Open containing _folder
hu: Könyvtár _megnyitása

en: Open file
hu: Fájl megnyitása

en: Open file list window in the background
hu: Fájl-lista megnyitása a háttérben

en: Open folder
hu: Könyvtár megnyitása

en: Open image
hu: Fájl megnyitása

en: Open new private messages from other users in the background
hu: Felhasználóktól kapott új privát üzenet megnyitása a háttérben

en: Open new window when using /join
hu: /join használatakor új ablak nyitása

en: Open own file list
hu: Saját fájl-lista megnyitása

en: Operator
hu: Operátor

en: Own file list
hu: Saját fájl-lista

en: PM history
hu: PM előzmény

en: Panels
hu: Panelek

en: Passive
hu: Passzív

en: Passive user
hu: Passzív felhasználó

en: Password
hu: Jelszó

en: Path
hu: Útvonal

en: Pause
hu: Szünet

en: Paused
hu: Megállítva

en: Paused...
hu: Szünetel...

en: Personal
hu: Személyes

en: Pictures
hu: Képek

en: Play
hu: Lejátszás

en: Polish
hu: Lengyel

en: Polish translation
hu: Lengyel fordítás

en: Popup box to input password for hubs
hu: Felugró ablak használata jelszó megadásához

en: Ports
hu: Portok

en: Portuguese (Brazil)
hu: Portugál (Brazil)

en: Predefined
hu: Előre definiált

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Priority
hu: Prioritás

en: Private Message (also sets urgency hint)
hu: Privát üzenet (sürgősségi értesítéssel)

en: Private key file
hu: Privát kulcs

en: Private message
hu: Privát üzenet

en: Progress
hu: Indexszelés folyamatban

en: Properties
hu: Beállítások

en: Public Hubs
hu: Publikus hubok

en: Public Hubs list URL
hu: Publikus hublista URL

en: Queue
hu: Letöltési sor

en: Quick connect to the hub
hu: Gyors csatlakozás a hubhoz

en: Quit
hu: Kilépés

en: Quit the program
hu: Kilépés a programból

en: Quit...
hu: Kilépés...

en: Rating
hu: Osztályozás

en: Raw
hu: Nyers üzenet

en: Re-_add source
hu: Forrás hozzáadása _megint

en: Re_connect
hu: _Újracsatlakozás

en: Rebuild hash
hu: Hash újraépítése

en: Reconnect
hu: Újracsatlakozás

en: Reconnect all hubs
hu: Kapcsolódás a hubhoz

en: Reconnect to the hub
hu: Újracsatlakozás a hubhoz

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Refresh file list
hu: Fájl-lista frissítése

en: Register with the OS to handle dchub:// and adc:// URL links
hu: A dchub://, adc:// és adcs:// URL hivatkozások EiskaltDC++-hoz regisztrálása a rendszerben

en: Register with the OS to handle magnet: URL links
hu: A magnet: URL hivatkozások EiskaltDC++-hoz regisztrálása a rendszerben

en: Remember choice
hu: Emlékezz a válaszra

en: Remote client does not fully support TTH - cannot download
hu: A távoli kliens nem rendelkezik TTH támogatással - a letöltés nem lehetséges

en: Remove
hu: Törlés

en: Remove All
hu: Összes eltávolítása

en: Remove So_urce
hu: Fo_rrás eltávolítása

en: Remove image
hu: Kép eltávolítása

en: Remove rules from list
hu: Szabály eltávolítása a listából

en: Remove slow filelists
hu: Lassú fájl-listák eltávolítása

en: Remove user favorite
hu: Kedvenc felhasználó törlése

en: Remove user from _queue
hu: Felhasználó törlése a _sorból

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Rename a search type
hu: Keresési típus átnevezése

en: Report a Bug
hu: Hiba jelentése

en: Requesting
hu: Kérés

en: Reset changes
hu: Változtatások visszaállítása

en: Resolution
hu: Felbontás

en: Right
hu: Jobb

en: Run in background
hu: Futtatás a háttérben

en: Running...
hu: Fut...

en: Russian
hu: Orosz

en: Russian translation
hu: Orosz fordítás

en: Say a third person
hu: Beszéd harmadik személyben

en: Search
hu: Keresés

en: Search ADL
hu: ADL keresés

en: Search Menu
hu: Keresés Menü

en: Search Spy
hu: Keresési megfigyelő

en: Search String
hu: Keresési kifejezés

en: Search for
hu: Keresés erre

en: Search for files to download
hu: Fájlok keresése letöltéshez

en: Search history
hu: Keresési előzmény

en: Search options
hu: Keresési opciók

en: Search spam detected from
hu: Keresési spam érzékelve a következőtől:

en: Search type
hu: Keresés típusa

en: Search within local results
hu: Keresés a helyi találatok között

en: Searching for
hu: Keresés erre:

en: Security Certificates
hu: Biztonsági Tanúsítványok

en: Select Color
hu: Szín választása

en: Select Font
hu: Betű kiválasztása

en: Select file to Get TTH
hu: Fájl kiválasztása TTH másolásához

en: Select filelist to browse
hu: Fájl-lista böngészése

en: Send PM when double clicked in the user list
hu: Privát üzenet küldése dupla kattintásra a felhasználói listában

en: Send Private Message
hu: Privát üzenet

en: Send _private message
hu: _Privát üzenet küldése

en: Send once per nick
hu: Nickenként egyszer küldje el

en: Send unknown /commands to the hub
hu: Ismeretlen /parancsok elküldése a hubnak

en: Sent ADC extensions : %s
hu: ADC kiterjesztése(ek) elküldve : %s

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Separators
hu: Elválasztók

en: Serbian (Latin)
hu: Szerb (Latin) fordítás

en: Serbian (Latin) translation
hu: Szerb (latin) fordítás

en: Set Priorit_y
hu: Prioritá_s beállítása

en: Set lowest priority for newly added files larger than low priority size
hu: Legalacsonyabb prioritás beállítása az Alacsony prio méretnél nagyobb új fájlokhoz

en: Share hidden files
hu: Rejtett fájlok megosztása

en: Shared
hu: Megosztva

en: Sharing
hu: Megosztva

en: Show IP's' in chats
hu: IP-k mutatása a chaten

en: Show Interface
hu: Interfész mutatása

en: Show favorites list
hu: Kedvencek mutatása

en: Show free space bar
hu: Szabadhely sáv megjelenítése

en: Show help
hu: Help mutatása

en: Show ipfilter rules list
hu: Ipfilter szabályok mutatása

en: Show joins / parts in chat by default
hu: Ki és belépések mutatása a chaten alapértelmezés szerint

en: Show magnet dialog
hu: Magnet párbeszédablak megjelenítése

en: Show nicklist in hub frame on the left side
hu: Becenévlista megjelenítése a hub keretben, bal oldalt

en: Show only completely finished downloads
hu: Csak a teljesen befejezett letöltések mutatása

en: Show only when the application is not active.
hu: Csak akkor jelenítse meg, ha az alkalmazás nem aktív

en: Show ratio [send in chat]
hu: Átviteli ráta mutatása [küldés a chatre]

en: Show status icon in the system tray
hu: Ikon mutatása a tálcán

en: Show timestamps in chat by default
hu: Időbélyeg megjelenítése a chaten alapértelmezés szerint

en: Show top search
hu: Népszerű keresés megjelenítése

en: Show user country in chat
hu: A felhasználók országkódjainak mutatása a chaten

en: Show version
hu: Verzió mutatása

en: Show/Hide transfers panel
hu: Átvitelek mutatása/elrejtése

en: Show/Hide user list
hu: Felhasználói lista mutatása/elrejtése

en: Shutting down libeiskaltdcpp...
hu: Libdcpp leállítása...

en: Size
hu: Méret

en: Size:
hu: Méret:

en: Size: 0 B
hu: Méret: 0 B

en: Skip zero sized files
hu: Nulla hosszúságú fájlok kihagyása

en: Skip zero-byte files
hu: Nulla hosszúságú fájlok kihagyása

en: Slot granted
hu: Slot biztosítva

en: Slot granted to
hu: Slot biztosítva:

en: Slots
hu: Slotok

en: Slovak
hu: Szlovák

en: Slovak translation
hu: Szlovák  fordítás

en: Small icons
hu: Kis méretű ikonok

en: Socket read buffer
hu: Socket olvasási puffer

en: Socket write buffer
hu: Socket írási puffer

en: Sort favorite users first
hu: Kedvenc felhasználók előre helyezése a listában

en: Sounds
hu: Hangok

en: Source (git)
hu: Forrás (git)

en: Source Type
hu: Keresés típusa

en: Source too slow
hu: A forrás túl lassú

en: Spanish
hu: Spanyol

en: Spanish translation
hu: Spanyol fordítás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Spy
hu: Keresések megfigyelése

en: Start a search for this file
hu: Keresés indítása erre a fájlra

en: State of preparedness
hu: Készültség állapota

en: Status
hu: Státusz

en: Status message
hu: Státusz üzenet

en: Stop
hu: Megállítás

en: Swedish (Sweden)
hu: Svéd (Svédország)

en: Swedish (Sweden) translation
hu: Svéd (Svédország) fordítás

en: System default
hu: Rendszer alapértelmezés

en: System icons
hu: Rendszer ikonok

en: System message
hu: Rendszer üzenet

en: TIS-620
hu: TIS-620 (Thai)

en: Tabs
hu: Lapok

en: Test
hu: Teszt

en: Text
hu: Szöveg

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Text style
hu: Szövegstílus

en: The name and address fields are required
hu: A név és cím mező kitöltése szükséges

en: Theme default
hu: Alapértelmezett téma

en: Themes
hu: Témák

en: Time
hu: Idő

en: Time Left
hu: Hátralévő idő

en: Time last seen
hu: Utoljára online

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Title
hu: Cím

en: To start downloading file you need turn on auto search alternatives (Settings/Downloads/Queue)
hu: A letöltés megkezdéséhez be kell kapcsolnod az alternatívák automatikus keresését (Beállítások/Letöltések/Letöltési sor)

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Tools panel
hu: Eszköztár

en: Top
hu: Fent

en: Top position
hu: Felül

en: Total received
hu: Összes bejövő adatmennyiség:

en: Total sent
hu: Összes kimenő adatmennyiség:

en: Total size:
hu: Teljes méret:

en: Total size: 0 B
hu: Teljes méret: 0 B

en: Total:
hu: Összesen:

en: Transferred
hu: Átvitt

en: Transfers::updateTransfer, CID not found %s
hu: Transfers::updateTransfer, CID nem található %s

en: Trusted certificates path
hu: Megbízható tanúsítványok helye

en: Type
hu: Típus

en: Ukrainian
hu: Ukrán

en: Ukrainian translation
hu: Ukrán fordítás

en: Unable to connect: already connected to the requested hub
hu: A csatlakozás nem lehetséges: a kért hubhoz már csatlakozva vagy

en: Unable to load file list:
hu: Fájl-lista betöltése nem lehetséges:

en: Unable to load file list: Invalid file list name
hu: Fájl-lista betöltése sikertelen: Nem megfelelő fájl-lista név

en: Unable to open %1% port. Searching or file transfers will not work correctly until you change settings or turn off any application that might be using that port.
hu: A %1% port megnyitása nem sikerült. A keresés, vagy a fájl átvitel nem fog megfelelően működni addig, amíg nem változtatsz a beállításokon, vagy a kívánt portot használó alkalmazást be nem zárod.

en: Unfinished downloads directory
hu: Befejezetlen letöltések könyvtára

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown command
hu: Ismeretlen parancs

en: Unknown command '
hu: Ismeretlen parancs '

en: Update
hu: Frissítés

en: Update frame search
hu: Keresési mező frissítése

en: Update own file list
hu: Saját fájl-lista frissítése

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload Queue
hu: Letöltési sor

en: Upload Slots
hu: Feltöltési szálak

en: Upload complete...
hu: Feltöltés kész...

en: Upload finished
hu: Feltöltés befejezve

en: Upload slots
hu: Feltöltési szálak

en: Upload speed
hu: Feltöltési sebesség

en: Upload starting...
hu: Feltöltés kezdése...

en: Upload:
hu: Feltöltés:

en: Uploading
hu: Feltöltés

en: Usage:
      eiskaltdcpp-gtk <magnet link> <dchub://link> <adc(s)://link>
      eiskaltdcpp-gtk <Key>
    EiskaltDC++ is a cross-platform program that uses the Direct Connect and ADC protocols.
    
    Keys:
      -h, --help	 Show this message
      -V, --version	 Show version string
hu: Használat:
      eiskaltdcpp-gtk <magnet link> <dchub://link> <adc(s)://link>
      eiskaltdcpp <Kapcsoló>
    Az EiskaltDC++ egy kereszt-platformos program, a Direct Connect és az ADC protokollok használatára.
    
    Kapcsolók:
      -h, --help		 Help megjelenítése
      -V, --version	  Verzióinformáció mutatása

en: Use
hu: Használ

en: Use ADL search only in own file list
hu: ADL keresés csak saját fájllistában

en: Use Blinking Icon
hu: Villogó ikon használata

en: Use DHT
hu: DHT használata

en: Use Emoticons
hu: Hangulatjelek használata

en: Use OEM monospaced font for chat windows
hu: Egyforma szélességű OEM betűtípus használata a chat ablakokban

en: Use SOCKS5 server to resolve hostnames
hu: SOCKS5 használata a hosztnevek feloldásához

en: Use TLS when remote client supports it
hu: TLS használata, ha a távoli kliens támogatja azt

en: Use UPnP to let client configure my router
hu: A kliens használhat UPnP-t a router beállításához

en: Use bandwidth limits
hu: Sebességkorlátozások használata

en: Use blinking status icon
hu: Villogó ikon használata

en: Use emoticons
hu: Hangulatjelek használata

en: Use fast hashing method (disable if you have problems with hashing)
hu: Gyors indexelés használata (kapcsold ki, ha problémát észlelsz indexeléskor)

en: Use magnet split
hu: Sebességkorlátozások használata

en: Use second set of bandwidth limits
hu: Másodlagos átviteli sebesség korlátozás használata

en: User
hu: Felhasználó

en: User (dc)
hu: Felhasználó (dc)

en: User (normal)
hu: Felhasználó (normál)

en: User Commands
hu: Felhasználói parancsok

en: User Description
hu: Felhasználói leírás

en: User commands
hu: Felhasználó parancsok

en: User favorite list:
hu: Kedvenc felhasználók listája:

en: User firewall (dc)
hu: Felhasználó tűzfal mögül (dc)

en: User firewall (normal)
hu: Felhasználó tűzfal mögül (normál)

en: User list show/hide
hu: Felhasználói lista mutatása/elrejtése

en: User not found
hu: Felhasználó nem található

en: User operator (dc)
hu: Felhasználó operátor (dc)

en: User operator (normal)
hu: Felhasználó operátor (normál)

en: User operator firewall (dc)
hu: Operátor tűzfal mögül (dc)

en: User operator firewall (normal)
hu: Operátor tűzfal mögül (normál)

en: User went offline
hu: A felhasználó kilépett

en: Username
hu: Felhasználói név

en: Users
hu: Felhasználó

en: Users:
hu: Felhasználó(k):

en: Video
hu: Videó

en: Vietnamese
hu: Vietnami

en: Vietnamese translation
hu: Vietnami fordítás

en: View status messages in main chat
hu: Státusz üzenetek megjelenítése a chaten

en: View the files to be downloaded
hu: Letöltött fájlok megtekintése

en: View the hashing progress
hu: Indexelés folyamata

en: View the list of finished downloads
hu: Befejezett letöltések listázása

en: View the list of finished uploads
hu: Befejezett feltöltések listázása

en: Virtual Name
hu: Virtuális név

en: Virtual name
hu: Virtuális név

en: Waiting (seconds)
hu: Várakozás (másodpercben)

en: Waiting for input password (don't remove /password before your password)
hu: Várakozás a jelszó bevitelére (ne töröld a /password szót a jelszavad elől)

en: Waiting for slot
hu: Várakozás slotra

en: Waiting to retry
hu: Várakozás újrapróbálkozásra

en: Waiting:
hu: Várakozás:

en: Welcome to
hu: Üdv itt:

en: When a private message window is opened
hu: Amikor a privát üzenet megnyitásra kerül

en: Wiki of project
hu: A project Wiki oldala

en: Windows
hu: Ablakok

en: Write buffer size
hu: Írási puffer méret

en: Yes
hu: Igen

en: [HIDDEN SHARE]
hu: [REJTETT MEGOSZTÁS]

en: _Add to favorites
hu: _Hozzáadás a kedvencekhez

en: _Address:
hu: _Cím:

en: _Browse file list
hu: Fájl-lista _böngészése

en: _Close connection
hu: _Kapcsolat bezárása

en: _Close widget
hu: Ablak _bezárása

en: _Copy link
hu: _Link másolása

en: _Copy magnet
hu: Magnet _másolása

en: _Copy nick
hu: _Nick másolása

en: _Copy picture
hu: _Kép másolása

en: _Description:
hu: _Leírás:

en: _Download
hu: _Letöltés

en: _Encoding:
hu: _Karakterkódolás:

en: _Exit
hu: _Kilépés

en: _File
hu: _Fájl

en: _Force attempt
hu: _Kényszerítés

en: _Grant extra slot
hu: _Extra slot biztosítása

en: _Grant slot
hu: _Slot biztosítása

en: _Help
hu: _Segítség

en: _Highest
hu: _Legmagasabb

en: _Hubs
hu: _Hubok

en: _Lowest
hu: _Legalacsonyabb

en: _Magnet Choice
hu: _Magnet lehetőségek

en: _Match Queue
hu: _Sor egyeztetése

en: _Match queue
hu: _Sor egyeztetése

en: _Mode:
hu: _Mód:

en: _Move
hu: _Mozgatás

en: _Move/Rename
hu: _Mozgatás/Átnevezés

en: _Name:
hu: _Név:

en: _Next widget
hu: _Következő ablak

en: _Normal
hu: _Normál

en: _Open hub
hu: _Hub megnyitása

en: _Open link in default application
hu: _Link megnyitása az alapértelmezett alkalmazással

en: _Open partial file list
hu: _Részleges fájllisták megnyitása

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: _Paused
hu: _Megállítva

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _Previous widget
hu: _Előző ablak

en: _Private message
hu: _Privát üzenet

en: _Properties/Choice
hu: _Beállítások / Lehetőségek

en: _Quick connect
hu: _Gyors csatlakozás

en: _Refresh file list
hu: Fájl-lista frissítése

en: _Remove
hu: _Törlés

en: _Remove from favorites
hu: _Eltávolítás a kedvencekből

en: _Remove user from queue
hu: _Felhasználó törlése a sorból

en: _Search for alternates
hu: _Alternatívák keresése

en: _Search magnet
hu: _Magnet link keresése

en: _Send private message
hu: _Privát üzenet küldése

en: _Send public message
hu: _Publikus üzenet küldése

en: _Tools
hu: _Eszközök

en: _User Description:
hu: _Felhasználói leírás:

en: _User commands
hu: _Felhasználó parancsok

en: _Widgets
hu: _Ablakok

en: default
hu: alapértelmezett

en: default icons
hu: alapértelmezett ikonok

en: default theme
hu: alapértelmezett téma

en: eMail
hu: E-mail

en: eiskaltdcpp-gtk: load theme %s...
hu: eiskaltdcpp-gtk: stílus betöltése %s...

en: file list from
hu: fájl lista ettől:

en: in program
hu: a programban

en: loading error
hu: hiba betöltése

en: none
hu: nincs

en: project home:
hu: a projekt weboldala:

en: ratio: %1% (uploads: %2%, downloads: %3% )
hu: arány: %1% (feltöltés: %2%, letöltés: %3% )

en: searchADL
hu: ADLkeresés

en: theme
hu: téma

en: to
hu: -

en: waiting...
hu: várakozás...
