EiskaltDC++ - en to pl translation catalogue (174 entries)

en: About EiskaltDC++
pl: О EiskaltDC++

en: Active
pl: Tryb aktywny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add to favorites
pl: Dodaj do ulubionych

en: Added
pl: Dodany

en: Address
pl: Adres

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Aliases not found.
pl: Alias nieznaleziony

en: Application
pl: Aplikacja

en: At least
pl: Co najmniej

en: At most
pl: Najwyżej

en: Auto-drop slow sources for all queue items (except filelists)
pl: Automatycznie usuwaj powolne źródła dla wszystkich w kolejce (oprócz list plików)

en: Automatically match queue for auto search hits
pl: Automatycznie dopasuj pliki z koleki pobierania do wyniku autowyszukiwania

en: Automatically search for alternative download locations
pl: Automatycznie szukaj alternatywnego źródła pobierania

en: Automatically update external IP (restart required)
pl: Automatycznie uaktualniaj zewnętrzne IP (wymagany restart)

en: Away mode off
pl: Tryb niedostępności (AWAY) wyłączony

en: Away mode on:
pl: Tryb niedostępności (AWAY):

en: Belarusian
pl: Białoruski

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
pl: Niezgodne CRC32 (sprawdź SFV)

en: Calculate file TTH
pl: Oblicz plik TTH

en: Changelog (git)
pl: Dziennik zmian (git)

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear chat
pl: Wyczyść chat

en: Command
pl: Komenda

en: Configure Public Hub Lists
pl: Konfiguruj publiczną lista hubów

en: Connect
pl: Połącz

en: Connected
pl: Połączono

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Connecting...
pl: Łączenie...

en: Connection
pl: Połączenie

en: Connectivity Manager: Warning
pl: Connectivity Manager: Ostrzeżenie

en: Count
pl: Liczba

en: Country
pl: Kraj

en: Czech
pl: Czeski

en: Default
pl: Domyślny

en: Default hub encoding
pl: Domyślne kodowanie na hubie

en: Description
pl: Оpis

en: Direct connection
pl: Połączenie bezpośrednie

en: Directory
pl: Katalog

en: Disable chat
pl: Wyłącz chat

en: Don't download files already in share
pl: Nie ściągaj plików które znajdują się w udostępnionych

en: Don't download files already in the queue
pl: Nie ściągaj plików znajdujących się w kolejce do pobrania

en: Don't remove the source when auto-dropping, only disconnect
pl: Nie usuwaj źródeł podczas automatycznego usuwania, tylko rozłączaj

en: Done
pl: Gotowe

en: Download
pl: Pobieraj

en: Download Queue
pl: Kolejka pobierania

en: Download starting...
pl: Pobieranie rozpoczęte...

en: Download to
pl: Pobierz do

en: Download to...
pl: Pobierz do...

en: Downloaded
pl: Pobrane

en: Downloads
pl: Pobieranie

en: E-Mail
pl: E-mail

en: Encoding
pl: Кodowanie

en: Encryption
pl: Kodowanie

en: English
pl: Angielski

en: Error
pl: Błąd

en: Errors
pl: Błędy

en: Exact size
pl: Dokładny rozmiar

en: Exceptions
pl: Wyjątki

en: Exit
pl: Zakończ

en: External IP
pl: Zewnętrzne IP

en: Favorite Hubs
pl: Ulubione Huby

en: Favorite User
pl: Ulubiony użytkownik

en: Favorite Users
pl: Ulubieni użytkownicy

en: File
pl: Plik

en: File list
pl: Lista plików

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: File not available
pl: %1%: Plik niedostępny

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Files
pl: Pliki

en: Finished Downloads
pl: Pliki pobrane

en: Finished Uploads
pl: Plik wysłane

en: French
pl: Francuski

en: Full Path
pl: Pełna ścieżka

en: Full tree does not match TTH root
pl: Pełne drzewo nie pasuje do głównego TTH

en: German
pl: Niemiecki

en: Grant extra slot
pl: Przyznaj extra slot

en: High
pl: Wysoki

en: Highest
pl: Najwyższy

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Hub
pl: Menu huba

en: Hub Menu
pl: Menu Huba

en: Hubs
pl: Huby

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Ignore TTH search
pl: Ignoruj wyszukania TTH

en: Limits
pl: Limity

en: Loading:
pl: Ładowanie:

en: Logs
pl: Logi

en: Low
pl: Niski

en: Lowest
pl: Najniższy

en: Match Queue
pl: Porównaj kolejkę

en: Maximum simultaneous downloads (0 = infinite)
pl: Maksymalna liczba ściąganych plików (0 = nieskończone)

en: MiB/s
pl: МiB/s

en: Min sources online
pl: Min liczba źródeł

en: Name
pl: Nazwa

en: No errors
pl: Brak błędów

en: Normal
pl: Normalny

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Online
pl: Dostępny

en: Only users with free slots
pl: Tylko użytkownicy z wolnymi slotami

en: Open file
pl: Otwórz plik

en: Operator
pl: Оperator

en: PM
pl: Wiadomość prywatna

en: Passive
pl: Tryb pasywny

en: Passive user
pl: Użytkownik pasywny

en: Password
pl: Hasło

en: Path
pl: Ścieżka

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Paused
pl: Wstrzymany

en: Personal
pl: Informacje osobiste

en: Polish
pl: Polski

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Priority
pl: Priorytet

en: Private message
pl: Wyślij wiadomość prywatną

en: Public Hubs
pl: Publiczne huby

en: Queue
pl: Kolejka

en: Quit
pl: Zakończ

en: Quit...
pl: Zamknij...

en: Rating
pl: Ocena

en: Reconnect
pl: Połącz ponownie

en: Remote client does not fully support TTH - cannot download
pl: Zdalny klient nie obsługuje w pełni TTH - nie można pobrać

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove slow filelists
pl: Usuwaj powolne listy plików

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Report a Bug
pl: Raportuj błąd

en: Requesting
pl: Żadania

en: Running...
pl: Uruchomiony...

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Search
pl: Menu szukaj

en: Search Spy
pl: Szpieg wyszukiwań

en: Search String
pl: Szukany ciąg

en: Search for
pl: Wyszukiwanie

en: Send Private Message
pl: Wyślij wiadomość prywatną

en: Send once per nick
pl: Wyślij jeden raz na nick

en: Set lowest priority for newly added files larger than low priority size
pl: Ustaw najniższy prio dla nowo dodanych plików większy niż rozmiar Niski prio

en: Share hidden files
pl: Udostępnij ukryte pliki

en: Shared
pl: Udostępnione

en: Sharing
pl: Udostępnione

en: Show free space bar
pl: Pokaż pasek wolnego miejsca

en: Shutting down libeiskaltdcpp...
pl: Wyłączanie libeiskaltdcpp...

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skip zero-byte files
pl: Pomiń pliki 0b

en: Slot granted to
pl: Slot przyznany dla

en: Slots
pl: Sloty

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Source (git)
pl: Źródła (git)

en: Source too slow
pl: Źródło zbyt powolne

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Speed
pl: Szybkość

en: Spy
pl: Szpieg

en: System default
pl: Systemowe / domyślne

en: Tag
pl: Тag

en: Test
pl: Тest

en: Text
pl: Теkst

en: Time
pl: Czas

en: Timestamp
pl: Znacznik czasowy

en: Tools panel
pl: Panel narzędzi

en: Transferred
pl: Pobrane

en: Type
pl: Typ

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Unable to load file list: Invalid file list name
pl: Nie można pobrać listę plików - nieprawidłowa nazwa listy plików

en: Upload
pl: Wysyłanie

en: Upload slots
pl: Dostępne sloty

en: Upload starting...
pl: Rozpoczęto wysyłanie...

en: User
pl: Menu użytkownika

en: User Commands
pl: Komendy użytkownika

en: User commands
pl: Komendy użytkownika

en: User not found
pl: Użytkownik nieznaleziony

en: User went offline
pl: Użytkownik jest offline

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Waiting to retry
pl: Oczekiwanie na wznowienie

en: Wiki of project
pl: Wiki projektu

en: to
pl: do
