EiskaltDC++ - en to sk translation catalogue (449 entries)

en:  *** Emoticons limit
sk: *** Obmedzenia smajlíkov

en:  *** Emoticons mode off
sk: *** Vypnúť smajlíkov

en:  *** Emoticons not loaded
sk: *** Smajlíkovia neboli načítaný

en:  + system icons
sk:  + systémové ikony

en:  Users
sk: Užívatelia

en:  added to favorites list
sk: pridať do obľúbeného zoznamu

en:  empty...
sk: prázdny...

en:  files
sk: súbor

en:  has joined
sk: sa pripojil

en:  has joined hub
sk: sa pripojil k hubu

en:  has quit
sk: opustil

en:  has quit hub
sk: opustil hub

en:  is favorite user
sk: je obľúbený užívateľ

en:  is not favorite user
sk: nie je obľúbený užívateľ

en:  left
sk: ostáva

en:  of
sk: z

en:  removed from favorites list
sk: odstrániť z obľúbeného zoznamu

en:  user(s)
sk: užívateľ(ia)

en:  user(s) online
sk: Užívateľ(ia) prihlásený

en:  users
sk: užívatelia

en: ': type /help for a list of available commands
sk: ': napíš /help pre zobrazenie zoznamu dostupných príkazov

en: *** Available commands:
sk: *** Dostupné príkazy:

en: -:--:-- left
sk: -:--:-- ostáva

en: ...must be *.theme
sk: ...musí byť *.theme

en: ...must not be empty
sk: ...nemôže byť prázdny

en: 0 Users
sk: 0 Užívateľov

en: : type /help for a list of available commands
sk: : napíš /help pre zobrazenie zoznamu dostupných príkazov

en: <b>Description</b>
sk: <b>Popos</b>

en: <b>Destination Directory</b>
sk: <b>Cieľový adresár<b>

en: <b>Enter your password</b>
sk: <b>Zadať heslo</b>

en: <b>Identification</b>
sk: <b>Identifikácia</b>

en: <b>Max FileSize</b>
sk: <b>Max veľkosť súboru<b>

en: <b>Min FileSize</b>
sk: <b>Min veľkosť súboru</b>

en: <b>Name under which the others see the directory</b>
sk: <b>Názov ,pod ktorým ostatný užívatelia budú vidieť tento priečinok</b>

en: <b>Name, under which you see the directory</b>
sk: <b>Meno, pod ktorým uvidíte priečinok</b>

en: <b>Processing file:</b>
sk: <b>Spracuvávanie súboru:</b>

en: <b>Search String</b>
sk: <b>Hľadaný reťazec</b>

en: <b>Source Type</b>
sk: <b>Typ zdroja</b>

en: <b>Statistics</b>
sk: <b>Štatistiky</b>

en: <b>file:</b>
sk: <b>súbor:</b>

en: <small>Note: Leave unchecked for default values</small>
sk: <small>Poznámka: Nechať nezaškrtnuté pre štandartné nastavenia</small>

en: ADL Search
sk: ADL Hľadanie

en: ADLSearch Properties
sk: ADLSearch Vlastnosti

en: About EiskaltDC++
sk: Informácie o  EiskaltDC++

en: Accept custom user commands from hub
sk: Akceptovať voliteľné užívateľské príkazy z hubu

en: Add
sk: Pridať

en: Add a hub to favorites
sk: Pridať hub k obľúbeným

en: Add finished files to share instantly (if shared)
sk: Pridať stiahnuté súbory okamžite na zdieľanie

en: Add to favorites
sk: Pridať do obľúbených

en: Add user to favorites list
sk: Pridať užívateľa k obľúbeným

en: Add...
sk: Pridať...

en: Added
sk: Pridané

en: Address
sk: Adresa

en: Advanced
sk: Rozšírené

en: Alias List
sk: Zoznam aliasov

en: Alias Remove A
sk: Vymazať Alias A

en: Aliases not found.
sk: Aliasy nenájdené

en: Allow TLS connections to clients without trusted certificate
sk: Povoliť TLS pripojenia ku klientom bez dôveryhodných certifikátov

en: Allow TLS connections to hubs without trusted certificate
sk: Povoliť TLS pripojenia k hubu bez dôveryhodných certifikátov

en: Application
sk: Aplikácia

en: Apply settings
sk: Použiť nastavenia

en: Are you sure you want to delete favorite hub "%s"?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tento obľúbený hub "%s"?

en: Are you sure you want to delete favorite user(s)?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať užívateľa(ov) spomedzi obľúbených?

en: At least
sk: Najmenšia

en: At most
sk: Najväčšia

en: Auto Connect
sk: Automatické pripojenie

en: Auto connect on _startup
sk: Automatick_y pripojiť pri štarte

en: Auto grant slot
sk: Automaticky udeliť slot

en: Auto-away on minimize (and back on restore)
sk: Napísať automatickú správu "Preč" pri minimalizácií

en: Automatically disconnect users who leave the hub
sk: Automaticky odpojiť užívateľov, ktorí opustili hub

en: Automatically follow redirects
sk: Automacky nasledovať presmerovania

en: Automatically search for alternative download locations
sk: Automaticky hľadať alternatívy pre sťahovanie

en: Automatically update external IP (restart required)
sk: Automaticky aktualizovať extérnu IP adresu (potrebný reštart)

en: Away mode message on/off
sk: Zanechanie správy v režime "Preč" zap./vyp.

en: Away mode off
sk: Režim "Preč" vypnutý

en: Away mode on:
sk: Režim "Preč" zapnutý

en: Belarusian
sk: Bielorusky

en: Browse...
sk: Prehľadávať...

en: Bulgarian
sk: Bulharsky

en: Button smile
sk: Tlačidlo priazne

en: Calculate file TTH
sk: Prepočítavanie TTH

en: Changelog (git)
sk: Zoznam zmien (git)

en: Choose a directory
sk: Vybrať priečinok

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clear PM
sk: Vyčistiť PM

en: Clear chat
sk: Zmazať chat

en: Clear search box after each search
sk: Vymazať políčko pre vyhľadávanie po každom vyhľadaní

en: Close PM
sk: Zatvoriť PM

en: Close chat
sk: Zatvoriť chat

en: Close tab
sk: Zatvoriť tab

en: Closing connection...
sk: Ukončovanie pripojenia...

en: Command
sk: Príkaz

en: Command name already exists
sk: Príkaz existuje

en: Configure Public Hub Lists
sk: Nastaviť Public Hub List

en: Confirm application exit
sk: Opýtať sa na potvrdenie pred ukončením

en: Confirm favorite hub removal
sk: Opýtať sa na potvrdenie pred vymazaním hubu

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Connect failed:
sk: Spojenie neúspešné

en: Connect to hub
sk: Pripojiť k hubu

en: Connect to the hub
sk: Pripojiť sa ku hubu

en: Connected
sk: Pripojený

en: Connecting
sk: Pripájanie

en: Connecting (forced)...
sk: Pripájanie (vynútené)...

en: Connecting to
sk: Pripájam sa k

en: Connecting...
sk: Pripájanie

en: Connection
sk: Spojenie

en: Connectivity Manager: Warning
sk: Manažér pripojenia : Varovanie

en: Count
sk: Počet

en: Country
sk: Krajina

en: Default
sk: Štandartne

en: Default hub encoding
sk: Štandartné kódovanie hubu

en: Delete item
sk: Zmazať položku

en: Description
sk: Popis

en: Destination Directory
sk: Cieľový priečinok

en: Direct connection
sk: Priame spojenie

en: Directory
sk: Priečinok

en: Directory or favorite name already exists
sk: Priečinok alebo obľúbené meno práve existuje

en: Disable chat
sk: Vypnúť chat

en: Do not close the program, hide in the system tray
sk: Nevypínať program, iba ho ukryť na lištu

en: Don't download files already in share
sk: Nesťahovať súbory, ktoré sú zdieľané

en: Don't download files already in the queue
sk: Nesťahovať súbory, ktoré sú práve vo fronte sťahovania

en: Don't send the away message to bots
sk: Neposielať správu "Preč" botom

en: Done
sk: Dokončené

en: Download
sk: Sťahovanie

en: Download Queue
sk: Fronta sťahovania

en: Download _to...
sk: Stiahnúť _do...

en: Download _whole directory
sk: Stiahnúť _celý priečinok

en: Download complete...
sk: Sťahovanie ukončené...

en: Download failed:
sk: Sťahovanie neúspešné:

en: Download finished
sk: Sťahovanie ukončené

en: Download finished file list
sk: Sťahovanie zoznamu súborov ukončené

en: Download finished:
sk: Sťahovanie ukončené

en: Download image: disable
sk: Sťahovanie obrázkov: vypnuté

en: Download image: unlimit
sk: Sťahovanie obrázkov: neobmedzené

en: Download limit image:
sk: Obmedzenia pre sťahovanie obrázkov:

en: Download limit image: 0 - disable, n < 0 - unlimit, empty - info
sk: Obmedzenie pre sťahovanie obrázkov: 0 - deaktivované, n < 0 - neobmedzené, prázdne - info

en: Download removed
sk: Sťahovanie vymazané

en: Download starting...
sk: Sťahovanie začína...

en: Download starting:
sk: Sťahovanie začalo:

en: Download to
sk: Stiahnúť do

en: Download to...
sk: Stiahnúť do...

en: Download whole director_y to...
sk: Stiahnúť cely priečino_k do...

en: Download:
sk: Sťahovanie:

en: Downloaded
sk: Stiahnuté

en: Downloads
sk: Sťahovanie

en: Edit the preferences
sk: Upraviť voľby

en: Emoticons mode off
sk: Režim smajlíkov vypnutý

en: Emoticons mode on
sk: Režim smajlíkov zapnutý

en: Emoticons on/off
sk: Zapnúť/Vypnúť smajlíkov

en: Enabled
sk: Zapnutý

en: Encoding
sk: Kódovanie

en: English
sk: Anglicky

en: Enter text to search for
sk: Zadajte text pre vyhľadávanie

en: Enter value for
sk: Zadať hodnotu pre

en: Error
sk: Chyba

en: Errors
sk: Chyby

en: Exact Size
sk: Veľkosť

en: Exact size
sk: Presná veľkosť

en: Exceptions
sk: Výnimky

en: Exit
sk: Ukončiť

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: External IP
sk: Externá IP adresa

en: Favorite Hub Properties
sk: Vlastnosti obľúbného hubu

en: Favorite Hubs
sk: Obľúbené Huby

en: Favorite User
sk: Obľúbený užívateľ

en: Favorite Users
sk: Obľúbený užívatelia

en: Favorite hub added
sk: Obľúbený hub pridaný

en: Favorite hub already exists
sk: Obľúbený hub už existuje

en: Favorite name
sk: Obľúbené meno

en: Favorite user joined
sk: Obľúbený užívateľ sa pripojil

en: Favorite user quit
sk: Obľúbený užívateľ sa odpojil

en: File
sk: Súbor

en: File list
sk: Zoznam súborov

en: File list loaded
sk: Zoznam súborov načítaný

en: File name
sk: Názov súboru

en: File not available
sk: Súbor neprístupný

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Files
sk: Súbory

en: Files:
sk: Zložky

en: Filter files already in share
sk: Filtrovať súbory, ktoré sú zdieľané

en: Find
sk: Nájsť

en: Find files
sk: Hľadať súbory

en: Finished Downloads
sk: Ukončené sťahovania

en: Finished Uploads
sk: Ukončené odovzdávania

en: Found a match
sk: Zhoda nájdená

en: French
sk: Francúzsky

en: Full Path
sk: Celá cesta

en: General text
sk: Obyčajný text

en: Get file list
sk: Stiahnúť zoznam súborov

en: Grant extra slot
sk: Udeliť extra slot

en: Group by
sk: Zoradiť podľa

en: High
sk: Vysoká

en: Highest
sk: Najvyššia

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Hub Menu
sk: Hub menu

en: Hub Name
sk: Názov Hubu

en: Hub connected
sk: Hub pripojený

en: Hub disconnected
sk: Hub opojený

en: Hubs
sk: Huby

en: Hubs:
sk: Huby:

en: Hungarian
sk: Maďarsky

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon size
sk: Veľkosť ikón

en: Ignore TTH
sk: Ignorovať TTH

en: Ignore TTH search
sk: Ignorovať TTH hľadanie

en: Ignore private messages from bots
sk: Ignorovať súkromné správy od botov

en: Ignore private messages from the hub
sk: Ignorovať súkromné správy z hubu

en: Ignored private message from bot
sk: Ignorovať súkromné správy od Bota

en: Ignored private message from hub
sk: Ignorovať súkromné správy z hubu

en: Indexing Progress
sk: Prebieha indexovanie

en: Indexing files...
sk: Indexovanie súborov...

en: Items:
sk: Položky

en: Items: 0
sk: Položky: 0

en: Keep duplicate files in your file list (duplicates never count towards your share size)
sk: Ponechať duplikátne súbory vo vašom zozname súborov (duplikáty nezväčšujú vašu veľkosť zdieľania)

en: Limits
sk: Limity

en: List:
sk: Zoznam:

en: Load Lua file
sk: Načítať Lua súbor

en: Loading file list
sk: Načítavanie zoznamu súborov

en: Loading:
sk: Načítavanie:

en: Logs
sk: Záznamy

en: Low
sk: Nízka

en: Lowest
sk: Najnižšia

en: Magnet Choice
sk: Magnet Voľba

en: Magnet Properties / Choice
sk: Magnet Vlastnosti / Voľby

en: Match Queue
sk: Match queue

en: Matched
sk: Zhodný

en: Max Hubs
sk: Max množstvo slotov

en: Max Size
sk: Max veľkosť

en: Max Users
sk: Max počet užívateľov

en: Maximum simultaneous downloads (0 = infinite)
sk: Maximálne množstvo paralélnych sťahovaní (0 = infinite)

en: Min Share
sk: Min veľkosť zdieľania

en: Min Size
sk: Min veľkosť

en: Min Slots
sk: Min množstvo slotov

en: Move Down
sk: Posunúť nadol

en: Move Up
sk: Posunúť nahor

en: Must not be empty...
sk: Nemôže byť prázdne...

en: My nick
sk: Moja prezývka

en: My own message
sk: Moja správa

en: N_ick:
sk: Pre_zývka:

en: Name
sk: Meno

en: Name and command must not be empty
sk: Názov a príkaz nemôžu byť prázdne

en: New list
sk: Nový zoznam

en: Next
sk: Ďalší

en: Nick
sk: Prezývka

en: Nick already taken
sk: Prezývka prijatá

en: Nicks
sk: Prezývky

en: No
sk: Nie

en: No errors
sk: Bez chýb

en: No matches
sk: Bez zhody

en: No search text entered
sk: Nebol zadaný text pre vyhľadávanie

en: No users
sk: Žiadny užívatelia

en: Normal
sk: Normálna

en: Not found user:
sk: Užívateľ nenájdený:

en: Notify
sk: Oznamovať

en: Offline
sk: Odpojený

en: Online
sk: Pripojený

en: Only users with free slots
sk: Iba užívatelia s voľnými slotmi

en: Open _file list...
sk: Otvoriť _zoznam súborov...

en: Open _own file list
sk: Otvoriť _zoznam vlastných súborov

en: Open file
sk: Otvoriť súbor

en: Open file list window in the background
sk: Otvoriť zoznam súborov na pozadí

en: Open folder
sk: Otvoriť priečinok

en: Open new private messages from other users in the background
sk: Otvoriť súkromnú správu od užívateľov na pozadí

en: Operator
sk: Operátor

en: Own file list
sk: Vlastný zoznam súborov

en: Passive user
sk: Pasívny užívateľ

en: Password
sk: Heslo

en: Path
sk: Cesta

en: Pause
sk: Prestávka

en: Paused
sk: Pozastavený

en: Paused...
sk: Pozastavené...

en: Personal
sk: Osobné nastavenia

en: Polish
sk: Poľsky

en: Popup box to input password for hubs
sk: Vyskakovací box pre zadávanie hesiel na huby

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: Priority
sk: Priorita

en: Private message
sk: Súkromná správa

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Public Hubs
sk: Verejné Huby

en: Queue
sk: Fronta

en: Quit
sk: Zatvoriť

en: Quit...
sk: Ukončiť...

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Raw
sk: nespracovaný/základný

en: Re_connect
sk: Znov_u pripojiť

en: Rebuild hash
sk: Prerobiť hash

en: Reconnect
sk: Opätovne sa pripojiť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Remote client does not fully support TTH - cannot download
sk: Vzdialený klient nemá plnú podporu TTH - nieje možné sťahovanie

en: Remove
sk: Vymazať

en: Remove slow filelists
sk: Vymazať pomalé zoznamy súborov

en: Remove user favorite
sk: Odstrániť užívateľa z obľúbených

en: Remove user from _queue
sk: Odstrániť užívateľa z _fronty

en: Rename
sk: Premenovať

en: Report a Bug
sk: Nahlásiť problém

en: Requesting
sk: Žiadajúci

en: Run in background
sk: Pustiť na pozadí

en: Running...
sk: Prebiehajúci

en: Russian
sk: Rusky

en: Say a third person
sk: Hovorí

en: Search
sk: Hľadať

en: Search ADL
sk: Hľadanie ADL

en: Search String
sk: Hľadať reťazec

en: Search for
sk: Hľadať

en: Search options
sk: Možnosti vyhľadávania

en: Search within local results
sk: Hľadať v rámci miestnych výsledkov

en: Searching for
sk: Hľadanie

en: Select file to Get TTH
sk: Zvoliť súbor na prevziati TTH

en: Select filelist to browse
sk: Zvoliľ zoznam zúborov na prehliadanie

en: Send PM when double clicked in the user list
sk: Dvojklik myšou na užívateľa pošle správu

en: Send Private Message
sk: Poslať súkromnú správu

en: Send _private message
sk: Poslať _súkromnú správau

en: Send once per nick
sk: Poslať raz za nick (Send once per nick)

en: Send unknown /commands to the hub
sk: Poslať neznáme /príkazy hubu

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Separators
sk: Oddeľovače

en: Set download limit image:
sk: Nastaviť obmedzenia pre sťahovanie obrázkov:

en: Set lowest priority for newly added files larger than low priority size
sk: Nastaviť najnižšiu prioritu pre novopridané súbory, ktoré sú väčšie než nastavená hodnota pre súbory s nízkou prioritou.

en: Share hidden files
sk: Zdieľať skryté súbory

en: Shared
sk: Zdieľané

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: Show favorites list
sk: Zobraziť obľúbené zoznamy

en: Show free space bar
sk: Zobraziť ukazovateľ voľného miesta na disku

en: Show help
sk: Zobraziť nápovedu

en: Show status icon in the system tray
sk: Zobraziť ikonu stavu na lište

en: Show timestamps in chat by default
sk: Zobraziť čas pri chatovaní (štandartné)

en: Show version
sk: Zobraziť verziu

en: Shutting down libeiskaltdcpp...
sk: Vypnúť libeiskaltdcpp...

en: Size
sk: Veľkosť

en: Size:
sk: Veľkosť:

en: Size: 0 B
sk: Veľkosť: 0 B

en: Skip zero-byte files
sk: Preskočiť súbory, ktoré majú 0 bytov

en: Slot granted
sk: Slot udelený

en: Slot granted to
sk: Slot udelený

en: Slots
sk: Sloty

en: Slovak
sk: Slovensky

en: Sort favorite users first
sk: Zobraziť najprv obľúbených užívateľov

en: Sounds
sk: Zvuky

en: Source (git)
sk: Zdroj (git)

en: Source Type
sk: Typ zdroja

en: Source too slow
sk: Zdroj je príliš pomalý

en: Spanish
sk: Španielsky

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Spy
sk: Špión

en: Status
sk: Stav

en: Status message
sk: Správa o statuse

en: System default
sk: Štandartne nastavený systém

en: System message
sk: Systémová správa

en: Tag
sk: Označiť

en: The name and address fields are required
sk: Pole pre meno a adresu sú povinné

en: Time
sk: Čas

en: Time Left
sk: Zostávajúci čas

en: Time last seen
sk: Naposledy videný

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Title
sk: Názov

en: Tools panel
sk: Nástrojový panel

en: Total size:
sk: Celková veľkosť

en: Total:
sk: Celkovo:

en: Transferred
sk: Prebnesené

en: Type
sk: Typ

en: Ukrainian
sk: Ukrajinsky

en: Unable to connect: already connected to the requested hub
sk: Nie je možné sa pripojiť k požadovanému hubu(práve ste k nemu pripojený)

en: Unable to load file list:
sk: Nie je možné načítať zoznam súborov:

en: Unable to load file list: Invalid file list name
sk: Nie je možné načítať zoznam súborov: Neplatný názov zoznamu súborov

en: Unable to open %1% port. Searching or file transfers will not work correctly until you change settings or turn off any application that might be using that port.
sk: Nie je možné otvoriť %1 port. Nie je možné hľadať alebo sťahovať súbory pokiaľ si nezmeníte alebo nezatvoríte aplikácie , ktoré by mohli využívať tento port.

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown command
sk: Príkaz neznámy

en: Unknown command '
sk: Príkaz neznámy

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update own file list
sk: Aktualizovať vlastný zoznam súborov

en: Upload
sk: Odovzdanie

en: Upload complete...
sk: Odovzdávanie ukončené...

en: Upload finished
sk: Odovzdávanie ukončené

en: Upload slots
sk: Sloty pre upload

en: Upload starting...
sk: Odovzdávanie začína...

en: Upload:
sk: Odovzdávanie:

en: Use
sk: Použiť

en: Use Emoticons
sk: Použiť smajlíkov

en: Use OEM monospaced font for chat windows
sk: Použiť OEM font pre užívateľov používajúcich windows

en: Use TLS when remote client supports it
sk: Použiť TLS ak to podporuje klient

en: Use blinking status icon
sk: Použiť blikajúcu stavovú ikonu

en: Use emoticons
sk: Použiť smajlíkov

en: Use fast hashing method (disable if you have problems with hashing)
sk: Použiť rýchlu metódu hashovania (vypnúť ak máte problémy s hashovaním)

en: User
sk: Užívateľ

en: User (dc)
sk: Užívateľ (dc)

en: User (normal)
sk: Užívateľ (normal)

en: User Commands
sk: Užívateľské príkazy

en: User Description
sk: Popis Užívateľa

en: User commands
sk: Užívateľské príkazy

en: User favorite list:
sk: Obľúbený zoznam užívateľa:

en: User firewall (dc)
sk: Užívateľ firewall (dc)

en: User firewall (normal)
sk: Užívateľ firewall (normal)

en: User list show/hide
sk: Zobraziť/skryť užívateľov zoznam

en: User not found
sk: Užívateľ nenájdený

en: User operator (dc)
sk: Užívateľ operátor (dc)

en: User operator (normal)
sk: Užívateľ operátor (normal)

en: User operator firewall (dc)
sk: Užívateľ operátor firewall (dc)

en: User operator firewall (normal)
sk: Užívateľ operátor firewall (normal)

en: User went offline
sk: Užívateľ sa odhlásil

en: Users
sk: Užívatelia

en: Users:
sk: Užívatelia:

en: View status messages in main chat
sk: Zobraziť správu o stave v hlavnom chate

en: Virtual name
sk: Virtuálne meno

en: Waiting for input password (don't remove /password before your password)
sk: Čakám na zadanie hesla

en: Waiting to retry
sk: Čakám na opätovný pokus

en: Waiting:
sk: Čakám:

en: Welcome to
sk: Vitajte na

en: Wiki of project
sk: Wiki projektu

en: Yes
sk: Áno

en: [HIDDEN SHARE]
sk: [SKRYTÉ ZDIEĽANIE]

en: _Add to favorites
sk: _Pridať k obľúbeným

en: _Address:
sk: _Adresa:

en: _Browse file list
sk: _Stiahnúť zoznam súbrov

en: _Close widget
sk: _Zatvoriť widget

en: _Copy magnet
sk: _Kopírovať magnet

en: _Copy picture
sk: _Kopírovať obrázok

en: _Description:
sk: Pop_is:

en: _Download
sk: _Stiahnúť

en: _Encoding:
sk: _Kódovanie:

en: _Exit
sk: Ukonč_iť

en: _File
sk: _Súbor

en: _Grant extra slot
sk: _Udeliť extra slot

en: _Grant slot
sk: _Udeliť slot

en: _Help
sk: _Pomoc

en: _Hubs
sk: Hub_y

en: _Name:
sk: _Meno:

en: _Next widget
sk: _Nasledujúci widget

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: _Previous widget
sk: _Predchádzajúci widget

en: _Private message
sk:  Súkrom_ná správa

en: _Quick connect
sk: _Rýchle pripojenie

en: _Refresh file list
sk: O_bnoviť zoznam súborov

en: _Remove
sk: _Vymazať

en: _Remove user from queue
sk: _Odstrániť užívateľa z fronty

en: _Search for alternates
sk: _Hľadať alternatívy

en: _Tools
sk: Nástroj_e

en: _User Description:
sk: P_opis užívateľa:

en: _User commands
sk: Užívateľ_ské príkazy

en: _Widgets
sk: _Widgety

en: bad image
sk: zlé zobrazenie (bad image)

en: default icons
sk: štandartné ikony

en: default theme
sk: štandartná téma

en: file list from
sk: zoznam súborov od

en: loading error
sk: chyba pri načítaní

en: project home:
sk: Domovská stránka projektu:

en: searchADL
sk: hľadanieADL

en: to
sk: do

en: waiting...
sk: vyčkávanie
