EiskaltDC++ - en to sr@latin translation catalogue (892 entries)

en:  *** Emoticons limit
sr@latin:  *** Ograničenje emotikona

en:  *** Emoticons mode off
sr@latin: *** Emotikoni van režima

en:  *** Emoticons not loaded
sr@latin: *** Еmotikoni nisu učitani

en:  + system icons
sr@latin: + sistemske ikone

en:  Users
sr@latin: Коrisnici

en:  added to favorites list
sr@latin: Dodat na listu omiljenih

en:  empty...
sr@latin: prazan ...

en:  files
sr@latin: fajlovi

en:  has joined
sr@latin: se priključio

en:  has joined hub
sr@latin: se priključio na hab

en:  has quit
sr@latin: је napustio

en:  has quit hub
sr@latin: је napustio hab

en:  is favorite user
sr@latin: је omiljeni korisnik

en:  is not favorite user
sr@latin: nije omiljeni korisnik

en:  left
sr@latin: levo

en:  of
sr@latin: оd

en:  removed from favorites list
sr@latin: uklonjen iz liste omiljenih

en:  to
sr@latin: na

en:  user(s)
sr@latin: korisnik(ci)

en:  user(s) online
sr@latin: korisnik(ci) na mreži

en:  users
sr@latin: korisnici

en: *** Available commands:
sr@latin: *** Dostupne komande:

en: -:--:-- left
sr@latin: -:--:-- levo

en: ...must be *.theme
sr@latin: ... mora biti *.tema

en: ...must not be empty
sr@latin: ... ne sme biti prazno

en: 0 Users
sr@latin: 0 Korisnika

en: : type /help for a list of available commands
sr@latin: : Тip/ pomoć za listu dostupnih komandi

en: <b>Add player</b>
sr@latin: <b>file:</b>

en: <b>Auto-drop settings</b>
sr@latin: <b>Auto podešavanja</b>

en: <b>Auto-open on startup</b>
sr@latin: <b>Auto-otvaranje na startu</b>

en: <b>Auto-priority settings</b>
sr@latin: <b>Auto-prioritetna podešavanja</b>

en: <b>Available styles</b>
sr@latin: <b>Dostupni stilovi</b>

en: <b>Certificate Paths</b>
sr@latin: <b>Sertifikat putanje</b>

en: <b>Colors</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <b>Command Type</b>
sr@latin: <b>Tip komande</b>

en: <b>Confirmation Dialog Options</b>
sr@latin: <b>Potvrda opcija dijaloga</b>

en: <b>Connect to address:</b>
sr@latin: <b>Povežite na adresu:</b>

en: <b>Context</b>
sr@latin: <b>Kontekst</b>

en: <b>Current theme name:</b>
sr@latin: <b>Ime trenutne teme:</b>

en: <b>Default away message</b>
sr@latin: <b>Podrazumevana poruka u odsustvu</b>

en: <b>Description</b>
sr@latin: Оpis

en: <b>Destination Directory</b>
sr@latin: Opis

en: <b>Directories</b>
sr@latin: <b>Fascikle</b>

en: <b>Do not share files and folders containing:</b>
sr@latin: <b>Ne delite fajlove i fascikle koje sadrže:</b>

en: <b>Enter your password</b>
sr@latin: <b>Unesite lozinku</b>

en: <b>Extension</b>
sr@latin: Opis

en: <b>Favorite download to directories</b>
sr@latin: <b>Omiljeno preuzimanje fascikle</b>

en: <b>Filter</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <b>Frame</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <b>Hub List</b>
sr@latin: <b>Hab lista</b>

en: <b>Hub</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <b>Icon size</b>
sr@latin: Veličina ikone

en: <b>Icons</b>
sr@latin: <b>Ikone</b>

en: <b>Identification</b>
sr@latin: <b>Identifikacija</b>

en: <b>Incoming connection settings</b>
sr@latin: <b>Podešavanje dolazne konekcije</b>

en: <b>Language</b>
sr@latin: <b>Logovanje</b>

en: <b>Limits</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <b>Logging</b>
sr@latin: <b>Logovanje</b>

en: <b>Magnet properties</b>
sr@latin: Svojstva magneta / Izbor

en: <b>Main Toolbar Style</b>
sr@latin: <b>Stil glavne trake alata</b>

en: <b>Max FileSize</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <b>Min FileSize</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <b>Name of the new search type</b>
sr@latin: Vreme

en: <b>Name under which the others see the directory</b>
sr@latin: <b>Naziv pod kojim drugi vide fasciklu</b>

en: <b>Name, under which you see the directory</b>
sr@latin: <b>Pod kojim imenom vidite fasciklu</b>

en: <b>New name</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <b>Note:</b> Edit urls in the list by clicking them once when selected
sr@latin: <b>Napomena:</b> Izmena url adrese klikom kada se izabere Измена УРЛ адресе на листу тако што их кликом на једном Када се изабере

en: <b>Notify</b>
sr@latin: Оbavestiti

en: <b>Options</b>
sr@latin: <b>Opcije</b>

en: <b>Other Security Options</b>
sr@latin: <b>Druge bezbedonosne opcije</b>

en: <b>Other queue options</b>
sr@latin: <b>Drugi red opcija</b>

en: <b>Outgoing connection settings</b>
sr@latin: <b>Podešavanja odlaznih veza</b>

en: <b>Parameters</b>
sr@latin: <b>Parametri</b>

en: <b>Personal Information</b>
sr@latin: <b>Lične informacije</b>

en: <b>Players list</b>
sr@latin: <b>Igračka lista</b>

en: <b>Preview styles</b>
sr@latin: <b>Pregled stilova</b>

en: <b>Private message sound</b>
sr@latin: Privatna poruka

en: <b>Private message</b>
sr@latin: Privatna poruka

en: <b>Processing file:</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <b>Public Hubs list</b>
sr@latin: Javni habovi

en: <b>Search String</b>
sr@latin: Niz pretrage

en: <b>Search types</b>
sr@latin: Vreme

en: <b>Secondary Transfer Rate Limiting</b>
sr@latin: <b>Ograničenja sekundarnog transfera</b>

en: <b>Secondary Transfer Rate Settings</b>
sr@latin: <b>Podešavanja sekundarnog transfera</b>

en: <b>Shared directories</b>
sr@latin: <b>Deljene fascikle</b>

en: <b>Size Type</b>
sr@latin: Vreme

en: <b>Sounds</b>
sr@latin: Zvuci

en: <b>Source Type</b>
sr@latin: Vreme

en: <b>Statistics</b>
sr@latin: <b>Statistike</b>

en: <b>Tab Position</b>
sr@latin: <b>Pozicija kartice</b>

en: <b>Tab bolding on content change</b>
sr@latin: <b>Podebljanje kartice na promeni sadržaja</b>

en: <b>Text sent to hub</b>
sr@latin: <b>Tekst poslat na hab</b>

en: <b>Text styles</b>
sr@latin: <b>Stil teksta</b>

en: <b>Timestamps</b>
sr@latin: Vreme

en: <b>Title</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <b>Toolbar buttons</b>
sr@latin: <b>Dugmad trake alata</b>

en: <b>Transfer Rate Limiting</b>
sr@latin: <b>Ograničenje transfera</b>

en: <b>What would you like to do?</b>
sr@latin: <b>Šta želite da uradite?</b>

en: <b>Window Options</b>
sr@latin: <b>Оpcije prozora</b>

en: <b>file:</b>
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: <small>Note: Leave unchecked for default values</small>
sr@latin: <small>Напомена: Ostaviti neprovereno za podrazumevane vrednosti</small>

en: ADL Search
sr@latin: Pretraga

en: ADLSearch Properties
sr@latin: Niz pretrage

en: About EiskaltDC++
sr@latin: O EiskaltDC++

en: Accept custom user commands from hub
sr@latin: Prihvati prilagodjene komande za hab

en: Active
sr@latin: Aktivan

en: Add
sr@latin: Dodato

en: Add / Remove
sr@latin: Dodaj / Ukloni

en: Add a hub to favorites
sr@latin: Dodaj hab u omiljeno

en: Add finished files to share instantly (if shared)
sr@latin: Dodaj završene fajlove za deljenje odmah (ако je deljeno)

en: Add rule 192.168.1.0/23 where direction incoming and action is allow and 192.168.6.0/24 where direction is incoming or outcoming and action is drop
sr@latin: Dodaj 192.168.1.0/23 u dolaznu direkciju i dozvoli akciju i 192.168.6.0/24  direkcija dolaznog ili odlaznog i akcija obustavljena

en: Add this file to your download queue
sr@latin: Stavi ovaj fajl u red za preuzimanje

en: Add to Favorite Users
sr@latin: Dodaj hab u omiljene

en: Add to favorites
sr@latin: Dodaj hab u omiljeno

en: Add user to favorites list
sr@latin: Dodaj korisnika u listu omiljnog

en: Add...
sr@latin: Dodaj...

en: Added
sr@latin: Dodato

en: Adding string or TTH to the top
sr@latin: Dodavanje niza ili TTH u vrh

en: Address
sr@latin: Adress

en: Advanced
sr@latin: Napredno

en: Alias A executing
sr@latin: Lažno A izvršavanje

en: Alias List
sr@latin: Lažna lista

en: Alias Remove A
sr@latin: Lažno uklonite A

en: Alias add uname -a as A
sr@latin: Lažno dodavanje kao A

en: Aliases not found.
sr@latin: Korisnik nije pronadjen

en: Allow TLS connections to clients without trusted certificate
sr@latin: Dozvoli TLS povezivanje sa klijentima bez provere sertifikata

en: Allow TLS connections to hubs without trusted certificate
sr@latin: Dozvoli TLS povezivanje sa habovima bez provere sertifikata

en: Allow few connections from one IP
sr@latin: Dozvoli neka povezivanja za jednu IP

en: Allow only TLS connections to clients
sr@latin: Dozvoli samo TLS veze sa klijentima

en: Allow overlap chunks
sr@latin: Dozvoli preklapanje delova

en: Allow some connections for one user
sr@latin: Dozvoli neka povezivanja za jednog korisnika

en: Amarok player
sr@latin: Amarok plejer

en: Appearance
sr@latin: Izgled

en: Application
sr@latin: Aplikacija

en: Application:
sr@latin: Aplikacija

en: Apply settings
sr@latin: Primenite podešavanja

en: Apply to Extensions: (avi;mov;divx)
sr@latin: Primenite na proširenja: (avi;mov;divx)

en: Are you sure you want to delete favorite hub "%s"?
sr@latin: Da li ste sigurni da želite da obrišete omiljeni hab "%s"?

en: Are you sure you want to delete favorite user(s)?
sr@latin: Da li ste sigurni da želite da obrišete omiljenog korisnika(e)?

en: At least
sr@latin: Najmanja

en: At most
sr@latin: Najveća

en: Auto Connect
sr@latin: Automatska konekcija

en: Auto connect on _startup
sr@latin: Automatska konekcija

en: Auto grant slot
sr@latin: Automatski odobren slot

en: Auto refresh time
sr@latin: Auto osveženje

en: Auto update IP from internet
sr@latin: Auto ažuriranje IP sa interneta

en: Auto-away on minimize (and back on restore)
sr@latin: Auto na minimizirano (i povratak na isto)

en: Auto-drop slow sources for all queue items (except filelists)
sr@latin: Auto-pad sporih izvora za stavke u redu(osim fajl liste)

en: Automatically disconnect users who leave the hub
sr@latin: Automatsko diskonektovanje korisnika koji napuštaju hab

en: Automatically follow redirects
sr@latin: Automatski pratite redirekciju

en: Automatically match queue for auto search hits
sr@latin: Automatski spoj upite za auto pretragu

en: Automatically open extra slot if speed is below (0 = disable)
sr@latin: Automatski otvori dodatni slot ako je brzina ispod (0 = isključi)

en: Automatically search for alternative download locations
sr@latin: Automatski pretraži rezervne lokacije za preuzimanje

en: Automatically update external IP (restart required)
sr@latin: Automatski osveži eksternu IP (zahteva restart)

en: Away mode message on/off
sr@latin: Poruka za režim u odsustvu uklj/isklj

en: Away mode off
sr@latin: Režim u odsustvu isklj

en: Away mode on:
sr@latin: Režim u odsustvu:

en: Back color
sr@latin: Povratak boje

en: Basque
sr@latin: Baskijski

en: Basque translation
sr@latin: Baskijski prevod

en: Belarusian
sr@latin: Beloruski prevod

en: Belarusian translation
sr@latin: Beloruski prevod

en: Bind address
sr@latin: Adresa

en: Black/White
sr@latin: Crna/Bela

en: Bold Authors of message in chat
sr@latin: Podebljaj autorske poruke u razgovoru

en: Both
sr@latin: Oba

en: Both horizontal
sr@latin: Oba horizontalna

en: Bottom
sr@latin: Dno

en: Browse FileList
sr@latin: Dobavi fajl listu

en: Browse file...
sr@latin: Pregledaj ...

en: Browse the list of public hubs
sr@latin: Pregledaj listu javnih habova

en: Browse...
sr@latin: Pregledaj...

en: Bulgarian
sr@latin: Bugarski

en: Bulgarian translation
sr@latin: Bugarski prevod

en: Button smile
sr@latin: Emotikon dugme

en: CLIENT IN
sr@latin: KLIJENT U

en: CLIENT OUT
sr@latin: KLIJENT VAN

en: CRC Checked
sr@latin: CRC proveren

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
sr@latin: CRC32 nedoslednost (SFV-proveren)

en: Calculate file TTH
sr@latin: Izaberi fajl listu za pregledanje

en: Cannot handle SIGPIPE
sr@latin: Ne može da obradi SIGPIPE

en: Catching signal
sr@latin: Hvatanje signala

en: Certificate file
sr@latin: Sertifikat fajl

en: Change gui setting
sr@latin: Promenite podešavanje sučelja

en: Changelog (git)
sr@latin: Hronologija promena (git)

en: Chat
sr@latin: Razgovor

en: Chat Commands
sr@latin: Komande razgovora

en: Chat Menu
sr@latin: Meni razgovora

en: Chat disabled
sr@latin: Razgovor onemogućen

en: Chat enabled
sr@latin: Meni razgovora

en: Check every
sr@latin: Proveri svaki

en: Chinese (China)
sr@latin: Kineski (Kina)

en: Chinese (China) translation
sr@latin: Srpski (lat) prevod

en: Choose a File
sr@latin: Izaberi fasciklu

en: Choose a directory
sr@latin: Izaberi fasciklu

en: Chose A File
sr@latin: Izaberi fasciklu

en: Clear
sr@latin: Očisti PP

en: Clear PM
sr@latin: Očisti PP

en: Clear chat
sr@latin: Očisti PP

en: Clear frame search
sr@latin: Očisti okvir za pretragu

en: Clear search box after each search
sr@latin: Očisti polje za pretragu posle svake pretrage

en: Close PM
sr@latin: Zatvori PP

en: Close all PM
sr@latin: Zatvori privatnu poruku

en: Close all hubs
sr@latin: Zatvori karticu

en: Close all search
sr@latin: Očisti okvir za pretragu

en: Close chat
sr@latin: Zatvori razgovor

en: Close offline PM
sr@latin: Zatvori privatnu poruku

en: Close tab
sr@latin: Zatvori karticu

en: Closing connection...
sr@latin: Zatvaranje konekcije...

en: Color select
sr@latin: Izbor boje

en: Colors & Fonts
sr@latin: Boje & Fontovi

en: Command
sr@latin: Komanda

en: Command name already exists
sr@latin: Ime komande već postoji

en: Configure Public Hub Lists
sr@latin: Konfigurisanje Javnih hab listi

en: Configure hub lists
sr@latin: Konfigurisanje hab listi

en: Confirm application exit
sr@latin: Potvrdi izlaz aplikacije

en: Confirm favorite hub removal
sr@latin: Potvrdi brisanje omiljenog haba

en: Connect
sr@latin: Povezivanje

en: Connect failed:
sr@latin: Povezivanje neuspelo:

en: Connect to a hub
sr@latin: Povezivanje na hab

en: Connect to hub
sr@latin: Povezivanje na hab

en: Connect to the hub
sr@latin: Povezivanje na hab

en: Connected
sr@latin: Povezano

en: Connecting
sr@latin: Povezivanje

en: Connecting (forced)...
sr@latin: Povezivanje (prisilno)...

en: Connecting to
sr@latin: Povezivanje na

en: Connecting...
sr@latin: Povezivanje...

en: Connection
sr@latin: Priključak

en: Connectivity Manager: Warning
sr@latin: Menadžer konekcije: Upozorenje

en: Contributors
sr@latin: Saradnici

en: Count
sr@latin: Brojač

en: Country
sr@latin: Zemlja

en: Czech
sr@latin: Češki

en: Czech translation
sr@latin: Češki prevod

en: DC++ Client based on the source code of FreeDC++ and LinuxDC++
    
    EiskaltDC++ version: %s
    DC++ core version: %s
sr@latin: DC++ klijent zasnovan na otvorenom kodu  FreeDC++ i LinuxDC++
    
    EiskaltDC++ verzija: %s
    DC++ osnovna verzija: %s

en: DETECTION
sr@latin: DETEKCIJA

en: Default
sr@latin: Podrazumevano

en: Default download directory
sr@latin: Podrazumevana fascikla za preuzimanje

en: Default hub encoding
sr@latin: podrazumevane ikone

en: Default icons
sr@latin: podrazumevane ikone

en: Default styles
sr@latin: Podrazumevano

en: Delete item
sr@latin: Obriši stavku

en: Description
sr@latin: Opis

en: Destination Directory
sr@latin: Fascikla

en: Developers
sr@latin: Programeri

en: Direct connection
sr@latin: Konekcija

en: Directory
sr@latin: Fascikla

en: Directory or favorite name already exists
sr@latin: Fascikla ili omiljeno ime već postoji

en: Disable chat
sr@latin: Zatvori razgovor

en: Do not close the program, hide in the system tray
sr@latin: Ne zatvarajte progra, sakrijte ga u sistemsku kasetu

en: Do not use unfinished downloads directory
sr@latin: Završeno Preuzimanje

en: Do you really want to exit?
sr@latin: Da li želite da napustite?

en: Don't allow Hub/UPnP/DHT to override
sr@latin: Ne dozvolite hub/UPnP da prevazidju

en: Don't download files already in share
sr@latin: Ne preuzimajte fajlove već u deljenju

en: Don't download files already in the queue
sr@latin: Ne preuzimajte fajlove koji su u redu

en: Don't hide side panel on search
sr@latin: Ne sakrivaj panel kod pretrage

en: Don't remove the source when auto-dropping, only disconnect
sr@latin: Ne brišite izvor kod auto-pada, samo se diskonetujte

en: Don't send the away message to bots
sr@latin: Ne šaljite botovima poruku u odsustvu

en: Done
sr@latin: Uradjeno

en: Download
sr@latin: Preuzimanje

en: Download Matches
sr@latin: Preuzimanje:

en: Download Queue
sr@latin: Red za preuzimanje

en: Download _to...
sr@latin: Preuzimanje počinje...

en: Download _whole directory
sr@latin: Izaberi fasciklu

en: Download complete...
sr@latin: Preuzimanje kompletno...

en: Download failed:
sr@latin: Preuzimanje neuspelo:

en: Download finished
sr@latin: Preuzimanje završeno

en: Download finished file list
sr@latin: Završeno preuzimanje fajl liste

en: Download finished:
sr@latin: Preuzimanje završeno

en: Download image
sr@latin: Preuzeto

en: Download image: disable
sr@latin: Preuzimanje završeno

en: Download image: unlimit
sr@latin: Preuzimanje neuspelo:

en: Download limit image:
sr@latin: Preuzimanje započeto:

en: Download limit image: 0 - disable, n < 0 - unlimit, empty - info
sr@latin: Ograničenje preuzimanja: 0 - disable, n < 0 - unlimit, empty - info

en: Download removed
sr@latin: Preuzimanje uklonjeno

en: Download speed
sr@latin: Preuzeto

en: Download starting...
sr@latin: Preuzimanje započeto...

en: Download starting:
sr@latin: Preuzimanje započeto...

en: Download to
sr@latin: Preuzimanje:

en: Download to...
sr@latin: Preuzimanje započeto...

en: Download whole director_y to...
sr@latin: Preuzimanje kompletno...

en: Download:
sr@latin: Preuzimanje:

en: Downloaded
sr@latin: Preuzeto

en: Downloaded hub list is corrupted or unsupported
sr@latin: Preuzeta hab lista je oštećena ili nepodržana

en: Downloading
sr@latin: Preuzimanje

en: Downloads
sr@latin: Preuzimanje

en: Drop sources below
sr@latin: Pad izvora ispod

en: Dropped:
sr@latin: pao

en: DynDNS Address
sr@latin: Adresa

en: E-Mail
sr@latin: Email

en: Edit the preferences
sr@latin: Podešavanja

en: Emoticons
sr@latin: Koristi emotikone

en: Emoticons mode off
sr@latin: Emotikon mod isklj

en: Emoticons mode on
sr@latin: Emotikon mod uklj

en: Emoticons on/off
sr@latin: Emotikon uklj/isklj

en: Emotion packs
sr@latin: Emotikon paketi

en: Enable automatic SFV checking
sr@latin: Omogući automatsku SFV proveru

en: Enable safe and compressed transfers
sr@latin: Omogući bezbedan i kompresovan transfer

en: Enable segmented downloads
sr@latin: Omogući segmentna preuzimanja

en: Enabled
sr@latin: Omogući

en: Encoding
sr@latin: Šifrovanje

en: Encryption
sr@latin: Opis

en: English
sr@latin: Engleski

en: Enter line for user command
sr@latin: Unesi vrednost za

en: Enter text to search for
sr@latin: Unesi za pretragu za

en: Enter value for
sr@latin: Unesi vrednost za

en: Error
sr@latin: Greška

en: Error: segv parser :D
sr@latin: Greška: segv parser :D

en: Error: setting not found!
sr@latin: Korisnik nije nadjen

en: Errors
sr@latin: Greške

en: Every time a private message is received
sr@latin: Svaki put kada je privatna poruka primljena

en: Exact Size
sr@latin: Tačna veličina

en: Exact size
sr@latin: Tačna veličina

en: Exceptions
sr@latin: Izuzeci

en: Execute Lua Chunk
sr@latin: Izvršite Lua Komad

en: Execute code (bash)
sr@latin: Izvršite kod (bash)

en: Exit
sr@latin: Izlaz

en: Exit EiskaltDC++ Gtk?
sr@latin: Izlaz EiskaltDC++ Gtk?

en: Experts Only
sr@latin: Samo za eksperte

en: Export...
sr@latin: Izvoz...

en: Extension edition
sr@latin: Proširenja

en: Extensions
sr@latin: Proširenja

en: External / WAN IP
sr@latin: Spoljna / WAN IP

en: External IP
sr@latin: Spoljna IP

en: Favorite Hub Properties
sr@latin: Omiljeni habovi

en: Favorite Hubs
sr@latin: Omiljeni habovi

en: Favorite Name
sr@latin: Omiljeni korisnik

en: Favorite User
sr@latin: Omiljeni korisnik

en: Favorite Users
sr@latin: Omiljeni korisnik

en: Favorite hub added
sr@latin: Omiljeni hab dodat

en: Favorite hub already exists
sr@latin: Omiljeni hab već postoji

en: Favorite name
sr@latin: Omiljeni korisnik

en: Favorite user joined
sr@latin: Omiljeni korisnik se priklučio

en: Favorite user quit
sr@latin: Omiljeni korisnik napustio

en: File
sr@latin: Fajl

en: File list
sr@latin: Fajl lista

en: File list loaded
sr@latin: Učitana fajl lista

en: File name
sr@latin: Ime fajla

en: File not available
sr@latin: Fajl nije dostupan

en: File type
sr@latin: Tip fajla

en: Filelist Menu
sr@latin: Fajl lista

en: Filename
sr@latin: Ime fajla

en: Files
sr@latin: Fajlovi

en: Files:
sr@latin: Fajlovi:

en: Filter by IP
sr@latin: IP filter

en: Filter files already in share
sr@latin: Ne preuzimaj već deljene fajlove

en: Filter kick and NMDC debug messages
sr@latin: Filter NMDC debug poruke

en: Filtered:
sr@latin: filtrirano

en: Filtered: 0
sr@latin: filtrirano

en: Find
sr@latin: Naći

en: Find files
sr@latin: fajlovi

en: Finished Downloads
sr@latin: Završena preuzimanja

en: Finished Uploads
sr@latin: Završena otpremanja

en: Firewall (passive, last resort)
sr@latin: Zaštitni zid (pasivni, poslednje sredstvo)

en: Firewall with manual port forward
sr@latin: Zaštitni zid sa ručnim forwardom porta

en: Flags
sr@latin: Zastave

en: Follow Links
sr@latin: Prati linkove

en: Font select
sr@latin: Odabeti font

en: Format
sr@latin: Normalan

en: Found a match
sr@latin: Pronadjen odgovor

en: Found:
sr@latin: Pronadjeno:

en: Found: 0
sr@latin: Pronadjeno: 0

en: Frame (size)
sr@latin: Okvir (veličina)

en: Frame size determines the width of the review, higher values affect performance
sr@latin: Величина одређује ширину преглед, вишим вредностима утиче на перформансе Veličina okvira odredjuje širinu pregleda, višim vrednostima utiče na performanse

en: Frame:
sr@latin: Okvir:

en: Free
sr@latin: Slobodno

en: French
sr@latin: Francuski

en: French translation
sr@latin: Francuski prevod

en: Full Path
sr@latin: Kompletna putanja

en: Full tree does not match TTH root
sr@latin: Potpuno ne odgovara TTH root

en: General text
sr@latin: Generalni tekst

en: Generate certificates
sr@latin: Generalni sertifikat

en: German
sr@latin: Nemački

en: German translation
sr@latin: Nemački prevod

en: Get file list
sr@latin: Dobavi fajl listu

en: Global hub default
sr@latin: Globalni hab podrazumevano

en: Grant Slot
sr@latin: Odobri dodatni slot

en: Grant extra slot
sr@latin: Odobri dodatni slot

en: Greek
sr@latin: Grčki

en: Greek translation
sr@latin: Grčki prevod

en: Group by
sr@latin: Grupisano

en: Grouped by Files
sr@latin: Grupisano po fajlovima

en: Grouped by Users
sr@latin: Grupisano po korisnicima

en: Gui setting
sr@latin: Podešavanje sučelja

en: HTTP Proxy (for hublist only)
sr@latin: HTTP proksi (samo za hab listu)

en: HUB IN
sr@latin: HAB U

en: HUB OUT
sr@latin: HAB VAN

en: H_igh
sr@latin: V_isok

en: Hidden
sr@latin: Sakriven

en: Hide side panel
sr@latin: Pokaži listu omiljenog

en: Hide tools panel
sr@latin: Sakrij panel alata

en: High
sr@latin: Visok

en: High priority max size
sr@latin: Visok prioritet maks veličine

en: Highest
sr@latin: Najviši

en: Highest priority max size
sr@latin: Najviši prioritet maks veličine

en: Homepage
sr@latin: Glavna strana

en: Hub
sr@latin: Hab

en: Hub (also sets urgency hint)
sr@latin: Hab (podešava nagoveštaj hitnosti)

en: Hub (last seen in, if offline)
sr@latin: Hab (poslednji vidjen u, ako je odsutan)

en: Hub IP / DNS (empty = All, 'op' = where operator)
sr@latin: Hab IP / DNS (prazno = All, 'op' = gde operator)

en: Hub Menu
sr@latin: Ime haba

en: Hub Name
sr@latin: Ime haba

en: Hub connected
sr@latin: Hab povezan

en: Hub disconnected
sr@latin: Hab isključen

en: Hubs
sr@latin: Habovi

en: Hubs (normal / registered / op)
sr@latin: Habovi (normal / registrovani / op)

en: Hubs:
sr@latin: Habovi:

en: Hungarian
sr@latin: Madjarski

en: Hungarian translation
sr@latin: Madjarski prevod

en: ISO-2022-JP
sr@latin: ISO-2022-JP (Japanski)

en: ISO-8859-2
sr@latin: ISO-8859-7 (Grčki)

en: ISO-8859-7
sr@latin: ISO-8859-7 (Grčki)

en: ISO-8859-8
sr@latin: ISO-8859-8 (Hebrejski)

en: ISO-8859-9
sr@latin: ISO-8859-9 (Turski)

en: Icon
sr@latin: Ikona

en: Icon size
sr@latin: Veličina ikone

en: Icon...
sr@latin: Ikona

en: Icons
sr@latin: Ikone

en: Ignore TTH
sr@latin: Ignoriši ТТХ

en: Ignore TTH search
sr@latin: Ignoriši TTH pretragu

en: Ignore private messages from bots
sr@latin: Ignoriši privatne poruke botova

en: Ignore private messages from the hub
sr@latin: Ignoriši privatne poruke haba

en: Ignored private message from bot
sr@latin: Ignoriši privatne poruke botova

en: Ignored private message from hub
sr@latin: Ignoriši privatne poruke haba

en: Import...
sr@latin: Uvoz ...

en: Indexing Progress
sr@latin: Indeksiranje napretka

en: Indexing files...
sr@latin: Indeksiranje fajlova...

en: Installing handler for
sr@latin: Instaliranje upravljača za

en: Invalid extension:
sr@latin: Nevažeća proširenja:

en: Ipfilter is disable
sr@latin: Ip filter je isključen

en: Ipfilter is enable
sr@latin: Ipfilter je omogućen

en: Ipfilter on/off
sr@latin: Ipfilter uklj/isklj

en: Italian
sr@latin: Italijanski

en: Italian translation
sr@latin: Italijanski prevod

en: Items:
sr@latin: Stavke:

en: Items: 0
sr@latin: Stavke: 0

en: Kaffeine player
sr@latin: Kaffeine plejer

en: Keep downloaded files and dirs in queue
sr@latin: Ne preuzimaj fajlove koji čekaju u redu

en: Keep duplicate files in your file list (duplicates never count towards your share size)
sr@latin: Držite duplikate fajlova u svojoj fajl listi (duplikati se ne računaju u veličinu deljenog)

en: Keep filelists when exiting
sr@latin: Ne briši fajl liste pri odlasku

en: Left
sr@latin: Levo

en: Left position
sr@latin: Leva pozicija

en: Limits
sr@latin: <b>fajl:</b>

en: List
sr@latin: Lista:

en: List:
sr@latin: Lista:

en: Load Lua file
sr@latin: Učitavanje fajl liste

en: Loaded from cache:
sr@latin: Učitano iz keša:

en: Loading file list
sr@latin: Učitavanje fajl liste

en: Loading:
sr@latin: Šifrovanje

en: Log downloads
sr@latin: Preuzimanje

en: Log filelist transfers
sr@latin: Učitavanje fajl liste

en: Log finished downloads
sr@latin: Log završenih preuzimanja

en: Log main chat
sr@latin: Log glavnog razgovora

en: Log private chat
sr@latin: Log privatnog razgovora

en: Log search alternate
sr@latin: Log alternativne pretrage

en: Log status messages
sr@latin: Statusna poruka

en: Log system messages
sr@latin: Sistemska poruka

en: Log uploads
sr@latin: Log otpremanja

en: Logs
sr@latin: Logovi

en: Low
sr@latin: Nizak

en: Low priority size
sr@latin: Niska veličina prioriteta

en: Lowest
sr@latin: Najniži

en: Magnet
sr@latin: Izbor magneta

en: Magnet Choice
sr@latin: Izbor magneta

en: Magnet Properties / Choice
sr@latin: Svojstva magneta / Izbor

en: Match Queue
sr@latin: Uparen

en: Match all listings
sr@latin: Upariti sve spiskove

en: Matched
sr@latin: Uparen

en: Matches
sr@latin: Uparen

en: Max Hubs
sr@latin: Maks hubova

en: Max Size
sr@latin: Tačna veličina

en: Max Users
sr@latin: Maks korisnika

en: Max filelist size
sr@latin: Dobavi fajl listu

en: Max hash speed
sr@latin: Maks hash brzina

en: Max inactivity
sr@latin: Maks neaktivnosti

en: Max upload speed (MiB/s)
sr@latin: Maks brzina otpremanja (MiB/s)

en: Maximum Download Rate (KiB/s) (0 = infinite)
sr@latin: Maks ocena preuzimanja (KiB/s) (0 = infinite)

en: Maximum Upload Rate (KiB/s) (0 = infinite)
sr@latin: Maks ocena otpremanja(KiB/s) (0 = infinite)

en: Maximum message length (0 = infinite)
sr@latin: Maks dužina poruke (0 = infinite)

en: Maximum simultaneous downloads (0 = infinite)
sr@latin: Maks istovremenih preuzimanja (0 = infinite)

en: Midnight
sr@latin: Ponoć

en: Min Share
sr@latin: Minimum deljeno

en: Min Size
sr@latin: Veličina:

en: Min Slots
sr@latin: Minimum slotova

en: Min elapsed
sr@latin: Minimum deljeno

en: Min filesize
sr@latin: fajlovi

en: Min sources online
sr@latin: korisnik(i) na vezi

en: Mini slot size
sr@latin: Veličina mini slota

en: Minimize to tray on startup
sr@latin: Minimizuj u sistemsku kasetu na startu

en: Minimum search interval (seconds):
sr@latin: MInimalni interval pretrage (sekunde):

en: Miscellaneous
sr@latin: Ostalo

en: Modify
sr@latin: Izmeni

en: Modify User Command
sr@latin: Izmeni korisničke komande

en: Move Down
sr@latin: Premesti dole

en: Move Up
sr@latin: Premesti gore

en: Move rule up/down
sr@latin: Premesti gore/dole

en: Move to...
sr@latin: Premesti u...

en: Mplayer player
sr@latin: Mplayer plejer

en: Must not be empty...
sr@latin: Ne sme biti prazno

en: My nick
sr@latin: Moj nadimak

en: My own message
sr@latin: Мојa poruka

en: N_ick:
sr@latin: N_adimak:

en: Name
sr@latin: Ime

en: Name and command must not be empty
sr@latin: Ime i komanda ne sme biti prazna

en: Name:
sr@latin: Ime

en: New exception
sr@latin: Novi izuzetak

en: New list
sr@latin: Nova lista

en: New search type
sr@latin: Novi tip pretrage

en: New string or TTH
sr@latin: Novi niz ili TTH

en: Next
sr@latin: Sledeći

en: Nick
sr@latin: Nadimak

en: Nick already taken
sr@latin: Nadimak je već zautet

en: Nicks
sr@latin: Nadimci

en: No
sr@latin: Ne

en: No errors
sr@latin: Bez greški

en: No grouping
sr@latin: Bez grupisanja

en: No matches
sr@latin: Bez odgovora

en: No new downloads if speed exceeds (KiB/s, 0 = disable)
sr@latin: Bez novih preuzimanja ako brzina prevazilazi (KiB/s, 0 = isključen)

en: No search text entered
sr@latin: Bez pretrage unetog teksta

en: No users
sr@latin: Bez korisnica

en: None icon
sr@latin: Nema ikone

en: Noon
sr@latin: Podne

en: Normal
sr@latin: Normalan

en: Normal priority max size
sr@latin: Normalan prioritet maks veličine

en: Not found user:
sr@latin: Nije nadjen korisnik:

en: Note: Custom search types will only be applied to ADC hubs!
sr@latin: Napomena: Prilagodjeni tip pretrage će biti primenjen na ADC habovima!Цустом Сеарцх типови ће бити примењен на АДЦ-чвориштима!

en: Note: Most of these options require that you restart the application
sr@latin: Napomena: Većina ovih opcija zahteva da restartujete aplikaciju

en: Note: New files are added to the share only once they've been hashed!
sr@latin: Napomena: novi fajlovi su dodati za deljenje samo jednom!нове датотеке се додају деле само једном они су хасх!

en: Note; because of changing download speeds, this is not 100% accurate...
sr@latin: Napomena: jer promena brzine preuzimanja nije  100% precizna...

en: Notify
sr@latin: Obavestiti

en: Number of matches for the top
sr@latin: Broj odgovora za vrh

en: Offline
sr@latin: Van mreže

en: Online
sr@latin: Na mreži

en: Only show joins / parts for favorite users
sr@latin: Pokaži samo priključi /napusti za omiljene korisnike

en: Only users with free slots
sr@latin: Samo korisnici sa slobodnim slotovima

en: Open _file list...
sr@latin: Dobavi fajl listu

en: Open _own file list
sr@latin: Ažuriraj sopstvenu fajl listu

en: Open containing _folder
sr@latin: Otvori fasciklu

en: Open file
sr@latin: Otvori fajl

en: Open file list window in the background
sr@latin: Otvori prozor sa fajl listom u pozadini

en: Open folder
sr@latin: Otvori fasciklu

en: Open image
sr@latin: Otvori fajl

en: Open new private messages from other users in the background
sr@latin: Otvori novu privatnu poruku od drugih korisnika u pozadini

en: Open new window when using /join
sr@latin: Otvori novi prozor kada koristi/priključi

en: Open own file list
sr@latin: Osveži sopstvenu fajl listu

en: Own file list
sr@latin: Dobavi fajl listu

en: PM
sr@latin: PP:

en: PM history
sr@latin: PP istorija

en: Panels
sr@latin: Paneli

en: Parse and build tree...
sr@latin: Analiziraj i izgradi stablo...

en: Passive
sr@latin: Pasivan

en: Passive user
sr@latin: Pasivan korisnik

en: Password
sr@latin: Lozinka

en: Path
sr@latin: Putanja

en: Pause
sr@latin: Pauzirano

en: Paused
sr@latin: Pauzirano

en: Paused...
sr@latin: Pauzirano

en: Personal
sr@latin: Lično

en: Pictures
sr@latin: Slike

en: Plain
sr@latin: Običan

en: Play
sr@latin: Emituj

en: Polish
sr@latin: Poljski

en: Polish translation
sr@latin: Poljski prevod

en: Popup box to input password for hubs
sr@latin: Iskačući okvir za unos lozinke za habove

en: Ports
sr@latin: Portovi

en: Portuguese (Brazil)
sr@latin: Portugalski (Brazil)

en: Predefined
sr@latin: Unapred definisano

en: Preferences
sr@latin: Podešavanja

en: Preview
sr@latin: Pregled

en: Priority
sr@latin: Prioritet

en: Private Message (also sets urgency hint)
sr@latin: Privatna poruka(takodje podešava nagoveštaj hitnosti)

en: Private key file
sr@latin: Privatna poruka

en: Private message
sr@latin: Privatna poruka

en: Progress
sr@latin: Indeksiranje napretka

en: Properties
sr@latin: Svojstva magneta / Izbor

en: Public Hubs
sr@latin: Javni habovi

en: Public Hubs list URL
sr@latin: Javni habovi

en: Queue
sr@latin: Red

en: Quick connect to the hub
sr@latin: Poveži na hab

en: Quit
sr@latin: Napusti

en: Quit the program
sr@latin: Napusti program

en: Quit...
sr@latin: Napusti

en: Rating
sr@latin: Оcena

en: Re-_add source
sr@latin: Re-_dodaj izvor

en: Re_connect
sr@latin: Poveži

en: Rebuild hash
sr@latin: Remontuj hash

en: Reconnect
sr@latin: Poveži

en: Reconnect all hubs
sr@latin: Poveži se na hab

en: Reconnect to the hub
sr@latin: Poveži na hab

en: Refresh
sr@latin: Оsveži

en: Refresh file list
sr@latin: Dobavi falj listu

en: Register with the OS to handle dchub:// and adc:// URL links
sr@latin: Registruj OS za rukovanje DC hab:// i adc:// URL linkovi

en: Register with the OS to handle magnet: URL links
sr@latin: Registruj OS za rukovanje magnetom: URL linkovi

en: Remember choice
sr@latin: Zapamti izbor

en: Remote client does not fully support TTH - cannot download
sr@latin: Udaljeni klijen nepotpuno podržava TTH - ne možete preuzimati

en: Remove
sr@latin: Ukloni

en: Remove All
sr@latin: Ukloni sve

en: Remove So_urce
sr@latin: Ukloni Iz_vor

en: Remove image
sr@latin: Ukloni sliku

en: Remove rules from list
sr@latin: Ukloni omiljenog korisnika

en: Remove slow filelists
sr@latin: Ukloni spore fajl liste

en: Remove user favorite
sr@latin: Ukloni omiljenog korisnika

en: Remove user from _queue
sr@latin: Ukloni omiljenog korisnika

en: Rename
sr@latin: Ime fajla

en: Rename a search type
sr@latin: Preimenuj tip pretrage

en: Report a Bug
sr@latin: Prijabi grešku

en: Requesting
sr@latin: Zahtev za

en: Reset changes
sr@latin: Resetovanje promena

en: Resolution
sr@latin: Rezolucija

en: Right
sr@latin: Desno

en: Run in background
sr@latin: Pokreni u pozadini

en: Running...
sr@latin: Pokretanje ...

en: Russian
sr@latin: Ruski

en: Russian translation
sr@latin: Ruski prevod

en: Say a third person
sr@latin: Kaži trećoj osobi

en: Search
sr@latin: Pretraga

en: Search ADL
sr@latin: Pretraga:

en: Search Menu
sr@latin: Pretraga:

en: Search Spy
sr@latin: Pretraga špijuna

en: Search String
sr@latin: Pretraga niza

en: Search for
sr@latin: Pretraga za

en: Search for files to download
sr@latin: Pretraga fajlova za preuzimanje

en: Search history
sr@latin: Pretraga špijuna

en: Search options
sr@latin: Pretraga niza

en: Search spam detected from
sr@latin: Pretraga spama detektovanog od

en: Search type
sr@latin: Pretraga špijuna

en: Search within local results
sr@latin: Pretraga sa lokalnim rezultatima

en: Searching for
sr@latin: Pretraga za

en: Security Certificates
sr@latin: Bezbedonosni sertifikat

en: Select Color
sr@latin: Izaberi boju

en: Select Font
sr@latin: Izaberi font

en: Select file to Get TTH
sr@latin: Odaberi fajl listu za pregled

en: Select filelist to browse
sr@latin: Odaberi fajl listu za pregled

en: Send PM when double clicked in the user list
sr@latin: Pošalji PP duplim klikom na listu korisnika

en: Send Private Message
sr@latin: Privatna poruka

en: Send _private message
sr@latin: Privatna poruka

en: Send once per nick
sr@latin: Pošalji jednom po nadimku

en: Send unknown /commands to the hub
sr@latin: Pošalji nepoznat/komande na hab

en: Sent ADC extensions : %s
sr@latin: Poslata ADC proširenja : %s

en: Separator
sr@latin: Razmak

en: Separators
sr@latin: Razmak

en: Serbian (Cyrillic)
sr@latin: Srpski (Ćirilica)

en: Serbian (Cyrillic) translation
sr@latin: Srpski (Ćirilica) prevod

en: Serbian (Latin)
sr@latin: Srpski (lat) prevod

en: Serbian (Latin) translation
sr@latin: Srpski (lat) prevod

en: Set Core option param in value (without value return current value of option)
sr@latin: Podesi osnovne parametre u vrednosti (bez opcije povratka trenutnih vrednosti)

en: Set GUI option param in value (without value return current value of option)
sr@latin: Podesi parametre sučelja u vrednosti (bez opcije povratka trenutnih vrednosti)

en: Set Priorit_y
sr@latin: Prioritet

en: Set download limit image
sr@latin: Postavi limit preuzimanja

en: Set download limit image:
sr@latin: Postavi limit preuzimanja:

en: Set lowest priority for newly added files larger than low priority size
sr@latin: Postavi najniži prioritet za novododate fajlove veće nego najniža veličina prioriteta

en: Share hidden files
sr@latin: Deli sakrivene fajlove

en: Shared
sr@latin: Deljeno

en: Sharing
sr@latin: Deljeno

en: Show IP's' in chats
sr@latin: Pokaži IP's' u razgovoru

en: Show Interface
sr@latin: Prikaži interfejs

en: Show favorites list
sr@latin: Pokaži listu omiljenog

en: Show free space bar
sr@latin: Pokaži slobodan prostor

en: Show help
sr@latin: Pokaži pomoć

en: Show ipfilter rules list
sr@latin: Pokaži listu omiljenog

en: Show joins / parts in chat by default
sr@latin: Pokaži priključi/napusti u razgovoru kao podrazumevano

en: Show magnet dialog
sr@latin: Pokaži magnet dijalog

en: Show nicklist in hub frame on the left side
sr@latin: Pokaži listu nadimaka na levoj strani hab okvira

en: Show only completely finished downloads
sr@latin: Završena preuzimanja

en: Show only when the application is not active.
sr@latin: Prikaži samo kad aplikacija nije aktivna

en: Show ratio [send in chat]
sr@latin: Pokaži odnos [pošalji u razgovor]

en: Show status icon in the system tray
sr@latin: Pokaži ikonu statusa

en: Show timestamps in chat by default
sr@latin: Pokaži vremena u razgovoru kao podrazumevano

en: Show top search
sr@latin: Pokaži top pretragu

en: Show user country in chat
sr@latin: Pokaži zemlju učesnika u razgovoru

en: Show version
sr@latin: Pokaži verziju

en: Show/Hide transfers panel
sr@latin: Pokaži/Sakrij panel transfera

en: Show/Hide user list
sr@latin: Pokaži listu omiljenog

en: Shutting down libeiskaltdcpp...
sr@latin: Zatvaranje  libeiskaltdcpp...

en: Signal handlers installed.
sr@latin: Signal instaliran.

en: Size
sr@latin: Veličina

en: Size:
sr@latin: Veličina:

en: Size: 0 B
sr@latin: Veličina: 0 B

en: Skip zero sized files
sr@latin: Preskoči fajlove sa nultom veličinom

en: Skip zero-byte files
sr@latin: Preskočite nula-bajtne fajlove

en: Slot granted
sr@latin: Slot odobren

en: Slot granted to
sr@latin: Slot odobren to

en: Slots
sr@latin: Slotovi

en: Slovak
sr@latin: Slovački

en: Slovak translation
sr@latin: Slovački prevod

en: Small icons
sr@latin:  + sistemske ikone

en: Socket read buffer
sr@latin: Utičnica čita bafer

en: Socket write buffer
sr@latin: Utičnica piše bafer

en: Sort favorite users first
sr@latin: Sortiraj prvo omiljene korisnike

en: Sounds
sr@latin: Zvuci

en: Source (git)
sr@latin: Izvor (git)

en: Source Type
sr@latin: Tip izvora

en: Source too slow
sr@latin: Prespor izvor

en: Spanish
sr@latin: Španski

en: Spanish translation
sr@latin: Španski prevod

en: Speed
sr@latin: Brzina

en: Spy
sr@latin: Špijun

en: Start a search for this file
sr@latin: Počnite pretragu za ovaj fajl

en: State of preparedness
sr@latin: Stanje pripremljenosti

en: Status message
sr@latin: Statusna poruka

en: Swedish (Sweden)
sr@latin: Švedski (Švedska)

en: Swedish (Sweden) translation
sr@latin: Švedski (Švedska) prevod

en: System default
sr@latin: Podrazumevani sistem

en: System icons
sr@latin:  + sistemske ikone

en: System message
sr@latin: Sistemska poruka

en: TIS-620
sr@latin: TIS-620 (Thai)

en: Tabs
sr@latin: Kartice

en: Tag
sr@latin: Тag

en: Text
sr@latin: Tekst

en: Text color
sr@latin: Boja teksta

en: Text style
sr@latin: Stil teksta

en: The increase in waiting time increases the likelihood of adding to top, but reduces the dynamics (updating) frame
sr@latin: Povećanje vremena čekanja povećava verovatnoću dodavanja na vrh, ali smanjuje dinamiku (ažuriranje) okvira

en: The name and address fields are required
sr@latin: Polje za ime i adresu su obavezni

en: Theme default
sr@latin: Podrazumevani sistem

en: Themes
sr@latin: Teme

en: Time
sr@latin: Vreme

en: Time Left
sr@latin: Preostalo vreme

en: Time last seen
sr@latin: Vreme poslednji put vidjeno

en: Timestamp
sr@latin: Vreme

en: Title
sr@latin: Naslov

en: To (empty for selected user)
sr@latin:  Za(prazno za izabranog korisnika)

en: To start downloading file you need turn on auto search alternatives (Settings/Downloads/Queue)
sr@latin: Za početak preuzimanja fajla potrebno je uklučiti na auto pretragu alternativa (Podešavanja/Preuzimanja/Red)

en: Toolbar
sr@latin: Traka alatki

en: Tools panel
sr@latin: Panel alata

en: Top
sr@latin: Vrh

en: Top (number of matches, more than)
sr@latin: Vrh (broj spojeva, više od)

en: Top position
sr@latin: Aplikacija

en: Top: >
sr@latin: Vrh: >

en: Total received
sr@latin: Ukupna veličina:

en: Total sent
sr@latin: Ukupna veličina:

en: Total size:
sr@latin: Ukupna veličina:

en: Total size: 0 B
sr@latin: Ukupna veličina:

en: Total:
sr@latin: Ukupno:

en: Transferred
sr@latin: Prebačeno

en: Transfers::updateTransfer, CID not found %s
sr@latin: Transferi::ažuriranTransfer, CID nije pronadjen%s

en: Trusted certificates path
sr@latin: Поуздани цертификати пут

en: Turkish
sr@latin: Turski

en: Turkish translation
sr@latin: Turski prevod

en: Type
sr@latin: Тip

en: URL
sr@latin: УРЛ адреса

en: Ukrainian
sr@latin: Ukrajinski

en: Ukrainian translation
sr@latin: Ukrajinski prevod

en: Unable to connect: already connected to the requested hub
sr@latin: Nemogućnost povezivanja: već povezan na traženi hab

en: Unable to load file list:
sr@latin: Nemogućnost da se učita fajl lista:

en: Unable to load file list: Invalid file list name
sr@latin: Nemogućnost da se učita fajl lista: Neispravno ime fajl liste

en: Unable to open %1% port. Searching or file transfers will not work correctly until you change settings or turn off any application that might be using that port.
sr@latin: Prenos fajlova neće raditi kako treba sve dok ne promenite podešavanja ili isključite aplikaciju koja bi mogla koristiti TCP/TLS port.

en: Unfinished downloads directory
sr@latin: Završena preuzimanja

en: Unknown
sr@latin: Nepoznat

en: Unknown command
sr@latin: Nepoznata komanda

en: Unknown command '
sr@latin: Nepoznata komanda '

en: Update
sr@latin: Ažuriranje

en: Update frame search
sr@latin: Ažuriranje okvira za pretragu

en: Update own file list
sr@latin: Ažuriranje sopstvene fajl liste

en: Updating string or TTH
sr@latin: Ažuriranje niza ili TTH

en: Upload
sr@latin: Otpremanje

en: Upload Queue
sr@latin: Red za preuzimanje

en: Upload Slots
sr@latin: Otpremanje:

en: Upload complete...
sr@latin: Otpremanje kompletno...

en: Upload finished
sr@latin: Otpremanje završeno

en: Upload slots
sr@latin: Otpremanje

en: Upload speed
sr@latin: Otpremljeno

en: Upload starting...
sr@latin: Otpremanje počelo...

en: Upload:
sr@latin: Otpremanje

en: Uploading
sr@latin: Otpremanje

en: Usage:
      eiskaltdcpp-gtk <magnet link> <dchub://link> <adc(s)://link>
      eiskaltdcpp-gtk <Key>
    EiskaltDC++ is a cross-platform program that uses the Direct Connect and ADC protocols.
    
    Keys:
      -h, --help	 Show this message
      -V, --version	 Show version string
sr@latin: Korišćenje:
      eiskaltdcpp-gtk <magnet link> <dchub://link> <adc(s)://link>
      eiskaltdcpp-gtk <Key>
    EiskaltDC++ je  cross-platform program koji koristi direktno povezivanje i ADC protokol.
    
    Keys:
      -h, --help<span class="whitespace other" title="Tab">»</span> Pokaži ovu poruku
      -V, --version<span class="whitespace other" title="Tab">»</span> Show version string

en: Use
sr@latin: Upotrebi

en: Use ADL search only in own file list
sr@latin: Koristi ADL pretragu samo u sopstvenoj fajl listi

en: Use Blinking Icon
sr@latin: Upotrebi blinkajuću statusnu ikonu

en: Use DHT
sr@latin: Upotrebi DHT

en: Use Emoticons
sr@latin: Upotrebi emotikone

en: Use OEM monospaced font for chat windows
sr@latin: Upotrebi OEM monospaced font za prozor razgovora

en: Use SOCKS5 server to resolve hostnames
sr@latin: Upotrebi SOCKS5 server da razrešiš host

en: Use TLS when remote client supports it
sr@latin: Upotrebi TLS kada udaljeni klijent to podržava

en: Use UPnP to let client configure my router
sr@latin: Upotrebi UPnP da dozvoliš klijentu da konfiguriše moj ruter

en: Use bandwidth limits
sr@latin: Upotrebi magnet split

en: Use blinking status icon
sr@latin: Upotrebi blinkajuću statusnu ikonu

en: Use emoticons
sr@latin: Upotrebi emotikone

en: Use fast hashing method (disable if you have problems with hashing)
sr@latin: Upotrebi brzi hash metod (isključite ako ima problema)

en: Use magnet split
sr@latin: Upotrebi magnet split

en: Use second set of bandwidth limits
sr@latin: Upotrebi drugi set ograničenja propusnog opsega

en: Use separator extensions (doc;xls;ppt;docx;xlsx;pptx)
sr@latin: Upotrebi separator proširenja (doc;xls;ppt;docx;xlsx;pptx)

en: User
sr@latin: Korisnik

en: User (dc)
sr@latin: Korisnik (dc)

en: User (normal)
sr@latin: Korisnik (normalan)

en: User Commands
sr@latin: Korisnik(normalan)

en: User Description
sr@latin: Opis korisnika

en: User commands
sr@latin: Nepoznata komanda

en: User favorite list:
sr@latin: Omiljena korisnička lista:

en: User firewall (dc)
sr@latin: Korisnik zaštitni zid (dc)

en: User firewall (normal)
sr@latin: Korisnik zaštitni zid (normalan)

en: User list show/hide
sr@latin: Korisnička lista pokaži/sakrij

en: User not found
sr@latin: Korisnik nije pronadjen

en: User operator (dc)
sr@latin: Korisnik operator (dc)

en: User operator (normal)
sr@latin: Korisnik operator (normalan)

en: User operator firewall (dc)
sr@latin: Korisnik operator zaštitni zid (dc)

en: User operator firewall (normal)
sr@latin: Korisnik operator zaštitni zid (normalan)

en: User went offline
sr@latin: Korisnik van mreže

en: Username
sr@latin: Korisnik

en: Users
sr@latin: Korisnici

en: Users:
sr@latin: Korisnici:

en: Vietnamese
sr@latin: Vijetnamski

en: Vietnamese translation
sr@latin: Vijetnamski prevod

en: View status messages in main chat
sr@latin: Pogledaj statusnu poruku u glavnom razgovoru

en: View the files to be downloaded
sr@latin: Pogledaj fajlove za preuzimanje

en: View the hashing progress
sr@latin: Pogledaj hash progres

en: View the list of finished downloads
sr@latin: Završena preuzimanja

en: View the list of finished uploads
sr@latin: Pogledaj listu završenih otpremanja

en: Virtual Name
sr@latin: Ime fajla

en: Virtual name
sr@latin: Ime fajla

en: Waiting (seconds)
sr@latin: Na čekanju (sekundi)

en: Waiting for input password (don't remove /password before your password)
sr@latin: Čekanje za unos lozinke (ne uklanjaj /lozinku pre tvoje lozinke)

en: Waiting for slot
sr@latin: Čekanje za slot

en: Waiting to retry
sr@latin: Čekanje za ponovo

en: Waiting:
sr@latin: Оcena

en: Welcome to
sr@latin: Dobrodošli u

en: When a private message window is opened
sr@latin: Kad je prozor privatnih poruka otvoren

en: Wiki of project
sr@latin: Wiki projekta

en: Windows
sr@latin: Prozori

en: Write buffer size
sr@latin: Napiši veličinu bafera

en: Xine player
sr@latin: Xine plejer

en: Yes
sr@latin: Da

en: [HIDDEN SHARE]
sr@latin: [NEVIDLJIVO DELJENO]

en: _Add to favorites
sr@latin: Dodaj hab u omiljeno

en: _Address:
sr@latin: Adresa

en: _Browse file list
sr@latin: Dobavi fajl listu

en: _Close connection
sr@latin: Zatvaranje konekcije ...

en: _Close widget
sr@latin: Zatvori karticu

en: _Copy link
sr@latin: _Kopiraj link

en: _Copy magnet
sr@latin: _Kopiraj magnet

en: _Copy nick
sr@latin: Moj nadimak

en: _Copy picture
sr@latin: Moj nadimak

en: _Description:
sr@latin: Opis

en: _Download
sr@latin: Preuzimanje

en: _Encoding:
sr@latin: Šifrovanje

en: _Exit
sr@latin: _Izlaz

en: _File
sr@latin: Fajl

en: _Force attempt
sr@latin: _Prisili pokušaj

en: _Grant extra slot
sr@latin: Odobri dodatni slot

en: _Grant slot
sr@latin: Odobri dodatni slot

en: _Help
sr@latin: _Pomoć

en: _Highest
sr@latin: Najviši

en: _Hubs
sr@latin: _Habovi

en: _Lowest
sr@latin: Najniži

en: _Magnet Choice
sr@latin: Magnet izbor

en: _Match Queue
sr@latin: Uparen

en: _Match queue
sr@latin: Uparen

en: _Mode:
sr@latin: _Mod:

en: _Move
sr@latin: _Pomeri

en: _Move/Rename
sr@latin: _Pomeri / Preimenuj

en: _Name:
sr@latin: Ime

en: _Next widget
sr@latin: _Sledeći vidžet

en: _Normal
sr@latin: Normalan

en: _Open hub
sr@latin: _Otvoren hab

en: _Open link in default application
sr@latin: _Otvori link u podrazumevanoj aplikaciji

en: _Open partial file list
sr@latin: _Otvori delimično fajl listu

en: _Password:
sr@latin: Lozinka

en: _Paused
sr@latin: Pauzirano

en: _Preferences
sr@latin: Podešavanja

en: _Previous widget
sr@latin: _Prethodni vidžet

en: _Private message
sr@latin: Privatna poruka

en: _Properties/Choice
sr@latin: Svojstva magneta / Izbor

en: _Quick connect
sr@latin: Hab povezan

en: _Refresh file list
sr@latin: Dobavi fajl listu

en: _Remove
sr@latin: _Ukloni

en: _Remove from favorites
sr@latin: Ukloni omiljenog korisnika

en: _Remove user from queue
sr@latin: Ukloni omiljenog korisnika

en: _Search for alternates
sr@latin: Pretraga za

en: _Search magnet
sr@latin: Pretraga:

en: _Send private message
sr@latin: Privatna poruka

en: _Send public message
sr@latin: _Pošalji javnu poruku

en: _Tools
sr@latin: _Alati

en: _User Description:
sr@latin: Opis korisnika

en: _User commands
sr@latin: Nepoznata komanda

en: _Widgets
sr@latin: _vidžeti

en: bad image
sr@latin: loša slika

en: default
sr@latin: podrazumevano

en: default icons
sr@latin: podrazumevane ikone

en: default theme
sr@latin: podrazumevana tema

en: eMail
sr@latin: Email

en: file list from
sr@latin: fajl lista od

en: from
sr@latin: %) od

en: in program
sr@latin: u programu

en: loading error
sr@latin: Bez greški

en: none
sr@latin: nijedan

en: project home:
sr@latin: Glavni projekat:

en: ratio: %1% (uploads: %2%, downloads: %3% )
sr@latin: odnos: %1% (otpremanje: %2%, preuzimanje: %3% )

en: searchADL
sr@latin: Pretraga

en: selected style failed
sr@latin: Izabrani stil neuspeo

en: theme
sr@latin: тema

en: to
sr@latin: na

en: top/waiting/frame:
sr@latin: top/čekanje/okvir:

en: waiting...
sr@latin: čekanje ...
