EiskaltDC++ - en to bg translation catalogue (194 entries)

en:  to
bg: до

en: About EiskaltDC++
bg: Отностно EiskaltDC++

en: Active
bg: Активен

en: Add
bg: Добавяне

en: Add to favorites
bg: Добавяне в предпочитани

en: Added
bg: Добавено

en: Address
bg: Адрес

en: Advanced
bg: Разширени

en: Aliases not found.
bg: Няма намерени кратки команди.

en: Application
bg: Приложение

en: At least
bg: По-малък

en: At most
bg: По-голям

en: Audio
bg: Аудио

en: Auto-drop slow sources for all queue items (except filelists)
bg: Автоматично премахване на бавните източници в опашката

en: Automatically match queue for auto search hits
bg: Автоматично настройване на опашката за резултати от авто-търсене

en: Automatically search for alternative download locations
bg: Автоматично търсене на алтернативни източници

en: Automatically update external IP (restart required)
bg: Автоматично обновяване на външния IP адрес (изисква рестартиране)

en: Away mode off
bg: Режим при отсъствие - изкл

en: Away mode on:
bg: Режим при отсъствие на:

en: Belarusian
bg: Беларуски

en: Bulgarian
bg: Български

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
bg: CRC32 несъвпадение (SFV-проверка)

en: Calculate file TTH
bg: Изчисляване TTH на файл

en: Changelog (git)
bg: Списък с промени (git)

en: Chat
bg: Чат

en: Clear
bg: Изчистване

en: Clear chat
bg: Изчистване на съобщенията

en: Command
bg: Команда

en: Configure Public Hub Lists
bg: Настройване на списъци

en: Connect
bg: Свързване

en: Connected
bg: Свързан

en: Connecting
bg: Свързване

en: Connecting...
bg: Свързване...

en: Connection
bg: Свързване

en: Connectivity Manager: Warning
bg: Управление на свързването: Внимание

en: Count
bg: Брой

en: Country
bg: Държава

en: Czech
bg: Чешки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Default hub encoding
bg: Стандартна кодировка на хъба

en: Description
bg: Описание

en: Direct connection
bg: Директна връзка

en: Directory
bg: Директория

en: Disable chat
bg: Изключване на чата

en: Don't allow Hub/UPnP/DHT to override
bg: Забрана на хъба/UPnP/DHT да променя IP

en: Don't download files already in share
bg: Да не се свалят файлове, които вече са споделени

en: Don't download files already in the queue
bg: Да не се свалят файлове, които вече са в опашката

en: Don't remove the source when auto-dropping, only disconnect
bg: Да не се премахват автоматично източниците, а само да се прекъсват

en: Done
bg: Завършено

en: Download
bg: Сваляне

en: Download Queue
bg: Опашка за сваляне

en: Download starting...
bg: Стартиране за сваляне...

en: Download to
bg: Сваляне в

en: Download to...
bg: Сваляне в...

en: Downloaded
bg: Свалено

en: Downloads
bg: Сваляне

en: E-Mail
bg: Електронна поща

en: Encoding
bg: Кодировка

en: Encryption
bg: Шифроване

en: English
bg: Английски

en: Error
bg: Грешка

en: Error: setting not found!
bg: Грешка: настройката не е намерена!

en: Errors
bg: Грешки

en: Exact size
bg: Точен размер

en: Exceptions
bg: Изключения

en: Exit
bg: Изход

en: External IP
bg: Външен IP

en: Favorite Hubs
bg: Предпочитани хъбове

en: Favorite User
bg: Предпочитан потребител

en: Favorite Users
bg: Предпочитани потребители

en: File
bg: Файл

en: File list
bg: Списък с файлове

en: File name
bg: Име на файл

en: File not available
bg: Файла не е достъпен

en: Filename
bg: Име на файл

en: Files
bg: Файлове

en: Finished Downloads
bg: Списък свалени

en: Finished Uploads
bg: Списък качени

en: Flags
bg: Флагове

en: French
bg: Френски

en: Full Path
bg: Пълен път

en: Full tree does not match TTH root
bg: Списъка не съответства на TTH-хеша

en: German
bg: Немски

en: Get file list
bg: Взимане на списъка с файлове

en: Grant extra slot
bg: Даване на допълнителен слот

en: Greek
bg: Гръцки

en: High
bg: Висок

en: Highest
bg: Най-висок

en: Homepage
bg: Домашна страница

en: Hub
bg: Хъб

en: Hub Menu
bg: Меню на хъба

en: Hubs
bg: Хъбове

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: IP
bg: IP адрес

en: Ignore TTH search
bg: Игнориране на TTH-търсене

en: Italian
bg: Италиански

en: Limits
bg: Ограничения

en: Loading:
bg: Зареждане:

en: Logs
bg: Дневници

en: Low
bg: Нисък

en: Lowest
bg: Най-нисък

en: Magnet
bg: Магнитна връзка

en: Match Queue
bg: Съгласуване с опашката

en: Maximum simultaneous downloads (0 = infinite)
bg: Макс. едновременни сваляния (0 = неогр.)

en: Min sources online
bg: Мин. източници

en: Name
bg: Име

en: Nick
bg: Прякор

en: No
bg: Без

en: No errors
bg: Няма грешки

en: Normal
bg: Нормален

en: Offline
bg: Извън линия

en: Online
bg: На линия

en: Only users with free slots
bg: Само потребители със свободен слот

en: Open file
bg: Отваряне на файл

en: Operator
bg: Оператор

en: PM
bg: Лично съобщение

en: Passive
bg: Пасивен

en: Passive user
bg: Пасивен потребител

en: Password
bg: Парола

en: Path
bg: Път

en: Pause
bg: Пауза

en: Paused
bg: Пауза

en: Personal
bg: Лични

en: Polish
bg: Полски

en: Port
bg: Порт

en: Preferences
bg: Настройки

en: Priority
bg: Приоритет

en: Private message
bg: Лично съобщение

en: Public Hubs
bg: Публични хъбове

en: Queue
bg: Опашка

en: Quit
bg: Изход

en: Quit...
bg: Изход...

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Raw
bg: Raw-команда

en: Reconnect
bg: Свързване наново

en: Remote client does not fully support TTH - cannot download
bg: Непълна поддръжка на TTH от отдалечения клиент- свалянето е невъзможно

en: Remove
bg: Премахване

en: Remove slow filelists
bg: Премахване на бавните списъци с файлове

en: Rename
bg: Преименуване

en: Report a Bug
bg: Докладване на проблем

en: Requesting
bg: Заявка

en: Running...
bg: Изпълнява се...

en: Russian
bg: Руски

en: Search
bg: Търсене

en: Search Spy
bg: Шпионско търсене

en: Search String
bg: Търсене на низ

en: Search for
bg: Търсене за

en: Send Private Message
bg: Изпращане на лично съобщение

en: Send once per nick
bg: Изпращане веднъж на потребителя

en: Separator
bg: Разделител

en: Serbian (Latin)
bg: Сръбски (латиница)

en: Set lowest priority for newly added files larger than low priority size
bg: Задаване на Мин. приоритет за нови сваляния по-големи от Нисък приоритет

en: Share hidden files
bg: Споделяне на скрити файлове

en: Shared
bg: Споделено

en: Sharing
bg: Споделяне

en: Show free space bar
bg: Показване индикатора за свободно място

en: Shutting down libeiskaltdcpp...
bg: Изключване на libeiskaltdcpp...

en: Size
bg: Размер

en: Skip zero-byte files
bg: Пропускане на файлове с нулев размер

en: Slot granted to
bg: Даден слот на

en: Slots
bg: Слотове

en: Slovak
bg: Словашки

en: Source (git)
bg: Изходен код (git)

en: Source too slow
bg: Твърде бавен източник

en: Spanish
bg: Испански

en: Speed
bg: Скорост

en: Spy
bg: Шпионин

en: Status
bg: Състояние

en: Stop
bg: Стоп

en: System default
bg: По подразбиране

en: Tag
bg: Таг

en: Test
bg: Тест

en: Text
bg: Текст

en: Time
bg: Време

en: Timestamp
bg: Формат на времето

en: Tools panel
bg: Инструменти

en: Transferred
bg: Прехвърлени

en: Type
bg: Тип

en: URL
bg: URL aдрес

en: Ukrainian
bg: Украински

en: Unable to load file list: Invalid file list name
bg: Не може да зареди списък с файлове: Невалидно име на файла

en: Upload
bg: Качване

en: Upload slots
bg: Слотове за качване

en: Upload starting...
bg: Стартиране за качване...

en: User
bg: Потребител

en: User Commands
bg: Потребителски
    команди

en: User commands
bg: Потребителски команди

en: User not found
bg: Потребителя не е намерен

en: User went offline
bg: Потребителя е извън линия

en: Users
bg: Потребители

en: Video
bg: Видео

en: Waiting to retry
bg: В очакване на нов опит

en: Wiki of project
bg: Wiki на проекта

en: to
bg: до
