ekiga MASTER - en to et translation catalogue (694 entries)

note: Application name
en: Ekiga Softphone
et: Ekiga tarkvaraline telefon

en: IP Telephony, VoIP and Video Conferencing
et: IP-telefon, VoIP ja videokonverentsid

en: Talk to and see people over the Internet
et: Inimestega vestlemine Interneti kaudu

en: 0: 56kbps, 1: ISDN, 2: DSL128, 3: DSL512, 4: LAN, 5: Custom
et: 0: 56Kbps, 1: ISDN, 2:DSL, 3: DSL512, 4: LAN, 5: Kohandatud

en: Allow Ekiga to fall back to software scaling the picture-in-picture if hardware support is not available. If this is set to false, Ekiga will not try to open the PIP if hardware support is not available.
et: Kui märgitud, siis Ekiga võib riistvaralise toe puudumisel naasta tarkvaralise picture-in-picture (PIP ehk pilt-pildis) skaleerimise juurde. Kui märkimata, siis Ekiga ei ürita riistvaralise toe puudumisel PIP-i avada.

en: Allow picture-in-picture software scaling
et: Picture-in-picture tarkvaralise skaleerimise lubamine

en: Alternative audio output device
et: Alternatiivne audioväljundi seade

en: Always forward calls to the given host
et: Alati kõnede edastamine määratud hostile

en: Audio input device
et: Audiosisendi seade

en: Audio output device
et: Audioväljundi seade

en: Automatic answer
et: Automaatvastamine

en: Automatically reject or forward incoming calls if no answer is given after the specified amount of time (in seconds)
et: Kui sisenevatele kõnedele pole määratud aja (sekundites) jooksul vastatud, siis suunatakse need kõned edasi või lükatakse tagasi

en: Calls history
et: Kõnede ajalugu

en: Change the panel section of the main window
et: Põhiakna paneelisektsiooni muutmine

en: Change the panel section of the main window (0=Contacts, 1=Dialpad, 2=Call history)
et: Põhiakna paneelisektsiooni muutmine (0=Kontaktid, 1=Klahvid, 2=Kõnede ajalugu)

en: Connection will be established in Fast Start mode. Fast Start is a new way to start calls faster that was introduced in H.323v2. It is not supported by Netmeeting and using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting
et: Ühendus luuakse kiirkäivituse režiimis. See on uus viis alustada kõnesid kiiremini, võimalus loodi H.323v2 protokollis. Kahjuks Netmeeting seda ei toeta ning kiirkäivituse ja H.245 tunneli kooskasutamine võib panna mõned Netmeetingu kliendid kokku jooksma

en: Contact long status
et: Kontakti oleku kirjeldus

en: Contact short status
et: Kontakti oleku lühikirjeldus

en: DTMF sending
et: DTMF-i saatmine

en: Disable video hardware acceleration
et: Video riistvaraline kiirendi keelamine

en: Display images from your camera device
et: Kaameraseadmest tulevate piltide kuvamine

en: Enable 'Fast Start'
et: Kiirkäivituse lubamine

en: Enable H.245 tunneling
et: H.245 tunneldamine on lubatud

en: Enable STUN network detection
et: STUN-võrgu tuvastamine on lubatud

en: Enable early H.245
et: Varajane H.245 lubatud

en: Enable echo cancelation
et: Kaja eemaldamise lubamine

en: Enable silence detection
et: Vaikusetuvastuse lubamine

en: Enable the automatic network setup resulting from the STUN test
et: STUN-testi põhjal automaatse võrguseadistuse lubamine

en: Enter the number of seconds after which Ekiga should try refreshing the NAT binding when STUN is being used
et: Sekundite arv, mille jooksul STUN-i kasutav Ekiga peaks proovima NAT-seoseid värskendada

en: Enter your full name
et: Siia sisesta oma täisnimi

en: Forward calls to host
et: Kõnede edasisuunamine hostile

en: Forward calls to the given host if busy
et: Kõnede edasisuunamine valitud hostile, kui ollakse hõivatud

en: Forward calls to the given host if no answer
et: Kõnede edasisuunamine valitud hostile, kui ei vastata

en: Frame Rate
et: Kaadrisagedus

en: Full name
et: Täisnimi

en: If enabled, Ekiga will start hidden provided that the notification area is present in the GNOME panel
et: Kui märgitud, siis Ekiga käivitub peidetuna. Eeldusel, et GNOME paneelil on teateala

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below
et: Kui märgitud, siis kõik sisenevad kõned suunatakse allpool oleval väljal kirjeldatud hostile

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below if you already are in a call or if you are in Do Not Disturb mode
et: Lubamise korral suunatakse kõik sisenevad kõned allpool määratud hostile juhul, kui sul on parasjagu kõne pooleli ja režiimiks on määratud "Mitte häirida"

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below if you do not answer the call
et: Lubamise korral suunatakse vastamata jäetud kõne allpool määratud hostile

en: If enabled, automatically answer incoming calls
et: Kui märgitud, siis vastatakse sissetulevatele kõnedele automaatselt

en: If enabled, offline contacts will be shown in the roster
et: Kui märgitud, siis näidatakse nimekirjas ka ühendamata kontakte

en: If enabled, use echo cancelation
et: Kui märgitud, siis kasutatakse kaja eemaldamist

en: If enabled, use silence detection with the codecs supporting it
et: Kui märgitud, siis on vaikuse tuvastamine lubatud seda toetavate koodekite korral

en: Kind of network selected in the assistant
et: Assistendis valitud võrgu liik

en: LDAP servers
et: LDAP-serverid

en: List of configured LDAP servers
et: Seadistatud LDAP-serverite nimekiri

en: List of folded groups in the roster
et: Nimekirjas volditud gruppide nimekiri

en: Listen port
et: Kuulatav port

en: Maximum RX video bitrate
et: Vastuvõetava video suurim läbilaskevõime

en: Maximum TX video bitrate
et: Saadetava video suurim läbilaskevõime

en: Maximum jitter buffer
et: Suurim värinapuhver

en: NAT Binding Timeout
et: NAT-ühendumise ajapiirang

en: No answer timeout
et: Kõnele vastamata jätmise ajapiirang

en: Outbound Proxy
et: Väljuva ühenduse proksi

en: Place windows displaying video above other windows during calls
et: Kõne ajal videoakna asetamine teiste akende peale

en: Play busy tone
et: Kinnise tooni esitamine

en: Play ring tone
et: Telefonihelina esitamine

en: Play sound on incoming calls
et: Heli esitamine siseneva kõne korral

en: Play sound on new message
et: Heli esitamine uue sõnumi korral

en: Play sound on new voice mail
et: Heli esitamine kõneposti uue sõnumi korral

en: Position on the screen of the address book window
et: Aadressiraamatu akna asukoht ekraanil

en: Position on the screen of the audio settings window
et: Audiosätete akna asukoht ekraanil

en: Position on the screen of the chat window
et: Vestlusakna asukoht ekraanil

en: Position on the screen of the druid window
et: Seadistusabilise akna asukoht ekraanil

en: Position on the screen of the main window
et: Põhiakna asukoht ekraanil

en: Position on the screen of the preferences window
et: Eelistuste akna asukoht ekraanil

en: Position on the screen of the video settings window
et: Videosätete akna asukoht ekraanil

en: Remote video window position
et: Kaugvideo akna asukoht

en: Remote video window size
et: Kaugvideo akna suurus

en: Select an alternative audio output device to use for sound events.
et: Helisündmuste jaoks alternatiivse audioväljundi seadme valimine.

en: Select the audio input device to use
et: Audiosisendi poolt kasutusel olev seade

en: Select the audio output device to use
et: Audioväljundi poolt kasutusel olev seade

en: Select the format for video cameras (does not apply to most USB cameras)
et: Videokaamera poolt kasutatava vormingu valimine (ei kehti enamuse USB-kaamerate kohta)

en: Select the mode for sending DTMFs. The values can be 0 (for "RFC2833") and 1 (for "INFO")
et: DTMF-i saatmisrežiimi määramine. Võimalikud väärtused on 0 (RFC2833) ja 1 (INFO)

en: Select the mode for sending DTMFs. The values can be 0 (for "String"), 1 (for "Tone"), 2 (for "RFC2833"), or 3 (for "Q.931") (default is "String"). Choosing other values than "String" disables the Text Chat.
et: DTMF-ide saatmisrežiimi määramine. Väärtus võib olla kas 0 (sõne), 1 (Toon), 2 (RFC2833) või 3 (Q.931). Vaikeväärtus on 0 (sõne). Kõigi väärtuste puhul peale "Sõne" pole võimalik kasutada tekstivestlust.

en: Select the transmitted video size: Small (QCIF 176x144) or Large (CIF 352x288)
et: Ülekantava videopildi suurus. Kas väike (QCIF 176x144, väärtus "Small") või suur (CIF 352x288, väärtus "Large")

en: Select the video input device to use. If an error occurs when using this device a test picture will be transmitted.
et: Videosisendi poolt kasutusel olev seade. Kui selle seadme kasutamisel tekib viga, siis kantakse video asemel üle testpilti.

en: Show offline contacts
et: Ühendamata kontaktide näitamine

en: Show the call panel
et: Kõnede paneeli näitamine

en: Size of the address book window
et: Aadressiraamatu akna suurus

en: Size of the audio settings window
et: Audiosätete akna suurus

en: Size of the chat window
et: Vestlusakna suurus

en: Size of the druid window
et: Seadistusabilise akna suurus

en: Size of the preferences window
et: Eelistuste akna suurus

en: Size of the video settings window
et: Videosätete akna suurus

en: Specify the software scaling algorithm
et: Tarkvaralise skaleerimise algoritm

en: Specify the software scaling algorithm: 0: nearest neighbor, 1: nearest neighbor with box filter, 2: bilinear filtering, 3: hyperbolic filtering. Does not apply on windows systems.
et: Tarkvaralise skaleerimise algoritm: 0: lähim naaber, 1: lähim naaber koos kastifiltriga, 2: bilineaarne filter, 3: hüperboolfilter. See võti ei kehti Windowsi süsteemide kohta.

en: Start hidden
et: Käivitumine peidetuna

en: TCP port range
et: TCP-portide vahemik

en: Temporal Spatial Trade Off
et: Ajutine ruumilisuse kompromiss

en: The Audio Codecs List
et: Audiokoodekite nimekiri

en: The SIP Outbound Proxy to use for outgoing calls
et: SIP-proksi väljuvatele kõnedele

en: The STUN Server
et: STUN-server

en: The STUN server to use for STUN Support. STUN is a technology that permits passage through some types of NAT gateway
et: STUN-i toe jaoks kasutatav STUN-server. STUN on tehnoloogia, mis võimaldab kasutada ühendusi läbi mõnda liiki NAT-väravate

en: The Type of Service (TOS) byte on outgoing RTP IP packets. This byte is used by the network to provide some level of Quality of Service (QoS). Default value 184 (0xB8) correspond to Expedited Forwarding (EF) PHB as defined in RFC 3246.
et: Väljuvate RT IP pakettide Type of Service (TOS) bait. Seda baiti kasutatakse võrgus kvaliteediteenuse (QoS) tagamiseks. Vaikimisi väärtus 184 (0xB8) tähendab kiirendatud edastust (Expedited Forwarding, EF PHB), nagu määrab RFC 3246.

en: The accounts list
et: Kontode nimekiri

en: The audio codecs list
et: Audiokoodekite nimekiri

en: The busy tone sound
et: Kinnise tooni heli

en: The chosen sound will be played at the end of calls or calling somebody who is busy, if enabled
et: Kui märgitud, siis esitatakse kõne lõpul või hõivatud kontaktile helistamisel selleks määratud heli

en: The chosen sound will be played on incoming calls, if enabled
et: Kui märgitud, siis esitatakse sisenevate kõnede korral selleks määratud heli

en: The chosen sound will be played when a new instant message is received, if enabled
et: Kui märgitud, siis esitatakse uute välksõnumite vastuvõtmise korral selleks määratud heli

en: The chosen sound will be played when a new voice mail is received, if enabled
et: Kui märgitud, siis esitatakse sõnumiposti uute teadete vastuvõtmisel selleks määratud heli

en: The chosen sound will be played when calling somebody, if enabled
et: Kui märgitud, siis esitatakse kellelegi helistamisel selleks määratud heli

en: The default video view
et: Vaikimisi videovaade

en: The default video view (0: Local, 1: Remote, 2: Both, 3: Both in a separate window)
et: Vaikimisi videovaade (0: kohalik, 1: kaugvaade, 2: mõlemad, 3: mõlemad, kohalik video eraldi aknas)

en: The dial tone sound
et: Valimistooni heli

en: The history of the 100 last calls
et: Viimase 100 kõne ajalugu

en: The host where calls should be forwarded if call forwarding is enabled
et: Host, kuhu kõnede ümbersuunamise lubamise korral kõned edastatakse

en: The incoming call sound
et: Siseneva kõne heli

en: The list of accounts to which Ekiga should register
et: Nimekiri kontodest, millede külge Ekiga peaks end siduma

en: The long status information
et: Tekstiline kokkuvõte kontakti oleku kohta

en: The maximum RX video bitrate in kbit/s. This value will be signaled to the peer endpoint that can adjust (if it supports it) its TX bitrate if it is above the signaled value
et: Video vastuvõtmise suurim läbilaskevõime ühikuga kilobaite sekundis. See väärtus saadetakse videovoogu saatvale programmile, mis võib (juhul kui see on toetatud) oma saatmise bitisagedust vastavalt sellele väärtusele korrigeerida

en: The maximum TX video bitrate in kbit/s. The video quality and the number of transmitted frames per second (depends on selected codec) will be dynamically adjusted above their minimum during calls to try to minimize the bandwidth to the given value
et: Video saatmise suurim läbilaskevõime ühikuga kilobaite sekundis. Video kvaliteeti ja sekundis ülekantavate kaadrite arvu (mis sõltub valitud koodekist) reguleeritakse kõne ajal dünaamiliselt video vähimast võimalikust väärtusest kõrgemale ja püütakse hoida siintoodud väärtuse ligidal

en: The maximum jitter buffer size for audio reception (in ms)
et: Audiovastuvõtul kasutatava värinapuhvri suurim suurus (millisekundites)

en: The maximum transmitted frame rate in frames/s. This rate may not be reached in case a minimum quality was configure via a TSTO value smaller than 31 and the bitrate selected is not sufficient to support this minimum quality
et: Suurim ülekantav kaadrisagedus ühikuga kaadrit sekundis. Seda sagedust ei pruugita saavutada juhul, kui minimaalse kvaliteedi TSTO väärtus on väiksem kui 31 ning valitud bitikiirus ei ole selle minimaalse kvaliteedi jaoks piisav

en: The new instant message sound
et: Uue välksõnumi heli

en: The new voice mail sound
et: Kõneposti uue sõnumi heli

en: The port to listen to for incoming connections. Ekiga needs to be restarted for the new value to take effect
et: Port, mida kuulatakse sisenevate ühenduste vastuvõtmiseks. Uue väärtuse rakendamiseks tuleb Ekiga taaskäivitada

en: The port to listen to for incoming connections. Ekiga needs to be restarted for the new value to take effect.
et: Port, mida kuulatakse sisenevate ühenduste vastuvõtmiseks. Uue väärtuse rakendamiseks tuleb Ekiga taaskäivitada.

en: The position of the remote video window
et: Kaugvideo akna asukoht

en: The range of TCP ports that Ekiga will use for the H.323 H.245 channel. This port range has no effect if both participants to the conference are using H.245 Tunneling.
et: TCP portide vahemik, mida Ekiga kasutab H.323 H.245 kanali tarbeks. See pordivahemik ei mõju, kui mõlemad konverentsi osapooled kasutavad H.245 tunneldamist.

en: The range of UDP ports that Ekiga will use.
et: Ekiga poolt kasutatavate UDP-portide vahemik.

en: The short status information
et: Tekstiline lühikokkuvõte kontakti oleku kohta

en: The size of the remote video window
et: Kaugvideo akna suurus

en: The sound that will be played at the end of calls or when calling somebody who is busy, if enabled
et: Kõne lõpus või hõivatud kasutajele helistamise korral esitatav heli (kui on lubatud)

en: The sound that will be played on incoming calls, if enabled
et: Sisenevate kõnede korral esitatav heli (kui on lubatud)

en: The sound that will be played when calling somebody, if enabled
et: Väljuvate kõnede korral esitatav heli (kui on lubatud)

en: The sound that will be played when there is a new instant message, if enabled
et: Uue välksõnumi saabumisel esitatav heli (kui on lubatud)

en: The sound that will be played when there is a new voice mail, if enabled
et: Uue kõneposti sõnumi korral esitatav heli (kui on lubatud)

en: The video channel number to use (to select camera, tv or other sources)
et: Kasutusel olev videokanal (kaamera, tv või muude allikate valimiseks)

en: The video codecs list
et: Videokoodekite nimekiri

en: The video view before having switched to fullscreen
et: Videovaade enne täisekraanile lülitumist

en: The video view before having switched to fullscreen (same values as video_view)
et: Videovaade enne täisekraanile lülitumist (samad väärtused nagu võtmel video_view)

en: The zoom value
et: Suurendustegur

en: The zoom value in percent to apply to images displayed in the main GUI (can be 50, 100, or 200)
et: Põhilises kasutajaliideses kuvatavate piltide suurendustegur protsentides. Võimalikud väärtused on 50, 100 ja 200)

en: This enables H.245 Tunneling mode. In H.245 Tunneling mode H.245 messages are encapsulated into the H.225 channel (port 1720). This saves one TCP connection during calls. H.245 Tunneling was introduced in H.323v2 and Netmeeting does not support it. Using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting.
et: See võimaldab H.245 tunnelirežiimi. H.245 tunnelirežiimis pakendatakse H.245 sõnumid H.225 kanalisse (port 1720). See vähendab TCP ühenduste arvu kõne ajal. Tunneli võimalus loodi H.323 versioonis 2 ning Netmeeting seda ei toeta. Kiirkäivituse ja H.245 tunneli kooskasutamine võib panna mõned Netmeetingu versioonid kokku jooksma.

en: This enables H.245 early in the setup
et: Sellega lubatakse H.245 seadistamise varajases faasis

en: This key disables DirectX (on win32) and XVideo (on Linux) video hardware acceleration
et: Selle võtmega saab videoseadme riistvaralist kiirendit (DirectX win32 platvormil ja XVideo Linuxi platvormil) välja lülitada

en: Type of Service (TOS) byte on outgoing RTP IP packets
et: Väljuvate RT IP pakettide Type of Service (TOS) bait

en: UDP port range
et: UDP-portide vahemik

en: Video channel
et: Videokanal

en: Video format
et: Videovorming

en: Video input device
et: Videosisendi seade

en: Video preview
et: Video eelvaade

en: Video size
et: Video suurus

en: Whether to prefer to sustain the max. frame rate or lower it possibly in order to keep a minimum level of (spatial) quality for all frames. 0: Highest minimal quality, 31: lowest minimal quality
et: Kas eelistada suurima kaadrikiiruse säilitamist või seda kaadrite minimaalse (ruumilise) kvaliteedi säilitamiseks vähendada. 0: kõrgeim minimaalne kvaliteet, 31: madalaim minimaalne kvaliteet

en: _Find
et: _Otsi

en: Neighbours
et: Naabrid

en: Clear List
et: Tühjenda nimekiri

en: Received
et: Vastuvõetud kõned

en: Placed
et: Valitud kõned

en: Missed
et: Vastamata kõned

en: New contact
et: Uus kontakt

en: Unnamed
et: Nimetu

en: _Edit
et: _Muutmine

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Edit roster element
et: Nimekirja kirje redigeerimine

en: Please fill in this form to change an existing element of ekiga's internal roster
et: Ekiga sisenimekirja olemasoleva kontakti muutmiseks täida palun see vorm

en: Name:
et: Nimi:

en: Address:
et: Aadress:

en: Is a preferred contact
et: On eelistatud kontakt

en: Choose groups:
et: Gruppide valimine:

en: Add to local roster
et: Lisa kohalikku nimekirja

en: Services
et: Teenused

en: Echo test
et: Kajatest

en: Conference room
et: Konverentsiruum

en: Call back test
et: Tagasihelistamise test

en: Local roster
et: Kohalik nimekiri

en: Rename
et: Muuda nime

en: Family
et: Pere

en: Friend
et: Sõber

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; associate means someone who is at the same "level" than you.
en: Associate
et: Kolleeg

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; assistant means someone who is at a lower "level" than you.
en: Assistant
et: Abiline

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; supervisor means someone who is at a higher "level" than you.
en: Supervisor
et: Ülevaataja

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; self means yourself.
en: Self
et: Ise

en: Please fill in this form to add a new contact to ekiga's internal roster
et: Ekiga sisenimekirja uue kontakti lisamiseks täida palun see vorm

en: Name of the contact, as shown in your roster
et: Kontaktide nimekirjas näidatav nimi

en: Address, e.g. sip:xyz@ekiga.net
et: Aadress. Näiteks sip:xyz@ekiga.net

en: Put contact in groups:
et: Kontakti paigutamine gruppidesse:

en: You supplied an unsupported address
et: Sa kasutad toetamata aadressi

en: You already have a contact with this address!
et: Sul on juba sellise aadressiga kontakt!

en: Rename group
et: Grupi nime muutmine

en: Please edit this group name
et: Palun redigeeri selle grupi nime

en: Call
et: Helista

en: Transfer
et: Ümbersuunamine

note: Translators : The alias we are registering already exists : failure
en: Duplicate alias
et: Topeltalias

en: Bad username/password
et: Vigane kasutajanimi/parool

en: Transport error
et: Edastuse viga

en: Failed
et: Tõrge

note: translators : the result will look like : * "registered (with 2 voice mail messages)"
en: %s (with %d voice mail message) | %s (with %d voice mail messages)
et[0]: %s (koos %d kõnepostiteatega)
et[1]: %s (koos %d kõnepostiteatega)

en: _Disable
et: _Keela

en: _Enable
et: _Luba

en: Recharge the account
et: Kõneaja laadimine

en: Consult the balance history
et: Vaata kõneaja ajalugu

en: Consult the call history
et: Kõnede ajaloo vaatamine

en: Edit account
et: Konto redigeerimine

en: Please update the following fields:
et: Palun uuenda järgnevaid välju:

en: Account name, e.g. MyAccount
et: Konto nimi. Näiteks MinuKonto

en: Registrar:
et: Registreerija:

en: The registrar, e.g. ekiga.net
et: Registreerija. Näiteks ekiga.net

en: Gatekeeper:
et: Väravavalvur:

en: The gatekeeper, e.g. ekiga.net
et: Väravavalvur. Näiteks ekiga.net

en: User:
et: Kasutaja:

en: The user name, e.g. jim
et: Kasutajanimi. Näiteks kalevipoeg

note: Translators: * SIP knows two usernames: The name for the client ("User") and the name * for the authentication procedure ("Authentication User")
en: Authentication User:
et: Kasutaja autentimisel:

en: The user name used during authentication, if different than the user name; leave empty if you do not have one
et: Autentimisel kasutatav kasutajanimi juhul, kui see erineb  põhilisest kasutajanimest. Kui ei erine, siis jäta see väli tühjaks.

en: Password:
et: Parool:

en: Password associated to the user
et: Kasutajale määratud parool

en: Timeout:
et: Ajapiirang:

en: Time in seconds after which the account registration is automatically retried
et: Mitme sekundi pärast konto registreerimist uuesti proovitakse

en: Enable Account
et: Konto on lubatud

en: You did not supply a name for that account.
et: Sa ei määranud sellele kontole nime.

en: You did not supply a host to register to.
et: Sa ei määranud hosti, millele registreeruda.

en: You did not supply a user name for that account.
et: Sa ei määranud sellele kontole kasutajanime.

en: The timeout should be at least 10 seconds.
et: Ajapiirang peaks olema vähemalt 10 sekundit.

en: Registered
et: Registreeritud

en: Unregistered
et: Registreerimata

en: Could not unregister
et: Registreeringust loobumine pole võimalik

en: Could not register
et: Registreerimine pole võimalik

en: Processing...
et: Töötlemine...

en: _Add an Ekiga.net Account
et: _Lisa Ekiga.net konto

en: _Add an Ekiga Call Out Account
et: _Lisa Ekiga väljahelistamise konto

en: _Add a SIP Account
et: _Lisa SIP-konto

en: _Add an H.323 Account
et: _Lisa H.323 konto

en: Get an Ekiga.net SIP account
et: Hangi omale Ekiga.net SIP-konto

en: _User:
et: _Kasutaja:

en: _Password:
et: _Parool:

en: Get an Ekiga Call Out account
et: Ekiga väljahelistamise konto hankimine

en: _Account ID:
et: _Konto ID:

en: _PIN Code:
et: _PIN-kood:

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Gatekeeper:
et: _Väravavalvur:

en: _Timeout:
et: _Ajapiirang:

en: _Registrar:
et: _Registreerija:

en: _Authentication User:
et: _Autentiv kasutaja:

en: Local user cleared the call
et: Lõpetasid kõne

en: Local user rejected the call
et: Keeldusid kõnest

en: Remote user cleared the call
et: Teine pool lõpetas kõne

en: Remote user rejected the call
et: Teine pool keeldus kõnest

en: Remote user has stopped calling
et: Teine pool lõpetas kõne

en: Abnormal call termination
et: Kõne katkes

en: Could not connect to remote host
et: Kaughostiga pole võimalik ühenduda

en: The Gatekeeper cleared the call
et: Väravavaht lõpetas kõne

en: User not found
et: Kasutajat ei leitud

en: Insufficient bandwidth
et: Läbilaskevõime pole piisav

en: No common codec
et: Puudub üldine koodek

en: Call forwarded
et: Kõne on edasi suunatud

en: Security check failed
et: Tõrge turvakontrollil

en: Local user is busy
et: Kohalik kasutaja on hõivatud

en: Congested link to remote party
et: Ühendus teise poolega on vallutatud

en: Remote user is busy
et: Kaugkasutaja on hõivatud

en: Remote host is offline
et: Kaughost pole võrku ühendatud

en: User is not available
et: Kasutaja pole saadaval

en: Call completed
et: Kõne on lõpetatud

en: Ekiga did not manage to configure your network settings automatically. You can still use it, but you need to configure your network settings manually.
    
    Please see http://wiki.ekiga.org/index.php/Enable_port_forwarding_manually for instructions
et: Ekigal pole võimalik sinu võrgus automaatselt seadistuda. Sa saad Ekigat küll kasutada, kuid pead võrgusätted käsitsi määrama.
    
    Juhised leiad aadressilt http://wiki.ekiga.org/index.php/Enable_port_forwarding_manually

en: Message
et: Sõnum

en: Illegal status code
et: Lubamatu olekukood

note: Translators: Host of the remote party is offline, this should * appear when the remote host does not reply in an acceptable time
en: Remote party host is offline
et: Teise poole host pole võrku ühendatud

note: Translators: the following strings are answers from the SIP server * when the packet it receives has an error, see * http://www.ietf.org/rfc/rfc3261.txt, chapter 21 for more information
en: Multiple choices
et: Mitu valikut

en: Moved permanently
et: Jäädavalt kolinud

en: Moved temporarily
et: Ajutiselt kolinud

en: Use proxy
et: Proxy kasutamine

en: Alternative service
et: Alternatiivne teenus

en: Bad request
et: Vigane päring

en: Unauthorized
et: Autoriseerimata

en: Payment required
et: Vajalik on makse

en: Forbidden, please check that username and password are correct
et: Keelatud, veendu, et kasutajanimi ja parool on õiged

en: Not found
et: Ei leitud

en: Method not allowed
et: Meetod pole lubatud

en: Not acceptable
et: Vastuvõetamatu

en: Proxy authentication required
et: Vajalik on proksi autentimine

en: Timeout
et: Ajapiirang

en: Conflict
et: Vastuolu

en: Length required
et: Pikkus on vajalik

en: Request entity too big
et: Päring on liiga suur

en: Request URI too long
et: Küsitud URI on liiga pikk

en: Unsupported media type
et: Toetamata liiki meedia

en: Unsupported URI scheme
et: Toetamata URI-skeem

note: Translators:  The extension we are trying to register does not exist. * Here extension is a specific "phone number", see * http://en.wikipedia.org/wiki/Extension_(telephone) * for more information
en: Bad extension
et: Vale laiend

en: Extension required
et: Laiend on vajalik

en: Interval too brief
et: Vahemik liiga lühike

en: Temporarily unavailable
et: Ajutiselt pole saadaval

en: Loop detected
et: Avastati kordus

en: Too many hops
et: Liiga palju ülekandesõlmi

en: Address incomplete
et: Poolik aadress

en: Ambiguous
et: Mitmetähenduslik

en: Busy Here
et: Selles kohas hõivatud

en: Request terminated
et: Päring katkestatud

en: Not acceptable here
et: Pole siin vastuvõetav

en: Bad event
et: Halb sündmus

en: Request pending
et: Päring on ootel

en: Undecipherable
et: Pole dešifreeritav

en: Internal server error
et: Serveri sisemine viga

en: Not implemented
et: Pole teostatud

en: Bad gateway
et: Vigane värav

en: Service unavailable
et: Teenus pole saadaval

en: Server timeout
et: Serveri ajapiirang

en: SIP version not supported
et: SIP-versioon pole toetatud

en: Message too large
et: Sõnum on liiga suur

en: Busy everywhere
et: Igal pool hõivatud

en: Decline
et: Keeldu

en: Does not exist anymore
et: Pole enam olemas

en: Globally not acceptable
et: Pole mitte kuskil vastuvõetav

en: Incoming call from %s
et: Sisenev kõne (%s)

en: Incoming call
et: Sisenev kõne

en: In a call with %s
et: Helistab parasjagu kasutajale %s

en: In a call
et: Helistab parasjagu

en: Advanced
et: Laiendatud

en: Move selected codec priority upwards
et: Valitud koodeki prioriteedi tõstmine

en: Move selected codec priority downwards
et: Valitud koodeki prioriteedi langetamine

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Address _Book
et: Aadressi_raamat

note: This will add static and dynamic actions
en: _Action
et: _Tegevus

en: Category
et: Kategooria

en: Full Name
et: Täisnimi

en: _Search Filter:
et: Otsingu_filter:

en: says:
et: ütles:

en: Open link in browser
et: Ava viit veebisirvijas

en: Copy link
et: Kopeeri viit

en: _Smile...
et: _Tujunägu...

note: we can't do much here since we get the Chat as reference...
en: Chat Window
et: Vestlusaken

en: Unsorted
et: Sortimata

en: Do not show this dialog again
et: Seda dialoogi enam mitte näidata

en: %d user found | %d users found
et[0]: Leitud %d kasutaja
et[1]: Leitud %d kasutajat

en: New _Contact
et: Uus _kontakt

en: VoIP _URI:
et: VoIP-_URI:

en: _Home phone:
et: _Kodutelefon:

en: _Office phone:
et: _Töötelefon:

en: _Cell phone:
et: _Mobiiltelefon:

en: _Pager:
et: _Piipar:

en: Edit contact
et: Kontakti muutmine

en: Remove contact
et: Kontakti eemaldamine

en: Are you sure you want to remove %s from the addressbook?
et: Kas soovid kontot %s aadressiraamatust kustutada?

en: Silent
et: Vaikus

note: Translators: "Screencast" means the video input device will be your screen -- the other end will see your desktop
en: Crazy
et: Hullumeelne

en: Screencast
et: Ekraanipildi edastus

en: _Refresh
et: _Värskenda

en: _Remove addressbook
et: _Eemalda aadressiraamat

en: Addressbook _properties
et: Aadressiraamatu _omadused

en: LDAP SASL Interaction
et: LDAP-i SASL-suhtlus

note: Translators, Howard explained : "Challenge" is a generic term * in authentication. It's a prompt from the authentication mechanism * for some type of credential. Exactly what kind of challenge and * what kind of credential depends on the specific authentication * mechanism. Since SASL is a generic i
en: Challenge:
et: Väljakutse:

en: Interact
et: Suhtlus

en: Refreshing
et: Värskendamine

en: Could not initialize server
et: Serverit pole võimalik lähtestada

en: LDAP Error:
et: LDAP-viga:

en: Contacted server
et: Ühenduti serveriga

note: patience == 0
en: Could not connect to server
et: Serveriga pole võimalik ühenduda

note: patience == 0
en: Could not search
et: Otsimine pole võimalik

en: Waiting for search results
et: Otsingutulemuste ootamine

en: Please edit the following fields
et: Palun redigeeri järgnevaid välju

en: Book _Name:
et: Raamatu _nimi:

en: Book name, as shown in your dialog box
et: Dialoogides kasutatav raamatu nimi

en: Server _URI:
et: Serveri _URI:

en: Name of LDAP server, prefixed by ldap://
et: LDAP-serveri nimi, mille ette käib ldap://

en: _Base DN:
et: _Baas-DN:

en: Subtree
et: Alampuu

en: Single Level
et: Üks tase

en: _Search Scope
et: Otsingu_skoop:

note: Translators: DisplayName Attribute is the name of the LDAP * attribute whose value will be used to name an addressbook entry. * On Microsoft systems the actual attribute is literally named * "DisplayName" (i.e., "the name that will be displayed") but on * most LDAP servers it's "CommonName".
en: _DisplayName Attribute:
et: KuvamisNime (_DisplayName) atribuut:

en: Call _Attributes:
et: Kõne _atribuudid:

en: The field you are searching for
et: Sinu poolt otsitav väli

en: _Filter Template:
et: _Filtrimall:

en: Here, a "$" is replaced by the search string
et: Siin asendatakse "$" otsingustringiga

note: Translators: Bind ID - In LDAP, the operation that begins an LDAP * session and authenticates the user to the directory is called a * Bind operation.  There are two types of Binds supported in the * standard protocol - Simple Bind and SASL Bind.  Since both of * them are used for authentication, bot
en: Bind _ID:
et: Ühendumise _ID:

en: User ID; leave blank for anonymous / nonauthenticated
et: Kasutaja ID. Autentimata või anonüümse kasutaja jaoks jäta see tühjaks

en: The password for the user ID above, if any
et: Parool ülalpoolt määratud kasutaja ID-le (kui on)

en: Use TLS
et: Kasutatakse TLS-i

en: Use SASL
et: Kasutatakse SASL-i

en: SASL _Mechanism
et: SASL-_mehhanism

en: Edit LDAP directory
et: LDAP-kataloogi redigeerimine

en: Please provide a Book Name for this directory
et: Palun määra sellele kataloogile telefonraamatu nimi

en: Please provide a Server URI
et: Palun määra serveri URL

en: Please provide a DisplayName Attribute
et: Palun määra kuvamisnime (DisplayName) atribuut

en: Please provide a Call Attribute
et: Palun määra kõne atribuut

en: Invalid Server URI
et: Vigane serveri URI

en: Add an LDAP Address Book
et: LDAP-aadressiraamatu lisamine

en: Add the Ekiga.net Directory
et: Ekiga.net kataloogi lisamine

en: Create LDAP directory
et: LDAP-aadressiraamatu loomine

en: Ekiga.net Directory
et: Ekiga.net kataloog

en: inactive
et: passiivne

en: error connecting (%s)
et: viga ühendumisel (%s)

en: connecting
et: ühendumine

en: authenticating
et: autentimine

note: FIXME: can't we report better?
en: error connecting
et: viga ühendumisel

en: disconnected
et: ühenduseta

en: connected
et: ühendatud

note: FIXME: can't we report something better?
en: error authenticating loudmouth account
et: viga loudmouth konto autentimisel

en: Resource:
et: Ressurss:

en: Edit
et: Muuda

en: _Add a jabber/XMPP account
et: Lisa _jabber/XMPP konto

en: Please fill in the following fields:
et: Palun täida järgnevad väljad:

en: Join a discussion group
et: Ühine arutelugrupiga

en: Authorization to see your presence
et: Autoriseerimine sinu oleku nägemiseks

en: %s asks the permission to see your presence, saying: "%s".
et: %s palub luba näha sinu olekut, öeldes: "%s".

en: %s asks the permission to see your presence.
et: %s palub luba näha sinu olekut.

en: grant him/her the permission to see your presence
et: luba tal näha sinu olekut

en: refuse him/her the permission to see your presence
et: keela tal sinu oleku nägemine

en: decide later (also close or cancel this dialog)
et: otsusta hiljem (samuti selle dialoogi sulgemine või katkestamine)

en: Your answer is:
et: Sinu vastus:

en: Add a roster element
et: Lisa nimekirja uus kontakt

en: Please fill in this form to add a new element to the remote roster
et: Nimekirja uue kontakti lisamiseks täida see vorm

en: Identifier:
et: Identifikaator:

en: identifier@server
et: identifikaator@server

en: Ask him/her to see his/her status
et: Palu temalt oleku nägemiseks luba

en: Forbid him/her to see my status
et: Keela tal minu olekut näha

en: Ask him/her to see his/her status (pending)
et: Küsi tema oleku nägemiseks luba (ootel)

en: Stop getting his/her status
et: Lõpeta tema oleku hankimine

en: Start chat
et: Alusta vestlust

en: Continue chat
et: Jätka vestlust

en: Please fill in this form to change an existing element of the remote roster
et: Kaugnimekirjas olemasoleva kontakti muutmiseks täida see vorm

en: New resource list
et: Uus ressursiloend

en: Add new resource-list
et: Lisa uus ressursiloend

en: Please fill in this form to add a new contact list to ekiga's remote roster
et: Ekiga kaugnimekirja uue kontakti lisamiseks täida palun see vorm

en: Writable:
et: Kirjutatav:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Click to fetch
et: Klõpsa tõmbamiseks

en: Distant contact
et: Kaugkontakt

en: Invalid server data
et: Vigased serveri andmed

en: _Add a new contact
et: _Lisa uus kontakt

en: _Refresh contact list
et: _Värskenda kontaktide nimekirja

en: Contact list _properties
et: Kontaktide nimekirja _omadused

en: Edit contact list properties
et: Kontaktide nimekirja omaduste redigeerimine

en: Please edit the following fields (no identifier means global)
et: Palun redigeeri järgnevaid välju (identifikaatorita väljad tähendavad globaalseid välju)

en: Contact list's name:
et: Kontaktiloendi nimi:

note: "Document" used as a name -- uri point to the root of a document tree
en: Document root:
et: Dokumendi juur:

en: Server username:
et: Serveri kasutajanimi:

en: Server password:
et: Serveri parool:

en: Add a remote contact
et: Kaugkontakti lisamine

en: Please fill in this form to create a new contact on a remote server
et: Palun täida see vorm, et lisada kaugserverisse uus kontakt

note: Translators: #%d - ordinal number
en: %s / List #%d
et: %s / %d. loend

note: Translators: #%d - ordinal number
en: List #%d
et: %d. loend

en: Edit remote contact
et: Kaugkontakti redigeerimine

en: Please fill in this form to change an existing contact on a remote server
et: Palun täida see vorm, et muuta kaugserveris olemasolevat kontakti

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Status
et: Olek

en: Accounts
et: Kontod

en: _Accounts
et: _Kontod

en: _Help
et: A_bi

en: Active
et: Aktiivne

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Remove
et: Eemalda

en: This is the Ekiga general configuration assistant. The following steps will set up Ekiga by asking a few simple questions.
    
    Once you have completed these steps, you can always change them later by selecting Preferences in the Edit menu.
et: See on Ekiga üldise seadistuse abiline. Ekiga esialgne sedistamine toimub sammhaaval ja selleks esitatakse Teile mõnined lihtsad küsimused.
    
    Hiljem on võimalik tehtud valikuid alati muuta valides Redaktorimenüü alt menüüpunkti Eelistused.

en: Welcome to Ekiga
et: Tere tulemast Ekiga kasutajaks

en: Personal Information
et: Isiklikud andmed

note: The user fields
en: Please enter your first name and your surname:
et: Palun sisesta oma eesnimi ja perekonnanimi:

en: Your first name and surname will be used when connecting to other VoIP and videoconferencing software.
et: Sinu ees- ja perekonnanime kasutatakse ühendumisel teise VoIP ja videokonverentsi tarkvaraga.

en: Ekiga.net Account
et: Ekiga.net konto

en: Please enter your username:
et: Palun sisesta oma kasutajanimi:

en: Please enter your password:
et: Palun sisesta oma parool:

en: The username and password are used to login to your existing account at the ekiga.net free SIP service. If you do not have an ekiga.net SIP address yet, you may first create an account below. This will provide a SIP address that allows people to call you.
    
    You may skip this step if you use an alternative SIP service, or if you would prefer to specify the login details later.
et: Kasutajanime ja parooli kasutatakse ekiga.net vabade SIP-teenuste alt Sinu olemasoleva kontoga sisselogimiseks. Kui sul pole veel ekiga.net SIP-aaddressi, siis on sul võimalik allpool omale konto luua. Sellega luuakse aadress, mille kaudu saavad inimesed Sulle helistada.
    
    Kui sa kasutad alternatiivset SIP-teenust või eelistad sisselogimisandmed hiljem sisestada, siis võib need sammud vahele jätta.

en: I do not want to sign up for the ekiga.net free service
et: Ma ei soovi registreeruda ekiga.net vaba teenuse kasutajaks

en: Ekiga Call Out Account
et: Ekiga väljahelistamise konto

en: Please enter your account ID:
et: Palun sisesta oma kasutaja ID:

en: Please enter your PIN code:
et: Palun sisesta oma PIN-kood:

en: You can make calls to regular phones and cell numbers worldwide using Ekiga. To enable this, you need to do two things:
    - First buy an account at the URL below.
    - Then enter your account ID and PIN code.
    The service will work only if your account is created using the URL in this dialog.
et: Ekiga abil on Sul võimalik võtta kõnesid tava- ja mobiiltelefonidele üle maailma. Selle lubamiseks pead Sa tegema kahte asja:
    - Esmalt ostma omale konto allpool olevalt aadressilt.
    - Seejärel sisestama oma konto ID ja PIN-koodi.
    Teenus töötab ainult juhul, kui Su konto on loodud siinses dialoogis pakutud URL-i abil.

en: I do not want to sign up for the Ekiga Call Out service
et: Ma ei soovi registreeruda Ekiga.net teenuse kasutajaks

en: Connection Type
et: Ühenduse liik

note: The connection type
en: Please choose your connection type:
et: Palun vali oma ühenduse liik:

en: DSL/Cable (128 kbit/s uplink)
et: DSL/Kaabel (üleslaadimine 128 kbit/s)

en: DSL/Cable (512 kbit/s uplink)
et: DSL/Kaabel (üleslaadimine 512 kbit/s)

en: Keep current settings
et: Käesolevad sätted säilitatakse

en: The connection type will permit determining the best quality settings that Ekiga will use during calls. You can later change the settings individually in the preferences window.
et: Ühenduse liigi abil saab Ekiga valida kõnedele parimad kvaliteedisätted. Hiljem saab sätteid ükshaaval muuta eelistuste aknas.

en: Audio Devices
et: Audioseadmed

en: Please choose the audio ringing device:
et: Palun vali helinaseade:

en: The audio ringing device is the device that will be used to play the ringing sound on incoming calls.
et: Helinaseade on sissetulevate kõnede korral helina esitamiseks kasutatav seade.

note: ---
en: Please choose the audio output device:
et: Palun vali audioväljundi seade:

en: The audio output device is the device that will be used to play audio during calls.
et: Audio väljundseade on kõnede ajal heli esitamiseks kasutatav seade.

note: ---
en: Please choose the audio input device:
et: Palun vali audiosisendi seade:

en: The audio input device is the device that will be used to record your voice during calls.
et: Audio sisendseade on kõnede ajal sinu hääle salvestamiseks kasutatav seade.

en: Video Input Device
et: Videosisendi seade

en: Please choose your video input device:
et: Palun vali oma videosisendi seade:

en: The video input device is the device that will be used to capture video during calls.
et: Video sisendseade on kõnede ajal videopildi salvestamise seade.

en: No device found
et: Seadet ei leitud

en: Configuration Complete
et: Seadistused on valmis

en: You have now finished the Ekiga configuration. All the settings can be changed in the Ekiga preferences. Enjoy!
et: Sa oled Ekiga seadistamisega lõpule jõudnud. Kõiki sätteid on võimalik muuta Ekiga eelistuste alt.

en: Configuration summary:
et: Seadistuste kokkuvõte:

en: Audio Ringing Device
et: Helinaseade

en: Audio Output Device
et: Audioväljundi seade

en: Audio Input Device
et: Audiosisendi seade

en: SIP URI
et: SIP-URI

en: Ekiga Call Out
et: Ekiga väljahelistamine

en: Ekiga Configuration Assistant (%d of %d)
et: Seadistusabiline (%d. samm %d'st)

en: Contributors:
et: Kaastöötajad:

en: Artwork:
et: Kunst:

en: See AUTHORS file for full credits
et: Kõigi autorite loetelu on failis AUTHORS

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: See programm on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details. You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
et: Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi. Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle programmiga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Ekiga is licensed under the GPL license and as a special exception, you have permission to link or otherwise combine this program with the programs OPAL, OpenH323 and PWLIB, and distribute the combination, without applying the requirements of the GNU GPL to the OPAL, OpenH323 and PWLIB programs, as long as you do follow the requirements of the GNU GPL for all the rest of the software thus combined.
et: Ekiga on avaldatud GPL litsentsi all ühe erandiga: sul on lubatud linkida või muul viisil kombineerida seda programmidega OPAL, OpenH323 ja PWLIB ning sellist kooslust levitada ilma, et GNU GPL litsentsi nõuded rakenduksid programmidele OPAL, OpenH323 ja PWLIB, kuni sa järgid GNU GPL litsentsi tingimusi ülejäänud osale tarkvarast ning nende kombinatsioonile.

en: Ekiga is full-featured SIP and H.323 compatible VoIP, IP-Telephony and Videoconferencing application that allows you to make audio and video calls to remote users with SIP and H.323 hardware or software.
et: Ekiga on täisfunktsionaalne SIP- ja H.323-ühilduv VoIP, IP-telefoni ja videokonverentsi rakendus. Selle abil on võimalik võtta audio- ja videokõnesid SIP ja H.323 riist- või tarkvara pruukivatele kaugkasutajatele.

en: Unable to open help file.
et: Abiteabe faili pole võimalik avada.

en: Presence
et: Kohalolek

en: Addressbook
et: Aadressiraamat

en: Unknown
et: Tundmatu

en: A:%.1f/%.1f   V:%.1f/%.1f   FPS:%d/%d
et: A:%.1f/%.1f   V:%.1f/%.1f   Kaadrisagedus:%d/%d

note: %s is the SIP/H.323 address of the remote user, this text is shown below video during a call
en: Connected with %s
et: %s (ühendatud)

en: Standby
et: Ootel

en: Call on hold
et: Kõne on ootel

en: Call retrieved
et: Kõne on vastu võetud

en: Missed call from %s
et: Vastamata kõne kontolt %s

en: Error
et: Viga

en: Error while initializing video output
et: Viga audioväljundi lähtestamisel

en: No video will be displayed on your machine during this call
et: Selle kõne vältel sinu masinas videopilti ei näidata

en: There was an error opening or initializing the video output. Please verify that no other application is using the accelerated video output.
et: Videoväljundi avamisel või lähtestamisel esines viga. Palun veendu, et ükski teine rakendus ei kasutaks kiirendusega videoväljundit.

en: There was an error opening or initializing the video output. Please verify that you are using a color depth of 24 or 32 bits per pixel.
et: Videoväljundi lähtestamisel esines viga. Palun veendu, et kasutatav värvisügavus on 24 või 32 bitti piksli kohta.

note: Translators: This is a hotplug status
en: Added video input device %s
et: Videosisendi seade %s lisatud

note: Translators: This is a hotplug status
en: Removed video input device %s
et: Videosisendi seade %s eemaldatud

en: Error while accessing video device %s
et: Viga videoseadmele %s ligipääsul

en: A moving logo will be transmitted during calls.
et: Kõne ajal edastatakse liikuva logoga pilti.

en: There was an error while opening the device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your permissions and make sure that the appropriate driver is loaded.
et: Seadme avamisel tekkis viga. Kui see on irdseade, siis võibolla aitab seadme uuesti ühendamine. Kui see on püsivalt ühendatud seade, siis palun kontrolli oma pääsuõigusi ja veendu, et seadmele on laaditud õige draiver.

en: Your video driver doesn't support the requested video format.
et: Sinu videodraiver ei toeta küsitud videovormingut.

en: Could not open the chosen channel.
et: Valitud kanalit pole võimalik avada.

en: Your driver doesn't seem to support any of the color formats supported by Ekiga.
     Please check your kernel driver documentation in order to determine which Palette is supported.
et: Tundub, et sinu draiver ei toeta ühtegi Ekiga poolt toetatud värvivormingut.
    Palun vaata oma kerneli draiveri dokumentatsioonist, milline värvipalett on toetatud.

en: Error while setting the frame rate.
et: Viga kaadrisageduse määramisel.

en: Error while setting the frame size.
et: Viga kaadrisuuruse määramisel.

en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

note: Translators: This is a hotplug status
en: Added audio input device %s
et: Audiosisendi seade %s lisatud

note: Translators: This is a hotplug status
en: Removed audio input device %s
et: Audiosisendi seade %s eemaldatud

en: Error while opening audio input device %s
et: Viga audiosisendi seadme %s avamisel

note: Translators: This happens when there is an error with audio input: * Nothing ("silence") will be transmitted
en: Only silence will be transmitted.
et: Üle kantakse ainult vaikust.

en: Unable to open the selected audio device for recording. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup, the permissions and that the device is not busy.
et: Valitud audioseadet pole võimalik salvestamiseks avada. Kui see on irdseade, siis võibolla aitab seadme uuesti ühendamine. Kui see ei aita või kui tegemist pole irdseadmega, siis palun kontrolli oma audiosätteid ja pääsuõigusi ning veendu, et seade pole hõivatud.

en: The selected audio device was successfully opened but it is impossible to read data from this device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup.
et: Valitud audioseade avati edukalt, kui sellest pole võimalik andmeid lugeda. Kui see on irdseade, siis võibolla aitab seadme uuesti ühendamine. Kui see ei aita või kui tegemist pole irdseadmega, siis palun kontrolli oma audiosätteid.

en: Added audio output device %s
et: Audioväljundi seade %s lisatud

en: Removed audio output device %s
et: Audioväljundi seade %s eemaldatud

en: Error while opening audio output device %s
et: Viga audioväljundi seadme %s avamisel

en: No incoming sound will be played.
et: Sissetulevat heli ei esitata.

en: Unable to open the selected audio device for playing. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup, the permissions and that the device is not busy.
et: Valitud audioseadet pole võimalik audio esitamiseks avada. Kui see on irdseade, siis võibolla aitab seadme uuesti ühendamine. Kui see ei aita või kui tegemist pole irdseadmega, siis palun kontrolli oma audiosätteid ja pääsuõigusi ning veendu, et seade pole hõivatud.

en: The selected audio device was successfully opened but it is impossible to write data to this device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup.
et: Valitud audioseade avati edukalt, kui sellesse pole võimalik andmeid kirjutada. Kui see on irdseade, siis võibolla aitab seadme uuesti ühendamine. Kui see ei aita või kui tegemist pole irdseadmega, siis palun kontrolli oma audiosätteid.

en: Video Settings
et: Videosätted

en: Adjust brightness
et: Heleduse muutmine

en: Adjust whiteness
et: Heleduse kohandamine

en: Adjust color
et: Värvide kohandamine

en: Adjust contrast
et: Kontrasti muutmine

en: Audio Settings
et: Audiosätted

en: _Retrieve Call
et: _Võta kõne vastu

en: H_old Call
et: Pane kõne _ootele

en: Suspend _Audio
et: Peata _audio

en: Suspend _Video
et: Peata _video

en: Resume _Audio
et: Jätka _audioedastust

en: Resume _Video
et: Jätka _videoedastust

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: Accept
et: Nõustu

en: Incoming call from
et: Sissetulev kõne kasutajalt

en: Remote URI:
et: Kaug-URI:

en: Remote Application:
et: Kaugrakendus:

en: Account ID:
et: Konto ID:

en: Call from %s
et: Kõne kontolt %s

en: Call Duration: %s
et: Kõne kestus: %s

en: Transfer call to:
et: Saada kõne kasutajale:

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

en: Detected new audio input device:
et: Tuvastati uus audiosisendi seade:

en: Detected new audio output device:
et: Tuvastati uus audioväljundi seade:

en: Detected new ringer device:
et: Tuvastati uus helinaseade:

en: Detected new video input device:
et: Tuvastati uus videosisendi seade:

en: Video Devices
et: Videoseadmed

en: Do you want to use it as default device?
et: Kas sa soovid seda vaikimisi seadmena kasutada?

en: _Chat
et: _Vestlus

en: Ca_ll
et: _Helista

en: Place a new call
et: Helistamine

en: _Hang up
et: _Katkesta

en: Terminate the current call
et: Käimasoleva kõne katkestamine

en: Co_ntact
et: _Kontakt

en: Act on selected contact
et: Valitud kontakti peale reageerimine

en: A_dd Contact
et: _Lisa kontakt

en: Add a contact to the roster
et: Kontakti lisamine röstrisse

en: Find contacts
et: Kontaktide otsimine

en: Hold the current call
et: Kõne ootelepanek

en: _Transfer Call
et: _Suuna kõne ümber

en: Transfer the current call
et: Käesoleva kõne ümbersuunamine

en: Suspend or resume the audio transmission
et: Audio ülekandmise peatamine või taastamine

en: Suspend or resume the video transmission
et: Video ülekandmise peatamine või taastamine

note: FIXME: that isn't a very good way to do things
en: Other
et: Muu

en: Other possible actions
et: Ülejäänud võimalikud tegevused

en: Close the Ekiga window
et: Ekiga akna sulgemine

en: Quit
et: Lõpeta

en: _Configuration Assistant
et: _Seadistusabiline

en: Run the configuration assistant
et: Seadistusabilise käivitamine

en: Edit your accounts
et: Sinu kontode redigeerimine

en: Change your preferences
et: Sinu eelistuste muutmine

en: _View
et: _Vaade

en: Con_tacts
et: K_ontaktid

en: View the contacts list
et: Kontaktide nimekirja vaatamine

en: _Dialpad
et: _Klahvistik

en: View the dialpad
et: Numbriklahvistiku vaatamine

en: _Call History
et: Kõnede _ajalugu

en: View the call history
et: Kõnede ajaloo vaatamine

en: _Show Call Panel
et: Näita kõnede _paneeli

en: _Local Video
et: _Kohalik video

en: Local video image
et: Kohalik videopilt

en: _Remote Video
et: Kau_gvideo

en: Remote video image
et: Võrgust tulev videopilt

en: _Picture-in-Picture
et: _Pilt-pildis

en: Both video images
et: Mõlemad videopildid

en: Picture-in-Picture in Separate _Window
et: Pilt-pildis _eraldi aknas

en: Zoom in
et: Suurendamine

en: Zoom out
et: Vähendamine

en: Normal size
et: Algsuurus

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: Switch to fullscreen
et: Lülitumine täisekraanile

en: Get help by reading the Ekiga manual
et: Abiteabe saamine Ekiga käsiraamatut lugedes

en: View information about Ekiga
et: Ekiga kohta lähema teabe vaatamine

en: Enter a URI on the left, and click this button to place a call or to hangup
et: Sisesta vasakul asuvasse lahtrisse URI ja helistamiseks või toru hargileviskamiseks vajuta sellele nupule

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Dialpad
et: Klahvid

en: Call history
et: Kõnede ajalugu

en: Change the volume of your soundcard
et: Helikaardi valjuse muutmine

en: Change the color settings of your video device
et: Videoseadme värvisätete muutmine

note: Translators: TX is a common abbreviation for "transmit".  As it * is shown in a tooltip, there is no space constraint
en: TX: %dx%d
et: Ülekanne: %dx%d

note: Translators: RX is a common abbreviation for "receive".  As it * is shown in a tooltip, there is no space constraint
en: RX: %dx%d
et: Vastuvõtt: %dx%d

en: Lost packets: %.1f %%
    Late packets: %.1f %%
    Out of order packets: %.1f %%
    Jitter buffer: %d ms%s%s%s
et: Kadunud pakette: %.1f %%
    Hilinenud pakette: %.1f %%
    Segamini järjekorraga pakette: %.1f %%
    Värinapuhver: %d ms%s%s%s

en: Prints debug messages in the console (level between 1 and 5)
et: Silumisteadete väljastamine konsoolile (tasemega 1-5)

en: Prints user plane debug messages in the console (level between 1 and 4)
et: Kasutaja silumisteadete väljastamine konsoolile (tasemega 1-4)

en: Makes Ekiga call the given URI
et: Ekikaga helistamine määratud URI-ile

en: Play sound for new voice mails
et: Heli esitamine kõneposti uute sõnumite korral

en: Play sound for new instant messages
et: Heli esitamine uute välksõnumite korral

en: _Full name:
et: _Täisnimi:

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Start _hidden
et: Käivitatakse _peidetuna

en: Show offline _contacts
et: Ü_hendamata kontaktid on nähtaval

en: Video Display
et: Videokuva

en: Place windows displaying video _above other windows
et: Videokuvamise _akent hoitakse kõigi teiste akende peal

en: Network Settings
et: Võrgusätted

en: Enable network _detection
et: _Võrgu tuvastamine on lubatud

en: Call Forwarding
et: Kõneedastus

en: _Always forward calls to the given host
et: _Kõned edastatakse alati määratud hostile

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings
et: Kui märgitud, siis edastatakse kõik sisenevad kõned protokolli sätetes määratud hostile

en: Forward calls to the given host if _no answer
et: Kõned edastatakse määratud hostile kui ei _vastata

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings if you do not answer the call
et: Kui märgitud, siis edastatakse sisenevad kõned vastamata jätmise korral protokolli sätetes määratud hostile

en: Forward calls to the given host if _busy
et: Kõned edastatakse määratud hostile kui ollakse _hõivatud

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings if you already are in a call or if you are in Do Not Disturb mode
et: Kui märgitud, siis edastatakse sisenevad kõned mitte-häirida režiimi korral protokolli sätetes määratud hostile

en: Call Options
et: Kõne valikud

note: Add all the fields
en: Timeout to reject or forward unanswered incoming calls (in seconds):
et: Sisenevate vastamata kõnede tagasilükkamise ajapiirang (sekundites):

en: _Automatically answer incoming calls
et: Sisenevale kõnele _automaatne vasamine

en: Ekiga Sound Events
et: Ekiga helisündmused

en: Event
et: Sündmus

en: Choose a sound
et: Heli valimine

en: Wavefiles
et: Wav-failid

en: Play
et: Esita

en: Tone
et: Toon

en: Misc Settings
et: Muud sätted

en: Forward _URI:
et: Ümbersuunamise _URI:

en: Advanced Settings
et: Laiendatud sätted

note: The toggles
en: Enable H.245 _tunneling
et: H.245 _tunneldamine lubatud

en: Enable _early H.245
et: _Varajane H.245 lubatud

en: Enable fast _start procedure
et: Kiirkäivitamise protseduur on _lubatud

en: Connection will be established in Fast Start mode. Fast Start is a new way to start calls faster that was introduced in H.323v2. It is not supported by Netmeeting and using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting.
et: Ühenduse loomine kiirkäivituse režiimis. See on H.323 protokolli 2. versioonis loodud uus viis kõnede kiiremaks alustamiseks. Kahjuks Netmeeting seda ei toeta ning kiirkäivituse ja H.245 tunneli kooskasutamine võib panna mõned Netmeetingu kliendid kokku jooksma.

en: DTMF Mode
et: DTMF-režiim

en: _Send DTMF as:
et: DTMF s_aadetakse kui:

en: Select the mode for DTMFs sending
et: DTMF-i saatmisrežiimi valimine

en: INFO
et: TEAVE

en: _Outbound Proxy:
et: _Väljuvate kõnede proksi:

en: Ringing Device
et: Helinaseade

en: Select the ringing audio device to use
et: Helisemiseks kasutatava audioseadme valimine

en: Output device:
et: Väljundseade:

en: Input device:
et: Sisendseade:

note: That button will refresh the device list
en: _Detect devices
et: _Tuvasta seadmed

en: Click here to refresh the device list
et: Seadmete nimekirja uuendamiseks klõpsa siia

en: PAL (Europe)
et: PAL (Euroopa)

en: NTSC (America)
et: NTSC (Ameerika)

en: SECAM (France)
et: SECAM (Prantsusmaa)

en: Auto
et: Automaatne

note: Video Channel
en: Channel:
et: Kanal:

en: Size:
et: Suurus:

en: Select the transmitted video size
et: Vali ülekantava video suurus

en: Format:
et: Vorming:

en: Codecs
et: Koodekid

en: Settings
et: Sätted

note: Translators: the full sentence is Automatically adjust jitter buffer between X and Y ms
en: Enable silence _detection
et: _Vaikuse tuvastamine on lubatud

en: Enable echo can_celation
et: _Kaja eemaldamine on lubatud

en: Maximum _jitter buffer (in ms):
et: Suurim _värinapuhver (millisekundites):

note: Translators: the full sentence is Keep a minimum video quality of X %
en: Picture Quality
et: Pildikvaliteet

en: Choose if you want to guarantee a minimum image quality (possibly leading to dropped frames in order not to surpass the bitrate limit) or if you prefer to keep the frame rate
et: Vali, kas tahad tagada minimaalse kvaliteedi (mis võib põhjustada kaadrite ärajätmist, et mitte ületada bitikiiruse piirangut) või eelistad kaadrikiiruse tagamist

en: Maximum video _bitrate (in kbits/s):
et: _Video suurim läbilaskevõime (kbit/s):

en: The maximum video bitrate in kbits/s. The video quality and the effective frame rate will be dynamically adjusted to keep the bitrate at the given value.
et: Video suurim läbilaskevõime ühikuga kilobaite sekundis. Video kvaliteet ja sekundis ülekantavate kaadrite arvu reguleeritakse dünaamiliselt nii, et bitisagedus vastaks siin määratud väärtusele.

en: Ekiga Preferences
et: Ekiga eelistused

en: General
et: Üldine

en: Personal Data
et: Isiklikud andmed

en: General Settings
et: Üldised sätted

en: Sound Events
et: Helisündmused

en: Protocols
et: Protokollid

en: SIP Settings
et: SIP-sätted

en: H.323 Settings
et: H.323-sätted

en: Devices
et: Seadmed

en: You have %d message | You have %d messages
et[0]: Sulle on %d sõnum
et[1]: Sulle on %d sõnumit

en: The following accounts are inactive:
et: Järgnevad kontod on passiivsed:

en: Online
et: Ühendatud

en: Away
et: Eemal

en: Do Not Disturb
et: Mitte häirida

en: Custom message...
et: Kohandatud sõnum...

en: Clear
et: Tühjenda

note: Build the dialog
en: Custom Message
et: Kohandatud sõnum

en: Delete custom messages:
et: Kohandatud sõnumite kustutamine:

en: Define a custom message:
et: Kohandatud sõnumite kirjeldamine:
