master - en to kk translation catalogue (99 entries)

en: Audio input device
kk: Аудио енгізу құрылғысы

en: Audio output device
kk: Аудио шығару құрылғысы

en: Full name
kk: Толық аты

en: Show offline contacts
kk: Желіде еместерді көрсету

en: The STUN Server
kk: STUN сервері

en: Video input device
kk: Видео енгізу құрылғысы

en: Video size
kk: Видео өлшемі

en: _Find
kk: Ізд_еу

en: Clear List
kk: Тізімді тазарту

en: Received
kk: Алынған

en: Unnamed
kk: Атаусыз

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Remove
kk: Ө_шіру

en: Name:
kk: Аты:

en: Address:
kk: Адресі:

en: Rename
kk: Атын өзгерту

en: Rename group
kk: Топ атын ауыстыру

en: Failed
kk: Сәтсіз

en: _Disable
kk: Сө_ндіру

en: _Enable
kk: Іске қ_осу

en: User:
kk: Пайдаланушы:

en: Password:
kk: Пароль:

en: Processing...
kk: Өңдеу...

en: _User:
kk: Па_йдаланушы:

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: _Name:
kk: _Аты:

en: Message
kk: Хабарлама

en: Not found
kk: Табылмады

en: Not implemented
kk: Іске асырылмаған

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

note: This will add static and dynamic actions
en: _Action
kk: Әр_екет

en: Full Name
kk: Толық аты

en: Open link in browser
kk: Сілтемені браузерде ашу

en: _Home phone:
kk: Үй _телефон нөмірі:

en: Audio test
kk: Аудио сынау

en: Video test
kk: Видео сынау

note: Translators: "Screencast" means the video input device will be your screen -- the other end will see your desktop
en: Crazy
kk: Жынды

en: _Refresh
kk: Жаңар_ту

en: _Password
kk: _Пароль

en: inactive
kk: белсенді емес

en: connecting
kk: байланысу

en: disconnected
kk: байланыспаған

en: connected
kk: байланысқан

en: Server:
kk: Сервер:

en: Resource:
kk: Ресурс:

en: Edit
kk: Түзету

en: Forbid him/her to see my status
kk: Оған менің қалып-күйімді көруді рұқсат етпеу

en: Start chat
kk: Чатты бастау

en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

en: _Add a new contact
kk: Жаңа к_онтакт қосу

en: Account Name
kk: Тіркелгі аты

en: Status
kk: Күйі

en: Accounts
kk: Тіркелгілер

en: _Accounts
kk: _Тіркелгілер

en: _Help
kk: _Көмек

en: Active
kk: Белсенді

en: Enable
kk: Қосу

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Personal Information
kk: Жеке ақпарат

en: Please enter your password:
kk: Өз пароліңізді енгізіңіз:

en: Video Input Device
kk: Видео енгізу құрылғысы

en: Audio Output Device
kk: Аудио шығару құрылғысы

en: Audio Input Device
kk: Аудио енгізу құрылғысы

en: Contributors:
kk: Үлесін қосқандар:

en: Standby
kk: Күту

en: Error
kk: Қате

en: Unknown error.
kk: Белгісіз қате.

en: Reject
kk: Тайдыру

en: Accept
kk: Қабылдау

en: No
kk: Жоқ

en: Yes
kk: Иә

en: Quit
kk: Шығу

en: _View
kk: _Түрі

en: Zoom in
kk: Үлкейту

en: Zoom out
kk: Кішірейту

en: Normal size
kk: Қалыпты өлшемі

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: Contacts
kk: Контакттар

en: _Full name:
kk: Т_олық аты:

en: Show offline _contacts
kk: Желіде _еместерді көрсету

en: Event
kk: Оқиға

en: Choose a sound
kk: Дыбысты таңдаңыз

en: Play
kk: Ойнату

en: INFO
kk: АҚПАРАТ

en: Output device:
kk: Шығыс құрылғы:

note: Video Channel
en: Channel:
kk: Канал:

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: Format:
kk: Пішімі:

en: Settings
kk: Баптаулар

en: General
kk: Жалпы

en: General Settings
kk: Жалпы баптаулар

note: The player
en: Audio
kk: Аудио

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Video
kk: Видео

en: Online
kk: Осында

en: Away
kk: Кетіп қалған

en: Do Not Disturb
kk: Мазамды алмаңыз

en: Clear
kk: Тазарту
