ekiga - en to pl translation catalogue (727 entries)

note: Application name
en: Ekiga Softphone
pl: Telefon Ekiga

en: IP Telephony, VoIP and Video Conferencing
pl: Telefonia IP, VoIP i wideokonferencje

en: Talk to and see people over the Internet
pl: Rozmowy i wideokonferencje przez Internet

en: Audio output device
pl: Wyjściowe urządzenie dźwiękowe

en: Select the audio output device to use
pl: Wybór wyjściowego urządzenia dźwiękowego

en: Audio input device
pl: Wejściowe urządzenie dźwiękowe

en: Select the audio input device to use
pl: Wybór wejściowego urządzenia dźwiękowego

en: Video input device
pl: Wejściowe urządzenie wideo

en: Select the video input device to use. If an error occurs when using this device a test picture will be transmitted.
pl: Wybór wejściowego urządzenia wideo. Jeżeli wystąpi błąd podczas użycia tego urządzenia, zostanie wysłany obraz testowy.

en: Video size
pl: Rozmiar obrazu wideo

en: Select the transmitted video size: Small (QCIF 176x144) or Large (CIF 352x288)
pl: Wybór rozmiaru przesyłanego obrazu: mały (QCIF 176x144) lub duży (CIF 352x288)

en: Video channel
pl: Kanał wideo

en: The video channel number to use (to select camera, tv or other sources)
pl: Numer używanego kanału wideo (kamera, tv, ew. inne źródła)

en: Video format
pl: Format obrazu

en: Select the format for video cameras (does not apply to most USB cameras)
pl: Wybór formatu obrazu dla kamery wideo (nie odnosi się do większości kamer USB)

en: Video preview
pl: Podgląd obrazu wideo

en: Display images from your camera device
pl: Wyświetla obraz z kamery

en: Frame Rate
pl: Liczba klatek wideo na sekundę

en: The maximum transmitted frame rate in frames/s. This rate may not be reached in case a minimum quality was configure via a TSTO value smaller than 31 and the bitrate selected is not sufficient to support this minimum quality
pl: Maksymalna liczba przesyłanych klatek w klatkach/s. Ta liczba może nie zostać osiągnięta w przypadku minimalnej jakości skonfigurowanej poprzez wartość TSTO niższej od 31, a wybrana gęstość bitowa jest niewystarczająca do obsługi najniższej jakości

en: Full name
pl: Imię i nazwisko

en: Enter your full name
pl: Proszę wprowadzić imię i nazwisko

en: Contact short status
pl: Stan kontaktu (krótki)

en: The short status information
pl: Informacja o stanie (krótka)

en: Contact long status
pl: Stan kontaktu (długi)

en: The long status information
pl: Informacja o stanie (długim)

en: The Audio Codecs List
pl: Lista kodeków dźwięku

en: The audio codecs list
pl: Lista kodeków dźwięku

en: Enable silence detection
pl: Wykrywanie ciszy

en: If enabled, use silence detection with the codecs supporting it
pl: Określa, czy nastąpi wykrywanie ciszy w kodekach, które je obsługują

en: Enable echo cancellation
pl: Usuwanie echa

en: If enabled, use echo cancellation
pl: Określa, czy włączone jest usuwanie echa

en: Alternative audio output device
pl: Alternatywne urządzenie wyjścia dźwięku

en: Select an alternative audio output device to use for sound events.
pl: Wybór alternatywnego urządzenia wyjścia dźwięku dla zdarzeń dźwiękowych.

en: The incoming call sound
pl: Dźwięk połączenia przychodzącego

en: The sound that will be played on incoming calls, if enabled
pl: Jeżeli ustawione, dźwięk odtwarzany przy połączeniach przychodzących

en: Play sound on incoming calls
pl: Dźwięk przy połączeniach przychodzących

en: The chosen sound will be played on incoming calls, if enabled
pl: Określa, czy wybrany dźwięk będzie odtwarzany przy połączeniu przychodzącym

en: The new instant message sound
pl: Dźwięk nowej wiadomości

en: The sound that will be played when there is a new instant message, if enabled
pl: Jeżeli ustawione, dźwięk odtwarzany jeżeli jest nowa wiadomość

en: Play sound on new message
pl: Dźwięk przy nowej wiadomości

en: The chosen sound will be played when a new instant message is received, if enabled
pl: Określa, czy wybrany dźwięk będzie odtwarzany przy odbiorze wiadomości

en: The new voice mail sound
pl: Dźwięk poczty głosowej

en: The sound that will be played when there is a new voice mail, if enabled
pl: Jeżeli ustawione, dźwięk odtwarzany jeżeli jest nowa poczta głosowa

en: Play sound on new voice mail
pl: Dźwięk przy nowej poczcie głosowej

en: The chosen sound will be played when a new voice mail is received, if enabled
pl: Określa, czy wybrany dźwięk będzie odtwarzany przy odbiorze poczty głosowej

en: Play ring tone
pl: Dźwięk dzwonka

en: The chosen sound will be played when calling somebody, if enabled
pl: Określa, czy wybrany dźwięk będzie odtwarzany podczas łączenia

en: The dial tone sound
pl: Dźwięk sygnału zgłoszenia

en: The sound that will be played when calling somebody, if enabled
pl: Jeżeli ustawione, dźwięk odtwarzany przy łączeniu

en: Play busy tone
pl: Dźwięk zajętości

en: The chosen sound will be played at the end of calls or calling somebody who is busy, if enabled
pl: Określa, czy wybrany dźwięk będzie odtwarzany na zakończenie każdego połączenia lub podczas łączenia z osobą zajętą

en: The busy tone sound
pl: Dźwięk zajętości

en: The sound that will be played at the end of calls or when calling somebody who is busy, if enabled
pl: Jeżeli ustawione, dźwięk odtwarzany na zakończenie połączenia lub podczas łączenia z zajętą osobą

en: The accounts list
pl: Lista kont

en: The list of accounts to which Ekiga should register
pl: Lista kont w których program Ekiga powinien się zarejestrować

en: Type of Service (TOS) byte on outgoing RTP IP packets
pl: Bajt TOS (Type of Service) wychodzących pakietów IP protokołu RTP

en: The Type of Service (TOS) byte on outgoing RTP IP packets. This byte is used by the network to provide some level of Quality of Service (QoS). Default value 184 (0xB8) correspond to Expedited Forwarding (EF) PHB as defined in RFC 3246.
pl: Bajt TOS (Type of Service) wychodzących pakietów IP protokołu RTP. Ten bajt jest używany przez sieć do dostarczenia pewnego poziomu QoS (Quality of Service). Domyślna wartość 184 (0xB8) odpowiada PHB EF (Expedited Forwarding) określonego w dokumencie RFC 3246.

en: Listen port
pl: Port nasłuchu

en: The port to listen to for incoming connections. Ekiga needs to be restarted for the new value to take effect
pl: Port dla połączeń przychodzących. Aby nowe wartości odniosły skutek, należy ponownie uruchomić program Ekiga

en: Outbound Proxy
pl: Wychodzący pośrednik sieciowy

en: The SIP Outbound Proxy to use for outgoing calls
pl: Wychodzący pośrednik sieciowy SIP dla połączeń wychodzących

en: Forward calls to host
pl: Przekazywanie połączeń do komputera

en: The host where calls should be forwarded if call forwarding is enabled
pl: Nazwa komputera, do którego będą przekazywane połączenia jeżeli przekazywanie jest włączone

en: DTMF sending
pl: Wysyłanie DTMF

en: Select the mode for sending DTMFs. The values can be 0 (for "RFC2833") and 1 (for "INFO")
pl: Wybranie trybu wysyłania kodów DTMF. Wartością może być 0 (dla "RFC2833", 1 (dla "INFO")

en: The port to listen to for incoming connections. Ekiga needs to be restarted for the new value to take effect.
pl: Port dla połączeń przychodzących. Aby nowe wartości odniosły skutek, należy ponownie uruchomić program Ekiga.

en: TCP port range
pl: Zakres portów TCP

en: The range of TCP ports that Ekiga will use for the H.323 H.245 channel. This port range has no effect if both participants to the conference are using H.245 Tunneling.
pl: Zakres portów TCP, które zostaną użyte przez program Ekiga dla kanału H.323 H.245. Ustawienie to nie ma znaczenia jeżeli obydwaj uczestnicy połączenia używają tunelowania H.245.

en: UDP port range
pl: Zakres portów UDP

en: The range of UDP ports that Ekiga will use.
pl: Zakres portów UDP używanych przez program Ekiga.

en: Enable H.245 tunneling
pl: Tunelowanie H.245

en: This enables H.245 Tunneling mode. In H.245 Tunneling mode H.245 messages are encapsulated into the H.225 channel (port 1720). This saves one TCP connection during calls. H.245 Tunneling was introduced in H.323v2 and Netmeeting does not support it. Using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting.
pl: Uruchamia tryb tunelowania H.245. W trybie tunelowania H.245 komunikaty H.245 są ukrywane w kanale H.225 (port 1720). Pozwala to zaoszczędzić jedno połączenie TCP podczas rozmów. Tunelowanie zostało wprowadzone w protokole H.323v2 i nie jest obsługiwane przez program NetMeeting. Użycie jednocześnie szybkiego uruchamiania i tunelowania H.245 może spowodować niespodziewane zamknięcie programu NetMeeting w niektórych jego wersjach.

en: Enable early H.245
pl: Wczesny protokół H.245

en: This enables H.245 early in the setup
pl: Włącza wczesny protokół H.245 w konfiguracji

en: Enable 'Fast Start'
pl: Szybkie uruchamianie

en: Connection will be established in Fast Start mode. Fast Start is a new way to start calls faster that was introduced in H.323v2. It is not supported by Netmeeting and using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting
pl: Połączenie zostanie ustanowione w trybie szybkiego uruchamiania. Szybkie uruchamianie umożliwia szybsze zestawianie połączeń od tego co zostało wprowadzone w protokole H.323v2. Metoda ta nie jest obsługiwana przez program NetMeeting i użycie jednocześnie Szybkiego uruchamiania i tunelowania H.245 może spowodować błąd w niektórych jego wersjach

en: Enable H.239
pl: Włączenie protokołu H.239

en: This enables H.239 capability for additional video roles
pl: Włącza możliwość H.239 dla dodatkowych ról obrazu

en: Extended Video Roles
pl: Rozszerzone role obrazu

en: Select the H.239 Video Role. The values can be 0 (for "disable extended video"), 1 (for "allow per content role mask"), 2 (for "force presentation"), or 3 (for "force live role")
pl: Wybranie roli obrazu H.239. Wartościami mogą być 0 (dla "disable extended video"), 1 (dla "allow per content role mask"), 2 (dla "force presentation") lub 3 (dla "force live role")

en: Select the mode for sending DTMFs. The values can be 0 (for "String"), 1 (for "Tone"), 2 (for "RFC2833"), or 3 (for "Q.931") (default is "String"). Choosing other values than "String" disables the Text Chat.
pl: Wybranie trybu wysyłania tonów DTMF. Wartościami mogą być 0 (dla "String"), 1 (dla "Tone"), 2 (dla "RFC2833"), 3 (dla "Q.931") (domyślne jest "String"). Wybór innych wartości niż "String" wyłącza rozmowę tekstową.

en: Always forward calls to the given host
pl: Stałe przekazywanie połączeń do podanego komputera

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below
pl: Określa, czy wszystkie połączenia przychodzące będą zawsze przekazywane do komputera wprowadzonego w poniższym polu

en: Forward calls to the given host if busy
pl: Przekazywanie połączeń do podanego komputera w przypadku zajętości

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below if you already are in a call or if you are in busy mode
pl: Określa, czy wszystkie połączenia przychodzące w przypadku zajętości będą przekazywane do komputera wprowadzonego w poniższym polu

en: Forward calls to the given host if no answer
pl: Przekazywanie połączeń do podanego komputera w przypadku braku odpowiedzi

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below if you do not answer the call
pl: Określa, czy wszystkie połączenia przychodzące w przypadku braku odpowiedzi będą przekazywane do komputera wprowadzonego w poniższym polu

en: The STUN Server
pl: Serwer STUN

en: The STUN server to use for STUN Support. STUN is a technology that permits passage through some types of NAT gateway
pl: Serwer STUN używany do obsługi STUN. STUN jest technologią pozwalającą na przejście przez kilka rodzajów bramek NAT

en: Enable STUN network detection
pl: Wykrywanie sieci STUN

en: Enable the automatic network setup resulting from the STUN test
pl: Włącza automatyczne ustawienie sieci poprzez test STUN

en: NAT Binding Timeout
pl: Ograniczenie czasu dowiązania NAT

en: Enter the number of seconds after which Ekiga should try refreshing the NAT binding when STUN is being used
pl: Proszę wprowadzić liczbę sekund, po których program Ekiga spróbuje odświeżyć dowiązanie NAT podczas używania STUN

en: Position on the screen of the call window
pl: Położenie na ekranie okna rozmowy

en: Size of the call window
pl: Rozmiar okna rozmowy

en: Position on the screen of the main window
pl: Położenie na ekranie głównego okna

en: Change the panel section of the main window
pl: Zmiana sekcji panelu głównego okna

en: Change the panel section of the main window (0=Contacts, 1=Dialpad, 2=Call history)
pl: Zmiana sekcji panelu głównego okna (0=kontakty, 1=panel wybierania, 2=historia rozmów)

en: Size of the chat window
pl: Rozmiar okna rozmowy tekstowej

en: Position on the screen of the chat window
pl: Położenie na ekranie okna rozmowy tekstowej

en: Size of the druid window
pl: Rozmiar okna asystenta konfiguracji

en: Position on the screen of the druid window
pl: Położenie na ekranie okna asystenta konfiguracji

en: Position on the screen of the address book window
pl: Położenie na ekranie okna książki adresowej

en: Size of the address book window
pl: Rozmiar okna książki adresowej

en: Position on the screen of the audio settings window
pl: Położenie na ekranie okna ustawień dźwięku

en: Size of the audio settings window
pl: Rozmiar okna ustawień dźwięku

en: Position on the screen of the video settings window
pl: Położenie na ekranie okna ustawień obrazu

en: Size of the video settings window
pl: Rozmiar okna ustawień obrazu

en: Position on the screen of the preferences window
pl: Położenie na ekranie okna preferencji

en: Size of the preferences window
pl: Rozmiar okna preferencji

en: Disable video hardware acceleration
pl: Wyłączenie sprzętowego przyspieszania obrazu

en: This key disables DirectX (on win32) and XVideo (on Linux) video hardware acceleration
pl: Ten klucz wyłącza sprzętowe przyspieszanie obrazu DirectX (na win32) oraz XVideo (w systemie Linux)

en: Allow picture-in-picture software scaling
pl: Programowe skalowanie obrazu-w-obrazie

en: Allow Ekiga to fall back to software scaling the picture-in-picture if hardware support is not available. If this is set to false, Ekiga will not try to open the PIP if hardware support is not available.
pl: Zezwolenie na awaryjny powrót do skalowania programowego obrazu-w-obrazie, jeśli obsługa sprzętowa jest niedostępna. Jeśli ustawione na "false", program Ekiga nie otworzy PIP, jeśli obsługa sprzętowa jest niedostępna.

en: Specify the software scaling algorithm
pl: Określa algorytm skalowania programowego

en: Specify the software scaling algorithm: 0: nearest neighbor, 1: nearest neighbor with box filter, 2: bilinear filtering, 3: hyperbolic filtering. Does not apply on windows systems.
pl: Określa algorytm skalowania programowego: 0 - najbliższy sąsiad, 1: najbliższy sąsiad z filtrem box, 2: filtrowanie dwuliniowe, 3: filtrowanie hiperboliczne. Nie dotyczy w systemach Windows.

en: The zoom value
pl: Współczynnik powiększenia

en: The zoom value in percent to apply to images displayed in the main GUI (can be 50, 100, or 200)
pl: Wartość powiększenia obrazów wyświetlanych w głównym oknie (może być 50, 100 lub 200)

en: Place windows displaying video above other windows during calls
pl: Umieszczanie okien wyświetlających wideo podczas połączenia ponad innymi oknami

en: The default video view
pl: Domyślny widok obrazu

en: The default video view (0: Local, 1: Remote, 2: Both, 3: Both in a separate window)
pl: Domyślny widok obrazu wideo (0: lokalny, 1: zdalny, 2: oba, 3: oba w oddzielnym oknie)

en: The video view before having switched to fullscreen
pl: Widok obrazu przed przełączenie w tryb pełnoekranowy

en: The video view before having switched to fullscreen (same values as video_view)
pl: Widok obrazu przed przełączeniem w tryb pełnoekranowy (ta sama wartość jak video_view)

en: Remote video window size
pl: Rozmiar okna ze zdalnym obrazem wideo

en: The size of the remote video window
pl: Rozmiar okna ze zdalnym obrazem wideo

en: Remote video window position
pl: Położenie okna ze zdalnym obrazem wideo

en: The position of the remote video window
pl: Położenie okna ze zdalnym obrazem wideo

en: Maximum jitter buffer
pl: Maksymalny rozmiar bufora synchronizacji

en: The maximum jitter buffer size for audio reception (in ms)
pl: Maksymalny rozmiar bufora synchronizacji dla odbieranego dźwięku (w ms)

en: The video codecs list
pl: Lista kodeków wideo

en: Maximum TX video bitrate
pl: Maksymalna gęstość bitowa wysyłanego obrazu

en: The maximum TX video bitrate in kbit/s. The video quality and the number of transmitted frames per second (depends on selected codec) will be dynamically adjusted above their minimum during calls to try to minimize the bandwidth to the given value
pl: Maksymalna gęstość bitowa wysyłanego obrazu wyrażana w kbit/s. Parametry jakości obrazu oraz liczby ramek przesyłanych w ciągu sekundy (zależnie od wybranego kodeku) będą dynamicznie dopasowywane przy utrzymywaniu powyżej wartości minimalnych, przy jednoczesnym ograniczeniu zajętości pasma do podanej wartości

en: Maximum RX video bitrate
pl: Maksymalna gęstość bitowa odbieranego obrazu

en: The maximum RX video bitrate in kbit/s. This value will be signaled to the peer endpoint that can adjust (if it supports it) its TX bitrate if it is above the signaled value
pl: Maksymalna gęstość bitowa odbieranego obrazu wyrażana w kbit/s. Użytkownik końcowy będzie o niej powiadomiony, aby mógł dopasować prędkość wysyłanych danych do wprowadzonej wartości (o ile obsługuje tę funkcję)

en: Whether to prefer to sustain the max. frame rate or lower it possibly in order to keep a minimum level of (spatial) quality for all frames. 0: Highest minimal quality, 31: lowest minimal quality
pl: Określa, czy utrzymywać maksymalną liczbę klatek na sekundę czy obniżyć ją, aby utrzymać minimalny poziom (przestrzennej) jakości dla wszystkich klatek. 0: Najwyższa jakość minimalna, 31: najniższa jakość minimalna

en: List of folded groups in the roster
pl: Lista zwiniętych grup na liście kontaktów

en: Show offline contacts
pl: Wyświetla kontakty w trybie offline

en: If enabled, offline contacts will be shown in the roster
pl: Określa, czy kontakty w trybie offline mają być wyświetlane na liście kontaktów

en: LDAP servers
pl: Serwery LDAP

en: List of configured LDAP servers
pl: Lista skonfigurowanych serwerów LDAP

en: Calls history
pl: Historia połączeń

en: The history of the 100 last calls
pl: Historia ostatnich 100 wykonanych połączeń

en: Kind of network selected in the assistant
pl: Rodzaj sieci wybrany w asystencie konfiguracji

en: 0: 56kbps, 1: ISDN, 2: DSL128, 3: DSL512, 4: LAN, 5: Custom
pl: 0: 56 kb/s, 1: ISDN, 2: DSL128, 3: DSL512, 4: LAN, 5: własne

en: No answer timeout
pl: Ograniczenie czasu odpowiedzi

en: Automatically reject or forward incoming calls if no answer is given after the specified amount of time (in seconds)
pl: Automatycznie odrzuca lub przekazuje nadchodzące połączenia, jeżeli brak odpowiedzi w ciągu podanego czasu (w sekundach)

en: Automatic answer
pl: Automatyczne odbieranie

en: If enabled, automatically answer incoming calls
pl: Określa, czy automatycznie odbierać połączenia przychodzące

en: New device detected
pl: Wykryto nowe urządzenie

en: Use it
pl: Użycie

en: Device removed
pl: Usunięto urządzenie

en: Neighbours
pl: Sąsiedzi

en: Clear List
pl: Wyczyść

en: Received
pl: Odebrane

en: Placed
pl: Wykonane

en: Missed
pl: Nieodebrane

note: Ignore
en: Incoming call from %s
pl: Połączenie przychodzące od %s

en: Remote URI:
pl: Zdalny adres URI:

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Accept
pl: Akceptuj

en: _New Contact
pl: _Nowy kontakt

en: Services
pl: Usługi

en: Echo test
pl: Test echa

en: Conference room
pl: Pokój konferencyjny

en: Call back test
pl: Test połączenia zwrotnego

en: Local roster
pl: Lokalna lista kontaktów

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Family
pl: Rodzina

en: Friend
pl: Przyjaciel

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; associate means someone who is at the same "level" than you.
en: Associate
pl: Współpracownik

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; assistant means someone who is at a lower "level" than you.
en: Assistant
pl: Asystent

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; supervisor means someone who is at a higher "level" than you.
en: Supervisor
pl: Przełożony

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; self means yourself.
en: Self
pl: Użytkownik

en: Add to local roster
pl: Dodaj do lokalnej listy

en: Please fill in this form to add a new contact to ekiga's internal roster
pl: Proszę wypełnić formularz, aby dodać nowy kontakt do wewnętrznej listy kontaktów programu Ekiga

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Name of the contact, as shown in your roster
pl: Nazwa kontaktu, tak jak wyświetlana na liście kontaktów

en: Address:
pl: Adres:

en: Address, e.g. sip:xyz@ekiga.net
pl: Adres, np. sip:xyz@ekiga.net

en: Put contact in groups:
pl: Umieszczenie kontaktu w grupie:

en: You supplied an unsupported address
pl: Wprowadzono nieobsługiwany adres

en: You already have a contact with this address!
pl: Na liście już znajduje się kontakt o takim adresie!

en: Rename group
pl: Zmień nazwę grupy

en: Please edit this group name
pl: Proszę zmodyfikować nazwę grupy

en: Unnamed
pl: Bez nazwy

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Remove
pl: _Usuń

en: Edit roster element
pl: Modyfikowanie elementu listy kontaktów

en: Please fill in this form to change an existing element of ekiga's internal roster
pl: Proszę wypełnić formularz, aby zmienić istniejący element wewnętrznej listy kontaktów programu Ekiga

en: Is a preferred contact
pl: Jest preferowanym kontaktem

en: Choose groups:
pl: Wybór grup:

en: Call
pl: Połącz

en: Transfer
pl: Przeniesienie

note: Translators : The alias we are registering already exists : failure
en: Duplicate alias
pl: Powtórzony alias

en: Bad username/password
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

en: Transport error
pl: Błąd transportu

en: Failed
pl: Nieudane

note: Translators: this is a state, not an action, i.e. it should be read as "(you are) unregistered", and not as "(you have been) unregistered"
en: Unregistered
pl: Nie zarejestrowano

note: translators : the result will look like : * "registered (with 2 voice mail messages)"
en: %s (with %d voice mail message) | %s (with %d voice mail messages)
pl[0]: %s (jedna wiadomość w poczcie głosowej)
pl[1]: %s (%d wiadomości w poczcie głosowej)
pl[2]: %s (%d wiadomości w poczcie głosowej)

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: _Disable
pl: _Wyłącz

en: _Enable
pl: Włą_cz

en: Recharge the account
pl: Doładuj konto

en: Consult the balance history
pl: Sprawdź historię stanu konta

en: Consult the call history
pl: Sprawdź historię połączeń

en: Edit account
pl: Modyfikowanie konta

en: Please update the following fields:
pl: Proszę zaktualizować następujące pola:

en: Account name, e.g. MyAccount
pl: Nazwa konta, np. MojeKonto

en: Registrar:
pl: Rejestrator:

en: The registrar, e.g. ekiga.net
pl: Rejestrator, np. ekiga.net

en: Gatekeeper:
pl: Bramka:

en: The gatekeeper, e.g. ekiga.net
pl: Bramka, np. ekiga.net

en: User:
pl: Użytkownik:

en: The user name, e.g. jim
pl: Nazwa użytkownika, np. jan

note: Translators: * SIP knows two usernames: The name for the client ("User") and the name * for the authentication procedure ("Authentication user")
en: Authentication user:
pl: Użytkownik uwierzytelniania:

en: The user name used during authentication, if different than the user name; leave empty if you do not have one
pl: Nazwa użytkownika użyta podczas uwierzytelnienia, jeśli jest różna od nazwy użytkownika. Należy pozostawić puste, jeśli nie jest potrzebna

en: Password:
pl: Hasło:

en: Password associated to the user
pl: Hasło powiązane z użytkownikiem

en: Timeout:
pl: Ograniczenie czasu:

en: Time in seconds after which the account registration is automatically retried
pl: Czas w sekundach, po jakim rejestracja konta zostanie automatycznie ponowiona

en: Enable account
pl: Włączenie konta

en: You did not supply a name for that account.
pl: Nie wprowadzono nazwy dla konta.

en: You did not supply a host to register to.
pl: Nie wprowadzono komputera do rejestracji.

en: You did not supply a user name for that account.
pl: Nie wprowadzono nazwy użytkownika dla tego konta.

en: The timeout should be at least 10 seconds.
pl: Ograniczenie czasu powinno wynosić co najmniej 10 sekund.

note: Translators: this is a state, not an action, i.e. it should be read as "(you are) registered", and not as "(you have been) registered"
en: Registered
pl: Zarejestrowano

en: Could not unregister
pl: Nie można się wyrejestrować

en: Could not register
pl: Nie można się zarejestrować

en: Could not register to
pl: Nie można zarejestrować w

en: Edit
pl: Edycja

en: Appointment
pl: Jestem umówiony

en: Breakfast
pl: Śniadanie

en: Dinner
pl: Obiad

en: Holiday
pl: Wakacje

en: In transit
pl: Przemieszczam się

en: Looking for work
pl: Szukam pracy

en: Meal
pl: Posiłek

en: Meeting
pl: Na spotkaniu

en: On the phone
pl: Przy telefonie

en: Playing
pl: Gram

en: Shopping
pl: Robię zakupy

en: Sleeping
pl: Śpię

en: Working
pl: Pracuję

en: _Add an Ekiga.net Account
pl: _Dodaj konto Ekiga.net

en: _Add an Ekiga Call Out Account
pl: D_odaj konto Ekiga Call Out

en: _Add a SIP Account
pl: Dodaj _konto SIP

en: _Add an H.323 Account
pl: Dodaj konto _H.323

en: Get an Ekiga.net SIP account
pl: Załóż konto SIP w Ekiga.net

en: _User:
pl: _Użytkownik:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: Get an Ekiga Call Out account
pl: Załóż konto Ekiga Call Out

en: _Account ID:
pl: Identyfik_ator konta:

en: _PIN code:
pl: Kod _PIN:

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Gatekeeper:
pl: _Bramka:

en: _Timeout:
pl: _Ograniczenie czasu:

en: _Registrar:
pl: _Rejestrator:

en: _Authentication user:
pl: Użytkownik u_wierzytelniania:

en: Local user cleared the call
pl: Lokalny użytkownik przerwał połączenie

en: Local user rejected the call
pl: Lokalny użytkownik odrzucił połączenie

en: Remote user cleared the call
pl: Zdalny użytkownik przerwał połączenie

en: Remote user rejected the call
pl: Zdalny użytkownik odrzucił połączenie

en: Remote user has stopped calling
pl: Zdalny użytkownik zaprzestał dzwonienia

en: Abnormal call termination
pl: Nieprawidłowe zakończenie połączenia

en: Could not connect to remote host
pl: Nie można połączyć się ze zdalnym komputerem

en: The Gatekeeper cleared the call
pl: Komputer bramki przerwał połączenie

en: User not found
pl: Nie odnaleziono użytkownika

en: Insufficient bandwidth
pl: Niewystarczające pasmo

en: No common codec
pl: Brak wspólnego kodeka

en: Call forwarded
pl: Połączenie przekazane

en: Security check failed
pl: Kontrola bezpieczeństwa się nie powiodła

en: Local user is busy
pl: Lokalny użytkownik jest zajęty

en: Congested link to remote party
pl: Przeciążone łącze do zdalnego użytkownika

en: Remote user is busy
pl: Zdalny użytkownik jest zajęty

en: Remote host is offline
pl: Zdalny komputer jest w trybie offline

en: User is not available
pl: Użytkownik jest niedostępny

en: Service unavailable
pl: Usługa jest niedostępna

en: Call completed
pl: Połączenie zostało zakończone

en: Missed call from
pl: Nieodebrane połączenie od

en: Missed call
pl: Nieodebrane połączenie

en: Ekiga did not manage to configure your network settings automatically. You can still use it, but you need to configure your network settings manually.
    
    Please see http://wiki.ekiga.org/index.php/Enable_port_forwarding_manually for instructions
pl: Automatyczna konfiguracja ustawień sieciowych się nie powiodła. Można nadal używać program Ekiga, lecz należy dokonać ręcznej konfiguracji ustawień sieciowych.
    
    Instrukcje znajdują się na http://wiki.ekiga.org/index.php/Enable_port_forwarding_manually

en: Message
pl: Wiadomość

en: Illegal status code
pl: Nieprawidłowy kod stanu

en: Invalid address
pl: Nieprawidłowy adres

note: Translators: Host of the remote party is offline, this should * appear when the remote host does not reply in an acceptable time
en: Remote party host is offline
pl: Zdalny komputer jest w trybie offline

note: Translators: the following strings are answers from the SIP server * when the packet it receives has an error, see * http://www.ietf.org/rfc/rfc3261.txt, chapter 21 for more information
en: Multiple choices
pl: Wybór wielokrotny

en: Moved permanently
pl: Przesunięcie stałe

en: Moved temporarily
pl: Przesunięcie tymczasowe

en: Use proxy
pl: Użycie pośrednika sieciowego

en: Alternative service
pl: Usługa alternatywna

en: Bad request
pl: Błędne żądanie

en: Unauthorized
pl: Nieupoważniony

en: Payment required
pl: Wymagana jest opłata

en: Forbidden, please check that username and password are correct
pl: Zabronione, proszę sprawdzić, czy nazwa użytkownika i hasło są poprawne

en: Not found
pl: Nie odnaleziono

en: Method not allowed
pl: Metoda nie jest dozwolona

en: Not acceptable
pl: Nieakceptowalne

en: Proxy authentication required
pl: Wymagane uwierzytelnienie pośrednika sieciowego

en: Timeout
pl: Przekroczony czas

en: Conflict
pl: Konflikt

en: Length required
pl: Wymagana jest długość

en: Request entity too big
pl: Jednostka żądania jest za duża

en: Request URI too long
pl: Adresu URI żądania jest za długi

en: Unsupported media type
pl: Nieobsługiwany typ multimediów

en: Unsupported URI scheme
pl: Nieobsługiwany schemat adresu URI

note: Translators:  The extension we are trying to register does not exist. * Here extension is a specific "phone number", see * http://en.wikipedia.org/wiki/Extension_(telephone) * for more information
en: Bad extension
pl: Błędne rozszerzenie

en: Extension required
pl: Wymagane jest rozszerzenie

en: Interval too brief
pl: Przerwa jest za krótka

en: Temporarily unavailable
pl: Tymczasowo niedostępny

en: Loop detected
pl: Wykryto pętlę

en: Too many hops
pl: Zbyt wiele przeskoków

en: Address incomplete
pl: Adres jest niepełny

en: Ambiguous
pl: Niejednoznaczne

en: Busy Here
pl: Zajęty

en: Request terminated
pl: Anulowano żądanie

en: Not acceptable here
pl: Nieakceptowalne w tym miejscu

en: Bad event
pl: Błędne zdarzenie

en: Request pending
pl: Żądanie oczekujące

en: Undecipherable
pl: Nieodszyfrowalne

en: Internal server error
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Not implemented
pl: Niezaimplementowane

en: Bad gateway
pl: Błędna bramka

en: Server timeout
pl: Przekroczono ograniczenie czasu oczekiwania na serwer

en: SIP version not supported
pl: Wersja protokołu SIP jest nieobsługiwana

en: Message too large
pl: Wiadomość jest za długa

en: Busy everywhere
pl: Wszystkie linie są zajęte

en: Decline
pl: Odmów

en: Does not exist anymore
pl: Już nie istnieje

en: Globally not acceptable
pl: Nieakceptowalne globalnie

en: Could not send message:
pl: Nie można wysłać wiadomości:

en: user offline
pl: użytkownik jest w trybie offline

en: Incoming call
pl: Połączenie przychodzące

en: In a call with %s
pl: W trakcie połączenia z %s

en: In a call
pl: W trakcie połączenia

en: Move selected codec priority upwards
pl: Przenosi priorytet zaznaczonego kodeku w górę

en: Move selected codec priority downwards
pl: Przenosi priorytet zaznaczonego kodeku w dół

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Add Group
pl: Dodaj grupę

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Status
pl: Stan

en: Accounts
pl: Konta

en: _Accounts
pl: _Konta

en: _Help
pl: Pomo_c

en: Edi_t
pl: _Edycja

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Address _Book
pl: _Książka adresowa

note: This will add static and dynamic actions
en: _Action
pl: _Działania

en: Category
pl: Kategoria

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: _Search Filter:
pl: _Filtr wyszukiwania:

en: Error while initializing video output
pl: Błąd podczas inicjowania wyjścia obrazu

en: No video will be displayed on your machine during this call
pl: Podczas tego połączenia obraz na tym komputerze nie będzie wyświetlany

en: There was an error opening or initializing the video output. Please verify that no other application is using the accelerated video output.
pl: Wystąpił błąd podczas otwierania lub inicjowania wyjścia obrazu. Proszę sprawdzić, czy inny program nie korzysta z przyspieszanego wyjścia obrazu.

en: There was an error opening or initializing the video output. Please verify that you are using a color depth of 24 or 32 bits per pixel.
pl: Wystąpił błąd podczas otwierania lub inicjowania wyjścia obrazu. Proszę sprawdzić, czy głębia kolorów wynosi 24 lub 32 bity na piksel.

en: Error while accessing video device %s
pl: Błąd podczas uzyskiwania dostępu do urządzenia wideo %s

en: A moving logo will be transmitted during calls.
pl: Podczas tego połączenia wysyłany będzie obraz logo.

en: There was an error while opening the device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your permissions and make sure that the appropriate driver is loaded.
pl: Błąd podczas otwierania urządzenia. Jeśli jest to zewnętrzne urządzenie możliwym rozwiązanie jest odłączenie i ponowne podłączenie urządzenia. Jeśli nie jest lub nadal jest niedostępne, to proszę sprawdzić uprawnienia oraz czy wczytany jest odpowiedni sterownik.

en: Your video driver doesn't support the requested video format.
pl: Sterownik karty graficznej nie obsługuje żądanego formatu obrazu.

en: Could not open the chosen channel.
pl: Nie można otworzyć wybranego kanału.

en: Your driver doesn't seem to support any of the color formats supported by Ekiga.
     Please check your kernel driver documentation in order to determine which Palette is supported.
pl: Sterownik nie obsługuje żadnego formatu koloru używanego przez program Ekiga.
     Aby ustalić, jakie palety są obsługiwane, proszę sprawdzić dokumentację sterownika jądra.

en: Error while setting the frame rate.
pl: Błąd podczas ustawiania liczby klatek na sekundę.

en: Error while setting the frame size.
pl: Błąd podczas ustawiania rozmiaru ramki.

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Error while opening audio input device %s
pl: Błąd podczas otwierania wejściowego urządzenia dźwiękowego %s

note: Translators: This happens when there is an error with audio input: * Nothing ("silence") will be transmitted
en: Only silence will be transmitted.
pl: Zostanie przesłana tylko cisza.

en: Unable to open the selected audio device for recording. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup, the permissions and that the device is not busy.
pl: Nie można otworzyć wybranego urządzenia dźwiękowego do rejestrowania. Jeśli jest to zewnętrzne urządzenie możliwym rozwiązaniem jest odłączenie i ponowne podłączenie urządzenia. Jeśli nie jest lub nadal jest niedostępne, to proszę sprawdzić ustawienia dźwięku, uprawnienia oraz czy urządzenie nie jest zajęte.

en: The selected audio device was successfully opened but it is impossible to read data from this device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup.
pl: Wybrane urządzenie dźwiękowe zostało otwarte, ale nie można odczytać z niego danych. Proszę sprawdzić ustawienia dźwięku.

en: Error while opening audio output device %s
pl: Błąd podczas otwierania urządzenia dźwiękowego %s

en: No incoming sound will be played.
pl: Nie zostanie odtworzony dźwięk przychodzący.

en: Unable to open the selected audio device for playing. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup, the permissions and that the device is not busy.
pl: Nie można otworzyć wybranego urządzenia dźwiękowego do odtwarzania. Jeśli jest to zewnętrzne urządzenie możliwym rozwiązanie jest odłączenie i ponowne podłączenie urządzenia. Jeśli nie jest to urządzenie zewnętrzne lub nadal jest niedostępne, to proszę sprawdzić ustawienia dźwięku, uprawnienia oraz czy urządzenie nie jest zajęte.

en: The selected audio device was successfully opened but it is impossible to write data to this device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup.
pl: Wybrane urządzenie dźwiękowe zostało otwarte, ale nie można zapisać w nim danych. Jeśli jest to zewnętrzne urządzenie możliwym rozwiązaniem jest rozłączenie i ponowne podłączenie urządzenia. Jeśli nie jest to urządzenie zewnętrzne lub nadal jest niedostępne, to proszę sprawdzić ustawienia dźwięku.

en: Calling %s...
pl: Dzwonienie do %s...

note: %s is the SIP/H.323 address of the remote user, this text is shown below video during a call
en: Connected with %s
pl: Połączono z %s

note: Init
en: Standby
pl: Oczekiwanie

en: Call Window
pl: Okno połączenia

en: Call on hold
pl: Połączenie wstrzymane

en: Call retrieved
pl: Połączenie odebrane

en: Connected with %s
    %s
pl: Połączono z %s
    %s

note: Translators: TX is a common abbreviation for "transmit".  As it * is shown in a tooltip, there is no space constraint
en: TX: %dx%d
pl: Wysyłanie: %dx%d

en: TX: /
pl: Wysyłanie: /

note: Translators: RX is a common abbreviation for "receive".  As it * is shown in a tooltip, there is no space constraint
en: RX: %dx%d
pl: Odbieranie: %dx%d

en: RX: /
pl: Odbieranie: /

en: Lost packets: %.1f %%
    Late packets: %.1f %%
    Out of order packets: %.1f %%
    Jitter buffer: %d ms
    Codecs: %s
    Resolution: %s %s
pl: Pakiety utracone: %.1f %%
    Pakiety opóźnione: %.1f %%
    Pakiety pomieszane: %.1f %%
    Bufor synchronizacji: %d ms
    Kodeki: %s
    Rozdzielczość: %s %s

note: Translators: A = Audio, V = Video, FPS = Frames per second
en: A:%.1f/%.1f V:%.1f/%.1f FPS:%d/%d
pl: D:%.1f/%.1f O:%.1f/%.1f FPS:%d/%d

en: _Retrieve Call
pl: Przy_wrócenie połączenia

en: H_old Call
pl: Za_wieś połączenie

en: Suspend _Audio
pl: Wstrzymaj przesył dźwięk_u

en: Suspend _Video
pl: Wstrzymaj przesył _obrazu

en: Resume _Audio
pl: Wznów _dźwięk

en: Resume _Video
pl: Wznów _wideo

en: Video Settings
pl: Ustawienia wideo

en: Adjust brightness
pl: Regulacja jasności

en: Adjust whiteness
pl: Regulacja bieli

en: Adjust color
pl: Regulacja koloru

en: Adjust contrast
pl: Regulacja kontrastu

en: Audio Settings
pl: Ustawienia dźwięku

en: _Call
pl: _Zadzwoń

en: _Pick up
pl: _Odbierz

en: Pick up the current call
pl: Odbiera bieżącą rozmowę

en: _Hangup
pl: _Rozłącz

en: Hangup the current call
pl: Rozłącza bieżącą rozmowę

en: Hold the current call
pl: Wstrzymanie bieżącego połączenia

en: _Transfer Call
pl: Przekaż połą_czenie

en: Transfer the current call
pl: Przeniesienie bieżącego połączenia

en: Suspend or resume the audio transmission
pl: Wyłącza lub wznawia przesyłanie dźwięku

en: Suspend or resume the video transmission
pl: Wyłącza lub wznawia przesyłanie obrazu

en: Close the Ekiga window
pl: Zamyka okno programu Ekiga

en: _View
pl: _Widok

en: _Local Video
pl: Wideo _lokalne

en: Local video image
pl: Lokalny obraz wideo

en: _Remote Video
pl: Wideo zd_alne

en: Remote video image
pl: Zdalny obraz wideo

en: _Picture-in-Picture
pl: _Obraz-w-obrazie

en: Both video images
pl: Obydwa obrazy wideo

en: Zoom in
pl: Powiększenie

en: Zoom out
pl: Pomniejszenie

en: Normal size
pl: Zwykły rozmiar

en: _Fullscreen
pl: _Pełny ekran

en: Switch to fullscreen
pl: Tryb pełnoekranowy

en: Transfer call to:
pl: Przeniesienie połączenia do:

en: Hang up the current call
pl: Rozłącza bieżącą rozmowę

en: Change the volume of your soundcard
pl: Zmiana głośności karty dźwiękowej

en: Change the color settings of your video device
pl: Zmiana ustawień kolorów urządzenia generującego obraz

en: says:
pl: mówi:

en: Open link in browser
pl: Otwórz odnośnik w przeglądarce

en: Copy link
pl: Skopiuj odnośnik

en: _Smile...
pl: _Uśmiech...

en: You have %d unread text message | You have %d unread text messages
pl[0]: %d nieprzeczytana wiadomość tekstowa
pl[1]: %d nieprzeczytane wiadomości tekstowe
pl[2]: %d nieprzeczytanych wiadomości tekstowych

en: Read
pl: Przeczytaj

note: we can't do much here since we get the Chat as reference...
en: Chat Window
pl: Okno rozmowy tekstowej

en: Unsorted
pl: Bez sortowania

en: Play sound for new voice mails
pl: Dźwięk podczas nadejścia nowej poczty głosowej

en: Play sound for new instant messages
pl: Dźwięk podczas nadejścia nowej wiadomości

en: Personal Information
pl: Informacje osobiste

en: _Full name:
pl: Imię i _nazwisko:

en: Video Display
pl: Wyświetlanie obrazu wideo

en: Place windows displaying video _above other windows
pl: Umieszcz_anie okien wyświetlających obraz wideo nad innymi oknami

en: Network Settings
pl: Ustawienia sieci

en: Enable network _detection
pl: Włączenie wykrywania _sieci

en: Call Forwarding
pl: Przekazywanie połączeń

en: _Always forward calls to the given host
pl: Stałe przekazywanie połączeń do podanego _komputera

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings
pl: Określa, czy wszystkie połączenia przychodzące będą przekazywane do komputera podanego w ustawieniach protokołu

en: Forward calls to the given host if _no answer
pl: Przekazywanie połączeń do podanego komputera w przypadku braku _odpowiedzi

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings if you do not answer the call
pl: Określa, czy w przypadku braku odpowiedzi, wszystkie połączenia przychodzące będą przekazywane do komputera podanego w ustawieniach protokołu

en: Forward calls to the given host if _busy
pl: Przekazywanie połączeń do podanego komputera w przypadku _zajętości

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings if you already are in a call or if you are in busy mode
pl: Określa, czy w przypadku zajętości wszystkie połączenia przychodzące będą przekazywane do komputera podanego w ustawieniach protokołu

en: Call Options
pl: Opcje połączenia

note: Add all the fields
en: Timeout to reject or forward unanswered incoming calls (in seconds):
pl: Ograniczenie czasu po którym nastąpi odrzucenie lub przekierowanie połączenia bez odpowiedzi (w sekundach):

en: _Automatically answer incoming calls
pl: _Automatyczne odbieranie rozmów przychodzących

en: Ekiga Sound Events
pl: Zdarzenia dźwiękowe programu Ekiga

en: A
pl: W

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Choose a sound
pl: Wybór dźwięku

en: Wavefiles
pl: Pliki WAVE

en: Play
pl: Odtwórz

en: String
pl: Napis

en: Tone
pl: Ton

en: Disable H.239 Extended Video
pl: Wyłączenie rozszerzonego obrazu H.239

en: Allow H.239 per Content Role Mask
pl: Zezwolenie H.239 na maskę roli zawartości

en: Force H.239 Presentation Role
pl: Wymuszenie roli prezentacji H.239

en: Force H.239 Live Role
pl: Wymuszenie roli na żywo H.239

en: Misc Settings
pl: Różne ustawienia

en: Forward _URI:
pl: _URI przekierowania:

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

note: The toggles
en: Enable H.245 _tunneling
pl: _Tunelowanie H.245

en: Enable _early H.245
pl: Wcz_esny protokół H.245

en: Enable fast _start procedure
pl: _Procedura szybkiego uruchamiania

en: Connection will be established in Fast Start mode. Fast Start is a new way to start calls faster that was introduced in H.323v2. It is not supported by Netmeeting and using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting.
pl: Połączenie zostanie ustanowione w trybie szybkiego uruchamiania. Szybkie uruchamianie jest nową metodą zestawiania połączeń, szybszą od wprowadzonej w protokole H.323v2. Metoda ta nie jest obsługiwana przez program NetMeeting i użycie jednocześnie szybkiego uruchamiania i tunelowania H.245 może spowodować błąd w niektórych jego wersjach.

en: Enable H.239 control
pl: Włączenie kontroli H.239

en: This enables H.239 capability for additional video roles.
pl: Włącza możliwość H.239 dla dodatkowych ról obrazu.

en: Extended Video Roles:
pl: Rozszerzone role obrazu:

en: Select the H.239 Video Role
pl: Wybór roli obrazu H.239

en: DTMF Mode
pl: Tryb DTMF

en: _Send DTMF as:
pl: Wy_syłanie DTMF jako:

en: Select the mode for DTMFs sending
pl: Wybór trybu wysyłania kodów DTMF

en: _Outbound proxy:
pl: _Wychodzący pośrednik sieciowy:

en: Audio Devices
pl: Urządzenia dźwiękowe

en: Ringing device:
pl: Urządzenie dzwoniące:

en: Select the ringing audio device to use
pl: Wybór urządzenia dźwiękowego do dzwonienia

en: Output device:
pl: Urządzenie wyjściowe:

en: Input device:
pl: Urządzenie wejściowe:

note: That button will refresh the device list
en: _Detect devices
pl: _Wykryj urządzenia

en: Click here to refresh the device list
pl: Kliknięcie w tym miejscu odświeży listę urządzeń

en: No device found
pl: Nie odnaleziono urządzeń

en: PAL (Europe)
pl: PAL (Europa)

en: NTSC (America)
pl: NTSC (Ameryka)

en: SECAM (France)
pl: SECAM (Francja)

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Video Devices
pl: Urządzenia wideo

note: Video Channel
en: Channel:
pl: Kanał:

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Select the transmitted video size
pl: Wybór rozmiaru przesyłanego obrazu

en: Codecs
pl: Kodeki

en: Settings
pl: Ustawienia

note: Translators: the full sentence is Automatically adjust jitter buffer between X and Y ms
en: Enable silence _detection
pl: _Wykrywanie ciszy

en: Enable echo can_celation
pl: Automatyczne usuwanie _echa

en: Maximum _jitter buffer (in ms):
pl: _Maksymalny rozmiar bufora synchronizacji (w ms):

note: Translators: the full sentence is Keep a minimum video quality of X %
en: Picture quality
pl: Jakość obrazu

en: Frame rate
pl: Liczba klatek na sekundę

en: Choose if you want to guarantee a minimum image quality (possibly leading to dropped frames in order not to surpass the bitrate limit) or if you prefer to keep the frame rate
pl: Proszę wybrać między gwarantowaną minimalną jakością obrazu (co może doprowadzić do opuszczania klatek, aby zapobiec przekroczeniu ograniczenia przepustowości), a minimalną ilością klatek na sekundę

en: Maximum video _bitrate (in kbits/s):
pl: Maksymalna _gęstość bitowa pasma wideo (w kbit/s):

en: The maximum video bitrate in kbits/s. The video quality and the effective frame rate will be dynamically adjusted to keep the bitrate at the given value.
pl: Maksymalna gęstość bitowa pasma wideo w kbit/s. Parametry jakości obrazu oraz liczba klatek przesyłanych w ciągu sekundy będą dynamicznie dopasowywane, aby utrzymać gęstość bitową w ramach żądanej wartości.

en: Ekiga Preferences
pl: Preferencje programu Ekiga

en: General
pl: Ogólne

en: Personal Data
pl: Dane osobiste

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Sound Events
pl: Zdarzenia dźwiękowe

en: Protocols
pl: Protokoły

en: SIP Settings
pl: Ustawienia SIP

en: H.323 Settings
pl: Ustawienia H.323

note: The player
en: Audio
pl: Dźwięk

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Video
pl: Wideo

en: You have %d message | You have %d messages
pl[0]: Odebrano %d wiadomość
pl[1]: Odebrano %d wiadomości
pl[2]: Odebrano %d wiadomości

en: Get help by reading the Ekiga manual
pl: Otwiera podręcznik programu Ekiga

en: View information about Ekiga
pl: Wyświetla informacje o programie Ekiga

en: Quit
pl: Zakończ

en: Contributors:
pl: Współtwórcy:

en: Artwork:
pl: Wygląd:

en: See AUTHORS file for full credits
pl: Pełna lista współtwórców znajduje się w pliku AUTHORS

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
pl: Niniejszy program jest wolnym oprogramowaniem; można go rozprowadzać dalej i/lub modyfikować na warunkach Powszechnej Licencji Publicznej GNU, wydanej przez Fundację Wolnego Oprogramowania - według wersji drugiej tej Licencji lub którejś z późniejszych wersji.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details. You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
pl: Niniejszy program rozpowszechniany jest z nadzieją, iż będzie on użyteczny - jednak BEZ JAKIEJKOLWIEK GWARANCJI, nawet domyślnej gwarancji PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ albo PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH ZASTOSOWAŃ. W celu uzyskania bliższych informacji należy zapoznać się z Powszechną Licencją Publiczną GNU. Z pewnością wraz z niniejszym programem dostarczono także egzemplarz Powszechnej Licencji Publicznej GNU (GNU General Public License); jeśli nie - proszę napisać do Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-130159 USA.

en: Ekiga is licensed under the GPL license and as a special exception, you have permission to link or otherwise combine this program with the programs OPAL, OpenH323 and PWLIB, and distribute the combination, without applying the requirements of the GNU GPL to the OPAL, OpenH323 and PWLIB programs, as long as you do follow the requirements of the GNU GPL for all the rest of the software thus combined.
pl: Program Ekiga jest rozpowszechniany na licencji GPL ze specjalnym wyjątkiem. Użytkownik ma prawo do linkowania lub innego sposobu łączenia tego programu z programami OPAL, OpenH323 i PWLIB oraz do rozpowszechniania tych kombinacji bez zastosowywania wymogów licencji GNU GPL do programów OPAL, OpenH323 i PWLIB pod warunkiem stosowania się do wymogów licencji GNU GPL dla reszty tak połączonego oprogramowania.

en: Ekiga is full-featured SIP and H.323 compatible VoIP, IP-Telephony and Videoconferencing application that allows you to make audio and video calls to remote users with SIP and H.323 hardware or software.
pl: Program Ekiga jest bogatym w funkcje programem VoIP, telefonii internetowej oraz wideokonferencji kompatybilnym z protokołami SIP oraz H.323 umożliwiając wykonywanie połączeń dźwiękowych i wideo do użytkowników z oprogramowaniem lub sprzętem zgodnym z SIP lub H.323.

en: Unable to open help file.
pl: Nie można otworzyć pliku pomocy.

en: Do not show this dialog again
pl: Bez wyświetlania tego okna w przyszłości

en: %d user found | %d users found
pl[0]: %d odnaleziony użytkownik
pl[1]: %d odnalezionych użytkowników
pl[2]: %d odnalezionych użytkowników

en: New _Contact
pl: _Nowy kontakt

en: VoIP _URI:
pl: Adres _URI VoIP:

en: _Home phone:
pl: Telefon _domowy:

en: _Office phone:
pl: Telefon _biurowy:

en: _Cell phone:
pl: Telefon _komórkowy:

en: Edit contact
pl: Modyfikowanie kontaktu

en: Remove contact
pl: Usuń kontakt

en: Are you sure you want to remove %s from the addressbook?
pl: Na pewno usunąć %s z książki adresowej?

en: Audio test
pl: Test dźwięku

en: Silent
pl: Cisza

en: Video test
pl: Test obrazu

note: Translators: "Screencast" means the video input device will be your screen -- the other end will see your desktop
en: Crazy
pl: Zwariowany

en: Screencast
pl: Przesyłanie obrazu ekranu

en: _Refresh
pl: _Odśwież

en: _Remove addressbook
pl: _Usuń książkę adresową

en: Addressbook _properties
pl: _Właściwości książki adresowej

en: LDAP SASL Interaction
pl: Interakcje między LDAP a SASL

note: Translators, Howard explained : "Challenge" is a generic term * in authentication. It's a prompt from the authentication mechanism * for some type of credential. Exactly what kind of challenge and * what kind of credential depends on the specific authentication * mechanism. Since SASL is a generic i
en: Challenge:
pl: Żądanie uwierzytelnienia:

en: Interact
pl: Interakcja

en: Refreshing
pl: Odświeżanie

en: Could not initialize server
pl: Nie można zainicjować serwera

en: LDAP Error:
pl: Błąd LDAP:

en: Contacted server
pl: Nawiązano kontakt z serwerem

note: patience == 0
en: Could not connect to server
pl: Nie można połączyć się z serwerem

note: patience == 0
en: Could not search
pl: Nie można wyszukać

en: Waiting for search results
pl: Oczekiwanie na wyniki wyszukiwania

en: Please edit the following fields
pl: Proszę zmodyfikować następujące pola

en: Book _name:
pl: _Nazwa książki:

en: Book name, as shown in your dialog box
pl: Nazwa książki, tak jak wyświetlona w oknie dialogowym

en: Server _URI:
pl: Adres _URI serwera:

en: Name of LDAP server, prefixed by ldap://
pl: Nazwa serwera LDAP, z przedrostkiem ldap://

en: _Base DN:
pl: _Podstawowa DN:

en: Subtree
pl: Podrzędne

en: Single level
pl: Jeden poziom

en: _Search scope
pl: _Zakres wyszukiwania

note: Translators: DisplayName Attribute is the name of the LDAP * attribute whose value will be used to name an addressbook entry. * On Microsoft systems the actual attribute is literally named * "DisplayName" (i.e., "the name that will be displayed") but on * most LDAP servers it's "CommonName".
en: _DisplayName attribute:
pl: Atrybut "_Nazwa wyświetlana":

en: Call _attributes:
pl: _Atrybuty połączenia:

en: The field you are searching for
pl: Wyszukiwane pole

en: _Filter template:
pl: _Szablon filtru:

en: Here, a "$" is replaced by the search string
pl: "$" jest zastępowane przez wyszukiwany ciąg

note: Translators: Bind ID - In LDAP, the operation that begins an LDAP * session and authenticates the user to the directory is called a * Bind operation.  There are two types of Binds supported in the * standard protocol - Simple Bind and SASL Bind.  Since both of * them are used for authentication, bot
en: Bind _ID:
pl: _Identyfikator dowiązania:

en: User ID; leave blank for anonymous / nonauthenticated
pl: Identyfikator użytkownika. Należy pozostawić puste dla połączenia anonimowego/nieuwierzytelnionego

en: The password for the user ID above, if any
pl: Hasło dla powyższego identyfikatora użytkownika, jeśli jest potrzebne

en: Use TLS
pl: Użycie TLS

en: Use SASL
pl: Użycie SASL

en: SASL _mechanism
pl: _Mechanizm SASL

en: Edit LDAP directory
pl: Modyfikowanie katalogu LDAP

en: Please provide a Book Name for this directory
pl: Proszę wprowadzić nazwę książki dla tego katalogu

en: Please provide a Server URI
pl: Proszę wprowadzić adres URI serwera

en: Please provide a DisplayName attribute
pl: Proszę wprowadzić atrybut "Nazwa wyświetlana"

en: Please provide a Call attribute
pl: Proszę wprowadzić atrybut połączenia

en: Invalid Server URI
pl: Niepoprawny adres URI serwera

en: Add an LDAP Address Book
pl: Dodaj książkę adresową LDAP

en: Add the Ekiga.net Directory
pl: Dodaj katalog Ekiga.net

en: Create LDAP directory
pl: Tworzenie katalogu LDAP

en: Ekiga.net Directory
pl: Katalog Ekiga.net

en: inactive
pl: nieaktywne

en: error connecting (%s)
pl: błąd podczas łączenia (%s)

en: connecting
pl: łączenie

en: authenticating
pl: uwierzytelnianie

note: FIXME: can't we report better?
en: error connecting
pl: błąd podczas łączenia

en: disconnected
pl: rozłączono

en: connected
pl: połączono

note: FIXME: can't we report something better?
en: error authenticating loudmouth account
pl: błąd podczas uwierzytelniania konta biblioteki loudmouth

en: Server:
pl: Serwer:

en: The server, e.g. jabber.org
pl: Serwer, np. jabber.org

en: The transport protocol port, if different than the default
pl: Port protokołu przesyłania, jeśli jest inny niż domyślny

en: Resource:
pl: Zasób:

en: The resource, such as home or work, allowing to distinguish among several terminals registered to the same account; leave empty if you do not know what it is
pl: Zasób, taki jak dom lub praca, umożliwiający rozróżnienie między kilkoma terminalami zarejestrowanymi na tym samym koncie; należy pozostawić puste, jeśli użytkownik nie wie, co to jest

en: _Add a Jabber/XMPP Account
pl: _Dodaj konto sieci Jabber/XMPP

en: Please fill in the following fields:
pl: Proszę wypełnić poniższe pola:

note: FIXME: this is here until the feature is ready
en: Join a discussion group
pl: Dołącz do grupy dyskusyjnej

en: Open a group chat room
pl: Otwórz pokój rozmów grupowych

en: Please provide a room name
pl: Proszę wprowadzić nazwę pokoju

en: Room name
pl: Nazwa pokoju

en: The name of the room you want to enter
pl: Nazwa pokoju, do którego wejść

en: Pseudonym
pl: Pseudonim

en: The pseudonym you'll have in the room
pl: Pseudonim posiadany w pokoju

en: Authorization to see your presence
pl: Upoważnienie spowoduje wyświetlanie obecności

en: %s asks the permission to see your presence, saying: "%s".
pl: %s prosi o upoważnienie do wyświetlania obecności, mówiąc: "%s".

en: %s asks the permission to see your presence.
pl: %s prosi o upoważnienie do wyświetlania obecności.

en: grant him/her the permission to see your presence
pl: udziel upoważnienia do wyświetlania obecności

en: refuse him/her the permission to see your presence
pl: odmów upoważnienia do wyświetlania obecności

en: decide later (also close or cancel this dialog)
pl: zdecyduj później (spowoduje zamknięcie lub anulowanie tego okna)

en: Your answer is:
pl: Odpowiedź:

en: Add a roster element
pl: Dodanie elementu listy kontaktów

en: Please fill in this form to add a new element to the remote roster
pl: Proszę wypełnić formularz, aby dodać nowy kontakt do zdalnej listy kontaktów

en: Identifier:
pl: Identyfikator:

en: identifier@server
pl: identyfikator@serwer

en: Ask him/her to see his/her status
pl: Poproś o upoważnienie na wyświetlanie stanu

en: Forbid him/her to see my status
pl: Zabroń wyświetlania stanu

en: Ask him/her to see his/her status (pending)
pl: Poproś o upoważnienie na wyświetlanie stanu (oczekujące)

en: Stop getting his/her status
pl: Zatrzymaj pobieranie stanu

en: Start chat
pl: Rozpocznij rozmowę

en: Continue chat
pl: Kontynuuj rozmowę

en: Please fill in this form to change an existing element of the remote roster
pl: Proszę wypełnić formularz, aby zmienić istniejący element zdalnej listy kontaktów

en: New resource list
pl: Nowa lista zasobów

en: Add new resource-list
pl: Dodaje nową listę zasobów

en: Please fill in this form to add a new contact list to ekiga's remote roster
pl: Proszę wypełnić formularz, aby dodać nowy kontakt do zdalnej listy kontaktów programu Ekiga

en: Writable:
pl: Zapisywalny:

en: Username:
pl: Użytkownik:

en: Invalid server data
pl: Nieprawidłowe dane serwera

en: Click to fetch
pl: Proszę kliknąć, aby pobrać

en: Distant contact
pl: Daleki kontakt

en: _Add a new contact
pl: _Dodaj nowy kontakt

en: _Refresh contact list
pl: _Odśwież listę kontaktów

en: Contact list _properties
pl: _Właściwości listy kontaktów

en: Edit contact list properties
pl: Modyfikowanie właściwości listy kontaktów

en: Please edit the following fields (no identifier means global)
pl: Proszę zmodyfikować następujące pola (brak identyfikatora oznacza ustawienie globalne)

en: Contact list's name:
pl: Nazwa listy kontaktów:

note: "Document" used as a name -- uri point to the root of a document tree
en: Document root:
pl: Główny katalog dokumentu:

en: Server username:
pl: Nazwa użytkownika serwera:

en: Server password:
pl: Hasło serwera:

en: Add a remote contact
pl: Usuwanie zdalnego kontaktu

en: Please fill in this form to create a new contact on a remote server
pl: Proszę wypełnić formularz, aby dodać nowy kontakt na zdalnym serwerze

note: Translators: #%d - ordinal number
en: %s / List #%d
pl: %s / Lista #%d

note: Translators: #%d - ordinal number
en: List #%d
pl: Lista #%d

en: Edit remote contact
pl: Modyfikowanie kontaktu zdalnego

en: Please fill in this form to change an existing contact on a remote server
pl: Proszę wypełnić formularz, aby zmienić istniejący kontakt na zdalnym serwerze

en: This is the Ekiga general configuration assistant. The following steps will set up Ekiga by asking a few simple questions.
    
    Once you have completed these steps, you can always change them later by selecting Preferences in the Edit menu.
pl: To jest asystent podstawowej konfiguracji programu Ekiga. Kolejne kroki pozwolą skonfigurować program poprzez odpowiedzenie na kilka prostych pytań.
    
    Po zakończeniu pracy asystenta opcje można w każdej chwili zmienić wybierając Preferencje w menu Edycja.

en: Welcome to Ekiga
pl: Witamy w programie Ekiga

note: The user fields
en: Please enter your first name and your surname:
pl: Proszę wprowadzić swoje imię i nazwisko:

en: Your first name and surname will be used when connecting to other VoIP and videoconferencing software.
pl: Imię i nazwisko będą używane podczas połączeń z innym oprogramowaniem do VoIP i wideokonferencji.

en: If you do not have a SIP or H323 account, ekiga can only be used on your local internal network (inside your company, for example).  You will require an account if you want to be accessible to people on the Internet.  Many web sites allow you to create an account.  We suggest that you use a free ekiga.net account, which allows you to be joined by any person with a SIP account.  If you want to call regular phone lines too, we suggest that you purchase an inexpensive call out account.
    
    The following two pages allow you to create such accounts.
pl: Jeśli użytkownik nie posiada konta SIP lub H.323, to program Ekiga może być używany tylko w lokalnej sieci wewnętrznej (na przykład wewnątrz firmy). Aby komunikować się z innymi osobami przez Internet, wymagane jest konto. Wiele witryn umożliwia jego utworzenie. Polecamy użycie wolnego i darmowego konta ekiga.net, które umożliwia połączenie z każdą osobą dysponującą kontem SIP. Aby dzwonić także na zwykłe linie telefoniczne, polecamy wykupienie niedrogiego konta do rozmów zewnętrznych.
    
    Następne dwie strony umożliwiają utworzenie takich kont.

en: Introduction to Accounts
pl: Wprowadzenie do kont

en: Ekiga.net Account
pl: Konto Ekiga.net

en: Please enter your username:
pl: Proszę wprowadzić swoją nazwę użytkownika:

en: Please enter your password:
pl: Proszę wprowadzić hasło:

en: The username and password are used to login to your existing account at the ekiga.net free SIP service. If you do not have an ekiga.net SIP address yet, you may first create an account below. This will provide a SIP address that allows people to call you.
    
    You may skip this step if you use an alternative SIP service, or if you would prefer to specify the login details later.
pl: Nazwa użytkownika i hasło są używane do logowania do istniejącego konta w darmowej usłudze SIP ekiga.net. Jeżeli użytkownik nie posiada jeszcze adresu SIP w ekiga.net, może poniżej je utworzyć. Otrzyma w ten sposób adres SIP, który umożliwi innym osobom kontakt z użytkownikiem.
    
    Można pominąć ten krok w wypadku korzystania z innego usługodawcy SIP lub jeżeli dane do zalogowania mają być wprowadzone później.

en: I do not want to sign up for the ekiga.net free service
pl: Bez zapisywania się w darmowej usłudze ekiga.net

en: Ekiga Call Out Account
pl: Konto Ekiga Call Out

en: Please enter your account ID:
pl: Proszę wprowadzić identyfikator konta:

en: Please enter your PIN code:
pl: Proszę wprowadzić kod PIN:

en: You can make calls to regular phones and cell numbers worldwide using Ekiga. To enable this, you need to do two things:
    - First buy an account at the URL below.
    - Then enter your account ID and PIN code.
    The service will work only if your account is created using the URL in this dialog.
pl: Przy pomocy programu Ekiga można wykonywać połączenia do telefonów stacjonarnych i komórkowych na całym świecie.
    W tym celu należy dokonać dwóch rzeczy:
    - Najpierw wykupić konto przy użyciu poniższego adresu URL.
    - Następnie wprowadzić identyfikator konta oraz kod PIN.
    Usługa będzie działać tylko, gdy konto zostanie utworzone przy użyciu adresu URL z tego okna.

en: I do not want to sign up for the Ekiga Call Out service
pl: Bez zapisywania się w usłudze Ekiga Call Out

en: Connection Type
pl: Rodzaj połączenia

note: The connection type
en: Please choose your connection type:
pl: Wybór rodzaju połączenia:

en: 56k Modem
pl: Modem 56k

en: DSL/Cable (128 kbit/s uplink)
pl: DSL/Internet kablowy (prędkość wysyłania 128 kbit/s)

en: DSL/Cable (512 kbit/s uplink)
pl: DSL/Internet kablowy (prędkość wysyłania 512 kbit/s)

en: Keep current settings
pl: Zachowanie bieżących ustawień

en: The connection type will permit determining the best quality settings that Ekiga will use during calls. You can later change the settings individually in the preferences window.
pl: Rodzaj połączenia pozwoli dobrać optymalne ustawienia, które będą używane podczas połączeń programu Ekiga. Ustawienia te można potem indywidualnie dopasować w oknie preferencji.

en: Please choose the audio ringing device:
pl: Wybór urządzenia dźwiękowego do dzwonienia:

en: The audio ringing device is the device that will be used to play the ringing sound on incoming calls.
pl: Urządzenie dźwiękowe do dzwonienia jest urządzeniem używanym do odtwarzania dźwięku dzwonienia przy rozmowie przychodzącej.

note: ---
en: Please choose the audio output device:
pl: Wybór wyjściowego urządzenia dźwiękowego:

en: The audio output device is the device that will be used to play audio during calls.
pl: Wyjściowe urządzenie dźwiękowe jest urządzeniem używanym do odtwarzania dźwięku podczas rozmów.

note: ---
en: Please choose the audio input device:
pl: Wybór wejściowego urządzenia dźwiękowego:

en: The audio input device is the device that will be used to record your voice during calls.
pl: Wejściowe urządzenie dźwiękowe jest urządzeniem używanym do zapisu głosu podczas rozmów.

en: Video Input Device
pl: Urządzenie wideo wejściowe

en: Please choose your video input device:
pl: Wybór wejściowego urządzenia wideo:

en: The video input device is the device that will be used to capture video during calls.
pl: Wejściowe urządzenie wideo jest urządzeniem zarządzanym przez menedżera obrazu służącym do przechwytywania obrazu podczas rozmów.

en: Configuration Complete
pl: Konfiguracja ukończona

en: You have now finished the Ekiga configuration. All the settings can be changed in the Ekiga preferences. Enjoy!
pl: Ukończono konfigurację programu Ekiga. Wszystkie ustawienia mogą zostać zmienione w preferencjach programu Ekiga. Dobrej zabawy!

en: Configuration summary:
pl: Podsumowanie konfiguracji:

en: Audio Ringing Device
pl: Urządzenie dźwiękowe dzwoniące

en: Audio Output Device
pl: Urządzenie dźwiękowe wyjściowe

en: Audio Input Device
pl: Urządzenie dźwiękowe wejściowe

en: SIP URI
pl: Adres URI SIP

en: Ekiga Configuration Assistant (%d of %d)
pl: Asystent konfiguracji programu Ekiga (%d z %d)

en: Prints debug messages in the console (level between 1 and 8)
pl: Wypisuje komunikaty diagnostyczne w konsoli (poziom od 1 do 8)

en: Makes Ekiga call the given URI
pl: Powoduje wykonanie połączenia przez program Ekiga z podanym adresem URI

en: Presence
pl: Obecność

en: Addressbook
pl: Książka adresowa

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Missed call from %s
pl: Nieodebrane połączenie od %s

en: Error
pl: Błąd

en: Enter a URI on the left, and click this button to place a call or to hangup
pl: Po lewej stronie należy wprowadzić adres URI. Następnie należy nacisnąć ten przycisk, aby nawiązać połączenie lub się rozłączyć

en: View the contacts list
pl: Wyświetla listę kontaktów

en: View the dialpad
pl: Wyświetla panel wybierania

en: View the call history
pl: Wyświetla historię połączeń

en: _Chat
pl: _Rozmowa

en: Co_ntact
pl: Ko_ntakt

en: Act on selected contact
pl: Działanie na wybranym kontakcie

en: Ca_ll a Number
pl: _Zadzwoń na numer

en: Place a new call
pl: Nawiązuje nowe połączenie

en: A_dd Contact
pl: _Dodaj kontakt

en: Add a contact to the roster
pl: Dodaje kontakt do listy kontaktów

en: Find contacts
pl: Wyszukiwanie kontaktów

note: FIXME: that isn't a very good way to do things
en: Other
pl: Inne

en: Other possible actions
pl: Inne możliwe działania

en: _Configuration Assistant
pl: _Asystent konfiguracji

en: Run the configuration assistant
pl: Uruchamia asystenta konfiguracji

en: Edit your accounts
pl: Modyfikowanie kont

en: Change your preferences
pl: Zmiana preferencji programu

en: _Video Preview
pl: Podgląd obrazu _wideo

en: Con_tacts
pl: _Kontakty

en: _Dialpad
pl: Pa_nel wybierania

en: _Call History
pl: _Historia połączeń

en: Show Offline _Contacts
pl: Wyświetlanie kontaktów w t_rybie offline

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Dialpad
pl: Panel wybierania

en: Call history
pl: Historia połączeń

en: Available
pl: Dostępny

en: Away
pl: Nieobecny

en: Busy
pl: Zajęty

en: Custom message...
pl: Własna wiadomość...

en: Clear
pl: Wyczyść

note: Build the dialog
en: Custom Message
pl: Własna wiadomość

en: Delete custom messages:
pl: Można usunąć następujące własne wiadomości:

en: Define a custom message:
pl: Proszę określić własną wiadomość:
