ekiga - en to uk translation catalogue (699 entries)

note: Application name
en: Ekiga Softphone
uk: Програмний телефон Ekiga

en: IP Telephony, VoIP and Video Conferencing
uk: Телефонія IP, VoIP та відеоконференції

en: Talk to and see people over the Internet
uk: Живе спілкування через Інтернет

en: 0: 56kbps, 1: ISDN, 2: DSL128, 3: DSL512, 4: LAN, 5: Custom
uk: 0: 56kbps, 1: ISDN, 2: DSL128, 3: DSL512, 4: LAN, 5: Власне

en: Allow Ekiga to fall back to software scaling the picture-in-picture if hardware support is not available. If this is set to false, Ekiga will not try to open the PIP if hardware support is not available.
uk: Дозволяє Ekiga використовувати програмну зміну масштабу для створення картинки у картинці, якщо апаратна підтримка недоступна. Якщо вимкнено, Ekiga не буде виводити відео у цьому режимі за відсутності апаратного прискорення.

en: Allow picture-in-picture software scaling
uk: Дозволити програмний вивід картинки у картинці

en: Alternative audio output device
uk: Альтернативний пристрій виводу звуку

en: Always forward calls to the given host
uk: Завжди переадресовувати виклики на дану машину

en: Audio input device
uk: Пристрій вводу звуку

en: Audio output device
uk: Пристрій виводу звуку

en: Automatic answer
uk: Автоматична відповідь

en: Automatically reject or forward incoming calls if no answer is given after the specified amount of time (in seconds)
uk: Автоматично відкидати або переадресовувати вхідні дзвінки за відсутності відповіді протягом визначеного проміжку часу (у секундах)

en: Calls history
uk: Історія викликів

en: Change the panel section of the main window
uk: Змінити розділ панелі головного вікна

en: Change the panel section of the main window (0=Contacts, 1=Dialpad, 2=Call history)
uk: Змінити розділ панелі головного вікна (0=Контакти, 1=Набір, 2=Історія викликів)

en: Connection will be established in Fast Start mode. Fast Start is a new way to start calls faster that was introduced in H.323v2. It is not supported by Netmeeting and using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting
uk: З'єднання буде встановлено в режимі "Швидкий старт". Це новий режим швидкого встановлення з'єднання, який вперше був запроваджений в H.323v2. Він не підтримується Netmeeting, і одночасне використання швидкого старту і тунелювання H.245 може призвести до збоїв деяких версій Netmeeting.

en: Contact long status
uk: Розширений статус контактів

en: Contact short status
uk: Короткий статус контактів

en: DTMF sending
uk: Передавання DTMF

en: Disable video hardware acceleration
uk: Вимкнути апаратне прискорення відео

en: Display images from your camera device
uk: Показувати зображення з вашої камери

en: Enable 'Fast Start'
uk: Увімкнути "Швидкий старт"

en: Enable H.245 tunneling
uk: Увімкнути тунелювання  H.245

en: Enable STUN network detection
uk: Увімкнути виявлення мережі за допомогою STUN

en: Enable early H.245
uk: Увімкнути ранній H.245

en: Enable echo cancelation
uk: Увімкнути зменшення відлуння

en: Enable silence detection
uk: Увімкнути виявлення мовчання

en: Enable the automatic network setup resulting from the STUN test
uk: Вмикає автоматичне налаштування мережі відповідно до результатів тесту STUN

en: Enter the number of seconds after which Ekiga should try refreshing the NAT binding when STUN is being used
uk: Введіть кількість секунд після якої Ekiga буде намагатись оновити таблицю NAT при використанні STUN

en: Enter your full name
uk: Введіть повне ім'я

en: Forward calls to host
uk: Переадресовувати виклики на машину

en: Forward calls to the given host if busy
uk: Переадресовувати виклики на вказану машину, якщо лінія зайнята

en: Forward calls to the given host if no answer
uk: Переадресовувати виклики на вказану машину, якщо немає відповіді

en: Frame Rate
uk: Частота кадрів

en: Full name
uk: Повне ім'я

en: If enabled, Ekiga will start hidden provided that the notification area is present in the GNOME panel
uk: Якщо відмічено, запускати Ekiga мінімізованим у вигляді значка в області сповіщення панелі GNOME.

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below
uk: Переадресовувати всі вхідні виклики на вказану нижче машину

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below if you already are in a call or if you are in Do Not Disturb mode
uk: Переадресовувати всі вхідні виклики на вказану нижче машину, якщо активний інший виклик (лінія зайнята) чи ви знаходитесь в режимі "Не турбувати"

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below if you do not answer the call
uk: Переадресовувати всі вхідні виклики на вказану нижче машину, якщо ви не відповідаєте на виклик

en: If enabled, automatically answer incoming calls
uk: Якщо дозволено - автоматично відповідати на вхідні дзвінки

en: If enabled, offline contacts will be shown in the roster
uk: Якщо увімкнено, у списку контактів будуть показані контакти які зараз не в мережі

en: If enabled, use echo cancelation
uk: Автоматичне зниження відлуння

en: If enabled, use silence detection with the codecs supporting it
uk: Використовувати виявлення мовчання для кодеків, що підтримують цю функцію.

en: Kind of network selected in the assistant
uk: Тип мережі, вибраної в помічнику

en: LDAP servers
uk: Сервери LDAP

en: List of configured LDAP servers
uk: Список налаштованих серверів LDAP

en: List of folded groups in the roster
uk: Список згорнутих груп у контактах

en: Listen port
uk: Прослуховувати порт

en: Maximum RX video bitrate
uk: Максимальна швидкість прийому відео

en: Maximum TX video bitrate
uk: Максимальна швидкість надсилання відео

en: Maximum jitter buffer
uk: Максимальна затримка

en: NAT Binding Timeout
uk: Затримка таблиці NAT

en: No answer timeout
uk: Період очікування відповіді

en: Outbound Proxy
uk: Вихідний проксі

en: Place windows displaying video above other windows during calls
uk: При викликах розміщувати вікна, що показують відео, над іншими вікнами

en: Play busy tone
uk: Відтворювати тон "зайнято"

en: Play ring tone
uk: Відтворювати тон дзвінка

en: Play sound on incoming calls
uk: Відтворювати звук при вхідних дзвінках

en: Play sound on new message
uk: Відтворювати звук при отриманні повідомлення

en: Play sound on new voice mail
uk: Відтворювати звук при отриманні голосової пошти

en: Position on the screen of the address book window
uk: Позиція вікна адресної книги

en: Position on the screen of the audio settings window
uk: Позиція вікна параметрів звуку

en: Position on the screen of the chat window
uk: Позиція вікна текстового діалогу

en: Position on the screen of the druid window
uk: Позиція вікна помічника

en: Position on the screen of the main window
uk: Позиція основного вікна

en: Position on the screen of the preferences window
uk: Позиція вікна параметрів

en: Position on the screen of the video settings window
uk: Позиція вікна параметрів відео

en: Remote video window position
uk: Позиція вікна віддаленого відео

en: Remote video window size
uk: Розмір вікна віддаленого відео

en: Select an alternative audio output device to use for sound events.
uk: Вкажіть альтернативний пристрій відтворення звуку для відтворення звукових подій.

en: Select the audio input device to use
uk: Вкажіть пристрій вводу звуку

en: Select the audio output device to use
uk: Вкажіть пристрій відтворення звуку

en: Select the format for video cameras (does not apply to most USB cameras)
uk: Виберіть формат для відеокамер (не застосовується до більшості камер USB)

en: Select the mode for sending DTMFs. The values can be 0 (for "RFC2833") and 1 (for "INFO")
uk: Виберіть режим для відправлення DTMF. Доступні значення 0 (для «RFC2833») і 1 (для «INFO»)

en: Select the mode for sending DTMFs. The values can be 0 (for "String"), 1 (for "Tone"), 2 (for "RFC2833"), or 3 (for "Q.931") (default is "String"). Choosing other values than "String" disables the Text Chat.
uk: Виберіть режим відправлення DTMF. Доступні значення 0 (для «String»), 1 (для «Tone»), 2 (для «RFC2833») та 3 (для «Q.931»). Типовий (для «String»). Вибравши відмінне від «String» значення, вимикає текстове переписування.

en: Select the transmitted video size: Small (QCIF 176x144) or Large (CIF 352x288)
uk: Виберіть розмір відео, що передається: малий (QCIF 176x144) чи великий (CIF 352x288).

en: Select the video input device to use. If an error occurs when using this device a test picture will be transmitted.
uk: Виберіть пристрій вводу відео. Якщо при використанні цього пристрою виникне помилка, буде передаватись тестове зображення.

en: Show offline contacts
uk: Показувати контакти не у мережі

en: Show the call panel
uk: Показати панель виклику

en: Size of the address book window
uk: Розмір вікна адресної книги

en: Size of the audio settings window
uk: Розмір вікна параметрів звуку

en: Size of the chat window
uk: Розмір вікна текстового діалогу

en: Size of the druid window
uk: Розмір вікна помічника

en: Size of the preferences window
uk: Розмір вікна параметрів

en: Size of the video settings window
uk: Розмір вікна параметрів відео

en: Specify the software scaling algorithm
uk: Алгоритм програмної зміни масштабу відео

en: Specify the software scaling algorithm: 0: nearest neighbor, 1: nearest neighbor with box filter, 2: bilinear filtering, 3: hyperbolic filtering. Does not apply on windows systems.
uk: Алгоритм програмної зміни масштабу відео: 0: до ближчого сусіднього, 1: до ближчого сусіднього з прямокутним фільтром, 2: білінійна фільтрація, 3: гіперболічна фільтрація. Цей параметр не використовується у системі Windows

en: Start hidden
uk: Мінімізувати під час запуску

en: TCP port range
uk: Діапазон портів TCP

en: Temporal Spatial Trade Off
uk: Уподобання оптимізації пропускної здатності

en: The Audio Codecs List
uk: Список звукових кодеків

en: The SIP Outbound Proxy to use for outgoing calls
uk: Вихідний проксі-сервер для SIP

en: The STUN Server
uk: Сервер STUN

en: The STUN server to use for STUN Support. STUN is a technology that permits passage through some types of NAT gateway
uk: Сервер STUN, що використовується для підтримки STUN. STUN - технологія, що дозволяє переходити через деякі типи шлюзів NAT.

en: The Type of Service (TOS) byte on outgoing RTP IP packets. This byte is used by the network to provide some level of Quality of Service (QoS). Default value 184 (0xB8) correspond to Expedited Forwarding (EF) PHB as defined in RFC 3246.
uk: Біт типу служби (TOS) на пакетах IP вихідного RTP. Цей байт потрібен мережі для забезпечення деякого рівня якості служби (QoS). Типове значення 184 (0xB8) відповідає за розширене переспрямування (EF) PHB як визначено в RFC 3246.

en: The accounts list
uk: Список облікових записів

en: The audio codecs list
uk: Список звукових кодеків

en: The busy tone sound
uk: Звуковий тон "зайнято"

en: The chosen sound will be played at the end of calls or calling somebody who is busy, if enabled
uk: Цей звук буде відтворюватись при завершенні виклику або якщо абонент зайнятий

en: The chosen sound will be played on incoming calls, if enabled
uk: Цей звук буде відтворюватись при отриманні вхідного дзвінка

en: The chosen sound will be played when a new instant message is received, if enabled
uk: Цей звук буде відтворюватись при отриманні нового повідомлення

en: The chosen sound will be played when a new voice mail is received, if enabled
uk: Цей звук буде відтворюватись при отриманні нового голосового повідомлення

en: The chosen sound will be played when calling somebody, if enabled
uk: Цей звук буде відтворюватись при виклику будь-кого

en: The default video view
uk: Початкове відео

en: The default video view (0: Local, 1: Remote, 2: Both, 3: Both in a separate window)
uk: Типовий перегляд відео (0: локальне, 1: віддалене, 2: обидва, 3: обидва в окремому вікні)

en: The dial tone sound
uk: Звук гудка у лінії

en: The history of the 100 last calls
uk: Історія останніх 100 викликів

en: The host where calls should be forwarded if call forwarding is enabled
uk: Вузол, на який перенаправляти виклики, коли увімкнено переадресацію.

en: The incoming call sound
uk: Звук вхідного виклику

en: The list of accounts to which Ekiga should register
uk: Список облікових рахунків, що використовуються Ekiga для реєстрації

en: The long status information
uk: Розширена інформація про статус

en: The maximum RX video bitrate in kbit/s. This value will be signaled to the peer endpoint that can adjust (if it supports it) its TX bitrate if it is above the signaled value
uk: Максимальна смуга прийому відео в кілобітах за секунду. Це значення буде передане віддаленій стороні, і вона зможе скоригувати (за наявності підтримки) власну швидкість передачі відео, якщо вона перевищує отримане значення.

en: The maximum TX video bitrate in kbit/s. The video quality and the number of transmitted frames per second (depends on selected codec) will be dynamically adjusted above their minimum during calls to try to minimize the bandwidth to the given value
uk: Максимальна смуга передачі відео в кілобітах за секунду. Якість передачі відео і кількість кадрів на секунду (залежно від обраного кодеку) буде динамічно регулюватись таким чином, щоб при викликах мінімізувати смугу пропускання до вказаного значення.

en: The maximum jitter buffer size for audio reception (in ms)
uk: Максимальний розмір буфера прийому звуку (в мілісекундах)

en: The maximum transmitted frame rate in frames/s. This rate may not be reached in case a minimum quality was configure via a TSTO value smaller than 31 and the bitrate selected is not sufficient to support this minimum quality
uk: Максимальна частота передачі кадрів за секунду. Ця частота може не бути досягнута у випадку, якщо перевагу надано якості зображення за допомогою параметра значення TSTO більше 31, та обраної смуги пропускання недостатньо для підтримки мінімальної якості, що вимагається.

en: The new instant message sound
uk: Звук для нового повідомлення

en: The new voice mail sound
uk: Звук нового голосового повідомлення

en: The port to listen to for incoming connections. Ekiga needs to be restarted for the new value to take effect
uk: Порт прийому вхідних з'єднань. Щоб зміна вступила в дію, необхідно перезапустити Ekiga.

en: The port to listen to for incoming connections. Ekiga needs to be restarted for the new value to take effect.
uk: Порт прийому вхідних з'єднань. Щоб зміна вступила в дію, необхідно перезапустити Ekiga.

en: The position of the remote video window
uk: Позиція вікна віддаленого відео

en: The range of TCP ports that Ekiga will use for the H.323 H.245 channel. This port range has no effect if both participants to the conference are using H.245 Tunneling.
uk: Діапазон портів TCP, які Ekiga використовуватиме для каналу H.323 H.245. Щоб зміна вступила в дію, необхідно перезапустити Ekiga. Цей параметр недійсний, якщо обидва учасника використовують тунелювання H.245.

en: The range of UDP ports that Ekiga will use.
uk: Діапазон портів UDP, що використовується.

en: The short status information
uk: Перегляд інформації про статус

en: The size of the remote video window
uk: Ширина вікна віддаленого відео

en: The sound that will be played at the end of calls or when calling somebody who is busy, if enabled
uk: Цей звук буде відтворюватись наприкінці викликів або при викликанні когось, хто зайнятий

en: The sound that will be played on incoming calls, if enabled
uk: Цей звук буде використовуватись при отриманні вхідного виклику

en: The sound that will be played when calling somebody, if enabled
uk: Цей звук буде використовуватись при викликанні будь-кого

en: The sound that will be played when there is a new instant message, if enabled
uk: Цей звук буде використовуватись при надходженні нового повідомлення.

en: The sound that will be played when there is a new voice mail, if enabled
uk: Цей звук буде використовуватись при надходженні нового голосового повідомлення.

en: The video channel number to use (to select camera, tv or other sources)
uk: Номер відеоканалу (камера, ТБ чи інше джерело)

en: The video codecs list
uk: Список відео кодеків

en: The video view before having switched to fullscreen
uk: Вигляд відео до перемикання у повноекранний режим

en: The video view before having switched to fullscreen (same values as video_view)
uk: Вигляд відео до перемикання у повноекранний режим (ті самі значення, що й у video_view)

en: The zoom value
uk: Кратність збільшення

en: The zoom value in percent to apply to images displayed in the main GUI (can be 50, 100, or 200)
uk: Кратність збільшення зображень в основному інтерфейсі (може бути 0.50, 1.00 чи 2.00)

en: This enables H.245 Tunneling mode. In H.245 Tunneling mode H.245 messages are encapsulated into the H.225 channel (port 1720). This saves one TCP connection during calls. H.245 Tunneling was introduced in H.323v2 and Netmeeting does not support it. Using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting.
uk: Вмикає режим тунелювання H.245. В цьому режимі повідомлення H.245 вбудовано в канал H.225 (порт 1270). Це дозволяє не створювати ще одне з'єднання TCP на викликах. Тунелювання H.245 було представлено в H.323v2. Воно не підтримується в Netmeeting, і одночасне використання швидкого старту і тунелювання H.245 може призвести до збоїв деяких версій Netmeeting

en: This enables H.245 early in the setup
uk: Увімкнути H.245 на ранній стадії з'єднання

en: This key disables DirectX (on win32) and XVideo (on Linux) video hardware acceleration
uk: Вимикає апаратне прискорення відео DirectX (у системі Windows) та XVideo (на Linux)

en: Type of Service (TOS) byte on outgoing RTP IP packets
uk: Байт типу служби (TOS) на пакеті IP вихідному RTP

en: UDP port range
uk: Діапазон портів UDP

en: Video channel
uk: Відеоканал

en: Video format
uk: Формат відео

en: Video input device
uk: Пристрій вводу відео

en: Video preview
uk: Зразок відео

en: Video size
uk: Розмір відео

en: Whether to prefer to sustain the max. frame rate or lower it possibly in order to keep a minimum level of (spatial) quality for all frames. 0: Highest minimal quality, 31: lowest minimal quality
uk: Чи надавати перевагу підтримці максимальної частоти кадрів, або знижувати її для забезпечення якості зображення для усіх кадрів. Значення у діапазоні: 0: забезпечувати найвищу якість зображення, 31: надавати перевагу частоті кадрів.

en: _Find
uk: З_найти

en: Neighbours
uk: Сусіди

en: Clear List
uk: Очистити список

en: Received
uk: Отримані

en: Placed
uk: Набрані

en: Missed
uk: Пропущені

en: New contact
uk: Створення контакту

en: Unnamed
uk: Неназваний

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Remove
uk: В_илучити

en: Edit roster element
uk: Редагувати елемент списку

en: Please fill in this form to change an existing element of ekiga's internal roster
uk: Заповніть цю форму для зміни наявного елементу локального списку ekiga

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Address:
uk: Адреса:

en: Is a preferred contact
uk: Є бажаним контактом

en: Choose groups:
uk: Виберіть групи:

en: Add to local roster
uk: Додати до локальних контактів

en: Services
uk: Служби

en: Echo test
uk: Перевірка відлуння

en: Conference room
uk: Кімната конференцій

en: Call back test
uk: Перевірка зворотнього виклику

en: Local roster
uk: Локальні контакти

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Family
uk: Родина

en: Friend
uk: Друзі

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; associate means someone who is at the same "level" than you.
en: Associate
uk: Пов'язати

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; assistant means someone who is at a lower "level" than you.
en: Assistant
uk: Помічник

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; supervisor means someone who is at a higher "level" than you.
en: Supervisor
uk: Супервізор

note: Translator: http://www.ietf.org/rfc/rfc4480.txt proposes several relationships between you and your contact; self means yourself.
en: Self
uk: Я сам

en: Please fill in this form to add a new contact to ekiga's internal roster
uk: Заповніть форму та додайте новий контакт до локального списку

en: Name of the contact, as shown in your roster
uk: Ім'я, яке показано в контактах

en: Address, e.g. sip:xyz@ekiga.net
uk: Адреса, наприклад, sip:xyz@ekiga.net

en: Put contact in groups:
uk: Додати контакт до групи:

en: You supplied an unsupported address
uk: Ви вказали непідтримувану адресу

en: You already have a contact with this address!
uk: Вже є контакт з такою адресою!

en: Rename group
uk: Перейменувати групу

en: Please edit this group name
uk: Вкажіть назву групи

en: Call
uk: Виклик

en: Transfer
uk: Передача

note: Translators : The alias we are registering already exists : failure
en: Duplicate alias
uk: Назва вже існує

en: Bad username/password
uk: Некоректне ім'я користувача/пароль

en: Transport error
uk: Помилка зв'язку

en: Failed
uk: Не вдається

note: translators : the result will look like : * "registered (with 2 voice mail messages)"
en: %s (with %d voice mail message) | %s (with %d voice mail messages)
uk[0]: %s (з %d голосовим повідомленням)
uk[1]: %s (з %d голосовими повідомленнями)
uk[2]: %s (з %d голосовими повідомленнями)

en: _Disable
uk: В_имкнути

en: _Enable
uk: _Увімкнути

en: Recharge the account
uk: Оплатити послугу

en: Consult the balance history
uk: Показати зміну балансу

en: Consult the call history
uk: Переглянути журнал викликів

en: Edit account
uk: Правка рахунку

en: Please update the following fields:
uk: Заповніть наступні поля:

en: Account name, e.g. MyAccount
uk: Обліковий запис, наприклад, Василь

en: Registrar:
uk: Сервер:

en: The registrar, e.g. ekiga.net
uk: Сервер, наприклад, ekiga.net

en: Gatekeeper:
uk: Вузол gatekeeper:

en: The gatekeeper, e.g. ekiga.net
uk: Вузол gatekeeper, наприклад, ekiga.net

en: User:
uk: Користувач:

en: The user name, e.g. jim
uk: Користувач, наприклад, jim

note: Translators: * SIP knows two usernames: The name for the client ("User") and the name * for the authentication procedure ("Authentication User")
en: Authentication User:
uk: Користувач:

en: The user name used during authentication, if different than the user name; leave empty if you do not have one
uk: Користувача протягом авторизації; залишіть порожнім, якщо нема такого

en: Password:
uk: Пароль:

en: Password associated to the user
uk: Пароль пов'язаний з користувачем

en: Timeout:
uk: Затримка:

en: Time in seconds after which the account registration is automatically retried
uk: Час у секундах повторного запиту на реєстрацію облікового запису

en: Enable Account
uk: Увімкнути обліковий запис

en: You did not supply a name for that account.
uk: Не вказано назву облікового запису

en: You did not supply a host to register to.
uk: Не вказано назву сервера для реєстрації.

en: You did not supply a user name for that account.
uk: Не вказано ім'я користувача у цьому обліковому записі.

en: The timeout should be at least 10 seconds.
uk: Час очікування повинен мати щонайменше 10 секунд.

en: Registered
uk: Зареєстрований

en: Unregistered
uk: Відключений

en: Could not unregister
uk: Не вдається скасувати реєстрацію

en: Could not register
uk: Не вдається зареєструватися

en: Processing...
uk: Обробка...

en: _Add an Ekiga.net Account
uk: _Додати обліковий запис Ekiga.net

en: _Add an Ekiga Call Out Account
uk: Додати обліковий запис Ekiga _Call Out

en: _Add a SIP Account
uk: Додати обліковий запис _SIP

en: _Add an H.323 Account
uk: Додати обліковий запис _H.323

en: Get an Ekiga.net SIP account
uk: Отримати обліковий запис SIP на Ekiga.net

en: _User:
uk: _Користувач:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: Get an Ekiga Call Out account
uk: Отримати обліковий запис Call Out для Ekiga

en: _Account ID:
uk: _Ідентифікатор:

en: _PIN Code:
uk: _Код PIN:

en: _Name:
uk: _Ім'я:

en: _Gatekeeper:
uk: _Вузол gatekeeper:

en: _Timeout:
uk: _Затримка:

en: _Registrar:
uk: _Реєстратор:

en: _Authentication User:
uk: _Користувач:

en: Local user cleared the call
uk: Локальний користувач перервав виклик

en: Local user rejected the call
uk: Локальний користувач відмовився від виклику

en: Remote user cleared the call
uk: Віддалений користувач перервав виклик

en: Remote user rejected the call
uk: Віддалений користувач відмовився від виклику

en: Remote user has stopped calling
uk: Віддалений користувач припинив викликати

en: Abnormal call termination
uk: Ненормальне завершення виклику

en: Could not connect to remote host
uk: Не вдається підключитися до віддаленого вузла

en: The Gatekeeper cleared the call
uk: Вузол Gatekeeper перервав виклик

en: User not found
uk: Користувача не знайдено

en: Insufficient bandwidth
uk: Недостатня смуга пропускання

en: No common codec
uk: Немає спільного кодеку

en: Call forwarded
uk: Виклик переадресовано

en: Security check failed
uk: Помилка перевірки безпеки

en: Local user is busy
uk: Локальний користувач зайнятий

en: Congested link to remote party
uk: Завантажений канал до віддаленого абонента

en: Remote user is busy
uk: Віддалений користувач зайнятий

en: Remote host is offline
uk: Віддалений вузол вимкнений

en: User is not available
uk: Користувач недоступний

en: Call completed
uk: Виклик завершено

en: Ekiga did not manage to configure your network settings automatically. You can still use it, but you need to configure your network settings manually.
    
    Please see http://wiki.ekiga.org/index.php/Enable_port_forwarding_manually for instructions
uk: Ekiga не вдається автоматично налаштувати параметри мережі. Потрібно налаштувати мережу вручну.
    
    Для отримання докладних інструкцій прочитайте сторінку http://wiki.ekiga.org/index.php/Enable_port_forwarding_manually

en: Message
uk: Повідомлення

en: Illegal status code
uk: Некоректний код статусу

note: Translators: Host of the remote party is offline, this should * appear when the remote host does not reply in an acceptable time
en: Remote party host is offline
uk: Віддалений вузол недоступний

note: Translators: the following strings are answers from the SIP server * when the packet it receives has an error, see * http://www.ietf.org/rfc/rfc3261.txt, chapter 21 for more information
en: Multiple choices
uk: Можливі варіанти

en: Moved permanently
uk: Переміщено

en: Moved temporarily
uk: Тимчасово переміщено

en: Use proxy
uk: Використовувати проксі

en: Alternative service
uk: Альтернативна служба

en: Bad request
uk: Неправильний запит

en: Unauthorized
uk: Не дозволено

en: Payment required
uk: Потрібна оплата

en: Forbidden, please check that username and password are correct
uk: Заборонено, будь-ласка перевірте ім'я користувача та пароль.

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Method not allowed
uk: Метод заборонено

en: Not acceptable
uk: Неприпустимо

en: Proxy authentication required
uk: Потрібна автентифікація проксі

en: Timeout
uk: Час вийшов

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Length required
uk: Потрібна довжина

en: Request entity too big
uk: Запит надто великий

en: Request URI too long
uk: URI запиту надто довга

en: Unsupported media type
uk: Спосіб передачі не підтримується

en: Unsupported URI scheme
uk: Схема URI не підтримується

note: Translators:  The extension we are trying to register does not exist. * Here extension is a specific "phone number", see * http://en.wikipedia.org/wiki/Extension_(telephone) * for more information
en: Bad extension
uk: Розширення не підтримується

en: Extension required
uk: Вимагається доповнення URI

en: Interval too brief
uk: Інтервал надто малий

en: Temporarily unavailable
uk: Тимчасова недоступно

en: Loop detected
uk: Виявлено цикл

en: Too many hops
uk: Надто багато вузлів комутації

en: Address incomplete
uk: Адреса неточна

en: Ambiguous
uk: Надлишковий

en: Busy Here
uk: Зайнято

en: Request terminated
uk: Запит відхилено

en: Not acceptable here
uk: Неприпустимо

en: Bad event
uk: Неправильна подія

en: Request pending
uk: Запит оброблено

en: Undecipherable
uk: Не піддається аналізу

en: Internal server error
uk: Внутрішня помилка сервера

en: Not implemented
uk: Не підтримується

en: Bad gateway
uk: Некоректний шлюз

en: Service unavailable
uk: Служба недоступна

en: Server timeout
uk: Перевищено час очікування

en: SIP version not supported
uk: Версія SIP не підтримується

en: Message too large
uk: Повідомлення надто велике

en: Busy everywhere
uk: Всюди зайнято

en: Decline
uk: Відхилено

en: Does not exist anymore
uk: Більше не існує

en: Globally not acceptable
uk: Неприпустимо всюди

en: Incoming call from %s
uk: Вхідний виклик від %s

en: Incoming call
uk: Вхідний виклик

en: In a call with %s
uk: Розмовляє з %s

en: In a call
uk: Розмовляє

en: Advanced
uk: Додаткові параметри

en: Move selected codec priority upwards
uk: Перемістити виділений кодек у більш пріоритетні

en: Move selected codec priority downwards
uk: Перемістити виділений кодек у менш пріоритетні

en: Address Book
uk: Адресна книга

en: Address _Book
uk: _Адресна книга

note: This will add static and dynamic actions
en: _Action
uk: Д_ія

en: Category
uk: Категорія

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: _Search Filter:
uk: Фільтр по_шуку:

en: says:
uk: сказав(ла):

en: Open link in browser
uk: Відкрити посилання у веб-оглядачі

en: Copy link
uk: Копіювати адресу посилання

en: _Smile...
uk: _Емоції...

note: we can't do much here since we get the Chat as reference...
en: Chat Window
uk: Вікно розмови

en: Unsorted
uk: Без сортування

en: Do not show this dialog again
uk: Не показувати це вікно знову

en: %d user found | %d users found
uk[0]: Знайдений %d користувач
uk[1]: Знайдено %d користувача
uk[2]: Знайдено %d користувачів

en: New _Contact
uk: _Створити контакт

en: _Home phone:
uk: _Домашній телефон:

en: _Office phone:
uk: _Офісний телефон:

en: _Cell phone:
uk: _Мобільний телефон:

en: _Pager:
uk: _Пейджер:

en: Edit contact
uk: Редагування контакту

en: Remove contact
uk: Видалення контакту

en: Are you sure you want to remove %s from the addressbook?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити обліковий запис %s з адресної книги?

en: Audio test
uk: Перевірка звуку

en: Silent
uk: Тихо

en: Video test
uk: Перевірка відео

note: Translators: "Screencast" means the video input device will be your screen -- the other end will see your desktop
en: Crazy
uk: Скажений

en: Screencast
uk: Екранна копія

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: _Remove addressbook
uk: В_илучити адресну книгу

en: Addressbook _properties
uk: В_ластивості адресної книги

en: LDAP SASL Interaction
uk: Взаємодія LDAP з SASL

note: Translators, Howard explained : "Challenge" is a generic term * in authentication. It's a prompt from the authentication mechanism * for some type of credential. Exactly what kind of challenge and * what kind of credential depends on the specific authentication * mechanism. Since SASL is a generic i
en: Challenge:
uk: Виклик:

en: Interact
uk: Взаємодія

en: Refreshing
uk: Оновлення

en: Could not initialize server
uk: Не вдається ініціалізувати сервер

en: LDAP Error:
uk: Помилка LDAP:

en: Contacted server
uk: Сервер, що відповів

note: patience == 0
en: Could not connect to server
uk: Не вдається з'єднатись з сервером

note: patience == 0
en: Could not search
uk: Не вдається запустити пошук

en: Waiting for search results
uk: Очікування результатів пошуку

en: Please edit the following fields
uk: Відредагуйте наступні поля

en: Book _Name:
uk: _Назва книги:

en: Book name, as shown in your dialog box
uk: Назва книги, яку буде показано у вашому вікні

en: Server _URI:
uk: URI _сервера:

en: Name of LDAP server, prefixed by ldap://
uk: Назва сервера LDAP, з префіксом ldap://

en: _Base DN:
uk: _Основна DN:

en: Subtree
uk: Дерево

en: Single Level
uk: Один рівень

en: _Search Scope
uk: Область по_шуку:

note: Translators: DisplayName Attribute is the name of the LDAP * attribute whose value will be used to name an addressbook entry. * On Microsoft systems the actual attribute is literally named * "DisplayName" (i.e., "the name that will be displayed") but on * most LDAP servers it's "CommonName".
en: _DisplayName Attribute:
uk: _Атрибут DisplayName:

en: Call _Attributes:
uk: А_трибути виклику:

en: The field you are searching for
uk: Поле для пошуку

en: _Filter Template:
uk: Шаблон _фільтру:

en: Here, a "$" is replaced by the search string
uk: Тут, «$» заміняється рядком пошуку

note: Translators: Bind ID - In LDAP, the operation that begins an LDAP * session and authenticates the user to the directory is called a * Bind operation.  There are two types of Binds supported in the * standard protocol - Simple Bind and SASL Bind.  Since both of * them are used for authentication, bot
en: Bind _ID:
uk: _Ідентифікатор прив'язки:

en: User ID; leave blank for anonymous / nonauthenticated
uk: Ідентифікатор користувача; залишіть порожнім для анонімності / безавторизації

en: The password for the user ID above, if any
uk: Пароль для ідентифікатора користувача зверху, якщо такі є

en: Use TLS
uk: Використовувати TLS

en: Use SASL
uk: Використовувати SASL

en: SASL _Mechanism
uk: _Механізм SASL

en: Edit LDAP directory
uk: Редагувати каталог на сервері LDAP

en: Please provide a Book Name for this directory
uk: Вкажіть назву книги для цього каталогу

en: Please provide a Server URI
uk: Вкажіть URI сервера

en: Please provide a DisplayName Attribute
uk: Вкажіть атрибут DisplayName (DN)

en: Please provide a Call Attribute
uk: Вкажіть атрибут виклику

en: Invalid Server URI
uk: Неправильний URI сервера

en: Add an LDAP Address Book
uk: Додати адресну книгу LDAP

en: Add the Ekiga.net Directory
uk: Додати каталог користувачів Ekiga.net

en: Create LDAP directory
uk: Створити каталог LDAP

en: Ekiga.net Directory
uk: Каталог користувачів LDAP

en: inactive
uk: неактивний

en: error connecting (%s)
uk: помилка при з'єднанні (%s)

en: connecting
uk: з'єдную

en: authenticating
uk: аутентифікація

note: FIXME: can't we report better?
en: error connecting
uk: помилка з'єднання

en: disconnected
uk: роз'єднано

en: connected
uk: з'єднано

note: FIXME: can't we report something better?
en: error authenticating loudmouth account
uk: помилка при аутентифікації рахунку loudmouth

en: Server:
uk: Сервер:

en: Resource:
uk: Ресурс:

en: Edit
uk: Зміни

en: _Add a jabber/XMPP account
uk: _Додати рахунок jabber/XMPP

en: Please fill in the following fields:
uk: Будь ласка, заповніть такі поля:

en: Join a discussion group
uk: Долучитись до групи обговорення

en: Authorization to see your presence
uk: Авторизація для видимості Вашої присутності

en: %s asks the permission to see your presence, saying: "%s".
uk: %s просить дозволу на перегляд Вашої присутності, кажучи: «%s»

en: %s asks the permission to see your presence.
uk: %s просить дозволу на перегляд Вашої присутності.

en: grant him/her the permission to see your presence
uk: дозволити йому/їй бачити Вашу присутність

en: refuse him/her the permission to see your presence
uk: відмовити йому/їй у видимості Вашої присутності

en: decide later (also close or cancel this dialog)
uk: вирішити пізніше (аналогічно до закривання або скасування цього діалогу)

en: Your answer is:
uk: Ваша відповідь:

en: Add a roster element
uk: Додати елемент списку

en: Please fill in this form to add a new element to the remote roster
uk: Заповніть форму, щоб додати новий контакт до віддаленого списку

en: Identifier:
uk: Ідентифікатор

en: identifier@server
uk: ідентифікатор@сервер

en: Ask him/her to see his/her status
uk: Запитати його/її дозволу на перегляд стану

en: Forbid him/her to see my status
uk: Заборонити йому/їй бачити мій стан

en: Ask him/her to see his/her status (pending)
uk: Запитати його/її дозволу на перегляд стану (в процесі)

en: Stop getting his/her status
uk: Перестати отримувати його/її стан

en: Start chat
uk: Розпочати бесіду

en: Continue chat
uk: Продовжити бесіду

en: Please fill in this form to change an existing element of the remote roster
uk: Заповніть цю форму для зміни наявного елементу віддаленого списку

en: New resource list
uk: Новий список ресурсів

en: Add new resource-list
uk: Додати новий список ресурсів

en: Please fill in this form to add a new contact list to ekiga's remote roster
uk: Заповніть форму, щоб додати новий контакт до віддаленого списку ekiga

en: Writable:
uk: Доступний для запису:

en: Username:
uk: Користувач:

en: Click to fetch
uk: Натисніть, щоб отримати

en: Distant contact
uk: Віддалений контакт

en: Invalid server data
uk: Неправильні дані сервера

en: _Add a new contact
uk: _Додати новий контакт

en: _Refresh contact list
uk: _Оновити список контактів

en: Contact list _properties
uk: _Властивості списку контактів

en: Edit contact list properties
uk: Редагувати властивості списку контактів

en: Please edit the following fields (no identifier means global)
uk: Будь-ласка, відредагуйте наступні поля

en: Contact list's name:
uk: Назва списку контактів:

note: "Document" used as a name -- uri point to the root of a document tree
en: Document root:
uk: Корінь документа:

en: Server username:
uk: Користувач на сервері:

en: Server password:
uk: Пароль на сервері:

en: Add a remote contact
uk: Додати віддалений контакт

en: Please fill in this form to create a new contact on a remote server
uk: Заповніть форму, щоб додати новий контакт до списку на віддаленому сервері

note: Translators: #%d - ordinal number
en: %s / List #%d
uk: %s / Список #%d

note: Translators: #%d - ordinal number
en: List #%d
uk: Список #%d

en: Edit remote contact
uk: Редагування віддаленого контакту

en: Please fill in this form to change an existing contact on a remote server
uk: Заповніть цю форму для зміни наявного контакту на віддаленому сервері

en: Account Name
uk: Обліковий запис

en: Status
uk: Стан

en: Accounts
uk: Облікові записи

en: _Accounts
uk: _Облікові записи

en: _Help
uk: _Довідка

en: Active
uk: Активний

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Remove
uk: Вилучити

en: This is the Ekiga general configuration assistant. The following steps will set up Ekiga by asking a few simple questions.
    
    Once you have completed these steps, you can always change them later by selecting Preferences in the Edit menu.
uk: Ласкаво просимо у помічник початкового налаштовування Ekiga. Ви зможете налаштувати Ekiga, відповівши на кілька нескладних питань.
    
    Змінити вказані параметри ви зможете потім за допомогою пункту "Параметри" в меню "Правка".

en: Welcome to Ekiga
uk: Вітаємо в Ekiga

en: Personal Information
uk: Особиста інформація

note: The user fields
en: Please enter your first name and your surname:
uk: Вкажіть ваше ім'я та прізвище:

en: Your first name and surname will be used when connecting to other VoIP and videoconferencing software.
uk: Ваші ім'я та прізвище будуть використовуватись при підключенні до інших програм для VoIP та відеоконференцій.

en: Ekiga.net Account
uk: Обліковий запис ekiga.net

en: Please enter your username:
uk: Введіть ім'я користувача:

en: Please enter your password:
uk: Введіть пароль:

en: The username and password are used to login to your existing account at the ekiga.net free SIP service. If you do not have an ekiga.net SIP address yet, you may first create an account below. This will provide a SIP address that allows people to call you.
    
    You may skip this step if you use an alternative SIP service, or if you would prefer to specify the login details later.
uk: Користувач та пароль, що використовуються для під'єднання до наявного облікового запису на безкоштовній службі SIP ekiga.net. Якщо у вас ще немає облікового рахунку ekiga.net, ви можете отримати його за вказаним нижче посиланням. Вам буде надано адресу SIP, яка дасть можливість іншим людям викликати вас.
    
    Ви можете пропустити цей крок, якщо ви використовуєте альтернативну службу SIP, або якщо ви бажаєте вказати параметри підключення пізніше.

en: I do not want to sign up for the ekiga.net free service
uk: Я не хочу підписуватись на безкоштовний сервіс ekiga.net

en: Ekiga Call Out Account
uk: Обліковий запис Ekiga Call Out

en: Please enter your account ID:
uk: Введіть свій номер рахунку:

en: Please enter your PIN code:
uk: Введіть свій код PIN:

en: You can make calls to regular phones and cell numbers worldwide using Ekiga. To enable this, you need to do two things:
    - First buy an account at the URL below.
    - Then enter your account ID and PIN code.
    The service will work only if your account is created using the URL in this dialog.
uk: Ви можете здійснювати дзвінки на стаціонарні та мобільні телефони по цілому світу за допомогою Ekiga. Щоб увімкнути цю послугу потрібні дві речі:
    — Спочатку купити обліковий запис за URL вище.
    — Ввести ідентифікатор облікового запису та код PIN.
    Послуга працюватиме лише, якщо ваш обліковий запис створено за допомогою URL з цього вікна.

en: I do not want to sign up for the Ekiga Call Out service
uk: Я не хочу підписуватись на сервіс ekiga.net

en: Connection Type
uk: Тип з'єднання

note: The connection type
en: Please choose your connection type:
uk: Виберіть тип вашого з'єднання:

en: 56k Modem
uk: Модем 56К

en: DSL/Cable (128 kbit/s uplink)
uk: Кабель/DSL (128 Кбіт/c)

en: DSL/Cable (512 kbit/s uplink)
uk: Кабель/DSL (512 Кбіт/с)

en: LAN
uk: Локальна мережа

en: Keep current settings
uk: Зберегти поточні параметри

en: The connection type will permit determining the best quality settings that Ekiga will use during calls. You can later change the settings individually in the preferences window.
uk: Визначення типу з'єднання дозволить вам отримати кращу якість зв'язку. Пізніше ви зможете змінити ці налаштування в меню параметрів.

en: Audio Devices
uk: Звукові пристрої

en: Please choose the audio ringing device:
uk: Виберіть пристрій для дзвінка:

en: The audio ringing device is the device that will be used to play the ringing sound on incoming calls.
uk: Пристрій дзвінка використовується для виводу сповіщення про вхідний виклик.

note: ---
en: Please choose the audio output device:
uk: Виберіть пристрій виводу звуку:

en: The audio output device is the device that will be used to play audio during calls.
uk: Пристрій виводу звуку використовується для виводу звуку під час розмови.

note: ---
en: Please choose the audio input device:
uk: Виберіть пристрій вводу звуку (мікрофон):

en: The audio input device is the device that will be used to record your voice during calls.
uk: Пристрій вводу звуку використовується для запису голосу під час розмови.

en: Video Input Device
uk: Пристрій вводу відео

en: Please choose your video input device:
uk: Виберіть пристрій вводу відео:

en: The video input device is the device that will be used to capture video during calls.
uk: Пристрій вводу відео використовується для вводу зображення під час дзвінка.

en: No device found
uk: Пристрій не знайдено.

en: Configuration Complete
uk: Налаштовування завершене

en: You have now finished the Ekiga configuration. All the settings can be changed in the Ekiga preferences. Enjoy!
uk: Ви завершили налаштування Ekiga. Всі параметри можна змінити у діалозі налаштовування Ekiga.

en: Configuration summary:
uk: Зведення параметрів:

en: Audio Ringing Device
uk: Пристрій дзвінка

en: Audio Output Device
uk: Пристрій виводу звуку

en: Audio Input Device
uk: Пристрій вводу звуку

en: Ekiga Configuration Assistant (%d of %d)
uk: Помічник налаштовування (сторінка %d з %d)

en: Contributors:
uk: Розробники:

en: Artwork:
uk: Дизайн:

en: See AUTHORS file for full credits
uk: Повний список авторів у файлі AUTHORS

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Ця програма є вільною. Ви можете поширювати та змінювати її на умовах, викладених у GNU General Public License що видана Free Software Foundation; або версії 2 ліцензії, або (на ваше розсуд довільної старшої версії.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details. You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
uk: Програма поширюється зі сподіванням, що буде корисною, але БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ; не гарантується навіть ПРИДАТНІСТЬ та ВІДПОВІДНІСТЬ БУДЬ-ЯКИМ ВИМОГАМ. Для отримання додаткової інформації ознайомтесь з GNU General Public License. Ви мали б отримати з програмою копію GNU General Public License. Якщо цього не сталося, напишіть до Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: Ekiga is licensed under the GPL license and as a special exception, you have permission to link or otherwise combine this program with the programs OPAL, OpenH323 and PWLIB, and distribute the combination, without applying the requirements of the GNU GPL to the OPAL, OpenH323 and PWLIB programs, as long as you do follow the requirements of the GNU GPL for all the rest of the software thus combined.
uk: Ekiga поширюється під ліцензією GPL зі спеціальними винятками, що полягають у тому, що дозволено компонувати чи іншим чином використовувати цю програму з бібліотеками OPAL, OpenH323 та PWLIB та поширювати комбінацію без урахування вимог ліцензії GPL по відношенню до бібліотек OPAL, OpenH323 та PWLIB, якщо інші вимоги ліцензії GPL виконуються.

en: Ekiga is full-featured SIP and H.323 compatible VoIP, IP-Telephony and Videoconferencing application that allows you to make audio and video calls to remote users with SIP and H.323 hardware or software.
uk: Ekiga - повноцінна SIP та сумісна з H.323 програма для відеоконференцій, VoIP та телефонії IP, що дозволяє з'єднуватись з іншими користувачами, які використовують програмне чи апаратне забезпечення SIP чи H.323.

en: Unable to open help file.
uk: Не можу відкрити файл довідки.

en: Presence
uk: Присутній

en: Addressbook
uk: Адресна книга

en: Unknown
uk: Невідомо

en: A:%.1f/%.1f   V:%.1f/%.1f   FPS:%d/%d
uk: Звук:%.1f/%.1f  Відео:%.1f/%.1f  Кадри:%d/%d

note: %s is the SIP/H.323 address of the remote user, this text is shown below video during a call
en: Connected with %s
uk: З'єднано з %s

en: Standby
uk: Очікування

en: Call on hold
uk: Виклик утримується

en: Call retrieved
uk: Виклик прийнято

en: Missed call from %s
uk: Пропущений виклик від %s

en: Error
uk: Помилка

en: Error while initializing video output
uk: Помилка під час ініціалізації виводу відео

en: No video will be displayed on your machine during this call
uk: Під час цього дзвінка відео не буде виводитись

en: There was an error opening or initializing the video output. Please verify that no other application is using the accelerated video output.
uk: Помилка при спробі ініціалізації виводу відео. Впевніться, що інші програми не використовують цей відео-вивід.

en: There was an error opening or initializing the video output. Please verify that you are using a color depth of 24 or 32 bits per pixel.
uk: Помилка при ініціалізації виводу відео. Впевніться, що встановлено глибину кольору 24 або 32 біт на точку.

note: Translators: This is a hotplug status
en: Added video input device %s
uk: Додано пристрій вводу відео %s

note: Translators: This is a hotplug status
en: Removed video input device %s
uk: Вилучено пристрій вводу відео %s

en: Error while accessing video device %s
uk: Не вдається отримати доступ до пристрою захоплення відео %s

en: A moving logo will be transmitted during calls.
uk: Під час дзвінків буде показано логотип.

en: There was an error while opening the device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your permissions and make sure that the appropriate driver is loaded.
uk: При відкриванні пристрою виникла помилка. Якщо пристрій може бути від'єднаний, його повторне підключення може допомогти вирішити проблему. У іншому разі перевірте права доступу до пристрою та роботу драйвера.

en: Your video driver doesn't support the requested video format.
uk: Ваш відеодрайвер не підтримує потрібний формат відео.

en: Could not open the chosen channel.
uk: Не вдається відкрити вказаний канал.

en: Your driver doesn't seem to support any of the color formats supported by Ekiga.
     Please check your kernel driver documentation in order to determine which Palette is supported.
uk: Ваш драйвер не підтримує жоден формат кольору формат, з підтримуваних Ekiga.
    Подивіться в документації драйвера ядра, яка саме палітра підтримується.

en: Error while setting the frame rate.
uk: Помилка встановлення частоти кадрів.

en: Error while setting the frame size.
uk: Помилка встановлення розміру кадру.

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

note: Translators: This is a hotplug status
en: Added audio input device %s
uk: Додано пристрій вводу звуку %s

note: Translators: This is a hotplug status
en: Removed audio input device %s
uk: Вилучено пристрій вводу звуку %s

en: Error while opening audio input device %s
uk: Не вдається відкрити пристрій вводу звуку %s

note: Translators: This happens when there is an error with audio input: * Nothing ("silence") will be transmitted
en: Only silence will be transmitted.
uk: Співрозмовники нічого не почують.

en: Unable to open the selected audio device for recording. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup, the permissions and that the device is not busy.
uk: Не вдається відкрити обраний пристрій для запису звуку. Якщо пристрій може бути від'єднаний, його повторне підключення може допомогти вирішити проблему. У іншому разі перевірте параметри звуку, права доступу до пристрою та перевірте, що інші програми не займають пристрій.

en: The selected audio device was successfully opened but it is impossible to read data from this device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup.
uk: Не вдається відкрити обраний звуковий пристрій. Якщо пристрій може бути від'єднаний, його повторне підключення може допомогти вирішити проблему. У іншому разі перевірте параметри звуку.

en: Added audio output device %s
uk: Додано пристрій виводу звуку %s

en: Removed audio output device %s
uk: Вилучено пристрій виводу звуку %s

en: Error while opening audio output device %s
uk: Помилка при відкривання пристрою виводу звуку %s

en: No incoming sound will be played.
uk: Вхідний дзвінок не буде чутно.

en: Unable to open the selected audio device for playing. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup, the permissions and that the device is not busy.
uk: Не вдається відкрити вибраний пристрій для відтворення звуку. Якщо пристрій може бути від'єднаний, його повторне підключення може допомогти вирішити проблему. У іншому разі перевірте параметри звуку, права доступу, та переконайтесь, що пристрій не зайнятий.

en: The selected audio device was successfully opened but it is impossible to write data to this device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup.
uk: Вибраний пристрій звуку було успішно відкрито, але записати в нього дані не вдалося. Якщо пристрій може бути від'єднаний, його повторне підключення може допомогти вирішити проблему. У іншому разі перевірте параметри звуку.

en: Video Settings
uk: Параметри відео

en: Adjust brightness
uk: Налаштовування яскравості

en: Adjust whiteness
uk: Налаштовування рівня білого

en: Adjust color
uk: Налаштовування кольору

en: Adjust contrast
uk: Налаштовування контрастності

en: Audio Settings
uk: Параметри звуку

en: _Retrieve Call
uk: _Прийняти виклик

en: H_old Call
uk: _Утримувати виклик

en: Suspend _Audio
uk: Призупинити передавання зву_ку

en: Suspend _Video
uk: Призупинити передавання в_ідео

en: Resume _Audio
uk: Відновити передавання зву_ку

en: Resume _Video
uk: Відновити передавання _відео

en: Reject
uk: Відкинути

en: Accept
uk: Прийняти

en: Incoming call from
uk: Вхідний виклик від

en: Remote URI:
uk: URI:

en: Remote Application:
uk: Програма:

en: Account ID:
uk: _Рахунок:

en: Call from %s
uk: Виклик від %s

en: Call Duration: %s
uk: Тривалість виклику: %s

en: Transfer call to:
uk: Переадресовувати виклик на:

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: Detected new audio input device:
uk: Виберіть пристрій вводу звуку:

en: Detected new audio output device:
uk: Виберіть пристрій виводу звуку:

en: Detected new ringer device:
uk: Виявлено новий пристрій для дзвінків:

en: Detected new video input device:
uk: Виберіть пристрій вводу відео:

en: Video Devices
uk: Відеопристрої

en: Do you want to use it as default device?
uk: Зробити цей пристрій типовим?

en: _Chat
uk: _Розмова

en: Ca_ll
uk: _Виклик

en: Place a new call
uk: Зробити новий виклик

en: _Hang up
uk: Відкл_ючити

en: Terminate the current call
uk: Завершити поточний виклик

en: Co_ntact
uk: Ко_нтакт

en: Act on selected contact
uk: Дії для виділеного контакту

en: A_dd Contact
uk: _Додати контакт

en: Add a contact to the roster
uk: Додати контакт до списку

en: Find contacts
uk: Знайти контакти

en: Hold the current call
uk: Утримувати поточний виклик

en: _Transfer Call
uk: П_ереадресувати виклик

en: Transfer the current call
uk: Переадресувати поточний виклик

en: Suspend or resume the audio transmission
uk: Призупинити чи продовжити передавання звуку

en: Suspend or resume the video transmission
uk: Призупинити чи продовжити передавання відео

note: FIXME: that isn't a very good way to do things
en: Other
uk: Інші

en: Other possible actions
uk: Інші можливі дії

en: Close the Ekiga window
uk: Закрити вікно Ekiga

en: Quit
uk: Вийти

en: _Configuration Assistant
uk: Помічник _налаштовування

en: Run the configuration assistant
uk: Запустити помічник налаштовування

en: Edit your accounts
uk: Правка вашого облікового запису

en: Change your preferences
uk: Змінити параметри користувача

en: _View
uk: П_ерегляд

en: Con_tacts
uk: _Контакти

en: View the contacts list
uk: Показати список контактів

en: _Dialpad
uk: Панель _набору

en: View the dialpad
uk: Показати панель набору номера

en: _Call History
uk: _Історія викликів

en: View the call history
uk: Показати історію викликів

en: _Show Call Panel
uk: Панель _керування

en: _Local Video
uk: _Локальне відео

en: Local video image
uk: Локальне відеозображення

en: _Remote Video
uk: _Віддалене відео

en: Remote video image
uk: Віддалене відеозображення

en: _Picture-in-Picture
uk: Ка_ртинка-у-картинці

en: Both video images
uk: Обидва відеозображення

en: Picture-in-Picture in Separate _Window
uk: Картинка-у-картинці в окремому _вікні

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: Normal size
uk: Звичайний розмір

en: _Fullscreen
uk: На весь _екран

en: Switch to fullscreen
uk: Перейти в повноекранний режим

en: Get help by reading the Ekiga manual
uk: Отримати довідку з посібника Ekiga

en: View information about Ekiga
uk: Перегляд інформації про Ekiga

en: Enter a URI on the left, and click this button to place a call or to hangup
uk: Введіть ліворуч URI для виклику та натисніть цю кнопку для створення або скасування виклику

en: Contacts
uk: Контакти

en: Dialpad
uk: Панель набору

en: Call history
uk: Історія викликів

en: Change the volume of your soundcard
uk: Змінити параметри звуку

en: Change the color settings of your video device
uk: Змінити параметри кольорів відео-пристрою

note: Translators: TX is a common abbreviation for "transmit".  As it * is shown in a tooltip, there is no space constraint
en: TX: %dx%d
uk: Передача: %dx%d

note: Translators: RX is a common abbreviation for "receive".  As it * is shown in a tooltip, there is no space constraint
en: RX: %dx%d
uk: Прийом: %dx%d

en: Lost packets: %.1f %%
    Late packets: %.1f %%
    Out of order packets: %.1f %%
    Jitter buffer: %d ms%s%s%s
uk: Втрачено пакетів: %.1f %%
    Спізнілих пакетів: %.1f %%
    Пакетів не у послідовності: %.1f %%
    Буферизація: %d мс%s%s%s

en: Prints debug messages in the console (level between 1 and 5)
uk: Виводити налагоджувальну інформацію на консоль (рівні від 1 до 5)

en: Prints user plane debug messages in the console (level between 1 and 4)
uk: Виводити налагоджувальну інформацію на консоль (рівні від 1 до 4)

en: Makes Ekiga call the given URI
uk: Викликати даний URI використовуючи Ekiga

en: Play sound for new voice mails
uk: Відтворювати звук при отриманні голосової пошти

en: Play sound for new instant messages
uk: Відтворювати звук при отриманні повідомлень

en: _Full name:
uk: Повне _ім'я:

en: User Interface
uk: Інтерфейс

en: Start _hidden
uk: Запускати з_горнутим

en: Show offline _contacts
uk: Показувати користувачів, які поза в мере_жею

en: Video Display
uk: Показ відео

en: Place windows displaying video _above other windows
uk: Розміщати вікна, що показують відео, _над іншими вікнами

en: Network Settings
uk: Параметри мережі

en: Enable network _detection
uk: Увімкнути визначення _мережі

en: Call Forwarding
uk: Переадресація викликів

en: _Always forward calls to the given host
uk: З_авжди переадресовувати виклики на даний вузол

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings
uk: Якщо увімкнено, переадресовувати всі вхідні виклики на вузол, що вказаний у розділі "протоколи"

en: Forward calls to the given host if _no answer
uk: Переадресовувати виклики на вказаний вузол, якщо _немає відповіді

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings if you do not answer the call
uk: Якщо увімкнено, то всі вхідні виклики переадресовуватимуться на вузол, що вказаний у розділі "протоколи", якщо ви не відповідаєте на виклик

en: Forward calls to the given host if _busy
uk: Переадресовувати виклики на вказаний вузол, якщо лінія за_йнята

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings if you already are in a call or if you are in Do Not Disturb mode
uk: Якщо увімкнено, то всі вхідні виклики переадресовуватимуться на вузол, що вказаний у розділі "протоколи", якщо активний інший виклик (лінія зайнята) чи ви знаходитесь в режимі "Не турбувати".

en: Call Options
uk: Параметри викликів

note: Add all the fields
en: Timeout to reject or forward unanswered incoming calls (in seconds):
uk: Відкидати або переадресовувати вхідні виклики без відповіді після

en: _Automatically answer incoming calls
uk: _Автоматично відповідати на вхідні дзвінки

en: Ekiga Sound Events
uk: Звукові події Ekiga

en: A
uk: А

en: Event
uk: Подія

en: Choose a sound
uk: Виберіть звук

en: Wavefiles
uk: Звукові файли

en: Play
uk: Відтворити

en: String
uk: Рядок

en: Tone
uk: Тон

en: Misc Settings
uk: Різні параметри

en: Forward _URI:
uk: _URI переадресації:

en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

note: The toggles
en: Enable H.245 _tunneling
uk: Увімкнути _тунелювання  H.245

en: Enable _early H.245
uk: Увімкнути _ранній H.245

en: Enable fast _start procedure
uk: Увімкнути ш_видкий старт

en: Connection will be established in Fast Start mode. Fast Start is a new way to start calls faster that was introduced in H.323v2. It is not supported by Netmeeting and using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting.
uk: З'єднання буде встановлено в режимі "Швидкий старт". Це новий режим швидкого встановлення з'єднання, який вперше впроваджено в H.323v2. Він не підтримується Netmeeting, і одночасне використання швидкого старту і тунелювання H.245 може призвести до збоїв деяких версій Netmeeting.

en: DTMF Mode
uk: Режим DTMF

en: _Send DTMF as:
uk: _Надсилати DTMF у форматі:

en: Select the mode for DTMFs sending
uk: Вибрати режим для відправлення DTMF

en: _Outbound Proxy:
uk: _Вихідний проксі-сервер:

en: Ringing Device
uk: Пристрій дзвінка

en: Select the ringing audio device to use
uk: Вкажіть пристрій дзвінка

en: Output device:
uk: Пристрій виводу:

en: Input device:
uk: Пристрій вводу:

note: That button will refresh the device list
en: _Detect devices
uk: _Пошук пристроїв

en: Click here to refresh the device list
uk: Натисніть, щоб оновити перелік пристроїв

en: PAL (Europe)
uk: PAL (Європа)

en: NTSC (America)
uk: NTSC (Америка)

en: SECAM (France)
uk: SECAM (Франція)

en: Auto
uk: Авто

note: Video Channel
en: Channel:
uk: Канал:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Select the transmitted video size
uk: Вкажіть розмір відео, що передається

en: Format:
uk: Формат:

en: Codecs
uk: Кодеки

en: Settings
uk: Параметри

note: Translators: the full sentence is Automatically adjust jitter buffer between X and Y ms
en: Enable silence _detection
uk: Увімкнути виявлення _мовчання

en: Enable echo can_celation
uk: Увімкнути зни_ження відлуння

en: Maximum _jitter buffer (in ms):
uk: Максимальна за_тримка (у мс)

note: Translators: the full sentence is Keep a minimum video quality of X %
en: Picture Quality
uk: Якість зображення

en: Choose if you want to guarantee a minimum image quality (possibly leading to dropped frames in order not to surpass the bitrate limit) or if you prefer to keep the frame rate
uk: Виберіть, чи потрібно гарантувати мінімальну якість зображення (що, можливо, призведе до втрат пакетів через обмеження каналу) чи зберігати частоту кадрів

en: Maximum video _bitrate (in kbits/s):
uk: Максимальна _смуга пропускання відео (у кбіт/с):

en: The maximum video bitrate in kbits/s. The video quality and the effective frame rate will be dynamically adjusted to keep the bitrate at the given value.
uk: Максимальна смуга пропускання відео в кілобітах за секунду. Якість передачі відео і кількість кадрів на секунду буде автоматично регулюватися таким чином, щоб мінімізувати смугу пропускання до вказаного значення.

en: Ekiga Preferences
uk: Параметри Ekiga

en: General
uk: Загальне

en: Personal Data
uk: Особисті дані

en: General Settings
uk: Загальні параметри

en: Sound Events
uk: Звукові події

en: Protocols
uk: Протоколи

en: SIP Settings
uk: Параметри SIP

en: H.323 Settings
uk: Параметри H.323

note: The player
en: Audio
uk: Звук

en: Devices
uk: Пристрої

en: Video
uk: Відео

en: You have %d message | You have %d messages
uk[0]: Отримано %d повідомлення
uk[1]: Отримано %d повідомлення
uk[2]: Отримано %d повідомлень

en: The following accounts are inactive:
uk: Наступні облікові записи неактивні:

en: Online
uk: У мережі

en: Away
uk: Відійшов

en: Do Not Disturb
uk: Не турбувати

en: Custom message...
uk: Інше…

en: Clear
uk: Очистити

note: Build the dialog
en: Custom Message
uk: Стан

en: Delete custom messages:
uk: Вилучіть стан

en: Define a custom message:
uk: Вкажіть стан:
