extra - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: elementary Icons
cs: Ikony elementary

en: Named, vector icons for elementary OS
cs: Nazvané, vektorové ikony pro elementary OS

en: An original set of vector icons designed specifically for elementary OS and its desktop environment: Pantheon.
cs: Původní sada vektorových ikon navržených konkrétně pro elementary OS a jeho desktopové prostředí: Pantheon.

en: Removals:
cs: Odebrání:

en: Updated families:
cs: Aktualizovány sady:

en: Additions:
cs: Přidáno:
