extra - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: elementary Icons
nl: Elementary-iconen

en: Named, vector icons for elementary OS
nl: Vector-iconen met naam voor elementary OS

en: An original set of vector icons designed specifically for elementary OS and its desktop environment: Pantheon.
nl: Een originele set vectorpictogrammen speciaal ontworpen voor elementaire OS en zijn bureaubladomgeving: Pantheon.

en: Removals:
nl: Verwijderingen:

en: Additions:
nl: Toevoegingen:

en: "system-os-install"
nl: "systeem-os-installeren"
