extra - en to pl translation catalogue (71 entries)

en: elementary Icons
pl: Ikony elementary

en: Named, vector icons for elementary OS
pl: Nazwane ikony wektorowe dla elementary OS

en: An original set of vector icons designed specifically for elementary OS and its desktop environment: Pantheon.
pl: Oryginalny zbiór ikon wektorowych zaprojektowany specjalnie dla elementary OS i jego środowiska pulpitu: Pantheonu.

en: Removals:
pl: Usunięto:

en: non-fd.o "bluetooth-*", "microphone-sensitivity-*", and "night-light" symbolic panel icons
pl: Symboliczne ikony panelów dla non-fd.o "bluetooth-*", "microphone-sensitivity-*" oraz "night-light"

en: "mail-archive" and "mail-move"
pl: „mail-archive” i „mail-move”

en: Updated families:
pl: Zaktualizowane rodziny:

en: "insert-image-symbolic" is now more detailed
pl: ikona „insert-image-symbolic” jest teraz dokładniejsza

en: "media-record" has an updated palette
pl: paleta ikony „media-record” została zaktualizowana

en: "document-page-setup", "edit-copy", "edit-cut", "media-optical", "open-menu", "system-run" look better on dark backgrounds
pl: ikony „document-page-setup”, „edit-copy”, „edit-cut”, „media-optical”, „open-menu”, „system-run” wyglądają teraz lepiej na ciemnym tle

en: Improved arrow shape for "browser-download", "document-send", "document-import/export", "object-merge", "object-rotate", "pane-hide/show", and "view-refresh"
pl: Poprawiono kształt strzałki w ikonach „browser-download”, „document-send”, „document-import/export”, „object-merge”, „object-rotate”, „pane-hide/show” oraz „view-refresh”

en: Additions:
pl: Dodatki:

en: "list-drag-handle-symbolic" as used in draggable list box rows
pl: „list-drag-handle-symbolic” dla przeciąganych wierszy listy

en: "selection-mode-symbolic" as used in apps which have a button to switch a list into a selection mode
pl: „selection-mode-symbolic” dla aplikacji posiadających przycisk do zmiany listy w tryb wybierania

en: "adw-expander-arrow-symbolic" as used in Adw.PreferencesWindow
pl: "adw-expander-arrow-symbolic" dla Adw.PreferencesWindow

en: "adw-external-link-symbolic" as used in Adw.AboutWindow
pl: „adw-external-link-symbolic” dla Adw.PreferencesWindow

en: "adw-tab-*" icons as used with Adw.Tabbar
pl: Ikony "adw-tab-*" dla Adw.Tabbar

en: "network-*" status icons which are not in the FreeDesktop icon name specification
pl: Ikony statusu "network-*", które nie są w specyfikacji nazw ikon FreeDesktop

en: Device icons which are not in the FreeDesktop icon name specification: "camera", "drive-cdrom", "media-cdrom", "music-player", "printer-remote", and "system"
pl: Ikony urządzeń, których nie ma w specyfikacji nazw ikon FreeDesktop: „camera”, „drive-cdrom”, „media-cdrom”, „music-player”, „printer-remote” i „system”

en: "process-completed" uses a new checkmark shape, has a 32px version, and symlinks were added for "emblem-default"
pl: „process-completed” korzysta z nowego kształtu znacznika, ma wersję 32px oraz dodane symlinki dla „emblem-default”

en: Updated corner radius of "edit-clear" and "document-*-symbolic"
pl: Zaktualizowano promień kąta „edit-clear” oraz „document-*-symbolic”

en: Updated "preferences-desktop-display" and added a 64px version
pl: Zaktualizowano „preferences-desktop-display” i dodano wersję 64px

en: "panel-left/right"
pl: „panel-left/right”

en: Symlink to "application-x-xpinstall" for web extension files
pl: Stworzenie linku symbolicznego do „application-x-xpinstall” dla plików rozszerzeń sieciowych

en: "internet-web-browser"
pl: „internet-web-browser”

en: "system-os-install"
pl: „system-os-install”

en: "preferences-desktop-accessibility-pointing"
pl: „preferences-desktop-accessibility-pointing”

en: "preferences-desktop-accessibility-zoom"
pl: „preferences-desktop-accessibility-zoom”

en: "preferences-color"
pl: „preferences-color”

en: "preferences-system-windows"
pl: „preferences-system-windows”

en: "applications-education"
pl: „applications-education”

en: "applications-interfacedesign"
pl: „applications-interfacedesign”

en: "applications-photography"
pl: „applications-photography”

en: "view-list-compact"
pl: „view-list-compact”

en: "applications-development" uses a purple tile and the same hammer glyph as build system file types
pl: „applications-development” używa teraz fioletowego kafelka i taki sam glif młotka jak pliki budowania systemu

en: "system-file-manager" is blue and tile shaped
pl: „system-file-manager” jest teraz niebieskie i w kształcie kafelka

en: "accessories-calculator" redesigned as a tile shape
pl: „accessories-calculator” przeprojektowano na kształt kafelka

en: Update the border radius of several tile-shaped icons
pl: Zaktualizowano promień obramowania ikon o kształcie kafelka

en: "view-*" symbolic icons
pl: Symboliczne ikony dla „view-*”

en: "computer-fail"
pl: „computer-fail”

en: "preferences-desktop-theme"
pl: „preferences-desktop-theme”

en: "application-x-sharedlib"
pl: „application-x-sharedlib”

en: "process-paused"
pl: „process-paused”

en: "office-address-book"
pl: „office-address-book”

en: Flash file types
pl: Typy plików flash

en: Clean up "preferences-desktop-workspaces"
pl: Wyczyszczono „preferences-desktop-workspaces”

en: Update "preferences-desktop" to new tile shape
pl: Zaktualizowano „preferences-desktop” do nowego kształtu kafelków

en: Update "image-missing" to new tile shape
pl: Zaktualizowano „image-missing” do nowego kształtu kafelków

en: Update "preferences-desktop-keyboard" to new tile shape
pl: Zaktualizowano „preferences-desktop-keyboard” do nowego kształtu kafelków

en: Update "document-import" and "document-export" to new tile shape
pl: Zaktualizowano „document-import” oraz „document-export” do nowego kształtu kafelków

en: Update many file types with new arrow shape
pl: Zaktualizowano wiele typów plików z nowym kształtem strzałki

en: "application-default-icon" is now brightly colored
pl: „application-default-icon” ma teraz jaśniejsze kolory

en: "media-stop" is now a square
pl: „media-stop” jest teraz kwadratem

en: Round symbolic location status icons
pl: Okrągłe ikonu stanu symbolicznej lokacji

en: Use an outlined shape for symbolic tag icons
pl: Użyto zarysu kształtu dla ikon symbolicznych tagów

en: Use a rounded star for symbolic bookmark icons
pl: Użyto zaokrąglonej gwiazdy dla ikon symbolicznych zakładek

en: Redesign Night Light
pl: Przeprojektowano Nocne światło

en: Use latest Flatpak branding
pl: Użyto najnowszego loga Flatpak

en: Symbolic volume icons use a rounded shape and a slash when muted
pl: Symboliczne ikony głośności mają teraz zaokrąglony kształt i przekreślenie przy wyciszeniu

en: Other Changes:
pl: Inne zmiany:

en: Fix broken link for SVG file types
pl: Naprawiono zepsuty link dla plików typu SVG

en: Fix missing links for PGP file types
pl: Naprawiono brakujące linki dla plików typu PGP

en: Scale some icons to more sizes
pl: Przeskalowano ikony do większej ilości rozmiarów

en: Redesign media-playlist-repeat
pl: Przeprojektowano media-playlist-repeat

en: Update media-playlist-shuffle and media-playlist-consecutive
pl: Zaktualizowano media-playlist-shuffle oraz media-playlist-consecutive

en: Rounder square icons
pl: Okrąglejsze kwadratowe ikony

en: Rounded arrow corners on Downloads folder
pl: Zaokrąglono kąty strzałek w folderze Pobrane

en: Deb and Flatpak Bundle files use a package metaphor
pl: Pliki Deb i Flatpak Bundle korzystają z metafory paczki

en: Updates arrow points up
pl: Strzałka aktualizacji wskazuje w górę

en: Redesigned package with new colors
pl: Przeprojektowano paczkę z nowymi kolorami

en: Non-FDO app icons
pl: Ikony aplikacji spoza FDO
