extra - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: elementary Icons
pt: Ícones do elementary

en: Named, vector icons for elementary OS
pt: Nomeados, ícones vectoriais para o elementary OS

en: An original set of vector icons designed specifically for elementary OS and its desktop environment: Pantheon.
pt: Um conjunto original de ícones vetoriais projetados especificamente para o elementary OS e seu ambiente de trabalho: Pantheon.

en: Removals:
pt: Remoções:

en: Additions:
pt: Adições:
