extra - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: elementary Icons
tr: elementary Simgeleri

en: Named, vector icons for elementary OS
tr: elementary OS için adlandırılmış vektör simgeleri

en: An original set of vector icons designed specifically for elementary OS and its desktop environment: Pantheon.
tr: elementary OS ve masaüstü ortamı için özel olarak tasarlanmış orijinal vektör simgeleri seti: Pantheon.

en: Removals:
tr: Kaldırılanlar:

en: Additions:
tr: Eklemeler:
