elisa - en to az translation catalogue (255 entries)

[ctx: @item:intable]
en: Various Artists
az: Müxtəlif ifaçılar

[ctx: @item:intable]
en: Radio Stations
az: Radio stansiyaları

[ctx: @action]
en: Toggle Playlist
az: Siyahını dəyişin

[ctx: @action]
en: Seek forward 10 seconds
az: 10 saniyə irəli

[ctx: @action]
en: Scrub backwards 10 seconds
az: 10 saniyə geri

[ctx: @action]
en: Go to next track
az: Növbəti mahnıya keç

[ctx: @action]
en: Go to previous track
az: Əvvəlki mahnıya keç

[ctx: @action]
en: Play/pause
az: Başlat/dayandır

[ctx: @action]
en: Toggle Party Mode
az: Əyləncə rejiminə keç

[ctx: @info]
en: A Simple Music Player made with love by the KDE community
az: KDE icması tərəfindən məmnuniyyətlə hazırlanmış Sadə Musiqi Oynadıcı

[ctx: @info]
en: (c) 2015-2020, Elisa contributors
az: (c) 2015-2020, Elisa əməkdaşları

[ctx: @label]
en: Creator
az: Yaradıcı

[ctx: @label]
en: Author
az: Müəllif

[ctx: @label]
en: Concept and design work
az: Konsepsiya və dizayn işi

[ctx: @label]
en: Localization support
az: Yerli dil dəstəyi

[ctx: @label]
en: Right to left support in interface
az: Sağdan sola yazı interfeysi dəstəyi

[ctx: @label]
en: Various improvements to the interface
az: Müxtəlif interfeys yaxşılaşdırmaları

[ctx: @label]
en: Support for online radios
az: Onlayn radio dəstəyi

[ctx: @info:status Error message when track URL is invalid]
en: Invalid URL.
az: Səhv URL.

[ctx: @info:status Error message when track title is empty]
en: Empty title.
az: Boş başlıq.

[ctx: @label musical artist]
en: Artist
az: İfaçı

[ctx: @label musical album]
en: Album
az: Albom

[ctx: @label song title]
en: Title
az: Başlıq

[ctx: @label song length]
en: Length
az: Müddət

[ctx: @label as in 'Created by: Joe']
en: Created by
az: Müəllif

[ctx: @label as in 'a person who edits']
en: Editor
az: Redaktor

[ctx: @label]
en: Version
az: Versiya

[ctx: @label:textbox Track title for track metadata view]
en: Title
az: Başlıq

[ctx: @label:textbox Track artist for track metadata view]
en: Artist
az: İfaçı

[ctx: @label:textbox Album name for track metadata view]
en: Album
az: Albom

[ctx: @label:textbox Album artist for track metadata view]
en: Album Artist
az: Albomun İfaçısı

[ctx: @label:textbox Track number for track metadata view]
en: Track Number
az: Mahnının nömrəsi

[ctx: @label:textbox Disc number for track metadata view]
en: Disc Number
az: Diskin nömrəsi

[ctx: @label:textbox Rating label for information panel]
en: Rating
az: Qiymət

[ctx: @label:textbox Genre label for track metadata view]
en: Genre
az: Janr

[ctx: @label:textbox Lyricist label for track metadata view]
en: Lyricist
az: Sözlərin müəllifi

[ctx: @label:textbox Composer name for track metadata view]
en: Composer
az: Bəstəkar

[ctx: @label:textbox Comment label for track metadata view]
en: Comment
az: Şərh

[ctx: @label:textbox Year label for track metadata view]
en: Year
az: İl

[ctx: @label:textbox Channels label for track metadata view]
en: Channels
az: Kanallar

[ctx: @label:textbox Bit rate label for track metadata view]
en: Bit Rate
az: Bitreyt

[ctx: @label:textbox Sample Rate label for track metadata view]
en: Sample Rate
az: Diskretləşmə tezliyi

[ctx: @label:textbox Lyrics label for track metadata view]
en: Lyrics
az: Mahnının sözləri

[ctx: @label:textbox Duration label for track metadata view]
en: Duration
az: Müddət

[ctx: @label:textbox Last play date label for track metadata view]
en: Last played
az: Sonuncu səslənən

[ctx: @label:textbox First play date label for track metadata view]
en: First played
az: İlk səslənən

[ctx: @label:textbox Play counter label for track metadata view]
en: Play count
az: Səsləndirmə sayı

[ctx: @label:textbox Radio HTTP address for radio metadata view]
en: Stream Http Address
az: Yayımın http ünvanı

[ctx: @label:textbox Image address for radio metadata view]
en: Image Address
az: Şəkilin ünvanı

[ctx: @title:window Title of the view of all albums]
en: Albums
az: Albomlar

[ctx: @title:window Title of the view of all genres]
en: Genres
az: Janrlar

[ctx: @title:window Title of the view of all artists]
en: Artists
az: İfaçılar

[ctx: @info:status explanation for sleep inhibit during play of music]
en: Playing music
az: Musiqinin səslənməsi

[ctx: @info:status explanation for sleep inhibit during play of music]
en: Playing music
az: Musiqinin səslənməsi

[ctx: @info:placeholder]
en: No matches
az: Uyğun gələn yoxdur

[ctx: @info:placeholder]
en: Nothing to display
az: Heç nə tapılmadı

[ctx: @title:menu]
en: Application Menu
az: Tətbiq menyusu

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit Full Screen
az: Tam ekrandan çıxış

[ctx: @action:inmenu]
en: Enter Full Screen
az: Tam ekran açmaq

[ctx: @action:inmenu]
en: Scan for New Music
az: Yeni mahnı axtarışı

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset Database and Re-Scan Everything
az: Verilənlər bazası sıfırlansın və hər yerdə axtarılsın

[ctx: @action:inmenu this has child menu items]
en: Color Scheme
az: Rəng Seçimi

[ctx: @title:window Title of the context view related to the currently playing track]
en: Now Playing
az: İndi səslənir

[ctx: @action:button]
en: Open sidebar
az: Yan paneli açın

[ctx: @option:radio One of the 'now playing' views]
en: Metadata
az: Meta məlumatları

[ctx: @option:radio One of the 'now playing' views]
en: Lyrics
az: Mahnının sözləri

[ctx: @action:button]
en: Show Playlist
az: Mahnı siyahısını göstərmək

[ctx: @info:placeholder]
en: No lyrics found
az: Mahnının sözləri tapılmadı

[ctx: @info:placeholder]
en: Nothing playing
az: Heç nə səslənmir

[ctx: @action:button]
en: Show In Folder
az: Qovluqda göstərmək

[ctx: @title:window]
en: Configure
az: Tənzimləyin

[ctx: @action:button]
en: OK
az: OLDU

[ctx: @action:button]
en: Apply
az: Tətbiq edin

[ctx: @action:button]
en: Cancel
az: İmtina

[ctx: @title:window]
en: Warning
az: Xəbərdarlıq

[ctx: @label]
en: Loading failed
az: Yükləmək mümkün olmadı

[ctx: @action:button]
en: Retry
az: Təkrar

[ctx: @label]
en: Playlist cleared
az: Mahnı siyahısı təmizləndi

[ctx: @action:button]
en: Undo
az: Geri qaytar

[ctx: @info:status]
en: Could not load some files. Elisa can only open audio and playlist files.
az: Bəzi fayllar yüklənə bilmədi. Elisa yalnız səs və mahnı siyahısı fayllarını aça bilər.

[ctx: @option file type (mime type) for m3u, m3u8 playlist file formats; do not translate *.m3u*]
en: m3u8, m3u Playlist File (*.m3u*)
az: m3u8, m3u mahnı siyahısı faylı (*.m3u*)

[ctx: @option file type (mime type) for pls playlist file formats; do not translate *.pls]
en: pls Playlist File (*.pls)
az: pls mahnı siyahısı faylı (*.pls)

[ctx: @option file type (mime type) for m3u, m3u8 and pls playlist file formats; do not translate *.m3u8 *.m3u *.pls]
en: m3u8, m3u, pls Playlist File (*.m3u8 *.m3u *.pls)
az: m3u8, m3u, pls mahnı siyahısı faylı (*.m3u8 *.m3u *.pls)

[ctx: @label]
en: Saving failed
az: Saxlamaq mümkün olmadı

[ctx: @action:button Show the file for this song in the file manager]
en: Show in folder
az: Qovluqda göstərmək

[ctx: @action:button Show track metadata]
en: View details
az: Təfərrüatları göstərmək

[ctx: @action:button]
en: Play now, replacing current playlist
az: İndi səsləndir. Bu mövcud mahnı siyahısını əvəz edir

[ctx: @action:button]
en: Add to playlist
az: Mahnı siyahısına əlavə et

[ctx: @action:button]
en: Options
az: Seçimlər

[ctx: @action:button Clear play list and add whole container to play list]
en: Play now, replacing current queue
az: İndi səsləndir. Bu hazırda növbədə olan əvəz edir

[ctx: @action:button Add whole container to play list]
en: Add to queue
az: Növbəyə əlavə et

[ctx: @action:button]
en: Exit Full Screen
az: Tam ekran aç

[ctx: @action:button]
en: Set track rating
az: Mahnını qiymətləndir

[ctx: @action:button]
en: Un-mark this song as a favorite
az: Bu mahnını seçilmişlərdən çıxart

[ctx: @action:button]
en: Mark this song as a favorite
az: Bu mahnını seçilmiş kimi işarələ

[ctx: @action:button]
en: Cancel rating this track
az: Bu mahnının qiymətini ləğv et

[ctx: @action:button]
en: Song Options
az: Mahnı seçimləri

[ctx: @action:button]
en: View details
az: Təfərrüatlara bax

[ctx: @action:button]
en: Un-mark as favorite
az: Bu mahnını seçilmişlərdən çıxart

[ctx: @action:button]
en: Mark as favorite
az: Bu mahnını seçilmiş kimi işarələ

[ctx: @action:button Enqueue current track]
en: Add to queue
az: Növbəyə əlavə et

[ctx: @action:button]
en: Toggle Party Mode
az: Əyləncə rejimi

[ctx: @action:button]
en: Skip Backward
az: Geri sürüşdür

[ctx: @action:button Pause any media that is playing]
en: Pause
az: Fasilə

[ctx: @action:button Start playing media]
en: Play
az: Səsləndir

[ctx: @action:button skip forward in playlists]
en: Skip Forward
az: İrəli sürüşdür

[ctx: @action:button]
en: Toggle Mute
az: Səsi aç və ya bağla

[ctx: @action:button]
en: Toggle Shuffle
az: Qarışıq sıra ilə

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Don't repeat tracks
az: Hazırkı: Mahnılar təkrarlanmasın

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Repeat current track
az: Hazırkı: Cari mahnı təkrarlansın

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Repeat all tracks in playlist
az: Hazırkı: Mahnı siyahısındakı bütün mahnılar təkrarlansın

[ctx: @action:inmenu]
en: Playlist
az: Mahnı siyahısı

[ctx: @action:inmenu]
en: One
az: Bir

[ctx: @action:inmenu]
en: None
az: Heç biri

[ctx: @action:button]
en: Application Menu
az: Tətbiq menyusu

[ctx: @title:window Title of the view of the playlist; keep this string as short as possible because horizontal space is quite scarce]
en: Playlist
az: Mahnı siyahısı

[ctx: @action:button Save a playlist file]
en: Save…
az: Saxla...

[ctx: @action:button Load a playlist file]
en: Load…
az: Yüklə…

[ctx: @info]
en: Failed to load some tracks. Make sure that they have not been removed or renamed.
az: Bəzi mahnıları yükləmək mümkün olmadı. Onların silinməməsini və ya adının dəyişdirilməməsini yoxla.

[ctx: @action:button]
en: Edit Playlist File
az: Mahnı siyahısına düzəliş et

[ctx: @info:placeholder]
en: Playlist is empty
az: Mahnı siyahısı boşdur

[ctx: @info:usagetip]
en: Add some songs to get started. You can browse your music using the views on the left.
az: Başlamaq üçün bir neçə mahnı əlavə edin. Sol tərfdəki paneldən musiqilərinizə baxa bilərsiniz.

[ctx: @info:placeholder]
en: Your playlist is empty.
az: Mahnı siyahınız boşdur.

[ctx: @info:status]
en: %1 track | %1 tracks
az[0]: %1 mahnı
az[1]: %1 mahnı

[ctx: @info:status]
en: 1 track
az: 1 mahnı

[ctx: @info:status number of tracks remaining]
en: %1 remaining | %1 remaining
az[0]: %1 mahnı qalır
az[1]: %1 mahnı qalır

[ctx: @action:button]
en: Show Current
az: Hazırkı mahnı

[ctx: @action:button Remove all tracks from play list]
en: Clear All
az: Hamısını silin

[ctx: @label]
en: Data is not valid. %1
az: Məlumat səhvdir. %1

[ctx: @label:listbox]
en: Add new tag:
az: Yeni yarlıq əlavə et:

[ctx: @action:button]
en: Modify
az: Dəyişdir

[ctx: @action:button]
en: Delete
az: Sil

[ctx: @title:window]
en: Create a Radio
az: Radio əlavə et

[ctx: @title:window]
en: View details
az: Təfərrüatlara bax

[ctx: @action:button]
en: Save
az: Saxla

[ctx: @action:button]
en: Close
az: Bağla

[ctx: @action:button]
en: Skip Forward
az: İrəli sürüşdür

[ctx: @action:button]
en: Track Options
az: Cığır üçün seçimlər

[ctx: @action:button]
en: Remove from queue
az: Növbədən sil

[ctx: @title:window]
en: Settings
az: Ayarlar

[ctx: @action:button]
en: Minimize Player
az: Pleyeri yığışdır

[ctx: @action:button show track information]
en: Show Info
az: Məlumatlara bax

[ctx: @action:button]
en: Change Volume
az: Səs səviyyəsini dəyiş

[ctx: @title:menu]
en: File
az: Fayl

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Playlist…
az: Mahnı siyahısını saxla…

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Playlist…
az: Mahnı siyahısını aç...

[ctx: @title:menu]
en: View
az: Görünüş

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Party Mode
az: Əyləncə rejimi

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Playlist
az: Mahnı siyahısını gizlət

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Playlist
az: Mahnı siyahısını göstərmək

[ctx: @title:menu]
en: Controls
az: İdarəetmə

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
az: Fasilə

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
az: Səsləndir

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop
az: Dayandır

[ctx: @action:inmenu]
en: Increase Volume
az: Səsi artır

[ctx: @action:inmenu]
en: Decrease Volume
az: Səsi azalt

[ctx: @title:menu]
en: Shuffle
az: Qarışıq

[ctx: @action:inmenu shuffle mode is turned on]
en: On
az: Aktiv

[ctx: @action:inmenu shuffle mode is turned off]
en: Off
az: Söndür

[ctx: @title:menu]
en: Repeat
az: Təkrar

[ctx: @action:inmenu repeat all songs in this playlist]
en: Playlist
az: Mahnı siyahısı

[ctx: @action:inmenu repeat this one song]
en: One
az: Bir

[ctx: @action:inmenu no repeat mode set; stop playback after last song in the playlist]
en: None
az: Heç biri

[ctx: @title:menu]
en: Help
az: Kömək

[ctx: @label:listbox Sort By Menu Title with no sort selected]
en: Sort: %1
az: Sıralamaq: %1

[ctx: @label:listbox Sort By Menu Title with no sort selected]
en: Sort
az: Sıralamaq

[ctx: @action:button]
en: Create a radio
az: Radio əlavə et

[ctx: @action:button]
en: Add to Playlist
az: Mahnı siyahısına əlavə et

[ctx: @action:button navigate to the view for artist of this album]
en: Display Artist
az: İfaçını göstər

[ctx: @action:button navigate back in the view's stack]
en: Back
az: Geriyə

[ctx: @action:button Show filters in the navigation bar]
en: Search and Filter
az: Axtarış və Süzgəc

[ctx: @action:button Hide filters in the navigation bar]
en: Hide Search and Filter
az: Axtarış və Süzgəc sahəsini gizlət

[ctx: @info:placeholder]
en: Search for album name, artist, etc.
az: Albom adı, ifaçı və s. üzrə axtarış

[ctx: @label:chooser]
en: Filter by rating:
az: Reytingə görə ayır:

[ctx: @action:button]
en: Only Show Favorites
az: Yalnız seçilmişləri göstərmək

[ctx: @action:button Pause current track from playlist]
en: Pause
az: Fasilə

[ctx: @action:button Play this track from playlist]
en: Play
az: Səsləndir

[ctx: @action:button Remove current track from play list]
en: Remove
az: Sil

[ctx: @title:group]
en: General:
az: Əsas:

[ctx: @option:check]
en: Show background on Now Playing page
az: "İndi səslənir" səhifəsində arxa fon göstərilsin

[ctx: @option:check]
en: Show progress on Task Manager entries
az: İrəliləyişi tapşırıq menecerində göstər

[ctx: @option:check]
en: Keep running in System Tray when main window is closed
az: Əsas pəncərəni bağladıqda sistem çubuğunda işlək vəziyyətdə tut

[ctx: @option:check]
en: Start playing on startup
az: Başladıldıqda səsləndirmək

[ctx: @option:check]
en: Scan for New Music on startup
az: Açıldıqda yeni mahnılar axtarılsın

[ctx: @info]
en: When using this setting, you will need to manually refresh the music collection whenever new files are added to configured music folders. You can do this with the <interface>Scan for new music</interface> item in Elisa's hamburger menu.
az: Bu ayardan istifadə edərkən, hər dəfə musiqi üçün ayarlanmış qovluğa yeni fayllar əlavə edildikdə musiqi kolleksiyasını əl ilə yeniləməlisiniz. Siz bunu Elisanın əsas menyusundakı <interface>Yeni mahnı axtarışı</interface> bölməsində edə bilərsiniz.

[ctx: @title:group]
en: Song rating style:
az: Mahnının reytinq üsulu:

[ctx: @option:radio]
en: 0-5 stars
az: 0-5 ulduz

[ctx: @option:radio]
en: Favorite/not favorite
az: Seçilmiş/seçilməmiş

[ctx: @action:button]
en: Color Scheme
az: Rəng seçimi

[ctx: @title:menu]
en: Color Scheme
az: Rəng seçimi

[ctx: @action:button]
en: Scan for New Music
az: Yeni mahnı axtarışı

[ctx: @action:button]
en: Reset Database and Re-Scan Everything
az: Verilənlər bazasını sıfırlansın və yenidən axtarılsın

[ctx: @label:listbox]
en: Embed category in sidebar:
az: Kateqoriyanı yan paneldə yerləşdir:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed no category in views navigation list]
en: Nothing
az: Heç nə

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all albums in views navigation list]
en: Albums
az: Albomlar

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all artists in views navigation list]
en: Artists
az: İfaçılar

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all genres in views navigation list]
en: Genres
az: Janrlar

[ctx: @label:listbox]
en: Initial view on startup:
az: Başlanğıcda ilkin görünüş:

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of the playlist]
en: Now Playing
az: İndi səslənir

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of recently played tracks]
en: Recently Played
az: Son səsləndirilən

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of frequently played tracks]
en: Frequently Played
az: Tez-tez səsləndirilən

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all albums]
en: Albums
az: Albomlar

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all artists]
en: Artists
az: İfaçılar

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all tracks]
en: Tracks
az: Mahnılar

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all genres]
en: Genres
az: Janrlar

[ctx: @item:inlistbox Title of the file browser view]
en: Files
az: Fayllar

[ctx: @item:inlistbox Title of the file radios browser view]
en: Radio Stations
az: Radiostansiyalar

[ctx: @label:listbox]
en: Music indexing:
az: Musiqi indekslənməsi:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, indexing type]
en: Use fast native indexer
az: Sürətli yerli indeksləyicidən istifadə etmək

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, indexing type]
en: Scan the filesystem directly
az: Fayl sistemi qovluğunu axtarmaq

[ctx: @info]
en: This is slower than the fast indexer. Please activate it only if Elisa cannot find your music and searching for one of the missing music files using your file manager also does not work. Please report this as a bug.
az: Bu, sürətli indeksləyicidən daha yavaşdır. Bunu yalnız, Elisa musiqini tapa bilmədikdə və fayl menecerinin köməyi ilə mövcud olmayan musiqi faylının axtarışı işləmədikdə aktiv edin. Lütfən bunu xəta hesabatı kimi göndərin.

[ctx: @action:button]
en: Report Bug
az: Xəta haqqında bildir

en: When saving playlist files:
az: Mahnı siyahısı faylları saxlanıldqda:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, playlist save type]
en: Prefer relative paths
az: Nisbi yollara üstünlük vermək

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, playlist save type]
en: Always use absolute paths
az: Həmişə mütləq yollardan istifadə etmək

[ctx: @info:tooltip Playlist Relative Paths]
en: When <interface>Prefer relative paths</interface> is selected, files in the same folder as the playlist will be referred with only the filename. Absolute paths are used in other cases.
az: <interface>Nisbi yollara üstünlük ver</interface> parametri seçilərsə, mahnı siyaıları ilə eyni qovluqda olan fayllar yalnız fayl adı ilə göstəriləcək. Başqa hallarda mütləq yollardan istifadə olunur.

[ctx: @title The configured folders where the user's music collection can be found]
en: Music folders:
az: Musiqi qovluqları:

[ctx: @action:button]
en: Stop looking for music here
az: Musiqiləri burada axtarmağı dayandır

[ctx: @action:button]
en: Add New Location
az: Yeni məkan əlavə et

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
az: Bir qovluq seç

[ctx: @label]
en: The fast native file indexer does not follow symbolic links. If any of the locations in this list contain symbolic links to other locations, you will need to add those other locations to the list as well.
az: Sürətli yerli fayl indeksləyicisi simvolik bağlantıları izləmir. Əgər bu siyahıdakı yerlərdən hansısa biri başqa yerə simvolik bağlantıdan ibarət olarsa, siz həmin yerləri də syahıya daxil etməli olacaqsınız.

[ctx: @title:menu]
en: Sort By
az: Buna görə çeşidlə

[ctx: number of imported tracks]
en: Imported one track | Imported %1 tracks
az[0]: %1 mahnı idxal edildi
az[1]: %1 mahnı idxal edildi

[ctx: @info:status]
en: Scanning music
az: Musiqi axtarılır

[ctx: @title:row disc header text when showing an album]
en: Disc %1
az: Disk %1

[ctx: @title:inmenu]
en: Title
az: Başlıq

[ctx: @title:inmenu]
en: Name
az: Adı

[ctx: @title:inmenu]
en: Genre
az: Janr

[ctx: @title:inmenu]
en: Year
az: İl

[ctx: @item:inmenu]
en: Oldest First
az: Öncə ən köhnələr

[ctx: @item:inmenu]
en: Newest First
az: Öncə ən yenilər

[ctx: @title:window Title of the view of the playlist]
en: Now Playing
az: İndi səslənir

[ctx: @title:window Title of the view of recently played tracks]
en: Recently Played
az: Son səsləndirilən

[ctx: @title:menu]
en: Last Played Date
az: Sonuncu səslənmə tarixi

[ctx: @item:inmenu]
en: Least Recently Played First
az: İlk öncə az əvvəl səslənən

[ctx: @item:inmenu]
en: Most Recently Played First
az: İlk öncə tez-tez səslənən

[ctx: @title:window Title of the view of frequently played tracks]
en: Frequently Played
az: Tez-tez səsləndirilən

[ctx: @title:menu]
en: Play Frequency
az: Səsləndirmə tezliyi

[ctx: @item:inmenu]
en: Least Frequently Played First
az: İlk öncə daha az səsləndirilən

[ctx: @item:inmenu]
en: Most Frequently Played First
az: İlk öncə daha çox səsləndirilən

[ctx: @title:menu]
en: Title
az: Başlıq

[ctx: @title:menu]
en: Artist
az: İfaçı

[ctx: @title:menu]
en: Genre
az: Janr

[ctx: @title:menu]
en: Year
az: İl

[ctx: @title:menu]
en: Name
az: Adı

[ctx: @title:window Title of the view of all tracks]
en: Tracks
az: Mahnılar

[ctx: @title:menu]
en: Album
az: Albom

[ctx: @title:menu]
en: Duration
az: Müddət

[ctx: @title:menu]
en: Composer
az: Bəstəkar

[ctx: @title:menu]
en: Lyricist
az: Sözlərin müəllifi

[ctx: @title:menu]
en: Last Modified
az: Son dəyişiklik

[ctx: @item:inmenu]
en: Shortest First
az: Birinci qısa olan

[ctx: @item:inmenu]
en: Longest First
az: Birinci uzun olan

[ctx: @title:window Title of the file browser view]
en: Files
az: Fayllar

[ctx: @title:window Title of the file radios browser view]
en: Radio Stations
az: Radiostansiyalar
