elisa - en to lt translation catalogue (288 entries)

[ctx: @item:intable]
en: Various Artists
lt: Įvairūs atlikėjai

[ctx: @item:intable]
en: Radio Stations
lt: Radijo stotys

[ctx: @action]
en: Toggle Playlist
lt: Perjungti grojaraštį

[ctx: @action]
en: Seek forward 10 seconds
lt: Persukti 10 sekundžių pirmyn

[ctx: @action]
en: Scrub backwards 10 seconds
lt: Persukti 10 sekundžių atgal

[ctx: @action]
en: Go to next track
lt: Pereiti prie kito takelio

[ctx: @action]
en: Go to previous track
lt: Pereiti prie ankstesnio takelio

[ctx: @action]
en: Play/pause
lt: Atkurti/pristabdyti

[ctx: @action]
en: Toggle Party Mode
lt: Perjungti vakarėlio veikseną

[ctx: @info]
en: A Simple Music Player made with love by the KDE community
lt: Paprastas muzikos grotuvas, su meile sukurtas KDE bendruomenės

[ctx: @info]
en: © 2015–2020, Elisa contributors
lt: © 2015–2020, Elisa talkininkai

[ctx: @label]
en: Creator
lt: Kūrėjas

[ctx: @label]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: @label]
en: Concept and design work
lt: Koncepcijos ir dizaino darbas

[ctx: @label]
en: Localization support
lt: Lokalizavimo palaikymas

[ctx: @label]
en: Right to left support in interface
lt: Teksto iš dešinės į kairę palaikymas sąsajoje

[ctx: @label]
en: Various improvements to the interface
lt: Įvairūs sąsajos patobulinimai

[ctx: @label]
en: Support for online radios
lt: Internetinių radijų palaikymas

[ctx: @info:status Error message when track URL is invalid]
en: Invalid URL.
lt: Neteisingas URL.

[ctx: @info:status Error message when track title is empty]
en: Empty title.
lt: Tuščias pavadinimas.

[ctx: @label musical artist]
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: @label musical album]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: @label song title]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: @label song length]
en: Length
lt: Trukmė

[ctx: @label as in 'Created by: Joe']
en: Created by
lt: Sukūrė

[ctx: @label as in 'a person who edits']
en: Editor
lt: Redaktorius

[ctx: @label]
en: Version
lt: Versija

[ctx: @label:textbox Track title for track metadata view]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: @label:textbox Duration label for track metadata view]
en: Duration
lt: Trukmė

[ctx: @label:textbox Track artist for track metadata view]
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: @label:textbox Album name for track metadata view]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: @label:textbox Album artist for track metadata view]
en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

[ctx: @label:textbox Track number for track metadata view]
en: Track Number
lt: Takelio numeris

[ctx: @label:textbox Disc number for track metadata view]
en: Disc Number
lt: Disko numeris

[ctx: @label:textbox Rating label for information panel]
en: Rating
lt: Įvertinimas

[ctx: @label:textbox Genre label for track metadata view]
en: Genre
lt: Žanras

[ctx: @label:textbox Lyricist label for track metadata view]
en: Lyricist
lt: Dainos žodžių autorius

[ctx: @label:textbox Composer name for track metadata view]
en: Composer
lt: Kompozitorius

[ctx: @label:textbox Comment label for track metadata view]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: @label:textbox Year label for track metadata view]
en: Year
lt: Metai

[ctx: @label:textbox Channels label for track metadata view]
en: Channels
lt: Kanalai

[ctx: @label:textbox Bit rate label for track metadata view]
en: Bit Rate
lt: Pralaidumas

[ctx: @label:textbox Sample Rate label for track metadata view]
en: Sample Rate
lt: Skaitmeninimo dažnis

[ctx: @label:textbox Last play date label for track metadata view]
en: Last played
lt: Paskutinį kartą atkurta

[ctx: @label:textbox First play date label for track metadata view]
en: First played
lt: Pirmą kartą atkurta

[ctx: @label:textbox Play counter label for track metadata view]
en: Play count
lt: Atkūrimų skaičius

[ctx: @label:textbox Lyrics label for track metadata view]
en: Lyrics
lt: Dainos žodžiai

[ctx: @label:textbox Radio HTTP address for radio metadata view]
en: Stream HTTP Address
lt: Srauto HTTP adresas

[ctx: @label:textbox Image address for radio metadata view]
en: Image Address
lt: Paveikslo adresas

[ctx: @title:window Title of the view of all albums]
en: Albums
lt: Albumai

[ctx: @title:window Title of the view of all genres]
en: Genres
lt: Žanrai

[ctx: @title:window Title of the view of all artists]
en: Artists
lt: Atlikėjai

[ctx: @info:status explanation for sleep inhibit during play of music]
en: Playing music
lt: Atkuriama muzika

[ctx: @info:status explanation for sleep inhibit during play of music]
en: Playing music
lt: Atkuriama muzika

[ctx: @action:button]
en: Play now, replacing current playlist
lt: Atkurti dabar, pakeičiant dabartinį grojaraštį

[ctx: @action:button]
en: Play next
lt: Atkurti kitą

[ctx: @action:button]
en: Add to playlist
lt: Pridėti į grojaraštį

[ctx: @action:button Show the file for this song in the file manager]
en: Show in folder
lt: Rodyti aplanke

[ctx: @action:button]
en: Options
lt: Parinktys

[ctx: @info:placeholder]
en: No matches
lt: Nėra atitikmenų

[ctx: @info:placeholder]
en: Nothing to display
lt: Nėra ką rodyti

[ctx: @title:menu]
en: Application Menu
lt: Programos meniu

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit Full Screen
lt: Išeiti iš viso ekrano

[ctx: @action:inmenu]
en: Enter Full Screen
lt: Visas ekranas

[ctx: @action:inmenu]
en: Scan for New Music
lt: Peržiūrėti, ar yra naujos muzikos

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset Database and Re-Scan Everything
lt: Atstatyti duomenų bazė ir peržiūrėti viską iš naujo

[ctx: @action:inmenu this has child menu items]
en: Color Scheme
lt: Spalvų rinkinys

[ctx: @title:window]
en: Configure
lt: Konfigūruoti

[ctx: @title:window Title of the context view related to the currently playing track]
en: Now Playing
lt: Dabar atkuriama

[ctx: @action:button]
en: Open sidebar
lt: Atverti šoninę juostą

[ctx: @option:radio One of the 'now playing' views]
en: Metadata
lt: Metaduomenys

[ctx: @option:radio One of the 'now playing' views]
en: Lyrics
lt: Dainos žodžiai

[ctx: @action:button]
en: Show Playlist
lt: Rodyti grojaraštį

[ctx: @info:placeholder]
en: No lyrics found
lt: Nerasta dainos žodžių

[ctx: @info:placeholder]
en: Nothing playing
lt: Nieko neatkuriama

[ctx: @action:button]
en: Show In Folder
lt: Rodyti aplanke

[ctx: @item:intable View all tracks]
en: All tracks
lt: Visi takeliai

[ctx: @item:intable number of tracks/songs in all albums]
en: %1 track | %1 tracks
lt[0]: %1 takelis
lt[1]: %1 takeliai
lt[2]: %1 takelių
lt[3]: %1 takelis

[ctx: @label]
en: Duration
lt: Trukmė

[ctx: @label]
en: Loading failed
lt: Įkėlimas nepavyko

[ctx: @action:button]
en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

[ctx: @label]
en: Playlist cleared
lt: Grojaraštis išvalytas

[ctx: @action:button]
en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: @action:button]
en: Show playlist drawer
lt: Rodyti grojaraščio stalčių

[ctx: @action:button]
en: Hide playlist drawer
lt: Slėpti grojaraščio stalčių

[ctx: @info:status]
en: Could not load some files. Elisa can only open audio and playlist files.
lt: Nepavyko įkelti tam tikrų failų. Elisa gali atverti ti garso ir grojaraščio failus.

[ctx: @option file type (mime type) for m3u, m3u8 playlist file formats; do not translate *.m3u*]
en: m3u8, m3u Playlist File (*.m3u*)
lt: m3u8, m3u Grojaraščio failas (*.m3u*)

[ctx: @option file type (mime type) for pls playlist file formats; do not translate *.pls]
en: pls Playlist File (*.pls)
lt: pls Grojaraščio failas (*.pls)

[ctx: @option file type (mime type) for m3u, m3u8 and pls playlist file formats; do not translate *.m3u8 *.m3u *.pls]
en: m3u8, m3u, pls Playlist File (*.m3u8 *.m3u *.pls)
lt: m3u8, m3u, pls Grojaraščio failas (*.m3u8 *.m3u *.pls)

[ctx: @label]
en: Saving failed
lt: Įrašymas nepavyko

[ctx: @action:button]
en: Exit Full Screen
lt: Išeiti iš viso ekrano

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Exit party mode
lt: Išjungti vakarėlio veikseną

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Enter party mode
lt: Įjungti vakarėlio veikseną

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Skip backward
lt: Peršokti atgal

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Pause any media that is playing]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Start playing media]
en: Play
lt: Atkurti

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip skip forward in playlists]
en: Skip forward
lt: Peršokti pirmyn

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Unmute
lt: Įjungti garsą

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Mute
lt: Nutildyti

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: No shuffle
lt: Dabartinis: Nemaišyti

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Shuffle tracks
lt: Dabartinis: Maišyti takelius

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Shuffle albums
lt: Dabartinis: Maišyti albumus

[ctx: @action:inmenu]
en: Track
lt: Takelis

[ctx: @action:inmenu]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: @action:inmenu]
en: None
lt: Nėra

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Don't repeat tracks
lt: Dabartinis: Nekartoti takelių

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Repeat current track
lt: Dabartinis: Kartoti dabartinį takelį

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Repeat all tracks in playlist
lt: Dabartinis: Kartoti visus takelius grojaraštyje

[ctx: @action:inmenu]
en: Playlist
lt: Grojaraštis

[ctx: @action:inmenu]
en: One track
lt: Vienas takelis

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Application menu
lt: Programos meniu

[ctx: @title:window Title of the view of the playlist; keep this string as short as possible because horizontal space is quite scarce]
en: Playlist
lt: Grojaraštis

[ctx: @action:button Show current track in playlist]
en: Show Current
lt: Rodyti dabartinį

[ctx: @action:button Remove all tracks from play list]
en: Clear All
lt: Išvalyti viską

[ctx: @action:button Save a playlist file]
en: Save…
lt: Įrašyti…

[ctx: @action:button Load a playlist file]
en: Load…
lt: Įkelti…

[ctx: @info]
en: Failed to load some tracks. Make sure that they have not been removed or renamed.
lt: Nepavyko įkelti tam tikrų takelių. Įsitikinkite, kad jie nebuvo pašalinti ar pervadinti.

[ctx: @action:button]
en: Edit Playlist File
lt: Taisyti grojaraščio failą

[ctx: @info:placeholder]
en: Playlist is empty
lt: Grojaraštis yra tuščias

[ctx: @info:usagetip]
en: Add some songs to get started. You can browse your music using the views on the left.
lt: Norėdami pradėti, pridėkite dainų. Galite naršyti savo muziką naudodami rodinius kairėje.

[ctx: @info:placeholder]
en: Your playlist is empty.
lt: Jūsų grojaraštis yra tuščias.

[ctx: @info:status %2 is always bigger than 1]
en: %1/%2 tracks remaining | %1/%2 tracks remaining
lt[0]: Liko %1/%2 takelių
lt[1]: Liko %1/%2 takelių
lt[2]: Liko %1/%2 takelių
lt[3]: Liko %1/%2 takelių

[ctx: @info:status %1 and %2 are formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: %1 remaining, %2 total
lt: Liko %1, iš viso %2

[ctx: @info:status %1 and %2 are formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: %1/%2 remaining
lt: Liko %1/%2

[ctx: @info:status %2 is always bigger than 1]
en: %1/%2 tracks | %1/%2 tracks
lt[0]: %1/%2 takelių
lt[1]: %1/%2 takelių
lt[2]: %1/%2 takelių
lt[3]: %1/%2 takelių

[ctx: @info:status %1 is the total number of tracks of the playlist]
en: %1 track | %1 tracks
lt[0]: %1 takelis
lt[1]: %1 takeliai
lt[2]: %1 takelių
lt[3]: %1 takelis

[ctx: @info:status %1 is the total number of radios of the playlist]
en: %1 radio | %1 radios
lt[0]: %1 radijas
lt[1]: %1 radijai
lt[2]: %1 radijų
lt[3]: %1 radijas

[ctx: @info:status %1 is the translation of tracks, %2 is the translation of total radios]
en: %1, %2 total
lt: %1, iš viso %2

[ctx: @info:status %1 is the total tracks of the playlist. %2 is the total duration formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: %1 track, %2 total | %1 tracks, %2 total
lt[0]: %1 takelis, iš viso %2
lt[1]: %1 takeliai, iš viso %2
lt[2]: %1 takelių, iš viso %2
lt[3]: %1 takelis, iš viso %2

[ctx: @info:status %1 is the remaining duration of the playlist. It is formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: 1 track, %1min remaining
lt: 1 takelis, liko %1 min.

[ctx: @action:button]
en: Un-mark this song as a favorite
lt: Nebežymėti šios dainos kaip mėgstamos

[ctx: @action:button]
en: Mark this song as a favorite
lt: Žymėti šią dainą kaip mėgstamą

[ctx: @action:button remove a metadata tag]
en: Remove this tag
lt: Šalinti šią žymę

[ctx: @action:button]
en: Add tag
lt: Pridėti žymę

[ctx: @title:window]
en: Warning
lt: Įspėjimas

[ctx: @label]
en: Data is not valid. %1
lt: Duomenys neteisingi. %1

[ctx: @title:window]
en: Create a Radio
lt: Sukurti radiją

[ctx: @title:window]
en: View details
lt: Rodyti išsamiau

[ctx: @action:button]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: @action:button]
en: Modify
lt: Modifikuoti

[ctx: @action:button]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @action:button]
en: Skip Backward
lt: Peršokti atgal

[ctx: @action:button Pause any media that is playing]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: @action:button Start playing media]
en: Play
lt: Atkurti

[ctx: @action:button]
en: Skip Forward
lt: Peršokti pirmyn

[ctx: @action:button]
en: Track Options
lt: Takelio parinktys

[ctx: @action:button]
en: Radio Options
lt: Radijo parinktys

[ctx: @action:button Show track metadata]
en: View details
lt: Rodyti išsamiau

[ctx: @action:button]
en: Remove from queue
lt: Šalinti iš eilės

[ctx: @title:window]
en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: @action:button]
en: Minimize Player
lt: Suskleisti grotuvą

[ctx: @action:button show track information]
en: Show Info
lt: Rodyti informaciją

[ctx: @action:button]
en: Change Volume
lt: Keisti garsumą

[ctx: @title:menu]
en: File
lt: Failas

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Playlist…
lt: Įrašyti grojaraštį…

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Playlist…
lt: Atverti grojaraštį…

[ctx: @title:menu]
en: View
lt: Rodinys

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Party Mode
lt: Perjungti vakarėlio veikseną

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Playlist
lt: Slėpti grojaraštį

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Playlist
lt: Rodyti grojaraštį

[ctx: @title:menu]
en: Controls
lt: Valdikliai

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
lt: Atkurti

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: @action:inmenu]
en: Increase Volume
lt: Pagarsinti

[ctx: @action:inmenu]
en: Decrease Volume
lt: Tildyti

[ctx: @title:menu]
en: Shuffle
lt: Maišyti

[ctx: @action:inmenu shuffle all tracks in playlist]
en: Track
lt: Takelis

[ctx: @action:inmenu shuffle albums in playlist]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: @action:inmenu disable shuffle mode]
en: Off
lt: Išjungta

[ctx: @title:menu]
en: Repeat
lt: Kartoti

[ctx: @action:inmenu repeat all songs in this playlist]
en: Playlist
lt: Grojaraštis

[ctx: @action:inmenu repeat this one song]
en: One
lt: Vienas

[ctx: @action:inmenu no repeat mode set; stop playback after last song in the playlist]
en: None
lt: Nėra

[ctx: @title:menu]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: @label:listbox Sort By Menu Title with no sort selected]
en: Sort: %1
lt: Rikiuoti: %1

[ctx: @label:listbox Sort By Menu Title with no sort selected]
en: Sort
lt: Rikiuoti

[ctx: @action:button]
en: Add Radio
lt: Pridėti radiją

[ctx: @info:tooltip]
en: Add radio
lt: Pridėti radiją

[ctx: @action:button]
en: Add to Playlist
lt: Pridėti į grojaraštį

[ctx: @info:tooltip]
en: Add to playlist
lt: Pridėti į grojaraštį

[ctx: @action:button]
en: Play Now, Replacing Current Playlist
lt: Atkurti dabar, pakeičiant dabartinį grojaraštį

[ctx: @info:tooltip]
en: Play now, replacing current playlist
lt: Atkurti dabar, pakeičiant dabartinį grojaraštį

[ctx: @action:button Add as the next track(s) in the playlist]
en: Play Next
lt: Atkurti kitą

[ctx: @info:tooltip]
en: Play next in playlist
lt: Atkurti kitą grojaraštyje

[ctx: @action:button navigate to the view for artist of this album]
en: Display Artist
lt: Rodyti atlikėją

[ctx: @info:tooltip navigate to the view for artist of this album]
en: Display Artist
lt: Rodyti atlikėją

[ctx: @info:tooltip]
en: Show playlist
lt: Rodyti grojaraštį

[ctx: @action:button]
en: View as Icon Grid
lt: Rodyti kaip piktogramų tinklelį

[ctx: @action:button]
en: View as List
lt: Rodyti kaip sąrašą

[ctx: @info:tooltip]
en: View as icon grid
lt: Rodyti kaip piktogramų tinklelį

[ctx: @info:tooltip]
en: View as list
lt: Rodyti kaip sąrašą

[ctx: @action:button navigate back in the view's stack]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Show filters in the navigation bar]
en: Show search and filter toolbar
lt: Rodyti paieškos ir filtro įrankių juostą

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Hide filters in the navigation bar]
en: Hide search and filter toolbar
lt: Slėpti paieškos ir filtro įrankių juostą

[ctx: @info:placeholder track view filter single album]
en: Search for track name, artist, etc.
lt: Ieškoti takelio pavadinimo, atlikėjo ir t.t.

[ctx: @info:placeholder track view filter general]
en: Search for album name, artist, etc.
lt: Ieškoti albumo pavadinimo, atlikėjo ir t.t.

[ctx: @label:chooser]
en: Filter by rating:
lt: Filtruoti pagal įvertinimą:

[ctx: @action:button]
en: Only Show Favorites
lt: Rodyti tik mėgstamas

[ctx: @action:button]
en: Set track rating
lt: Nustatyti takelio įvertinimą

[ctx: @action:button Pause current track from playlist]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: @action:button Play this track from playlist]
en: Play
lt: Atkurti

[ctx: @action:button Remove current track from play list]
en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: @action:button]
en: Cancel rating this track
lt: Atsisakyti šio takelio įvertinimo

[ctx: @title:group]
en: General:
lt: Bendra:

[ctx: @option:check]
en: Show background on Now Playing page
lt: Rodyti foną „Dabar atkuriama“ puslapyje

[ctx: @option:check]
en: Show progress on task manager entries
lt: Rodyti eigą ant užduočių tvarkytuvės įrašų

[ctx: @option:check]
en: Keep running in system tray when main window is closed
lt: Užvėrus pagrindinį langą, palikti programą veikiančią sistemos dėkle

[ctx: @option:check]
en: Start playing on startup
lt: Pradėti atkūrimą paleidus programą

[ctx: @option:check]
en: Scan for new music on startup
lt: Paleidus programą peržiūrėti, ar yra naujos muzikos

[ctx: @info]
en: When using this setting, you will need to manually refresh the music collection whenever new files are added to configured music folders. You can do this with the <interface>Scan for new music</interface> item in Elisa's hamburger menu.
lt: Naudodami šią nuostatą, kas kartą pridėję naujų failų į sukonfigūruotus muzikos aplankus, turėsite rankiniu būdu iš naujo įkelti muzikinę kolekciją. Galite tai atlikti Elisa programos trijų juostų meniu paspaudę ant punkto <interface>Peržiūrėti, ar yra naujos muzikos</interface>.

[ctx: @title:group]
en: Song rating style:
lt: Dainų įvertinimo stilius:

[ctx: @option:radio]
en: 0-5 stars
lt: 0–5 žvaigždutės

[ctx: @option:radio]
en: Favorite/not favorite
lt: Mėgstama/nemėgstama

[ctx: @label:listbox]
en: Color scheme:
lt: Spalvų rinkinys:

[ctx: @action:button]
en: Scan for New Music
lt: Peržiūrėti, ar yra naujos muzikos

[ctx: @info]
en: Started scanning for music
lt: Pradėta muzikos peržiūra

[ctx: @action:button]
en: Reset Database and Re-Scan Everything
lt: Atstatyti duomenų bazė ir peržiūrėti viską iš naujo

[ctx: @info]
en: Database has been reset
lt: Duomenų bazė atstatyta

[ctx: @label:listbox]
en: Embed category in sidebar:
lt: Įterpti kategoriją į šoninę juostą:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed no category in views navigation list]
en: Nothing
lt: Nieko

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all albums in views navigation list]
en: Albums
lt: Albumai

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all artists in views navigation list]
en: Artists
lt: Atlikėjai

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all genres in views navigation list]
en: Genres
lt: Žanrai

[ctx: @label:listbox]
en: Initial view on startup:
lt: Pradinis rodinys paleidus programą:

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of the playlist]
en: Now Playing
lt: Dabar atkuriama

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of recently played tracks]
en: Recently Played
lt: Paskiausiai atkurta

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of frequently played tracks]
en: Frequently Played
lt: Dažniausiai atkurta

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all albums]
en: Albums
lt: Albumai

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all artists]
en: Artists
lt: Atlikėjai

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all tracks]
en: Tracks
lt: Takeliai

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all genres]
en: Genres
lt: Žanrai

[ctx: @item:inlistbox Title of the file browser view]
en: Files
lt: Failai

[ctx: @item:inlistbox Title of the file radios browser view]
en: Radio Stations
lt: Radijo stotys

[ctx: @label:textbox]
en: Initial location for Files view:
lt: Pradinė failų rodinio vieta:

[ctx: @action:button as in, choose a file path on disk]
en: Choose…
lt: Pasirinkti…

[ctx: @title:window]
en: Choose Folder
lt: Pasirinkti aplanką

en: When saving playlist files:
lt: Įrašant grojaraščio failus:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, playlist save type]
en: Prefer relative paths
lt: Teikti pirmenybę santykiniams keliams

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, playlist save type]
en: Always use absolute paths
lt: Visada naudoti absoliučius kelius

[ctx: @info:tooltip Playlist Relative Paths]
en: When <interface>Prefer relative paths</interface> is selected, files in the same folder as the playlist will be referred with only the filename. Absolute paths are used in other cases.
lt: Kai pasirinkta <interface>Teikti pirmenybę santykiniams keliams</interface>, failai, esantys tame pačiame aplanke kaip grojaraštis, bus nurodomi tik pagal failo pavadinimą. Absoliutūs keliai yra naudojami kitokiais atvejais.

[ctx: @title The configured folders where the user's music collection can be found]
en: Music folders:
lt: Muzikos aplankai:

[ctx: @action:button]
en: Stop looking for music here
lt: Nustoti ieškoti čia muzikos

[ctx: @action:button]
en: Add New Location
lt: Pridėti naują vietą

[ctx: @info:status]
en: "%1" could not be played
lt: Nepavyko atkurti „%1“

[ctx: @title:menu]
en: Sort By
lt: Rikiuoti pagal

[ctx: @action:button]
en: Play from here, replacing current playlist
lt: Atkurti nuo čia, pakeičiant dabartinį grojaraštį

[ctx: @action:button]
en: Song Options
lt: Dainos parinktys

[ctx: number of imported tracks]
en: Imported one track | Imported %1 tracks
lt[0]: Importuotas vienas takelis
lt[1]: Importuoti %1 takeliai
lt[2]: Importuota %1 takelių
lt[3]: Importuotas %1 takelis

[ctx: @info:status]
en: Scanning music
lt: Peržiūrima muzika

[ctx: @title:row disc header text when showing an album]
en: Disc %1
lt: Diskas %1

[ctx: @label]
en: Volume
lt: Garsumas

[ctx: @title:inmenu]
en: Track Number
lt: Takelio numeris

[ctx: @title:inmenu]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: @item:inmenu]
en: Ascending
lt: Didėjančiai

[ctx: @item:inmenu]
en: Descending
lt: Mažėjančiai

[ctx: @item:inmenu]
en: A–Z
lt: A–Ž

[ctx: @item:inmenu]
en: Z–A
lt: Ž–A

[ctx: @title:inmenu]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:inmenu]
en: Genre
lt: Žanras

[ctx: @title:inmenu]
en: Year
lt: Metai

[ctx: @item:inmenu]
en: Oldest First
lt: Pirmiausia seniausi

[ctx: @item:inmenu]
en: Newest First
lt: Pirmiausia naujausi

[ctx: @title:menu]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:menu]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: @title:menu]
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: @title:menu]
en: Genre
lt: Žanras

[ctx: @title:menu]
en: Year
lt: Metai

[ctx: @title:menu]
en: Duration
lt: Trukmė

[ctx: @title:menu]
en: Composer
lt: Kompozitorius

[ctx: @title:menu]
en: Lyricist
lt: Dainos žodžių autorius

[ctx: @title:menu]
en: Last Modified
lt: Paskutinis modifikavimas

[ctx: @item:inmenu]
en: Shortest First
lt: Pirmiausia trumpiausi

[ctx: @item:inmenu]
en: Longest First
lt: Pirmiausia ilgiausi

[ctx: @title:window Title of the view of the playlist]
en: Now Playing
lt: Dabar atkuriama

[ctx: @title:window Title of the view of recently played tracks]
en: Recently Played
lt: Paskiausiai atkurta

[ctx: @title:menu]
en: Last Played Date
lt: Paskutinio atkūrimo data

[ctx: @item:inmenu]
en: Least Recently Played First
lt: Pirmiausia seniausiai atkurti

[ctx: @item:inmenu]
en: Most Recently Played First
lt: Pirmiausia paskiausiai atkurti

[ctx: @title:window Title of the view of frequently played tracks]
en: Frequently Played
lt: Dažniausiai atkurti

[ctx: @title:menu]
en: Play Frequency
lt: Atkūrimo dažnis

[ctx: @item:inmenu]
en: Least Frequently Played First
lt: Pirmiausia rečiausiai atkurti

[ctx: @item:inmenu]
en: Most Frequently Played First
lt: Pirmiausia dažniausiai atkurti

[ctx: @title:menu]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:window Title of the view of all tracks]
en: Tracks
lt: Takeliai

[ctx: @title:window Title of the file browser view]
en: Files
lt: Failai

[ctx: @title:window Title of the file radios browser view]
en: Radio Stations
lt: Radijo stotys
