elisa - en to sk translation catalogue (250 entries)

[ctx: @item:intable]
en: Various Artists
sk: Rôzni interpreti

[ctx: @item:intable]
en: Radio Stations
sk: Rádiové stanice

[ctx: @action]
en: Toggle Playlist
sk: Prepnúť zoznam skladieb

[ctx: @action]
en: Seek forward 10 seconds
sk: Preskočiť dopredu o 10 sekúnd

[ctx: @action]
en: Scrub backwards 10 seconds
sk: Preskočiť nazad o 10 sekúnd

[ctx: @action]
en: Go to next track
sk: Prejsť na ďalšiu skladbu

[ctx: @action]
en: Go to previous track
sk: Prejsť na predchádzajúcu skladbu

[ctx: @action]
en: Play/pause
sk: Prehrať/Pozastaviť

[ctx: @action]
en: Toggle Party Mode
sk: Prepnúť Party režim

[ctx: @info]
en: A Simple Music Player made with love by the KDE community
sk: Jednoduchý hudobný prehrávač vytvorený s láskou komunitou KDE

[ctx: @info]
en: (c) 2015-2020, Elisa contributors
sk: (c) 2015-2020, prispievatelia aplikácie Elisa

[ctx: @label]
en: Creator
sk: Tvorca

[ctx: @label]
en: Author
sk: Autor

[ctx: @label]
en: Concept and design work
sk: Koncepcia a návrhové práce

[ctx: @label]
en: Localization support
sk: Lokalizačná podpora

[ctx: @label]
en: Right to left support in interface
sk: Podpora sprava doľava v rozhraní

[ctx: @label]
en: Various improvements to the interface
sk: Rôzne vylepšenia rozhrania

[ctx: @label]
en: Support for online radios
sk: Podpora pre online rádiá

[ctx: @info:status Error message when track URL is invalid]
en: Invalid URL.
sk: Neplatná URL.

[ctx: @info:status Error message when track title is empty]
en: Empty title.
sk: Prázdny názov.

[ctx: @label musical artist]
en: Artist
sk: Interpret

[ctx: @label song title]
en: Title
sk: Názov

[ctx: @label song length]
en: Length
sk: Dĺžka

[ctx: @label as in 'Created by: Joe']
en: Created by
sk: Vytvoril

[ctx: @label]
en: Version
sk: Verzia

[ctx: @label:textbox Track title for track metadata view]
en: Title
sk: Názov

[ctx: @label:textbox Track artist for track metadata view]
en: Artist
sk: Interpret

[ctx: @label:textbox Album artist for track metadata view]
en: Album Artist
sk: Interpret albumu

[ctx: @label:textbox Track number for track metadata view]
en: Track Number
sk: Číslo skladby

[ctx: @label:textbox Disc number for track metadata view]
en: Disc Number
sk: Číslo disku

[ctx: @label:textbox Rating label for information panel]
en: Rating
sk: Hodnotenie

[ctx: @label:textbox Genre label for track metadata view]
en: Genre
sk: Žáner

[ctx: @label:textbox Lyricist label for track metadata view]
en: Lyricist
sk: Textár

[ctx: @label:textbox Composer name for track metadata view]
en: Composer
sk: Skladateľ

[ctx: @label:textbox Comment label for track metadata view]
en: Comment
sk: Komentár

[ctx: @label:textbox Year label for track metadata view]
en: Year
sk: Rok

[ctx: @label:textbox Channels label for track metadata view]
en: Channels
sk: Kanály

[ctx: @label:textbox Bit rate label for track metadata view]
en: Bit Rate
sk: Dátový tok

[ctx: @label:textbox Sample Rate label for track metadata view]
en: Sample Rate
sk: Vzorkovacia frekvencia

[ctx: @label:textbox Lyrics label for track metadata view]
en: Lyrics
sk: Text piesne

[ctx: @label:textbox Duration label for track metadata view]
en: Duration
sk: Trvanie

[ctx: @label:textbox Last play date label for track metadata view]
en: Last played
sk: Naposledy prehrávané

[ctx: @label:textbox First play date label for track metadata view]
en: First played
sk: Prvé prehrávané

[ctx: @label:textbox Play counter label for track metadata view]
en: Play count
sk: Počet prehraní

[ctx: @label:textbox Radio HTTP address for radio metadata view]
en: Stream Http Address
sk: Http adresa prúdu

[ctx: @label:textbox Image address for radio metadata view]
en: Image Address
sk: Adresa obrázku

[ctx: @title:window Title of the view of all albums]
en: Albums
sk: Albumy

[ctx: @title:window Title of the view of all genres]
en: Genres
sk: Žánre

[ctx: @title:window Title of the view of all artists]
en: Artists
sk: Interpreti

[ctx: @info:status explanation for sleep inhibit during play of music]
en: Playing music
sk: Prehráva sa hudba

[ctx: @info:status explanation for sleep inhibit during play of music]
en: Playing music
sk: Prehráva sa hudba

[ctx: @info:placeholder]
en: No matches
sk: Žiadne zhody

[ctx: @info:placeholder]
en: Nothing to display
sk: Nič na zobrazenie

[ctx: @title:menu]
en: Application Menu
sk: Menu aplikácie

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit Full Screen
sk: Ukončiť režim celej obrazovky

[ctx: @action:inmenu]
en: Enter Full Screen
sk: Prejsť do režimu celej obrazovky

[ctx: @action:inmenu]
en: Scan for New Music
sk: Vyhľadať novú hudbu

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset Database and Re-Scan Everything
sk: Obnoviť databázu a znovu všetko prehľadať

[ctx: @action:inmenu this has child menu items]
en: Color Scheme
sk: Farebná schéma

[ctx: @title:window Title of the context view related to the currently playing track]
en: Now Playing
sk: Teraz sa prehráva

[ctx: @action:button]
en: Open sidebar
sk: Otvoriť bočný panel

[ctx: @option:radio One of the 'now playing' views]
en: Metadata
sk: Metadáta

[ctx: @option:radio One of the 'now playing' views]
en: Lyrics
sk: Text piesne

[ctx: @action:button]
en: Show Playlist
sk: Zobraziť zoznam skladieb

[ctx: @info:placeholder]
en: No lyrics found
sk: Nenašli sa žiadne texty piesní

[ctx: @info:placeholder]
en: Nothing playing
sk: Nič sa neprehráva

[ctx: @action:button]
en: Show In Folder
sk: Zobraziť v priečinku

[ctx: @title:window]
en: Configure
sk: Konfigurovať

[ctx: @action:button]
en: Apply
sk: Použiť

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: @title:window]
en: Warning
sk: Upozornenie

[ctx: @label]
en: Loading failed
sk: Načítanie zlyhalo

[ctx: @action:button]
en: Retry
sk: Znovu

[ctx: @label]
en: Playlist cleared
sk: Zoznam skladieb vymazaný

[ctx: @action:button]
en: Undo
sk: Späť

[ctx: @info:status]
en: Could not load some files. Elisa can only open audio and playlist files.
sk: Nepodarilo sa načítať niektoré súbory. Elisa dokáže otvoriť iba zvukové súbory a súbory zoznamov skladieb.

[ctx: @option file type (mime type) for m3u, m3u8 playlist file formats; do not translate *.m3u*]
en: m3u8, m3u Playlist File (*.m3u*)
sk: m3u8, m3u Súbor zoznamu skladieb (*.m3u*)

[ctx: @option file type (mime type) for pls playlist file formats; do not translate *.pls]
en: pls Playlist File (*.pls)
sk: pls Súbor zoznamu skladieb (*.pls)

[ctx: @option file type (mime type) for m3u, m3u8 and pls playlist file formats; do not translate *.m3u8 *.m3u *.pls]
en: m3u8, m3u, pls Playlist File (*.m3u8 *.m3u *.pls)
sk: m3u8, m3u, pls Súbory zoznamov skladieb (*.m3u8 *.m3u *.pls)

[ctx: @label]
en: Saving failed
sk: Ukladanie zlyhalo

[ctx: @action:button Show the file for this song in the file manager]
en: Show in folder
sk: Zobraziť v priečinku

[ctx: @action:button Show track metadata]
en: View details
sk: Zobraziť podrobnosti

[ctx: @action:button]
en: Play now, replacing current playlist
sk: Prehrať teraz, nahradenie aktuálneho zoznamu skladieb

[ctx: @action:button]
en: Add to playlist
sk: Pridať do zoznamu skladieb

[ctx: @action:button]
en: Options
sk: Možnosti

[ctx: @action:button Clear play list and add whole container to play list]
en: Play now, replacing current queue
sk: Prehrať teraz, nahradenie aktuálneho poradia

[ctx: @action:button Add whole container to play list]
en: Add to queue
sk: Pridať do poradia

[ctx: @action:button]
en: Exit Full Screen
sk: Ukončiť režim celej obrazovky

[ctx: @action:button]
en: Set track rating
sk: Nastaviť hodnotenie skladby

[ctx: @action:button]
en: Un-mark this song as a favorite
sk: Odznačiť túto skladbu ako obľúbenú

[ctx: @action:button]
en: Mark this song as a favorite
sk: Označiť túto skladbu ako obľúbenú

[ctx: @action:button]
en: Cancel rating this track
sk: Zrušiť hodnotenie tejto skladby

[ctx: @action:button]
en: Song Options
sk: Možnosti skladby

[ctx: @action:button]
en: View details
sk: Zobraziť podrobnosti

[ctx: @action:button]
en: Un-mark as favorite
sk: Odznačiť ako obľúbené

[ctx: @action:button]
en: Mark as favorite
sk: Označiť ako obľúbené

[ctx: @action:button Enqueue current track]
en: Add to queue
sk: Pridať do poradia

[ctx: @action:button]
en: Toggle Party Mode
sk: Prepnúť Party režim

[ctx: @action:button]
en: Skip Backward
sk: Preskočiť dozadu

[ctx: @action:button Pause any media that is playing]
en: Pause
sk: Pozastaviť

[ctx: @action:button Start playing media]
en: Play
sk: Prehrať

[ctx: @action:button skip forward in playlists]
en: Skip Forward
sk: Preskočiť dopredu

[ctx: @action:button]
en: Toggle Mute
sk: Prepnúť stlmenie

[ctx: @action:button]
en: Toggle Shuffle
sk: Prepnúť náhodné poradie

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Don't repeat tracks
sk: Aktuálne: Neopakovať skladby

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Repeat current track
sk: Aktuálne: Opakovať súčasnú skladbu

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Repeat all tracks in playlist
sk: Aktuálne: Opakovať všetky skladby v zozname skladieb

[ctx: @action:inmenu]
en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

[ctx: @action:inmenu]
en: One
sk: Jedna

[ctx: @action:inmenu]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: @action:button]
en: Application Menu
sk: Menu aplikácie

[ctx: @title:window Title of the view of the playlist; keep this string as short as possible because horizontal space is quite scarce]
en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

[ctx: @action:button Save a playlist file]
en: Save…
sk: Uložiť...

[ctx: @action:button Load a playlist file]
en: Load…
sk: Načítať…

[ctx: @info]
en: Failed to load some tracks. Make sure that they have not been removed or renamed.
sk: Nepodarilo sa načítať niektoré skladby. Skontrolujte, či neboli odstránené alebo premenované.

[ctx: @action:button]
en: Edit Playlist File
sk: Upraviť zoznam skladieb

[ctx: @info:placeholder]
en: Playlist is empty
sk: Zoznam skladieb je prázdny

[ctx: @info:usagetip]
en: Add some songs to get started. You can browse your music using the views on the left.
sk: Ak chcete začať, pridajte nejaké piesne. Hudbu môžete prehliadať pomocou zobrazení naľavo.

[ctx: @info:placeholder]
en: Your playlist is empty.
sk: Váš zoznam skladieb je prázdny.

[ctx: @info:status]
en: %1 track | %1 tracks
sk[0]: %1 skladba
sk[1]: %1 skladby
sk[2]: %1 skladieb

[ctx: @info:status]
en: 1 track
sk: 1 skladba

[ctx: @info:status number of tracks remaining]
en: %1 remaining | %1 remaining
sk[0]: %1 zostávajúca
sk[1]: %1 zostávajúce
sk[2]: %1 zostávajúcich

[ctx: @action:button]
en: Show Current
sk: Zobraziť aktuálnu

[ctx: @action:button Remove all tracks from play list]
en: Clear All
sk: Vymazať všetko

[ctx: @label]
en: Data is not valid. %1
sk: Údaje nie sú platné. %1

[ctx: @label:listbox]
en: Add new tag:
sk: Pridať novú značku:

[ctx: @action:button]
en: Modify
sk: Zmeniť

[ctx: @action:button]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: @title:window]
en: Create a Radio
sk: Vytvoriť rádio

[ctx: @title:window]
en: View details
sk: Zobraziť podrobnosti

[ctx: @action:button]
en: Save
sk: Uložiť

[ctx: @action:button]
en: Close
sk: Zatvoriť

[ctx: @action:button]
en: Skip Forward
sk: Preskočiť dopredu

[ctx: @action:button]
en: Track Options
sk: Možnosti skladby

[ctx: @action:button]
en: Remove from queue
sk: Odstrániť z poradia

[ctx: @title:window]
en: Settings
sk: Nastavenia

[ctx: @action:button]
en: Minimize Player
sk: Minimalizovať prehrávač

[ctx: @action:button show track information]
en: Show Info
sk: Zobraziť informácie

[ctx: @action:button]
en: Change Volume
sk: Zmeniť hlasitosť

[ctx: @title:menu]
en: File
sk: Súbor

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Playlist…
sk: Uložiť zoznam skladieb...

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Playlist…
sk: Otvoriť zoznam skladieb...

[ctx: @title:menu]
en: View
sk: Zobraziť

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Party Mode
sk: Prepnúť Party režim

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Playlist
sk: Skryť zoznam skladieb

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Playlist
sk: Zobraziť zoznam skladieb

[ctx: @title:menu]
en: Controls
sk: Ovládanie

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
sk: Pozastaviť

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
sk: Prehrať

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop
sk: Zastaviť

[ctx: @action:inmenu]
en: Increase Volume
sk: Zvýšiť hlasitosť

[ctx: @action:inmenu]
en: Decrease Volume
sk: Znížiť hlasitosť

[ctx: @title:menu]
en: Shuffle
sk: Náhodné poradie

[ctx: @action:inmenu shuffle mode is turned on]
en: On
sk: Zapnuté

[ctx: @action:inmenu shuffle mode is turned off]
en: Off
sk: Vypnuté

[ctx: @title:menu]
en: Repeat
sk: Opakovanie

[ctx: @action:inmenu repeat all songs in this playlist]
en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

[ctx: @action:inmenu repeat this one song]
en: One
sk: Jedna

[ctx: @action:inmenu no repeat mode set; stop playback after last song in the playlist]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: @title:menu]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: @label:listbox Sort By Menu Title with no sort selected]
en: Sort: %1
sk: Usporiadať: %1

[ctx: @label:listbox Sort By Menu Title with no sort selected]
en: Sort
sk: Usporiadať

[ctx: @action:button]
en: Create a radio
sk: Vytvoriť rádio

[ctx: @action:button]
en: Add to Playlist
sk: Pridať do zoznamu skladieb

[ctx: @action:button navigate to the view for artist of this album]
en: Display Artist
sk: Zobraziť interpreta

[ctx: @action:button navigate back in the view's stack]
en: Back
sk: Späť

[ctx: @action:button Show filters in the navigation bar]
en: Search and Filter
sk: Hľadanie a filtrovanie

[ctx: @action:button Hide filters in the navigation bar]
en: Hide Search and Filter
sk: Skryť Hľadanie a filtrovanie

[ctx: @info:placeholder]
en: Search for album name, artist, etc.
sk: Hľadať názov albumu, interpreta, atď.

[ctx: @label:chooser]
en: Filter by rating:
sk: Filtrovať podľa hodnotenia:

[ctx: @action:button]
en: Only Show Favorites
sk: Zobrazovať iba obľúbené

[ctx: @action:button Pause current track from playlist]
en: Pause
sk: Pozastaviť

[ctx: @action:button Play this track from playlist]
en: Play
sk: Prehrať

[ctx: @action:button Remove current track from play list]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: @title:group]
en: General:
sk: Všeobecné:

[ctx: @option:check]
en: Show background on Now Playing page
sk: Zobraziť pozadie na stránke Práve sa prehráva

[ctx: @option:check]
en: Show progress on Task Manager entries
sk: Zobrazovať priebeh na položkách správcu úloh

[ctx: @option:check]
en: Keep running in System Tray when main window is closed
sk: Nechať spustené v systémovej lište po zatvorení hlavného okna

[ctx: @option:check]
en: Start playing on startup
sk: Spustiť prehrávanie pri spustení

[ctx: @option:check]
en: Scan for New Music on startup
sk: Vyhľadávať novú hudbu pri spustení

[ctx: @info]
en: When using this setting, you will need to manually refresh the music collection whenever new files are added to configured music folders. You can do this with the <interface>Scan for new music</interface> item in Elisa's hamburger menu.
sk: Pri použití tohto nastavenia budete musieť ručne obnoviť hudobnú kolekciu vždy, keď sa do nakonfigurovaných hudobných priečinkov pridajú nové súbory. Môžete to urobiť pomocou položky <interface>Scan for new music</interface> v hamburgerovom menu aplikácie Elisa.

[ctx: @title:group]
en: Song rating style:
sk: Štýl hodnotenia skladby:

[ctx: @option:radio]
en: 0-5 stars
sk: 0-5 hviezd

[ctx: @option:radio]
en: Favorite/not favorite
sk: Obľúbená/neobľúbená

[ctx: @action:button]
en: Color Scheme
sk: Farebná schéma

[ctx: @title:menu]
en: Color Scheme
sk: Farebná schéma

[ctx: @action:button]
en: Scan for New Music
sk: Vyhľadať novú hudbu

[ctx: @action:button]
en: Reset Database and Re-Scan Everything
sk: Obnoviť databázu a znovu všetko prehľadať

[ctx: @label:listbox]
en: Embed category in sidebar:
sk: Vložiť kategóriu do bočného panelu:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed no category in views navigation list]
en: Nothing
sk: Nič

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all albums in views navigation list]
en: Albums
sk: Albumy

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all artists in views navigation list]
en: Artists
sk: Interpreti

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all genres in views navigation list]
en: Genres
sk: Žánre

[ctx: @label:listbox]
en: Initial view on startup:
sk: Počiatočné zobrazenie pri spustení:

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of the playlist]
en: Now Playing
sk: Teraz sa prehráva

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of recently played tracks]
en: Recently Played
sk: Nedávno prehrávané

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of frequently played tracks]
en: Frequently Played
sk: Často prehrávané

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all albums]
en: Albums
sk: Albumy

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all artists]
en: Artists
sk: Interpreti

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all tracks]
en: Tracks
sk: Skladby

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all genres]
en: Genres
sk: Žánre

[ctx: @item:inlistbox Title of the file browser view]
en: Files
sk: Súbory

[ctx: @item:inlistbox Title of the file radios browser view]
en: Radio Stations
sk: Rádiové stanice

[ctx: @label:listbox]
en: Music indexing:
sk: Indexovanie hudby:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, indexing type]
en: Use fast native indexer
sk: Použiť rýchle natívne indexovanie

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, indexing type]
en: Scan the filesystem directly
sk: Prehľadať súborový systém priamo

[ctx: @info]
en: This is slower than the fast indexer. Please activate it only if Elisa cannot find your music and searching for one of the missing music files using your file manager also does not work. Please report this as a bug.
sk: Je to pomalšie ako pri rýchlom indexovaní. Aktivujte ho, iba ak Elisa nemôže nájsť vašu hudbu a vyhľadávanie jedného z chýbajúcich hudobných súborov pomocou správcu súborov tiež nefunguje. Prosím, nahláste to ako chybu.

[ctx: @action:button]
en: Report Bug
sk: Nahlásiť chybu

en: When saving playlist files:
sk: Pri ukladaní súborov zoznamov skladieb:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, playlist save type]
en: Prefer relative paths
sk: Preferovať relatívne cesty

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, playlist save type]
en: Always use absolute paths
sk: Vždy použiť absolútne cesty

[ctx: @info:tooltip Playlist Relative Paths]
en: When <interface>Prefer relative paths</interface> is selected, files in the same folder as the playlist will be referred with only the filename. Absolute paths are used in other cases.
sk: Keď je zvolené <interface>Preferovať relatívne cesty</interface>, na súbory v rovnakom priečinku ako zoznam skladieb sa bude odkazovať len pomocou názvu súboru. V ostatných prípadoch sa používajú absolútne cesty.

[ctx: @title The configured folders where the user's music collection can be found]
en: Music folders:
sk: Priečinky s hudbou:

[ctx: @action:button]
en: Stop looking for music here
sk: Tu prestať hľadať hudbu

[ctx: @action:button]
en: Add New Location
sk: Pridať nové umiestnenie

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
sk: Vybrať priečinok

[ctx: @label]
en: The fast native file indexer does not follow symbolic links. If any of the locations in this list contain symbolic links to other locations, you will need to add those other locations to the list as well.
sk: Rýchle natívne indexovanie súborov nesleduje symbolické odkazy. Ak nejaké umiestnenie v zozname obsahuje symbolické odkazy na iné umiestnenie, budete musieť do zoznamu pridať aj tieto ďalšie umiestnenia.

[ctx: @title:menu]
en: Sort By
sk: Usporiadať podľa

[ctx: number of imported tracks]
en: Imported one track | Imported %1 tracks
sk[0]: Importovaná jedna skladba
sk[1]: Importované %1 skladby
sk[2]: Importovaných %1 skladieb

[ctx: @info:status]
en: Scanning music
sk: Prehľadáva sa hudba

[ctx: @title:row disc header text when showing an album]
en: Disc %1
sk: Disk %1

[ctx: @title:inmenu]
en: Title
sk: Názov

[ctx: @title:inmenu]
en: Name
sk: Meno

[ctx: @title:inmenu]
en: Genre
sk: Žáner

[ctx: @title:inmenu]
en: Year
sk: Rok

[ctx: @item:inmenu]
en: Oldest First
sk: Najskôr najstaršie

[ctx: @item:inmenu]
en: Newest First
sk: Najskôr najnovšie

[ctx: @title:window Title of the view of the playlist]
en: Now Playing
sk: Teraz sa prehráva

[ctx: @title:window Title of the view of recently played tracks]
en: Recently Played
sk: Nedávno prehrávané

[ctx: @title:menu]
en: Last Played Date
sk: Dátum posledného prehrania

[ctx: @item:inmenu]
en: Least Recently Played First
sk: Najmenej nedávno prehrávané ako prvé

[ctx: @item:inmenu]
en: Most Recently Played First
sk: Najviac nedávno prehrávané ako prvé

[ctx: @title:window Title of the view of frequently played tracks]
en: Frequently Played
sk: Často prehrávané

[ctx: @title:menu]
en: Play Frequency
sk: Frekvencia prehrávania

[ctx: @item:inmenu]
en: Least Frequently Played First
sk: Najmenej často hrané ako prvé

[ctx: @item:inmenu]
en: Most Frequently Played First
sk: Najviac často hrané ako prvé

[ctx: @title:menu]
en: Title
sk: Názov

[ctx: @title:menu]
en: Artist
sk: Interpret

[ctx: @title:menu]
en: Genre
sk: Žáner

[ctx: @title:menu]
en: Year
sk: Rok

[ctx: @title:menu]
en: Name
sk: Meno

[ctx: @title:window Title of the view of all tracks]
en: Tracks
sk: Skladby

[ctx: @title:menu]
en: Duration
sk: Trvanie

[ctx: @title:menu]
en: Composer
sk: Skladateľ

[ctx: @title:menu]
en: Lyricist
sk: Textár

[ctx: @title:menu]
en: Last Modified
sk: Naposledy zmenené

[ctx: @item:inmenu]
en: Shortest First
sk: Najskôr najkratšie

[ctx: @item:inmenu]
en: Longest First
sk: Najskôr najdlhšie

[ctx: @title:window Title of the file browser view]
en: Files
sk: Súbory

[ctx: @title:window Title of the file radios browser view]
en: Radio Stations
sk: Rádiové stanice
