elisa - en to sl translation catalogue (283 entries)

[ctx: @item:intable]
en: Various Artists
sl: Različni avtorji

[ctx: @item:intable]
en: Radio Stations
sl: Radijske postaje

[ctx: @action]
en: Toggle Playlist
sl: Preklopi seznam predvajanja

[ctx: @action]
en: Seek forward 10 seconds
sl: Poišči 10 sekund naprej

[ctx: @action]
en: Scrub backwards 10 seconds
sl: Pomik nazaj 10 sekund

[ctx: @action]
en: Go to next track
sl: Pojdi na naslednjo sled

[ctx: @action]
en: Go to previous track
sl: Pojdi na prejšnjo sled

[ctx: @action]
en: Play/pause
sl: Predvajaj/premor

[ctx: @action]
en: Toggle Party Mode
sl: Preklopi način zabave

[ctx: @info]
en: A Simple Music Player made with love by the KDE community
sl: Preprosti predvajalnik glasbe, ki ga je z ljubeznijo ustvarila skupnost KDE

[ctx: @info]
en: (c) 2015-2020, Elisa contributors
sl: (c) 2015-2020, sodelavci Elise

[ctx: @label]
en: Creator
sl: Ustvarjalec

[ctx: @label]
en: Author
sl: Avtor

[ctx: @label]
en: Concept and design work
sl: Koncept in načrtovanje

[ctx: @label]
en: Localization support
sl: Podpora lokalizaciji

[ctx: @label]
en: Right to left support in interface
sl: Podpora pisavam z desne na levo

[ctx: @label]
en: Various improvements to the interface
sl: Različne izboljšave vmesnika

[ctx: @label]
en: Support for online radios
sl: Podpora spletnim radio postajam

[ctx: @info:status Error message when track URL is invalid]
en: Invalid URL.
sl: Neveljaven URL.

[ctx: @info:status Error message when track title is empty]
en: Empty title.
sl: Prazen naslov.

[ctx: @label musical artist]
en: Artist
sl: Avtor

[ctx: @label song title]
en: Title
sl: Naslov

[ctx: @label song length]
en: Length
sl: Dolžina

[ctx: @label as in 'Created by: Joe']
en: Created by
sl: Ustvaril

[ctx: @label as in 'a person who edits']
en: Editor
sl: Urejevalnik

[ctx: @label]
en: Version
sl: Verzija

[ctx: @label:textbox Track title for track metadata view]
en: Title
sl: Naslov

[ctx: @label:textbox Duration label for track metadata view]
en: Duration
sl: Trajanje

[ctx: @label:textbox Track artist for track metadata view]
en: Artist
sl: Avtor

[ctx: @label:textbox Album artist for track metadata view]
en: Album Artist
sl: Avtor albuma

[ctx: @label:textbox Track number for track metadata view]
en: Track Number
sl: Številka sledi

[ctx: @label:textbox Disc number for track metadata view]
en: Disc Number
sl: Številka diska

[ctx: @label:textbox Rating label for information panel]
en: Rating
sl: Ocena

[ctx: @label:textbox Genre label for track metadata view]
en: Genre
sl: Zvrst

[ctx: @label:textbox Lyricist label for track metadata view]
en: Lyricist
sl: Avtor besedila

[ctx: @label:textbox Composer name for track metadata view]
en: Composer
sl: Skladatelj

[ctx: @label:textbox Comment label for track metadata view]
en: Comment
sl: Komentar

[ctx: @label:textbox Year label for track metadata view]
en: Year
sl: Leto

[ctx: @label:textbox Channels label for track metadata view]
en: Channels
sl: Kanali

[ctx: @label:textbox Bit rate label for track metadata view]
en: Bit Rate
sl: Bitna hitrost

[ctx: @label:textbox Sample Rate label for track metadata view]
en: Sample Rate
sl: Hitrost vzorčenja

[ctx: @label:textbox Last play date label for track metadata view]
en: Last played
sl: Zadnjič predvajano

[ctx: @label:textbox First play date label for track metadata view]
en: First played
sl: Prvič predvajano

[ctx: @label:textbox Play counter label for track metadata view]
en: Play count
sl: Število predvajanj

[ctx: @label:textbox Lyrics label for track metadata view]
en: Lyrics
sl: Besedilo

[ctx: @label:textbox Radio HTTP address for radio metadata view]
en: Stream Http Address
sl: Spletni naslov toka

[ctx: @label:textbox Image address for radio metadata view]
en: Image Address
sl: Naslov slike

[ctx: @title:window Title of the view of all albums]
en: Albums
sl: Albumi

[ctx: @title:window Title of the view of all genres]
en: Genres
sl: Zvrsti

[ctx: @title:window Title of the view of all artists]
en: Artists
sl: Avtorji

[ctx: @info:status explanation for sleep inhibit during play of music]
en: Playing music
sl: Predvajanje glasbe

[ctx: @info:status explanation for sleep inhibit during play of music]
en: Playing music
sl: Predvajanje glasbe

[ctx: @action:button]
en: Play now, replacing current playlist
sl: Predvajaj zdaj in zamenjaj trenutni seznam predvajanja

[ctx: @action:button]
en: Play next
sl: Predvajaj naslednjo

[ctx: @action:button]
en: Add to playlist
sl: Dodaj na seznam predvajanja

[ctx: @action:button Show the file for this song in the file manager]
en: Show in folder
sl: Prikaži v mapi

[ctx: @action:button]
en: Options
sl: Možnosti

[ctx: @info:placeholder]
en: No matches
sl: Ni zadetkov

[ctx: @info:placeholder]
en: Nothing to display
sl: Ni kaj prikazati

[ctx: @title:menu]
en: Application Menu
sl: Meni aplikacije

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit Full Screen
sl: Izstopi iz celotnega zaslona

[ctx: @action:inmenu]
en: Enter Full Screen
sl: Vstopi v celotni zaslon

[ctx: @action:inmenu]
en: Scan for New Music
sl: Prečeši za novo glasbo

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset Database and Re-Scan Everything
sl: Ponovno nastavi zbirko in ponovno prečeši vse

[ctx: @action:inmenu this has child menu items]
en: Color Scheme
sl: Barvna shema

[ctx: @title:window]
en: Configure
sl: Nastavi

[ctx: @title:window Title of the context view related to the currently playing track]
en: Now Playing
sl: Pravkar se predvaja

[ctx: @action:button]
en: Open sidebar
sl: Odpri stransko vrstico

[ctx: @option:radio One of the 'now playing' views]
en: Metadata
sl: Metapodatki

[ctx: @option:radio One of the 'now playing' views]
en: Lyrics
sl: Besedilo

[ctx: @action:button]
en: Show Playlist
sl: Prikaži seznam predvajanja

[ctx: @info:placeholder]
en: No lyrics found
sl: Besedil ni mogoče najti

[ctx: @info:placeholder]
en: Nothing playing
sl: Nič se ne predvaja

[ctx: @action:button]
en: Show In Folder
sl: Prikazano v mapi

[ctx: @item:intable View all tracks]
en: All tracks
sl: Vse sledi

[ctx: @item:intable number of tracks/songs in all albums]
en: %1 track | %1 tracks
sl[0]: %1 sledi
sl[1]: %1 sled
sl[2]: %1 sledi
sl[3]: %1 sledi

[ctx: @label]
en: Duration
sl: Trajanje

[ctx: @label]
en: Loading failed
sl: Nalaganje ni uspelo

[ctx: @action:button]
en: Retry
sl: Ponovno poskusi

[ctx: @label]
en: Playlist cleared
sl: Seznam predvajanja počiščen

[ctx: @action:button]
en: Undo
sl: Razveljavi

[ctx: @action:button]
en: Show playlist drawer
sl: Prikaži predal seznama predvajanja

[ctx: @action:button]
en: Hide playlist drawer
sl: Skrij predal seznama predvajanja

[ctx: @info:status]
en: Could not load some files. Elisa can only open audio and playlist files.
sl: Ni bilo mogoče naložiti nekaterih datotek. Elisa lahko odpira samo zvočne datoteke in sezname predvajanj.

[ctx: @option file type (mime type) for m3u, m3u8 playlist file formats; do not translate *.m3u*]
en: m3u8, m3u Playlist File (*.m3u*)
sl: m3u8, m3u seznam predvajanja (*.m3u*)

[ctx: @option file type (mime type) for pls playlist file formats; do not translate *.pls]
en: pls Playlist File (*.pls)
sl: pls seznam predvajanja (*.pls)

[ctx: @option file type (mime type) for m3u, m3u8 and pls playlist file formats; do not translate *.m3u8 *.m3u *.pls]
en: m3u8, m3u, pls Playlist File (*.m3u8 *.m3u *.pls)
sl: m3u8, m3u, pls seznam predvajanja (*.m3u8 *.m3u *.pls)

[ctx: @label]
en: Saving failed
sl: Shranjevanje ni uspelo

[ctx: @action:button]
en: Exit Full Screen
sl: Vstopi v celotni zaslon

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Exit party mode
sl: Zapusti način zabave

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Enter party mode
sl: Vstopi v način zabave

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Skip backward
sl: Preskoči nazaj

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Pause any media that is playing]
en: Pause
sl: Premor

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Start playing media]
en: Play
sl: Predvajaj

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip skip forward in playlists]
en: Skip forward
sl: Preskoči naprej

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Unmute
sl: Odutišaj

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Mute
sl: Utišaj

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: No shuffle
sl: Trenutno: Ne mešaj

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Shuffle tracks
sl: Trenutno: Mešaj sledi

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Shuffle albums
sl: Trenutno: Mešaj albume

[ctx: @action:inmenu]
en: Track
sl: Sled

[ctx: @action:inmenu]
en: None
sl: Noben

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Don't repeat tracks
sl: Trenutno: Ne ponavljaj sledi

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Repeat current track
sl: Trenutno: Ponovi trenutno sled

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Repeat all tracks in playlist
sl: Trenutno: Ponovi vse sledi v seznamu predvajanja

[ctx: @action:inmenu]
en: Playlist
sl: Seznam predvajanja

[ctx: @action:inmenu]
en: One
sl: En

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Application menu
sl: Meni aplikacije

[ctx: @title:window Title of the view of the playlist; keep this string as short as possible because horizontal space is quite scarce]
en: Playlist
sl: Seznam predvajanja

[ctx: @action:button]
en: Show Current
sl: Prikaži trenutno

[ctx: @action:button Remove all tracks from play list]
en: Clear All
sl: Počisti vse

[ctx: @action:button Save a playlist file]
en: Save…
sl: Shrani…

[ctx: @action:button Load a playlist file]
en: Load…
sl: Naloži…

[ctx: @info]
en: Failed to load some tracks. Make sure that they have not been removed or renamed.
sl: Neuspelo nalaganje nekaj sledi. Prepričajte se, da niso bili odstranjene ali preimenovane.

[ctx: @action:button]
en: Edit Playlist File
sl: Uredi datoteko seznama predvajanja

[ctx: @info:placeholder]
en: Playlist is empty
sl: Seznam predvajanja je prazen

[ctx: @info:usagetip]
en: Add some songs to get started. You can browse your music using the views on the left.
sl: Dodajte nekaj komadov za začetek. Lahko brskate po vaši glasbi v pogledu na levi strani.

[ctx: @info:placeholder]
en: Your playlist is empty.
sl: Vaš seznam predvajanja je prazen.

[ctx: @info:status %2 is always bigger than 1]
en: %1/%2 tracks remaining | %1/%2 tracks remaining
sl[0]: %1/%2 sledi ostaja
sl[1]: %1/%2 sled ostaja
sl[2]: %1%2 sledi ostaja
sl[3]: %1/%2 sledi ostaja

[ctx: @info:status %1 and %2 are formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: %1 remaining, %2 total
sl: %1 ostaja, %2 vseh

[ctx: @info:status %1 and %2 are formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: %1/%2 remaining
sl: %1/%2 ostaja

[ctx: @info:status %2 is always bigger than 1]
en: %1/%2 tracks | %1/%2 tracks
sl[0]: %1/%2 sled
sl[1]: %1/%2 sledi
sl[2]: %1/%2 sledi
sl[3]: %1/%2 sledi

[ctx: @info:status %1 is the total number of tracks of the playlist]
en: %1 track | %1 tracks
sl[0]: %1 sled
sl[1]: %1 sledi
sl[2]: %1 sledi
sl[3]: %1 sledi

[ctx: @info:status %1 is the total number of radios of the playlist]
en: %1 radio | %1 radios
sl[0]: %1 radiev
sl[1]: %1 radio
sl[2]: %1 radia
sl[3]: %1 radiev

[ctx: @info:status %1 is the translation of tracks, %2 is the translation of total radios]
en: %1, %2 total
sl: %1, %2 vseh

[ctx: @info:status %1 is the total tracks of the playlist. %2 is the total duration formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: %1 track, %2 total | %1 tracks, %2 total
sl[0]: %1 sled, %2 vseh
sl[1]: %1 sledi, %2 vseh
sl[2]: %1 sledi, %2 vseh
sl[3]: %1 sledi, %2 vseh

[ctx: @info:status %1 is the remaining duration of the playlist. It is formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: 1 track, %1min remaining
sl: 1 sled, %1 min ostaja

[ctx: @action:button]
en: Un-mark this song as a favorite
sl: Tej pesmi odstrani oznako priljubljene

[ctx: @action:button]
en: Mark this song as a favorite
sl: Označi to pesem kot priljubljeno

[ctx: @action:button remove a metadata tag]
en: Remove this tag
sl: Odstrani to značko

[ctx: @action:button]
en: Add tag
sl: Dodaj oznako

[ctx: @title:window]
en: Warning
sl: Opozorilo

[ctx: @label]
en: Data is not valid. %1
sl: Podatki niso veljavni. %1

[ctx: @title:window]
en: Create a Radio
sl: Ustvari radio

[ctx: @title:window]
en: View details
sl: Poglej podrobnosti

[ctx: @action:button]
en: Delete
sl: Zbriši

[ctx: @action:button]
en: Modify
sl: Spremeni

[ctx: @action:button]
en: Save
sl: Shrani

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: @action:button]
en: Skip Backward
sl: Preskoči nazaj

[ctx: @action:button Pause any media that is playing]
en: Pause
sl: Premor

[ctx: @action:button Start playing media]
en: Play
sl: Predvajaj

[ctx: @action:button]
en: Skip Forward
sl: Preskoči naprej

[ctx: @action:button]
en: Track Options
sl: Možnosti sledi

[ctx: @action:button]
en: Radio Options
sl: Radijske možnosti

[ctx: @action:button Show track metadata]
en: View details
sl: Pogled podrobnosti

[ctx: @action:button]
en: Remove from queue
sl: Odstrani iz vrste

[ctx: @title:window]
en: Settings
sl: Nastavitve

[ctx: @action:button]
en: Minimize Player
sl: Skrči predvajalnik

[ctx: @action:button show track information]
en: Show Info
sl: Prikaži informacije

[ctx: @action:button]
en: Change Volume
sl: Spremeni glasnost

[ctx: @title:menu]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Playlist…
sl: Shrani seznam predvajanja…

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Playlist…
sl: Odpri seznam predvajanja…

[ctx: @title:menu]
en: View
sl: Pogled

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Party Mode
sl: Preklopi način zabave

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Playlist
sl: Skrij seznam predvajanja

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Playlist
sl: Prikaži seznam predvajanja

[ctx: @title:menu]
en: Controls
sl: Kontrole

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
sl: Premor

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
sl: Predvajaj

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop
sl: Ustavi

[ctx: @action:inmenu]
en: Increase Volume
sl: Povečaj glasnost

[ctx: @action:inmenu]
en: Decrease Volume
sl: Zmanjšaj glasnost

[ctx: @title:menu]
en: Shuffle
sl: Premešaj vrstni red

[ctx: @action:inmenu shuffle all tracks in playlist]
en: Track
sl: Sled

[ctx: @action:inmenu disable shuffle mode]
en: Off
sl: Izklopi

[ctx: @title:menu]
en: Repeat
sl: Ponavljaj

[ctx: @action:inmenu repeat all songs in this playlist]
en: Playlist
sl: Seznam predvajanja

[ctx: @action:inmenu repeat this one song]
en: One
sl: En

[ctx: @action:inmenu no repeat mode set; stop playback after last song in the playlist]
en: None
sl: Noben

[ctx: @title:menu]
en: Help
sl: Pomoč

[ctx: @label:listbox Sort By Menu Title with no sort selected]
en: Sort: %1
sl: Razvrsti: %1

[ctx: @label:listbox Sort By Menu Title with no sort selected]
en: Sort
sl: Razvrsti

[ctx: @action:button]
en: Add Radio
sl: Dodaj radio

[ctx: @info:tooltip]
en: Add radio
sl: Dodaj radio

[ctx: @action:button]
en: Add to Playlist
sl: Dodaj na seznam predvajanja

[ctx: @info:tooltip]
en: Add to playlist
sl: Dodaj na seznam predvajanja

[ctx: @action:button]
en: Play Now, Replacing Current Playlist
sl: Predvajaj zdaj in zamenjaj trenutni seznam predvajanja

[ctx: @info:tooltip]
en: Play now, replacing current playlist
sl: Predvajaj zdaj in zamenjaj trenutni seznam predvajanja

[ctx: @action:button]
en: Play Next
sl: Predvajaj naslednjo

[ctx: @info:tooltip]
en: Play next
sl: Predvajaj naslednjo

[ctx: @action:button navigate to the view for artist of this album]
en: Display Artist
sl: Prikaži avtorja

[ctx: @info:tooltip navigate to the view for artist of this album]
en: Display Artist
sl: Prikaži avtorja

[ctx: @info:tooltip]
en: Show playlist
sl: Prikaži seznam predvajanja

[ctx: @action:button]
en: View as Icon Grid
sl: Pogled kot mreža ikon

[ctx: @action:button]
en: View as List
sl: Pogled kot seznam

[ctx: @info:tooltip]
en: View as icon grid
sl: Pogled kot mreža ikon

[ctx: @info:tooltip]
en: View as list
sl: Pogled kot seznam

[ctx: @action:button navigate back in the view's stack]
en: Back
sl: Nazaj

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Show filters in the navigation bar]
en: Show search and filter toolbar
sl: Prikaži vrstico iskanja in filtra

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Hide filters in the navigation bar]
en: Hide search and filter toolbar
sl: Skrij vrstico iskanja in filtra

[ctx: @info:placeholder track view filter single album]
en: Search for track name, artist, etc.
sl: Poišči po imenu skladbe, avtorju, itd.

[ctx: @info:placeholder track view filter general]
en: Search for album name, artist, etc.
sl: Poišči po imenu albuma, avtorju, itd.

[ctx: @label:chooser]
en: Filter by rating:
sl: Filtriraj po oceni:

[ctx: @action:button]
en: Only Show Favorites
sl: Prikaži samo priljubljene

[ctx: @action:button]
en: Set track rating
sl: Nastavi oceno sledi

[ctx: @action:button Pause current track from playlist]
en: Pause
sl: Premor

[ctx: @action:button Play this track from playlist]
en: Play
sl: Predvajaj

[ctx: @action:button Remove current track from play list]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: @action:button]
en: Cancel rating this track
sl: Prekliči ocenjevanje te sledi

[ctx: @title:group]
en: General:
sl: Splošno:

[ctx: @option:check]
en: Show background on Now Playing page
sl: Prikaži ozadje na strani Pravkar se predvaja

[ctx: @option:check]
en: Show progress on task manager entries
sl: Prikazuj napredek v vnosih upravljalnika opravil

[ctx: @option:check]
en: Keep running in system tray when main window is closed
sl: Nadaljujte z izvajanjem v sistemski vrstici, ko je glavno okno zaprto

[ctx: @option:check]
en: Start playing on startup
sl: Začni predvajanje ob zagonu

[ctx: @option:check]
en: Scan for new music on startup
sl: Prečeši za novo glasbo ob zagonu

[ctx: @info]
en: When using this setting, you will need to manually refresh the music collection whenever new files are added to configured music folders. You can do this with the <interface>Scan for new music</interface> item in Elisa's hamburger menu.
sl: Ko uporabljate to nastavitev, boste morali ročno osvežiti zbirko glasbe kadarkoli bi se v konfigurirane mape glasbe dodale nove datoteke. To lahko to storite s <interface>Prečeši za novo glasbo</interface> v Elisinem hamburger Meniju.

[ctx: @title:group]
en: Song rating style:
sl: Slog ocenjevanja pesmi:

[ctx: @option:radio]
en: 0-5 stars
sl: 0-5 zvezdic

[ctx: @option:radio]
en: Favorite/not favorite
sl: Priljubljeno/ne priljubljeno

[ctx: @label:listbox]
en: Color scheme:
sl: Barvna shema:

[ctx: @action:button]
en: Scan for New Music
sl: Prečeši za novo glasbo

[ctx: @info]
en: Started scanning for music
sl: Začeto prečesavanje glasbe

[ctx: @action:button]
en: Reset Database and Re-Scan Everything
sl: Ponovno nastavi zbirko in ponovno prečeši vse

[ctx: @info]
en: Database has been reset
sl: Podatkovna baza je bilo ponovno nastavljena

[ctx: @label:listbox]
en: Embed category in sidebar:
sl: Vgrajena kategorija v stranski vrstici:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed no category in views navigation list]
en: Nothing
sl: Nič

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all albums in views navigation list]
en: Albums
sl: Albumi

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all artists in views navigation list]
en: Artists
sl: Avtorji

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all genres in views navigation list]
en: Genres
sl: Zvrsti

[ctx: @label:listbox]
en: Initial view on startup:
sl: Začetni pogled ob zagonu:

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of the playlist]
en: Now Playing
sl: Pravkar se predvaja

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of recently played tracks]
en: Recently Played
sl: Nedavno predvajano

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of frequently played tracks]
en: Frequently Played
sl: Pogosto predvajano

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all albums]
en: Albums
sl: Albumi

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all artists]
en: Artists
sl: Avtorji

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all tracks]
en: Tracks
sl: Sledi

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all genres]
en: Genres
sl: Zvrsti

[ctx: @item:inlistbox Title of the file browser view]
en: Files
sl: Datoteke

[ctx: @item:inlistbox Title of the file radios browser view]
en: Radio Stations
sl: Radijske postaje

[ctx: @label:textbox]
en: Initial location for Files view:
sl: Začetna lokacija Pogleda datotek:

[ctx: @action:button as in, choose a file path on disk]
en: Choose…
sl: Izberite…

[ctx: @title:window]
en: Choose Folder
sl: Izberite mapo

en: When saving playlist files:
sl: Ob shranjevanju datotek seznama predvajanja:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, playlist save type]
en: Prefer relative paths
sl: Prednost relativnim potem

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, playlist save type]
en: Always use absolute paths
sl: Vedno uporabljaj absolutne poti

[ctx: @info:tooltip Playlist Relative Paths]
en: When <interface>Prefer relative paths</interface> is selected, files in the same folder as the playlist will be referred with only the filename. Absolute paths are used in other cases.
sl: Kadar je izbrana <interface>Prednost relativnim potem</interface> bodo datoteke v mapi, kjer je seznam predvajanj, omenjane samo z imenom datoteke. V drugih primerih bodo uporabljene absolutne poti.

[ctx: @title The configured folders where the user's music collection can be found]
en: Music folders:
sl: Glasbene mape:

[ctx: @action:button]
en: Stop looking for music here
sl: Tukaj prenehaj iskati glasbo

[ctx: @action:button]
en: Add New Location
sl: Dodaj novo lokacijo

[ctx: @info:status]
en: "%1" could not be played
sl: "%1" ni bilo mogoče predvajati

[ctx: @title:menu]
en: Sort By
sl: Razvrsti po

[ctx: @action:button]
en: Play from here, replacing current playlist
sl: Predvajaj zdaj, zamenjaj trenutni seznam predvajanja

[ctx: @action:button]
en: Song Options
sl: Možnosti pesmi

[ctx: number of imported tracks]
en: Imported one track | Imported %1 tracks
sl[0]: Uvožena %1 sled
sl[1]: Uvoženi %1 sledi
sl[2]: Uvožene %1 sledi
sl[3]: Uvoženo %1 sledi

[ctx: @info:status]
en: Scanning music
sl: Pregledovanja glasbe

[ctx: @title:row disc header text when showing an album]
en: Disc %1
sl: Disk %1

[ctx: @label]
en: Volume
sl: Glasnost

[ctx: @title:inmenu]
en: Track Number
sl: Številka sledi

[ctx: @title:inmenu]
en: Title
sl: Naslov

[ctx: @item:inmenu]
en: Ascending
sl: Naraščajoče

[ctx: @item:inmenu]
en: Descending
sl: Padajoče

[ctx: @item:inmenu]
en: A-Z
sl: A-Ž

[ctx: @item:inmenu]
en: Z-A
sl: Ž-A

[ctx: @title:inmenu]
en: Name
sl: Ime

[ctx: @title:inmenu]
en: Genre
sl: Zvrst

[ctx: @title:inmenu]
en: Year
sl: Leto

[ctx: @item:inmenu]
en: Oldest First
sl: Najprej najstarejši

[ctx: @item:inmenu]
en: Newest First
sl: Najprej najnovejši

[ctx: @title:menu]
en: Title
sl: Naslov

[ctx: @title:menu]
en: Artist
sl: Avtor

[ctx: @title:menu]
en: Genre
sl: Zvrst

[ctx: @title:menu]
en: Year
sl: Leto

[ctx: @title:menu]
en: Duration
sl: Trajanje

[ctx: @title:menu]
en: Composer
sl: Skladatelj

[ctx: @title:menu]
en: Lyricist
sl: Avtor besedila

[ctx: @title:menu]
en: Last Modified
sl: Zadnjič spremenjeno

[ctx: @item:inmenu]
en: Shortest First
sl: Najprej najkrajše

[ctx: @item:inmenu]
en: Longest First
sl: Najprej najdaljše

[ctx: @title:window Title of the view of the playlist]
en: Now Playing
sl: Pravkar se predvaja

[ctx: @title:window Title of the view of recently played tracks]
en: Recently Played
sl: Nedavno predvajano

[ctx: @title:menu]
en: Last Played Date
sl: Datum zadnjega predvajanja

[ctx: @item:inmenu]
en: Least Recently Played First
sl: Najprej najmanjkrat pred kratkim predvajano

[ctx: @item:inmenu]
en: Most Recently Played First
sl: Najprej največkrat pred kratkim predvajano

[ctx: @title:window Title of the view of frequently played tracks]
en: Frequently Played
sl: Pogosto predvajano

[ctx: @title:menu]
en: Play Frequency
sl: Pogostost predvajanja

[ctx: @item:inmenu]
en: Least Frequently Played First
sl: Najprej najmanj pogosto predvajano

[ctx: @item:inmenu]
en: Most Frequently Played First
sl: Najprej najbolj pogosto predvajano

[ctx: @title:menu]
en: Name
sl: Ime

[ctx: @title:window Title of the view of all tracks]
en: Tracks
sl: Sledi

[ctx: @title:window Title of the file browser view]
en: Files
sl: Datoteke

[ctx: @title:window Title of the file radios browser view]
en: Radio Stations
sl: Radijske postaje
