emerald - en to cs translation catalogue (208 entries)

en: Based on original gtk-window-decorator
cs: Založený na originálním gtk-window-decorator

en: Round Top Left Corner
cs: Zakulatit horní levý roh

en: Round Top Right Corner
cs: Zakulatit horní pravý roh

en: Round Bottom Left Corner
cs: Zakulatit dolní levý roh

en: Round Bottom Right Corner
cs: Zakulatit dolní pravý roh

en: Rounding Radius
cs: Poloměr zakulacení

en: Colors
cs: Barvy

en: Outer Frame Blend
cs: Rozpouštění vnějšího rámu

en: Inner Frame Blend
cs: Rozpouštění vnitřního rámu

en: Outer Titlebar Blend
cs: Rozpouštění vnějšího záhlaví

en: Inner Titlebar Blend
cs: Rozpouštění vnitřního záhlaví

en: Titlebar Separator
cs: Oddělovač záhlaví

en: Frame Outline
cs: Rám záhlaví

en: Frame Highlight
cs: Zesvětlení rámu

en: Frame Shadow
cs: Stín rámu

en: Contents Outline
cs: Obrys obsahu

en: Contents Highlight
cs: Zesvětlení obsahu

en: Contents Shadow
cs: Stín obsahu

en: Frame
cs: Rám

en: Title Bar
cs: Záhlaví okna

en: Designed to be vista-ish in nature
cs: Navržen, aby Vistě z oka vypadl

en: Base
cs: Základ

en: Glow
cs: Záření

en: Sides
cs: Strany

en: Everything done with customizable pixmaps!
cs: Vše je děláno přes volitelné obrázky!

en: Top Rounding Radius
cs: Horní poloměr zakulacení

en: Bottom Rounding Radius
cs: Spodní poloměr zakulacení

en: _Clear
cs: Vy_mazat

note: style: use tiled or scaled pixmaps
en: Scaled
cs: Zvětšené

en: Not adjustable
cs: Neměnitelné

en: Same as Active
cs: Stejné jako aktivní

en: Pixmap
cs: Obrázek

en: File
cs: Soubor

en: Preview
cs: Náhled

en: Clear
cs: Zrušit

en: Tiled/Scaled
cs: Opakovat/Roztáhnout

en: Width Override
cs: Přepsat šířku

en: Height Override
cs: Přepsat výšku

en: Glassy effects for your windows
cs: Skleněné efekty pro vaše okýnka

en: Glow Height
cs: Výška záře

en: Frame Base Color
cs: Základní barva rámu

en: Upper Titlebar Glow
cs: Horní záře záhlaví

en: Upper Glass Glow
cs: Horní záře lesku

en: Lower Glass Glow
cs: Spodní záře lesku

en: Middle Glass Glow
cs: Střední záře lesku

en: Outer Glass Glow
cs: Vnější záře lesku

en: Multiple gradients with somewhat glassy features too
cs: Násobné přechody s nějakými skleněnými vlastnostmi

en: Left Blend
cs: Leve rozpouštění

en: Middle Blend
cs: Prostřední rozpouštění

en: Right Blend
cs: Pravé rozpouštění

en: Contrast
cs: Kontrast

en: (Color)
cs: (Barva)

en: (Alpha)
cs: (Průhlednost)

en: Notch
cs: Plynulost

en: Position
cs: Pozice

en: Curve
cs: Zahnutí

en: Offset
cs: Odsazení

en: Use Glow
cs: Použít záři

en: Title Glow
cs: Záře záhlaví

en: Radius
cs: Poloměr

en: Evolved from the legacy engine
cs: Vyvinutý ze zobrazovače "legacy"

en: Border Gap
cs: Mezera okraje

en: Show Border when maximised?
cs: Zobrazit okraj u maximalizovaných?

en: Show when minimised?
cs: Zobrazit u minimalizovaných?

en: Minimised Border Size
cs: Minimalizovat velikost okraje

en: Enable Left Bar Dip?
cs: Povolit sklon levého okraje?

en: Left Bar Radius
cs: Poloměr levého okraje

en: Enable Lower Bulge? (Useless at the moment, but will be used soon)
cs: Povolit spodní vyklenutí? (V tento okamžik zbytečné, v budoucnu bude použito)

en: Top Corner Offset (%)
cs: Odsazení horního rohu (%)

en: Enable Title Bar Dip?
cs: Povolit sklon záhlaví?

en: Enable Button Part?
cs: Povolit tlačítkovou část?

en: Title Part Width
cs: Šířka části s nadpisem

en: Button Part Width)
cs: Šířka části s tlačítky)

en: Dip Corners Radius)
cs: Sklon rohového poloměru)

en: Round Inside Corners As well?
cs: Zakulatit vnitřní rohy stejně?

en: Enable Different Maximised Colors?
cs: Povolit rozdílné barvy pro maximalizované?

en: Turn Off repeating gradients when maximised?
cs: Vypnout opakující se přechody, když je maximalizováno?

en: Round Top Left Corner?
cs: Zakulatit horní levý roh?

en: Frame Rounding Radius
cs: Poloměr zakulacení rámu

en: Titlebar Rounding Radius
cs: Poloměr zakulacení záhlaví

en: Repeat Gradient?
cs: Opakovat přechody?

en: Vertical Repeat?
cs: Vertikální opakování?

en: Diagonal Repeat?
cs: Úhlopříčné opakování?

en: Repeat Frequency
cs: Frekvence opakování

note: ========================
en: Enable Title Part Pixmap?
cs: Povolit obrázek v nadpisové části?

en: Repeat Title Part Pixmap?
cs: Opakovat obrázek v nadpisové části?

en: Title Bar Part Pixmap
cs: Obrázek nadpisové části

en: Choose Titlebar Part Pixmap
cs: Vyberte obrázek nadpisové části

note: ========================
en: Enable Button Part Pixmap?
cs: Povolit obrázek v tlačítkové části?

en: Repeat Button Part Pixmap?
cs: Opakovat obrázek v tlačítkové části?

en: Button Part Pixmap
cs: Obrázek v tlačítkové části

en: Choose Button Part Pixmap
cs: Vyberte obrázek v tlačítkové části

note: ========================
en: Enable Titlebar Pixmap?
cs: Povolit obrázek pro nadpis?

en: Repeat Titlebar Pixmap?
cs: Opakovat obrázek pro nadpis?

en: Titlebar Pixmap
cs: Obrázek pro nadpis

en: Choose Titlebar Pixmap
cs: Vyberte obrázek pro nadpis

en: Active/Inactive
cs: Aktivní/neaktivní

en: Maximised
cs: Maximizované

en: Corners
cs: Rohy

en: Border Layout
cs: Rozvržení okraje

en: Left Bar
cs: Levý okraj

en: Pixmaps
cs: Obrázky

en: Select
    Engine
cs: Vyberte
    zobrazovací jádro

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Maximize Window
cs: Maximalizovat okno

en: Restore Window
cs: Obnovit okno

en: Minimize Window
cs: Minimalizovat okno

en: Context Help
cs: Kontextová nápověda

en: Window Menu
cs: Nabídka okna

en: Shade Window
cs: Srolovat okno

en: UnShade Window
cs: Rozrolovat okno

en: Set Above
cs: Nad ostatní

en: UnSet Above
cs: Zrušit nad ostatní

en: Stick Window
cs: Na všech plochách

en: UnStick Window
cs: Zrušit na všech plochách

en: The window "%s" is not responding.
cs: Okno "%s" neodpovídá.

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
cs: Vynucení ukončení aplikace způsobí ztrátu veškerých neuložených změn.

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Force Quit
cs: Vynutit ukončení

en: <b><big>%s</big></b>
    <i>%s</i>
    <small><b>Version</b> %s
    <b>Created By</b> %s
    <b>Use With</b> %s
    </small>
cs: <b><big>%s</big></b>
    <i>%s</i>
    <small><b>Verze</b> %s
    <b>Vytvořil</b> %s
    <b>Používejte s</b> %s
    </small>

en: <b><big>%s</big></b> (System Theme)
    <i>%s</i>
    <small><b>Version</b> %s
    <b>Created By</b> %s
    <b>Use With</b> %s
    </small>
cs: <b><big>%s</big></b> (Systémové téma)
    <i>%s</i>
    <small><b>Verze</b> %s
    <b>Vytvořil</b> %s
    <b>Používejte s</b> %s
    </small>

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Whatever (no hint)
cs: Cokoliv (žádný tip)

en: No Description
cs: Bez popisu

en: Invalid Theme Name
cs: Neplatný název tématu

en: Invalid theme file.  Does not end in .emerald
cs: Neplatný soubor tématu. Nekončí ."emerald"

en: Invalid Theme Name
    Could Not Export
cs: Neplatný název tématu. Nemohu exportovat

en: Invalid File Name
    Must End in .emerald
cs: Neplatné jméno souboru. Musí končit ".emerald"

en: Error calling tar.
cs: Chyba při volání tar-u.

en: Theme Exported
cs: Téma exportováno

en: Can't save over system themes
    (or you forgot to enter a name)
cs: Nemohu uložit místo systémového tématu (nebo jste zapomněl zadat jméno)

en: Overwrite Theme %s?
cs: Přepsat téma %s?

en: Couldn't Write Theme
cs: Nemohu zapsat téma

en: Theme Saved
cs: Téma uloženo

en: Can't delete system themes
    (or you forgot to enter a name)
cs: Nemohu mazat systémová témata (nebo jste zapomněl zadat název)

en: Are you sure you want to delete %s?
cs: Jste si jistý, že chcete odstranit%s?

en: Theme deleted
cs: Téma odstraněno

en: No such theme to delete
cs: Takové téma pro odstranění neexistuje

en: Use Pixmap Buttons
cs: Použij obrázková tlačítka

en: Button Pixmaps
cs: Obrázky pro tlačítka

en: Button
cs: Tlačítko

en: Text Fill
cs: Výplň textu

en: Text Outline
cs: Okolo textu

en: Button Fill
cs: Výplň tlačítka

en: Button Outline
cs: Okolo tlačítka

en: Color
cs: Barva

en: Opacity
cs: Průhlednost

en: X Offset
cs: Odsazení X

en: Y Offset
cs: Odsazení Y

en: Title-Text Font
cs: Písmo v záhlaví

en: Minimum Title-bar Height
cs: Nejmenší výška záhlaví

en: Vertical Button Offset
cs: Vertikální odsazení tlačítka

en: Horizontal Button Offset
cs: Horizontální odsazení tlačítka

en: Title-bar Object Layout
cs: Rozmístění objektů v záhlaví

en: Export Theme...
cs: Exportovat téma...

en: _Save
cs: _Uložit

en: Name:
cs: Název:

en: Untitled Theme
cs: Nepojmenované téma

en: Creator
cs: Tvůrce

en: Description
cs: Popis

en: Theme Version
cs: Verze tématu

en: Suggested Widget Theme
cs: Navrhované téma widgetů

en: Themer Version
cs: Verze tvořiče témat

en: Border
cs: Okraj

en: Size
cs: Velikost

en: Top
cs: Nahoře

en: Bottom
cs: Dole

en: Left
cs: Vlevo

en: Right
cs: Vpravo

en: Note, when changing these values,
    it is advised that you do something
    like change viewports, as this will
    cause the position of the 'event windows'
    to update properly, and thus make
    moving/resizing windows work properly.
    This also applies to when you change
    the title-bar height through either
    the titlebar-min-height slider
    or the titlebar font setting.
cs: Nezapomeňte, ze pokud změníte tyto hodnoty,
    je vhodné provést něco jako změnu viewportu.
    Ta způsobí update pozicí oken a tím pádem bude 
    správně fungovat hýbání s okny i změna velikosti. 
    Toto platí také pro případ změny výšky záhlaví okna 
    nebo písma použitého v něm.

en: Shadows
cs: Stíny

en: Frame Borders
cs: Okraje rámu

en: Active Window
cs: Aktivní okno

en: Inactive Window
cs: Neaktivní okno

en: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

en: Images
cs: Obrázky

en: Information
cs: Informace

en: NOTE - These settings are not part of themes, they are stored separately, and control various UI preferences for Emerald.
cs: Poznámka - Tyto nastavení nejsou součástí tématu. Jsou uchovávány odděleně a ovládají různé nastavení uživatelského rozhraní pro Emerald.

en: Show Tooltips for Buttons
cs: Zobrazuj nápovědu pro tlačítka

en: Use Button Fade
cs: Stmívání tlačítek

en: Use Button Fade Pulse
cs: Pulsující stmívání tlačítek

en: Button Fade Total Duration
cs: Celková doba stmívání tlačítek

en: Button Fade Step Duration
cs: Doba kroku stmívání tlačítek

en: Button Pulse Wait Duration
cs: Doba prodlevy stmívání tlačítek

en: Button Pulse Min Opacity %
cs: Minimální průhlednost pulsijícího tlačítka

en: Titlebar Double-Click Action
cs: Akce při poklepání na záhlaví

en: Button Hover Cursor
cs: Ukazatel nad tlačítkem

en: Normal
cs: Normální

en: Pointing Finger
cs: Ukazovátko

en: Compiz Decoration Blur Type
cs: Compiz dekorace rozmazání písma

en: None
cs: Nic

en: Titlebar only
cs: Záhlaví okna

en: Frame Engine
cs: Zobrazovač rámu

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Frame/Shadows
cs: Rám/Stíny

en: Titlebar
cs: Záhlaví okna

en: Theme
cs: Téma

en: Edit
cs: Upravit

en: Import Theme...
cs: Importovat téma...

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Search:
cs: Vyhledat:

en: _Refresh
cs: Akt_ualizovat

en: _Delete
cs: _Smazat

en: Themes
cs: Témata

en: Edit Themes
cs: Editovat témata

en: Themes Settings
cs: Nastavení témat

en: Emerald Settings
cs: Nastavení Emeraldu

en: _Quit
cs: U_končit
