emerald - en to he translation catalogue (214 entries)

en: Based on original gtk-window-decorator
he: מבוסס על gtk-window-decorator

en: Round Top Left Corner
he: עגל פינה שמאלית עליונה

en: Round Top Right Corner
he: עגל פינה ימנית עליונה

en: Round Bottom Left Corner
he: עגל פינה שמאלית תחתונה

en: Round Bottom Right Corner
he: עגל פינה ימנית תחתונה

en: Rounding Radius
he: רדיוס עיגול

en: Colors
he: צבעים

en: Outer Frame Blend
he: גוון חיצוני של המסגרת

en: Inner Frame Blend
he: גוון פנימי של המסגרת

en: Outer Titlebar Blend
he: גוון חיצוני של שורת הכותרת

en: Inner Titlebar Blend
he: גוון פנימי של שורת הכותרת

en: Titlebar Separator
he: קו מפריד מתחת לשורת הכותרת

en: Frame Outline
he: קו מתאר עבור המסגרת

en: Frame Highlight
he: הדגשת מסגרת

en: Frame Shadow
he: צל מסגרת

en: Contents Outline
he: קו מתאר עבור התוכן

en: Contents Highlight
he: הדגשת תוכן

en: Contents Shadow
he: צל תוכן

en: Frame
he: מסגרת

en: Based on original legacy
he: מבוסס על המנוע הישן

en: Title Bar
he: שורת כותרת

en: Designed to be vista-ish in nature
he: מתוכנן על מנת להידמות לויסטה

en: Base
he: בסיס

en: Glow
he: זוהר

en: Sides
he: צדדים

en: Everything done with customizable pixmaps!
he: ניתן לשנות הכל בעזרת מפות פיקסלים!

en: Top Rounding Radius
he: רדיוס עיגול עליון

en: Bottom Rounding Radius
he: רדיוס עיגול תחתון

en: _Clear
he: _פינוי

note: style: use tiled or scaled pixmaps
en: Scaled
he: מותאם לגודל

en: Not adjustable
he: בלתי ניתן לשינוי

en: Same as Active
he: כמו בחלון פעיל

en: Pixmap
he: מפת פיקסלים

en: File
he: קובץ

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Clear
he: נקה

en: Tiled/Scaled
he: פרוש\מותאם

en: Width Override
he: דריסת רוחב

en: Height Override
he: דריסת גובה

en: Glassy effects for your windows
he: אפקט זגוגית לחלונות

en: Glow Height
he: גובה זוהר

en: Frame Base Color
he: צבע בסיס של המסגרת

en: Upper Titlebar Glow
he: זוהר עבור שורת כותרת עליונה

en: Upper Glass Glow
he: זוהר-זגוגית עליון

en: Lower Glass Glow
he: זוהר-זגוגית תחתון

en: Middle Glass Glow
he: זוהר-זגוגית אמצעי

en: Outer Glass Glow
he: זוהר-זגוגית חיצוני

en: Multiple gradients with somewhat glassy features too
he: צבעים מדורגים מרובים עם כמה אפקטים של זגוגית

en: Left Blend
he: גוון שמאלי

en: Middle Blend
he: גוון אמצעי

en: Right Blend
he: גוון ימני

en: Contrast
he: ניגודיות

en: (Color)
he: (צבע)

en: (Alpha)
he: (אלפא)

en: Notch
he: חריץ

en: Position
he: מיקום

en: Curve
he: עיקול

en: Offset
he: הסטה

en: Use Glow
he: השתמש בזוהר

en: Title Glow
he: זוהר עבור הכותרת

en: Radius
he: רדיוס

en: Evolved from the legacy engine
he: פותח על בסיס המנוע הישן

en: Border Gap
he: פער גבול

en: Show Border when maximised?
he: להציג גבול בעת הגדלה למקסימום?

en: Show when minimised?
he: להציג בעת מזעור?

en: Minimised Border Size
he: גודל גבול ממוזער

en: Enable Left Bar Dip?
he: לאפשר שקיעה של הפס השמאלי?

en: Left Bar Radius
he: רדיוס הפס השמאלי

en: Enable Lower Bulge? (Useless at the moment, but will be used soon)
he: לאפשר הבלטה תחתונה? (לא בשימוש כרגע, יתווסף בקרוב)

en: Top Corner Offset (%)
he: הסטת פינה עליונה (%)

en: Enable Title Bar Dip?
he: לאפשר שקיעה של שורת הכותרת?

en: Enable Button Part?
he: לאפשר את חלק הכפתורים?

en: Title Part Width
he: רוחב חלק הכותרת

en: Button Part Width)
he: רוחב חלק הכפתורים

en: Dip Corners Radius)
he: רדיוס שקיעת פינות

en: Round Inside Corners As well?
he: לעגל גם בתוך הפינות?

en: Enable Different Maximised Colors?
he: לאפשר צבעים שונים בעת הגדלה למקסימום?

en: Turn Off repeating gradients when maximised?
he: לכבות גוונים מדורגים חוזרים בעת הגדלה למקסימום?

en: Round Top Left Corner?
he: פינה שמאלית עליונה עגולה?

en: Frame Rounding Radius
he: רגיוס עיקול מסגרת

en: Titlebar Rounding Radius
he: רדיוס עיקול שורת הכותרת

en: Repeat Gradient?
he: לחזור על הגוון המדורג?

en: Vertical Repeat?
he: חזרה אנכית?

en: Diagonal Repeat?
he: חזרה אלכסונית?

en: Repeat Frequency
he: תדירות חזרה

note: ========================
en: Enable Title Part Pixmap?
he: לאפשר מפת פיקסלים עבור חלק הכותרת?

en: Repeat Title Part Pixmap?
he: לחזור על מפת הפיקסלים של חלק הכותרת?

en: Title Bar Part Pixmap
he: מפת פיקסלים עבור חלק שורת הכותרת

en: Choose Titlebar Part Pixmap
he: בחר מפת פיקסלים עבור חלק שורת הכותרת

note: ========================
en: Enable Button Part Pixmap?
he: לאפשר מפת פיקסלים עבור חלק הכפתורים?

en: Repeat Button Part Pixmap?
he: לחזור על מפת הפיקסלים של חלק הכפתורים?

en: Button Part Pixmap
he: מפת פיקסלים של חלק הכפתורים

en: Choose Button Part Pixmap
he: בחר מפת פיקסלים עבור חלק הכפתורים

note: ========================
en: Enable Titlebar Pixmap?
he: לאפשר מפת פיקסלים עבור שורת הכותרת?

en: Repeat Titlebar Pixmap?
he: לחזור על מפת הפיקסלים של שורת הכותרת?

en: Titlebar Pixmap
he: מפת פיקסלים של שורת הכותרת

en: Choose Titlebar Pixmap
he: בחר מפת פיקסלים עבור שורת הכותרת

en: Active/Inactive
he: פעיל\לא פעיל

en: Maximised
he: מוגדל למקסימום

en: Corners
he: פינות

en: Border Layout
he: סידור גבולות

en: Left Bar
he: פס שמאלי

en: Pixmaps
he: מפות פיקסלים

en: Select
    Engine
he: בחירת
    מנוע

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Maximize Window
he: הגדל חלון למקסימום

en: Restore Window
he: שחזר חלון

en: Minimize Window
he: מזער חלון

en: Context Help
he: עזרה תלוית הקשר

en: Window Menu
he: תפריט חלון

en: Shade Window
he: גלול חלון

en: UnShade Window
he: פרוש חלון

en: Set Above
he: הצב למעלה

en: UnSet Above
he: בטל הצבה למעלה

en: Stick Window
he: הדבק חלון

en: UnStick Window
he: בטל הדבקת חלון

en: The window "%s" is not responding.
he: החלון "%s" אינו מגיב.

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
he: סגירת היישום בכפייה תביא לאובדן כל השינויים שלא נשמרו.

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Force Quit
he: סגור ב_כפייה

en: <b><big>%s</big></b>
    <i>%s</i>
    <small><b>Version</b> %s
    <b>Created By</b> %s
    <b>Use With</b> %s
    </small>
he: <b><big>%s</big></b>
    <i>%s</i>
    <small><b>גירסה</b> %s
    <b>מאת</b> %s
    <b>לשימוש עם</b> %s
    </small>

en: <b><big>%s</big></b> (System Theme)
    <i>%s</i>
    <small><b>Version</b> %s
    <b>Created By</b> %s
    <b>Use With</b> %s
    </small>
he: <b><big>%s</big></b> (ערכת מערכת)
    <i>%s</i>
    <small><b>גירסה</b> %s
    <b>מאת</b> %s
    <b>לשימוש עם</b> %s
    </small>

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Whatever (no hint)
he: כלשהוא (ללא רמיזה)

en: No Description
he: ללא תיאור

en: Invalid Theme Name
he: שם ערכה לא קביל

en: Invalid theme file.  Does not end in .emerald
he: שם ערכה לא קביל. אינו מסתיים ב-emerald.

en: Invalid Theme Name
    Could Not Export
he: שם ערכה לא קביל
    לא ניתן לייצא

en: Invalid File Name
    Must End in .emerald
he: שם קובץ לא קביל
    חייב להסתיים ב-emerald.

en: Error calling tar.
he: שגיאה בקריאה ל-tar.

en: Theme Exported
he: ערכה יוצאה

en: Can't save over system themes
    (or you forgot to enter a name)
he: לא ניתן לשמור על גבי ערכות מערכת
    (או שלא הזנת שם)

en: Overwrite Theme %s?
he: לדרוס את הערכה %s?

en: Couldn't Write Theme
he: לא ניתן לכתוב את הערכה

en: Couldn't Form Theme
he: לא ניתן ליצור את הערכה

en: Theme Saved
he: ערכה נשמרה

en: Can't delete system themes
    (or you forgot to enter a name)
he: לא ניתן למחוק ערכות מערכת
    (או שלא הזנת שם)

en: Are you sure you want to delete %s?
he: האם ברצונך למחוק את %s?

en: Theme deleted
he: ערכה נמחקה

en: No such theme to delete
he: לא ניתן למחוק ערכה כזו

en: Use Pixmap Buttons
he: השתמש בכפתורי מפת פיקסלים

en: Use Button Halo/Glow
he: השתמש בהילה\זוהר עבור כפתורים

en: Use Button Halo/Glow For Inactive Windows
he: השתמש בהילה\זוהר עבור כפתורים בחלונות לא פעילים

en: Button Pixmaps
he: מפות פיקסלים לכפתורים

en: Button
he: כפתור

en: Text Fill
he: מילוי טקסט

en: Text Outline
he: קו תוחם טקסט

en: Button Fill
he: מילוי כפתור

en: Button Outline
he: קו תוחם כפתור

en: Color
he: צבע

en: Opacity
he: אטימות

en: X Offset
he: הסטת X

en: Y Offset
he: הסטת Y

en: Title-Text Font
he: גופן לטקסט כותרת

en: Minimum Title-bar Height
he: גובה מזערי של פס הכותרת

en: Vertical Button Offset
he: הסטת כפתורים אנכית

en: Horizontal Button Offset
he: הסטת כפתורים אופקית

en: Title-bar Object Layout
he: סידור עצמים על פס הכותרת

en: Export Theme...
he: ייצא ערכה...

en: _Save
he: _שמירה

en: Name:
he: שם:

en: Untitled Theme
he: ערכה ללא שם

en: Export...
he: יצא...

en: Creator
he: יוצר

en: Description
he: תיאור

en: Theme Version
he: גירסת ערכה

en: Suggested Widget Theme
he: ערכת ווידג'טים מוצעת

en: Themer Version
he: גירסת יוצר ערכות

en: Border
he: גבול

en: Size
he: גודל

en: Top
he: עליונה

en: Bottom
he: תחתונה

en: Left
he: שמאלית

en: Right
he: ימנית

en: Note, when changing these values,
    it is advised that you do something
    like change viewports, as this will
    cause the position of the 'event windows'
    to update properly, and thus make
    moving/resizing windows work properly.
    This also applies to when you change
    the title-bar height through either
    the titlebar-min-height slider
    or the titlebar font setting.
he: שימו לב: לאחר שינוי ערכים,
    רצוי לבצע פעולה כלשהיא
    כגון מעבר למשטח עבודה אחר,
    מה שיגרום למיקומם של 'חלונות אירוע'
    להתעדכן כראוי, ועל ידי כך
    יבטיח הזזה ושינוי גודל תקינים.
    יש לעשות זאת גם לאחר שינוי
    גובה שורת הכותרת, בין אם על ידי
    הזזת מחוון הגובה המזערי
    ובין אם על ידי הגדרת גופן.

en: Shadows
he: צללים

en: Frame Borders
he: גבולות מסגרת

en: Active Window
he: חלון פעיל

en: Inactive Window
he: חלון לא פעיל

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Images
he: תמונות

en: Information
he: מידע

en: NOTE - These settings are not part of themes, they are stored separately, and control various UI preferences for Emerald.
he: לתשומת לב: הגדרות אלה אינן חלק מן הערכות. הן נשמרות בנפרד, וקובעות כמה ממאפייני ממשק המשתמש של אמרלד.

en: Show Tooltips for Buttons
he: הצג חלוניות הסבר מעל כפתורים

en: Use Decoration Cropping
he: הפעל גיזום מסגרת

en: Use Button Fade
he: פייד על כפתורים

en: Use Button Fade Pulse
he: פייד מהבהב על כפתורים

en: Button Fade Total Duration
he: משך פייד כולל

en: Button Fade Step Duration
he: משך יחידת פייד

en: Button Pulse Wait Duration
he: משך המתנה לפני הבהוב כפתור

en: Button Pulse Min Opacity %
he: אחוז אטימות מזערי עבור הבהוב כפתור

en: Titlebar Double-Click Action
he: פעולת הקלקה כפולה על שורת הכותרת

en: Button Hover Cursor
he: סמן מרחף מעל כפתור

en: Normal
he: רגיל

en: Pointing Finger
he: יד מצביעה

en: Compiz Decoration Blur Type
he: סוג טשטוש מסגרות של קומפיז

en: None
he: ללא

en: Titlebar only
he: שורת הכותרת בלבד

en: All decoration
he: כל המסגרת

en: Frame Engine
he: מנוע מסגרת

en: Buttons
he: כפתורים

en: Frame/Shadows
he: מסגרת\צללים

en: Titlebar
he: שורת כותרת

en: Theme
he: ערכה

en: Edit
he: עריכה

en: Import Theme...
he: ייבא ערכה...

en: _Open
he: _פתיחה

en: Search:
he: חפש:

en: _Refresh
he: _רענון

en: Themes
he: ערכות

en: Edit Themes
he: עריכת ערכות

en: Themes Settings
he: הגדרות ערכות

en: Emerald Settings
he: הגדרות אמרלד

en: _Quit
he: י_ציאה
