emerald - en to nl translation catalogue (214 entries)

en: Based on original gtk-window-decorator
nl: Gebaseerd op de originele gtk-window-decorator

en: Round Top Left Corner
nl: Ronde Linksboven Hoek

en: Round Top Right Corner
nl: Ronde rechterbovenhoek

en: Round Bottom Left Corner
nl: Ronde linkeronderhoek

en: Round Bottom Right Corner
nl: Ronde rechteronderhoek

en: Rounding Radius
nl: Rondingsradius

en: Colors
nl: Kleuren

en: Outer Frame Blend
nl: Buitenste frame-overgang

en: Inner Frame Blend
nl: Binnenste frame-overgang

en: Outer Titlebar Blend
nl: Buitenste titelbalkovergang

en: Inner Titlebar Blend
nl: Binnenste titelbalkovergang

en: Titlebar Separator
nl: Titelbalk-scheidingslijn

en: Frame Outline
nl: Frame-omtrek

en: Frame Highlight
nl: Frame-markering

en: Frame Shadow
nl: Frame-schaduw

en: Contents Outline
nl: Inhoudsomtrek

en: Contents Highlight
nl: Inhoudsmarkering

en: Contents Shadow
nl: Inhoudsschaduw

en: Based on original legacy
nl: Gebaseerd op de originele, verouderde

en: Title Bar
nl: Titelbalk

en: Designed to be vista-ish in nature
nl: Ontworpen om van nature Vista-achtig te zijn

en: Base
nl: Basis

en: Glow
nl: Gloeien

en: Sides
nl: Zijkanten

en: Everything done with customizable pixmaps!
nl: Alles is gedaan met aanpasbare pixmaps!

en: Top Rounding Radius
nl: Bovenste rondingsradius

en: Bottom Rounding Radius
nl: Onderste rondingsradius

en: _Clear
nl: _Wissen

note: style: use tiled or scaled pixmaps
en: Scaled
nl: Geschaald

en: Not adjustable
nl: Niet aanpasbaar

en: Same as Active
nl: Zelfde als Actief

en: File
nl: Bestand

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Clear
nl: Wissen

en: Tiled/Scaled
nl: Tegels/geschaald

en: Width Override
nl: Breedte overschrijven

en: Height Override
nl: Hoogte overschrijven

en: Glassy effects for your windows
nl: Glasachtige effecten voor uw vensters

en: Glow Height
nl: Gloeihoogte

en: Frame Base Color
nl: Basiskleur frame

en: Upper Titlebar Glow
nl: Gloeiende bovenste titelbalk

en: Upper Glass Glow
nl: Gloeiend bovenste glas

en: Lower Glass Glow
nl: Gloeiend onderste glas

en: Middle Glass Glow
nl: Gloeiende middelste glas

en: Outer Glass Glow
nl: Gloeiend buitenste glas

en: Multiple gradients with somewhat glassy features too
nl: Meerdere kleurverlopen met min of meer glasachtige eigenschappen

en: Left Blend
nl: Linkerovergang

en: Middle Blend
nl: Middelste overgang

en: Right Blend
nl: Rechterovergang

en: (Color)
nl: (Kleur)

en: (Alpha)
nl: (Alfa)

en: Notch
nl: Inkeping

en: Position
nl: Positie

en: Offset
nl: Compensatie

en: Use Glow
nl: Gloeiing gebruiken

en: Title Glow
nl: Titelgloeiing

en: Evolved from the legacy engine
nl: Voortgekomen uit de verouderde aandrijving

en: Border Gap
nl: Randopening

en: Show Border when maximised?
nl: Rand weergeven indien gemaximaliseerd?

en: Show when minimised?
nl: Weergeven indien geminimaliseerd?

en: Minimised Border Size
nl: Geminimaliseerde randgrootte

en: Enable Left Bar Dip?
nl: Linkerbalk-dip inschakelen?

en: Left Bar Radius
nl: Linkerbalk-radius

en: Enable Lower Bulge? (Useless at the moment, but will be used soon)
nl: Lagere uitstulping inschakelen? (op dit moment nutteloos, maar het zal binnenkort gebruikt worden)

en: Top Corner Offset (%)
nl: Bovenste hoek-compensatie (%)

en: Enable Title Bar Dip?
nl: Titelbalk-dip inschakelen?

en: Enable Button Part?
nl: Knopdeel inschakelen?

en: Title Part Width
nl: Titeldeel-breedte

en: Button Part Width)
nl: Knopdeel-breedte)

en: Dip Corners Radius)
nl: Hoekradius-dip)

en: Round Inside Corners As well?
nl: Binnenste hoeken ook afronden?

en: Enable Different Maximised Colors?
nl: Verschillende gemaximaliseerde kleuren inschakelen?

en: Turn Off repeating gradients when maximised?
nl: Herhalen van kleurverlopen indien gemaximaliseerd uitschakelen?

en: Round Top Left Corner?
nl: Ronde linkerbovenhoek?

en: Frame Rounding Radius
nl: Frame afrondingsradius

en: Titlebar Rounding Radius
nl: Titelbalk afrondingsradius

en: Repeat Gradient?
nl: Kleurverloop herhalen?

en: Vertical Repeat?
nl: Verticaal herhalen?

en: Diagonal Repeat?
nl: Diagonaal herhalen?

en: Repeat Frequency
nl: Herhalingsfrequentie

note: ========================
en: Enable Title Part Pixmap?
nl: Titeldeel-pixmap inschakelen?

en: Repeat Title Part Pixmap?
nl: Titeldeel-pixmap herhalen?

en: Title Bar Part Pixmap
nl: Titelbalkdeel-pixmap

en: Choose Titlebar Part Pixmap
nl: Kies titelbalkdeel-pixmap

note: ========================
en: Enable Button Part Pixmap?
nl: Knopdeel-pixmap inschakelen?

en: Repeat Button Part Pixmap?
nl: Knopdeel-pixmap inschakelen?

en: Button Part Pixmap
nl: Knopdeel-pixmap inschakelen?

en: Choose Button Part Pixmap
nl: Kies knopdeel-pixmap

note: ========================
en: Enable Titlebar Pixmap?
nl: Titelbalk-pixmap inschakelen?

en: Repeat Titlebar Pixmap?
nl: Titelbalk-pixmap herhalen?

en: Titlebar Pixmap
nl: Titelbalk-pixmap

en: Choose Titlebar Pixmap
nl: Kies Titelbalk-pixmap

en: Active/Inactive
nl: Actief/Inactief

en: Maximised
nl: Gemaximaliseerd

en: Corners
nl: Hoeken

en: Border Layout
nl: Randindeling

en: Left Bar
nl: Linkerbalk

en: Select
    Engine
nl: Aandrijving
    selecteren

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Maximize Window
nl: Venster maximaliseren

en: Restore Window
nl: Venster herstellen

en: Minimize Window
nl: Venster minimaliseren

en: Context Help
nl: Contexthulp

en: Window Menu
nl: Venstermenu

en: Shade Window
nl: Venster oprollen

en: UnShade Window
nl: Venster afrollen

en: Set Above
nl: Bovenaan plaatsen

en: UnSet Above
nl: Niet meer bovenaan plaatsen

en: Stick Window
nl: Venster vastzetten

en: UnStick Window
nl: Venster niet meer vastzetten

en: Super Maximize Window
nl: Venster super-maximaliseren

en: The window "%s" is not responding.
nl: Het venster "%s" reageert niet.

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
nl: Het geforceerd afsluiten van deze applicatie zal tot gevolg hebben dat alle niet-opgeslagen wijzigingen verloren gaan.

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Force Quit
nl: Afsluiten _forceren

en: <b><big>%s</big></b>
    <i>%s</i>
    <small><b>Version</b> %s
    <b>Created By</b> %s
    <b>Use With</b> %s
    </small>
nl: <b><big>%s</big></b>
    <i>%s</i>
    <small><b>Versie</b> %s
    <b>Gecreëerd door</b> %s
    <b>Gebruiken met</b> %s
    </small>

en: <b><big>%s</big></b> (System Theme)
    <i>%s</i>
    <small><b>Version</b> %s
    <b>Created By</b> %s
    <b>Use With</b> %s
    </small>
nl: <b><big>%s</big></b> (Systeemthema) 
    <i>%s</i>
    <small><b>Versie</b> %s
    <b>Gecreëerd door</b> %s
    <b>Gebruiken met</b> %s
    </small>

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Whatever (no hint)
nl: Wat dan ook (geen hint)

en: No Description
nl: Geen omschrijving

en: Invalid Theme Name
nl: Ongeldige themanaam

en: Invalid theme file.  Does not end in .emerald
nl: Ongeldig themabestand; het eindigt niet op .emerald

en: Invalid Theme Name
    Could Not Export
nl: Ongeldige themanaam
     Exporteren mislukt

en: Invalid File Name
    Must End in .emerald
nl: Ongeldige bestandsnaam
    Moet eindigen op .emerald

en: Error calling tar.
nl: Fout bij het aanroepen van tar.

en: Theme Exported
nl: Thema is geëxporteerd

en: Can't save over system themes
    (or you forgot to enter a name)
nl: Kan systeemthema's niet overschrijven
    (of u vergat een naam in te voeren)

en: Overwrite Theme %s?
nl: Thema %s overschrijven?

en: Couldn't Write Theme
nl: Thema kan niet worden weggeschreven

en: Couldn't Form Theme
nl: Thema kan niet worden gevormd

en: Theme Saved
nl: Thema is opgeslagen

en: Can't delete system themes
    (or you forgot to enter a name)
nl: Kan systeemthema's niet verwijderen
    (of u vergat om een naam in te voeren)

en: Are you sure you want to delete %s?
nl: Weet u zeker dat u %s wilt verwijderen?

en: Theme deleted
nl: Thema is gewist

en: No such theme to delete
nl: Geen te wissen thema

en: Use Pixmap Buttons
nl: Pixmap-knoppen gebruiken

en: Use Button Halo/Glow
nl: Halo/Gloeiing op knoppen gebruiken

en: Use Button Halo/Glow For Inactive Windows
nl: Halo/Gloeiing gebruiken voor inactieve vensters

en: Button Pixmaps
nl: Knop-pixmaps

en: Button
nl: Knop

en: Text Fill
nl: Tekstopvulling

en: Text Outline
nl: Tekstomtrek

en: Button Fill
nl: Knopopvulling

en: Button Outline
nl: Knopomtrek

en: Color
nl: Kleur

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: X Offset
nl: X-compensatie

en: Y Offset
nl: Y-compensatie

en: Title-Text Font
nl: Titeltekst-lettertype

en: Minimum Title-bar Height
nl: Minimale titelbalkhoogte

en: Vertical Button Offset
nl: Verticale knop-compensatie

en: Horizontal Button Offset
nl: Horizontale knop-compensatie

en: Title-bar Object Layout
nl: Titelbalkobject-indeling

en: Use colons to separate left, center, and right.
    Anything after a third colon is ignored.
    C=Close, N=Minimize, X/R=Restore
    I=Icon, T=Title, H=Help, M=Menu
    S=Shade, U/A=On Top(Up/Above)
    Y=Sticky, (#)=# pixels space, ex: (5)
    F=SuperMaximize
nl: Gebuik dubbele punten om onderscheid te maken tussen links, midden en rechts
    Alles na de derde dubbele punt wordt genegeerd.
    C=Sluiten, N=Minimaliseren, X/R=herstellen,
    I=Iconiseren, T=Titel, H=Hulp, M=Menu
    S=Oprollen, U/A=Bovenaan(Omhoog/Boven)
     Y=Vastgezet, (#)=# pixels ruimte, bijv.: (5)
    F=Supermaximaliseren

en: Export Theme...
nl: Thema exporteren...

en: _Save
nl: Op_slaan

en: Name:
nl: Naam:

en: Untitled Theme
nl: Naamloos thema

en: Export...
nl: Exporteren...

en: Creator
nl: Maker

en: Description
nl: Omschrijving

en: Theme Version
nl: Themaversie

en: Suggested Widget Theme
nl: Aangeraden widget-thema

en: Themer Version
nl: Themer-versie

en: Border
nl: Rand

en: Size
nl: Grootte

en: Top
nl: Bovenkant

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Note, when changing these values,
    it is advised that you do something
    like change viewports, as this will
    cause the position of the 'event windows'
    to update properly, and thus make
    moving/resizing windows work properly.
    This also applies to when you change
    the title-bar height through either
    the titlebar-min-height slider
    or the titlebar font setting.
nl: Let op: als deze waarden worden gewijzigd is het
    aan te raden dat u iets doet, zoals bijvoorbeeld 
    het veranderen van de viewports zodat de positie
    van de 'gebeurtenisvensters' op de juiste
    manier wordt bijgewerkt. Zodoende werkt 
    venster vergroten en verplaatsen ook op
    de juiste manier. Dit is ook van toepassing
    als de titelbalkhoogte wordt aangepast
    met behulp van de titelbalk-min-hoogte-schuifknop
    of de titelbalk-lettertypegrootte-instelling.

en: Shadows
nl: Schaduwen

en: Frame Borders
nl: Frameranden

en: Active Window
nl: Actief venster

en: Inactive Window
nl: Inactief venster

en: Screenshot
nl: Schermafbeelding

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Information
nl: Informatie

en: NOTE - These settings are not part of themes, they are stored separately, and control various UI preferences for Emerald.
nl: OPMERKING - Deze instellingen zijn geen onderdeel van de thema's; ze worden dan ook apart opgeslagen. Ze bepalen diverse uiterlijk-voorkeuren voor Emerald.

en: Show Tooltips for Buttons
nl: Hulpballonnen weergeven bij knoppen

en: Use Decoration Cropping
nl: Decoratie-bijsnijding gebruiken

en: No Shade on Titlebar Scroll
nl: Niet oprollen bij scrollen over titelbalk

en: Use Button Fade
nl: Knopvervaging gebruiken

en: Use Button Fade Pulse
nl: Knopvervagingspulsatie gebruiken

en: Button Fade Total Duration
nl: Totale duur van knopvervaging

en: Button Fade Step Duration
nl: Stapduur van knopvervaging

en: Button Pulse Wait Duration
nl: Wachttijd voor knoppulsering

en: Button Pulse Min Opacity %
nl: Minimale ondoorzichtigheid knoppulsatie in %

en: Titlebar Double-Click Action
nl: Titelbalk - dubbelklikactie

en: Titlebar Middle-Click Action
nl: Titelbalk - middelklikactie

en: Button Hover Cursor
nl: Knop bij overheen zweven met cursor

en: Normal
nl: Normaal

en: Pointing Finger
nl: Aanwijsvinger

en: Compiz Decoration Blur Type
nl: Compiz-decoratie vervagingstype

en: None
nl: Geen

en: Titlebar only
nl: Alleen de titelbalk

en: All decoration
nl: Alle decoratie

en: Frame Engine
nl: Frame-aandrijving

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Frame/Shadows
nl: Frame/Schaduwen

en: Titlebar
nl: Titelbalk

en: Theme
nl: Thema

en: Edit
nl: Bewerken

en: Import Theme...
nl: Thema importeren...

en: _Open
nl: _Openen

en: Search:
nl: Zoeken:

en: _Refresh
nl: _Verversen

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Import...
nl: _Importeren...

en: Themes
nl: Thema's

en: Edit Themes
nl: Thema's bewerken

en: Themes Settings
nl: Thema-instellingen

en: Emerald Settings
nl: Emerald-instellingen

en: _Quit
nl: A_fsluiten
