emerald - en to or translation catalogue (214 entries)

en: Based on original gtk-window-decorator
or: ମୂଳ gtk-ଉଇଣ୍ଡୋ -ସଜ୍ଜାକାରୀ ଉପରେ ପର୍ୟ୍ଯବେଶିତ

en: Round Top Left Corner
or: ଗୋଲାକାର ଉପର ବାମ କୋଣ

en: Round Top Right Corner
or: ଗୋଲାକାର ଉପର ଡାହାଣ କୋଣ

en: Round Bottom Left Corner
or: ଗୋଲାକାର ତଳ ବାମ କୋଣ

en: Round Bottom Right Corner
or: ଗୋଲାକାର ତଳ ଡାହାଣ କୋଣ

en: Rounding Radius
or: ଗୋଲହେଉଥିବା ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: Colors
or: ରଙ୍ଗସବୁ

en: Outer Frame Blend
or: ବାହ୍ଯ ଫ୍ରେମ ମିଶ୍ରଣ

en: Inner Frame Blend
or: ଭିତର ଫ୍ରେମ ମିଶ୍ରଣ

en: Outer Titlebar Blend
or: ବାହ୍ଯ ଶୀର୍ଷକବାର୍ ମିଶ୍ରଣ

en: Inner Titlebar Blend
or: ଭିତର ଶୀର୍ଷକବାର୍ ମିଶ୍ରଣ

en: Titlebar Separator
or: ଶୀର୍ଷକବାର୍ ସେପାରେଟର୍ / ବିଭାଜକ

en: Frame Outline
or: ଫ୍ରେମ୍ ବାହ୍ଯରେଖା

en: Frame Highlight
or: ଫ୍ରେମ୍ ବିଶେଷତା

en: Frame Shadow
or: ଫ୍ରେମ୍ ଛାଯା

en: Contents Outline
or: ସୂଚୀପତ୍ର ବାହ୍ଯରେଖା

en: Contents Highlight
or: ସୂଚୀପତ୍ର ବିଶେଷତା

en: Contents Shadow
or: ସୂଚୀପତ୍ର ଛାଯା

en: Frame
or: ଫ୍ରେମ୍

en: Based on original legacy
or: ମୂଳଭୂତ ଉତ୍ତରଦାନ ଉପରେ ଆଧାରିତ

en: Title Bar
or: ଶୀର୍ଷକ ବାର୍

en: Designed to be vista-ish in nature
or: ସ୍ବଭାବତଃ ଭିସ୍ତା ଭଳି ହେବା ପାଇଁ ପରିକଳ୍ପନା /ନକ୍ସା କରାହୋଇଛି

en: Base
or: ଆଧାର

en: Glow
or: ଉଜ୍ଜଳତା /ଦୀପ୍ତି

en: Sides
or: ପାର୍ଶ୍ବଗୁଡିକ

en: Everything done with customizable pixmaps!
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ ଜିନିଷ ବ୍ଯବସ୍ଥିତ ୟୋଗ୍ଯ ପିକ୍ସମ୍ଯାପଗୁଡିକ ହିସାବରେ କରାହୋଇଛି!

en: Top Rounding Radius
or: ଉପର ଗୋଲହୋଇଥିବା ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: Bottom Rounding Radius
or: ତଳ ଗୋଲହୋଇଥିବା ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: _Clear
or: ସଫା କରନ୍ତୁ (_C)

note: style: use tiled or scaled pixmaps
en: Scaled
or: ମପାହୋଇଥିବା

en: Not adjustable
or: ବ୍ଯବସ୍ଥା ୟୋଗ୍ଯ ନୁହଁ

en: Same as Active
or: ସକ୍ରିଯ ଭଳି ସମାନ

en: Pixmap
or: ପିକ୍ସମ୍ଯାପ

en: File
or: ଫାଇଲ୍

en: Preview
or: ପୂର୍ବଦୃଶ୍ଯ

en: Clear
or: ପରିଷ୍କାର

en: Tiled/Scaled
or: ଟାଇଲ୍ ହୋଇଥିବା /ମପାହୋଇଥିବା

en: Width Override
or: ଓସାର ରଦ୍ଦ

en: Height Override
or: ଉଚ୍ଚତା ରଦ୍ଦ

en: Glassy effects for your windows
or: ତୁମ ଉଇଣ୍ଡୋଜ୍ ପାଇଁ କାଚ ସ୍ବରୂପ ପ୍ରଭାବ

en: Glow Height
or: ଉଜ୍ଜଳତା ଉଚ୍ଚତା

en: Frame Base Color
or: ଫ୍ରେମ୍ ଆଧାର ରଙ୍ଗ

en: Upper Titlebar Glow
or: ଉଚ୍ଚତର ଶୀର୍ଷକବାର୍ ଉଜ୍ଜଳତା

en: Upper Glass Glow
or: ଉଚ୍ଚତର କାଚ ଉଜ୍ଜଳତା

en: Lower Glass Glow
or: ତଳ କାଚ ଉଜ୍ଜଳତା

en: Middle Glass Glow
or: ମଝି କାଚ ଉଜ୍ଜଳତା

en: Outer Glass Glow
or: ବାହ୍ଯ କାଚ ଉଜ୍ଜଳତା

en: Multiple gradients with somewhat glassy features too
or: କିଛି ପରିମାଣର କାଚ ସ୍ବରୂପ ବିଶିଷ୍ଟତା ଥିବା ବହୁବିଧ ଗ୍ରାଡିଏଣ୍ଟଗୁଡିକ ମଧ୍ଯ

en: Left Blend
or: ବାମପାଖ ମିଶ୍ରଣ

en: Middle Blend
or: ମଝି ମିଶ୍ରଣ

en: Right Blend
or: ଡାହାଣପାଖ ମିଶ୍ରଣ

en: Contrast
or: ସ୍ପଷ୍ଟତା

en: (Color)
or: (ରଙ୍ଗ)

en: (Alpha)
or: (ଆଲଫା)

en: Notch
or: କାଟିବା

en: Position
or: ସ୍ଥାନ/ସ୍ଥିତି

en: Curve
or: ବକ୍ର

en: Offset
or: ଅଫ୍ ସେଟ୍

en: Use Glow
or: ଉପୟୋଗ ଉଜ୍ଜଳତା

en: Title Glow
or: ଶୀର୍ଷକ ଉଜ୍ଜଳତା

en: Radius
or: ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: Evolved from the legacy engine
or: ପୈତୃକ ଇଞ୍ଜିନଠାରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି

en: Border Gap
or: ସୀମା ଅନ୍ତର

en: Show Border when maximised?
or: ସର୍ବାଧିକଥିବା ସମଯରେ ସୀମା ଦେଖାଅ?

en: Show when minimised?
or: ସର୍ବନିମ୍ନଥିବା ସମଯରେ ଦେଖାଅ?

en: Minimised Border Size
or: ସର୍ବନିମ୍ନଥିବା ସୀମା ପ୍ରକାର

en: Enable Left Bar Dip?
or: ବାମପାଖ ବାର୍ ଗଭୀରତା ସକ୍ଷମକର?

en: Left Bar Radius
or: ବାମପାଖ ବାର୍ ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: Enable Lower Bulge? (Useless at the moment, but will be used soon)
or: ତଳ ଫୁଳାକୁ ସକ୍ଷମ କର? (ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ଉପୟୋଗହୀନ,କିନ୍ତୁ ଶୀଘ୍ର ବ୍ଯବହୃତ ହେବ)

en: Top Corner Offset (%)
or: ଉପର କୋଣ ଅଫସେଟ୍ (%)

en: Enable Title Bar Dip?
or: ଶୀର୍ଷକ ବାର୍ ଗଭୀରତା ସକ୍ଷମକର?

en: Enable Button Part?
or: ବଟନ୍ ଭାଗ/ଅଂଶ ସକ୍ଷମକର?

en: Title Part Width
or: ଶୀର୍ଷକ ଭାଗ ଓସାର

en: Button Part Width)
or: ବଟନ୍ ଭାଗ ଓସାର)

en: Dip Corners Radius)
or: ଗଭୀର କୋଣଗୁଡିକର ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: Round Inside Corners As well?
or: ଭିତର କୋଣଗୁଡିକ ବି ଗୋଲ?

en: Enable Different Maximised Colors?
or: ବିଭିନ୍ନ ସର୍ବାଧିକ କରାହୋଇଥିବା ରଙ୍ଗସବୁ ସକ୍ଷମ କର?

en: Turn Off repeating gradients when maximised?
or: ୟେତେବେଳେ ସର୍ବାଧିକ କରାହୋଇଛି ପୁନଃ ଆସୁଥିବା ଗ୍ରାଡିଏଣ୍ଟଗୁଡିକୁ ବନ୍ଦ କର?

en: Round Top Left Corner?
or: ଗୋଲାକାର ଉପର ବାମପାଖ କୋଣ?

en: Frame Rounding Radius
or: ଫ୍ରେମ୍ ଗୋଲାକାର କରୁଥିବା ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: Titlebar Rounding Radius
or: ଶୀର୍ଷକବାର୍ ଗୋଲାକାର କରୁଥିବା ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: Repeat Gradient?
or: ଗ୍ରାଡିଏଣ୍ଟ ପୁନରାବୃତିକର ?

en: Vertical Repeat?
or: ଲମ୍ବରୂପ ପୁନରାବୃତି ?

en: Diagonal Repeat?
or: କର୍ଣ୍ଣ ପୁନରାବୃତି ?

en: Repeat Frequency
or: ଫ୍ରିକ୍ବେନସି ପୁନରାବୃତିକର

note: ========================
en: Enable Title Part Pixmap?
or: ଶୀର୍ଷକ ଭାଗ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ ସକ୍ଷମକର?

en: Repeat Title Part Pixmap?
or: ଶୀର୍ଷକ ଭାଗ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ ପୁନରାବୃତିକର?

en: Title Bar Part Pixmap
or: ଶୀର୍ଷକ ବାର୍ ଭାଗ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ

en: Choose Titlebar Part Pixmap
or: ଶୀର୍ଷକ ବାର୍ ଭାଗ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ ବାଛ

note: ========================
en: Enable Button Part Pixmap?
or: ବଟନ୍ ଭାଗ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ ସକ୍ଷମକର?

en: Repeat Button Part Pixmap?
or: ବଟନ୍ ଭାଗ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ ପୁନରାବୃତିକର?

en: Button Part Pixmap
or: ବଟନ୍ ଭାଗ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ

en: Choose Button Part Pixmap
or: ବଟନ୍ ଭାଗ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ ବାଛ

note: ========================
en: Enable Titlebar Pixmap?
or: ଶୀର୍ଷକବାର୍ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ ସକ୍ଷମକର ?

en: Repeat Titlebar Pixmap?
or: ଶୀର୍ଷକବାର୍ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ ପୁନରାବୃତିକର?

en: Titlebar Pixmap
or: ଶୀର୍ଷକବାର୍ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ

en: Choose Titlebar Pixmap
or: ଶୀର୍ଷକବାର୍ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ ବାଛ

en: Active/Inactive
or: ସକ୍ରିଯ /ନିଷ୍କ୍ରିଯ

en: Maximised
or: ସର୍ବାଧିକ କରାହୋଇଛି

en: Corners
or: କୋଣଗୁଡିକ

en: Border Layout
or: ସୀମା ବିରଚନା

en: Left Bar
or: ବାମପାଖ ବାର୍

en: Pixmaps
or: ପିକ୍ସମ୍ଯାପଗୁଡିକ

en: Select
    Engine
or: ମନୋନୀତକର 
     ଇଞ୍ଜିନ

en: Close Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ବନ୍ଦକର

en: Maximize Window
or: ସର୍ବାଧିକ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Restore Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ପୂର୍ବଅବସ୍ଥାରେ ପହଞ୍ଚାଅ

en: Minimize Window
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Context Help
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ସାହାୟ୍ଯ

en: Window Menu
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ମେନୁ

en: Shade Window
or: ଛାଯା ଉଇଣ୍ଡୋ

en: UnShade Window
or: ଅଛାଯା ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Set Above
or: ଉପରେ ସେଟ୍‌କର

en: UnSet Above
or: ଉପରେ ଅନସେଟ୍‌କର

en: Stick Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଲଟକାଅ

en: UnStick Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଛଡାଅ

en: The window "%s" is not responding.
or: ଉଇଣ୍ଡୋର "%s" ପ୍ରତିକ୍ରିଯା ହେଉ ନାହିଁ

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
or: ଏହି ପ୍ରଯୋଗକୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ବଳ ପ୍ରଯୋଗ କଲେ ତୁମର କୌଣସି ଅସଂଚିତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନଷ୍ଟ ହୋଇୟିବ ।

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Force Quit
or: _ଜୋରରେ ଛାଡ

en: <b><big>%s</big></b>
    <i>%s</i>
    <small><b>Version</b> %s
    <b>Created By</b> %s
    <b>Use With</b> %s
    </small>
or: <b><ବଡ>%s</ବଡ></b>
    <i>%s</i>
    <small><b>Version</b> %s
    <b>Created By</b> %s
    <b>Use With</b> %s
    </small>

en: Unknown
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Whatever (no hint)
or: ୟେ କୌଣସି (ସଂକେତ/ଇସାରା/ଇଙ୍ଗିତ ନାହିଁ)

en: No Description
or: କୌଣସି ବର୍ଣ୍ଣନା ନାହିଁ

en: Invalid Theme Name
or: ଅମାନ୍ଯ ବିଷଯ ନାମ

en: Invalid theme file.  Does not end in .emerald
or: ଅମାନ୍ଯ ବିଷଯ ଫାଇଲ୍ । .ଏମ୍‌ରାଲଡ୍ ରେ ଶେଷ ହୁଏ ନାହିଁ

en: Invalid Theme Name
    Could Not Export
or: ଅମାନ୍ଯ ବିଷଯ ନାମ 
    ରପ୍ତାନୀ ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Invalid File Name
    Must End in .emerald
or: ଅମାନ୍ଯ ଫାଇଲ୍ ନାମ 
    .ଏମ୍‌ରାଲଡ୍ ରେ ଅନିବାର୍ୟ୍ଯ ଶେଷ ହେବ

en: Error calling tar.
or: ତୃଟି ନିମତ୍ରଣ କରୁଥିବା ଟାର୍ ।

en: Theme Exported
or: ବିଷଯ ରପ୍ତାନୀ କରାୟାଇଛି

en: Can't save over system themes
    (or you forgot to enter a name)
or: ସିଷ୍ଟମ୍ ବାହାରର ବିଷଯ ଗୁଡିକୁ ସଂଚଯ କରାୟାଇ ପାରିବ ନାହିଁ 
    (କିମ୍ବା ତୁମେ ଏକ ନାମ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରିବା ଭୁଲି ଗଲ)

en: Overwrite Theme %s?
or: ଓଭର୍ ରାଇଟ୍ ବିଷଯ %s?

en: Couldn't Write Theme
or: ବିଷଯ ଲେଖା ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Couldn't Form Theme
or: ବିଷଯଗଠନ ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Theme Saved
or: ବିଷଯ ସଂଚଯକରାୟାଇଛି

en: Can't delete system themes
    (or you forgot to enter a name)
or: ସିଷ୍ଟମ୍ ର ବିଷଯଗୁଡିକ ବିଲୋପ କରାୟାଇ ପାରିବ ନାହିଁ 
    (କିମ୍ବା ତୁମେ ଏକ ନାମ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରିବା ଭୁଲି ଗଲ)

en: Are you sure you want to delete %s?
or: ତୁମେ %s କୁ ବିଲୋପ କରିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବା ନିଶ୍ଚିତ ତ?

en: Theme deleted
or: ବିଲୋପହୋଇଥିବା ବିଷଯ/ବିଷଯବିଲୋପ କରାୟାଇଛି

en: No such theme to delete
or: ବିଲୋପ କରିବା ପାଇଁ ଏମିତି ବିଷଯ ନାହିଁ

en: Use Pixmap Buttons
or: ପିକ୍ସମେପ୍ ବଟନ୍‌ଗୁଡିକ ବ୍ଯବହାର କର

en: Use Button Halo/Glow
or: ବଟନ୍ ପ୍ରଭାମଣ୍ଡଳ /ଦୀପ୍ତି ବ୍ଯବହାର କର

en: Use Button Halo/Glow For Inactive Windows
or: ନିଷ୍କ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରଭାମଣ୍ଡଳ /ଦୀପ୍ତି ବଟନ୍ ବ୍ଯବହାର କର

en: Button Pixmaps
or: ବଟନ୍ ପିକ୍ସମେପଗୁଡିକ

en: Button
or: ବଟନ୍

en: Text Fill
or: ଟେକ୍ସଟ ପୂରଣ

en: Text Outline
or: ଟେକ୍ସଟ ବାହ୍ଯରେଖା

en: Button Fill
or: ବଟନ୍ ପୂରଣ

en: Button Outline
or: ବଟନ୍ ବାହ୍ଯରେଖା

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Opacity
or: ଅପାରଦର୍ଶିତା

en: X Offset
or: X ଅଫ୍ ସେଟ୍

en: Y Offset
or: Y ଅଫ୍ ସେଟ୍

en: Title-Text Font
or: ଶୀର୍ଷକ- ଟେକ୍ସଟ ଫଣ୍ଟ୍

en: Minimum Title-bar Height
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଶୀର୍ଷକ-ବାର୍ ଉଚ୍ଚତା

en: Vertical Button Offset
or: ଲମ୍ବରୂପ ବଟନ୍ ଅଫ ସେଟ୍

en: Horizontal Button Offset
or: ଦିଗବଳୀଯ ବଟନ୍ ଅଫ୍ ସେଟ୍

en: Title-bar Object Layout
or: ଶୀର୍ଷକ-ବାର୍ ବସ୍ତୁ ବିରଚନା

en: Export Theme...
or: ରପ୍ତାନୀ ବିଷଯ...

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Name:
or: ନାମ:

en: Untitled Theme
or: ଶୀର୍ଷକ- ରହିତ ବିଷଯ

en: Export...
or: ରପ୍ତାନୀ କର...

en: Creator
or: ସୃଷ୍ଟିକର୍ତ୍ତା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Theme Version
or: ବିଷଯ ଭାଷାନ୍ତର

en: Suggested Widget Theme
or: ମତାମତ ଦିଆହୋଇଥିବା Widget ବିଷଯ

en: Themer Version
or: ବିଷଯକରୁଥିବା ଭାଷାନ୍ତର

en: Border
or: ସୀମା

en: Size
or: ଆକାର

en: Top
or: ଉପର

en: Bottom
or: ତଳ

en: Left
or: ବାମ

en: Right
or: ଡାହାଣ

en: Note, when changing these values,
    it is advised that you do something
    like change viewports, as this will
    cause the position of the 'event windows'
    to update properly, and thus make
    moving/resizing windows work properly.
    This also applies to when you change
    the title-bar height through either
    the titlebar-min-height slider
    or the titlebar font setting.
or: ଧ୍ଯାନ ଦିଅ, ଏହି ମୂଲ୍ଯଗୁଡିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ସମଯରେ ,
    ଏହା ଉପଦେଶ ଦିଆ ହେଉଛି ୟେ ତୁମେ କିଛି କର 
    ୟଥା ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟ ଗୁଡିକ ବଦଳାଅ,କାରଣ ଏହା 'ଘଟଣା ଉଇଣ୍ଡୋଜ୍ '
     ର ସ୍ଥାନ ଠିକ୍ ଭାବରେ ଅପ୍‌ଡେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ସାହାୟ୍ଯ କରିବ,ଏବଂ ଏଭଳି ଭାବରେ 
     ଚାଲୁଥିବା /ପୁନଃ ଆକାର ବଦଳାଉଥିବା ଉଇଣ୍ଡୋଜ୍ ଠିକ୍ ଭାବରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ସାହାୟ୍ଯ କରିବ ।
    ଏହା ମଧ୍ଯ ଲାଗୁହେବ ୟଦି ତୁମେ ଶୀର୍ଷକ ବାର୍-ଅନ୍ଯୁନ -ଉଚ୍ଚତା ସ୍ଲାଇଡ୍ 
     କିମ୍ବା ଶୀର୍ଷକ ବାର୍ ଫଣ୍ଟ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ମାଧ୍ଯମରେ
     ଶୀର୍ଷକ ବାର୍ ଉଚ୍ଚତାକୁ ବଦଳାଅ  ।

en: Shadows
or: ଛାଯାଗୁଡିକ

en: Frame Borders
or: ଫ୍ରେମ୍ ସୀମାଗୁଡିକ

en: Active Window
or: ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Inactive Window
or: ନିଷ୍କ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Screenshot
or: ସ୍କ୍ରିନ୍ସଟ୍

en: Images
or: ଚିତ୍ରଗୁଡିକ

en: Information
or: ସୂଚନା

en: NOTE - These settings are not part of themes, they are stored separately, and control various UI preferences for Emerald.
or: ଧ୍ଯାନ ଦିଅ- ଏହି ସେଟିଙ୍ଗ୍ଗୁଡିକ ବିଷଯ ଗୁଡିକର ଅଂଶ ନୁହନ୍ତି ,ସେଗୁଡିକ ଅଲଗା ଭାବରେ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖା ହୋଇଥାଏ ,ଏବଂ ଏମ୍‌ରାଲ୍‌ଡ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ UI ପସନ୍ଦ ଗୁଡିକ ନିଯନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି ।

en: Show Tooltips for Buttons
or: ବଟନ୍ଗୁଡିକ ପାଇଁ ଟୁଲ୍ଟିପ୍ଗୁଡିକୁ ଦେଖାଅ

en: Use Decoration Cropping
or: ସଜାବଟ କ୍ରପିଙ୍ଗ୍ ବ୍ଯବହାର କର

en: Use Button Fade
or: ଫିକାପଡିୟିବା ବଟନ୍ ବ୍ଯବହାର କର

en: Use Button Fade Pulse
or: ବଟନ୍ ଫିକା ପଲ୍ସ୍ ବ୍ଯବହାର କର

en: Button Fade Total Duration
or: ବଟନ୍ ଫିକା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିତିକାଳ

en: Button Fade Step Duration
or: ବଟନ୍ ଫିକା ସ୍ଟେପ୍ ସ୍ଥିତିକାଳ

en: Button Pulse Wait Duration
or: ବଟନ୍ ପଲ୍ସ୍ ଅପେକ୍ଷା ସ୍ଥିତିକାଳ

en: Button Pulse Min Opacity %
or: ବଟନ୍ ପଲ୍ସ ଅନ୍ଯୁନ ଅପାରଦର୍ଶିତା%

en: Titlebar Double-Click Action
or: ଶୀର୍ଷକବାର୍ ଦ୍ବିଗୁଣିତ-କ୍ଲିକ କ୍ରିଯା

en: Button Hover Cursor
or: ବଟନ୍ ହୋଭର୍ କର୍ସର୍

en: Normal
or: ସ୍ବଭାବିକ

en: Pointing Finger
or: ସୂଚିତ କରୁଥିବା ଆଙ୍ଗୁଠି

en: Compiz Decoration Blur Type
or: କମ୍ପିଜ ଅଳଙ୍କରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ପ୍ରକାର

en: None
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: Titlebar only
or:  କେବଳ ଶୀର୍ଷକ ବାର

en: All decoration
or: ସବୁ ଅଳଙ୍କରଣ

en: Frame Engine
or: ଫ୍ରେମ୍ ଇଞ୍ଜିନ

en: Buttons
or: ବଟନ୍ଗୁଡିକ

en: Frame/Shadows
or: ଫ୍ରେମ୍ /ଛାଯାସବୁ

en: Titlebar
or: ଶୀର୍ଷକବାର୍

en: Theme
or: ବିଷଯ

en: Edit
or: ସଂପାଦନ

en: Import Theme...
or: ଆମଦାନୀ ବିଷଯ...

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: Search:
or: ତଦନ୍ତ କର:

en: _Refresh
or: ସତେଜିତ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Delete
or: ଲିଭାନ୍ତୁ (_D)

en: Themes
or: ବିଷଯଗୁଡିକ

en: Edit Themes
or: ବିଷଯଗୁଡିକ ସଂପାଦନା କର

en: Themes Settings
or: ବିଷଯସବୁର ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକ

en: Emerald Settings
or: ଏମ୍‌ରାଲ୍‌ଡ/ମରକତ ସେଟିଙ୍ଗ୍

en: _Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ (_Q)
