empathy MASTER - en to et translation catalogue (742 entries)

en: IM Client
et: Välksõnumiklient

en: Empathy Internet Messaging
et: Empathy interneti sõnumivahetus

en: Chat on Google Talk, Facebook, MSN and many other chat services
et: Vestlus Google Talki, Facebooki, MSN-i ja paljude teiste vestlusteenuste kaudu

en: chat;talk;im;message;irc;voip;gtalk;facebook;jabber;
et: vestlus;jutukas;jututuba;kiirsõnumid;irc;voip;gtalk;facebook;jabber;

en: Empathy is the official instant messaging application of the GNOME desktop environment.  Empathy can connect to AIM, MSN, Jabber (including Facebook and Google Talk), IRC, and many other messaging networks. You can chat with text, make audio and video calls, or even transfer files, depending on what your contact’s chat application allows.
et: Empathy on GNOME töölaua ametlik kiirsuhtlusrakendus. Empathy ühendub järgmiste vestlusvõrkudega: AIM, MSN, Jabber (sh Facebook ja Google Talk), IRC jpt. Sa võib vestelda tekstisõnumitega, teha audio- ja videokõnesid või isegi edastada faile, sõltuvalt sellest, mida kontakti vestlusrakendus võimaldab.

en: Empathy provides integrated messaging for the GNOME desktop, so you’ll never miss a message.  You can respond to your contacts without even having to open Empathy!
et: Empathy on GNOME töölauaga integreeritud, nii ei jää ükski sõnum kahe silma vahele. Kontaktidele saab vastata isegi ilma Empathyt avamata.

en: Connection managers should be used
et: Kas peab ühenduste haldureid kasutama

en: Whether connectivity managers should be used to automatically disconnect/reconnect.
et: Kas automaatseks lahti- või taasühendumiseks tuleks kasutada ühenduste haldurit või mitte.

en: Empathy should auto-connect on startup
et: Empathy peaks käivitumisel ise ühenduma

en: Whether Empathy should automatically log into your accounts on startup.
et: Kas Empathy peaks käivitumisel ise kontodesse sisse logima.

en: Empathy should auto-away when idle
et: Empathy peaks jõudeoleku korral automaatselt eemaloleku määrama

en: Whether Empathy should go into away mode automatically if the user is idle.
et: Kas Empathy peaks jõudeoleku korral määrama olekuks automaatselt eemaloleku.

en: Empathy default download folder
et: Empathy vaikimisi allalaadimiste kataloog

en: The default folder to save file transfers in.
et: Vaikimisi kataloog, kuhu salvestada vastuvõetud failid.

note: translators: Automatic tasks which are run once to port/update account settings. Ideally, this shouldn't be exposed to users at all, we just use a gsettings key here as an optimization to only run it only once.
en: Magic number used to check if sanity cleaning tasks should be run
et: Maagiline number, mis näitab, kas andmeid tuleks korrastada

en: empathy-sanity-cleaning.c uses this number to check if the cleaning tasks should be executed or not. Users should not change this key manually.
et: empathy-sanity-cleaning.c kasutab seda numbrit, et veenduda, kas puhastusülesanded tuleks käivitada või mitte. Kasutajad ei peaks seda väärtust käsitsi muutma.

en: Show offline contacts
et: Ühendamata sõpru näidatakse

en: Whether to show contacts that are offline in the contact list.
et: Kas näidata kontaktide nimekirjas kontakte, kes pole ühendatud.

en: Show Balance in contact list
et: Kontaktide nimekirjas näidatakse kontojääki

en: Whether to show account balances in the contact list.
et: Kas näidata kontaktide nimekirjas kontojääki.

en: Hide main window
et: Peida peaaken

en: Hide the main window.
et: Peaakna peitmine.

en: Default directory to select an avatar image from
et: Vaikimisi kataloog, millest valida avatari pilti

en: The last directory that an avatar image was chosen from.
et: Kataloog, kust viimati valiti avatari pilt.

en: Open new chats in separate windows
et: Uued jututoad avatakse eraldi akendes

en: Always open a separate chat window for new chats.
et: Uutele vestlustele avatakse alati eraldi aken.

en: Display incoming events in the status area
et: Sündmuste kuvamine teatealal

en: Display incoming events in the status area. If false, present them to the user immediately.
et: Saabuvate sündmuste kuvamine teatealal. Kui väär, näidatakse neid kasutajale otse.

en: The position for the chat window side pane
et: Vestlusakna külgpaneeli asukoht

en: The stored position (in pixels) of the chat window side pane.
et: Vestlusakna külgpaneeli asukoht (pikslites).

en: Show contact groups
et: Kontaktide gruppide kuvamine

en: Whether to show groups in the contact list.
et: Kas näidata kontaktide nimekirjas gruppe.

en: Use notification sounds
et: Teatehelisid esitatakse

en: Whether to play a sound to notify of events.
et: Kas esitada heli sündmustest märkuandmiseks.

en: Disable sounds when away
et: Heliteated on minu eemaloleku korral keelatud

en: Whether to play sound notifications when away or busy.
et: Kas esitada heli eemal või hõivatud oleku määramisest märkuandmiseks.

en: Play a sound for incoming messages
et: Sissetulevate sõnumite puhul esitatakse heli

en: Whether to play a sound to notify of incoming messages.
et: Kas esitada heli saabuvatest sõnumitest märkuandmiseks.

en: Play a sound for outgoing messages
et: Väljuvate sõnumite puhul esitatakse heli

en: Whether to play a sound to notify of outgoing messages.
et: Kas esitada heli väljuvatest sõnumitest märkuandmiseks.

en: Play a sound for new conversations
et: Uute vestluste puhul esitatakse heli

en: Whether to play a sound to notify of new conversations.
et: Kas esitada heli uutest vestlustest märkuandmiseks.

en: Play a sound when a contact logs in
et: Kontakti sisenemise puhul esitatakse heli

en: Whether to play a sound to notify of contacts logging into the network.
et: Kas esitada heli kontakti sisenemisest märkuandmiseks.

en: Play a sound when a contact logs out
et: Kontakti väljumise puhul esitatakse heli

en: Whether to play a sound to notify of contacts logging out of the network.
et: Kas esitada heli kontakti väljumisest märkuandmiseks.

en: Play a sound when we log in
et: Heli esitamine sisselogimisel

en: Whether to play a sound when logging into a network.
et: Kas esitada heli võrku sisselogimisest märkuandmiseks.

en: Play a sound when we log out
et: Heli esitamine väljalogimisel

en: Whether to play a sound when logging out of a network.
et: Kas esitada heli võrgust väljumisest märkuandmiseks.

en: Enable popup notifications for new messages
et: Uute sõnumite hüpikmärguanded on lubatud

en: Whether to show a popup notification when receiving a new message.
et: Kas näidata hüpikteadet uue teate vastuvõtmisest märkuandmiseks.

en: Disable popup notifications when away
et: Eemalolekul on hüpikmärguanded keelatud

en: Whether to show popup notifications when away or busy.
et: Kas näidata hüpikteateid olles eemal või hõivatud.

en: Pop up notifications if the chat isn't focused
et: Kui vestlus pole aktiivne, näidatakse hüpikteateid

en: Whether to show a popup notification when receiving a new message even if the chat is already opened, but not focused.
et: Kas näidata hüpikteadet uue sõnumi saamisest märkuandmiseks isegi siis, kui vestlus on juba avatud, kuid mitte fookuses.

en: Pop up notifications when a contact logs in
et: Kui kontakt siseneb, kuvatakse hüpikteade

en: Whether to show a popup notification when a contact goes online.
et: Kas näidata hüpikteadet kontakti sisenemisest märkuandmiseks.

en: Pop up notifications when a contact logs out
et: Kui kontakt väljub, kuvatakse hüpikteade

en: Whether to show a popup notification when a contact goes offline.
et: Kas näidata hüpikteadet kontakti väljumisest märkuandmiseks.

en: Use graphical smileys
et: Tujunägudele kasutatakse pilte

en: Whether to convert smileys into graphical images in conversations.
et: Kas tujunäod tuleks teisendada vestlustes piltideks.

en: Show contact list in rooms
et: Jututubades näidatakse liikmete loendit

en: Whether to show the contact list in chat rooms.
et: Kas jututubades näidatakse osalejate nimekirja või mitte.

en: Chat window theme
et: Jututoaakende teema

en: The theme that is used to display the conversation in chat windows.
et: Kujundus, mida kasutatakse jututoaakende vestluste kuvamisel.

en: Chat window theme variant
et: Jututoaakende teema

en: The theme variant that is used to display the conversation in chat windows.
et: Kujundus, mida kasutatakse jututoaakende vestluste kuvamisel.

en: Path of the Adium theme to use
et: Kasutatava Adiumi kujunduse asukoht

en: Path of the Adium theme to use if the theme used for chat is Adium. Deprecated.
et: Kasutatava Adiumi kujunduse asukoht, kui vestluse kujundus on Adium. Aegunud.

en: Enable WebKit Developer Tools
et: WebKit Developer tööriistade lubamine

en: Whether WebKit developer tools, such as the Web Inspector, should be enabled.
et: Kas WebKit developer tööriistad, näiteks Web Inspector, tuleks lubada.

en: Inform other users when you are typing to them
et: Vestluskaaslastele antakse teada, kui sa parasjagu kirjutad neile

en: Whether to send the 'composing' or 'paused' chat states. Does not currently affect the 'gone' state.
et: Kas saata vestlusolekuid nagu 'composing' (kirjutab) või 'paused' (peatus). Praegu ei mõjuta 'gone' (eemal) olekut.

en: Use theme for chat rooms
et: Jututubadele kasutatakse teemat

en: Whether to use the theme for chat rooms.
et: Kas jututubadele kasutatakse kujundust või mitte.

en: Spell checking languages
et: Õigekirjakontrolli keeled

en: Comma-separated list of spell checker languages to use (e.g. "en, fr, nl").
et: Komadega eraldatud loend õigekirjakontrolli keeltest (nt "et, en, fi, ru").

en: Enable spell checker
et: Õigekirjakontrolli lubamine

en: Whether to check words typed against the languages you want to check with.
et: Kas sisestatud sõnade õigsust tuleks kontrollida sinu valitud keelte järgi.

en: Nick completed character
et: Nimele lisamise märk

en: Character to add after nickname when using nick completion (tab) in group chat.
et: Märk, mis lisatakse hüüdnime lõppu, kui jututoas kasutatakse nime automaatlõpetust (tab-klahv).

en: Empathy should use the avatar of the contact as the chat window icon
et: Empathy peaks kasutama avatari vestlusakna ikoonina

en: Whether Empathy should use the avatar of the contact as the chat window icon.
et: Kas Empathy peaks kasutama kontakti avatari vestlusakna ikoonina.

en: Last account selected in Join Room dialog
et: Viimane konto, mis valiti "Ühine jututoaga" dialoogis

en: D-Bus object path of the last account selected to join a room.
et: Toaga ühinemiseks viimati valitud konto D-Busi objekti asukoht

en: Camera device
et: Kaameraseade

en: Default camera device to use in video calls, e.g. /dev/video0.
et: Vaikimisi kaameraseade, mida kasutatakse videokõnede jaoks, nt /dev/video0

en: Camera position
et: Kaamera asukoht

en: Position the camera preview should be during a call.
et: Enda kaamera pildi asukoht kõne ajal.

en: Echo cancellation support
et: Kaja vähendamise tugi

en: Whether to enable Pulseaudio's echo cancellation filter.
et: Kas lubada Pulseaudio kaja vähendamise filter.

en: Show hint about closing the main window
et: Peaakna sulgemise kohta näidatakse soovitust

en: Whether to show the message dialog about closing the main window with the 'x' button in the title bar.
et: Kas peaakna sulgemisel tiitliriba 'x' ristist küsitakse kinnitust või mitte.

en: Empathy can publish the user's location
et: Empathy tohib näidata kasutaja asukohta

en: Whether Empathy can publish the user's location to their contacts.
et: Kas Empathy võib avaldada kontaktidele kasutaja asukoha.

en: Empathy should reduce the location's accuracy
et: Empathy peaks vähendama asukoha täpsust

en: Whether Empathy should reduce the location's accuracy for privacy reasons.
et: Kas Empathy peaks privaatsuse tagamiseks vähendama asukoha täpsust.

en: No reason was specified
et: Põhjendust pole määratud.

en: The change in state was requested
et: Nõuti olekumuutust

en: You canceled the file transfer
et: Sina katkestasid failiülekande

en: The other participant canceled the file transfer
et: Vestluskaaslane katkestas failiülekande

en: Error while trying to transfer the file
et: Viga faili ülekandmisel

en: The other participant is unable to transfer the file
et: Vestluse teine osapool pole võimeline faili edastama

en: Unknown reason
et: Tundmatu põhjus

en: File transfer completed, but the file was corrupted
et: Fail on täielikult üle kantud, kuid faili sisu on rikutud

en: File transfer not supported by remote contact
et: Vestluskaaslane ei saa faile vastu võtta

en: The selected file is not a regular file
et: Valitud fail pole harilik fail

en: The selected file is empty
et: Valitud fail on tühi

en: Missed call from %s
et: Vastamata kõne kasutajalt %s

note: Translators: this is an outgoing call, e.g. 'Called Alice'
en: Called %s
et: Helistad kasutajale %s

en: Call from %s
et: Kõne kasutajalt %s

en: Available
et: Saadaval

en: Busy
et: Hõivatud

en: Away
et: Eemal

en: Invisible
et: Nähtamatu

en: Offline
et: Ühendamata

[ctx: presence]
note: translators: presence type is unknown
en: Unknown
et: Tundmatu

en: No reason specified
et: Põhjendust pole määratud

en: Status is set to offline
et: Olekuks on määratud 'pole ühendatud'.

en: Network error
et: Võrgu viga

en: Authentication failed
et: Tõrge autentimisel

en: Encryption error
et: Krüptimise viga

en: Name in use
et: Nimi on juba kasutusel

en: Certificate not provided
et: Sertifikaati ei antud

en: Certificate untrusted
et: Sertifikaat pole usaldusväärne

en: Certificate expired
et: Sertifikaat on aegunud

en: Certificate not activated
et: Sertifikaat pole aktiveeritud

en: Certificate hostname mismatch
et: Sertifikaadi hostinimi pole vastavuses

en: Certificate fingerprint mismatch
et: Sertifikaadi sõrmejälg ei kattu

en: Certificate self-signed
et: Isetunnustatud sertifikaat

en: Certificate error
et: Sertifikaadi viga

en: Encryption is not available
et: Krüpteering pole saadaval

en: Certificate is invalid
et: Sertifikaat on vigane

en: Connection has been refused
et: Ühendusest keelduti

en: Connection can't be established
et: Ühendust pole võimalik luua

en: Connection has been lost
et: Ühendus on katkenud

en: This account is already connected to the server
et: Selle kontoga on juba serverisse ühendutud

en: Connection has been replaced by a new connection using the same resource
et: Ühendus asendati uue ühendusega kasutades sama allikat

en: The account already exists on the server
et: See konto on serveris juba olemas

en: Server is currently too busy to handle the connection
et: Server on praegu ühenduse haldamiseks liiga hõivatud

en: Certificate has been revoked
et: Sertifikaat on tühistatud

en: Certificate uses an insecure cipher algorithm or is cryptographically weak
et: Sertifikaat kasutab ebaturvalist šifreerimisalgoritmi ning see on krüptograafia mõistes nõrk

en: The length of the server certificate, or the depth of the server certificate chain, exceed the limits imposed by the cryptography library
et: Serveri sertifikaadi pikkus või sertifikaatide keti pikkus ületas krüptograafiateegi eelduslikud piirid

en: Your software is too old
et: Sinu tarkvara on liiga vana

en: Internal error
et: Sisemine viga

en: All accounts
et: Kõik kontod

en: Click to enlarge
et: Klõpsa suurendamiseks

en: Authentication failed for account <b>%s</b>
et: Konto <b>%s</b> autentimine nurjus

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Enter your password for account
    <b>%s</b>
et: Sisesta järgneva konto parool
    <b>%s</b>

note: remember password ticky box
en: Remember password
et: Parooli peetakse meeles

en: There was an error starting the call
et: Kõne alustamisel esines viga

en: The specified contact doesn't support calls
et: Valitud kontakt ei toeta kõnesid

en: The specified contact is offline
et: Valitud kontakt pole võrku ühendatud

en: The specified contact is not valid
et: Valitud kontakt pole korrektne

en: Emergency calls are not supported on this protocol
et: See protokoll ei toeta hädaabikõnesid

en: You don't have enough credit in order to place this call
et: Sul pole selle kõne tegemiseks piisavalt krediiti

en: Failed to open private chat
et: Privaatvestluse avamine nurjus

en: Topic not supported on this conversation
et: Selles vestluses ei ole teemad toetatud

en: You are not allowed to change the topic
et: Sul puudub õigus teemat vahetada

en: Invalid contact ID
et: Vigane kontakti ID

en: /clear: clear all messages from the current conversation
et: /clear: sellest vestluse kõigi sõnumite kustutamine

en: /topic <topic>: set the topic of the current conversation
et: /topic <teema>: käesoleva vestluse teema määramine

en: /join <chat room ID>: join a new chat room
et: /join <jututoa ID>: uue jututoaga ühinemine

en: /j <chat room ID>: join a new chat room
et: /j <jututoa ID>: uue jututoaga ühinemine

en: /part [<chat room ID>] [<reason>]: leave the chat room, by default the current one
et: /part [<jututoa ID>] [<põhjus>]: jututoast lahkumine. Vaikimisi lahkutakse käesolevast jututoast

en: /query <contact ID> [<message>]: open a private chat
et: /query <kontakti ID> [<sõnum>]: privaatvestluse avamine

en: /msg <contact ID> <message>: open a private chat
et: /msg <kontakti ID> <sõnum>: privaatvestluse avamine

en: /nick <nickname>: change your nickname on the current server
et: /nick <hüüdnimi>: selles serveris oma hüüdnime vahetamine

en: /me <message>: send an ACTION message to the current conversation
et: /me <sõnum>: tegevussõnumi saatmine vestlusesse

en: /say <message>: send <message> to the current conversation. This is used to send a message starting with a '/'. For example: "/say /join is used to join a new chat room"
et: /say <sõnum>: <sõnumi> saatmine vestlusesse. Seda kasutatakse '/' märgiga algava sõnumi saatmiseks, näiteks: "/say /join abil saad uued jututoaga liituda"

en: /whois <contact ID>: display information about a contact
et: /whois <kontakti ID>: kontakti kohta andmete kuvamine

en: /help [<command>]: show all supported commands. If <command> is defined, show its usage.
et: /help [<käsk>]: näitab kõiki toetatud käske. Kui <käsk> on olemas, näidatakse selle kasutust.

en: Usage: %s
et: Kasutus: %s

en: Unknown command
et: Tundmatu käsk

en: Unknown command; see /help for the available commands
et: Tundmatu käsk; kirjuta /help, et näha saadaolevaid käske

en: insufficient balance to send message
et: sõnumi saatmiseks pole piisavalt krediiti

en: Error sending message '%s': %s
et: Viga teate '%s' saatmisel: %s

en: Error sending message: %s
et: Viga teate saatmisel: %s

note: translators: error used when user doesn't have enough credit on his * account to send the message.
en: insufficient balance to send message. <a href='%s'>Top up</a>.
et: sõnumi saatmiseks pole piisavalt krediiti. <a href='%s'>Lae kontot</a>.

en: not capable
et: pole võimeline

en: offline
et: ühendamata

en: invalid contact
et: Vigane kontakt

en: permission denied
et: ligipääs keelatud

en: too long message
et: liiga pikk sõnum

en: not implemented
et: pole veel teostatud

en: unknown
et: tundmatu

en: Topic:
et: Teema:

en: Topic set to: %s
et: Teema on: %s

en: Topic set by %s to: %s
et: %s määras uue teema: %s

note: No need to display this 'event' is no topic can be defined anyway
en: No topic defined
et: Teemat pole seatud

en: (No Suggestions)
et: (Soovitusi pole)

note: translators: %s is the selected word
en: Add '%s' to Dictionary
et: Lisa '%s' sõnastikku

note: translators: first %s is the selected word, * second %s is the language name of the target dictionary
en: Add '%s' to %s Dictionary
et: Lisa '%s' sõnastikku '%s'

en: Insert Smiley
et: Tujunäo lisamine

note: send button
en: _Send
et: _Saada

note: Spelling suggestions
en: _Spelling Suggestions
et: _Õigekirja soovitused

en: Failed to retrieve recent logs
et: Hiljutiste logide avamine nurjus

en: %s has disconnected
et: %s lahkus

note: translators: reverse the order of these arguments * if the kicked should come before the kicker in your locale.
en: %1$s was kicked by %2$s
et: %1$s visati kasutaja %2$s poolt välja

en: %s was kicked
et: %s visati välja

note: translators: reverse the order of these arguments * if the banned should come before the banner in your locale.
en: %1$s was banned by %2$s
et: %1$s tõrjuti kasutaja %2$s poolt

en: %s was banned
et: %s on nüüd tõrjutud

en: %s has left the room
et: %s väljus toast

en: %s has joined the room
et: %s sisenes tuppa

en: %s is now known as %s
et: %s on nüüd nimega %s

note: We don't know if the incoming call has been accepted or not, so we * assume it hasn't and if it has, we'll set the proper status when * we get the new handler.
en: Disconnected
et: Ühendus katkestatud

note: Add message
en: Would you like to store this password?
et: Kas tahad seda parooli salvestada?

en: Remember
et: Pea meeles

en: Not now
et: Mitte praegu

en: Wrong password; please try again:
et: Vale parool, proovi uuesti:

note: Add message
en: This room is protected by a password:
et: See jututuba on parooliga kaitstud:

en: Join
et: Ühine

en: Connected
et: Ühendatud

en: Conversation
et: Vestlus

en: Unknown or invalid identifier
et: Tundmatu või sobimatu identifikaator

en: Contact blocking temporarily unavailable
et: Kontaktide blokeerimine pole ajutiselt saadaval

en: Contact blocking unavailable
et: Kontaktide blokeerimine pole saadaval

en: Permission Denied
et: Ligipääs keelatud

en: Could not block contact
et: Kontakti polnud võimalik blokeerida

en: Edit Blocked Contacts
et: Blokitud kontaktide muutmine

note: Account and Identifier
en: Account:
et: Konto:

en: Blocked Contacts
et: Blokitud kontaktid

en: Remove
et: Eemalda

note: Title
en: Search contacts
et: Kontaktide otsimine

en: Search:
et: Otsing:

en: _Add Contact
et: Lisa _kontakt…

en: No contacts found
et: Kontakte ei leitud

en: Contact search is not supported on this account
et: See konto ei toeta kontaktide otsingut

en: Your message introducing yourself:
et: Sind tutvustav teade:

en: Please let me see when you're online. Thanks!
et: Palun luba mul näha, kui sa oled sisse logitud. Aitäh!

en: Save Avatar
et: Avatari salvestamine

en: Unable to save avatar
et: Avatari salvestamine pole võimalik

en: Account
et: Konto

note: Identifier to connect to Instant Messaging network
en: Identifier
et: Identifitseerija

en: Contact Details
et: Kontaktandmed

en: Information requested…
et: Päriti andmeid…

en: <b>Location</b> at (date)
et: <b>Asukoht</b> kuupäeval

en: Client Information
et: Kliendi andmed

en: Version
et: Versioon

en: Client
et: Klient

en: Groups
et: Grupid

en: Select the groups you want this contact to appear in.  Note that you can select more than one group or no groups.
et: Vali grupid, milles see kontakt peaks esinema. Sa võid valida mitu või mitte ühtegi gruppi.

en: _Add Group
et: _Lisa grupp

[ctx: verb in a column header displaying group names]
en: Select
et: Vali

en: Group
et: Grupp

en: New Contact
et: Uus kontakt

en: Block %s?
et: Kas blokeerida %s?

en: Are you sure you want to block '%s' from contacting you again?
et: Kas oled kindel, et tahad blokeerida kasutaja '%s', et ta ei saaks sinuga enam ühendust võtta?

en: The following identity will be blocked: | The following identities will be blocked:
et[0]: Järgnev isik blokitakse:
et[1]: Järgnevad isikud blokitakse:

en: The following identity can not be blocked: | The following identities can not be blocked:
et[0]: Järgnevat isikut pole võimalik blokkida:
et[1]: Järgnevaid isikuid pole võimalik blokkida:

en: _Block
et: _Blokeeri

en: _Report this contact as abusive | _Report these contacts as abusive
et[0]: _Teata sellest kuritarvitavast kasutajast
et[1]: _Teata nendest kuritarvitavatest kasutajatest

en: Edit Contact Information
et: Kontakti andmete redigeerimine

note: Translators: the heading at the top of the Information dialogue
en: Linked Contacts
et: Lingitud kontaktid

en: gnome-contacts not installed
et: gnome-contacts pole paigaldatud

en: Please install gnome-contacts to access contacts details.
et: Kontakti andmete kuvamiseks paigalda palun gnome-contacts.

en: Select account to use to place the call
et: Vali konto, mille kaudu kõne teha

en: Call
et: Kõne

en: Mobile
et: Mobiil

en: Work
et: Töö

en: HOME
et: KODU

note: translators: first argument is a phone number like +32123456 and * the second one is something like 'home' or 'work'.
en: Call %s (%s)
et: Kõne %s (%s)

note: translators: argument is a phone number like +32123456
en: Call %s
et: Kõne %s

en: _Block Contact
et: _Blokeeri kontakt

en: Remove from _Group '%s'
et: Eemalda _grupist '%s'

en: Delete and _Block
et: Kustuta ja _blokeeri

en: Do you really want to remove the contact '%s'?
et: Kas sa tõesti soovid eemaldada kontakti '%s'?

en: Do you really want to remove the linked contact '%s'? Note that this will remove all the contacts which make up this linked contact.
et: Kas tõesti tahad eemaldada lingitud kontakti '%s'? See eemaldab kõik kontaktid, millest lingitud kontakt koosneb.

en: Removing contact
et: Kontakti eemaldamine

en: _Remove
et: _Eemalda

note: add chat button
en: _Chat
et: _Vestlus

[ctx: menu item]
en: _Audio Call
et: _Audiovestlus

[ctx: menu item]
en: _Video Call
et: _Videovestlus

en: _Previous Conversations
et: _Eelmised vestlused

en: Send File
et: Faili saatmine

en: Share My Desktop
et: Jaga minu töölauda

en: Favorite
et: Lemmik

en: Infor_mation
et: _Andmed

[ctx: Edit individual (contextual menu)]
en: _Edit
et: _Redaktor

note: send invitation
en: Inviting you to this room
et: Kutse sellesse tuppa

en: _Invite to Chat Room
et: _Kutsu jututuppa

en: _Add Contact…
et: Lisa _kontakt…

en: Do you really want to remove the group '%s'?
et: Kas tahad tõesti eemaldada grupi '%s'?

en: Removing group
et: Grupi eemaldamine

en: Re_name
et: Muuda _nime

en: Channels:
et: Kanalid:

en: Country ISO Code:
et: Riigi ISO-kood:

en: Country:
et: Riik:

en: State:
et: Maakond:

en: City:
et: Linn:

en: Area:
et: Piirkond:

en: Postal Code:
et: Postiindeks:

en: Street:
et: Tänav:

en: Building:
et: Ehitamine:

en: Floor:
et: Korrus:

en: Room:
et: Tuba:

en: Text:
et: Tekst:

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Accuracy Level:
et: Täpsustase:

en: Error:
et: Viga:

en: Vertical Error (meters):
et: Kõrgusviga (meetrites):

en: Horizontal Error (meters):
et: Rõhtviga (meetrites):

en: Speed:
et: Kiirus:

en: Bearing:
et: Kurss:

en: Climb Speed:
et: Ronimise kiirus:

en: Last Updated on:
et: Viimati uuendatud:

en: Longitude:
et: Pikkuskraad:

en: Latitude:
et: Laiuskraad:

en: Altitude:
et: Kõrgus:

en: Location
et: Asukoht

en: %B %e, %Y at %R UTC
et: %e. %B %Y kell %R UTC

note: Translators: Identifier to connect to Instant Messaging network
en: Identifier:
et: Kasutajanimi:

en: Linked contact containing %u contact | Linked contacts containing %u contacts
et[0]: Lingitud kontakt, mis sisaldab %u kontakti
et[1]: Lingitud kontakt, mis sisaldab %u kontakti

en: <b>Location</b> at (date)
et: <b>Asukoht</b> kuupäeval

en: Online from a phone or mobile device
et: Ühendatud telefonist või mobiilseadmest

en: Empathy can automatically discover and chat with the people connected on the same network as you. If you want to use this feature, please check that the details below are correct.
et: Empathy võib automaatselt avastada samas võrgus asuvad inimesed, et nendega saaks vestelda. Kui sa tahad seda võimalust, veendu, et all asuvad andmed on õiged.

en: People nearby
et: Lähedalasuvad inimesed

en: You can change these details later or disable this feature by choosing <span style="italic">Edit → Accounts</span> in the Contact List.
et: Sa võid üksikasju hiljem muuta või selle võimaluse keelata valides sõbranimekirjas <span style="italic">Redaktor → Kontod</span>.

en: History
et: Ajalugu

en: Show
et: Näita

en: Search
et: Otsing

en: Chat in %s
et: Vestlus kohas %s

en: Chat with %s
et: Vestlus kasutajaga %s

[ctx: A date with the time]
en: %A, %e %B %Y %X
et: %A, %d. %B %Y %X

en: %s second | %s seconds
et[0]: %s sekund
et[1]: %s sekundit

en: %s minute | %s minutes
et[0]: %s minut
et[1]: %s minutit

en: Call took %s, ended at %s
et: Kõne algus %s, lõpp %s

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

note: Translators: A date such as '23 May 2010' (strftime format)
en: %e %B %Y
et: %d. %B %Y

en: Anytime
et: Millal tahes

en: Anyone
et: Kes tahes

en: Who
et: Kes

en: When
et: Millal

en: Anything
et: Kõik liigid

en: Text chats
et: Tekstivestlused

en: Calls
et: Kõned

en: Incoming calls
et: Sissetulevad kõned

en: Outgoing calls
et: Väljuvad kõned

en: Missed calls
et: Vastamata kõned

en: What
et: Mis

en: Are you sure you want to delete all logs of previous conversations?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada kõigi eelmiste vestluste logid?

en: Clear All
et: Puhasta kõik

en: Delete from:
et: Kustuta kust:

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: Delete All History…
et: Kogu ajaloo kustutamine…

en: Profile
et: Profiil

en: Chat
et: Vestlus

en: page 2
et: leht 2

en: <span size="x-large">Loading…</span>
et: <span size="x-large">Laadimine…</span>

en: What kind of chat account do you have?
et: Mis sorti konto sul on?

en: Add new account
et: Lisa uus konto

en: Enter a contact identifier or phone number:
et: Sisesta kontakti identifitseerif info või telefoninumber:

note: add video button
en: _Video Call
et: _Videokõne

note: add audio button
en: _Audio Call
et: _Audiokõne

note: Tweak the dialog
en: New Call
et: Uus kõne

en: The contact is offline
et: Kontakt pole võrku ühendatud

en: The specified contact is either invalid or unknown
et: Määratud kontakt on kas vigane või tundmatu

en: The contact does not support this kind of conversation
et: Kontakt ei toeta seda laadi vestlust

en: The requested functionality is not implemented for this protocol
et: Päritud võimalused ei ole selle protokolli jaoks teostatud

en: Could not start a conversation with the given contact
et: Antud kontaktiga pole võimalik vestlust alustada

en: You are banned from this channel
et: Sind blokeeriti sellel kanalil

en: This channel is full
et: See kanal on täis

en: You must be invited to join this channel
et: Selle kanaliga ühinemiseks vajad kutset

en: Can't proceed while disconnected
et: Ilma ühenduseta pole võimalik jätkata

en: Permission denied
et: Ligipääs keelatud

en: There was an error starting the conversation
et: Vesetluse alustamisel esines viga

note: Tweak the dialog
en: New Conversation
et: Uus vestlus

en: Password Required
et: Parool on vajalik

note: COL_STATUS_TEXT COL_STATE_ICON_NAME COL_STATE COL_DISPLAY_MARKUP COL_STATUS_CUSTOMISABLE COL_TYPE
en: Custom Message…
et: Muu teade…

en: Edit Custom Messages…
et: Muude teadete muutmine…

en: Click to remove this status as a favorite
et: Klõpsa selle oleku eemaldamiseks lemmikutest

en: Click to make this status a favorite
et: Klõpsa selle oleku lisamiseks lemmikutesse

note: Translators: %s is a status message like 'At the pub' for example
en: <b>Current message: %s</b>
    <small><i>Press Enter to set the new message or Esc to cancel.</i></small>
et: <b>Praegune teade: %s</b>
    <small><i>Vajuta Enter, et määrata uus teade, loobumiseks vajuta Esc.</i></small>

en: Set status
et: Määra olek

note: Custom messages
en: Custom messages…
et: Muud teated…

en: _Match case
et: _Tõstutundlik

en: Find:
et: Otsi:

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Next
et: _Järgmine

en: Mat_ch case
et: _Tõstutundlik

en: Phrase not found
et: Fraasi ei leitud

en: Received an instant message
et: Võeti vastu välksõnum

en: Sent an instant message
et: Saadeti välksõnum

en: Incoming chat request
et: Sissetulev vestluspäring

en: Contact connected
et: Kontakt ühendus

en: Contact disconnected
et: Kontakt katkestas ühenduse

en: Connected to server
et: Ühendatud serveriga

en: Disconnected from server
et: Ühendus serveriga katkestatud

en: Incoming voice call
et: Sissetulev kõne

en: Outgoing voice call
et: Väljuv kõne

en: Voice call ended
et: Kõne lõpetati

en: Edit Custom Messages
et: Teadete muutmine

en: Subscription Request
et: Tellimuse päring

en: %s would like permission to see when you are online
et: %s palub luba sinu võrgusoleku nägemiseks

en: _Decline
et: Lükka _tagasi

en: _Accept
et: _Nõustu

en: Message edited at %s
et: Sõnumit muudeti kohas %s

en: Normal
et: Tavaline

en: The identity provided by the chat server cannot be verified.
et: Selle vestlusserveri identiteeti pole võimalik tõendada.

en: The certificate is not signed by a Certification Authority.
et: Sertifikaat ei ole sertifitseerija poolt allkirjastatud.

en: The certificate has expired.
et: Sertifikaat on aegunud.

en: The certificate hasn't yet been activated.
et: Sertifikaat pole aktiveeritud.

en: The certificate does not have the expected fingerprint.
et: Sertifikaadil ei ole ootuspärane sõrmejälg.

en: The hostname verified by the certificate doesn't match the server name.
et: Sertifikaadi tõendatud hostinimi ei klapi serveri nimega.

en: The certificate is self-signed.
et: Isetunnustatud sertifikaat.

en: The certificate has been revoked by the issuing Certification Authority.
et: Sertifikaat on sertifitseerija poolt tühistatud.

en: The certificate is cryptographically weak.
et: Sertifikaadi krüpto on nõrk.

en: The certificate length exceeds verifiable limits.
et: Sertifikaadi pikkus ületab tõendatavad piirid.

en: The certificate is malformed.
et: Sertifikaati on vigastatud.

en: Expected hostname: %s
et: Oodatud hostinimi: %s

en: Certificate hostname: %s
et: Sertifikaadi hostinimi: %s

en: C_ontinue
et: _Jätka

en: Untrusted connection
et: Ebausaldusväärne ühendus

en: This connection is untrusted. Would you like to continue anyway?
et: Ühendus pole usaldusväärne. Kas tahad siiski jätkata?

en: Remember this choice for future connections
et: Jäta järgmiste ühenduste jaoks meelde

en: Certificate Details
et: Sertifikaadi andmed

en: Unable to open URI
et: URI-d pole võimalik avada

en: Select a file
et: Faili valimine

en: Insufficient free space to save file
et: Faili salvestamiseks pole piisavalt ruumi

en: %s of free space are required to save this file, but only %s is available. Please choose another location.
et: Selle faili salvestamiseks läheb tarvis %s vaba ruumi, kuid ainult %s on saadaval. Palun vali salvestamiseks mõni teine koht.

en: Incoming file from %s
et: Sissetulev fail kasutajalt %s

note: Copy Link Address menu item
en: _Copy Link Address
et: _Kopeeri lingi aadress

note: Open Link menu item
en: _Open Link
et: _Ava link

note: Inspector
en: Inspect HTML
et: Inspekteeri HTMLi

en: Top Contacts
et: Olulised kontaktid

en: People Nearby
et: Lähedalasuvad inimesed

en: Ungrouped
et: Grupeerimata

note: Add a prefix explaining that something goes wrong when trying to * fetch contact's presence.
en: Server cannot find contact: %s
et: Server ei leia kontakti: %s

en: An Instant Messaging client for GNOME
et: Välksõnumivõrkude klient GNOME töölauale

en: Don't display any dialogs; do any work (eg, importing) and exit
et: Ei kuvata mingeid dialooge; sooritatakse ülesanne (nt. importimine) ja väljutakse

en: Don't display any dialogs unless there are only "People Nearby" accounts
et: Kui pole ühtegi "lähedalasuvate inimesete" kontot, siis dialoogiaknaid ei kuvata.

en: Initially select given account (eg, gabble/jabber/foo_40example_2eorg0)
et: Alguses vali antud konto (nt. gabble/jabber/mingi_40näidis_2eorg0)

en: <account-id>
et: <konto-id>

en: - Empathy Accounts
et: - Empathy kontod

en: Empathy Accounts
et: Empathy kontod

note: The primary text of the dialog shown to the user when he is about to lose * unsaved changes
en: There are unsaved modifications to your %.50s account.
et: %.50s kontole on tehtud muudatused, mis pole veel salvestatud.

note: The primary text of the dialog shown to the user when he is about to lose * an unsaved new account
en: Your new account has not been saved yet.
et: Sinu uus konto ei ole veel salvestatud.

en: Connecting…
et: Ühendumine…

en: Offline — %s
et: Ühendamata — %s

en: Disconnected — %s
et: Ühendus katkestatud — %s

en: Offline — No Network Connection
et: Ühendamata — puudub võrguühendus

en: Unknown Status
et: Tundmatu olek

en: This account has been disabled because it relies on an old, unsupported backend. Please install telepathy-haze and restart your session to migrate the account.
et: See konto on keelatud, kuna see kasutab vana, mitte toetatud tugiprogrammi. Palun paigalda telepathy-haze ja logi välja ning uuesti sisse, et konto üle kanda.

en: Offline — Account Disabled
et: Ühendamata — konto keelatud

en: Edit Connection Parameters
et: Ühenduse parameetrite muutmine

en: _Edit Connection Parameters…
et: Ühenduse parameetrite _muutmine…

en: Do you want to remove %.50s from your computer?
et: Kas tahad %.50s oma arvutist eemaldada?

en: This will not remove your account on the server.
et: See eemaldab serverist sinu konto.

en: You are about to select another account, which will discard
    your changes. Are you sure you want to proceed?
et: Sa oled valimas teist kontot ja see tühistab tehtud muudatused
    Kas sa soovid seda teha?

note: Menu item: to enabled/disable the account
en: _Enabled
et: _Lubatud

note: Menu item: Rename
en: Rename
et: Nime muutmine

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: _Connect
et: _Ühendu

en: You are about to close the window, which will discard
    your changes. Are you sure you want to proceed?
et: Sa oled akent sulgemas ja see tühistab tehtud muudatused
    Kas sa soovid seda teha?

note: Tweak the dialog
en: Messaging and VoIP Accounts
et: Sõnumi- ja VoIP kontod

en: Add…
et: Lisa…

en: _Import…
et: _Impordi…

en: Loading account information
et: Konto andmete laadimine

en: To add a new account, you first have to install a backend for each protocol you want to use.
et: Uue konto lisamiseks pead paigaldama tugiprogrammi iga protokolli jaoks, mida tahad kasutada.

en: No protocol backends installed
et: Ühtegi protokolli tugiprogrammi pole paigaldatud

en:  - Empathy authentication client
et:  - Empathy autentimisklient

en: Empathy authentication client
et: Empathy autentimisklient

en: Don't connect on startup
et: Käivitumisel ei ühenduta

en: Don't display the contact list or any other dialogs on startup
et: Käivitumisel ei näidata kontaktide nimekirja ega teisi dialoogiaknaid

en: - Empathy IM Client
et: - Empathy interneti sõnumivahetus

en: Error contacting the Account Manager
et: Viga kontohalduriga ühendumisel

en: There was an error while trying to connect to the Telepathy Account Manager. The error was:
    
    %s
et: Telepathy kontohalduriga ühendumisel esines järgnev viga:
    
    %s

en: In a call
et: Kõne

en: - Empathy Audio/Video Client
et: - Empathy audio/video klient

en: Empathy Audio/Video Client
et: Empathy audio/video klient

en: %s just tried to call you, but you were in another call.
et: %s proovis sulle helistada ajal, mil Sul oli teine kõne pooleli.

en: Incoming call
et: Sissetulev kõne

en: Incoming video call from %s
et: Sissetulev kõne kasutajalt %s

en: Incoming call from %s
et: Sissetulev kõne kasutajalt %s

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: Answer
et: Vasta

note: translators: Call is a noun and %s is the contact name. This string * is used in the window title
en: Call with %s
et: Kõne kasutajaga %s

en: The IP address as seen by the machine
et: IP-aadress, nagu masin seda näeb

en: The IP address as seen by a server on the Internet
et: IP-aadress, nagu server internetis seda näeb

en: The IP address of the peer as seen by the other side
et: Masina IP-aadress, nagu teine masin seda näeb

en: The IP address of a relay server
et: Edastusserveri IP-aadress

en: The IP address of the multicast group
et: Multicast grupi IP-aadress

en: Unknown
et: Tundmatu

en: On hold
et: Ootel

en: Mute
et: Tumm

en: Duration
et: Kestus

en: Technical Details
et: Tehnilised andmed

en: %s's software does not understand any of the audio formats supported by your computer
et: Kontakti %s tarkvara ei oska kasutada ühtegi sinu arvutisse paigaldatud helikoodekit

en: %s's software does not understand any of the video formats supported by your computer
et: Kontakti %s tarkvara ei oska kasutada ühtegi sinu arvutisse paigaldatud videokoodekit

en: Can't establish a connection to %s. One of you might be on a network that does not allow direct connections.
et: Ühendust kontaktiga %s pole võimalik alustada. Võib-olla oled võrgus, kus pole otseühendused lubatud.

en: There was a failure on the network
et: Võrgus esines tõrge

en: The audio formats necessary for this call are not installed on your computer
et: Selle kõne jaoks vajalikud helikoodekid ei ole sinu arvutisse paigaldatud

en: The video formats necessary for this call are not installed on your computer
et: Selle kõne jaoks vajalikud videokoodekid ei ole sinu arvutisse paigaldatud

en: Something unexpected happened in a Telepathy component. Please <a href="%s">report this bug</a> and attach logs gathered from the 'Debug' window in the Help menu.
et: Telepathy komponendiga juhtus midagi ootamatut. Palun <a href="%s">raporteeri sellest veast</a> ja lisa manusena logid, mille saad 'Silumise' nupu alt abimenüüst.

en: There was a failure in the call engine
et: Helistamismootoris esines viga

en: The end of the stream was reached
et: Jõuti voo lõppu

en: Can't establish audio stream
et: Helivoogu pole võimalik alustada

en: Can't establish video stream
et: Videovoogu pole võimalik alustada

en: Your current balance is %s.
et: Konto praegune seis on %s.

en: Sorry, you don’t have enough credit for that call.
et: Kahjuks pole selle kõne jaoks piisavalt krediiti.

en: Top Up
et: Lae kontot

en: _Call
et: _Helista

en: _Microphone
et: _Mikrofon

en: _Camera
et: _Kaamera

en: _Settings
et: _Seaded

en: _View
et: _Vaade

en: _Help
et: A_bi

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Debug
et: Si_lumine

en: Swap camera
et: Kaamera vahetamine

en: Minimise me
et: Minimeeri mind

en: Maximise me
et: Maksimeeri mind

en: Disable camera
et: Keela kaamera

en: Hang up
et: Toru hargile

en: Hang up current call
et: Praeguse kõne lõpetamine

en: Video call
et: Videokõne

en: Start a video call
et: Videokõne alustamine

en: Start an audio call
et: Audiokõne alustamine

en: Show dialpad
et: Sõrmlaua näitamine

en: Display the dialpad
et: Kuva sõrmlaud

en: Toggle video transmission
et: Videoedastuse lüliti

en: Toggle audio transmission
et: Heliedastuse lüliti

en: Encoding Codec:
et: Kodeeriv koodek:

en: Decoding Codec:
et: Dekodeeriv koodek:

en: Remote Candidate:
et: Kaugkandidaat:

en: Local Candidate:
et: Kohalik kandidaat:

en: - Empathy Chat Client
et: - Empathy sõnumivahetusklient

en: Name
et: Nimi

en: Room
et: Tuba

en: Auto-Connect
et: Iseühenduv

en: Manage Favorite Rooms
et: Lemmiktubade haldamine

en: Close this window?
et: Kas sulgeda see aken?

en: Closing this window will leave %s. You will not receive any further messages until you rejoin it.
et: Selle akna sulgemisega lahkud %s võrgust. Kuni uuesti ühendumiseni ei saa sa ühtegi teadet.

en: Closing this window will leave a chat room. You will not receive any further messages until you rejoin it. | Closing this window will leave %u chat rooms. You will not receive any further messages until you rejoin them.
et[0]: Selle akna sulgemisega lahkud jututoast. Kuni uuesti ühendumiseni ei saa sa ühtegi teadet.
et[1]: Selle akna sulgemisega lahkud %u jututoast. Kuni uuesti ühendumiseni ei saa sa ühtegi teadet.

en: Leave %s?
et: Kas lahkuda toast %s?

en: You will not receive any further messages from this chat room until you rejoin it.
et: Kuni uuesti ühendumiseni ei saa sa sellest jututoast ühtegi teadet.

en: Close window
et: Sulge aken

en: Leave room
et: Lahku toast

en: %s (%d unread) | %s (%d unread)
et[0]: %s (%d lugemata)
et[1]: %s (%d lugemata)

en: %s (and %u other) | %s (and %u others)
et[0]: %s (ja veel %u)
et[1]: %s (ja veel %u)

en: %s (%d unread from others) | %s (%d unread from others)
et[0]: %s (%d lugemata teistelt)
et[1]: %s (%d lugemata teistelt)

en: %s (%d unread from all) | %s (%d unread from all)
et[0]: %s (%d lugemata kõigilt)
et[1]: %s (%d lugemata kõigilt)

en: Sending %d message | Sending %d messages
et[0]: %d sõnumi saatmine
et[1]: %d sõnumi saatmine

en: Typing a message.
et: Kirjutab sõnumit.

en: _Conversation
et: _Vestlus

en: C_lear
et: _Puhasta

en: Insert _Smiley
et: Lisa _tujunägu

en: _Favorite Chat Room
et: _Lemmikjututuba

en: Notify for All Messages
et: Teavitamine kõigist sõnumitest

en: _Show Contact List
et: _Sõbranimekirja näidatakse

en: Invite _Participant…
et: Kutsu _osaline…

en: _Join Chat
et: Ü_hine vestlusega

en: Le_ave Chat
et: _Lahku vestlusest

en: C_ontact
et: _Kontakt

en: _Tabs
et: _Sakid

en: _Previous Tab
et: _Eelmine kaart

en: _Next Tab
et: _Järgmine kaart

en: _Undo Close Tab
et: _Võta saki sulgemine tagasi

en: Move Tab _Left
et: Tõsta kaart _vasakule

en: Move Tab _Right
et: Tõsta kaart _paremale

en: _Detach Tab
et: _Haagi kaart lahti

en: Show a particular service
et: Kindla teenuse näitamine

en: - Empathy Debugger
et: - Empathy siluja

en: Empathy Debugger
et: Empathy siluja

en: Save
et: Salvesta

en: Pastebin link
et: Pastebin'i link

en: Pastebin response
et: Pastebin'i vastus

en: Data too large for a single paste. Please save logs to file.
et: Andmeid on ühe postituse jaoks liiga palju. Palun salvesta oma logid faili.

en: Debug Window
et: Silumisaken

en: Send to pastebin
et: Saada pastebin'i

en: Pause
et: Pausi

en: Level
et: Tase

en: Debug
et: Silumine

en: Info
et: Andmed

en: Message
et: Sõnum

en: Warning
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline

en: Error
et: Viga

en: Even if they don't display passwords, logs can contain sensitive information such as your list of contacts or the messages you recently sent or received.
    If you don't want to see such information available in a public bug report, you can choose to limit the visibility of your bug to Empathy developers when reporting it by displaying the advanced fields in the <a href="https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=empathy">bug report</a>.
et: Isegi kui logides pole paroole, võivad need sisaldada tundlikke andmeid nagu kontaktide nimekiri või hiljuti saadetud ning vastuvõetud sõnumid.
    Kui sa ei taha selliseid andmeid näha avalikus vearaportis, võid raporti nähtavuse piirata ainult Empathy arendajatega, selleks vali <a href="https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=empathy">vearaporti</a> täpsemate sätete juures (advanced fields) vastav piirang.

en: Time
et: Aeg

en: Domain
et: Domeen

en: Category
et: Kategooria

en: Level
et: Tase

en: The selected connection manager does not support the remote debugging extension.
et: Valitud ühenduse haldur ei toeta kaugsilumise laiendust.

en: Incoming video call
et: Sissetulev videokõne

en: %s is video calling you. Do you want to answer?
et: %s tahab alustada videokõnet. Kas vastata talle?

en: %s is calling you. Do you want to answer?
et: %s helistab sulle. Kas vastata talle?

en: _Reject
et: _Lükka tagasi

en: _Answer
et: _Vasta

en: _Answer with video
et: _Vastamine koos videoga

en: Room invitation
et: Kutse tuppa

en: Invitation to join %s
et: Kutse jututuppa %s

en: %s is inviting you to join %s
et: %s kutsub sind ühinema vestlusega %s

en: _Join
et: Ü_hine

en: %s invited you to join %s
et: %s kutsub sind jututuppa %s

en: You have been invited to join %s
et: Oled kutsutud ühinema jututoaga %s

en: Incoming file transfer from %s
et: Failiülekanne kasutajalt %s

en: Password required
et: Parool on vajalik

en: 
    Message: %s
et: 
    Sõnum: %s

note: Translators: time left, when it is more than one hour
en: %u:%02u.%02u
et: %u:%02u:%02u

note: Translators: time left, when is is less than one hour
en: %02u.%02u
et: %02u:%02u

[ctx: file transfer percent]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: %s of %s at %s/s
et: %s %s-st kiirusega %s/s

en: %s of %s
et: %s %s-st

note: translators: first %s is filename, second %s is the contact name
en: Receiving "%s" from %s
et: Faili "%s" vastuvõtmine kasutajalt %s

note: translators: first %s is filename, second %s is the contact name
en: Sending "%s" to %s
et: Faili "%s" saatmine kasutajale %s

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: Error receiving "%s" from %s
et: Viga "%s"  vastuvõtmisel kasutajalt %s

en: Error receiving a file
et: Viga faili vastuvõtmisel

en: Error sending "%s" to %s
et: Viga faili "%s" saatmisel kasutajale %s

en: Error sending a file
et: Viga faili saatmisel

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: "%s" received from %s
et: "%s" võeti vastu kasutajalt %s

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: "%s" sent to %s
et: "%s" saadeti kasutajale %s

en: File transfer completed
et: Fail on täielikult üle kantud

en: Waiting for the other participant's response
et: Ootamine teise osalise vastuse järel

en: Checking integrity of "%s"
et: "%s" tervikluse kontroll

en: Hashing "%s"
et: Räsi arvutamine failile "%s"

en: File
et: Fail

en: Remaining
et: Jäänud

en: File Transfers
et: Failiülekanded

en: Remove completed, canceled and failed file transfers from the list
et: Lõpetatud, katkestatud ja nurjunud failide eemaldamine loendist

en: _Import
et: _Impordi

en: No accounts to import could be found. Empathy currently only supports importing accounts from Pidgin.
et: Importimiseks ei leitud kontosid. Praegu on toetatud kontode importimine ainult Pidginist.

en: Import Accounts
et: Kontode importimine

note: Translators: this is the header of a treeview column
en: Import
et: Importida

en: Protocol
et: Protokoll

en: Source
et: Allikas

en: Invite Participant
et: Osalise kutsumine

en: Choose a contact to invite into the conversation:
et: Vali kontakt, keda vestlusesse kutsuda:

en: Invite
et: Kutsu

en: Chat Room
et: Jututuba

en: Members
et: Liikmed

en: Failed to list rooms
et: Ruumide nimekirja kuvamine nurjus

en: %s
    Invite required: %s
    Password required: %s
    Members: %s
et: %s
    Nõutakse kutset: %s
    Nõutakse parooli: %s
    Liikmeid: %s

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Join Room
et: Toaga ühinemine

en: Enter the room name to join here or click on one or more rooms in the list.
et: Sisesta jututoa nimi, millega tahad liituda, või klõpsa loendis oleva toa nimele.

en: _Room:
et: _Tuba:

en: Enter the server which hosts the room, or leave it empty if the room is on the current account&apos;s server
et: Sisesta server, mis võõrustab jututuba, või jäta tühjaks, kui tuba on praeguse konto serveris

en: Enter the server which hosts the room, or leave it empty if the room is on the current account's server
et: Sisesta server, mis võõrustab jututuba, või jäta tühjaks, kui tuba on praeguse konto serveris

en: Couldn't load room list
et: Tubade nimekirja pole võimalik laadida

en: Room List
et: Tubade nimekiri

en: Respond
et: Vastamine

en: Answer with video
et: Vasta koos videoga

en: Decline
et: Lükka tagasi

en: Accept
et: Nõustu

note: translators: the 'Provide' button is displayed in a notification * bubble when Empathy is asking for an account password; clicking on it * brings the password popup.
en: Provide
et: Sisesta

en: Message received
et: Sõnumi vastuvõtmine

en: Message sent
et: Sõnumi saatmine

en: New conversation
et: Uus vestlus

en: Contact comes online
et: Kontakti sisenemine

en: Contact goes offline
et: Kontakti väljumine

en: Account connected
et: Konto on ühendatud

en: Account disconnected
et: Konto ühendus katkestatud

en: Language
et: Keel

note: translators: Contact name for the chat theme preview
en: Juliet
et: Julia

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: O Romeo, Romeo, wherefore art thou Romeo?
et: Oo Romeo! Oo Romeo, miks sa oled Romeo?

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Deny thy father and refuse thy name;
et: Salga oma isa, keeldu oma nimest,

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Or if thou wilt not, be but sworn my love
et: või kui ei taha, vannu mulle armu,

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: And I'll no longer be a Capulet.
et: ja Capulettiks kauemaks ma ei jää!

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Shall I hear more, or shall I speak at this?
et: Kas peaksin veel kuulama või selle peale rääkima?

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Juliet has disconnected
et: Julia lahkus

en: Preferences
et: Eelistused

en: Show groups
et: Gruppide kuvamine

en: Show account balances
et: Konto seisu kuvamine

en: Contact List
et: Kontaktide nimekiri

en: Start chats in:
et: Jututoad asuvad:

en: new ta_bs
et: uutel _kaartidel

en: new _windows
et: uutes _akendes

en: Show _smileys as images
et: _Tujunägusid näidatakse piltidena

en: Show contact _list in rooms
et: Jututubades näidatakse kontaktide _loendit

en: Log conversations
et: Vestluseid logitakse

en: Display incoming events in the notification area
et: Sissetulevaid sündmuseid kuvatakse teatealal

en: _Automatically connect on startup
et: _Käivitumisel ühendutakse automaatselt

en: Behavior
et: Käitumine

en: General
et: Üldine

en: _Enable bubble notifications
et: _Teatemullid on lubatud

en: Disable notifications when _away or busy
et: _Eemal- või hõivatud oleku korral on teated keelatud

en: Enable notifications when the _chat is not focused
et: _Fokuseerimata jututoa teated on lubatud

en: Enable notifications when a contact comes online
et: Teatatakse kontakti sisenemisest

en: Enable notifications when a contact goes offline
et: Teatatakse kontakti väljumisest

en: Notifications
et: Teavitamisviisid

en: _Enable sound notifications
et: _Heliteated on lubatud

en: Disable sounds when _away or busy
et: _Eemal- või hõivatud oleku korral on helid keelatud

en: Play sound for events
et: Helisid esitatakse järgnevate sündmuste puhul

en: Sounds
et: Helid

en: Use _echo cancellation to improve call quality
et: _Kaja vähendamine kõne kvaliteedi parendamiseks

en: Echo cancellation helps to make your voice sound clearer to the other person, but may cause problems on some computers. If you or the other person hear strange noises or glitches during calls, try turning echo cancellation off and restarting the call.
et: Kaja vähendamine teeb sinu hääle teiste jaoks puhtamaks, kuid võib põhjustada probleeme mõnedel arvutitel. Kui sina või teine kõne osapool kuuleb imelikku müra või krõpse kõne ajal, proovi kaja vähendamine välja lülitada ja helista uuesti.

en: _Publish location to my contacts
et: _Minu asukoht avaldatakse kontaktidele

en: Reduced location accuracy means that nothing more precise than your city, state and country will be published.  GPS coordinates will be accurate to 1 decimal place.
et: Vähendatud asukoha täpsuse korral avaldatakse ainult linn, maakond ja riik. GPSi laius- ja pikkuskraadid ümardatakse kümnendkohani.

note: To translators: The longitude and latitude are rounded to closest 0,1 degrees, so for example 146,2345° is rounded to round(146,2345*10)/10 = 146,2 degrees.
en: _Reduce location accuracy
et: _Asukoha täpsust vähendatakse

en: Privacy
et: Privaatsus

en: The list of languages reflects only the languages for which you have a dictionary installed.
et: Keelte nimekiri kajastab ainult neid keeli, mille jaoks on paigaldatud sõnastik.

en: Enable spell checking for languages:
et: Õigekirjakontroll on lubatud järgmistele keeltele:

en: Spell Checking
et: Õigekirjakontroll

en: Chat Th_eme:
et: Vestluse _teema:

en: Themes
et: Teemad

en: Provide Password
et: Parooli sisestamine

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: You need to set up an account to see contacts here.
et: Siin kontaktide nägemiseks pead mõne konto seadistama.

en: Sorry, %s accounts can’t be used until your %s software is updated.
et: Vabandust, %s kontosid ei saa kasutada enne, kui sinu %s tarkvara on uuendatud.

note: translators: %s is an account name like 'Facebook' or 'Google Talk'
en: %s account requires authorisation
et: Teenuse %s konto jaoks on vajalik autoriseerimine

en: Online Accounts
et: Veebikontod

en: Update software…
et: Tarkvara uuendamine…

en: Reconnect
et: Ühendu uuesti

en: Edit Account
et: Konto redigeerimine

en: Close
et: Sulge

en: Top up account
et: Lisa kontole raha

en: You need to enable one of your accounts to see contacts here.
et: Siin kontaktide nägemiseks pead lubama vähemalt ühe oma kontodest.

note: translators: argument is an account name
en: You need to enable %s to see contacts here.
et: Pead lubama %s konto, et näha siin kontakte.

en: Change your presence to see contacts here
et: Muuda oma nähtavust, et näha siin kontakte

en: No match found
et: Vastavust ei leitud

en: You haven't added any contacts yet
et: Sa pole ühtegi kontakti veel lisanud

en: No online contacts
et: Ükski kontakt pole ühendatud

en: _New Conversation…
et: _Uus vestlus…

en: New _Call…
et: Uus _kõne…

en: Contacts
et: Kontaktid

en: _Add Contacts…
et: Lisa _kontakte…

en: _Search for Contacts…
et: _Otsi kontakte…

en: _Blocked Contacts
et: _Blokitud kontaktid

en: _Rooms
et: _Toad

en: _Join…
et: Ü_hine…

en: Join _Favorites
et: Ühine _lemmiktubadega

en: _Manage Favorites
et: _Lemmiktubade haldamine

en: _File Transfers
et: _Failiülekanded

en: _Accounts
et: _Kontod

en: P_references
et: _Eelistused

en: Help
et: Abi

en: About
et: Rakendusest

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Go _Online
et: _Loo ühendus

en: Show _Offline Contacts
et: _Näidatakse ühendamata sõpru

en: Status
et: Olek

en: Done
et: Valmis

en: Please enter your account details
et: Palun sisesta oma konto andmed

en: Edit %s account options
et: Muuda %s konto valikuid

en: Integrate your IM accounts
et: Integreeri oma IM kontod
