empathy - en to he translation catalogue (658 entries)

en: IM Client
he: לקוח מסרים מידיים

en: Empathy Internet Messaging
he: ‏Empathy מסרים מידיים

en: Chat on Google Talk, Facebook, MSN and many other chat services
he: ניתן לשוחח דרך Google Talk,‏ Facebook,‏ MSN ושירותי שיחה רבים נוספים

en: chat;talk;im;message;irc;voip;gtalk;facebook;jabber;
he: שיחה;דיבור;דיון;im;הודעה;irc;voip;gtalk;facebook;jabber;

en: Empathy is the official instant messaging application of the GNOME desktop environment.  Empathy can connect to AIM, MSN, Jabber (including Facebook and Google Talk), IRC, and many other messaging networks. You can chat with text, make audio and video calls, or even transfer files, depending on what your contact’s chat application allows.
he: ‏Empathy הוא יישום המסרים המידיים הרשמי של סביבת שולחן העבודה GNOME. ‏Empathy יכול להתחבר ל־AIM, MSN, Jabber (כולל Facebook ו־Goggle Talk), ‏IRC ועוד הרבה רשתות העברת מסרים. ניתן לשוחח עם טקסט, לבצע שיחות קוליות ושיחות וידאו, או אפילו להעביר קבצים, בהתאם למה שמאפשר יישום הצ׳אט של אנשי הקשר שלך.

en: Empathy provides integrated messaging for the GNOME desktop, so you’ll never miss a message.  You can respond to your contacts without even having to open Empathy!
he: ‏Empathy מספק שילוב הודעות עבור שולחן העבודה GNOME, כך שלעולם לא תוחמץ הודעה. ניתן לענות לאנשי הקשר שלך אפילו בלי לפתוח את Empathy!

en: Camera position
he: מיקום המצלמה

en: No reason was specified
he: לא צוינה סיבה

en: The change in state was requested
he: התבקש שינוי המצב

en: You canceled the file transfer
he: ביטלת את ההעברה

en: The other participant canceled the file transfer
he: המשתתף האחר ביטל את העברת הקובץ

en: Error while trying to transfer the file
he: התרחשה שגיאה בזמן ניסיון העברת הקובץ

en: The other participant is unable to transfer the file
he: המשתתף האחר לא יכול להעביר את הקובץ

en: Unknown reason
he: סיבה לא ידועה

en: File transfer completed, but the file was corrupted
he: העברת קובץ הושלמה, אך הקובץ היה פגום

en: File transfer not supported by remote contact
he: העברת קבצים לא נתמכת על ידי איש הקשר המרוחק

en: The selected file is not a regular file
he: הקובץ הנבחר אינו קובץ רגיל

en: The selected file is empty
he: הקובץ הנבחר ריק

en: Missed call from %s
he: שיחה שלא נענתה מאת %s

note: Translators: this is an outgoing call, e.g. 'Called Alice'
en: Called %s
he: התקשרת ל%s

en: Call from %s
he: שיחה מאת %s

en: Available
he: זמין

en: Busy
he: עסוק

en: Away
he: מרוחק

en: Invisible
he: בלתי נראה

en: Offline
he: לא מחובר

[ctx: presence]
note: translators: presence type is unknown
en: Unknown
he: לא ידוע

en: No reason specified
he: לא צויינה סיבה

en: Status is set to offline
he: המצב מוגדר כמנותק

en: Network error
he: שגיאת רשת

en: Authentication failed
he: האימות נכשל

en: Encryption error
he: שגיאת הצפנה

en: Name in use
he: השם בשימוש

en: Certificate not provided
he: לא סופקה תעודה

en: Certificate untrusted
he: התעודה אינה מאובטחת

en: Certificate expired
he: התעודה לא תקפה

en: Certificate not activated
he: התעודה אינה פעילה

en: Certificate hostname mismatch
he: שם המארח בתעודה לא תואם

en: Certificate fingerprint mismatch
he: טביעת האצבע של התעודה אינה תואמת

en: Certificate self-signed
he: תעודה בחתימה עצמית

en: Certificate error
he: שגיאת תעודה

en: Encryption is not available
he: אין הצפנה זמינה

en: Certificate is invalid
he: התעודה שגויה

en: Connection has been refused
he: החיבור נתקל בסירוב

en: Connection can't be established
he: לא ניתן לקיים את החיבור

en: Connection has been lost
he: החיבור נקטע

en: This account is already connected to the server
he: חשבון זה כבר מחובר לשרת

en: Connection has been replaced by a new connection using the same resource
he: החיבור הוחלף בחיבור חדש באמצעות אותו המשאב

en: The account already exists on the server
he: החשבון כבר קיים בשרת

en: Server is currently too busy to handle the connection
he: השרת עסוק מכדי לטפל בחיבור

en: Certificate has been revoked
he: התעודה נשללה

en: Certificate uses an insecure cipher algorithm or is cryptographically weak
he: התעודה משתמשת באלגוריתם הצפנה בלתי מאובטח או שהוא חלש מבחינה קריפטוגרפית

en: The length of the server certificate, or the depth of the server certificate chain, exceed the limits imposed by the cryptography library
he: אורך אישור האבטחה של השרת או עומק מחרוזת אישור האבטחה של השרת חורגים מהמגבלות שהוצבו על ידי ספריית ההצפנה

en: Your software is too old
he: התכנה שלך ישנה מדי

en: Internal error
he: שגיאה פנימית

en: All accounts
he: כל החשבונות

en: Click to enlarge
he: יש ללחוץ כדי להגדיל

en: Authentication failed for account <b>%s</b>
he: האימות עבור החשבון <b>%s</b> נכשל

en: Retry
he: ניסיון חוזר

en: Enter your password for account
    <b>%s</b>
he: נא להזין את הססמה לחשבון
    <b>%s</b>

note: remember password ticky box
en: Remember password
he: שמירת הססמה

en: There was an error starting the call
he: התחלת השיחה נכשלה

en: The specified contact doesn't support calls
he: איש הקשר המסוים הזה אינו תומך בשיחות

en: The specified contact is offline
he: איש הקשר המסוים הזה מנותק

en: The specified contact is not valid
he: איש הקשר המסוים הזה אינו תקני

en: Emergency calls are not supported on this protocol
he: אין תמיכה בשיחות חירום בפרוטוקול זה

en: You don't have enough credit in order to place this call
he: אין לך די אשראי כדי לבצע שיחה זו

en: Failed to open private chat
he: פתיחת צ׳אט פרטי נכשלה

en: Topic not supported on this conversation
he: אין תמיכה בשימוש בנושא בדיון זה

en: You are not allowed to change the topic
he: אין לך הרשאה לשנות את הנושא

en: Invalid contact ID
he: מזהה איש קשר שגוי

en: /clear: clear all messages from the current conversation
he: /clear: פינוי כל ההודעות מהדיון הנוכחי

en: /topic <topic>: set the topic of the current conversation
he: /topic <נושא>:‎ הגדרת נושא השיחה הנוכחית

en: /join <chat room ID>: join a new chat room
he: /join <זיהוי החדר>:‎ הצטרפות לחדר צ׳אט חדש

en: /j <chat room ID>: join a new chat room
he: /j <זיהוי החדר>:‎ הצטרפות לחדר צ׳אט חדש

en: /part [<chat room ID>] [<reason>]: leave the chat room, by default the current one
he: /part [<זיהוי החדר>]‎ [<סיבה>]:‎ עזיבת ערוץ הצ׳אט, הנוכחי הוא בררת המחדל

en: /query <contact ID> [<message>]: open a private chat
he: /query <זיהוי איש הקשר> ‎[<הודעה>]:‎ פתיחת צ׳אט אישי

en: /msg <contact ID> <message>: open a private chat
he: /msg <זיהוי איש הקשר>‎ <הודעה>:‎ פתיחת צ׳אט פרטי

en: /nick <nickname>: change your nickname on the current server
he: /nick <כינוי>:‎ שינוי הכינוי שלך בשרת הנוכחי

en: /me <message>: send an ACTION message to the current conversation
he: /me <הודעה>:‎ שליחת הודעת ACTION לדיון הנוכחי

en: /say <message>: send <message> to the current conversation. This is used to send a message starting with a '/'. For example: "/say /join is used to join a new chat room"
he: /say <הודעה>:‎ שליחת <הודעה> לדיון הנוכחי. פקודה זו משמשת לשליחת הודעות המתחילות ב־'/'. לדוגמה: "/say /join משמשת לצורך התחברות לחדר צ׳אט חדש"

en: /whois <contact ID>: display information about a contact
he: /whois <מזהה המשתמש>:‎ הצגת פרטים על איש הקשר

en: /help [<command>]: show all supported commands. If <command> is defined, show its usage.
he: /help [<פקודה>]:‎ הצגת כל הפקודות הנתמכות. אם יש הגדרה ל־<פקודה> יוצג אופן הפעלתה.

en: Usage: %s
he: שימוש: %s

en: Unknown command
he: פקודה לא ידועה

en: Unknown command; see /help for the available commands
he: פקודה בלתי מוכרת; יש לעיין ב־‎/help לצפייה בפקודות הזמינות

en: insufficient balance to send message
he: המאזן אינו מאפשר לשלוח הודעה

en: Error sending message '%s': %s
he: שגיאה בשליחת ההודעה '%s': ‏%s

en: Error sending message: %s
he: שגיאה בשליחת ההודעה: ‏%s

note: translators: error used when user doesn't have enough credit on his * account to send the message.
en: insufficient balance to send message. <a href='%s'>Top up</a>.
he: המאזן אינו מאפשר לשלוח הודעה. <a href='%s'>Top up</a>.

en: not capable
he: ללא יכולת

en: offline
he: לא מחובר

en: invalid contact
he: איש קשר שגוי

en: permission denied
he: הרשאה נאסרה

en: too long message
he: הודעה ארוכה מדי

en: not implemented
he: התכונה לא מומשה

en: unknown
he: לא ידוע

en: Topic:
he: נושא:

en: Topic set to: %s
he: הנושא הוגדר ל־: %s

en: Topic set by %s to: %s
he: הנושא הוגדר על ידי %s בתור: %s

note: No need to display this 'event' is no topic can be defined anyway
en: No topic defined
he: לא נקבע נושא

en: (No Suggestions)
he: (אין הצעות)

note: translators: %s is the selected word
en: Add '%s' to Dictionary
he: הוספת '%s' למילון

note: translators: first %s is the selected word, * second %s is the language name of the target dictionary
en: Add '%s' to %s Dictionary
he: הוספת '%s' למילון %s

en: Insert Smiley
he: הוספת חייכן

note: send button
en: _Send
he: _שליחה

note: Spelling suggestions
en: _Spelling Suggestions
he: הצעות _איות

en: Failed to retrieve recent logs
he: קבלת הדוחות האחרונים נכשלה

en: %s has disconnected
he: ‏%s התנתק

note: translators: reverse the order of these arguments * if the kicked should come before the kicker in your locale.
en: %1$s was kicked by %2$s
he: ‏%1$s סולק על ידי %2$s

en: %s was kicked
he: ‏%s סולק

note: translators: reverse the order of these arguments * if the banned should come before the banner in your locale.
en: %1$s was banned by %2$s
he: ‏%1$s נחסם על ידי %2$s

en: %s was banned
he: ‏%s נחסם

en: %s has left the room
he: ‏%s עזב את החדר

en: %s has joined the room
he: ‏%s הצטרף לחדר

en: %s is now known as %s
he: ‏%s נודע כעת בכינוי %s

note: We don't know if the incoming call has been accepted or not, so we * assume it hasn't and if it has, we'll set the proper status when * we get the new handler.
en: Disconnected
he: מנותק

note: Add message
en: Would you like to store this password?
he: האם ברצונך לאחסן ססמה זו?

en: Remember
he: שמירה

en: Not now
he: לא כעת

en: Wrong password; please try again:
he: ססמה שגויה; נא לנסות שוב:

note: Add message
en: This room is protected by a password:
he: חדר זה מוגן בססמה:

en: Join
he: הצטרפות

en: Connected
he: מחובר

en: Conversation
he: שיחה

en: Unknown or invalid identifier
he: המזהה אינו ידוע או שגוי

en: Contact blocking temporarily unavailable
he: חסימת אנשי קשר אינה זמינה כרגע

en: Contact blocking unavailable
he: חסימת אנשי קשר אינה זמינה

en: Permission Denied
he: ההרשאה נדחתה

en: Could not block contact
he: לא ניתן לחסום את איש הקשר

en: Edit Blocked Contacts
he: עריכת אנשי הקשר החסומים

note: Account and Identifier
en: Account:
he: חשבון:

en: Blocked Contacts
he: אנשי קשר חסומים

en: Remove
he: הסרה

note: Title
en: Search contacts
he: חיפוש בין אנשי הקשר

en: Search:
he: חיפוש:

en: _Add Contact
he: הוספת _איש קשר

en: No contacts found
he: לא נמצאו אנשי קשר

en: Contact search is not supported on this account
he: אין תמיכה בחיפוש משתמשים בחשבון זה

en: Your message introducing yourself:
he: ההודעה המציגה אותך:

en: Please let me see when you're online. Thanks!
he: נא לאפשר לי לראות מתי מצבך הוא מחובר. תודה!

en: Save Avatar
he: שמירת תמונה אישית

en: Unable to save avatar
he: לא ניתן לשמור תמונה אישית

en: Account
he: חשבון

note: Identifier to connect to Instant Messaging network
en: Identifier
he: מזהה

en: Alias
he: כינוי

en: Contact Details
he: פרטי איש קשר

en: Information requested…
he: התקבלה בקשת מידע…

en: <b>Location</b> at (date)
he: <b>מיקום</b> ב(תאריך)

en: Client Information
he: נתוני הלקוח

en: OS
he: מערכת הפעלה

en: Version
he: גרסה

en: Client
he: לקוח

en: Groups
he: קבוצות

en: Select the groups you want this contact to appear in.  Note that you can select more than one group or no groups.
he: יש לבחור את הקבוצות בהן אתה מעוניין שאיש קשר זה יופיע.  ניתן לבחור ביותר מקבוצה אחת או לא לבחור קבוצות בכלל.

en: _Add Group
he: הוס_פת קבוצה

[ctx: verb in a column header displaying group names]
en: Select
he: בחירה

en: Group
he: קבוצה

en: New Contact
he: איש קשר חדש

en: Block %s?
he: האם לחסום את %s?

en: Are you sure you want to block '%s' from contacting you again?
he: האם אכן ברצונך לחסום את אפשרות ההתקשרות של '%s' אליך?

en: The following identity will be blocked: | The following identities will be blocked:
he[0]: הזהות הבאה תיחסם:
he[1]: בעלי הזהות הבאים ייחסמו:

en: The following identity can not be blocked: | The following identities can not be blocked:
he[0]: לא ניתן לחסום את הזהות הבאה:
he[1]: לא ניתן לחסום את בעלי הזהות הבאים:

en: _Block
he: ח_סימה

en: _Report this contact as abusive | _Report these contacts as abusive
he[0]: _דיווח על משתמש זה כמטרד
he[1]: _דיווח על משתמשים אלה כמטרד

en: Edit Contact Information
he: עריכת פרטי איש קשר

note: Translators: the heading at the top of the Information dialogue
en: Linked Contacts
he: אנשי קשר מקושרים

en: gnome-contacts not installed
he: לא הותקנה התכנית gnome-contacts

en: Please install gnome-contacts to access contacts details.
he: נא להתקין את gnome-contacts כדי לגשת לפרטי אנשי הקשר.

en: Select account to use to place the call
he: נא לבחור את החשבון לשימוש לצורך ההתקשרות

en: Call
he: התקשרות

en: Mobile
he: סלולרי

en: Work
he: עבודה

en: HOME
he: בית

note: translators: first argument is a phone number like +32123456 and * the second one is something like 'home' or 'work'.
en: Call %s (%s)
he: שיחה %s ‏(%s)

note: translators: argument is a phone number like +32123456
en: Call %s
he: שיחה %s

en: _Block Contact
he: ח_סימת איש קשר

en: Remove from _Group '%s'
he: הסרה מה_קבוצה '%s'

en: Delete and _Block
he: מחיקה ו_חסימה

en: Do you really want to remove the contact '%s'?
he: להסיר את איש הקשר '%s'?

en: Do you really want to remove the linked contact '%s'? Note that this will remove all the contacts which make up this linked contact.
he: האם אכן ברצונך להסיר את איש הקשר המקושר '%s'? נא לשים לב שפעולה זו תסיר את כל אנשי הקשר המתאגדים לאיש קשר מקושר זה.

en: Removing contact
he: איש קשר מוסר

en: _Remove
he: ה_סרה

note: add chat button
en: _Chat
he: _צ׳אט

[ctx: menu item]
en: _Audio Call
he: שיחה _קולית

[ctx: menu item]
en: _Video Call
he: שיחת _וידאו

en: _Previous Conversations
he: שיחות _קודמות

en: Send File
he: שליחת קובץ

en: Share My Desktop
he: שיתוף שולחן העבודה שלי

en: Favorite
he: מועדף

en: Infor_mation
he: _מידע

[ctx: Edit individual (contextual menu)]
en: _Edit
he: ע_ריכה

note: send invitation
en: Inviting you to this room
he: מזמין/ה אותך לחדר זה

en: _Invite to Chat Room
he: ה_זמנה לחדר צ׳אט

en: _Add Contact…
he: הוספת _איש קשר…

en: Do you really want to remove the group '%s'?
he: האם להסיר את הקבוצה '%s'?

en: Removing group
he: הקבוצה מוסרת

en: Re_name
he: שנה _שם

en: Channels:
he: ערוצים:

en: Country ISO Code:
he: קוד המדינה בתקן ISO:

en: Country:
he: ארץ:

en: State:
he: מדינה:

en: City:
he: עיר:

en: Area:
he: אזור:

en: Postal Code:
he: מיקוד:

en: Street:
he: רחוב:

en: Building:
he: מבנה:

en: Floor:
he: קומה:

en: Room:
he: חדר:

en: Text:
he: טקסט:

en: Description:
he: תיאור:

en: URI:
he: כתובת:

en: Accuracy Level:
he: רמת דיוק:

en: Error:
he: שגיאה:

en: Vertical Error (meters):
he: סטייה אנכית (מטרים):

en: Horizontal Error (meters):
he: סטייה אופקית (מטרים):

en: Speed:
he: מהירות:

en: Bearing:
he: אזימוט:

en: Climb Speed:
he: מהירות הטיפוס:

en: Last Updated on:
he: עדכון אחרון ב־:

en: Longitude:
he: קו אורך:

en: Latitude:
he: קו רוחב:

en: Altitude:
he: גובה:

en: Location
he: מיקום

en: %B %e, %Y at %R UTC
he: ‏%B %e, %Y ב־‏%R ‏UTC

note: Alias
en: Alias:
he: כינוי:

note: Translators: Identifier to connect to Instant Messaging network
en: Identifier:
he: מזהה:

en: Linked contact containing %u contact | Linked contacts containing %u contacts
he[0]: איש קשר מקושר המכיל איש קשר אחד
he[1]: איש קשר מקושר המכיל %u אנשי קשר

en: <b>Location</b> at (date)
he: <b>מיקום</b> ב(תאריך)

en: Online from a phone or mobile device
he: בחיבור סלולרי או דרך התקן נייד

en: Empathy can automatically discover and chat with the people connected on the same network as you. If you want to use this feature, please check that the details below are correct.
he: באפשרות Empathy לגלות ולנהל צ׳אטים עם אנשים המחוברים לאותה הרשת כמוך. אם ברצונך להשתמש בתכונה זו, נא לבדוק שהפרטים שלהלן נכונים.

en: People nearby
he: אנשים בקרבתי

en: You can change these details later or disable this feature by choosing <span style="italic">Edit → Accounts</span> in the Contact List.
he: באפשרותך לשנות פרטים אלה מאוחר יותר או לנטרל תכונה זו על ידי בחירה ב<span style="italic">עריכה ← חשבונות</span> ברשימת אנשי הקשר.

en: History
he: היסטוריה

en: Show
he: הצגה

en: Search
he: חיפוש

en: Chat in %s
he: צ׳אט תחת %s

en: Chat with %s
he: צ׳אט עם %s

[ctx: A date with the time]
en: %A, %e %B %Y %X
he: %A %d ב%B %Y %X

note: Translators: this is an emote: '* Danielle waves'
en: <i>* %s %s</i>
he: * %s %s

en: %s second | %s seconds
he[0]: שנייה אחת
he[1]: %s שניות

en: %s minute | %s minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: %s דקות

en: Call took %s, ended at %s
he: השיחה ארכה %s, הסתיימה ב־%s

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

note: Translators: A date such as '23 May 2010' (strftime format)
en: %e %B %Y
he: ה־%e ב%B %Y

en: Anytime
he: כל זמן שהוא

en: Anyone
he: כל אחד

en: Who
he: מי

en: When
he: מתי

en: Anything
he: כל דבר

en: Text chats
he: צ׳אטים בטקסט

en: Calls
he: שיחות

en: Incoming calls
he: שיחות נכנסות

en: Outgoing calls
he: שיחות יוצאות

en: Missed calls
he: שיחות שלא נענו

en: What
he: מה

en: Are you sure you want to delete all logs of previous conversations?
he: האם אכן ברצונך למחוק את כל היומנים של הדיונים האחרונים שלך?

en: Clear All
he: מחיקת הכול

en: Delete from:
he: מחיקה עד מ־:

en: _File
he: _קובץ

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: Delete All History…
he: מחיקת כל ההיסטוריה…

en: Profile
he: פרופיל

en: Chat
he: צ׳אט

en: Video
he: וידאו

en: page 2
he: עמוד 2

en: <span size="x-large">Loading…</span>
he: <span size="x-large">בטעינה…</span>

en: What kind of chat account do you have?
he: אילו חשבונות יש לך?

en: Add new account
he: הוספת חשבון חדש

en: Enter a contact identifier or phone number:
he: יש להזין מזהה לאיש הקשר או מספר טלפון:

note: add video button
en: _Video Call
he: שיֹחת _וידאו

note: add audio button
en: _Audio Call
he: שיחה _קולית

note: Tweak the dialog
en: New Call
he: שיחה חדשה

en: The contact is offline
he: איש קשר זה מנותק

en: The specified contact is either invalid or unknown
he: איש הקשר המסוים הזה אינו תקני או שאינו מוכר

en: The contact does not support this kind of conversation
he: איש הקשר אינו תומך בסוג כזה של דיון

en: The requested functionality is not implemented for this protocol
he: התכונה המבוקשת אינה מיושמת בפרוטוקול זה

en: Could not start a conversation with the given contact
he: לא ניתן להתחיל את הדיון עם איש הקשר הנבחר

en: You are banned from this channel
he: גישתך נחסמה לערוץ זה

en: This channel is full
he: ערוץ זה מלא

en: You must be invited to join this channel
he: עליך לקבל הזמנה כדי להצטרף לערוץ זה

en: Can't proceed while disconnected
he: לא ניתן להמשיך בזמן ניתוק

en: Permission denied
he: ההרשאה נדחתה

en: There was an error starting the conversation
he: אירעה שגיאה בעת התחלת הדיון

note: Tweak the dialog
en: New Conversation
he: שיחה חדשה

en: Password Required
he: נדרשת ססמה

note: COL_STATUS_TEXT COL_STATE_ICON_NAME COL_STATE COL_DISPLAY_MARKUP COL_STATUS_CUSTOMISABLE COL_TYPE
en: Custom Message…
he: הודעה מותאמת אישית…

en: Edit Custom Messages…
he: עריכת ההודעות המותאמות אישית…

en: Click to remove this status as a favorite
he: יש ללחוץ כדי להסיר מצב זה מהמועדפים

en: Click to make this status a favorite
he: יש ללחוץ כדי להוסיף מצב זה למועדפים

note: Translators: %s is a status message like 'At the pub' for example
en: <b>Current message: %s</b>
    <small><i>Press Enter to set the new message or Esc to cancel.</i></small>
he: <b>הודעה נוכחית: %s</b>
    <small>יש ללחוץ על Enter כדי להגדיר הודעה חדשה או Esc כדי לבטל.</small>

en: Set status
he: הגדרת מצב

note: Custom messages
en: Custom messages…
he: הודעות מותאמות אישית…

en: _Match case
he: התאמת _רישיות

en: Find:
he: חיפוש:

en: _Previous
he: ה_קודמת

en: _Next
he: ה_בא

en: Mat_ch case
he: התאמת _רישיות

en: Phrase not found
he: הביטוי לא נמצא

en: Received an instant message
he: התקבלה הודעה מידית

en: Sent an instant message
he: שליחת הודעה מידית

en: Incoming chat request
he: בקשת צ׳אט נכנסת

en: Contact connected
he: איש קשר התחבר

en: Contact disconnected
he: איש קשר התנתק

en: Connected to server
he: מחובר לשרת

en: Disconnected from server
he: מנותק מהשרת

en: Incoming voice call
he: שיחה קולית נכנסת

en: Outgoing voice call
he: שיחה קולית פעילה

en: Voice call ended
he: שיחה קולית הסתיימה

en: Edit Custom Messages
he: עריכת הודעה מותאמת

en: Subscription Request
he: בקשת הצטרפות

en: %s would like permission to see when you are online
he: %s רוצה הרשאות לצפייה מתי המשתמש שלך מחובר

en: _Decline
he: _סירוב

en: _Accept
he: _קבלה

en: Message edited at %s
he: ההודעה נערכה ב־%s

en: Normal
he: רגיל

en: The identity provided by the chat server cannot be verified.
he: הזהות שסופקה על ידי שרת הצ׳אט אינה ניתנת לאימות.

en: The certificate is not signed by a Certification Authority.
he: אישור אבטחה זה אינו חתום על ידי רשות אישורי אבטחה.

en: The certificate has expired.
he: אישור האבטחה פג.

en: The certificate hasn't yet been activated.
he: אישור האבטחה לא הופעל.

en: The certificate does not have the expected fingerprint.
he: לאישור האבטחה אין את טביעת האצבע המצופה.

en: The hostname verified by the certificate doesn't match the server name.
he: שם המארח שצוין באישור האבטחה אינו תואם לשם השרת.

en: The certificate is self-signed.
he: אישור האבטחה נחתם עצמאית.

en: The certificate has been revoked by the issuing Certification Authority.
he: אישור האבטחה נשלל על ידי רשות אישורי האבטחה המנפיקה.

en: The certificate is cryptographically weak.
he: אישור אבטחה זה חלש מבחינת הצפנה.

en: The certificate length exceeds verifiable limits.
he: אורך אישור האבטחה חורג מהגבולות הניתנים לאימות.

en: The certificate is malformed.
he: אישור האבטחה פגום.

en: Expected hostname: %s
he: המארח הצפוי: %s

en: Certificate hostname: %s
he: מארח אישור האבטחה: %s

en: C_ontinue
he: המ_שך

en: Untrusted connection
he: חיבור מפוקפק

en: This connection is untrusted. Would you like to continue anyway?
he: חיבור זה אינו מהימן. האם ברצונך להמשיך בכל מקרה?

en: Remember this choice for future connections
he: יש לזכור בחירה זו עבור חיבורים עתידיים

en: Certificate Details
he: פרטי התעודה

en: Unable to open URI
he: לא ניתן לפתוח את הכתובת

en: Select a file
he: בחירת קובץ

en: Insufficient free space to save file
he: אין די מקום פנוי לשמירת הקובץ

en: %s of free space are required to save this file, but only %s is available. Please choose another location.
he: נדרשים %s של מקום פנוי כדי לשמור קובץ זה, אך ישנם רק %s פנויים. נא לבחור במיקום אחר.

en: Incoming file from %s
he: קובץ נכנס מ־%s

note: Copy Link Address menu item
en: _Copy Link Address
he: העתקת _מיקום הקישור

note: Open Link menu item
en: _Open Link
he: _פתיחת קישור

note: Inspector
en: Inspect HTML
he: ניתוח ה־HTML

en: Top Contacts
he: אנשי קשר מובילים

en: People Nearby
he: אנשים בקרבתי

en: Ungrouped
he: ללא קבוצה

note: Add a prefix explaining that something goes wrong when trying to * fetch contact's presence.
en: Server cannot find contact: %s
he: השרת לא יכול למצוא את איש הקשר: %s

en: An Instant Messaging client for GNOME
he: לקוח מסרים מיידיים עבור GNOME

en: Don't display any dialogs; do any work (eg, importing) and exit
he: אין להציג דו־שיח כלשהו; תתבצע פעולה כלשהי (לדוגמה יבוא) ולאחריה התכנית תסגר

en: Don't display any dialogs unless there are only "People Nearby" accounts
he: אין להציג תיבות דו־שיח כלשהן אלא אם כן ישנן חשבונות "אנשים בקרבתי"

en: Initially select given account (eg, gabble/jabber/foo_40example_2eorg0)
he: בחירת החשבון הנתון כבר בהתחלה (לדוגמה gabble/jabber/foo_40example_2eorg0)

en: - Empathy Accounts
he: - חשבונות Empathy

en: Empathy Accounts
he: חשבונות Empathy

note: The primary text of the dialog shown to the user when he is about to lose * unsaved changes
en: There are unsaved modifications to your %.50s account.
he: ישנם שינויים שלא נשמרו בחשבון ה־%.50s שלך.

note: The primary text of the dialog shown to the user when he is about to lose * an unsaved new account
en: Your new account has not been saved yet.
he: החשבון החדש שלך לא נשמר עדיין.

en: Connecting…
he: בהתחברות…

en: Offline — %s
he: לא מחובר — %s

en: Disconnected — %s
he: מנותק  — %s

en: Offline — No Network Connection
he: מנותק — אין חיבור לרשת

en: Unknown Status
he: מצב לא ידוע

en: This account has been disabled because it relies on an old, unsupported backend. Please install telepathy-haze and restart your session to migrate the account.
he: חשבון זה נוטרל כיוון שהוא נשען על מנגנון ישן שאינו נתמך עוד. נא להתקין את telepathy-haze ולצאת ולהיכנס לחשבון המשתמש שלך כדי לייבא את החשבון.

en: Offline — Account Disabled
he: מנותק — החשבון מנוטרל

en: Edit Connection Parameters
he: עריכת הגדרות החיבור

en: _Edit Connection Parameters…
he: _עריכת משתני החיבור…

en: Do you want to remove %.50s from your computer?
he: האם ברצונך להסיר את %.50s ממחשבך?

en: This will not remove your account on the server.
he: פעולה זו לא תסיר את חשבונך מהשרת.

en: You are about to select another account, which will discard
    your changes. Are you sure you want to proceed?
he: פעולה זו תוביל לבחירת חשבון אחר, מה שיבטל
    את השינויים שלך. האם להמשיך?

note: Menu item: to enabled/disable the account
en: _Enabled
he: מו_פעל

note: Menu item: Rename
en: Rename
he: שינוי שם

en: _Skip
he: _דילוג

en: _Connect
he: הת_חברות

en: You are about to close the window, which will discard
    your changes. Are you sure you want to proceed?
he: פעולה זו תסגור את החלון, מה שיבטל
    את השינויים שלך. האם להמשיך?

note: Tweak the dialog
en: Messaging and VoIP Accounts
he: חשבונות התכתבות ו־VoIP

en: Add…
he: הוספה…

en: _Import…
he: י_בוא…

en: Loading account information
he: פרטי איש הקשר נטענים

en: To add a new account, you first have to install a backend for each protocol you want to use.
he: על מנת להוסיף חשבון חדש עליך להתקין מנוע לכל פרוטוקול שבו ברצונך להשתמש.

en: No protocol backends installed
he: אין מנגנוני פרוטוקולים מותקנים

en:  - Empathy authentication client
he: - לקוח האימות של Empathy

en: Empathy authentication client
he: לקוח האימות של Empathy

en: Don't connect on startup
he: לא להתחבר בהפעלה

en: Don't display the contact list or any other dialogs on startup
he: אין להציג את רשימת אנשי הקשר או כל דו־שיח אחר בהפעלה

en: - Empathy IM Client
he: - לקוח המסרים המידיים Empathy

en: Error contacting the Account Manager
he: שגיאה ביצירת קשר עם מנהל החשבונות

en: There was an error while trying to connect to the Telepathy Account Manager. The error was:
    
    %s
he: אירעה שגיאה בעת ניסיון ההתחברות למנהל החשבונות של Telepathy. השגיאה הייתה:
    
    %s

en: In a call
he: בשיחה

en: - Empathy Audio/Video Client
he: - לקוח השמע/הווידאו Empathy

en: Empathy Audio/Video Client
he: לקוח השמע/הווידאו Empathy

en: %s just tried to call you, but you were in another call.
he: התקבלה בקשת שיחה מאת %s, אך באותו הזמן כבר היית בשיחה אחרת.

en: Incoming call
he: שיחה נכנסת

en: Incoming video call from %s
he: שיחת וידאו נכנסת מ־%s

en: Incoming call from %s
he: שיחה נכנסת מ־%s

en: Reject
he: דחייה

en: Answer
he: מענה

note: translators: Call is a noun and %s is the contact name. This string * is used in the window title
en: Call with %s
he: שיחה עם %s

en: The IP address as seen by the machine
he: כתובת ה־IP כפי שנראית על ידי המחשב

en: The IP address as seen by a server on the Internet
he: כתובת ה־IP כפי שנראית על ידי שרת באינטרנט

en: The IP address of the peer as seen by the other side
he: כתובת ה־IP כדי שנראית על ידי עמית מהצד השני

en: The IP address of a relay server
he: כתובת ה־IP של שרת הממסר

en: The IP address of the multicast group
he: כתובת ה־IP של קבוצת התשדורת

en: Unknown
he: לא ידוע

en: On hold
he: בהמתנה

en: Mute
he: השתק

en: Duration
he: משך

note: Translators: 'status - minutes:seconds' the caller has been connected
en: %s — %d:%02dm
he: %s — %d:%02d דק׳

en: Technical Details
he: פרטים טכניים

en: %s's software does not understand any of the audio formats supported by your computer
he: התכנה של %s אינה מבינה את מבני השמע הנתמכים על ידי המחשב שלך

en: %s's software does not understand any of the video formats supported by your computer
he: התכנה של %s אינה מבינה את מבני הווידאו הנתמכים על ידי המחשב שלך

en: Can't establish a connection to %s. One of you might be on a network that does not allow direct connections.
he: לא ניתן להפעיל את החיבור אל %s. כנראה אחד ממשתתפי השיחה מחובר לרשת שאינה מאפשרת חיבורים ישירים.

en: There was a failure on the network
he: אירעה שגיאה ברשת

en: The audio formats necessary for this call are not installed on your computer
he: מבני השמע הדרושים לקיום שיחה זו אינם מותקנים במחשבך

en: The video formats necessary for this call are not installed on your computer
he: מבני הווידאו הדרושים לקיום שיחה זו אינם מותקנים במחשבך

en: Something unexpected happened in a Telepathy component. Please <a href="%s">report this bug</a> and attach logs gathered from the 'Debug' window in the Help menu.
he: משהו בלתי צפוי ארע ברכיב של Telepathy. נא <a href="%s">לדווח על באג זה</a> ולהוסיף דוחות שנאספו מחלון 'ניפוי השגיאות' שבתפריט העזרה.

en: There was a failure in the call engine
he: אירעה שגיאה במנוע הקריאה

en: The end of the stream was reached
he: התזרים הגיע לסיומו

en: Can't establish audio stream
he: לא ניתן לקיים תזרים שמע

en: Can't establish video stream
he: לא ניתן לקיים תזרים וידאו

en: Your current balance is %s.
he: המאזן הנוכחי שלך הוא %s.

en: Sorry, you don’t have enough credit for that call.
he: אין לך מספיק אשראי כדי לבצע שיחה זו.

en: _Call
he: _שיחה

en: _Microphone
he: _מיקרופון

en: _Camera
he: מ_צלמה

en: _Settings
he: ה_גדרות

en: _View
he: _תצוגה

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Contents
he: _תכנים

en: _Debug
he: _ניפוי שגיאות

en: Swap camera
he: החלפת מצלמה

en: Minimise me
he: מזעור

en: Maximise me
he: הגדלה

en: Disable camera
he: נטרול המצלמה

en: Hang up
he: ניתוק

en: Hang up current call
he: ניתוק השיחה הנוכחית

en: Video call
he: שיחת וידאו

en: Start a video call
he: התחלה בשיחת וידאו

en: Start an audio call
he: התחלה בשיחת שמע

en: Show dialpad
he: הצגת מקשי חיוג

en: Display the dialpad
he: הצגת מקשי החיוג

en: Toggle video transmission
he: החלפת מצב העברת וידאו

en: Toggle audio transmission
he: החלפה בין העברה ואי העברה של שמע

en: Encoding Codec:
he: מקודד ההצפנה:

en: Decoding Codec:
he: מקודד הפענוח:

en: Remote Candidate:
he: מועמד מרוחק:

en: Local Candidate:
he: מועמד מקומי:

en: Audio
he: שמע

en: - Empathy Chat Client
he: - לקוח הצ׳אטים Empathy

en: Name
he: שם

en: Room
he: חדר

en: Auto-Connect
he: חיבור אוטומטי

en: Manage Favorite Rooms
he: ניהול חדרי שיחה מועדפים

en: Close this window?
he: האם לסגור חלון זה?

en: Closing this window will leave %s. You will not receive any further messages until you rejoin it.
he: סגירת חלון זה תגרום לעזיבת %s. לא יתקבלו עוד הודעות על להצטרפותך אליו מחדש.

en: Closing this window will leave a chat room. You will not receive any further messages until you rejoin it. | Closing this window will leave %u chat rooms. You will not receive any further messages until you rejoin them.
he[0]: סגירת חלון זה תוביל לעזיבת חדר הצ׳אט. לא יתקבלו עוד הודעות עד להתחברותך מחדש אליו.
he[1]: סגירת חלון זה תוביל לעזיבת %u חדרי הצ׳אט. לא יתקבלו עוד הודעות עד להתחברותך מחדש אליהם.

en: Leave %s?
he: האם לעזוב את %s?

en: You will not receive any further messages from this chat room until you rejoin it.
he: לא יתקבלו עוד הודעות מחדר צ׳אט זה עד להצטרפותך המחודשת אליו.

en: Close window
he: סגירת החלון

en: Leave room
he: עזיבת החדר

en: %s (%d unread) | %s (%d unread)
he[0]: ‏%s (אחת שלא נקראה)
he[1]: ‏%s ‏(%d שלא נקראו)

en: %s (and %u other) | %s (and %u others)
he[0]: ‏%s (ואחד נוסף)
he[1]: ‏%s (ו־%u נוספים)

en: %s (%d unread from others) | %s (%d unread from others)
he[0]: ‏%s (אחת שלא נקראה מאחרים)
he[1]: ‏%s (%d שלא נקראו מאחרים)

en: %s (%d unread from all) | %s (%d unread from all)
he[0]: ‏%s (אחת שלא נקראה מכולם)
he[1]: ‏%s (%d שלא נקראו מכולם)

en: Sending %d message | Sending %d messages
he[0]: נשלחת הודעה אחת
he[1]: נשלחות %d הודעות

en: Typing a message.
he: הודעה מוקלדת.

en: _Conversation
he: _שיחה

en: C_lear
he: ני_קוי

en: Insert _Smiley
he: הוספת _סמיילי

en: _Favorite Chat Room
he: _הוספת חדר הצ׳אט למועדפים

en: Notify for All Messages
he: התרעה עבור כל ההודעות

en: _Show Contact List
he: ה_צגת רשימת אנשי קשר

en: Invite _Participant…
he: הזמנת מ_שתתפים…

en: _Join Chat
he: ה_צטרפות לצ׳אט

en: Le_ave Chat
he: ע_זיבת הצ׳אט

en: C_ontact
he: איש _קשר

en: _Tabs
he: _לשוניות

en: _Previous Tab
he: ה_לשונית הקודמת

en: _Next Tab
he: ה_לשונית הבאה

en: _Undo Close Tab
he: ביטול _סגירת הלשונית

en: Move Tab _Left
he: הזזת הלשונית _שמאלה

en: Move Tab _Right
he: הזזת הלשונית _ימינה

en: _Detach Tab
he: _ניתוק הלשונית

en: Show a particular service
he: הצגת שירות מסוים

en: - Empathy Debugger
he: - מנפה השגיאות של Empathy

en: Empathy Debugger
he: מנפה השגיאות של Empathy

en: Save
he: שמירה

en: Pastebin link
he: קישור ל־Pastebin

en: Pastebin response
he: תגובה מ־Pastebin

en: Data too large for a single paste. Please save logs to file.
he: הנתונים גדולים מדי להדבקה אחת. נא לשמור את היומנים לקובץ.

en: Debug Window
he: חלון ניפוי שגיאות

en: Send to pastebin
he: שליחה ל־Pastebin

en: Pause
he: השהייה

en: Level
he: רמה

en: Debug
he: ניפוי שגיאות

en: Info
he: מידע

en: Message
he: הודעה

en: Warning
he: אזהרה

en: Critical
he: קריטי

en: Error
he: שגיאה

en: Even if they don't display passwords, logs can contain sensitive information such as your list of contacts or the messages you recently sent or received.
    If you don't want to see such information available in a public bug report, you can choose to limit the visibility of your bug to Empathy developers when reporting it by displaying the advanced fields in the <a href="https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=empathy">bug report</a>.
he: אפילו ללא הצגת ססמאות, יומנים עלולים להכיל מידע רגיש כגון אנשי הקשר שלך או ההודעות האחרונות ששלחת או קיבלת.
     אם לא תרצה לראות פרטים כאלה מופיעים בדיווח תקלה ציבורי, ניתן להגביל את טווח הצופים למפתחי Empathy בלבד בעת הדיווח על ידי הצגת השדות המתקדמים ב<a href="https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=empathy">דוח התקלה</a>.

en: Time
he: זמן

en: Domain
he: תחום

en: Category
he: קטגוריה

en: Level
he: רמה

en: The selected connection manager does not support the remote debugging extension.
he: מנהל החיבורים שנבחר אינו תומך בהרחבת ניפוי שגיאות מרחוק.

en: Incoming video call
he: שיחה קולית נכנסת

en: %s is video calling you. Do you want to answer?
he: ‏%s מתקשר אליך עם וידאו, האם ברצונך לענות?

en: %s is calling you. Do you want to answer?
he: ‏%s מתקשר אליך, האם ברצונך לענות?

en: _Reject
he: _דחייה

en: _Answer
he: _מענה

en: _Answer with video
he: מ_ענה עם וידאו

en: Room invitation
he: הזמנה לחדר

en: Invitation to join %s
he: הוזמנת להצטרף ל־%s

en: %s is inviting you to join %s
he: ‏%s מזמינך אותך להצטרף אל %s

en: _Join
he: ה_צטרפות

en: %s invited you to join %s
he: הוזמנת על ידי ‏%s להצטרף אל %s

en: You have been invited to join %s
he: הוזמנת להצטרף אל %s

en: Incoming file transfer from %s
he: העברת קבצים נכנסת מ־%s

en: Password required
he: נדרשת ססמה

en: 
    Message: %s
he: 
    הודעה: %s

[ctx: file transfer percent]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: %s of %s at %s/s
he: ‏%s מתוך %s ב־%s/ש׳

en: %s of %s
he: %s מתוך %s

note: translators: first %s is filename, second %s is the contact name
en: Receiving "%s" from %s
he: מתקבל הקובץ "%s" מ־%s

note: translators: first %s is filename, second %s is the contact name
en: Sending "%s" to %s
he: ‏"%s" נשלח אל "%s"

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: Error receiving "%s" from %s
he: ארעה שגיאה בקבלת הקובץ "%s" מ־%s

en: Error receiving a file
he: שגיאה בקבלת קובץ

en: Error sending "%s" to %s
he: שגיאה בשליחת הקובץ "%s" אל %s

en: Error sending a file
he: שגיאה בשליחת קובץ

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: "%s" received from %s
he: הקובץ "%s" התקבל מאת %s

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: "%s" sent to %s
he: הקובץ "%s" נשלח אל %s

en: File transfer completed
he: העברת קובץ הושלמה

en: Waiting for the other participant's response
he: בהמתנה לתגובה של משתתפים נוספים

en: Checking integrity of "%s"
he: השלמות של „%s“ נבדקת

en: Hashing "%s"
he: מתבצע גיבוב לקובץ „%s“

en: File
he: קובץ

en: Remaining
he: נותר

en: File Transfers
he: העברות קבצים

en: Remove completed, canceled and failed file transfers from the list
he: הסרת העברות קבצים שהושלמו, בוטלו או נכשלו מהרשימה

en: _Import
he: י_בוא

en: No accounts to import could be found. Empathy currently only supports importing accounts from Pidgin.
he: לא נמצאו חשבונות לייבוא. Empathy תומך כרגע בייבוא חשבונות מ־Pidgin בלבד.

en: Import Accounts
he: יבוא חשבונות

note: Translators: this is the header of a treeview column
en: Import
he: יבוא

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: Source
he: מקור

en: Invite Participant
he: הזמנת משתתפים

en: Choose a contact to invite into the conversation:
he: נא לבחור אנשי קשר להזמנה לדיון:

en: Invite
he: הזמנה

en: Chat Room
he: חדר צ׳אט

en: Members
he: חברים

en: Failed to list rooms
he: הצגת רשימת החדרים נכשלה

en: %s
    Invite required: %s
    Password required: %s
    Members: %s
he: %s
    נדרשת הזמנה: %s
    נדרשת ססמה: %s
    חברים: %s

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Join Room
he: הצטרפות לחדר

en: Enter the room name to join here or click on one or more rooms in the list.
he: יש להזין את שם החדר כדי להצטרף אליו או ללחוץ על חדר אחד או יותר מהרשימה.

en: _Room:
he: _חדר:

en: Enter the server which hosts the room, or leave it empty if the room is on the current account&apos;s server
he: יש להזין את כתובת השרת המארח את החדר, או להשאיר את השדה ריק אם החדר נמצא בשרת של החשבון הנוכחי

en: Enter the server which hosts the room, or leave it empty if the room is on the current account's server
he: יש להזין את כתובת השרת המארח את החדר, או להשאיר את השדה ריק אם החדר נמצא בשרת של החשבון הנוכחי

en: _Server:
he: _שרת:

en: Couldn't load room list
he: לא ניתן לטעון את רשימת החדרים

en: Room List
he: רשימת חדרים

en: Respond
he: תגובה

en: Answer with video
he: מענה עם וידאו

en: Decline
he: סירוב

en: Accept
he: אישור

note: translators: the 'Provide' button is displayed in a notification * bubble when Empathy is asking for an account password; clicking on it * brings the password popup.
en: Provide
he: הזנה

en: Message received
he: התקבלה הודעה

en: Message sent
he: הודעה נשלחה

en: New conversation
he: שיחה חדשה

en: Contact comes online
he: איש הקשר מתחבר

en: Contact goes offline
he: איש קשר מתנתק

en: Account connected
he: חשבון מחובר

en: Account disconnected
he: חשבון נותק

en: Language
he: שפה

note: translators: Contact name for the chat theme preview
en: Juliet
he: יוליה

note: translators: Contact name for the chat theme preview
en: Romeo
he: רומיאו

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: O Romeo, Romeo, wherefore art thou Romeo?
he: הו רומיאו, רומיאו, מן אין שבת רומיאו?

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Deny thy father and refuse thy name;
he: התכחש לאביך וסרב לשמו;

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Or if thou wilt not, be but sworn my love
he: או אם לא תסכים, אשבע לך באהבתי

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: And I'll no longer be a Capulet.
he: ולא אהיה עוד בת קפולט.

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Shall I hear more, or shall I speak at this?
he: האם דיברתי די או שמא אוסיף לדבר?

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Juliet has disconnected
he: יוליה התנתקה

en: Preferences
he: העדפות

en: Show groups
he: הצגת קבוצות

en: Show account balances
he: הצגת מאזני החשבונות

en: Contact List
he: רשימת אנשי קשר

en: Start chats in:
he: הפעלת צ׳אטים ב־:

en: new ta_bs
he: _לשוניות חדשות

en: new _windows
he: _חלונות חדשים

en: Show _smileys as images
he: הצגת _סמיילים כתמונות

en: Show contact _list in rooms
he: הצגת _רשימת אנשי קשר בחדרים

en: Log conversations
he: רישום השיחות

en: Display incoming events in the notification area
he: הצגת אירועים נכנסים באזור הדיווחים

en: _Automatically connect on startup
he: התחברות _אוטומטית עם ההפעלה

en: Behavior
he: התנהגות

en: General
he: כללי

en: _Enable bubble notifications
he: ה_פעלת התרעות בתוך בועה

en: Disable notifications when _away or busy
he: ביטול התרעות בזמן מצב _מרוחק או עסוק

en: Enable notifications when the _chat is not focused
he: לאפשר התרעות כאשר חלון ה_צ׳אט אינו ממוקד

en: Enable notifications when a contact comes online
he: הפעלת התרעות כאשר איש קשר מתחבר

en: Enable notifications when a contact goes offline
he: הפעלת התרעות כאשר איש קשר מתנתק

en: Notifications
he: התרעות

en: _Enable sound notifications
he: ה_פעלת התרעות קוליות

en: Disable sounds when _away or busy
he: ביטול צלילים בזמן מצב _מרוחק או עסוק

en: Play sound for events
he: השמעת צליל עבור אירועים

en: Sounds
he: צלילים

en: Use _echo cancellation to improve call quality
he: שימוש ב_ביטול הד כדי לשפר את איכות השיחה

en: Echo cancellation helps to make your voice sound clearer to the other person, but may cause problems on some computers. If you or the other person hear strange noises or glitches during calls, try turning echo cancellation off and restarting the call.
he: ביטול ההד הופך את השיחות הקוליות שלך לצלולות יותר עבור הצד השני אך עלולות לגרום לתקלות במספר מחשבים. אם בצד שלך או בצד השני נשמעים רעשים מוזרים או קטיעות במהלך השיחה כדאי לנסות לכבות את ביטול ההד ולהתחיל בשיחה מחדש.

en: _Publish location to my contacts
he: _פרסום המיקום שלי לאנשי הקשר שלי

en: Reduced location accuracy means that nothing more precise than your city, state and country will be published.  GPS coordinates will be accurate to 1 decimal place.
he: הפחתת רמת הדיוק של המיקום אומרת שהמידע המדויק ביותר שיפורסם הוא העיר, המדינה והארץ שלך. הדיוק של נקודות ציון מ־GPS יהיו עם מספר עשרוני 1.

note: To translators: The longitude and latitude are rounded to closest 0,1 degrees, so for example 146,2345° is rounded to round(146,2345*10)/10 = 146,2 degrees.
en: _Reduce location accuracy
he: ה_פחתת דיוק המיקום

en: Privacy
he: פרטיות

en: The list of languages reflects only the languages for which you have a dictionary installed.
he: ברשימת השפות מוצגות שפות שעבורן מותקנים אצלך מילונים.

en: Enable spell checking for languages:
he: הפעלת בדיקת איות עבור השפות:

en: Spell Checking
he: בדיקת איות

en: Chat Th_eme:
he: ער_כת עיצוב לצ׳אט:

en: Variant:
he: הגוון:

en: Themes
he: ערכות נושא

en: Provide Password
he: הזנת ססמה

en: Disconnect
he: ניתוק

en: You need to set up an account to see contacts here.
he: עליך להגדיר חשבון כדי שיופיעו כאן אנשי קשר.

en: Sorry, %s accounts can’t be used until your %s software is updated.
he: לא ניתן להשתמש בחשבונות %s עד שהתכנה %s תעודכן, עמך הסליחה.

note: translators: %s is an account name like 'Facebook' or 'Google Talk'
en: %s account requires authorisation
he: חשבון ה־%s דורש אימות

en: Online Accounts
he: חשבונות מקוונים

en: Update software…
he: התכנה מתעדכנת…

en: Reconnect
he: התחברות מחדש

en: Edit Account
he: עריכת חשבון

en: Close
he: סגירה

en: Top up account
he: חשבון Top up

en: You need to enable one of your accounts to see contacts here.
he: עליך להפעיל את אחד החשבונות שלך כדי שיופיעו כאן אנשי קשר.

note: translators: argument is an account name
en: You need to enable %s to see contacts here.
he: עליך להפעיל את %s כדי שיופיעו כאן אנשי קשר.

en: Change your presence to see contacts here
he: שינוי הנוכחות שלך כדי לצפות באנשי קשר להלן

en: No match found
he: לא נמצאה התאמה

en: You haven't added any contacts yet
he: לא הוספת אנשי קשר עדיין

en: No online contacts
he: אין אנשי קשר מחוברים

en: _New Conversation…
he: _שיחה חדשה…

en: New _Call…
he: _שיחה חדשה…

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: _Add Contacts…
he: הוספת _אנשי קשר…

en: _Search for Contacts…
he: _חיפוש אחר אנשי קשר…

en: _Blocked Contacts
he: אנשי קשר _חסומים

en: _Rooms
he: _חדרים

en: _Join…
he: ה_צטרפות…

en: Join _Favorites
he: _צירוף למועדפים

en: _Manage Favorites
he: ניהול המו_עדפים

en: _File Transfers
he: העברות _קבצים

en: _Accounts
he: _חשבונות

en: P_references
he: העד_פות

en: Help
he: עזרה

en: About
he: על אודות

en: _Quit
he: יצי_אה

en: Account settings
he: הגדרות החשבון

en: Go _Online
he: הת_חברות

en: Show _Offline Contacts
he: הצגת אנשי קשר שאינם _מחוברים

en: Status
he: מצב

en: Done
he: בוצע

en: Please enter your account details
he: נא להזין את פרטי החשבון שלך

en: Edit %s account options
he: עריכת אפשרויות חשבון ה־%s

en: Integrate your IM accounts
he: שילוב חשבונות המסרים המידיים שלך
