master - en to kk translation catalogue (237 entries)

en: IM Client
kk: Жедел хабарласу қолданбасы

en: Empathy Internet Messaging
kk: Empathy интернет хабарласулары

en: Show offline contacts
kk: Желіде еместерді көрсету

en: Hide main window
kk: Басты терезені жасыру

en: Hide the main window.
kk: Басты терезені жасыру.

en: Use notification sounds
kk: Хабарлау дыбыстарын ойнату

en: Character to add after nickname when using nick completion (tab) in group chat.
kk: Топтық чатта ник аттарын автотолықтыру (tab пернесі) қолдану кезінде ник атының артына қосылатын таңба.

en: Camera device
kk: Камера құрылғысы

en: No reason was specified
kk: Себебі көрсетілмеген

en: Unknown reason
kk: Себебі белгісіз

en: Call from %s
kk: Қоңырау: %s

en: Available
kk: Бар

en: Busy
kk: Бос емес

en: Away
kk: Кетіп қалған

en: Invisible
kk: Жасырын

en: Offline
kk: Желіде емес

[ctx: presence]
note: translators: presence type is unknown
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Status is set to offline
kk: Қалып-күй желіде емес етіп орнатылды

en: Network error
kk: Желілік қате

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз

en: Encryption error
kk: Шифрлеу қатесі

en: Certificate not provided
kk: Сертификат ұсынылмады

en: Certificate untrusted
kk: Сертификат сенімсіз

en: Certificate expired
kk: Сертификат мерзімі біткен

en: Certificate not activated
kk: Сертификат белсендірілмеген

en: Certificate hostname mismatch
kk: Сертификаттың хост аты сәйкес емес

en: Certificate fingerprint mismatch
kk: Сертификаттың баспасы сәйкес емес

en: Certificate self-signed
kk: Өздігінен қолтаңбасы бар сертификат

en: Certificate error
kk: Сертификат қатесі

en: Encryption is not available
kk: Шифрлеу қолжетерсіз

en: Certificate is invalid
kk: Сертификат дұрыс емес

en: Connection has been refused
kk: Сертификат тайдырылды

en: Connection can't be established
kk: Байланысты орнату мүмкін емес

en: Connection has been lost
kk: Байланыс жоғалтылды

en: This account is already connected to the server
kk: Бұл тіркелгі серверге байланысқан болып тұр

en: Connection has been replaced by a new connection using the same resource
kk: Байланыс дәл сол ресурсты қолданып, жаңа байланыспен алмастырылды

en: The account already exists on the server
kk: Бұл тіркелгі серверде бар болып тұр

en: Server is currently too busy to handle the connection
kk: Сервер бұл байланысты өңдеу үшін тым бос емес

en: Certificate has been revoked
kk: Сертификат қайта шақырылған

en: Certificate uses an insecure cipher algorithm or is cryptographically weak
kk: Сертификат қауіпсіз емес шифрлеу алгоритмін қолдануда немесе криптографиялы әлсіз

en: The length of the server certificate, or the depth of the server certificate chain, exceed the limits imposed by the cryptography library
kk: Сервер сертификатының ұзындығы, не ол сертификат тізбегінің ұзындығы криптографиялық жинақ ұсына алатын шегінен асып тұр

en: Internal error
kk: Ішкі қате

en: All accounts
kk: Барлық тіркелгілер

en: Retry
kk: Қайталау

note: remember password ticky box
en: Remember password
kk: Парольді еске сақтау

en: Unknown command
kk: Белгісіз команда

en: Error sending message: %s
kk: Хабарламаны жіберу сәтсіз: %s

en: unknown
kk: белгісіз

note: send button
en: _Send
kk: _Жіберу

en: %s is now known as %s
kk: %s енді %s ретінде белгілі

note: We don't know if the incoming call has been accepted or not, so we * assume it hasn't and if it has, we'll set the proper status when * we get the new handler.
en: Disconnected
kk: Ажыратылған

en: Remember
kk: Еске сақтау

en: Connected
kk: Байланысқан

note: Account and Identifier
en: Account:
kk: Тіркелгі:

en: Remove
kk: Өшіру

en: Account
kk: Тіркелгі

note: Identifier to connect to Instant Messaging network
en: Identifier
kk: Анықтағыш

en: Alias
kk: Балама аты

en: Version
kk: Нұсқасы

en: Client
kk: Клиент

[ctx: verb in a column header displaying group names]
en: Select
kk: Таңдау

en: Group
kk: Топ

en: New Contact
kk: Жаңа контакт

en: Call
kk: Қоңырау

en: Mobile
kk: Мобильді

en: Work
kk: Жұмыс

en: _Remove
kk: Ө_шіру

note: add chat button
en: _Chat
kk: _Чат

en: Send File
kk: Файл жіберу

[ctx: Edit individual (contextual menu)]
en: _Edit
kk: Тү_зету

en: Re_name
kk: Аты_н ауыстыру

en: Channels:
kk: Арналар:

en: Country:
kk: Ел:

en: State:
kk: Күйі:

en: City:
kk: Қала:

en: Text:
kk: Мәтін:

en: Description:
kk: Ан&ықтамасы:

en: Error:
kk: Қате:

en: Speed:
kk: Жылдамдық:

en: Location
kk: Орналасуы

en: Empathy can automatically discover and chat with the people connected on the same network as you. If you want to use this feature, please check that the details below are correct.
kk: Empathy сізбен бірге бір желіде орналасқан адамдарды автотауып, олармен хабарласуды мүмкін етеді. Бұл мүмкіндікті қолданғыңыз келсе, төмендегі деректерді толтырып, тексеріңіз.

en: You can change these details later or disable this feature by choosing <span style="italic">Edit → Accounts</span> in the Contact List.
kk: Болашақта бұл деректерді өзгерту не бұл мүмкіндікті сөндіру үшін контакттар тізімінен <span style="italic">Түзету → Тіркелгілер</span> мәзірін ашыңыз.

en: History
kk: Тарихы

en: Show
kk: Көрсету

en: Search
kk: Іздеу

en: %s minute | %s minutes
kk[0]: %s минут

en: Today
kk: Бүгін

en: Yesterday
kk: Кеше

en: When
kk: Қашан

en: What
kk: Не

en: Clear All
kk: Барлығын тазарту

en: _File
kk: _Файл

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: Profile
kk: Профиль

en: Chat
kk: Чат

en: Video
kk: Видео

en: page 2
kk: бет 2

en: <span size="x-large">Loading…</span>
kk: <span size="x-large">Жүктелуде…</span>

en: What kind of chat account do you have?
kk: Сізде тіркелгінің қай түрі бар?

en: Add new account
kk: Жаңа тіркелгіні қосу

note: add video button
en: _Video Call
kk: _Видео қоңырау

note: add audio button
en: _Audio Call
kk: _Аудио қоңырау

note: Tweak the dialog
en: New Call
kk: Жаңа қоңырау

en: The contact is offline
kk: Контакт желіде емес

en: Permission denied
kk: Рұқсат етілмеген

en: Password Required
kk: Пароль керек

en: Find:
kk: Іздеу:

en: _Previous
kk: А_лдыңғы

en: _Next
kk: _Келесі

en: Mat_ch case
kk: _Регистрді ескеру

en: %s would like permission to see when you are online
kk: %s сіз қашан желіде болатыныңызды білу құқығын сұрап тұр

en: _Decline
kk: Та_йдыру

en: _Accept
kk: Қ_абылдау

en: Normal
kk: Қалыпты

en: The certificate has expired.
kk: Сертификат мерзімі біткен.

en: C_ontinue
kk: Жа_лғастыру

en: Select a file
kk: Файлды таңдаңыз

note: Open Link menu item
en: _Open Link
kk: Сі_лтемені ашу

en: Ungrouped
kk: Топталмаған

note: Add a prefix explaining that something goes wrong when trying to * fetch contact's presence.
en: Server cannot find contact: %s
kk: Сервер контактты таба алмады: %s

en: An Instant Messaging client for GNOME
kk: GNOME үшін жедел хабарласу клиенті

en: - Empathy Accounts
kk: - Empathy тіркелгілері

en: Empathy Accounts
kk: Empathy тіркелгілері

en: Connecting…
kk: Байланысу…

en: Offline — %s
kk: Желіде емес — %s

en: Disconnected — %s
kk: Байланыспаған — %s

en: Unknown Status
kk: Қалып-күйі белгісіз

note: Menu item: to enabled/disable the account
en: _Enabled
kk: Іске қ_осулы

note: Menu item: Rename
en: Rename
kk: Атын өзгерту

en: _Skip
kk: А_ттап кету

en: _Connect
kk: Ба_йланысу

note: Tweak the dialog
en: Messaging and VoIP Accounts
kk: Хабарламалар және VoIP тіркелгілері

en: Add…
kk: Қосу…

en: _Import…
kk: _Импорттау…

en: Reject
kk: Тайдыру

en: Answer
kk: Жауап

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Mute
kk: Дыбысын өшіру

en: Duration
kk: Ұзақтығы

en: _Settings
kk: Ба_птаулар

en: _View
kk: _Түрі

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _Debug
kk: Жө_ндеу

en: Audio
kk: Аудио

en: Name
kk: Аты

en: Room
kk: Бөлме:

en: %s (%d unread) | %s (%d unread)
kk[0]: %s (%d оқылмаған)

en: _Conversation
kk: Сөйле_су

en: C_lear
kk: Та_зарту

en: _Tabs
kk: Б_еттер

en: _Previous Tab
kk: А_лдыңғы бет

en: _Next Tab
kk: _Келесі бет

en: Move Tab _Left
kk: Бетті со_лға жылжыту

en: Move Tab _Right
kk: Бетті _оңға жылжыту

en: _Detach Tab
kk: Бетті бө_ліп жіберу

en: Save
kk: Сақтау

en: Pause
kk: Аялдату

en: Level
kk: Деңгейі

en: Debug
kk: Жөндеу

en: Info
kk: Мәлімет

en: Message
kk: Хабарлама

en: Warning
kk: Ескерту

en: Critical
kk: Критикалық

en: Error
kk: Қате

en: Time
kk: Уақыты

en: Domain
kk: Домен

en: Category
kk: Санат

en: Level
kk: Деңгей

en: _Reject
kk: Та_йдыру

en: %s is inviting you to join %s
kk: %s сізді %s ішіне қосылуды шақырады

en: Password required
kk: Пароль керек

[ctx: file transfer percent]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: File transfer completed
kk: Файлдармен алмасу аяқталды

en: File
kk: Файл

en: File Transfers
kk: Файлдармен алмасулар

en: _Import
kk: _Импорт

note: Translators: this is the header of a treeview column
en: Import
kk: Импорт

en: Protocol
kk: Хаттама

en: Source
kk: Бастапқы код

en: Invite
kk: Шақыру

en: Members
kk: Мүшелер

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Join Room
kk: Чат бөлмесіне кіру

en: _Room:
kk: Бөл_ме:

en: _Server:
kk: _Сервер:

en: Decline
kk: Қабылдамау

en: Accept
kk: Қабылдау

en: Message received
kk: Хабарлама алынды

en: Message sent
kk: Хабарлама жіберілді

en: Account connected
kk: Тіркелгі байланысқан

en: Account disconnected
kk: Тіркелгі ажыратылған

en: Language
kk: Тіл

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Show groups
kk: Топтарды көрсету

en: Show account balances
kk: Тіркелгілер теңгерімдерін көрсету

en: Contact List
kk: Контакттар тізімі

en: Start chats in:
kk: Чаттарды бастау:

en: new ta_bs
kk: жаңа _беттерде

en: new _windows
kk: жаңа _терезелерде

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: General
kk: Жалпы

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Sounds
kk: Дыбыстар

en: Privacy
kk: Жекелік

en: Enable spell checking for languages:
kk: Келесі тілдер үшін емлені тексеруді іске қосу:

en: Spell Checking
kk: Емлені тексеру

en: Chat Th_eme:
kk: Чат т_емасы:

en: Variant:
kk: Нұсқасы:

en: Themes
kk: Темалар

en: Provide Password
kk: Парольді ұсыну

en: Disconnect
kk: Байланысты үзу

en: You need to set up an account to see contacts here.
kk: Осында контакттарды көру үшін сізге тіркегіні баптау керек.

note: translators: %s is an account name like 'Facebook' or 'Google Talk'
en: %s account requires authorisation
kk: %s тіркелгісі авторизацияны талап етеді

en: Online Accounts
kk: Желілік тіркелгілер

en: Update software…
kk: БҚ жаңарту…

en: Reconnect
kk: Қайта байланысу

en: Edit Account
kk: Тіркелгіні түзету

en: Close
kk: Жабу

en: No match found
kk: Сәйкестіктер табылмады

en: You haven't added any contacts yet
kk: Сіз әлі бірде-бір контактты қосқан жоқсыз

en: _New Conversation…
kk: _Жаңа сөйлесу…

en: New _Call…
kk: Жаңа қ_оңырау…

en: Contacts
kk: Контакттар

en: _Blocked Contacts
kk: _Блокталған контакттар

en: _Rooms
kk: Бөл_мелер

en: _File Transfers
kk: Фа_йлдармен алмасу

en: _Accounts
kk: _Тіркелгілер

en: P_references
kk: Ба_птаулар

en: Help
kk: Көмек

en: About
kk: Осы туралы

en: _Quit
kk: _Шығу

en: Account settings
kk: Тіркелгі баптаулары

en: Show _Offline Contacts
kk: Желіде _еместерді көрсету

en: Status
kk: Күйі

en: Done
kk: Дайын
