empathy - en to lt translation catalogue (746 entries)

en: IM Client
lt: Tikralaikių pokalbių klientas

en: Empathy Internet Messaging
lt: Tikralaikių pokalbių programa Empathy

en: Chat on Google Talk, Facebook, MSN and many other chat services
lt: Plepėkite naudodamiesi „Google Talk“, „Facebook“, „MSN“ ir kitomis pokalbių paslaugomis

en: chat;talk;im;message;irc;voip;gtalk;facebook;jabber;
lt: pokalbiai;pranešimai;žinutės;irc;voip;gtalk;facebook;jabber;

en: Empathy is the official instant messaging application of the GNOME desktop environment.  Empathy can connect to AIM, MSN, Jabber (including Facebook and Google Talk), IRC, and many other messaging networks. You can chat with text, make audio and video calls, or even transfer files, depending on what your contact’s chat application allows.
lt: Empathy yra oficiali greitųjų žinučių programa GNOME darbalaukio aplinkai.  Empathy gali prisijungti prie AIM, MSN, Jabber (įskaitant Facebook ir Google Talk), IRC ir daugelio kitų pranešimų tinklų. Galite bendrauti tekstu, atlikti garso ir vaizdo skambučius ar netgi persiųsti failus priklausomai nuo to, ką leidžia jūsų kontakto pokalbių programa.

en: Empathy provides integrated messaging for the GNOME desktop, so you’ll never miss a message.  You can respond to your contacts without even having to open Empathy!
lt: Empathy GNOME darbalaukiui suteikia integruotą žinučių sistemą, tad niekad nepraleisite žinutės.  Galite atsakyti savo kontaktams, netgi neatvėrę Empathy lango!

en: Connection managers should be used
lt: Turėtų būti naudojamos ryšių tvarkytuvės

en: Whether connectivity managers should be used to automatically disconnect/reconnect.
lt: Ar turėtų būti naudojamos ryšių tvarkytuvės automatiniam atsijungimui / prisijungimui iš naujo.

en: Empathy should auto-connect on startup
lt: Paleidus Empathy, ji turėtų automatiškai prisijungti

en: Whether Empathy should automatically log into your accounts on startup.
lt: Ar Empathy turėtų automatiškai prisijungti prie paskyrų ją paleidus.

en: Empathy should auto-away when idle
lt: Nenaudojant Empathy, turėtų būti nustatoma nebuvimo būsena

en: Whether Empathy should go into away mode automatically if the user is idle.
lt: Ar Empathy turėtų automatiškai nustatyti nebuvimo būseną, jeigu naudotojas nesinaudoja kompiuteriu.

en: Empathy default download folder
lt: Numatytasis Empathy atsiuntimo aplankas

en: The default folder to save file transfers in.
lt: Numatytasis aplankas, kuriame įrašomi atsiųsti failai.

note: translators: Automatic tasks which are run once to port/update account settings. Ideally, this shouldn't be exposed to users at all, we just use a gsettings key here as an optimization to only run it only once.
en: Magic number used to check if sanity cleaning tasks should be run
lt: Magiškas numeris, naudojamas patikrinti, ar reikia vykdyti būklės patikrinimo darbus

en: empathy-sanity-cleaning.c uses this number to check if the cleaning tasks should be executed or not. Users should not change this key manually.
lt: empathy-sanity-cleaning.c naudoja šį numerį patikrinimui, ar išvalymo darbai turi būti vykdomi. Naudotojai neturėtų rankomis keisti šio rakto.

en: Show offline contacts
lt: Rodyti atsijungusius kontaktus

en: Whether to show contacts that are offline in the contact list.
lt: Ar kontaktų sąraše rodyti kontaktus, kurie yra atsijungę.

en: Show Balance in contact list
lt: Rodyti balansą kontaktų sąraše

en: Whether to show account balances in the contact list.
lt: Ar rodyti kontaktų sąraše paskyrų balansus.

en: Hide main window
lt: Paslėpti pagrindinį langą

en: Hide the main window.
lt: Paslėpti pagrindinį langą.

en: Default directory to select an avatar image from
lt: Numatytasis aplankas, iš kurio pasirinktinas pseudoportreto paveikslėlis

en: The last directory that an avatar image was chosen from.
lt: Aplankas, kuriame praeitą kartą buvo pasirinktas pseudoportretas.

en: Open new chats in separate windows
lt: Atverti naujus pokalbius atskiruose languose

en: Always open a separate chat window for new chats.
lt: Naujiems pokalbiams visada atverti atskirą pokalbio langą.

en: Display incoming events in the status area
lt: Rodyti gaunamus įvykius būsenos srityje

en: Display incoming events in the status area. If false, present them to the user immediately.
lt: Rodyti gaunamus įvykius būsenos srityje. Jei reikšmė neigiama, pateikti juos naudotojui nedelsiant.

en: The position for the chat window side pane
lt: Pokalbių lango šoninio polangio padėtis

en: The stored position (in pixels) of the chat window side pane.
lt: Įrašyta pokalbio lango šoninio polangio padėtis (pikseliais).

en: Show contact groups
lt: Rodyti kontaktų grupes

en: Whether to show groups in the contact list.
lt: Ar rodyti grupes kontaktų sąraše.

en: Use notification sounds
lt: Naudoti pranešimų garsus

en: Whether to play a sound to notify of events.
lt: Ar sugroti garsą pranešant apie įvykius.

en: Disable sounds when away
lt: Išjungti garsus, kai manęs nėra

en: Whether to play sound notifications when away or busy.
lt: Ar groti garsinius pranešimus, kai esate pasitraukę ar užsiėmę.

en: Play a sound for incoming messages
lt: Gavus žinutę sugroti garsą

en: Whether to play a sound to notify of incoming messages.
lt: Ar sugroti garsą, kai atsiunčiama nauja žinutė.

en: Play a sound for outgoing messages
lt: Išsiunčiant žinutes sugroti garsą

en: Whether to play a sound to notify of outgoing messages.
lt: Ar sugroti garsą, kai išsiunčiama žinutė.

en: Play a sound for new conversations
lt: Pradedant naują pokalbį sugroti garsą

en: Whether to play a sound to notify of new conversations.
lt: Ar sugroti garsą pranešant apie naują pokalbį.

en: Play a sound when a contact logs in
lt: Prisijungus kontaktui sugroti garsą

en: Whether to play a sound to notify of contacts logging into the network.
lt: Ar sugroti garsą kontaktams prisijungiant prie tinklo.

en: Play a sound when a contact logs out
lt: Atsijungus kontaktui sugroti garsą

en: Whether to play a sound to notify of contacts logging out of the network.
lt: Ar sugroti garsą kontaktams atsijungiant nuo tinklo.

en: Play a sound when we log in
lt: Jums prisijungus sugroti garsą

en: Whether to play a sound when logging into a network.
lt: Ar groti garsą prisijungiant prie tinklo.

en: Play a sound when we log out
lt: Jums atsijungus sugroti garsą

en: Whether to play a sound when logging out of a network.
lt: Ar groti garsą atsijungiant nuo tinklo.

en: Enable popup notifications for new messages
lt: Įjungti iškylančius pranešimus apie naujas žinutes

en: Whether to show a popup notification when receiving a new message.
lt: Ar rodyti iškylantį pranešimą gavus naują žinutę.

en: Disable popup notifications when away
lt: Išjungti iškylančius pranešimų langus, kai manęs nėra

en: Whether to show popup notifications when away or busy.
lt: Ar rodyti iškylančius pranešimus, kai esate pasitraukę ar užsiėmę.

en: Pop up notifications if the chat isn't focused
lt: Rodyti iškylančius pranešimus, jei pokalbio langas nesuaktyvintas

en: Whether to show a popup notification when receiving a new message even if the chat is already opened, but not focused.
lt: Ar rodyti iškylantį pranešimo langą, kai gaunama nauja žinutė, net jei pokalbio langas yra jau atvertas, tačiau nesuaktyvintas.

en: Pop up notifications when a contact logs in
lt: Rodyti iškylančius pranešimus, kai kontaktas prisijungia

en: Whether to show a popup notification when a contact goes online.
lt: Ar rodyti iškeliamą pranešimą, kai kontaktas prisijungia.

en: Pop up notifications when a contact logs out
lt: Rodyti iškylančius pranešimus, kai kontaktas atsijungia

en: Whether to show a popup notification when a contact goes offline.
lt: Ar rodyti iškeliamą pranešimą, kai kontaktas atsijungia.

en: Use graphical smileys
lt: Naudoti grafines šypsenėles

en: Whether to convert smileys into graphical images in conversations.
lt: Ar pokalbiuose versti šypsenėles į grafinius paveikslėlius.

en: Show contact list in rooms
lt: Rodyti kontaktų sąrašą kambariuose

en: Whether to show the contact list in chat rooms.
lt: Ar rodyti kontaktų sąrašą pokalbių kambariuose.

en: Chat window theme
lt: Pokalbio lango tema

en: The theme that is used to display the conversation in chat windows.
lt: Tema, naudojama pokalbio rodymui pokalbių languose.

en: Chat window theme variant
lt: Pokalbio lango temos variantas

en: The theme variant that is used to display the conversation in chat windows.
lt: Temos variantas, naudojamas pokalbio rodymui pokalbių languose.

en: Path of the Adium theme to use
lt: Naudotinos „Adium“ temos kelias

en: Path of the Adium theme to use if the theme used for chat is Adium. Deprecated.
lt: Naudotinos „Adium“ temos kelias, jei pokalbiui naudojama tema yra „Adium“. Nebenaudojama.

en: Enable WebKit Developer Tools
lt: Įjungti WebKit programuotojų įrankius

en: Whether WebKit developer tools, such as the Web Inspector, should be enabled.
lt: Ar turėtų būti įjungti WebKit programuotojų įrankiai, pvz., Web Inspector.

en: Inform other users when you are typing to them
lt: Pranešti kitiems naudotojams, kad jūs rašote jiems

en: Whether to send the 'composing' or 'paused' chat states. Does not currently affect the 'gone' state.
lt: Ar siųsti pokalbio būsenas „rašo“ arba „sustapdyta“. Šiuo metu nepaveikia „atsitraukęs“ būsenos.

en: Use theme for chat rooms
lt: Naudoti temą pokalbių kambariams

en: Whether to use the theme for chat rooms.
lt: Ar naudoti temą pokalbių kambariams.

en: Spell checking languages
lt: Kalbos, kurių rašyba tikrinama

en: Comma-separated list of spell checker languages to use (e.g. "en, fr, nl").
lt: Kableliu atskirtų kalbų, kurių rašyba tikrinama, sąrašas (pvz., „lt, en, fr“).

en: Enable spell checker
lt: Įjungti rašybos tikrinimą

en: Whether to check words typed against the languages you want to check with.
lt: Ar tikrinti įvedamų žodžių rašybą pasirenkant jūsų pageidaujamas kalbas.

en: Nick completed character
lt: Slapyvardžio užbaigimo simbolis

en: Character to add after nickname when using nick completion (tab) in group chat.
lt: Po slapyvardžio pridėtinas simbolis, naudojant slapyvardžio užbaigimą (tab) grupės pokalbiuose.

en: Empathy should use the avatar of the contact as the chat window icon
lt: Empathy turėtų naudoti kontakto pseudoportretą pokalbio lango piktogramai

en: Whether Empathy should use the avatar of the contact as the chat window icon.
lt: Ar naudoti kontakto pseudoportretą kaip pokalbio lango piktogramą.

en: Last account selected in Join Room dialog
lt: Paskutinė paskyra, pasirinkta prisijungimo prie kambario dialoge

en: D-Bus object path of the last account selected to join a room.
lt: Paskutinės paskyros, pasirinktos prijungti prie kambario, D-Bus objekto kelias.

en: Camera device
lt: Kameros įrenginys

en: Default camera device to use in video calls, e.g. /dev/video0.
lt: Numatytasis kameros įrenginys, naudojamas vaizdiniams skambučiams, pvz., /dev/video0.

en: Camera position
lt: Kameros padėtis

en: Position the camera preview should be during a call.
lt: Kameros peržiūros padėtis skambučio metu.

en: Echo cancellation support
lt: Aido atšaukimo palaikymas

en: Whether to enable Pulseaudio's echo cancellation filter.
lt: Ar įjungti „PulseAudio“ aido atšaukimo filtrą.

en: Show hint about closing the main window
lt: Perspėti apie pagrindinio lango užvėrimą

en: Whether to show the message dialog about closing the main window with the 'x' button in the title bar.
lt: Ar rodyti pranešimo apie pagrindinio lango uždarymą dialogą su mygtuku „x“ antraštės juostoje.

en: Empathy can publish the user's location
lt: Empathy gali rodyti naudotojo vietovę

en: Whether Empathy can publish the user's location to their contacts.
lt: Ar Empathy gali rodyti naudotojo vietovę jo kontaktams.

en: Empathy should reduce the location's accuracy
lt: Empathy turėtų sumažinti vietovės tikslumą

en: Whether Empathy should reduce the location's accuracy for privacy reasons.
lt: Ar Empathy turėtų sumažinti vietovės rodymo tikslumą privatumo sumetimais.

en: No reason was specified
lt: Nenurodyta priežastis

en: The change in state was requested
lt: Būsenos keitimo užklausa

en: You canceled the file transfer
lt: Atšaukėte failo siuntimą

en: The other participant canceled the file transfer
lt: Kitas dalyvis atšaukė failo siuntimą

en: Error while trying to transfer the file
lt: Klaida bandant persiųsti failą

en: The other participant is unable to transfer the file
lt: Kitas dalyvis negali persiųsti failo

en: Unknown reason
lt: Nežinoma priežastis

en: File transfer completed, but the file was corrupted
lt: Failo siuntimas baigtas, tačiau failas buvo sugadintas

en: File transfer not supported by remote contact
lt: Nutolęs kontaktas nepalaiko failų siuntimo

en: The selected file is not a regular file
lt: Pasirinktas failas nėra normalus failas

en: The selected file is empty
lt: Pasirinktas failas yra tuščias

en: Missed call from %s
lt: Praleistas skambutis nuo %s

note: Translators: this is an outgoing call, e.g. 'Called Alice'
en: Called %s
lt: Skambinta %s

en: Call from %s
lt: Skambino %s

en: Available
lt: Esu

en: Busy
lt: Užsiėmęs (-usi)

en: Away
lt: Pasitraukęs (-usi)

en: Invisible
lt: Nematomas (-a)

en: Offline
lt: Atsijungęs (-usi)

[ctx: presence]
note: translators: presence type is unknown
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: No reason specified
lt: Nenurodyta priežastis

en: Status is set to offline
lt: Būsena nustatyta į „atsijungta“

en: Network error
lt: Tinklo klaida

en: Authentication failed
lt: Nepavyko nustatyti tapatybės

en: Encryption error
lt: Šifravimo klaida

en: Name in use
lt: Vardas jau naudojamas

en: Certificate not provided
lt: Nepateiktas liudijimas

en: Certificate untrusted
lt: Liudijimas nepatikimas

en: Certificate expired
lt: Nebegaliojantis liudijimas

en: Certificate not activated
lt: Liudijimas neaktyvuotas

en: Certificate hostname mismatch
lt: Neatitinka liudijimo kompiuterio vardas

en: Certificate fingerprint mismatch
lt: Neatitinka liudijimo kontrolinis kodas

en: Certificate self-signed
lt: Paties pasirašytas liudijimas

en: Certificate error
lt: Liudijimo klaida

en: Encryption is not available
lt: Šifravimas neprieinamas

en: Certificate is invalid
lt: Liudijimas netinkamas

en: Connection has been refused
lt: Ryšys atmestas

en: Connection can't be established
lt: Nepavyko užmegzti ryšio

en: Connection has been lost
lt: Ryšys nutrūko

en: This account is already connected to the server
lt: Ši paskyra jau prisijungta prie serverio

en: Connection has been replaced by a new connection using the same resource
lt: Ryšį pakeitė naujas ryšys, naudojantis tą patį išteklių

en: The account already exists on the server
lt: Ši paskyra jau yra serveryje

en: Server is currently too busy to handle the connection
lt: Serveris šiuo metu per daug užimtas, kad galėtų apdoroti šį ryšį

en: Certificate has been revoked
lt: Liudijimas atšauktas

en: Certificate uses an insecure cipher algorithm or is cryptographically weak
lt: Liudijimas naudoja nesaugų šifravimo algoritmą arba yra kriptografiškai silpnas

en: The length of the server certificate, or the depth of the server certificate chain, exceed the limits imposed by the cryptography library
lt: Serverio liudijimo ilgis, arba serverio liudijimų sekos gylis, viršija kriptografijos bibliotekos numatytas ribas

en: Your software is too old
lt: Jūsų programinė įranga per sena

en: Internal error
lt: Vidinė klaida

en: All accounts
lt: Visos paskyros

en: Click to enlarge
lt: Norėdami padidinti, spustelėkite

en: Authentication failed for account <b>%s</b>
lt: Nepavyko nustatyti paskyros <b>%s</b> tapatybės

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Enter your password for account
    <b>%s</b>
lt: Įveskite savo paskyros slaptažodį
    <b>%s</b>

note: remember password ticky box
en: Remember password
lt: Įsiminti slaptažodį

en: There was an error starting the call
lt: Kilo klaida pradedant skambutį

en: The specified contact doesn't support calls
lt: Nurodytas kontaktas nepalaiko skambučių

en: The specified contact is offline
lt: Nurodytas kontaktas yra atsijungęs

en: The specified contact is not valid
lt: Nurodytas kontaktas yra neteisingas

en: Emergency calls are not supported on this protocol
lt: Kritiniai skambučiai šiuo protokolu nepalaikomi

en: You don't have enough credit in order to place this call
lt: Nepakanka kreditų pradėti šiam pokalbiui

en: Failed to open private chat
lt: Nepavyko atverti privataus pokalbio

en: Topic not supported on this conversation
lt: Šiame pokalbyje tema yra nepalaikoma

en: You are not allowed to change the topic
lt: Jums neleidžiama pakeisti temos

en: Invalid contact ID
lt: Netinkamas kontakto ID

en: /clear: clear all messages from the current conversation
lt: /clear: ištrinti visus dabartinio pokalbio pranešimus

en: /topic <topic>: set the topic of the current conversation
lt: /topic <topic>: nustatyti dabartinio pokalbio temą

en: /join <chat room ID>: join a new chat room
lt: /join <pokalbių kambario ID>: prisijungti prie naujo pokalbių kambario

en: /j <chat room ID>: join a new chat room
lt: /j <pokalbių kambario ID>: prisijungti prie naujo pokalbių kambario

en: /part [<chat room ID>] [<reason>]: leave the chat room, by default the current one
lt: /part [<pokalbių kambario ID>] [<priežastis>]: išeiti iš pokalbių kambario; dabartinio, jei nenurodyta kitaip

en: /query <contact ID> [<message>]: open a private chat
lt: /query <kontakto ID> [<žinutė>]: atverti privatų pokalbį

en: /msg <contact ID> <message>: open a private chat
lt: /msg <kontakto ID> <žinutė>: atverti privatų pokalbį

en: /nick <nickname>: change your nickname on the current server
lt: /nick <slapyvardis>: keisti savo slapyvardį dabartiniame serveryje

en: /me <message>: send an ACTION message to the current conversation
lt: /me <žinutė>: siųsti dabartiniam pokalbiui žinutę ACTION

en: /say <message>: send <message> to the current conversation. This is used to send a message starting with a '/'. For example: "/say /join is used to join a new chat room"
lt: /say <žinutė>: siųsti dabartiniam pokalbiui <žinutę>. Tai naudojama norint siųsti žinutę, prasidedančia simboliu „/“. Pavyzdžiui: „/say /join naudojama norint prisijungti prie naujo pokalbių kambario“

en: /whois <contact ID>: display information about a contact
lt: /whois <kontakto ID>: parodo informaciją apie kontaktą

en: /help [<command>]: show all supported commands. If <command> is defined, show its usage.
lt: /help [<komanda>]: rodyti visas palaikomas komandas. Jei <komanda> apibrėžta, rodyti, kaip ją naudoti.

en: Usage: %s
lt: Naudojimas: %s

en: Unknown command
lt: Nežinoma komanda

en: Unknown command; see /help for the available commands
lt: Nežinoma komanda. Galimas komandas galite pamatyti įvykdę komandą /help

en: insufficient balance to send message
lt: nepakankamas balansas žinutės siuntimui

en: Error sending message '%s': %s
lt: Klaida siunčiant žinutę „%s“: %s

en: Error sending message: %s
lt: Klaida siunčiant žinutę: %s

note: translators: error used when user doesn't have enough credit on his * account to send the message.
en: insufficient balance to send message. <a href='%s'>Top up</a>.
lt: nepakankamas balansas žinutės siuntimui. <a href='%s'>Pakelti</a>.

en: not capable
lt: nepalaiko

en: offline
lt: atsijungęs

en: invalid contact
lt: netinkamas kontaktas

en: permission denied
lt: prieiga uždrausta

en: too long message
lt: per ilga žinutė

en: not implemented
lt: ši funkcija dar nerealizuota

en: unknown
lt: nežinoma

en: Topic:
lt: Tema:

en: Topic set to: %s
lt: Tema nustatyta į: %s

en: Topic set by %s to: %s
lt: Tema %s nustatyta į: %s

note: No need to display this 'event' is no topic can be defined anyway
en: No topic defined
lt: Nenurodyta jokia tema

en: (No Suggestions)
lt: (Nėra pasiūlymų)

note: translators: %s is the selected word
en: Add '%s' to Dictionary
lt: Įtraukti „%s“ į žodyną

note: translators: first %s is the selected word, * second %s is the language name of the target dictionary
en: Add '%s' to %s Dictionary
lt: Įtraukti „%s“ į %s žodyną

en: Insert Smiley
lt: Įterpti šypsenėlę

note: send button
en: _Send
lt: _Siųsti

note: Spelling suggestions
en: _Spelling Suggestions
lt: _Rašybos pasiūlymai

en: Failed to retrieve recent logs
lt: Nepavyko gauti naujausių žurnalų

en: %s has disconnected
lt: %s atsijungė

note: translators: reverse the order of these arguments * if the kicked should come before the kicker in your locale.
en: %1$s was kicked by %2$s
lt: %2$s išspyrė naudotoją %1$s

en: %s was kicked
lt: %s buvo išspirtas

note: translators: reverse the order of these arguments * if the banned should come before the banner in your locale.
en: %1$s was banned by %2$s
lt: %2$s užblokavo naudotoją %1$s

en: %s was banned
lt: %s buvo užblokuotas

en: %s has left the room
lt: %s paliko pokalbių kambarį

en: %s has joined the room
lt: %s prisijungė prie pokalbių kambario

en: %s is now known as %s
lt: %s dabar žinomas (-a) kaip %s

note: We don't know if the incoming call has been accepted or not, so we * assume it hasn't and if it has, we'll set the proper status when * we get the new handler.
en: Disconnected
lt: Atsijungęs (-usi)

note: Add message
en: Would you like to store this password?
lt: Ar norėtumėte įrašyti šį slaptažodį?

en: Remember
lt: Įrašyti

en: Not now
lt: Ne dabar

en: Wrong password; please try again:
lt: Neteisingas slaptažodis, bandykite dar kartą:

note: Add message
en: This room is protected by a password:
lt: Šis kambarys yra apsaugotas slaptažodžiu:

en: Join
lt: Prisijungti

en: Connected
lt: Prisijungęs (-usi)

en: Conversation
lt: Pokalbis

en: Unknown or invalid identifier
lt: Nežinomas ar netinkamas identifikatorius

en: Contact blocking temporarily unavailable
lt: Kontaktų blokavimo galimybė laikinai neprieinama

en: Contact blocking unavailable
lt: Kontaktų blokavimas negalimas

en: Permission Denied
lt: Neleidžiama

en: Could not block contact
lt: Nepavyko užblokuoti kontakto

en: Edit Blocked Contacts
lt: Taisyti blokuotus kontaktus

note: Account and Identifier
en: Account:
lt: Paskyra:

en: Blocked Contacts
lt: Užblokuoti kontaktai

en: Remove
lt: Pašalinti

note: Title
en: Search contacts
lt: Ieškoti kontaktų

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: _Add Contact
lt: _Pridėti kontaktą

en: No contacts found
lt: Nerasta jokių kontaktų

en: Contact search is not supported on this account
lt: Su šia paskyra kontaktų paieška nepalaikoma

en: Your message introducing yourself:
lt: Jūsų pranešimas, apibūdinantis jus:

en: Please let me see when you're online. Thanks!
lt: Leiskite man matyti, kai jūs esate prisijungęs. Ačiū!

en: Save Avatar
lt: Išsaugoti pseudoportretą

en: Unable to save avatar
lt: Nepavyko išsaugoti pseudoportreto

en: Account
lt: Paskyra

note: Identifier to connect to Instant Messaging network
en: Identifier
lt: Identifikatorius

en: Alias
lt: Alternatyvusis vardas

en: Contact Details
lt: Kontakto informacija

en: Information requested…
lt: Informacijos užklausta…

en: <b>Location</b> at (date)
lt: <b>Vietovė</b> (data)

en: Client Information
lt: Kliento informacija

en: Version
lt: Versija

en: Client
lt: Klientas

en: Groups
lt: Grupės

en: Select the groups you want this contact to appear in.  Note that you can select more than one group or no groups.
lt: Pasirinkite grupes, į kurias norite įtraukti šį kontaktą. Galite pasirinkti daugiau nei vieną grupę arba nepasirinkti nei vienos grupės.

en: _Add Group
lt: _Pridėti grupę

[ctx: verb in a column header displaying group names]
en: Select
lt: Pasirinkti

en: Group
lt: Grupė

en: New Contact
lt: Naujas kontaktas

en: Block %s?
lt: Užblokuoti %s?

en: Are you sure you want to block '%s' from contacting you again?
lt: Ar tikrai norite „%s“ nebeleisti jūsų matyti?

en: The following identity will be blocked: | The following identities will be blocked:
lt[0]: Ši tapatybė bus užblokuota:
lt[1]: Šios tapatybės bus užblokuotos:
lt[2]: Šios tapatybės bus užblokuotos:

en: The following identity can not be blocked: | The following identities can not be blocked:
lt[0]: Šios tapatybės nepavyko užblokuoti:
lt[1]: Šių tapatybių nepavyko užblokuoti:
lt[2]: Šių tapatybių nepavyko užblokuoti:

en: _Block
lt: _Blokuoti

en: _Report this contact as abusive | _Report these contacts as abusive
lt[0]: _Pranešti apie šio kontakto piktnaudžiavimą
lt[1]: _Pranešti apie šių kontaktų piktnaudžiavimą
lt[2]: _Pranešti apie šių kontaktų piktnaudžiavimą

en: Edit Contact Information
lt: Taisyti kontakto informaciją

note: Translators: the heading at the top of the Information dialogue
en: Linked Contacts
lt: Susieti kontaktai

en: gnome-contacts not installed
lt: gnome-contacts neįdiegta

en: Please install gnome-contacts to access contacts details.
lt: Įdiekite gnome-contacts prieigai prie kontaktų duomenų.

en: Select account to use to place the call
lt: Pasirinkite naudotiną paskyrą skambučio vykdymui

en: Call
lt: Skambutis

en: Mobile
lt: Mobilusis

en: Work
lt: Darbas

en: HOME
lt: NAMAI

note: translators: first argument is a phone number like +32123456 and * the second one is something like 'home' or 'work'.
en: Call %s (%s)
lt: Skambinti %s (%s)

note: translators: argument is a phone number like +32123456
en: Call %s
lt: Skambinti %s

en: _Block Contact
lt: _Blokuoti kontaktą

en: Remove from _Group '%s'
lt: Pašalinti iš _grupės „%s“

en: Delete and _Block
lt: Ištrinti ir _blokuoti

en: Do you really want to remove the contact '%s'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti kontaktą „%s“?

en: Do you really want to remove the linked contact '%s'? Note that this will remove all the contacts which make up this linked contact.
lt: Ar tikrai norite pašalinti susietąjį kontaktą „%s“? Atminkite, jog bus pašalinti visi kontaktai, sudarantys šį susietąjį kontaktą.

en: Removing contact
lt: Šalinamas kontaktas

en: _Remove
lt: _Pašalinti

note: add chat button
en: _Chat
lt: _Pokalbis

[ctx: menu item]
en: _Audio Call
lt: _Garsinis skambutis

[ctx: menu item]
en: _Video Call
lt: _Vaizdinis skambutis

en: _Previous Conversations
lt: _Ankstesni pokalbiai

en: Send File
lt: Siųsti failą

en: Share My Desktop
lt: Dalintis mano darbalaukiu

en: Favorite
lt: Mėgiamas

en: Infor_mation
lt: Infor_macija

[ctx: Edit individual (contextual menu)]
en: _Edit
lt: _Taisyti

note: send invitation
en: Inviting you to this room
lt: Jus kviečia į šį kambarį

en: _Invite to Chat Room
lt: _Pakviesti į pokalbių kambarį

en: _Add Contact…
lt: _Pridėti kontaktą…

en: Do you really want to remove the group '%s'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti grupę „%s“?

en: Removing group
lt: Šalinama grupė

en: Re_name
lt: Per_vadinti

en: Channels:
lt: Kanalai:

en: Country ISO Code:
lt: Šalies ISO kodas:

en: Country:
lt: Šalis:

en: State:
lt: Būsena:

en: City:
lt: Miestas:

en: Area:
lt: Sritis:

en: Postal Code:
lt: Pašto kodas:

en: Street:
lt: Gatvė:

en: Building:
lt: Pastatas:

en: Floor:
lt: Aukštas:

en: Room:
lt: Kambarys:

en: Text:
lt: Tekstas:

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Accuracy Level:
lt: Tikslumo lygis:

en: Error:
lt: Paklaida:

en: Vertical Error (meters):
lt: Vertikali paklaida (metrais):

en: Horizontal Error (meters):
lt: Horizontali paklaida (metrais):

en: Speed:
lt: Greitis:

en: Bearing:
lt: Azimutas:

en: Climb Speed:
lt: Kilimo greitis:

en: Last Updated on:
lt: Paskutinį kartą atnaujinta:

en: Longitude:
lt: Ilguma:

en: Latitude:
lt: Platuma:

en: Altitude:
lt: Aukštuma:

en: Location
lt: Vietovė

en: %B %e, %Y at %R UTC
lt: %Y m. %B %e d., %R UTC

note: Alias
en: Alias:
lt: Alternatyvusis vardas:

note: Translators: Identifier to connect to Instant Messaging network
en: Identifier:
lt: Identifikatorius:

en: Linked contact containing %u contact | Linked contacts containing %u contacts
lt[0]: Susietasis kontaktas, apimantis %u kontaktą
lt[1]: Susietasis kontaktas, apimantis %u kontaktus
lt[2]: Susietasis kontaktas, apimantis %u kontaktų

en: <b>Location</b> at (date)
lt: <b>Vietovė</b> (data)

en: Online from a phone or mobile device
lt: Prisijungta naudojant telefoną ar kitą mobiliojo ryšio įrenginį

en: Empathy can automatically discover and chat with the people connected on the same network as you. If you want to use this feature, please check that the details below are correct.
lt: Empathy gali automatiškai atrasti žmones, esančius tame pačiame tinkle kaip ir jūs, ir leisti su jais kalbėtis. Jeigu norite pasinaudoti šia funkcija, pažiūrėkite, ar žemiau esantys duomenys yra teisingi.

en: People nearby
lt: Žmonės netoliese

en: You can change these details later or disable this feature by choosing <span style="italic">Edit → Accounts</span> in the Contact List.
lt: Jūs galite pakeisti šiuos duomenis vėliau arba išjungti šią savybę pasirinkite <span style="italic">Taisyti → Paskyros</span> kontaktų sąraše.

en: History
lt: Retrospektyva

en: Show
lt: Rodyti

en: Search
lt: Ieškoti

en: Chat in %s
lt: Kalbėti kanale %s

en: Chat with %s
lt: Kalbėti su %s

[ctx: A date with the time]
en: %A, %e %B %Y %X
lt: %A, %Y m. %B %e d., %X

en: %s second | %s seconds
lt[0]: %s sekundė
lt[1]: %s sekundės
lt[2]: %s sekundžių

en: %s minute | %s minutes
lt[0]: %s minutė
lt[1]: %s minutės
lt[2]: %s minučių

en: Call took %s, ended at %s
lt: Pokalbis truko %s, baigėsi %s

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

note: Translators: A date such as '23 May 2010' (strftime format)
en: %e %B %Y
lt: %Y m. %B %e d.

en: Anytime
lt: Bet kada

en: Anyone
lt: Bet kas

en: Who
lt: Kas

en: When
lt: Kada

en: Anything
lt: Bet kas

en: Text chats
lt: Tekstiniai pokalbiai

en: Calls
lt: Skambučiai

en: Incoming calls
lt: Įeinantys skambučiai

en: Outgoing calls
lt: Išeinantys skambučiai

en: Missed calls
lt: Praleisti skambučiai

en: What
lt: Kas

en: Are you sure you want to delete all logs of previous conversations?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visų ankstesnių pokalbių žurnalus?

en: Clear All
lt: Išvalyti visus

en: Delete from:
lt: Trinti nuo:

en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: _Taisyti

en: Delete All History…
lt: Ištrinti visą retrospektyvą…

en: Profile
lt: Profilis

en: Chat
lt: Pokalbis

en: Video
lt: Vaizdo įrašas

en: page 2
lt: 2 puslapis

en: <span size="x-large">Loading…</span>
lt: <span size="x-large">Įkeliama…</span>

en: What kind of chat account do you have?
lt: Kokio tipo pokalbių paskyrą turite?

en: Add new account
lt: Pridėti naują paskyrą

en: Enter a contact identifier or phone number:
lt: Įveskite kontakto atpažinimo žymą arba telefono numerį:

note: add video button
en: _Video Call
lt: _Vaizdinis skambutis

note: add audio button
en: _Audio Call
lt: _Garsinis skambutis

note: Tweak the dialog
en: New Call
lt: Naujas skambutis

en: The contact is offline
lt: Nurodytas kontaktas yra atsijungęs

en: The specified contact is either invalid or unknown
lt: Nurodytas kontaktas yra neteisingas arba nežinomas

en: The contact does not support this kind of conversation
lt: Šiame pokalbyje tokia tema yra nepalaikoma

en: The requested functionality is not implemented for this protocol
lt: Šiam protokolui reikalaujamas funkcionalumas dar neįdiegtas

en: Could not start a conversation with the given contact
lt: Su pasirinktu kontaktu užmegzti pokalbio nepavyko

en: You are banned from this channel
lt: Jūs šiame kanale užblokuotas

en: This channel is full
lt: Šis kanalas pilnas

en: You must be invited to join this channel
lt: Jūs turite būti pakviestas, jei norite prisijungti prie šio kanalo

en: Can't proceed while disconnected
lt: Negalima tęsti, kol atsijungta

en: Permission denied
lt: Prieiga uždrausta

en: There was an error starting the conversation
lt: Kilo klaida pradedant skambutį

note: Tweak the dialog
en: New Conversation
lt: Naujas pokalbis

en: Password Required
lt: Reikalingas slaptažodis

note: COL_STATUS_TEXT COL_STATE_ICON_NAME COL_STATE COL_DISPLAY_MARKUP COL_STATUS_CUSTOMISABLE COL_TYPE
en: Custom Message…
lt: Pasirinktinė žinutė…

en: Edit Custom Messages…
lt: Taisyti pasirinktinę žinutę…

en: Click to remove this status as a favorite
lt: Spustelėkite, jei norite pašalinti šią būseną iš mėgiamų

en: Click to make this status a favorite
lt: Spustelėkite, jei norite padaryti šią būsena mėgiama

note: Translators: %s is a status message like 'At the pub' for example
en: <b>Current message: %s</b>
    <small><i>Press Enter to set the new message or Esc to cancel.</i></small>
lt: <b>Dabartinė žinutė: %s</b>
    <small><i>Norėdami nustatyti naują žinutę, spauskite „Enter“, norėdami atšaukti – „Esc“.</i></small>

en: Set status
lt: Nustatyti būseną

note: Custom messages
en: Custom messages…
lt: Pasirinktinės žinutės…

en: _Match case
lt: Skirti raidžių _registrą

en: Find:
lt: Ieškoti:

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: _Next
lt: _Kitas

en: Mat_ch case
lt: Skirti raidžių _registrą

en: Phrase not found
lt: Frazė nerasta

en: Received an instant message
lt: Gauta žinutė

en: Sent an instant message
lt: Išsiųsta žinutė

en: Incoming chat request
lt: Gautas kvietimas pokalbiui

en: Contact connected
lt: Kontaktas prisijungęs

en: Contact disconnected
lt: Konataktas atsijungęs

en: Connected to server
lt: Prisijungėte prie serverio

en: Disconnected from server
lt: Atsijungėte nuo serverio

en: Incoming voice call
lt: Gaunamas garsinis skambutis

en: Outgoing voice call
lt: Atliekamas garsinis skambutis

en: Voice call ended
lt: Baigtas garsinis skambutis

en: Edit Custom Messages
lt: Taisykite pasirinktinę žinutę

en: Subscription Request
lt: Prenumeratos prašymas

en: %s would like permission to see when you are online
lt: %s pageidauja leidimo matyti, kada esate prisijungę

en: _Decline
lt: _Atmesti

en: _Accept
lt: _Priimti

en: Message edited at %s
lt: Žinutė redaguota %s

en: Normal
lt: Normalus

en: The identity provided by the chat server cannot be verified.
lt: Nepavyko patikrinti pokalbių serverio nurodytos tapatybės.

en: The certificate is not signed by a Certification Authority.
lt: Liudijimo nepasirašiusi jokia liudijimo įstaiga.

en: The certificate has expired.
lt: Liudijimas nebegalioja.

en: The certificate hasn't yet been activated.
lt: Liudijimas dar neaktyvuotas.

en: The certificate does not have the expected fingerprint.
lt: Liudijime nėra laukto kontrolinio kodo.

en: The hostname verified by the certificate doesn't match the server name.
lt: Liudijimo patvirtinamas kompiuterio vardas nesutampa su serverio vardu.

en: The certificate is self-signed.
lt: Savo pačių pasirašytas liudijimas.

en: The certificate has been revoked by the issuing Certification Authority.
lt: Liudijimą atšaukė liudijimus išduodanti įstaiga.

en: The certificate is cryptographically weak.
lt: Liudijimas yra kriptografiškai silpnas.

en: The certificate length exceeds verifiable limits.
lt: Liudijimo ilgis viršija patikrinamas ribas.

en: The certificate is malformed.
lt: Liudijimas yra netinkamai suformuotas.

en: Expected hostname: %s
lt: Laukta kompiuterio vardo: %s

en: Certificate hostname: %s
lt: Liudijimo kompiuterio vardas: %s

en: C_ontinue
lt: _Tęsti

en: Untrusted connection
lt: Nepatikimas ryšys

en: This connection is untrusted. Would you like to continue anyway?
lt: Šis ryšys nepatikimas. Ar vis tiek pageidaujate tęsti?

en: Remember this choice for future connections
lt: Atsiminti šį pasirinkimą ateityje

en: Certificate Details
lt: Liudijimo informacija

en: Unable to open URI
lt: Nepavyko atverti URI

en: Select a file
lt: Pasirinkite failą

en: Insufficient free space to save file
lt: Nepakanka laisvos vietos failui įrašyti

en: %s of free space are required to save this file, but only %s is available. Please choose another location.
lt: Šiam failui įrašyti reikia %s laisvos vietos, tačiau prieinama tik %s. Pasirinkite kitą vietą.

en: Incoming file from %s
lt: Failas jums nuo %s

note: Copy Link Address menu item
en: _Copy Link Address
lt: _Kopijuoti nuorodos adresą

note: Open Link menu item
en: _Open Link
lt: _Atverti nuorodą

note: Inspector
en: Inspect HTML
lt: Nagrinėti HTML

en: Top Contacts
lt: Populiariausi kontaktai

en: People Nearby
lt: Žmonės netoliese

en: Ungrouped
lt: Negrupuoti

note: Add a prefix explaining that something goes wrong when trying to * fetch contact's presence.
en: Server cannot find contact: %s
lt: Serveris negali rasti kontakto: %s

en: An Instant Messaging client for GNOME
lt: Tikralaikių pokalbių klientas, skirtas GNOME aplinkai

en: Don't display any dialogs; do any work (eg, importing) and exit
lt: Nerodyti jokių dialogų, atlikti pageidaujamas užduotis (pvz., importuoti) ir baigti darbą

en: Don't display any dialogs unless there are only "People Nearby" accounts
lt: Nerodyti jokių dialogų, nebent yra tik „Žmonės netoliese“ tipo paskyros

en: Initially select given account (eg, gabble/jabber/foo_40example_2eorg0)
lt: Iš pradžių pasirinkti duotąją paskyrą (pvz., gabble/jabber/foo_40pavyzdys_2eorg0)

en: <account-id>
lt: <paskyros-id>

en: - Empathy Accounts
lt: – Empathy paskyros

en: Empathy Accounts
lt: Empathy paskyros

note: The primary text of the dialog shown to the user when he is about to lose * unsaved changes
en: There are unsaved modifications to your %.50s account.
lt: Jūsų %.50s paskyroje yra neįrašytų pakeitimų.

note: The primary text of the dialog shown to the user when he is about to lose * an unsaved new account
en: Your new account has not been saved yet.
lt: Jūsų naujoji paskyra dar neįrašyta.

en: Connecting…
lt: Jungiamasi…

en: Offline — %s
lt: Neprisijungta – %s

en: Disconnected — %s
lt: Atsijungta – %s

en: Offline — No Network Connection
lt: Neprisijungta – Nėra tinklo ryšio

en: Unknown Status
lt: Nežinoma būsena

en: This account has been disabled because it relies on an old, unsupported backend. Please install telepathy-haze and restart your session to migrate the account.
lt: Ši paskyra buvo išjungta, nes ji naudoja seną, nepalaikomą realizaciją. Įdiekite telepathy-haze ir iš naujo paleiskite savo seansą paskyros migravimui.

en: Offline — Account Disabled
lt: Neprisijungta – Paskyra išjungta

en: Edit Connection Parameters
lt: Taisyti ryšio parametrus

en: _Edit Connection Parameters…
lt: _Taisyti ryšio parametrus…

en: Do you want to remove %.50s from your computer?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %.50s iš savo kompiuterio?

en: This will not remove your account on the server.
lt: Jūsų paskyros serveryje nebus pašalintos.

en: You are about to select another account, which will discard
    your changes. Are you sure you want to proceed?
lt: Ketinate pasirinkti kitą paskyrą, bus prarasti jūsų pakeitimai.
    Ar tikrai norite tęsti?

note: Menu item: to enabled/disable the account
en: _Enabled
lt: Įj_ungta

note: Menu item: Rename
en: Rename
lt: Pervadinti

en: _Skip
lt: P_raleisti

en: _Connect
lt: _Prisijungti

en: You are about to close the window, which will discard
    your changes. Are you sure you want to proceed?
lt: Ketinate užverti šį langą, bus prarasti jūsų pakeitimai.
    Ar tikrai norite tęsti?

note: Tweak the dialog
en: Messaging and VoIP Accounts
lt: Pokalbių ir VoIP paskyros

en: Add…
lt: Pridėti…

en: _Import…
lt: _Importuoti…

en: Loading account information
lt: Įkeliama paskyros informacija

en: To add a new account, you first have to install a backend for each protocol you want to use.
lt: Norint sukurti naują paskyrą, pirma reikia įdiegti kiekvieno pageidaujamo naudoti protokolo posistemę.

en: No protocol backends installed
lt: Neįdiegta jokių protokolų realizacijų

en:  - Empathy authentication client
lt:  – Empathy tapatybės nustatymo klientas

en: Empathy authentication client
lt: Empathy tapatybės nustatymo klientas

en: Don't connect on startup
lt: Paleidimo metu neprisijungti

en: Don't display the contact list or any other dialogs on startup
lt: Paleidus nerodyti kontaktų sąrašo ar kitų dialogų

en: - Empathy IM Client
lt: – Tikralaikių pokalbių klientas Empathy

en: Error contacting the Account Manager
lt: Klaida, susisiekiant su paskyrų tvarkytuve

en: There was an error while trying to connect to the Telepathy Account Manager. The error was:
    
    %s
lt: Įvyko klaida bandant susisiekti su Telepathy paskyrų tvarkytuve. Klaida buvo:
    
    %s

en: In a call
lt: Pokalbyje

en: - Empathy Audio/Video Client
lt: – Empathy garso/vaizdo transliavimo klientas

en: Empathy Audio/Video Client
lt: Empathy garso/vaizdo transliavimo klientas

en: %s just tried to call you, but you were in another call.
lt: %s ką tik jums skambino, bet tuo metu kalbėjote su kažkuo kitu.

en: Incoming call
lt: Skambutis jums

en: Incoming video call from %s
lt: Gaunamas vaizdinis skambutis iš %s

en: Incoming call from %s
lt: Skambutis jums nuo %s

en: Reject
lt: Atmesti

en: Answer
lt: Atsiliepti

note: translators: Call is a noun and %s is the contact name. This string * is used in the window title
en: Call with %s
lt: Skambinti su %s

en: The IP address as seen by the machine
lt: Kompiuterio matomas IP adresas

en: The IP address as seen by a server on the Internet
lt: Interneto serverio matomas IP adresas

en: The IP address of the peer as seen by the other side
lt: Kitos pusės matomas lygiarangio IP adresas

en: The IP address of a relay server
lt: Perdavimo serverio IP adresas

en: The IP address of the multicast group
lt: Daugiaadresio perdavimo grupės IP adresas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: On hold
lt: Laukia

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Duration
lt: Trukmė

en: Technical Details
lt: Techninė informacija

en: %s's software does not understand any of the audio formats supported by your computer
lt: Kontakto %s programinė įranga nepalaiko jokių jūsų kompiuterio palaikomų formatų

en: %s's software does not understand any of the video formats supported by your computer
lt: Kontakto %s programinė įranga nepalaiko jokių jūsų kompiuterio palaikomų vaizdo įrašų formatų

en: Can't establish a connection to %s. One of you might be on a network that does not allow direct connections.
lt: Nepavyko užmegzti ryšio su %s. Gali būti, kad vienas iš jūsų yra tinkle, nepriimančiame tiesioginių prisijungimų.

en: There was a failure on the network
lt: Tinkle yra triktis

en: The audio formats necessary for this call are not installed on your computer
lt: Jūsų kompiuteryje neįdiegti garso įrašų formatai, reikalingi šiam skambučiui

en: The video formats necessary for this call are not installed on your computer
lt: Jūsų kompiuteryje neįdiegti vaizdo įrašų formatai, reikalingi šiam skambučiui

en: Something unexpected happened in a Telepathy component. Please <a href="%s">report this bug</a> and attach logs gathered from the 'Debug' window in the Help menu.
lt: Telepathy komponente atsitiko kažkas nenumatyta. <a href="%s">Praneškite apie šią klaidą</a> ir pridėkite žurnalus, kuriuos surinkote meniu Pagalba „Derinimo“ lange.

en: There was a failure in the call engine
lt: Skambinimo posistemėje yra triktis

en: The end of the stream was reached
lt: Pasiekta srauto pabaiga

en: Can't establish audio stream
lt: Nepavyko sukurti garso srauto

en: Can't establish video stream
lt: Nepavyko sukurti vaizdo srauto

en: Your current balance is %s.
lt: Jūsų balansas yra %s.

en: Sorry, you don’t have enough credit for that call.
lt: Deja, jūs neturite pakankamai kreditų, kad galėtumėte paskambinti.

en: Top Up
lt: Pakelti

en: _Call
lt: _Skambutis

en: _Microphone
lt: _Mikrofonas

en: _Camera
lt: _Kamera

en: _Settings
lt: _Nustatymai

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Debug
lt: _Derinti

en: Swap camera
lt: Sukeisti kameras

en: Minimise me
lt: Sumažinti

en: Maximise me
lt: Išdidinti

en: Disable camera
lt: Išjungti kamerą

en: Hang up
lt: Padėti ragelį

en: Hang up current call
lt: Baigti dabartinį pokalbį

en: Video call
lt: Vaizdo skambutis

en: Start a video call
lt: Pradėti vaizdo skambutį

en: Start an audio call
lt: Pradėti garso skambutį

en: Show dialpad
lt: Rodyti skambinimo skydelį

en: Display the dialpad
lt: Rodyti skambinimo skydelį

en: Toggle video transmission
lt: Perjungti vaizdo transliavimą

en: Toggle audio transmission
lt: Įjungti garso transliavimą

en: Encoding Codec:
lt: Kodavimo kodekas:

en: Decoding Codec:
lt: Dekodavimo kodekas:

en: Remote Candidate:
lt: Nuotolinis kandidatas:

en: Local Candidate:
lt: Vietos kandidatas:

en: Audio
lt: Garsas

en: - Empathy Chat Client
lt: – Tikralaikių pokalbių klientas Empathy

en: Name
lt: Vardas

en: Room
lt: Kambarys

en: Auto-Connect
lt: Automatiškai prisijungti

en: Manage Favorite Rooms
lt: Tvarkyti mėgiamus kambarius

en: Close this window?
lt: Užverti šį langą?

en: Closing this window will leave %s. You will not receive any further messages until you rejoin it.
lt: Užvėrę šį langą, išeisite iš %s. Nebegausite jokių pranešimų, kol vėl prie jo neprisijungsite.

en: Closing this window will leave a chat room. You will not receive any further messages until you rejoin it. | Closing this window will leave %u chat rooms. You will not receive any further messages until you rejoin them.
lt[0]: Užvėrę šį langą, išeisite iš %u pokalbių kambario. Nebegausite jokių pranešimų, kol vėl prie jo neprisijungsite.
lt[1]: Užvėrę šį langą, išeisite iš %u pokalbių kambarių. Nebegausite jokių pranešimų, kol vėl prie jų neprisijungsite.
lt[2]: Užvėrę šį langą, išeisite iš %u pokalbių kambarių. Nebegausite jokių pranešimų, kol vėl prie jų neprisijungsite.

en: Leave %s?
lt: Išeiti iš %s?

en: You will not receive any further messages from this chat room until you rejoin it.
lt: Negausite jokių tolesnių pranešimų iš šio pokalbių kambario, kol vėl prie jo neprisijungsite.

en: Close window
lt: Užverti langą

en: Leave room
lt: Išeiti iš kambario

en: %s (%d unread) | %s (%d unread)
lt[0]: %s (%d neskaitytas)
lt[1]: %s (%d neskaityti)
lt[2]: %s (%d neskaitytų)

en: %s (and %u other) | %s (and %u others)
lt[0]: %s (ir %u kitas)
lt[1]: %s (ir %u kiti)
lt[2]: %s (ir %u kitų)

en: %s (%d unread from others) | %s (%d unread from others)
lt[0]: %s (%d neskaitytas iš kitų)
lt[1]: %s (%d neskaityti iš kitų)
lt[2]: %s (%d neskaitytų iš kitų)

en: %s (%d unread from all) | %s (%d unread from all)
lt[0]: %s (%d neskaitytas iš visų)
lt[1]: %s (%d neskaityti iš visų)
lt[2]: %s (%d neskaityta iš visų)

en: Sending %d message | Sending %d messages
lt[0]: Siunčiama %d žinutė
lt[1]: Siunčiamos %d žinutės
lt[2]: Siunčiama %d žinučių

en: Typing a message.
lt: Rašoma žinutė.

en: _Conversation
lt: _Pokalbis

en: C_lear
lt: Iš_valyti

en: Insert _Smiley
lt: Įterpti _šypsenėlę

en: _Favorite Chat Room
lt: _Mėgstamiausias pokalbių kambarys

en: Notify for All Messages
lt: Įspėti apie visus pranešimus

en: _Show Contact List
lt: _Rodyti kontaktų sąrašą

en: Invite _Participant…
lt: Pakviesti _dalyvį…

en: _Join Chat
lt: _Prisijungti prie pokalbio

en: Le_ave Chat
lt: _Palikti pokalbį

en: C_ontact
lt: A_dresatas

en: _Tabs
lt: _Kortelės

en: _Previous Tab
lt: _Ankstesnė kortelė

en: _Next Tab
lt: _Kita kortelė

en: _Undo Close Tab
lt: _Atšaukti kortelės užvėrimą

en: Move Tab _Left
lt: Perkelti kortelę _kairėn

en: Move Tab _Right
lt: Perkelti kortelę _dešinėn

en: _Detach Tab
lt: _Atkabinti kortelę

en: Show a particular service
lt: Rodyti tam tikrą tarnybą

en: - Empathy Debugger
lt: – Empathy derintuvė

en: Empathy Debugger
lt: Empathy derintuvė

en: Save
lt: Įrašyti

en: Pastebin link
lt: „Pastebin“ saitas

en: Pastebin response
lt: „Pastebin“ atsakas

en: Data too large for a single paste. Please save logs to file.
lt: Per daug duomenų įkelti vienu kartu. Įrašykite žurnalus į failą.

en: Debug Window
lt: Derinimo langas

en: Send to pastebin
lt: Siūsti į „pastebin“

en: Pause
lt: Pauzė

en: Level
lt: Lygis

en: Debug
lt: Derinimas

en: Info
lt: Informacija

en: Message
lt: Pranešimas

en: Warning
lt: Perspėjimas

en: Critical
lt: Kritinė

en: Error
lt: Klaida

en: Even if they don't display passwords, logs can contain sensitive information such as your list of contacts or the messages you recently sent or received.
    If you don't want to see such information available in a public bug report, you can choose to limit the visibility of your bug to Empathy developers when reporting it by displaying the advanced fields in the <a href="https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=empathy">bug report</a>.
lt: Net jei nerodo slaptažodžių, žurnalai turi jautrios informacijos, tokios kaip jūsų kontaktų ar neseniai siųstų bei gautų žinučių sąrašai.
    Jei nenorite tokios informacijos matyti viešumoje pranešime apie klaidą, galite apriboti pranešomos klaidos matomumą tik Empathy kūrėjams parodydami sudėtingesnius laukus <a href="https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=empathy">pranešime apie klaidą</a>.

en: Time
lt: Laikas

en: Domain
lt: Sritis

en: Category
lt: Kategorija

en: Level
lt: Lygis

en: The selected connection manager does not support the remote debugging extension.
lt: Pasirinktoji ryšių tvarkytuvė nepalaiko nuotolinio derinimo plėtinio.

en: Incoming video call
lt: Gaunamas vaizdinis skambutis

en: %s is video calling you. Do you want to answer?
lt: %s jums skambina su vaizdiniu ryšiu, ar atsiliepsite?

en: %s is calling you. Do you want to answer?
lt: %s jums skambina, ar atsiliepsite?

en: _Reject
lt: A_tmesti

en: _Answer
lt: _Atsiliepti

en: _Answer with video
lt: _Atsakyti vaizdo įrašu

en: Room invitation
lt: Kvietimas į pokalbių kambarį

en: Invitation to join %s
lt: Kvietimas prisijungti prie %s

en: %s is inviting you to join %s
lt: %s kviečia jus prisijungti prie %s

en: _Join
lt: _Prisijungti

en: %s invited you to join %s
lt: %s pakvietė jus prisijungti %s

en: You have been invited to join %s
lt: Jūs kviečiami prisijungti prie %s

en: Incoming file transfer from %s
lt: Failo atsiuntimas iš %s

en: Password required
lt: Reikalingas slaptažodis

en: 
    Message: %s
lt: 
    Žinutė: %s

[ctx: file transfer percent]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: %s of %s at %s/s
lt: %s iš %s %s/s sparta

en: %s of %s
lt: %s iš %s

note: translators: first %s is filename, second %s is the contact name
en: Receiving "%s" from %s
lt: Priimama „%s“ iš %s

note: translators: first %s is filename, second %s is the contact name
en: Sending "%s" to %s
lt: Siunčiama „%s“ kontaktui %s

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: Error receiving "%s" from %s
lt: Klaida priimant „%s“ iš %s

en: Error receiving a file
lt: Klaida priimant failą

en: Error sending "%s" to %s
lt: Klaida siunčiant „%s“ kontaktui %s

en: Error sending a file
lt: Klaida siunčiant failą

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: "%s" received from %s
lt: „%s“ gautas iš %s

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: "%s" sent to %s
lt: „%s“ išsiųstas gavėjui %s

en: File transfer completed
lt: Atsiųsta

en: Waiting for the other participant's response
lt: Laukiama kito dalyvio atsakymo

en: Checking integrity of "%s"
lt: Tikrinamas „%s“ vientisumas

en: Hashing "%s"
lt: Kuriama „%s“ maiša

en: File
lt: Failas

en: Remaining
lt: Liko

en: File Transfers
lt: Failų siuntimai

en: Remove completed, canceled and failed file transfers from the list
lt: Pašalinti baigtus, atšauktus ir nepavykusius failų siuntimus iš sąrašo

en: _Import
lt: _Importuoti

en: No accounts to import could be found. Empathy currently only supports importing accounts from Pidgin.
lt: Nerasta importuotinų paskyrų. Kol kas Empathy gali importuoti paskyras tik iš Pidgin programos.

en: Import Accounts
lt: Importuoti paskyras

note: Translators: this is the header of a treeview column
en: Import
lt: Importuoti

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Invite Participant
lt: Pakviesti dalyvį

en: Choose a contact to invite into the conversation:
lt: Pasirinkite į pokalbį pakviestiną kontaktą:

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Chat Room
lt: Pokalbių kambarys

en: Members
lt: Nariai

en: Failed to list rooms
lt: Nepavyko gauti kambarių sąrašo

en: %s
    Invite required: %s
    Password required: %s
    Members: %s
lt: %s
    Reikia pakvietimo: %s
    Reikia slaptažodžio: %s
    Nariai: %s

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Join Room
lt: Prisijungti prie kambario

en: Enter the room name to join here or click on one or more rooms in the list.
lt: Įveskite kambario, į kurį norite įeiti, pavadinimą arba spustelėkite vieną ar daugiau kambarių sąraše.

en: _Room:
lt: _Kambarys:

en: Enter the server which hosts the room, or leave it empty if the room is on the current account&apos;s server
lt: Nurodykite serverio vardą, kuriame yra pokalbių kambarys, arba neįrašykite nieko, jei pokalbių kambarys yra dabartinės paskyros serveryje.

en: Enter the server which hosts the room, or leave it empty if the room is on the current account's server
lt: Įrašykite serverio vardą, kuriame yra pokalbių kambarys, arba neįrašykite nieko, jei pokalbių kambarys yra dabartinės paskyros serveryje.

en: _Server:
lt: _Serveris:

en: Couldn't load room list
lt: Nepavyko įkelti kambarių sąrašo

en: Room List
lt: Kambarių sąrašas

en: Respond
lt: Atsakyti

en: Answer with video
lt: Atsakyti vaizdu

en: Decline
lt: Atsisakyti

en: Accept
lt: Priimti

note: translators: the 'Provide' button is displayed in a notification * bubble when Empathy is asking for an account password; clicking on it * brings the password popup.
en: Provide
lt: Teikia

en: Message received
lt: Gauta žinutė

en: Message sent
lt: Žinutė išsiųsta

en: New conversation
lt: Naujas pokalbis

en: Contact comes online
lt: Kontaktas prisijungė

en: Contact goes offline
lt: Kontaktas atsijungė

en: Account connected
lt: Paskyra prijungta

en: Account disconnected
lt: Paskyra atjungta

en: Language
lt: Kalba

note: translators: Contact name for the chat theme preview
en: Juliet
lt: Džiuljeta

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: O Romeo, Romeo, wherefore art thou Romeo?
lt: O Romeo, Romeo, todėl esi Romeo?

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Deny thy father and refuse thy name;
lt: Atsisakyk savo tėvo ir atsisakyk savo vardo;

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Or if thou wilt not, be but sworn my love
lt: O jei ne, pasilik, bet prisiek man meilę

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: And I'll no longer be a Capulet.
lt: Ir aš nebebūsių Capulet.

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Shall I hear more, or shall I speak at this?
lt: Ar turiu išgirsti daugiau, ar turiu kalbėti apie tai?

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Juliet has disconnected
lt: Džiuljeta  atsijungė

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Show groups
lt: Rodyti grupes

en: Show account balances
lt: Rodyti paskyrų sąskaitas

en: Contact List
lt: Kontaktų sąrašas

en: Start chats in:
lt: Kur pradėti pokalbius:

en: new ta_bs
lt: naujos _kortelės

en: new _windows
lt: nauji _langai

en: Show _smileys as images
lt: Rodyti š_ypsenelės kaip paveikslėlius

en: Show contact _list in rooms
lt: Rodyti kontaktų _sąrašą kambariuose

en: Log conversations
lt: Vesti pokalbių žurnalus

en: Display incoming events in the notification area
lt: Rodyti gaunamus įvykius pranešimų srityje

en: _Automatically connect on startup
lt: _Automatiškai prisijungti paleidimo metu

en: Behavior
lt: Elgsena

en: General
lt: Bendra

en: _Enable bubble notifications
lt: Į_jungti burbulinius pranešimus

en: Disable notifications when _away or busy
lt: Išjungti pranešimus, kai esu pasitraukęs (-usi) ar užsiėmęs (-usi)

en: Enable notifications when the _chat is not focused
lt: Įjungti pranešimus, kai _pokalbio langas nesuaktyvintas

en: Enable notifications when a contact comes online
lt: Įjungti pranešimus, kai prisijungia kontaktas

en: Enable notifications when a contact goes offline
lt: Įjungti pranešimus, kai atsijungia kontaktas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: _Enable sound notifications
lt: Į_jungti garsinius pranešimus

en: Disable sounds when _away or busy
lt: Išjungti garsus, kai esu pasitraukęs (-usi) ar užsiėmęs (-usi)

en: Play sound for events
lt: Groti garsus įvykiams

en: Sounds
lt: Garsai

en: Use _echo cancellation to improve call quality
lt: Naudoti _aido šalinimą, skambučio kokybei pagerinti

en: Echo cancellation helps to make your voice sound clearer to the other person, but may cause problems on some computers. If you or the other person hear strange noises or glitches during calls, try turning echo cancellation off and restarting the call.
lt: Aido panaikinimas padeda padaryti jūsų balsą aiškesnį kitam asmeniui, bet gali sukelti problemų kai kuriuose kompiuteriuose. Jei jūs arba kitas asmuo girdi keistus triukšmus ar nesklandumus skambučio metu, bandykite išjungti aido panaikinimą ir skambinti iš naujo.

en: _Publish location to my contacts
lt: _Rodyti vietovę mano kontaktams

en: Reduced location accuracy means that nothing more precise than your city, state and country will be published.  GPS coordinates will be accurate to 1 decimal place.
lt: Sumažinus vietovės rodymo tikslumą, bus rodomas tik jūsų miestas, sritis ir šalis. GPS koordinatės bus rodomos vieno skaičiaus po kablelio tikslumu.

note: To translators: The longitude and latitude are rounded to closest 0,1 degrees, so for example 146,2345° is rounded to round(146,2345*10)/10 = 146,2 degrees.
en: _Reduce location accuracy
lt: _Sumažinti vietovės nustatymo tikslumą

en: Privacy
lt: Privatumas

en: The list of languages reflects only the languages for which you have a dictionary installed.
lt: Šiame kalbų sąraše yra tik tos kalbos, kurių žodynus turite įdiegę.

en: Enable spell checking for languages:
lt: Įjungti šių kalbų rašybos tikrinimą:

en: Spell Checking
lt: Rašybos tikrinimas

en: Chat Th_eme:
lt: Pokalbio t_ema:

en: Variant:
lt: Variantas:

en: Themes
lt: Temos

en: Provide Password
lt: Nurodykite slaptažodį

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: You need to set up an account to see contacts here.
lt: Jums reikia nustatyti paskyrą, kad čia matytumėte kontaktus.

en: Sorry, %s accounts can’t be used until your %s software is updated.
lt: Deja, paskyra %s negali būti naudojama, kol nebus atnaujinta programinė įranga %s.

note: translators: %s is an account name like 'Facebook' or 'Google Talk'
en: %s account requires authorisation
lt: %s paskyrai reikia patvirtinti tapatybę

en: Online Accounts
lt: Internetinės paskyros

en: Update software…
lt: Atnaujinti programinę įrangą…

en: Reconnect
lt: Prisijungti iš naujo

en: Edit Account
lt: Taisyti paskyrą

en: Close
lt: Užverti

en: Top up account
lt: Papildyti paskyros kreditą

en: You need to enable one of your accounts to see contacts here.
lt: Jums reikia įjungti vieną iš jūsų paskyrų, kad ten matytumėte kontaktus.

note: translators: argument is an account name
en: You need to enable %s to see contacts here.
lt: Jums reikia įjungti %s, kad ten matytumėte kontaktus.

en: Change your presence to see contacts here
lt: Keisti jūsų būvimo būseną, kad ten matytumėte kontaktus

en: No match found
lt: Nerasta atitikmenų

en: You haven't added any contacts yet
lt: Dar nepridėjote jokių kontaktų

en: No online contacts
lt: Nėra kontaktų internete

en: _New Conversation…
lt: _Naujas pokalbis…

en: New _Call…
lt: Naujas _skambutis…

en: Contacts
lt: Kontaktai

en: _Add Contacts…
lt: _Pridėti kontaktus…

en: _Search for Contacts…
lt: _Ieškoti kontaktų…

en: _Blocked Contacts
lt: _Užblokuoti kontaktai

en: _Rooms
lt: _Kambariai

en: _Join…
lt: _Prisijungti…

en: Join _Favorites
lt: Prisijungti prie _mėgiamų

en: _Manage Favorites
lt: _Tvarkyti mėgiamus

en: _File Transfers
lt: _Failų siuntimai

en: _Accounts
lt: P_askyros

en: P_references
lt: _Nuostatos

en: Help
lt: Žinynas

en: About
lt: Apie

en: _Quit
lt: Iš_eiti

en: Account settings
lt: Paskyros nustatymai

en: Go _Online
lt: _Prisijungti prie tinklo

en: Show _Offline Contacts
lt: Rodyti atsijungusius k_ontaktus

en: Status
lt: Būsena

en: Done
lt: Atlikta

en: Please enter your account details
lt: Įveskite savo paskyros duomenis

en: Edit %s account options
lt: Taisyti %s paskyros parametrus

en: Integrate your IM accounts
lt: Integruokite savo pranešimų paskyras
