empathy master - en to sl_SI translation catalogue (748 entries)

en: IM Client
sl_SI: Hipni sporočilnik

en: Empathy Internet Messaging
sl_SI: Empathy hipno sporočanje

en: Chat on Google Talk, Facebook, MSN and many other chat services
sl_SI: Klepet na Google Talk, Facebook, MSN in na mnogih drugih klepetalnih storitvah.

en: chat;talk;im;message;irc;voip;gtalk;facebook;jabber;
sl_SI: hipno;klepet;pogovor;sporočilo;irc;voip;gtalk;facebook;jabber;

en: Empathy is the official instant messaging application of the GNOME desktop environment.  Empathy can connect to AIM, MSN, Jabber (including Facebook and Google Talk), IRC, and many other messaging networks. You can chat with text, make audio and video calls, or even transfer files, depending on what your contact’s chat application allows.
sl_SI: Program Empathy je  uradni hipni sporočilnik okolja GNOME. Program podpira klepetanje preko AIM, MSN, Jabber (Facebook in Google Talk), IRC in mnogo drugih omrežij. Podprto je besedilno klepetanje, pa tudi zvočne in video konference. Program omogoča tudi prenos datotek z uporabniki, ki uporabljajo podprte različice odjemalcev.

en: Empathy provides integrated messaging for the GNOME desktop, so you’ll never miss a message.  You can respond to your contacts without even having to open Empathy!
sl_SI: Program Empathy omogoča sprejemanje in pošiljanje sporočil neposredno iz namizja GNOME. Sporočila so prikazana v pojavnih obvestilnih oknih, prav tako pa je mogoče preko istega okna odgovoriti!

en: Connection managers should be used
sl_SI: Uporabljen naj bo upravljalnik omrežja

en: Whether connectivity managers should be used to automatically disconnect/reconnect.
sl_SI: Ali naj upravljalnik omrežja samodejno vzpostavi in prekine povezavo.

en: Empathy should auto-connect on startup
sl_SI: Program Empathy naj se samodejno poveže ob zagonu

en: Whether Empathy should automatically log into your accounts on startup.
sl_SI: Ali naj se ob zagonu program Empathy samodejno prijavi v vaše račune.

en: Empathy should auto-away when idle
sl_SI: Ob nedejavnosti samodejno preklopi na stanje odsotnosti

en: Whether Empathy should go into away mode automatically if the user is idle.
sl_SI: Ali naj ob nedejavnosti program Empathy samodejno vzpostavi stanje odsotnosti.

en: Empathy default download folder
sl_SI: Privzeta mapa za prenos datotek

en: The default folder to save file transfers in.
sl_SI: Privzeta mapa za shranjevanje prejetih datotek.

note: translators: Automatic tasks which are run once to port/update account settings. Ideally, this shouldn't be exposed to users at all, we just use a gsettings key here as an optimization to only run it only once.
en: Magic number used to check if sanity cleaning tasks should be run
sl_SI: Magično število, uporabljeno za preverjanje ali naj se naloge čiščenja izvedejo

en: empathy-sanity-cleaning.c uses this number to check if the cleaning tasks should be executed or not. Users should not change this key manually.
sl_SI: Število empathy-sanity-cleaning.c preverja ali naj se naloge čiščenja izvedejo ali ne. Tega ključa ni priporočljivo spreminjati ročno.

en: Show offline contacts
sl_SI: Pokaži tudi nepovezane stike

en: Whether to show contacts that are offline in the contact list.
sl_SI: Ali naj bodo na seznamu stikov prikazani tudi nepovezani stiki.

en: Show Balance in contact list
sl_SI: Pokaži stanje na računu v seznamu stikov

en: Whether to show account balances in the contact list.
sl_SI: Ali naj se v seznamu stikov pokaže tudi stanje na računu.

en: Hide main window
sl_SI: Skrij glavno okno

en: Hide the main window.
sl_SI: Skrivanje glavnega okna.

en: Default directory to select an avatar image from
sl_SI: Privzeta mapa slik za izbor podobe

en: The last directory that an avatar image was chosen from.
sl_SI: Zadnja mapa iz katere je bila izbrana podoba.

en: Open new chats in separate windows
sl_SI: Nov klepet naj se odpre v ločenem oknu

en: Always open a separate chat window for new chats.
sl_SI: Za nov klepet vedno odpri ločeno klepetalno okno.

en: Display incoming events in the status area
sl_SI: Prikaz prihajajočih dogodkov v vrstici stanja.

en: Display incoming events in the status area. If false, present them to the user immediately.
sl_SI: Prikaz prihajajočih dogodkov v vrstici stanja. V primeru da možnost ni izbrana, bodo prikazani takoj.

en: The position for the chat window side pane
sl_SI: Položaj stranskega pladnja v klepetalnem oknu

en: The stored position (in pixels) of the chat window side pane.
sl_SI: Shranjen položaj (v točkah) stranskega pladnja v klepetalnem oknu.

en: Show contact groups
sl_SI: Pokaži skupine stikov

en: Whether to show groups in the contact list.
sl_SI: Ali naj se v seznamu stikov pokažejo skupine stikov.

en: Use notification sounds
sl_SI: Uporabi zvoke obvestil

en: Whether to play a sound to notify of events.
sl_SI: Ali naj se predvaja zvok ob dogodkih.

en: Disable sounds when away
sl_SI: Onemogoči zvok ob odsotnosti

en: Whether to play sound notifications when away or busy.
sl_SI: Ali naj se predvaja zvok ob odsotnosti in zaposlenosti.

en: Play a sound for incoming messages
sl_SI: Predvajaj zvok ob prejetju novih sporočil

en: Whether to play a sound to notify of incoming messages.
sl_SI: Ali naj se predvaja zvok ob prejetju novega sporočila.

en: Play a sound for outgoing messages
sl_SI: Predvajaj zvok ob pošiljanju sporočil

en: Whether to play a sound to notify of outgoing messages.
sl_SI: Ali naj se predvaja zvok ob pošiljanju sporočil.

en: Play a sound for new conversations
sl_SI: Predvajaj zvok ob novih pogovorih

en: Whether to play a sound to notify of new conversations.
sl_SI: Ali naj se predvaja zvok ob novih pogovorih.

en: Play a sound when a contact logs in
sl_SI: Predvajaj zvok ob prijavi stika

en: Whether to play a sound to notify of contacts logging into the network.
sl_SI: Ali naj se predvaja zvok ob prijavi stika v omrežje.

en: Play a sound when a contact logs out
sl_SI: Predvajaj zvok ob odjavi stika

en: Whether to play a sound to notify of contacts logging out of the network.
sl_SI: Ali naj se predvaja zvok ob odjavi stika iz omrežja.

en: Play a sound when we log in
sl_SI: Predvajaj zvok ob prijavi

en: Whether to play a sound when logging into a network.
sl_SI: Ali naj se predvaja zvok ob prijavi v omrežje.

en: Play a sound when we log out
sl_SI: Predvajaj zvok ob odjavi

en: Whether to play a sound when logging out of a network.
sl_SI: Ali naj se predvaja zvok ob odjavi iz omrežja.

en: Enable popup notifications for new messages
sl_SI: Omogoči pojavna obvestila ob novih sporočilih

en: Whether to show a popup notification when receiving a new message.
sl_SI: Ali naj se pojavi obvestilo ob prejetju novega sporočila.

en: Disable popup notifications when away
sl_SI: Onemogoči pojavna obvestila ob odsotnosti

en: Whether to show popup notifications when away or busy.
sl_SI: Ali naj bodo pojavna obvestila prikazana ob odsotnosti ali zaposlenosti.

en: Pop up notifications if the chat isn't focused
sl_SI: Pokaži pojavna obvestila, ko klepetalno okno ni v žarišču.

en: Whether to show a popup notification when receiving a new message even if the chat is already opened, but not focused.
sl_SI: Ali naj se pojavi obvestilo ob prejetju novega sporočila tudi, kadar je klepetalno okno že odprto, vendar ni v žarišču.

en: Pop up notifications when a contact logs in
sl_SI: Pokaži pojavna obvestila ob prijavi stikov

en: Whether to show a popup notification when a contact goes online.
sl_SI: Ali naj se pojavi obvestilo ob vzpostavitvi povezave stika.

en: Pop up notifications when a contact logs out
sl_SI: Pokaži pojavna obvestila ob odjavi stikov

en: Whether to show a popup notification when a contact goes offline.
sl_SI: Ali naj se pojavi obvestilo, ko stik izklopi povezavo.

en: Use graphical smileys
sl_SI: Uporabi slikovne smeške

en: Whether to convert smileys into graphical images in conversations.
sl_SI: Ali naj se pri pogovorih smeški pretvorijo v sličice.

en: Show contact list in rooms
sl_SI: Pokaži seznam stikov v klepetalnicah

en: Whether to show the contact list in chat rooms.
sl_SI: Ali naj bo v klepetalnicah prikazan seznam stikov.

en: Chat window theme
sl_SI: Tema klepetalnega okna

en: The theme that is used to display the conversation in chat windows.
sl_SI: Tema uporabljena za prikaz pogovorov v klepetalnih oknih.

en: Chat window theme variant
sl_SI: Različica teme klepetalnega okna

en: The theme variant that is used to display the conversation in chat windows.
sl_SI: Različica teme, ki je uporabljena za prikaz pogovorov v klepetalnih oknih.

en: Path of the Adium theme to use
sl_SI: Pot do želene teme Adium

en: Path of the Adium theme to use if the theme used for chat is Adium. Deprecated.
sl_SI: Pot do želene teme Adium, kadar je ta določena za klepet. Možnost je opuščena.

en: Enable WebKit Developer Tools
sl_SI: Omogoči razvojna orodja WebKit

en: Whether WebKit developer tools, such as the Web Inspector, should be enabled.
sl_SI: Ali naj bodo vključena razvijalna orodja WebKit kot je na primer Web Inspector.

en: Inform other users when you are typing to them
sl_SI: Obvesti druge uporabnike, da jim tipkate besedilo

en: Whether to send the 'composing' or 'paused' chat states. Does not currently affect the 'gone' state.
sl_SI: Ali naj se pošilja tudi stanje klepeta 'vpisovanje' ali pa 'v premoru'. Trenutno ne vpliva na stanje 'odsoten'.

en: Use theme for chat rooms
sl_SI: Uporabi temo za klepetalnice

en: Whether to use the theme for chat rooms.
sl_SI: Ali naj se za klepetalnice uporablja tema.

en: Spell checking languages
sl_SI: Jeziki za črkovanje

en: Comma-separated list of spell checker languages to use (e.g. "en, fr, nl").
sl_SI: Z vejico ločen seznam uporabljenih črkovalnikov (primer: "sl, en, fr").

en: Enable spell checker
sl_SI: Omogoči črkovalnik

en: Whether to check words typed against the languages you want to check with.
sl_SI: Ali naj se preverja črkovanje besed v želenih jezikih.

en: Nick completed character
sl_SI: Znak na koncu vzdevka

en: Character to add after nickname when using nick completion (tab) in group chat.
sl_SI: Znak, ki naj bo dodan vzdevku ob uporabi možnosti dopolnjevanja vzdevkov (zavihek) v skupinskem klepetu.

en: Empathy should use the avatar of the contact as the chat window icon
sl_SI: Program naj uporabi podobo stika kot ikono klepetalnega okna

en: Whether Empathy should use the avatar of the contact as the chat window icon.
sl_SI: Ali naj program Empathy uporablja podobe stikov za ikone klepetalnih oken.

en: Last account selected in Join Room dialog
sl_SI: Zadnji izbran račun v pogovornem oknu pridruženja klepetalnici

en: D-Bus object path of the last account selected to join a room.
sl_SI: Pot predmeta vodila D-Bus zadnjega izbranega računa pri pridruženju klepetalnici.

en: Camera device
sl_SI: Naprava kamere

en: Default camera device to use in video calls, e.g. /dev/video0.
sl_SI: Privzeta naprava kamere za uporabo pri video klicih, na primer /dev/video0.

en: Camera position
sl_SI: Položaj kamere

en: Position the camera preview should be during a call.
sl_SI: Položaj predogleda kamere med klicem.

en: Echo cancellation support
sl_SI: Podpora odpravljanju odmevov

en: Whether to enable Pulseaudio's echo cancellation filter.
sl_SI: Ali naj se omogoči filter odpravljanja odmevov Pulseaudio.

en: Show hint about closing the main window
sl_SI: Pokaži namig ob zapiranju glavnega okna

en: Whether to show the message dialog about closing the main window with the 'x' button in the title bar.
sl_SI: Ali naj bo pogovorno okno sporočila o zapiranju glavnega okna prikazano z gumbom 'x' v nazivni vrstici.

en: Empathy can publish the user's location
sl_SI: Program Empathy lahko objavi mesto nahajanja uporabnika

en: Whether Empathy can publish the user's location to their contacts.
sl_SI: Ali naj program Empathy objavlja mesta nahajanja uporabnika njegovim stikom.

en: Empathy should reduce the location's accuracy
sl_SI: Program Empathy naj zmanjša natančnost določevanja nahajanja

en: Whether Empathy should reduce the location's accuracy for privacy reasons.
sl_SI: Ali naj program Empathy zaradi zasebnosti zmanjšuje natančnost položaja.

en: No reason was specified
sl_SI: Ni navedenega vzroka

en: The change in state was requested
sl_SI: Zahtevana je bila zamenjava stanja

en: You canceled the file transfer
sl_SI: Prenos datoteke ste preklicali

en: The other participant canceled the file transfer
sl_SI: Drug uporabnik je preklical prenos datoteke

en: Error while trying to transfer the file
sl_SI: Prišlo je do napake med prenosom datoteke

en: The other participant is unable to transfer the file
sl_SI: Drug uporabnik ne more prenesti datoteke

en: Unknown reason
sl_SI: Neznan vzrok

en: File transfer completed, but the file was corrupted
sl_SI: Prenos datoteke je končan, vendar je datoteka pokvarjena

en: File transfer not supported by remote contact
sl_SI: Prenos datotek s strani oddaljenega stika ni podprt

en: The selected file is not a regular file
sl_SI: Izbrana datoteka ni običajna datoteka

en: The selected file is empty
sl_SI: Izbrana datoteka je prazna

en: Missed call from %s
sl_SI: Zgrešen klic od %s

note: Translators: this is an outgoing call, e.g. 'Called Alice'
en: Called %s
sl_SI: Klicanje uporabnika %s

en: Call from %s
sl_SI: Klic uporabnika %s

en: Available
sl_SI: Na voljo

en: Busy
sl_SI: Zaposleno

en: Away
sl_SI: Odsotno

en: Invisible
sl_SI: Nevidno

en: Offline
sl_SI: Nepovezano

[ctx: presence]
note: translators: presence type is unknown
en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: No reason specified
sl_SI: Ni določenega razloga

en: Status is set to offline
sl_SI: Stanje je nastavljeno na brez povezave

en: Network error
sl_SI: Napaka omrežja

en: Authentication failed
sl_SI: Overitev ni uspela

en: Encryption error
sl_SI: Napaka šifriranja

en: Name in use
sl_SI: Ime je v uporabi

en: Certificate not provided
sl_SI: Potrdilo ni na voljo

en: Certificate untrusted
sl_SI: Potrdilo ni overjeno

en: Certificate expired
sl_SI: Potrdilo je preteklo

en: Certificate not activated
sl_SI: Potrdilo ni potrjeno

en: Certificate hostname mismatch
sl_SI: Neustrezno potrdilo gostitelja

en: Certificate fingerprint mismatch
sl_SI: Neustrezen prstni odtis potrdila

en: Certificate self-signed
sl_SI: Potrdilo je samo-podpisano

en: Certificate error
sl_SI: Napaka potrdila

en: Encryption is not available
sl_SI: Šifriranje ni na voljo.

en: Certificate is invalid
sl_SI: Potrdilo je neveljavno.

en: Connection has been refused
sl_SI: Omrežna povezava je zavrnjena.

en: Connection can't be established
sl_SI: Povezave ni mogoče vzpostaviti.

en: Connection has been lost
sl_SI: Povezava je prekinjena.

en: This account is already connected to the server
sl_SI: Račun je s strežnikom že povezan

en: Connection has been replaced by a new connection using the same resource
sl_SI: Povezava je zamenjana z novo povezavo, ki uporablja isti vir.

en: The account already exists on the server
sl_SI: Račun na strežniku že obstaja

en: Server is currently too busy to handle the connection
sl_SI: Strežnik je trenutno preveč zaposlen za upravljanje s povezavo.

en: Certificate has been revoked
sl_SI: Potrdilo je preklicano

en: Certificate uses an insecure cipher algorithm or is cryptographically weak
sl_SI: Potrdilo ne uporablja varnega algoritma ali pa uporablja šibko šifriranje.

en: The length of the server certificate, or the depth of the server certificate chain, exceed the limits imposed by the cryptography library
sl_SI: Dolžina potrdila strežnika ali pa globina verige potrdila presega omejitev, ki je določena s šifrirno knjižnico.

en: Your software is too old
sl_SI: Programska oprema je prestara

en: Internal error
sl_SI: Notranja napaka

en: All accounts
sl_SI: Vsi računi

en: Click to enlarge
sl_SI: Kliknite za povečavo

en: Authentication failed for account <b>%s</b>
sl_SI: Overitev za račun <b>%s</b> je spodletela.

en: Retry
sl_SI: Poskusi znova

en: Enter your password for account
    <b>%s</b>
sl_SI: Treba je vnesti geslo za račun
    <b>%s</b>

note: remember password ticky box
en: Remember password
sl_SI: Zapomni si geslo

en: There was an error starting the call
sl_SI: Prišlo je do napake med začenjanjem klica

en: The specified contact doesn't support calls
sl_SI: Določen stik ne podpira klicev.

en: The specified contact is offline
sl_SI: Izbrani stik ni povezan v omrežje

en: The specified contact is not valid
sl_SI: Izbrani stik ni veljaven

en: Emergency calls are not supported on this protocol
sl_SI: Klic v sili ni podprt s tem protokolom

en: You don't have enough credit in order to place this call
sl_SI: Na računu ni dovolj visokega zneska za vzpostavitev klica

en: Failed to open private chat
sl_SI: Napaka med odpiranjem zasebnega klepeta

en: Topic not supported on this conversation
sl_SI: Tema ni podprta pri tem pogovoru

en: You are not allowed to change the topic
sl_SI: Za spreminjanje teme nimate ustreznih dovoljenj.

en: Invalid contact ID
sl_SI: Neveljaven ID stika

en: /clear: clear all messages from the current conversation
sl_SI: /clear: počisti vsa sporočila trenutnega pogovora

en: /topic <topic>: set the topic of the current conversation
sl_SI: /topic <tema>: določi temo trenutnega pogovora

en: /join <chat room ID>: join a new chat room
sl_SI: /join <ID klepetalnice>: pridruževanje novi klepetalnici

en: /j <chat room ID>: join a new chat room
sl_SI: /j <ID klepetalnice>: pridruži se novi klepetalnici

en: /part [<chat room ID>] [<reason>]: leave the chat room, by default the current one
sl_SI: /part [<ID klepetalnice>] [<razlog>]: zapusti klepetalnico, privzeto je to trenutna klepetalnica

en: /query <contact ID> [<message>]: open a private chat
sl_SI: /query <ID stika> [<sporočilo>]: odpre zasebni klepet

en: /msg <contact ID> <message>: open a private chat
sl_SI: /msg <ID stika> <sporočilo>: odpre zasebni klepet

en: /nick <nickname>: change your nickname on the current server
sl_SI: /nick <vzdevek>: spremeni vaš vzdevek na trenutnem strežniku

en: /me <message>: send an ACTION message to the current conversation
sl_SI: /me <sporočilo>: pošlje sporočilo DEJANJA v trenutni pogovor

en: /say <message>: send <message> to the current conversation. This is used to send a message starting with a '/'. For example: "/say /join is used to join a new chat room"
sl_SI: /say <sporočilo>: pošlje <sporočilo> v trenutni pogovor. Možnost se uporablja za pošiljanje sporočila, ki se začne z '/'. Primer: "/say /join se uporablja za pridruževanje novi klepetalnici"

en: /whois <contact ID>: display information about a contact
sl_SI: /whois <ID stika>: pokaže podrobnosti stika

en: /help [<command>]: show all supported commands. If <command> is defined, show its usage.
sl_SI: /help [<ukaz>], pokaže vse podprte ukaze in njihov način uporabe.

en: Usage: %s
sl_SI: Uporaba: %s

en: Unknown command
sl_SI: Neznan ukaz

en: Unknown command; see /help for the available commands
sl_SI: Neznan ukaz, za več si vpišite /help

en: insufficient balance to send message
sl_SI: nezadostno stanje na računu za pošiljanje sporočil

en: Error sending message '%s': %s
sl_SI: Napaka med pošiljanjem sporočila '%s': %s

en: Error sending message: %s
sl_SI: Napaka med pošiljanjem sporočila: %s

note: translators: error used when user doesn't have enough credit on his * account to send the message.
en: insufficient balance to send message. <a href='%s'>Top up</a>.
sl_SI: Nezadostno stanje na računi za pošiljanje sporočila. <a href='%s'>Povišaj</a>.

en: not capable
sl_SI: ni mogoče

en: offline
sl_SI: brez povezave

en: invalid contact
sl_SI: neveljaven stik

en: permission denied
sl_SI: ni dovoljenja

en: too long message
sl_SI: predolgo sporočilo

en: not implemented
sl_SI: ni del programa

en: unknown
sl_SI: neznano

en: Topic:
sl_SI: Tema:

en: Topic set to: %s
sl_SI: Tema je določena na: %s

en: Topic set by %s to: %s
sl_SI: %s določa vsebino: %s

note: No need to display this 'event' is no topic can be defined anyway
en: No topic defined
sl_SI: Ni določene teme

en: (No Suggestions)
sl_SI: (Ni predlogov)

note: translators: %s is the selected word
en: Add '%s' to Dictionary
sl_SI: Dodaj '%s' v slovar

note: translators: first %s is the selected word, * second %s is the language name of the target dictionary
en: Add '%s' to %s Dictionary
sl_SI: Dodaj '%s' v slovar %s

en: Insert Smiley
sl_SI: Vstavi smeška

note: send button
en: _Send
sl_SI: _Pošlji

note: Spelling suggestions
en: _Spelling Suggestions
sl_SI: Predlogi čr_kovalnika

en: Failed to retrieve recent logs
sl_SI: Napaka med pridobivanjem nedavnih dnevnikov

en: %s has disconnected
sl_SI: %s je prekinil povezavo

note: translators: reverse the order of these arguments * if the kicked should come before the kicker in your locale.
en: %1$s was kicked by %2$s
sl_SI: %2$s je izgnal %1$s

en: %s was kicked
sl_SI: %s je bil izgnan

note: translators: reverse the order of these arguments * if the banned should come before the banner in your locale.
en: %1$s was banned by %2$s
sl_SI: %2$s je izobčil %1$s

en: %s was banned
sl_SI: %s je izobčen

en: %s has left the room
sl_SI: %s je zapustil klepetalnico

en: %s has joined the room
sl_SI: %s je vstopil v klepetalnico

en: %s is now known as %s
sl_SI: %s je preimenovan v %s

note: We don't know if the incoming call has been accepted or not, so we * assume it hasn't and if it has, we'll set the proper status when * we get the new handler.
en: Disconnected
sl_SI: Prekinjena povezava

note: Add message
en: Would you like to store this password?
sl_SI: Ali želite shraniti geslo?

en: Remember
sl_SI: Zapomni si

en: Not now
sl_SI: Ne zdaj

en: Wrong password; please try again:
sl_SI: Napačno geslo; poskusite znova:

note: Add message
en: This room is protected by a password:
sl_SI: Klepetalnica je zaščitena z geslom:

en: Join
sl_SI: Pridruži se

en: Connected
sl_SI: Povezano

en: Conversation
sl_SI: Pogovor

en: Unknown or invalid identifier
sl_SI: Neznano ali neveljavno določilo

en: Contact blocking temporarily unavailable
sl_SI: Blokiranje stikov začasno ni na voljo

en: Contact blocking unavailable
sl_SI: Blokiranje stika ni na voljo

en: Permission Denied
sl_SI: Dovoljenje je zavrnjeno

en: Could not block contact
sl_SI: Stika ni mogoče blokirati

en: Edit Blocked Contacts
sl_SI: Uredi blokirane stike

note: Account and Identifier
en: Account:
sl_SI: Račun:

en: Blocked Contacts
sl_SI: Blokirani stiki

en: Remove
sl_SI: Odstrani

note: Title
en: Search contacts
sl_SI: Iskanje stikov

en: Search:
sl_SI: Poišči:

en: _Add Contact
sl_SI: _Dodaj stik

en: No contacts found
sl_SI: Ni najdenih stikov.

en: Contact search is not supported on this account
sl_SI: Iskanje stikov na tej vrsti računa ni podprto

en: Your message introducing yourself:
sl_SI: Predstavitveno sporočilo:

en: Please let me see when you're online. Thanks!
sl_SI: Želel bi videti, kdaj ste prisotni v klepetu. Hvala!

en: Save Avatar
sl_SI: Shrani podobo

en: Unable to save avatar
sl_SI: Ni mogoče shraniti podobe

en: Account
sl_SI: Račun

note: Identifier to connect to Instant Messaging network
en: Identifier
sl_SI: Določilo

en: Alias
sl_SI: Vzdevek

en: Contact Details
sl_SI: Podrobnosti stika

en: Information requested…
sl_SI: Zahtevani podatki ...

en: <b>Location</b> at (date)
sl_SI: <b>Mesto</b> na (datum)

en: Client Information
sl_SI: Podrobnosti odjemalca

en: Version
sl_SI: Različica

en: Client
sl_SI: Odjemalec:

en: Groups
sl_SI: Skupine

en: Select the groups you want this contact to appear in.  Note that you can select more than one group or no groups.
sl_SI: Izbor skupin, ki jim stik pripada. Izbrati je mogoče eno ali več skupin, lahko pa tudi nobene.

en: _Add Group
sl_SI: _Dodaj skupino

[ctx: verb in a column header displaying group names]
en: Select
sl_SI: Izbor

en: Group
sl_SI: Skupina

en: New Contact
sl_SI: Nov stik

en: Block %s?
sl_SI: Ali želite blokirati %s?

en: Are you sure you want to block '%s' from contacting you again?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite blokirati ponovno vzpostavitev stika med '%s' in vami?

en: The following identity will be blocked: | The following identities will be blocked:
sl_SI[0]: Naslednje identitete bodo blokirane:
sl_SI[1]: Naslednja identiteta bo blokirana:
sl_SI[2]: Naslednji identiteti bosta blokirani:
sl_SI[3]: Naslednje identitete bodo blokirane:

en: The following identity can not be blocked: | The following identities can not be blocked:
sl_SI[0]: Naslednjih identitet ni mogoče blokirati:
sl_SI[1]: Naslednje identitete ni mogoče blokirati:
sl_SI[2]: Naslednjih identitet ni mogoče blokirati:
sl_SI[3]: Naslednjih identitet ni mogoče blokirati:

en: _Block
sl_SI: _Blokiraj

en: _Report this contact as abusive | _Report these contacts as abusive
sl_SI[0]: _Poročaj te stike kot žaljive
sl_SI[1]: _Poročaj ta stik kot žaljiv
sl_SI[2]: _Poročaj ta stika kot žaljiva
sl_SI[3]: _Poročaj te stike kot žaljive

en: Edit Contact Information
sl_SI: Uredi podrobnosti stika

note: Translators: the heading at the top of the Information dialogue
en: Linked Contacts
sl_SI: Povezani stiki

en: gnome-contacts not installed
sl_SI: Paket gnome-contacts ni nameščen

en: Please install gnome-contacts to access contacts details.
sl_SI: Namestiti je treba paket gnome-contacts za dostop do podrobnosti stikov.

en: Select account to use to place the call
sl_SI: Izbor računa za klicanje

en: Call
sl_SI: Kliči

en: Mobile
sl_SI: Mobilni telefon

en: Work
sl_SI: Delo

en: HOME
sl_SI: Domača mapa

note: translators: first argument is a phone number like +32123456 and * the second one is something like 'home' or 'work'.
en: Call %s (%s)
sl_SI: Pokliči %s (%s)

note: translators: argument is a phone number like +32123456
en: Call %s
sl_SI: Pokliči %s

en: _Block Contact
sl_SI: _Blokiraj stik

en: Remove from _Group '%s'
sl_SI: Odstrani iz _skupine '%s'

en: Delete and _Block
sl_SI: Izbriši in _blokiraj

en: Do you really want to remove the contact '%s'?
sl_SI: Ali zares želite odstraniti stik '%s'?

en: Do you really want to remove the linked contact '%s'? Note that this will remove all the contacts which make up this linked contact.
sl_SI: Ali res želite odstraniti povezan stik '%s'? S tem bo odstranjeni tudi vsi stiki, ki so opredeljeni kot povezani.

en: Removing contact
sl_SI: Odstranjevanje stika

en: _Remove
sl_SI: _Odstrani

note: add chat button
en: _Chat
sl_SI: _Klepet

[ctx: menu item]
en: _Audio Call
sl_SI: _Zvočni klic

[ctx: menu item]
en: _Video Call
sl_SI: _Video klic

en: _Previous Conversations
sl_SI: Predhodni po_govori

en: Send File
sl_SI: Pošlji datoteko

en: Share My Desktop
sl_SI: Souporaba namizja

en: Favorite
sl_SI: Priljubljeno

en: Infor_mation
sl_SI: _Podrobnosti

[ctx: Edit individual (contextual menu)]
en: _Edit
sl_SI: _Uredi

note: send invitation
en: Inviting you to this room
sl_SI: Vabila v klepetalnico

en: _Invite to Chat Room
sl_SI: _Povabi v klepetalnico

en: _Add Contact…
sl_SI: _Dodaj stik ...

en: Do you really want to remove the group '%s'?
sl_SI: Ali zares želite odstraniti skupino '%s'?

en: Removing group
sl_SI: Odstranjevanje skupine

en: Re_name
sl_SI: P_reimenuj

en: Channels:
sl_SI: Kanali:

en: Country ISO Code:
sl_SI: ISO oznaka države:

en: Country:
sl_SI: Država:

en: State:
sl_SI: Okraj:

en: City:
sl_SI: Mesto:

en: Area:
sl_SI: Področje:

en: Postal Code:
sl_SI: Poštna številka:

en: Street:
sl_SI: Ulica:

en: Building:
sl_SI: Stavba:

en: Floor:
sl_SI: Nadstropje:

en: Room:
sl_SI: Klepetalnica:

en: Text:
sl_SI: Besedilo:

en: Description:
sl_SI: Opis:

en: Accuracy Level:
sl_SI: Raven natančnosti:

en: Error:
sl_SI: Napaka:

en: Vertical Error (meters):
sl_SI: Napaka navpično (v metrih):

en: Horizontal Error (meters):
sl_SI: Napaka vodoravno (v metrih):

en: Speed:
sl_SI: Hitrost:

en: Bearing:
sl_SI: Smer:

en: Climb Speed:
sl_SI: Hitrost dviganja:

en: Last Updated on:
sl_SI: Zadnjič posodobljeno:

en: Longitude:
sl_SI: Zemljepisna dolžina:

en: Latitude:
sl_SI: Zemljepisna širina:

en: Altitude:
sl_SI: Nadmorska višina:

en: Location
sl_SI: Mesto

en: %B %e, %Y at %R UTC
sl_SI: %e.%B %Y ob %R UTC

note: Alias
en: Alias:
sl_SI: Vzdevek:

note: Translators: Identifier to connect to Instant Messaging network
en: Identifier:
sl_SI: Določilo:

en: Linked contact containing %u contact | Linked contacts containing %u contacts
sl_SI[0]: Povezan stik vključuje %u stikov.
sl_SI[1]: Povezan stik vključuje %u stik.
sl_SI[2]: Povezan stik vključuje %u stika.
sl_SI[3]: Povezan stik vključuje %u stike.

en: <b>Location</b> at (date)
sl_SI: <b>Mesto</b> na (datum)

en: Online from a phone or mobile device
sl_SI: Povezava je vzpostavljena preko telefona ali druge mobilne naprave

en: Empathy can automatically discover and chat with the people connected on the same network as you. If you want to use this feature, please check that the details below are correct.
sl_SI: Program Empathy lahko samodejno odkrije in izmenjuje podatke z uporabniki v istem omrežju. V primeru da želite uporabljati to možnost, preverite spodnje podatke.

en: People nearby
sl_SI: Uporabniki v bližini

en: You can change these details later or disable this feature by choosing <span style="italic">Edit → Accounts</span> in the Contact List.
sl_SI: Te podrobnosti je mogoče spreminjati in onemogočiti tudi kasneje preko menija <span style="italic">Uredi → Računi</span> v seznamu stikov.

en: History
sl_SI: Zgodovina

en: Show
sl_SI: Pokaži

en: Search
sl_SI: Poišči

en: Chat in %s
sl_SI: Klepet v %s

en: Chat with %s
sl_SI: Klepet s stikom %s

[ctx: A date with the time]
en: %A, %e %B %Y %X
sl_SI: %A, %d. %B %Y

en: %s second | %s seconds
sl_SI[0]: %s sekund
sl_SI[1]: %s sekunda
sl_SI[2]: %s sekundi
sl_SI[3]: %s sekunde

en: %s minute | %s minutes
sl_SI[0]: %s minut
sl_SI[1]: %s minuta
sl_SI[2]: %s minuti
sl_SI[3]: %s minute

en: Call took %s, ended at %s
sl_SI: Klic začet %s, končan %s

en: Today
sl_SI: Danes

en: Yesterday
sl_SI: Včeraj

note: Translators: A date such as '23 May 2010' (strftime format)
en: %e %B %Y
sl_SI: %e. %B %Y

en: Anytime
sl_SI: Kadarkoli

en: Anyone
sl_SI: Kdorkoli

en: Who
sl_SI: Kdo

en: When
sl_SI: Kdaj

en: Anything
sl_SI: Karkoli

en: Text chats
sl_SI: Besedilni klepet

en: Calls
sl_SI: Klici

en: Incoming calls
sl_SI: Dohodni klici

en: Outgoing calls
sl_SI: Odhodni klici

en: Missed calls
sl_SI: Prezrti klici

en: What
sl_SI: Kaj

en: Are you sure you want to delete all logs of previous conversations?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati vse podatke beležanja predhodnih pogovorov?

en: Clear All
sl_SI: Počisti vse

en: Delete from:
sl_SI: Izbriši iz:

en: _File
sl_SI: _Datoteka

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: Delete All History…
sl_SI: Izbriši vso zgodovino ...

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Chat
sl_SI: Klepet

en: page 2
sl_SI: stran 2

en: <span size="x-large">Loading…</span>
sl_SI: <span size="x-large">Nalaganje ...</span>

en: What kind of chat account do you have?
sl_SI: Kakšno vrsto klepetalnega računa imate?

en: Add new account
sl_SI: Dodaj nov račun

en: Enter a contact identifier or phone number:
sl_SI: Vnesite določilo stika ali pa telefonsko številko:

note: add video button
en: _Video Call
sl_SI: _Video klic

note: add audio button
en: _Audio Call
sl_SI: _Zvočni klic

note: Tweak the dialog
en: New Call
sl_SI: Nov klic

en: The contact is offline
sl_SI: Stik ni povezan v omrežje

en: The specified contact is either invalid or unknown
sl_SI: Izbrani stik ni veljaven ali pa ni znan

en: The contact does not support this kind of conversation
sl_SI: Stik ne podpira te vrste pogovora.

en: The requested functionality is not implemented for this protocol
sl_SI: Zahtevana zmožnost ni podprta s tem protokolom

en: Could not start a conversation with the given contact
sl_SI: S podanim stikom ni mogoče začeti pogovora

en: You are banned from this channel
sl_SI: S tega kanala ste izobčeni

en: This channel is full
sl_SI: Kanal je polno zaseden.

en: You must be invited to join this channel
sl_SI: Sodelovanje na kanalu je mogoče le s povabilom.

en: Can't proceed while disconnected
sl_SI: Brez povezave ni mogoče nadaljevati.

en: Permission denied
sl_SI: Dovoljenje je zavrnjeno

en: There was an error starting the conversation
sl_SI: Prišlo je do napake med začenjanjem pogovora

note: Tweak the dialog
en: New Conversation
sl_SI: Nov pogovor

en: Password Required
sl_SI: Zahtevano je geslo

note: COL_STATUS_TEXT COL_STATE_ICON_NAME COL_STATE COL_DISPLAY_MARKUP COL_STATUS_CUSTOMISABLE COL_TYPE
en: Custom Message…
sl_SI: Sporočilo po meri ...

en: Edit Custom Messages…
sl_SI: Uredi sporočilo po meri ...

en: Click to remove this status as a favorite
sl_SI: S klikom odstranite stanje kot priljubljeno

en: Click to make this status a favorite
sl_SI: S klikom naredite to stanje priljubljeno

note: Translators: %s is a status message like 'At the pub' for example
en: <b>Current message: %s</b>
    <small><i>Press Enter to set the new message or Esc to cancel.</i></small>
sl_SI: <b>Trenutno sporočilo: %s</b>
    <small><i>Pritisnite vnosno tipko za nastavitev novega sporočila, ali pa pritisnite tipko Esc za preklic dejanja.</i></small>

en: Set status
sl_SI: Nastavi stanje

note: Custom messages
en: Custom messages…
sl_SI: Sporočila po meri ...

en: _Match case
sl_SI: _Upoštevaj velikost črk

en: Find:
sl_SI: Najdi:

en: _Previous
sl_SI: _Predhodni

en: _Next
sl_SI: _Naslednji

en: Mat_ch case
sl_SI: Upoštevaj _velikost črk

en: Phrase not found
sl_SI: Rekla ni mogoče najti

en: Received an instant message
sl_SI: Prejeto je bilo hipno sporočilo

en: Sent an instant message
sl_SI: Poslano je bilo hipno sporočilo

en: Incoming chat request
sl_SI: Prejeta je bila zahteva za klepet

en: Contact connected
sl_SI: Povezava s stikom je bila vzpostavljena

en: Contact disconnected
sl_SI: Povezava s stikom je bila prekinjena

en: Connected to server
sl_SI: Povezano s strežnikom

en: Disconnected from server
sl_SI: Povezava s strežnikom je bila prekinjena

en: Incoming voice call
sl_SI: Dohodni klic

en: Outgoing voice call
sl_SI: Odhodni klic

en: Voice call ended
sl_SI: Klic je končan

en: Edit Custom Messages
sl_SI: Urejanje sporočila po meri

en: Subscription Request
sl_SI: Zahteva po naročilu

en: %s would like permission to see when you are online
sl_SI: %s želi dovoljenje za pogled dosegljivosti

en: _Decline
sl_SI: _Odkloni

en: _Accept
sl_SI: _Sprejmi

en: Message edited at %s
sl_SI: Sporočilo je bilo nazadnje spremenjeno ob %s

en: Normal
sl_SI: Običajno

en: The identity provided by the chat server cannot be verified.
sl_SI: Istovetnosti strežnika klepetalnice ni mogoče preveriti.

en: The certificate is not signed by a Certification Authority.
sl_SI: Potrdilo je brez ustreznega podpisa overitelja potrdil.

en: The certificate has expired.
sl_SI: Potrdilo je poteklo.

en: The certificate hasn't yet been activated.
sl_SI: Potrdilo še ni omogočeno.

en: The certificate does not have the expected fingerprint.
sl_SI: Potrdilo nima pričakovanega prstnega odtisa.

en: The hostname verified by the certificate doesn't match the server name.
sl_SI: Ime overjenega strežnika gostitelja ni skladno z imenom strežnika.

en: The certificate is self-signed.
sl_SI: Potrdilo je samo-podpisano.

en: The certificate has been revoked by the issuing Certification Authority.
sl_SI: Potrdilo je preklicano s strani izdajatelja in overitelja potrdila.

en: The certificate is cryptographically weak.
sl_SI: Potrdilo uporablja šibko šifriranje.

en: The certificate length exceeds verifiable limits.
sl_SI: Dolžina potrdila presega preverljivo območje.

en: The certificate is malformed.
sl_SI: Potrdilo je nepravilno oblikovano.

en: Expected hostname: %s
sl_SI: Pričakovan gostitelj: %s

en: Certificate hostname: %s
sl_SI: Gostitelj potrdila: %s

en: C_ontinue
sl_SI: _Nadaljuj

en: Untrusted connection
sl_SI: Nepreverjena povezava

en: This connection is untrusted. Would you like to continue anyway?
sl_SI: Povezava ni varna. Ali želite vseeno nadaljevati?

en: Remember this choice for future connections
sl_SI: Zapomni si izbor za prihodnje povezave

en: Certificate Details
sl_SI: Podrobnosti potrdila

en: Unable to open URI
sl_SI: Ni mogoče odpreti naslova URI

en: Select a file
sl_SI: Izbor datoteke

en: Insufficient free space to save file
sl_SI: Ni dovolj prostora za shranjevanje datoteke

en: %s of free space are required to save this file, but only %s is available. Please choose another location.
sl_SI: %s prostora mora biti na voljo za shranjevanje te datoteke, vendar je na voljo le %s. Izbrati bo treba drugo mesto.

en: Incoming file from %s
sl_SI: Prihajajoča datoteka od %s

note: Copy Link Address menu item
en: _Copy Link Address
sl_SI: Kopiraj _naslov povezave

note: Open Link menu item
en: _Open Link
sl_SI: _Odpri povezavo

note: Inspector
en: Inspect HTML
sl_SI: Pregled HTML

en: Top Contacts
sl_SI: Najpogostejši stiki

en: People Nearby
sl_SI: Uporabniki v bližini

en: Ungrouped
sl_SI: Brez skupine

note: Add a prefix explaining that something goes wrong when trying to * fetch contact's presence.
en: Server cannot find contact: %s
sl_SI: Stika ni mogoče najti: %s

en: Empathy is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sl_SI: Empathy je prosta programska oprema; program lahko razširjate oz. spreminjate pod pogoji Splošnega dovoljenja GNU (GNU General Public License), objavljenega pri Free Software Foundation; bodisi različice 2 ali (po svoji izbiri) katerekoli poznejše različice.

en: Empathy is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sl_SI: Empathy se razširja v upanju, da bo uporaben, vendar BREZ VSAKRŠNEGA JAMSTVA; tudi brez posredne zagotovitve CENOVNE VREDNOSTI ali PRIMERNOSTI ZA DOLOČEN NAMEN.  Za podrobnosti glejte besedilo GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Empathy; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-130159 USA
sl_SI: Skupaj s tem programom bi morali prejeti izvod Splošnega javnega dovoljenja GNU (GNU General Public License); v nasprotnem  primeru pišite na: Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-130159 USA

en: An Instant Messaging client for GNOME
sl_SI: Odjemalec hipnega sporočanja za namizje GNOME

en: Don't display any dialogs; do any work (eg, importing) and exit
sl_SI: Ne pokaži pogovornih oken; opravi nalogo (na primer: uvažanje) in končaj

en: Don't display any dialogs unless there are only "People Nearby" accounts
sl_SI: Ne prikaži pogovornega okna, če so na voljo le računov "uporabnikov v bližini"

en: Initially select given account (eg, gabble/jabber/foo_40example_2eorg0)
sl_SI: Predhodno izberite račun (na primer: gabble/jabber/foo_40primer_2eorg0)

en: <account-id>
sl_SI: <id-računa>

en: - Empathy Accounts
sl_SI: - Empathy računi

en: Empathy Accounts
sl_SI: Empathy računi

note: The primary text of the dialog shown to the user when he is about to lose * unsaved changes
en: There are unsaved modifications to your %.50s account.
sl_SI: Obstajajo neshranjene spremembe vašega %.50s računa.

note: The primary text of the dialog shown to the user when he is about to lose * an unsaved new account
en: Your new account has not been saved yet.
sl_SI: Novi račun še ni bil shranjen.

en: Connecting…
sl_SI: Povezovanje ...

en: Offline — %s
sl_SI: Brez povezave - %s

en: Disconnected — %s
sl_SI: Prekinjena povezava - %s

en: Offline — No Network Connection
sl_SI: Brez povezave - ni omrežne povezave

en: Unknown Status
sl_SI: Neznano stanje

en: This account has been disabled because it relies on an old, unsupported backend. Please install telepathy-haze and restart your session to migrate the account.
sl_SI: Ta račun je onemogočen, ker deluje na starem, nepodprtem ozadnjem programu. Namestiti je treba paket telepathy-haze in ponovno zagnati sejo za prenos računa.

en: Offline — Account Disabled
sl_SI: Brez povezave - račun je onemogočen

en: Edit Connection Parameters
sl_SI: Uredi parametre povezave

en: _Edit Connection Parameters…
sl_SI: _Uredi parametre povezave ...

en: Do you want to remove %.50s from your computer?
sl_SI: Ali želite odstraniti %.50s iz računalnika?

en: This will not remove your account on the server.
sl_SI: To ne bo odstranilo vašega računa s strežnika.

en: You are about to select another account, which will discard
    your changes. Are you sure you want to proceed?
sl_SI: Izbran bo nov račun, trenutne spremembe pa bodo izgubljene
    Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

note: Menu item: to enabled/disable the account
en: _Enabled
sl_SI: _Omogoči

note: Menu item: Rename
en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: _Skip
sl_SI: Pre_skoči

en: _Connect
sl_SI: _Poveži

en: You are about to close the window, which will discard
    your changes. Are you sure you want to proceed?
sl_SI: Ste tik pred zaprtjem okna, kar bo zavrglo vaše spremembe!
    Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

note: Tweak the dialog
en: Messaging and VoIP Accounts
sl_SI: Sporočanje in računi VoIP

en: Add…
sl_SI: Dodaj ...

en: _Import…
sl_SI: _Uvozi ...

en: Loading account information
sl_SI: Nalaganje podrobnosti računa

en: To add a new account, you first have to install a backend for each protocol you want to use.
sl_SI: Za dodajanje novega računa je treba najprej namestiti zaledje za vsak protokol, ki naj bo uporabljen.

en: No protocol backends installed
sl_SI: Ni nameščenega ozadnjega protokola

en:  - Empathy authentication client
sl_SI: - Empathy odjemalec overitve

en: Empathy authentication client
sl_SI: Empathy odjemalec overitve

en: Don't connect on startup
sl_SI: Brez samodejne povezave ob zagonu

en: Don't display the contact list or any other dialogs on startup
sl_SI: Ne prikaži seznama stikov in drugih pogovornih oken ob zagonu

en: - Empathy IM Client
sl_SI: - Empathy sporočilnik

en: Error contacting the Account Manager
sl_SI: Napaka delovanja upravljalnika računov

en: There was an error while trying to connect to the Telepathy Account Manager. The error was:
    
    %s
sl_SI: Prišlo je do napake med povezovanjem z upravljalnikom računov Telepathy. Javljena je napaka:
    %s

en: In a call
sl_SI: V pogovoru

en: - Empathy Audio/Video Client
sl_SI: - Empathy odjemalec zvoka in slike

en: Empathy Audio/Video Client
sl_SI: Empathy odjemalec zvoka in slike

en: %s just tried to call you, but you were in another call.
sl_SI: %s je klical med drugim pogovorom.

en: Incoming call
sl_SI: Dohodni klic

en: Incoming video call from %s
sl_SI: Dohodni video klic od %s

en: Incoming call from %s
sl_SI: Dohodni klic od %s

en: Reject
sl_SI: Zavrni

en: Answer
sl_SI: Odgovori

note: translators: Call is a noun and %s is the contact name. This string * is used in the window title
en: Call with %s
sl_SI: Klic z %s

en: The IP address as seen by the machine
sl_SI: Naslov IP kot ga zazna strojna oprema

en: The IP address as seen by a server on the Internet
sl_SI: Naslov IP kot ga zazna strežnik v omrežju

en: The IP address of the peer as seen by the other side
sl_SI: Naslov IP kot ga zazna uporabnik na drugi strani

en: The IP address of a relay server
sl_SI: Naslov IP posredovalnega strežnika

en: The IP address of the multicast group
sl_SI: Naslov IP skupine za večsmerno oddajanje

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: On hold
sl_SI: Zadržano

en: Mute
sl_SI: Utišaj

en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: Technical Details
sl_SI: Tehnične podrobnosti

en: %s's software does not understand any of the audio formats supported by your computer
sl_SI: Program stika %s ne prepozna zvočnih zapisov podprtih na vašem sistemu

en: %s's software does not understand any of the video formats supported by your computer
sl_SI: Program stika %s ne prepozna video zapisov podprtih na vašem sistemu

en: Can't establish a connection to %s. One of you might be on a network that does not allow direct connections.
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti povezave z %s. Morda je eden od odjemalcev je v omrežju, ki ne dovoli neposrednih povezav.

en: There was a failure on the network
sl_SI: Prišlo je do napake na omrežju

en: The audio formats necessary for this call are not installed on your computer
sl_SI: Zvočni zapisi za ta klic niso nameščeni

en: The video formats necessary for this call are not installed on your computer
sl_SI: Video zapisi za ta klic niso nameščeni

en: Something unexpected happened in a Telepathy component. Please <a href="%s">report this bug</a> and attach logs gathered from the 'Debug' window in the Help menu.
sl_SI: Prišlo je do nepričakovane napake v delu programa Telepathy. Pošljite <a href="%s">poročilo o hrošču</a> in pripnite dnevnik razhroščevanja iz menija pomoči.

en: There was a failure in the call engine
sl_SI: Prišlo je do napake v klicnem programniku

en: The end of the stream was reached
sl_SI: Dosežen je konec pretoka

en: Can't establish audio stream
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti zvočnega pretoka

en: Can't establish video stream
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti video pretoka

en: Your current balance is %s.
sl_SI: Trenutno stanje je %s.

en: Sorry, you don’t have enough credit for that call.
sl_SI: Na računu ni dovolj visokega zneska za vzpostavitev klica.

en: Top Up
sl_SI: Povišaj

en: _Call
sl_SI: Po_kliči

en: _Microphone
sl_SI: _Mikrofon

en: _Camera
sl_SI: _Kamera

en: _Settings
sl_SI: _Nastavitve

en: _View
sl_SI: _Pogled

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _Contents
sl_SI: _Vsebina

en: _Debug
sl_SI: _Razhroščevanje

en: Swap camera
sl_SI: Zamenjaj videokamero

en: Minimise me
sl_SI: Skrči

en: Maximise me
sl_SI: Razpni

en: Disable camera
sl_SI: Onemogoči videokamero

en: Hang up
sl_SI: Odloži

en: Hang up current call
sl_SI: Odloži trenutni klic

en: Video call
sl_SI: Video klic

en: Start a video call
sl_SI: Začni video klic

en: Start an audio call
sl_SI: Začni zvočni klic

en: Show dialpad
sl_SI: Pokaži številčnico

en: Display the dialpad
sl_SI: Pokaži številčnico na zaslonu

en: Toggle video transmission
sl_SI: Preklopi prenos videa

en: Toggle audio transmission
sl_SI: Preklopi prenos zvoka

en: Encoding Codec:
sl_SI: Kodek kodiranja:

en: Decoding Codec:
sl_SI: Kodek odkodiranja:

en: Remote Candidate:
sl_SI: Oddaljeni odjemalec:

en: Local Candidate:
sl_SI: Krajevni odjemalec:

en: Audio
sl_SI: Zvok

en: - Empathy Chat Client
sl_SI: - sporočilnik Empathy

en: Name
sl_SI: Ime

en: Room
sl_SI: Klepetalnica

en: Auto-Connect
sl_SI: Samodejno povezovanje

en: Manage Favorite Rooms
sl_SI: Upravljanje priljubljenih klepetalnic

en: Close this window?
sl_SI: Ali naj se okno zapre?

en: Closing this window will leave %s. You will not receive any further messages until you rejoin it.
sl_SI: Z zapiranjem tega okna se prekine tudi povezava s klepetalnico %s. Nadaljnja sporočila ne bodo prikazana do ponovne povezave.

en: Closing this window will leave a chat room. You will not receive any further messages until you rejoin it. | Closing this window will leave %u chat rooms. You will not receive any further messages until you rejoin them.
sl_SI[0]: Z zapiranjem tega okna se prekine tudi povezava s %u klepetalnicami. Nadaljnja sporočila ne bodo prikazana do ponovne povezave.
sl_SI[1]: Z zapiranjem tega okna se prekine tudi povezava s %u klepetalnico. Nadaljnja sporočila ne bodo prikazana do ponovne povezave.
sl_SI[2]: Z zapiranjem tega okna se prekine tudi povezava z %u klepetalnicama. Nadaljnja sporočila ne bodo prikazana do ponovne povezave.
sl_SI[3]: Z zapiranjem tega okna se prekine tudi povezava s %u klepetalnicami. Nadaljnja sporočila ne bodo prikazana do ponovne povezave.

en: Leave %s?
sl_SI: Ali naj se prekine povezava s klepetalnico %s?

en: You will not receive any further messages from this chat room until you rejoin it.
sl_SI: Nadaljnja sporočila s te klepetalnice ne bodo prikazana do ponovne povezave.

en: Close window
sl_SI: Zapri okno

en: Leave room
sl_SI: Zapusti klepetalnico

en: %s (%d unread) | %s (%d unread)
sl_SI[0]: %s (%d neprebranih)
sl_SI[1]: %s (%d neprebrano)
sl_SI[2]: %s (%d neprebrani)
sl_SI[3]: %s (%d neprebrana)

en: %s (and %u other) | %s (and %u others)
sl_SI[0]: %s (in %u drugih)
sl_SI[1]: %s (in %u drug)
sl_SI[2]: %s (in %u druga)
sl_SI[3]: %s (in %u drugi)

en: %s (%d unread from others) | %s (%d unread from others)
sl_SI[0]: %s (%d neprebranih od drugih)
sl_SI[1]: %s (%d neprebrano od drugih)
sl_SI[2]: %s (%d neprebrani od drugih)
sl_SI[3]: %s (%d neprebrana od drugih)

en: %s (%d unread from all) | %s (%d unread from all)
sl_SI[0]: %s (%d neprebranih od vseh)
sl_SI[1]: %s (%d neprebrano od vseh)
sl_SI[2]: %s (%d neprebrani od vseh)
sl_SI[3]: %s (%d neprebrana od vseh)

en: Sending %d message | Sending %d messages
sl_SI[0]: Pošiljanje %d sporočil
sl_SI[1]: Pošiljanje %d sporočila
sl_SI[2]: Pošiljanje %d sporočil
sl_SI[3]: Pošiljanje %d sporočil

en: Typing a message.
sl_SI: Pisanje sporočila.

en: _Conversation
sl_SI: _Pogovor

en: C_lear
sl_SI: Po_čisti

en: Insert _Smiley
sl_SI: Vstavi _smeška

en: _Favorite Chat Room
sl_SI: _Priljubljena klepetalnica

en: Notify for All Messages
sl_SI: Obvesti o vseh novih sporočilih

en: _Show Contact List
sl_SI: _Pokaži seznam stikov

en: Invite _Participant…
sl_SI: Povabi _udeleženca ...

en: _Join Chat
sl_SI: _Pridruži se klepetalnici

en: Le_ave Chat
sl_SI: _Zapusti klepetalnico

en: C_ontact
sl_SI: S_tik

en: _Tabs
sl_SI: _Zavihki

en: _Previous Tab
sl_SI: _Predhodni zavihek

en: _Next Tab
sl_SI: _Naslednji zavihek

en: _Undo Close Tab
sl_SI: _Razveljavi zapiranje zavihka

en: Move Tab _Left
sl_SI: Premakni zavihek _levo

en: Move Tab _Right
sl_SI: Premakni zavihek _desno

en: _Detach Tab
sl_SI: _Odpni zavihek

en: Show a particular service
sl_SI: Pokaži posebno storitev

en: - Empathy Debugger
sl_SI: - razhroščevalnik Empathy

en: Empathy Debugger
sl_SI: Empathy razhroščevalnik

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Pastebin link
sl_SI: Povezava odložišča Pastebin

en: Pastebin response
sl_SI: Odziv odložišča Pastebin

en: Data too large for a single paste. Please save logs to file.
sl_SI: Preveč je podatkov za enkratno lepljenje. Beleženje dnevnika je priporočljivo shraniti v datoteko.

en: Debug Window
sl_SI: Razhroščevalno okno

en: Send to pastebin
sl_SI: Pošlji na odložišče Pastebin

en: Pause
sl_SI: Premor

en: Level
sl_SI: Raven

en: Debug
sl_SI: Razhroščevanje

en: Info
sl_SI: Podrobnosti

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: Critical
sl_SI: Kritično

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Even if they don't display passwords, logs can contain sensitive information such as your list of contacts or the messages you recently sent or received.
    If you don't want to see such information available in a public bug report, you can choose to limit the visibility of your bug to Empathy developers when reporting it by displaying the advanced fields in the <a href="https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=empathy">bug report</a>.
sl_SI: Čeprav dnevniki ne vključujejo gesel, lahko vsebujejo občutljive podatke, kot so seznam stikov ter prejeta in poslana sporočila elektronske pošte.
    V kolikor teh podrobnosti ne želite videti v javnem poročilu o hrošču, je vidnost teh mogoče omejiti le za razvijalce programa Empathy. To storite preko izbir na spletišču za <a href="https://bugzilla.gnome.org/enter_bug.cgi?product=empathy">objavo poročila</a>.

en: Time
sl_SI: Čas

en: Domain
sl_SI: Domena

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Level
sl_SI: Raven

en: The selected connection manager does not support the remote debugging extension.
sl_SI: Izbrani upravljalnik povezav ne podpira razširitve za oddaljeno razhroščevanje.

en: Incoming video call
sl_SI: Dohodni video klic

en: %s is video calling you. Do you want to answer?
sl_SI: %s vas kliče preko video kanala. Ali se želite javiti?

en: %s is calling you. Do you want to answer?
sl_SI: %s vas kliče. Ali se želite javiti?

en: _Reject
sl_SI: _Zavrni

en: _Answer
sl_SI: _Odgovori

en: _Answer with video
sl_SI: _Odgovori z videom

en: Room invitation
sl_SI: Vabilo v klepetalnico

en: Invitation to join %s
sl_SI: Povabilo v %s

en: %s is inviting you to join %s
sl_SI: %s vas vabi, da se pridružite v %s

en: _Join
sl_SI: _Pridruži se

en: %s invited you to join %s
sl_SI: %s vas je povabil v %s

en: You have been invited to join %s
sl_SI: Povabljeni ste v %s

en: Incoming file transfer from %s
sl_SI: Prihajajoč prenos datoteke od %s

en: Password required
sl_SI: Zahtevano geslo

en: 
    Message: %s
sl_SI: 
    Sporočilo: %s

[ctx: file transfer percent]
en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: %s of %s at %s/s
sl_SI: %s od %s pri %s/s

en: %s of %s
sl_SI: %s od %s

note: translators: first %s is filename, second %s is the contact name
en: Receiving "%s" from %s
sl_SI: Prejemanje"%s" od %s

note: translators: first %s is filename, second %s is the contact name
en: Sending "%s" to %s
sl_SI: Pošiljanje "%s" za %s

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: Error receiving "%s" from %s
sl_SI: Napaka med prejemanjem "%s" od %s

en: Error receiving a file
sl_SI: Napaka med prejemanjem datoteke

en: Error sending "%s" to %s
sl_SI: Napaka med pošiljanjem "%s" k %s

en: Error sending a file
sl_SI: Napaka med pošiljanjem datoteke

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: "%s" received from %s
sl_SI: "%s" prejeto od %s

note: translators: first %s is filename, second %s * is the contact name
en: "%s" sent to %s
sl_SI: "%s" poslano %s

en: File transfer completed
sl_SI: Prenos datoteke je končan

en: Waiting for the other participant's response
sl_SI: Čakanje na odziv drugega udeleženca

en: Checking integrity of "%s"
sl_SI: Preverjanje celovitosti "%s"

en: Hashing "%s"
sl_SI: Ustvarjanje razpršila "%s"

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Remaining
sl_SI: Preostalo

en: File Transfers
sl_SI: Prenosi datotek

en: Remove completed, canceled and failed file transfers from the list
sl_SI: S seznama odstrani končane, preklicane in spodletele prenose datotek

en: _Import
sl_SI: _Uvozi

en: No accounts to import could be found. Empathy currently only supports importing accounts from Pidgin.
sl_SI: Ni mogoče najti računa za uvoz. Program trenutno podpira le uvoz računov programa Pidgin.

en: Import Accounts
sl_SI: Uvozi račune

note: Translators: this is the header of a treeview column
en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Protocol
sl_SI: Protokol

en: Source
sl_SI: Vir

en: Invite Participant
sl_SI: Povabi udeležence

en: Choose a contact to invite into the conversation:
sl_SI: Izbor stika za povabilo v pogovor:

en: Invite
sl_SI: Povabi

en: Chat Room
sl_SI: Klepetelnica

en: Members
sl_SI: Člani

en: Failed to list rooms
sl_SI: Izpis seznama klepetalnic je spodletel

en: %s
    Invite required: %s
    Password required: %s
    Members: %s
sl_SI: %s
    Zahtevano povabilo: %s
    Zahtevano geslo: %s
    Člani: %s

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

en: Join Room
sl_SI: Pridruži se klepetalnici

en: Enter the room name to join here or click on one or more rooms in the list.
sl_SI: Vnesite ime klepetalnice, ki se ji želite pridružiti, ali pa kliknite na eno ali več klepetalnic s seznama.

en: _Room:
sl_SI: _Klepetalnica:

en: Enter the server which hosts the room, or leave it empty if the room is on the current account&apos;s server
sl_SI: Vnesite gostujoči strežnik klepetalnice ali pa pustite polje prazno, če se klepetalnica nahaja na strežniku računa

en: Enter the server which hosts the room, or leave it empty if the room is on the current account's server
sl_SI: Vnesite gostujoči strežnik klepetalnice ali pa pustite polje prazno, če se klepetalnica nahaja na strežniku računa

en: _Server:
sl_SI: _Strežnik:

en: Couldn't load room list
sl_SI: Seznama klepetalnic ni bilo mogoče naložiti

en: Room List
sl_SI: Seznam klepetalnic

en: Respond
sl_SI: Odgovori

en: Answer with video
sl_SI: Odgovori z videom

en: Decline
sl_SI: Odkloni

en: Accept
sl_SI: Sprejmi

note: translators: the 'Provide' button is displayed in a notification * bubble when Empathy is asking for an account password; clicking on it * brings the password popup.
en: Provide
sl_SI: Zagotovi

en: Message received
sl_SI: Sporočilo je bilo prejeto

en: Message sent
sl_SI: Sporočilo je bilo poslano

en: New conversation
sl_SI: Nov pogovor

en: Contact comes online
sl_SI: Stik se je povezal

en: Contact goes offline
sl_SI: Stik se je odjavil

en: Account connected
sl_SI: Povezava z računom je vzpostavljena

en: Account disconnected
sl_SI: Povezava z računom je prekinjena

en: Language
sl_SI: Jezik

note: translators: Contact name for the chat theme preview
en: Juliet
sl_SI: Julija

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: O Romeo, Romeo, wherefore art thou Romeo?
sl_SI: O, Romeo, Romeo, zakaj li Romeo?!

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Deny thy father and refuse thy name;
sl_SI: Odreci se rodu, odvrzi ime,

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Or if thou wilt not, be but sworn my love
sl_SI: če ne, prisezi večno mi ljubezen,

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: And I'll no longer be a Capulet.
sl_SI: in dlje nisem Kapuletova.

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Shall I hear more, or shall I speak at this?
sl_SI: Al' bi poslušal še, al govoril?

note: translators: Quote from Romeo & Julier, for chat theme preview
en: Juliet has disconnected
sl_SI: Julija je prekinila povezavo.

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Show groups
sl_SI: Pokaži skupine

en: Show account balances
sl_SI: Pokaži stanje računa

en: Contact List
sl_SI: Seznam stikov

en: Start chats in:
sl_SI: Začni klepet v:

en: new ta_bs
sl_SI: novih _zavihkih

en: new _windows
sl_SI: novih _oknih

en: Show _smileys as images
sl_SI: Pokaži _smeške kot slike

en: Show contact _list in rooms
sl_SI: Pokaži s_eznam stikov v klepetalnicah

en: Log conversations
sl_SI: Beleži pogovore

en: Display incoming events in the notification area
sl_SI: Prikaz prihajajočih dogodkov v obvestilnem področju

en: _Automatically connect on startup
sl_SI: Samodejno _poveži ob zagonu

en: Behavior
sl_SI: Obnašanje

en: General
sl_SI: Splošno

en: _Enable bubble notifications
sl_SI: _Omogoči obvestila v oblačkih

en: Disable notifications when _away or busy
sl_SI: Onemogoči obvestila ob odsotnosti ali _zaposlenosti

en: Enable notifications when the _chat is not focused
sl_SI: Omogoči obvestila, kadar _klepetalno okno ni v žarišču

en: Enable notifications when a contact comes online
sl_SI: Omogoči obvestila ob prijavah stikov

en: Enable notifications when a contact goes offline
sl_SI: Omogoči obvestila ob odjavah stikov

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: _Enable sound notifications
sl_SI: _Omogoči zvočna obvestila

en: Disable sounds when _away or busy
sl_SI: Onemogoči zvok ob _odsotnosti ali zaposlenosti

en: Play sound for events
sl_SI: Predvajaj zvoke ob dogodkih

en: Sounds
sl_SI: Zvoki

en: Use _echo cancellation to improve call quality
sl_SI: Uporabi _podporo odpravljanja odmevov za izboljšanje kakovosti klica.

en: Echo cancellation helps to make your voice sound clearer to the other person, but may cause problems on some computers. If you or the other person hear strange noises or glitches during calls, try turning echo cancellation off and restarting the call.
sl_SI: Odpravljanje odmevov omogoči čistejši zvok glasu med klicanjem, vendar pa se lahko na nekaterih sistemih pojavijo težave. V primeru da med pogovorom zaslišite nenavadne zvoke ali šume, onemogočite odpravljanje odmevov in ponovno vzpostavite klic.

en: _Publish location to my contacts
sl_SI: O_bjavi mesto mojim stikom

en: Reduced location accuracy means that nothing more precise than your city, state and country will be published.  GPS coordinates will be accurate to 1 decimal place.
sl_SI: Zmanjšana natančnost mesta pomeni, da ne bo objavljenih podatkov natančnejših od mesta in države. Koordinate GPS bodo natančne na eno decimalno mesto.

note: To translators: The longitude and latitude are rounded to closest 0,1 degrees, so for example 146,2345° is rounded to round(146,2345*10)/10 = 146,2 degrees.
en: _Reduce location accuracy
sl_SI: _Zmanjšaj natančnost mesta

en: Privacy
sl_SI: Zasebnost

en: The list of languages reflects only the languages for which you have a dictionary installed.
sl_SI: Na seznamu jezikov so le tisti, za katere imate nameščene slovarje.

en: Enable spell checking for languages:
sl_SI: Omogoči preverjanje črkovanja za jezike:

en: Spell Checking
sl_SI: Preverjanje črkovanja

en: Chat Th_eme:
sl_SI: T_ema klepetanja:

en: Variant:
sl_SI: Različica:

en: Themes
sl_SI: Teme

en: Provide Password
sl_SI: Vpis gesla

en: Disconnect
sl_SI: Prekini povezavo

en: You need to set up an account to see contacts here.
sl_SI: Za prikaz stikov je treba nastaviti račun.

en: Sorry, %s accounts can’t be used until your %s software is updated.
sl_SI: Računov %s ni mogoče uporabljati, dokler ni posodobljena programska oprema %s.

note: translators: %s is an account name like 'Facebook' or 'Google Talk'
en: %s account requires authorisation
sl_SI: Račun %s zahteva overitev

en: Online Accounts
sl_SI: Spletni računi

en: Update software…
sl_SI: Posodobi programsko opremo ...

en: Reconnect
sl_SI: Ponovno se poveži

en: Edit Account
sl_SI: Uredi račun

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Top up account
sl_SI: Povišaj znesek na računu

en: You need to enable one of your accounts to see contacts here.
sl_SI: Omogočiti je treba enega izmed računov za prikaz stikov.

note: translators: argument is an account name
en: You need to enable %s to see contacts here.
sl_SI: Omogočiti je treba račun %s za prikaz stikov.

en: Change your presence to see contacts here
sl_SI: Spremenite nastavitve za prikaz stikov.

en: No match found
sl_SI: Ni najdenih zadetkov.

en: You haven't added any contacts yet
sl_SI: Ni še dodanih stikov

en: No online contacts
sl_SI: Ni prijavljenih stikov

en: _New Conversation…
sl_SI: _Nov pogovor ...

en: New _Call…
sl_SI: Nov k_lic ...

en: Contacts
sl_SI: Stiki

en: _Add Contacts…
sl_SI: _Dodaj stike ...

en: _Search for Contacts…
sl_SI: Iskanje _stikov ...

en: _Blocked Contacts
sl_SI: _Blokirani stiki

en: _Rooms
sl_SI: _Klepetalnice

en: _Join…
sl_SI: _Pridruži se

en: Join _Favorites
sl_SI: Pridruži se p_riljubljenim

en: _Manage Favorites
sl_SI: _Urejanje priljubljenih

en: _File Transfers
sl_SI: Prenosi _datotek

en: _Accounts
sl_SI: _Računi

en: P_references
sl_SI: _Možnosti

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: About
sl_SI: O programu

en: _Quit
sl_SI: _Končaj

en: Account settings
sl_SI: Nastavitve računa

en: Go _Online
sl_SI: Brez _povezave

en: Show _Offline Contacts
sl_SI: Pokaži _nepovezane stike

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Done
sl_SI: Končano

en: Please enter your account details
sl_SI: Vnesite podrobnosti računa

en: Edit %s account options
sl_SI: Uredi možnosti računa %s

en: Integrate your IM accounts
sl_SI: Podpora različnim računom IM
